Metabase - en to lv translation catalogue (7820 entries)

en: Your database has been added!
lv: Jūsu datu bāze ir pievienota!

en: We took a look at your data, and we have some automated explorations that we can show you!
lv: Mēs izskatījām jūsu datus, un mums ir dažas automatizētas izpētes, kuras varam jums parādīt!

en: I'm good thanks
lv: man klājas labi, paldies

en: Explore this data
lv: Izpētiet šos datus

en: Select a database type
lv: Izvēlieties datu bāzes veidu

en: Save
lv: Saglabāt

en: To do some of its magic, Metabase needs to scan your database. We will also rescan it periodically to keep the metadata up-to-date. You can control when the periodic rescans happen below.
lv: Lai veiktu kādu no savām burvībām, Metabase ir jāskenē jūsu datu bāze. Mēs arī periodiski to atkārtoti skenēsim, lai metadati būtu atjaunināti. Tālāk varat kontrolēt, kad tiek veikta periodiska atkārtota skenēšana.

en: Database syncing
lv: Datu bāzes sinhronizācija

en: This is a lightweight process that checks for
    updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this
    set to sync hourly.
lv: Šis ir viegls process, kas pārbauda šīs datu bāzes shēmas atjauninājumus. Vairumā gadījumu jums vajadzētu būt labi, ja atstājat šo iestatījumu sinhronizācijai katru stundu.

en: Scan
lv: Skenēt

en: Scanning for Filter Values
lv: Filtru vērtību skenēšana

en: Metabase can scan the values present in each
    field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This
    can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large
    database.
lv: Metabāze var skenēt vērtības, kas atrodas katrā šīs datu bāzes laukā, lai iespējotu izvēles rūtiņu filtrus informācijas paneļos un jautājumos. Tas var būt nedaudz resursietilpīgs process, īpaši, ja jums ir ļoti liela datu bāze.

en: When should Metabase automatically scan and cache field values?
lv: Kad metabāzei vajadzētu automātiski skenēt un saglabāt lauku vērtības kešatmiņā?

en: Regularly, on a schedule
lv: Regulāri, pēc grafika

en: Only when adding a new filter widget
lv: Tikai pievienojot jaunu filtra logrīku

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will
    scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
lv: Kad lietotājs informācijas panelim vai SQL jautājumam pievieno jaunu filtru, metabāze skenēs šim filtram piesaistītos laukus, lai parādītu atlasāmo vērtību sarakstu.

en: Never, I'll do this manually if I need to
lv: Nekad, es to darīšu manuāli, ja man vajadzēs

en: Saving...
lv: Notiek saglabāšana...

en: Server error encountered
lv: Radās servera kļūda

en: Delete this database?
lv: Vai dzēst šo datu bāzi?

en: All saved questions, metrics, and segments that rely on this database will be lost.
lv: Visi saglabātie jautājumi, metrika un segmenti, kas balstās uz šo datu bāzi, tiks zaudēti.

en: This cannot be undone.
lv: To nevar atsaukt.

en: If you're sure, please type
lv: Ja esat pārliecināts, lūdzu, ierakstiet

en: DELETE
lv: DZĒST

en: in this box:
lv: šajā lodziņā:

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Databases
lv: Datu bāzes

en: Add Database
lv: Pievienot datu bāzi

en: Connection
lv: Savienojums

en: Scheduling
lv: Plānošana

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Actions
lv: Darbības

en: Sync database schema now
lv: Sinhronizējiet datu bāzes shēmu tūlīt

en: Starting…
lv: Startē...

en: Failed to sync
lv: Neizdevās sinhronizēt

en: Sync triggered!
lv: Sinhronizācija ir aktivizēta!

en: Re-scan field values now
lv: Tagad atkārtoti skenējiet lauku vērtības

en: Failed to start scan
lv: Neizdevās sākt skenēšanu

en: Scan triggered!
lv: Skenēšana aktivizēta!

en: Danger Zone
lv: Bīstama zona

en: Discard saved field values
lv: Atmest saglabātās lauka vērtības

en: Remove this database
lv: Noņemiet šo datu bāzi

en: Add database
lv: Pievienot datu bāzi

en: Name
lv: Vārds

en: Engine
lv: Dzinējs

en: Deleting...
lv: Notiek dzēšana...

en: Loading ...
lv: Notiek ielāde...

en: Bring the sample dataset back
lv: Atgrieziet datu kopas paraugu

en: Couldn't connect to the database. Please check the connection details.
lv: Nevarēja izveidot savienojumu ar datu bāzi. Lūdzu, pārbaudiet savienojuma informāciju.

en: Successfully created!
lv: Veiksmīgi izveidots!

en: Successfully saved!
lv: Veiksmīgi saglabāts!

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Revision History
lv: Pārskatīšanas vēsture

en: Retire this {0}?
lv: Vai pārtraukt šo {0} darbību?

en: Saved questions and other things that depend on this {0} will continue to work, but this {1} will no longer be selectable from the query builder.
lv: Saglabātie jautājumi un citas lietas, kas ir atkarīgas no šī {0}, turpinās darboties, taču šo {1} vairs nevarēs atlasīt vaicājumu veidotājā.

en: If you're sure you want to retire this {0}, please write a quick explanation of why it's being retired:
lv: Ja esat pārliecināts, ka vēlaties pārtraukt šo {0} darbību, lūdzu, uzrakstiet īsu paskaidrojumu, kāpēc tas tiek pārtraukts:

en: This will show up in the activity feed and in an email that will be sent to anyone on your team who created something that uses this {0}.
lv: Tas tiks parādīts aktivitāšu plūsmā un e-pasta ziņojumā, kas tiks nosūtīts ikvienam jūsu komandas loceklim, kurš izveidojis kaut ko, kas izmanto šo {0}.

en: Retire
lv: Aiziet pensijā

en: Retiring…
lv: Notiek pensijā…

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Success
lv: Panākumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: No column description yet
lv: Kolonnas apraksta vēl nav

en: Select a field visibility
lv: Izvēlieties lauka redzamību

en: No special type
lv: Nav īpaša veida

en: Other
lv: Cits

en: Select a special type
lv: Izvēlieties īpašu veidu

en: Select a target
lv: Izvēlieties mērķi

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Column
lv: Kolonna

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Type
lv: Tips

en: Current database:
lv: Pašreizējā datu bāze:

en: Show original schema
lv: Rādīt sākotnējo shēmu

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Additional Info
lv: Papildus informācija

en: Find a schema
lv: Atrodiet shēmu

en: {0} schema | {0} schemas
lv[0]: {0} shēma
lv[1]: {0} shēma
lv[2]: {0} shēmas

en: Why Hide?
lv: Kāpēc Slēpt?

en: Technical Data
lv: Tehniskie dati

en: Irrelevant/Cruft
lv: Nesakarīgi/Cruft

en: Queryable
lv: Pieprasāms

en: Hidden
lv: Slēpts

en: No table description yet
lv: Tabulas apraksta vēl nav

en: Metadata Strength
lv: Metadatu stiprums

en: {0} Queryable Table | {0} Queryable Tables
lv[0]: {0} Pieprasāmā tabula
lv[1]: {0} Pieprasāmā tabula
lv[2]: {0} Pieprasāmā tabula

en: {0} Hidden Table | {0} Hidden Tables
lv[0]: {0} Slēptā tabula
lv[1]: {0} Slēptā tabula
lv[2]: {0} Slēptās tabulas

en: Find a table
lv: Atrodi galdu

en: Schemas
lv: Shēmas

en: Metrics
lv: Metrika

en: Add a Metric
lv: Pievienojiet metriku

en: Definition
lv: Definīcija

en: Create metrics to add them to the View dropdown in the query builder
lv: Izveidojiet metriku, lai pievienotu tos vaicājumu veidotāja nolaižamajam izvēlnei Skats

en: Segments
lv: Segmenti

en: Add a Segment
lv: Pievienojiet segmentu

en: Create segments to add them to the Filter dropdown in the query builder
lv: Izveidojiet segmentus, lai pievienotu tos vaicājumu veidotāja nolaižamajam sarakstam Filtrs

en: created
lv: izveidots

en: reverted to a previous version
lv: atgriezās pie iepriekšējās versijas

en: edited the title
lv: rediģēja virsrakstu

en: edited the description
lv: rediģēja aprakstu

en: edited the
lv:  rediģēja

en: made some changes
lv: veica dažas izmaiņas

en: You
lv: Tu

en: Datamodel
lv: Datu modelis

en:  History
lv:  Vēsture

en: Revision History for
lv: Pārskatīšanas vēsture priekš

en: {0} – Field Settings
lv: {0} — lauka iestatījumi

en: Where this field will appear throughout Metabase
lv: Kur šis lauks tiks rādīts visā metabāzē

en: Filtering on this field
lv: Filtrēšana šajā laukā

en: When this field is used in a filter, what should people use to enter the value they want to filter on?
lv: Ja šis lauks tiek izmantots filtrā, kas lietotājiem būtu jāizmanto, lai ievadītu vērtību, kuru viņi vēlas filtrēt?

en: No description for this field yet
lv: Šim laukam vēl nav apraksta

en: Original value
lv: Sākotnējā vērtība

en: Mapped value
lv: Kartētā vērtība

en: Enter value
lv: Ievadiet vērtību

en: Use original value
lv: Izmantojiet sākotnējo vērtību

en: Use foreign key
lv: Izmantojiet ārējo atslēgu

en: Custom mapping
lv: Pielāgota kartēšana

en: Unrecognized mapping type
lv: Neatpazīts kartēšanas veids

en: Current field isn't a foreign key or FK target table metadata is missing
lv: Pašreizējais lauks nav ārējā atslēga vai trūkst FK mērķa tabulas metadatu

en: The selected field isn't a foreign key
lv: Atlasītais lauks nav ārējā atslēga

en: Display values
lv: Parādīt vērtības

en: Choose to show the original value from the database, or have this field display associated or custom information.
lv: Izvēlieties, vai rādīt sākotnējo vērtību no datu bāzes vai arī šajā laukā tiek rādīta saistīta vai pielāgota informācija.

en: Choose a field
lv: Izvēlieties lauku

en: Please select a column to use for display.
lv: Lūdzu, atlasiet kolonnu, ko izmantot attēlošanai.

en: Tip:
lv: Padoms:

en: You might want to update the field name to make sure it still makes sense based on your remapping choices.
lv: Iespējams, vēlēsities atjaunināt lauka nosaukumu, lai pārliecinātos, ka tas joprojām ir jēgpilns, pamatojoties uz jūsu pārkartēšanas izvēlēm.

en: Cached field values
lv: Kešatmiņā saglabātās lauku vērtības

en: Metabase can scan the values for this field to enable checkbox filters in dashboards and questions.
lv: Metabāze var skenēt šī lauka vērtības, lai informācijas paneļos un jautājumos iespējotu izvēles rūtiņu filtrus.

en: Re-scan this field
lv: Atkārtoti skenējiet šo lauku

en: Discard cached field values
lv: Atmest kešatmiņā saglabātās lauku vērtības

en: Failed to discard values
lv: Neizdevās atmest vērtības

en: Discard triggered!
lv: Atmešana aktivizēta!

en: Select any table to see its schema and add or edit metadata.
lv: Atlasiet jebkuru tabulu, lai skatītu tās shēmu un pievienotu vai rediģētu metadatus.

en: Name is required
lv: Jānorāda vārds

en: Description is required
lv: Nepieciešams apraksts

en: Revision message is required
lv: Nepieciešams pārskatīšanas ziņojums

en: Aggregation is required
lv: Nepieciešama apkopošana

en: Edit Your Metric
lv: Rediģējiet savu metriku

en: Create Your Metric
lv: Izveidojiet savu metriku

en: Make changes to your metric and leave an explanatory note.
lv: Veiciet izmaiņas metrikā un atstājiet paskaidrojošu piezīmi.

en: You can create saved metrics to add a named metric option to this table. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
lv: Varat izveidot saglabātus rādītājus, lai šai tabulai pievienotu nosauktu metrikas opciju. Saglabātā metrika ietver apkopojuma veidu, apkopoto lauku un pēc izvēles jebkuru pievienoto filtru. Piemēram, varat to izmantot, lai izveidotu kaut ko līdzīgu oficiālajam pasūtījumu tabulas “Vidējās cenas” aprēķināšanas veidam.

en: Result:
lv:  Rezultāts:

en: Name Your Metric
lv: Nosauciet savu metriku

en: Give your metric a name to help others find it.
lv: Piešķiriet savam rādītājam nosaukumu, lai palīdzētu citiem to atrast.

en: Something descriptive but not too long
lv: Kaut kas aprakstošs, bet ne pārāk garš

en: Describe Your Metric
lv: Aprakstiet savu metriku

en: Give your metric a description to help others understand what it's about.
lv: Sniedziet savai metrikas aprakstu, lai palīdzētu citiem saprast, par ko tā ir.

en: This is a good place to be more specific about less obvious metric rules
lv: Šī ir laba vieta, kur precīzāk aprakstīt mazāk acīmredzamus metrikas noteikumus

en: Reason For Changes
lv: Izmaiņu iemesls

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required.
lv: Atstājiet piezīmi, lai paskaidrotu, kādas izmaiņas veicāt un kāpēc tās bija nepieciešamas.

en: This will show up in the revision history for this metric to help everyone remember why things changed
lv: Tas tiks parādīts šīs metrikas pārskatīšanas vēsturē, lai palīdzētu ikvienam atcerēties, kāpēc lietas ir mainījušās

en: At least one filter is required
lv: Ir nepieciešams vismaz viens filtrs

en: Edit Your Segment
lv: Rediģējiet savu segmentu

en: Create Your Segment
lv: Izveidojiet savu segmentu

en: Make changes to your segment and leave an explanatory note.
lv: Veiciet izmaiņas savā segmentā un atstājiet paskaidrojošu piezīmi.

en: Select and add filters to create your new segment for the {0} table
lv: Atlasiet un pievienojiet filtrus, lai izveidotu jaunu segmentu tabulai {0}

en: Name Your Segment
lv: Nosauciet savu segmentu

en: Give your segment a name to help others find it.
lv: Piešķiriet savam segmentam nosaukumu, lai palīdzētu citiem to atrast.

en: Describe Your Segment
lv: Aprakstiet savu segmentu

en: Give your segment a description to help others understand what it's about.
lv: Sniedziet savam segmentam aprakstu, lai palīdzētu citiem saprast, par ko tas ir saistīts.

en: This is a good place to be more specific about less obvious segment rules
lv: Šī ir laba vieta, kur precīzāk aprakstīt mazāk acīmredzamus segmentu noteikumus

en: This will show up in the revision history for this segment to help everyone remember why things changed
lv: Tas tiks parādīts šī segmenta pārskatīšanas vēsturē, lai palīdzētu ikvienam atcerēties, kāpēc lietas ir mainījušās

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Metabase can scan the values in this table to enable checkbox filters in dashboards and questions.
lv: Metabāze var skenēt vērtības šajā tabulā, lai iespējotu izvēles rūtiņu filtrus informācijas paneļos un jautājumos.

en: Re-scan this table
lv: Atkārtoti skenējiet šo tabulu

en: Add
lv: Pievienot

en: Not a valid formatted email address
lv: Nav derīga formatēta e-pasta adrese

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Email address
lv: Epasta adrese

en: Permission Groups
lv: Atļauju grupas

en: Make this user an admin
lv: Padariet šo lietotāju par administratoru

en: All users belong to the {0} group and can't be removed from it. Setting permissions for this group is a great way to
    make sure you know what new Metabase users will be able to see.
lv: Visi lietotāji pieder grupai {0}, un tos nevar noņemt no tās. Atļauju iestatīšana šai grupai ir lielisks veids, kā pārliecināties, ko varēs redzēt jaunie metabāzes lietotāji.

en: This is a special group whose members can see everything in the Metabase instance, and who can access and make changes to the
    settings in the Admin Panel, including changing permissions! So, add people to this group with care.
lv: Šī ir īpaša grupa, kuras dalībnieki var redzēt visu metabāzes instancē un kuri var piekļūt un veikt izmaiņas administratora paneļa iestatījumiem, tostarp mainīt atļaujas! Tāpēc uzmanīgi pievienojiet cilvēkus šai grupai.

en: To make sure you don't get locked out of Metabase, there always has to be at least one user in this group.
lv: Lai netiktu bloķēta piekļuve metabāzei, šajā grupā vienmēr ir jābūt vismaz vienam lietotājam.

en: Members
lv: Biedri

en: Email
lv: E-pasts

en: A group is only as good as its members.
lv: Grupa ir tik laba, cik laba ir tās dalībnieki.

en: Admin
lv: Administrators

en: and
lv: un

en: {0} other group | {0} other groups
lv[0]: {0} cita grupa
lv[1]: {0} cita grupa
lv[2]: {0} cita grupa

en: Default
lv: Noklusējums

en: Something like "Marketing"
lv: Kaut kas līdzīgs "mārketingam"

en: Remove this group?
lv: Vai noņemt šo grupu?

en: Are you sure? All members of this group will lose any permissions settings they have based on this group.
    This can't be undone.
lv: Vai tu esi pārliecināts? Visi šīs grupas dalībnieki zaudēs visus atļauju iestatījumus, kas viņiem ir, pamatojoties uz šo grupu. Šo darbību nevar atsaukt.

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit Name
lv: Rediģēt nosaukumu

en: Remove Group
lv: Noņemt grupu

en: Done
lv: Gatavs

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Groups
lv: Grupas

en: Create a group
lv: Izveidojiet grupu

en: You can use groups to control your users' access to your data. Put users in groups and then go to the Permissions section to control each group's access. The Administrators and All Users groups are special default groups that can't be removed.
lv: Varat izmantot grupas, lai kontrolētu lietotāju piekļuvi jūsu datiem. Ievietojiet lietotājus grupās un pēc tam dodieties uz sadaļu Atļaujas, lai kontrolētu katras grupas piekļuvi. Grupas Administratori un Visi lietotāji ir īpašas noklusējuma grupas, kuras nevar noņemt.

en: Edit Details
lv: Rediģēt detaļas

en: Re-send Invite
lv: Atkārtoti nosūtīt uzaicinājumu

en: Reset Password
lv: Atiestatīt paroli

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: People
lv: Cilvēki

en: Who do you want to add?
lv: Kuru jūs vēlaties pievienot?

en: Edit {0}'s details
lv: Rediģēt lietotāja {0} informāciju

en: {0} has been added
lv: {0} ir pievienots

en: Add another person
lv: Pievienojiet citu personu

en: We couldn’t send them an email invitation,
    so make sure to tell them to log in using {0}
    and this password we’ve generated for them:
lv: Mēs nevarējām viņiem nosūtīt e-pasta ielūgumu, tāpēc noteikti sakiet viņiem pieteikties, izmantojot {0} un šo paroli, ko esam viņiem ģenerējuši:

en: If you want to be able to send email invites, just go to the {0} page.
lv: Ja vēlaties sūtīt ielūgumus pa e-pastu, vienkārši dodieties uz {0} lapu.

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to set their password.
lv: Mēs nosūtījām uzaicinājumu lietotājam {0} ar norādījumiem paroles iestatīšanai.

en: We've re-sent {0}'s invite
lv: Esam atkārtoti nosūtījuši lietotāja {0} uzaicinājumu

en: Okay
lv: Labi

en: Any previous email invites they have will no longer work.
lv: Visi iepriekšējie viņu e-pasta ielūgumi vairs nedarbosies.

en: Deactivate {0}?
lv: Deaktivizēt {0}?

en: {0} won't be able to log in anymore.
lv: {0} vairs nevarēs pieteikties.

en: Reactivate {0}'s account?
lv: Atkārtoti aktivizēt lietotāja {0} kontu?

en: Reactivate
lv: Atkārtoti aktivizēt

en: They'll be able to log in again, and they'll be placed back into the groups they were in before their account was deactivated.
lv: Viņi atkal varēs pieteikties un tiks ievietoti tajās grupās, kurās viņi bija pirms konta deaktivizēšanas.

en: Reset {0}'s password?
lv: Vai atiestatīt lietotāja {0} paroli?

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Are you sure you want to do this?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: {0}'s password has been reset
lv: Lietotāja {0} parole ir atiestatīta

en: Here’s a temporary password they can use to log in and then change their password.
lv: Šeit ir pagaidu parole, ko viņi var izmantot, lai pieteiktos un pēc tam mainītu paroli.

en: We've sent them an email with instructions for creating a new password.
lv: Esam nosūtījuši viņiem e-pasta ziņojumu ar norādījumiem par jaunas paroles izveidi.

en: Active
lv: Aktīvs

en: Deactivated
lv: Deaktivizēts

en: Add someone
lv: Pievienojiet kādu

en: Last Login
lv: Pēdējā pieteikšanās

en: Signed up via Google
lv: Reģistrējies, izmantojot Google

en: Signed up via LDAP
lv: Reģistrējies, izmantojot LDAP

en: Reactivate this account
lv: Atkārtoti aktivizējiet šo kontu

en: Never
lv: Nekad

en: {0} table | {0} tables
lv[0]: {0} tabula
lv[1]: {0} tabula
lv[2]: {0} tabula

en:  will be
lv:  būs

en: given access to
lv: dota piekļuve

en:  and
lv:  un

en: denied access to
lv: liegta piekļuve

en:  will no longer be able to
lv:  vairs nevarēs

en:  will now be able to
lv:  tagad varēs

en:  native queries for
lv:  vietējie vaicājumi

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Save permissions?
lv: Vai saglabāt atļaujas?

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Discard changes?
lv: Atmest izmaiņas?

en: No changes to permissions will be made.
lv: Nekādas izmaiņas atļaujās netiks veiktas.

en: You've made changes to permissions.
lv: Jūs esat veicis izmaiņas atļaujās.

en: Permissions for this collection
lv: Atļaujas šai kolekcijai

en: You have unsaved changes
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas

en: Do you want to leave this page and discard your changes?
lv: Vai vēlaties pamest šo lapu un atmest veiktās izmaiņas?

en: Sorry, an error occurred.
lv: Atvainojiet, radās kļūda.

en: Administrators always have the highest level of access to everything in Metabase.
lv: Administratoriem vienmēr ir visaugstākā līmeņa piekļuve visam metabāzē.

en: Every Metabase user belongs to the All Users group. If you want to limit or restrict a group's access to something, make sure the All Users group has an equal or lower level of access.
lv: Katrs metabāzes lietotājs pieder grupai Visi lietotāji. Ja vēlaties ierobežot vai ierobežot grupas piekļuvi kaut kam, pārliecinieties, vai grupai Visi lietotāji ir vienāds vai zemāks piekļuves līmenis.

en: MetaBot is Metabase's Slack bot. You can choose what it has access to here.
lv: MetaBot ir Metabase Slack robots. Šeit varat izvēlēties, kam tai ir piekļuve.

en: The "{0}" group may have access to a different set of {1} than this group, which may give this group additional access to some {2}.
lv: Grupai "{0}" var būt piekļuve citai {1} kopai nekā šai grupai, kas var piešķirt šai grupai papildu piekļuvi dažiem {2}.

en: The "{0}" group has a higher level of access than this, which will override this setting. You should limit or revoke the "{1}" group's access to this item.
lv: Grupai "{0}" ir augstāks piekļuves līmenis nekā šis, un tas ignorēs šo iestatījumu. Jums vajadzētu ierobežot vai atsaukt grupas "{1}" piekļuvi šim vienumam.

en: Limit
lv: Ierobežot

en: Revoke
lv: Atsaukt

en: access even though "{0}" has greater access?
lv: piekļūt, lai gan "{0}" ir lielāka piekļuve?

en: Limit access
lv: Ierobežot piekļuvi

en: Revoke access
lv: Atsaukt piekļuvi

en: Change access to this database to limited?
lv: Vai mainīt piekļuvi šai datubāzei uz ierobežotu?

en: Change
lv: Mainīt

en: Allow Raw Query Writing?
lv: Vai atļaut neapstrādātu vaicājumu rakstīšanu?

en: This will also change this group's data access to Unrestricted for this database.
lv: Tādējādi šai datubāzei šīs grupas piekļuve datiem tiks mainīta uz Neierobežota.

en: Allow
lv: Atļaut

en: Revoke access to all tables?
lv: Vai atsaukt piekļuvi visām tabulām?

en: This will also revoke this group's access to raw queries for this database.
lv: Tas arī atsauks šīs grupas piekļuvi neapstrādātiem vaicājumiem šai datubāzei.

en: Grant unrestricted access
lv: Piešķiriet neierobežotu piekļuvi

en: Unrestricted access
lv: Neierobežota piekļuve

en: Limited access
lv: Ierobežota piekļuve

en: No access
lv: Nav piekļuves

en: Write raw queries
lv: Rakstiet neapstrādātus vaicājumus

en: Can write raw queries
lv: Var rakstīt neapstrādātus vaicājumus

en: Curate collection
lv: Kuratora kolekcija

en: View collection
lv: Skatīt kolekciju

en: Data Access
lv: Piekļuve datiem

en: View tables
lv: Skatīt tabulas

en: SQL Queries
lv: SQL vaicājumi

en: View schemas
lv: Skatīt shēmas

en: Data Model
lv: Datu modelis

en: Sign in with Google
lv: Pierakstieties ar Google

en: Allows users with existing Metabase accounts to login with a Google account that matches their email address in addition to their Metabase username and password.
lv: Ļauj lietotājiem ar esošiem metabāzes kontiem pieteikties, izmantojot Google kontu, kas atbilst viņu e-pasta adresei papildus viņu metabāzes lietotājvārdam un parolei.

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Allows users within your LDAP directory to log in to Metabase with their LDAP credentials, and allows automatic mapping of LDAP groups to Metabase groups.
lv: Ļauj lietotājiem jūsu LDAP direktorijā pieteikties metabāzē ar saviem LDAP akreditācijas datiem un ļauj automātiski kartēt LDAP grupas uz metabāzes grupām.

en: That's not a valid email address
lv: Tā nav derīga e-pasta adrese

en: That's not a valid integer
lv: Tas nav derīgs vesels skaitlis

en: Changes saved!
lv: Izmaiņas saglabātas!

en: Looks like we ran into some problems
lv: Šķiet, ka mums radās dažas problēmas

en: Send test email
lv: Nosūtiet testa e-pastu

en: Sending...
lv: Notiek sūtīšana...

en: Sent!
lv: Nosūtīts!

en: Clear
lv: Skaidrs

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Server Settings
lv: Servera iestatījumi

en: User Schema
lv: Lietotāja shēma

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Group Schema
lv: Grupas shēma

en: Using
lv:  Izmantojot

en: Getting set up
lv: Notiek iestatīšana

en: A few things you can do to get the most out of Metabase.
lv: Dažas lietas, ko varat darīt, lai maksimāli izmantotu Metabase.

en: Recommended next step
lv: Ieteicamais nākamais solis

en: Google Sign-In
lv: Google pierakstīšanās

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}
lv: Lai ļautu lietotājiem pierakstīties ar Google, jums ir jānorāda Metabase Google Developers konsoles lietojumprogrammas klienta ID. Ir jāveic tikai dažas darbības, un norādījumus par atslēgas izveidi var atrast {0}

en: Your Google client ID
lv: Jūsu Google klienta ID

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from:
lv: Ļaut lietotājiem pašiem reģistrēties, ja viņu Google konta e-pasta adrese ir no:

en: Answers sent right to your Slack #channels
lv: Atbildes tiek nosūtītas tieši uz jūsu Slack #kanāliem

en: Create a Slack Bot User for MetaBot
lv: Izveidojiet Slack Bot lietotāju pakalpojumam MetaBot

en: Once you're there, give it a name and click {0}. Then copy and paste the Bot API Token into the field below. Once you are done, create a "metabase_files" channel in Slack. Metabase needs this to upload graphs.
lv: Kad esat tur, piešķiriet tam nosaukumu un noklikšķiniet uz {0}. Pēc tam kopējiet un ielīmējiet Bot API pilnvaru zemāk esošajā laukā. Kad esat pabeidzis, programmā Slack izveidojiet kanālu "metabase_files". Tas ir nepieciešams metabāzei, lai augšupielādētu grafikus.

en: You're running Metabase {0} which is the latest and greatest!
lv: Jūs izmantojat metabāzi {0}, kas ir jaunākā un labākā!

en: Metabase {0} is available.  You're running {1}
lv: Ir pieejama metabāze {0}. Jūs izmantojat {1}

en: Update
lv: Atjaunināt

en: What's Changed:
lv: Kas ir mainīts:

en: Add a map
lv: Pievienojiet karti

en: Delete custom map
lv: Dzēst pielāgoto karti

en: Remove
lv: Noņemt

en: Select…
lv: Izvēlieties…

en: Sample values:
lv: Vērtību paraugi:

en: Add a new map
lv: Pievienojiet jaunu karti

en: Edit map
lv: Rediģēt karti

en: What do you want to call this map?
lv: Kā jūs vēlaties nosaukt šo karti?

en: e.g. United Kingdom, Brazil, Mars
lv: piemēram, Apvienotā Karaliste, Brazīlija, Marss

en: URL for the GeoJSON file you want to use
lv: URL GeoJSON failam, kuru vēlaties izmantot

en: Like https://my-mb-server.com/maps/my-map.json
lv: Piemēram, https://my-mb-server.com/maps/my-map.json

en: Refresh
lv: atjaunot

en: Load
lv: Ielādēt

en: Which property specifies the region’s identifier?
lv: Kurš rekvizīts norāda reģiona identifikatoru?

en: Which property specifies the region’s display name?
lv: Kurš rekvizīts norāda reģiona parādāmo nosaukumu?

en: Load a GeoJSON file to see a preview
lv: Lai skatītu priekšskatījumu, ielādējiet GeoJSON failu

en: Save map
lv: Saglabāt karti

en: Add map
lv: Pievienot karti

en: Using embedding
lv: Izmantojot iegulšanu

en: By enabling embedding you're agreeing to the embedding license located at
lv: Iespējojot iegulšanu, jūs piekrītat iegulšanas licencei, kas atrodas vietnē

en: In plain English, when you embed charts or dashboards from Metabase in your own application, that application isn't subject to the Affero General Public License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds. You should, however, read the license text linked above as that is the actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
lv: Vienkāršā angļu valodā, iegulstot diagrammas vai informācijas paneļus no Metabase savā lietojumprogrammā, uz šo lietojumprogrammu neattiecas Affero vispārējā publiskā licence, kas attiecas uz pārējo Metabase, ja ir redzams Metabase logotips un "Powered by Metabase". uz šiem iegultiem. Tomēr jums vajadzētu izlasīt iepriekš norādīto licences tekstu, jo tā ir faktiskā licence, kurai jūs piekrītat, iespējojot šo funkciju.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Premium embedding enabled
lv: Premium iegulšana ir iespējota

en: Enter the token you bought from the Metabase Store
lv: Ievadiet tokenu, ko iegādājāties no Metabase Store

en: Premium embedding lets you disable "Powered by Metabase" on your embedded dashboards and questions.
lv: Premium iegulšana ļauj atspējot funkciju “Powered by Metabase” iegultajos informācijas paneļos un jautājumos.

en: Buy a token
lv: Pērciet žetonu

en: Enter a token
lv: Ievadiet pilnvaru

en: Edit Mappings
lv: Rediģēt kartējumus

en: Group Mappings
lv: Grupu kartējumi

en: Create a mapping
lv: Izveidojiet kartēšanu

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Membership to the Admin group can be granted through mappings, but will not be automatically removed as a
    failsafe measure.
lv: Kartēšana ļauj Metabase automātiski pievienot un noņemt lietotājus no grupām, pamatojoties uz direktoriju servera sniegto dalības informāciju. Dalību administratoru grupā var piešķirt, izmantojot kartēšanu, taču tā netiks automātiski noņemta kā drošas darbības līdzeklis.

en: Distinguished Name
lv: Izcils Vārds

en: Public Link
lv: Publiskā saite

en: Revoke Link
lv: Atsaukt saiti

en: Disable this link?
lv: Vai atspējot šo saiti?

en: They won't work anymore, and can't be restored, but you can create new links.
lv: Tās vairs nedarbosies, un tās nevar atjaunot, taču varat izveidot jaunas saites.

en: Public Dashboard Listing
lv: Publisks informācijas paneļa saraksts

en: No dashboards have been publicly shared yet.
lv: Neviens informācijas panelis vēl nav publiski kopīgots.

en: Public Card Listing
lv: Publisks karšu saraksts

en: No questions have been publicly shared yet.
lv: Neviens jautājums vēl nav publiski kopīgots.

en: Embedded Dashboard Listing
lv: Iegultais informācijas paneļa saraksts

en: No dashboards have been embedded yet.
lv: Vēl nav iegults neviens informācijas panelis.

en: Embedded Card Listing
lv: Iegulto karšu saraksts

en: No questions have been embedded yet.
lv: Vēl nav iegults neviens jautājums.

en: Regenerate embedding key?
lv: Vai atjaunot iegulšanas atslēgu?

en: This will cause existing embeds to stop working until they are updated with the new key.
lv: Tādējādi esošās iegulšanas pārtrauks darboties, līdz tās tiks atjauninātas ar jauno atslēgu.

en: Regenerate key
lv: Atjaunot atslēgu

en: Generate Key
lv: Ģenerēt atslēgu

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Unknown setting {0}
lv: Nezināms iestatījums {0}

en: Setup
lv: Uzstādīt

en: General
lv: Ģenerālis

en: Site Name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Email Address for Help Requests
lv: E-pasta adrese palīdzības pieprasījumiem

en: Report Timezone
lv: Ziņot par laika joslu

en: Database Default
lv: Datu bāzes noklusējuma vērtība

en: Select a timezone
lv: Atlasiet laika joslu

en: Not all databases support timezones, in which case this setting won't take effect.
lv: Ne visas datu bāzes atbalsta laika joslas, un tādā gadījumā šis iestatījums nestāsies spēkā.

en: Language
lv: Valoda

en: Select a language
lv: Izvēlieties valodu

en: Anonymous Tracking
lv: Anonīmā izsekošana

en: Friendly Table and Field Names
lv: Draudzīgi galdu un lauku nosaukumi

en: Only replace underscores and dashes with spaces
lv: Aizstāt tikai pasvītras un domuzīmes ar atstarpēm

en: Enable Nested Queries
lv: Iespējot ligzdotos vaicājumus

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Check for updates
lv: Meklēt atjauninājumus

en: SMTP Host
lv: SMTP resursdators

en: SMTP Port
lv: SMTP ports

en: That's not a valid port number
lv: Tas nav derīgs porta numurs

en: SMTP Security
lv: SMTP drošība

en: SMTP Username
lv: SMTP lietotājvārds

en: SMTP Password
lv: SMTP parole

en: From Address
lv: No adreses

en: Slack API Token
lv: Slack API marķieris

en: Enter the token you received from Slack
lv: Ievadiet marķieri, ko saņēmāt no Slack

en: Single Sign-On
lv: Vienotā pierakstīšanās

en: LDAP Authentication
lv: LDAP autentifikācija

en: LDAP Host
lv: LDAP resursdators

en: LDAP Port
lv: LDAP ports

en: LDAP Security
lv: LDAP drošība

en: Username or DN
lv: Lietotājvārds vai DN

en: Password
lv: Parole

en: User search base
lv: Lietotāju meklēšanas bāze

en: User filter
lv: Lietotāja filtrs

en: Check your parentheses
lv: Pārbaudiet savas iekavas

en: Email attribute
lv: E-pasta atribūts

en: First name attribute
lv: Vārda atribūts

en: Last name attribute
lv: Uzvārda atribūts

en: Synchronize group memberships
lv: Sinhronizējiet dalību grupā

en: Group search base
lv: Grupu meklēšanas bāze

en: Maps
lv: Kartes

en: Map tile server URL
lv: Kartes elementu servera URL

en: Metabase uses OpenStreetMaps by default.
lv: Metabāze pēc noklusējuma izmanto OpenStreetMaps.

en: Custom Maps
lv: Pielāgotas kartes

en: Add your own GeoJSON files to enable different region map visualizations
lv: Pievienojiet savus GeoJSON failus, lai iespējotu dažādu reģionu karšu vizualizācijas

en: Public Sharing
lv: Publiskā kopīgošana

en: Enable Public Sharing
lv: Iespējot publisko kopīgošanu

en: Shared Dashboards
lv: Koplietotie informācijas paneļi

en: Shared Questions
lv: Kopīgi jautājumi

en: Embedding in other Applications
lv: Iegulšana citās lietojumprogrammās

en: Enable Embedding Metabase in other Applications
lv: Iespējot metabāzes iegulšanu citās lietojumprogrammās

en: Embedding secret key
lv: Slepenās atslēgas iegulšana

en: Embedded Dashboards
lv: Iegultie informācijas paneļi

en: Embedded Questions
lv: Iegultie jautājumi

en: Caching
lv: Kešatmiņa

en: Enable Caching
lv: Iespējot kešatmiņu

en: Minimum Query Duration
lv: Minimālais vaicājuma ilgums

en: Cache Time-To-Live (TTL) multiplier
lv: Cache Time-To-Live (TTL) reizinātājs

en: Max Cache Entry Size
lv: Maksimālais kešatmiņas ieraksta lielums

en: Your alert is all set up.
lv: Jūsu brīdinājums ir iestatīts.

en: Your alert was updated.
lv: Jūsu brīdinājums tika atjaunināts.

en: The alert was successfully deleted.
lv: Brīdinājums tika veiksmīgi izdzēsts.

en: Please enter a valid formatted email address.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu formatētu e-pasta adresi.

en: Passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Back to login
lv: Atpakaļ uz pieteikšanos

en: No Metabase account exists for this Google account.
lv: Šim Google kontam nav neviena metabāzes konta.

en: You'll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
lv: Lai pieteiktos pakalpojumā Google, jums būs nepieciešams administrators, lai izveidotu metabāzes kontu.

en: Sign in with {0}
lv: Pierakstīties ar {0}

en: Please contact an administrator to have them reset your password
lv: Lūdzu, sazinieties ar administratoru, lai viņš atiestatītu jūsu paroli

en: Forgot password
lv: Aizmirsi paroli

en: The email you use for your Metabase account
lv: E-pasts, ko izmantojat savam metabāzes kontam

en: Send password reset email
lv: Sūtīt paroles atiestatīšanas e-pastu

en: Check your email for instructions on how to reset your password.
lv: Norādījumus paroles atiestatīšanai skatiet savā e-pastā.

en: Sign in to Metabase
lv: Pierakstieties metabāzē

en: OR
lv: VAI

en: Username or email address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Sign in
lv: Ielogoties

en: I seem to have forgotten my password
lv: Šķiet, ka esmu aizmirsis savu paroli

en: request a new reset email
lv: pieprasīt jaunu atiestatīšanas e-pastu

en: Whoops, that's an expired link
lv: Hmm, šai saitei beidzies derīguma termiņš

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need
    to reset your password, you can {0}.
lv: Drošības apsvērumu dēļ paroles atiestatīšanas saišu derīguma termiņš beidzas pēc kāda laika. Ja jums joprojām ir jāatiestata parole, varat {0}.

en: New password
lv: Jauna parole

en: To keep your data secure, passwords {0}
lv: Lai aizsargātu savus datus, paroles {0}

en: Create a new password
lv: Izveidojiet jaunu paroli

en: Make sure its secure like the instructions above
lv: Pārliecinieties, vai tas ir drošs, kā norādīts iepriekš

en: Confirm new password
lv: Apstipriniet jauno paroli

en: Make sure it matches the one you just entered
lv: Pārliecinieties, vai tas atbilst tikko ievadītajam

en: Your password has been reset.
lv: Jūsu parole ir atiestatīta.

en: Sign in with your new password
lv: Pierakstieties ar savu jauno paroli

en: Save failed
lv: Saglabāt neizdevās

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Ok
lv: Labi

en: Archive this collection?
lv: Vai arhivēt šo kolekciju?

en: The dashboards, collections, and pulses in this collection will also be archived.
lv: Tiks arhivēti arī šīs kolekcijas informācijas paneļi, kolekcijas un impulsi.

en: Archive
lv: Arhīvs

en: This {0} has been archived
lv: Šis {0} ir arhivēts

en: View the archive
lv: Skatīt arhīvu

en: Unarchive this {0}
lv: Atarhivēt šo {0}

en: Our data
lv: Mūsu dati

en: X-ray this table
lv: Nofotografējiet šo tabulu

en: Learn about this table
lv: Uzziniet par šo tabulu

en: Clickity click
lv: Klikšķis klikšķis

en: Saved!
lv: Saglabāts!

en: Saving failed.
lv: Saglabāšana neizdevās.

en: We
lv: Mēs

en: Your admin's email address
lv: Jūsu administratora e-pasta adrese

en: To send {0}, you'll need to set up {1} integration.
lv: Lai nosūtītu {0}, jums ir jāiestata {1} integrācija.

en:  or
lv:  vai

en: To send {0}, an admin needs to set up {1} integration.
lv: Lai nosūtītu {0}, administratoram ir jāiestata {1} integrācija.

en: This collection is empty, like a blank canvas
lv: Šī kolekcija ir tukša kā tukšs audekls

en: You can use collections to organize and group dashboards, questions and pulses for your team or yourself
lv: Varat izmantot kolekcijas, lai sakārtotu un grupētu informācijas paneļus, jautājumus un impulsus savai komandai vai sev

en: Create another collection
lv: Izveidojiet citu kolekciju

en: Dashboards let you collect and share data in one place.
lv: Informācijas paneļi ļauj apkopot un koplietot datus vienuviet.

en: Pulses let you send out the latest data to your team on a schedule via email or slack.
lv: Impulss ļauj nosūtīt jaunākos datus savai komandai pēc grafika, izmantojot e-pastu vai brīvu laiku.

en: Questions are a saved look at your data.
lv: Jautājumi ir saglabāts jūsu datu skats.

en: Pins
lv: Piespraudes

en: Drag something here to pin it to the top
lv: Velciet kaut ko šeit, lai piespraustu to augšpusē

en: Collections
lv: Kolekcijas

en: Drag here to un-pin
lv: Velciet šeit, lai atspraustu

en: {0} item selected | {0} items selected
lv[0]: Atlasīts {0} vienums
lv[1]: Atlasīts {0} vienums
lv[2]: Atlasīts {0} vienums

en: Move {0} items?
lv: Vai pārvietot {0} vienumus?

en: Move "{0}"?
lv: Vai pārvietot "{0}"?

en: Move
lv: Pārvietot

en: Edit this collection
lv: Rediģēt šo kolekciju

en: Archive this collection
lv: Arhivējiet šo kolekciju

en: My personal collection
lv: Mana personīgā kolekcija

en: New collection
lv: Jauna kolekcija

en: Copied!
lv: Kopēts!

en: Use an SSH-tunnel for database connections
lv: Izmantojiet SSH tuneli datu bāzes savienojumiem

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host.
    This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available.
    Enabling this is usually slower than a direct connection.
lv: Dažām datu bāzes instalācijām var piekļūt, tikai izveidojot savienojumu, izmantojot SSH bastiona resursdatoru. Šī opcija nodrošina arī papildu drošības līmeni, ja VPN nav pieejams. To iespējošana parasti notiek lēnāk nekā tiešs savienojums.

en: This is a large database, so let me choose when Metabase syncs and scans
lv: Šī ir liela datu bāze, tāpēc ļaujiet man izvēlēties, kad metabāze sinhronizēs un skenē

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values.
    If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
lv: Pēc noklusējuma Metabase veic vieglu stundu sinhronizāciju un intensīvu lauka vērtību ikdienas skenēšanu. Ja jums ir liela datubāze, iesakām to ieslēgt un pārskatīt, kad un cik bieži notiek lauka vērtību skenēšana.

en: {0} to generate a Client ID and Client Secret for your project.
lv: {0}, lai savam projektam ģenerētu klienta ID un klienta noslēpumu.

en: Click here
lv: Noklikšķiniet šeit

en: Choose "Other" as the application type. Name it whatever you'd like.
lv: Kā lietojumprogrammas veidu izvēlieties "Cits". Nosauciet to kā vēlaties.

en: {0} to get an auth code
lv: {0}, lai iegūtu autentifikācijas kodu

en: with Google Drive permissions
lv: ar Google diska atļaujām

en: To use Metabase with this data you must enable API access in the Google Developers Console.
lv: Lai izmantotu metabāzi ar šiem datiem, Google Developers Console ir jāiespējo API piekļuve.

en: {0} to go to the console if you haven't already done so.
lv: {0}, lai pārietu uz konsoli, ja vēl neesat to izdarījis.

en: How would you like to refer to this database?
lv: Kā jūs vēlētos atsaukties uz šo datubāzi?

en: Next
lv: Nākamais

en: Delete this {0}
lv: Dzēst šo {0}

en: Pin this item
lv: Piespraudiet šo vienumu

en: Move this item
lv: Pārvietot šo vienumu

en: Edit this question
lv: Rediģēt šo jautājumu

en: Action type
lv: Darbības veids

en: View revision history
lv: Skatīt pārskatījumu vēsturi

en: Move action
lv: Pārvietošanās darbība

en: Archive action
lv: Arhīva darbība

en: Add to dashboard
lv: Pievienot informācijas panelim

en: Download results
lv: Lejupielādēt rezultātus

en: Sharing and embedding
lv: Kopīgošana un iegulšana

en: Another action type
lv: Cits darbības veids

en: Get alerts about this
lv: Saņemiet brīdinājumus par to

en: View the SQL
lv: Skatiet SQL

en: Segments for this
lv: Segmenti šim

en: Show error details
lv: Rādīt informāciju par kļūdu

en: Here's the full error message
lv: Šeit ir pilns kļūdas ziņojums

en: Hi, Metabot here.
lv: Sveiki, Metabot šeit.

en: Based on the schema
lv: Pamatojoties uz shēmu

en: A look at your
lv: Skatiens uz tavu

en: Search the list
lv: Meklēt sarakstā

en: Search by {0}
lv: Meklēt pēc {0}

en:  or enter an ID
lv:  vai ievadiet ID

en: Enter an ID
lv: Ievadiet ID

en: Enter a number
lv: Ievadiet numuru

en: Enter some text
lv: Ievadiet kādu tekstu

en: No matching {0} found.
lv: Nav atrasts neviens atbilstošs {0}.

en: Including every option in your filter probably won’t do much…
lv: Ikvienas opcijas iekļaušana filtrā, iespējams, neko daudz nedos...

en: Something's gone wrong
lv: Kaut kas ir nogājis greizi

en: We've run into an error. You can try refreshing the page, or just go back.
lv: Ir radusies kļūda. Varat mēģināt atsvaidzināt lapu vai vienkārši atgriezties.

en: No description yet
lv: Vēl nav apraksta

en: New {0}
lv: Jauns {0}

en: Asked by {0}
lv: Jautāja {0}

en: Today,
lv:  Šodien

en: Yesterday,
lv:  vakar,

en: First revision.
lv: Pirmā pārskatīšana.

en: Reverted to an earlier revision and {0}
lv: Atgriezts uz iepriekšējo versiju un {0}

en: Revision history
lv: Pārskatīšanas vēsture

en: When
lv: Kad

en: Who
lv: PVO

en: What
lv: Kas

en: Revert
lv: Atgriezties

en: Reverting…
lv: Notiek atgriešana…

en: Revert failed
lv: Atjaunot neizdevās

en: Reverted
lv: Atgriezts

en: Everything
lv: Viss

en: Dashboards
lv: Informācijas paneļi

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Pulses
lv: Pākšaugi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Find...
lv: Atrast...

en: An error occured
lv: Radās kļūda

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Metabase Newsletter
lv: Metabāzes biļetens

en: Get infrequent emails about new releases and feature updates.
lv: Reti saņemiet e-pasta ziņojumus par jauniem laidieniem un funkciju atjauninājumiem.

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: You're subscribed. Thanks for using Metabase!
lv: Jūs esat abonējis. Paldies, ka izmantojat Metabase!

en: We're a little lost...
lv: Esam mazliet apmaldījušies...

en: Temporary Password
lv: Pagaidu parole

en: Hide
lv: Slēpt

en: Show
lv: Rādīt

en: Saved! Add this to a dashboard?
lv: Saglabāts! Vai pievienot to informācijas panelim?

en: Yes please!
lv: Jā, lūdzu!

en: Not now
lv: Ne tagad

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Friday
lv: piektdiena

en: Saturday
lv: sestdiena

en: First
lv: Pirmkārt

en: Last
lv: Pēdējais

en: 15th (Midpoint)
lv: 15. (viduspunkts)

en: Calendar Day
lv: Kalendāra diena

en: your Metabase timezone
lv: jūsu metabāzes laika josla

en: Filter this list...
lv: Filtrēt šo sarakstu...

en: Blue
lv: Zils

en: Green
lv: Zaļš

en: Red
lv: sarkans

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: A component used to make a selection
lv: Komponents, ko izmanto atlases veikšanai

en: Selected
lv: Atlasīts

en: Nothing to select
lv: Nav ko atlasīt

en: Sorry, you don’t have permission to see that.
lv: Atvainojiet, jums nav atļaujas to redzēt.

en: Unknown error encountered
lv: Radās nezināma kļūda

en: Create
lv: Izveidot

en: Create dashboard
lv: Izveidojiet informācijas paneli

en: Table
lv: Tabula

en: Database
lv: Datu bāze

en: Creator
lv: Radītājs

en: No results found
lv: Nekas nav atrasts

en: Try adjusting your filter to find what you’re looking for.
lv: Mēģiniet pielāgot filtru, lai atrastu to, ko meklējat.

en: View by
lv: Skatīt pēc

en: of
lv: no

en: Don't tell anyone, but you're my favorite.
lv: Nestāsti nevienam, bet tu esi mans mīļākais.

en: Once you connect your own data, I can show you some automatic explorations called x-rays. Here are some examples with sample data.
lv: Kad esat pievienojis savus datus, es varu parādīt dažus automātiskus pētījumus, ko sauc par rentgena stariem. Šeit ir daži piemēri ar datu paraugiem.

en: Start here
lv: Sāc šeit

en: Our analytics
lv: Mūsu analītika

en: Browse all items
lv: Pārlūkojiet visus vienumus

en: Replace or save as new?
lv: Aizstāt vai saglabāt kā jaunu?

en: Replace original question, "{0}"
lv: Aizstāt sākotnējo jautājumu "{0}"

en: Save as new question
lv: Saglabāt kā jaunu jautājumu

en: First, save your question
lv: Vispirms saglabājiet savu jautājumu

en: Save question
lv: Saglabāt jautājumu

en: What is the name of your card?
lv: Kā sauc jūsu karti?

en: Description
lv: Apraksts

en: It's optional but oh, so helpful
lv: Tas nav obligāti, bet ļoti noderīgi

en: Which collection should this go in?
lv: Kurā kolekcijā tas jāiekļauj?

en: modified
lv: modificēts

en: item
lv: lieta

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Applying Question
lv: Jautājuma pieteikšana

en: That question isn't compatible
lv: Šis jautājums nav saderīgs

en: Search for a question
lv: Meklējiet jautājumu

en: We're not sure if this question is compatible
lv: Mēs neesam pārliecināti, vai šis jautājums ir saderīgs

en: Archive Dashboard
lv: Arhīva informācijas panelis

en: Make sure to make a selection for each series, or the filter won't work on this card.
lv: Noteikti veiciet atlasi katrai sērijai, pretējā gadījumā filtrs nedarbosies šajā kartē.

en: This dashboard is looking empty.
lv: Šis informācijas panelis izskatās tukšs.

en: Add a question to start making it useful!
lv: Pievienojiet jautājumu, lai padarītu to noderīgu!

en: Daytime mode
lv: Dienas režīms

en: Nighttime mode
lv: Nakts režīms

en: Exit fullscreen
lv: Iziet pilnekrāna režīmā

en: Enter fullscreen
lv: Ieiet pilnekrāna režīmā

en: Saving…
lv: Notiek saglabāšana…

en: Add a question
lv: Pievienojiet jautājumu

en: Add a question to this dashboard
lv: Pievienojiet jautājumu šim informācijas panelim

en: Add a filter
lv: Pievienojiet filtru

en: Parameters
lv: Parametri

en: Add a text box
lv: Pievienojiet tekstlodziņu

en: Move dashboard
lv: Pārvietot informācijas paneli

en: Edit dashboard
lv: Rediģēt informācijas paneli

en: Edit Dashboard Layout
lv: Rediģēt informācijas paneļa izkārtojumu

en: You are editing a dashboard
lv: Jūs rediģējat informācijas paneli

en: Select the field that should be filtered for each card
lv: Atlasiet lauku, kas jāfiltrē katrai kartītei

en: Move dashboard to...
lv: Pārvietot informācijas paneli uz...

en: Dashboard moved to {0}
lv: Informācijas panelis pārvietots uz {0}

en: What do you want to filter?
lv: Ko vēlaties filtrēt?

en: What kind of filter?
lv: Kāda veida filtrs?

en: Off
lv: Izslēgts

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 60 minutes
lv: 60 minūtes

en: Auto-refresh
lv: Automātiska atsvaidzināšana

en: Refreshing in
lv: Atsvaidzinās

en: Remove this question?
lv: Vai noņemt šo jautājumu?

en: Your dashboard was saved
lv: Jūsu informācijas panelis tika saglabāts

en: See it
lv: Redzēt to

en: Save this
lv: Saglabājiet šo

en: Show more about this
lv: Parādiet vairāk par šo

en: This card doesn't have any fields or parameters that can be mapped to this parameter type.
lv: Šajā kartītē nav neviena lauka vai parametru, ko varētu saistīt ar šo parametru veidu.

en: The values in this field don't overlap with the values of any other fields you've chosen.
lv: Vērtības šajā laukā nepārklājas ar neviena cita jūsu izvēlētā lauka vērtībām.

en: No valid fields
lv: Nav derīgu lauku

en: Name must be 100 characters or less
lv: Nosaukumam jābūt 100 rakstzīmēm vai mazākam

en: Color is required
lv: Nepieciešama krāsa

en: What is the name of your dashboard?
lv: Kāds ir jūsu informācijas paneļa nosaukums?

en: did some super awesome stuff that's hard to describe
lv: izdarīja dažas super satriecošas lietas, kuras ir grūti aprakstīt

en: created an alert about -
lv:  izveidoja brīdinājumu par -

en: deleted an alert about -
lv:  izdzēsa brīdinājumu par -

en: saved a question about
lv:  saglabāja jautājumu par

en: saved a question
lv: saglabāja jautājumu

en: deleted a question
lv: izdzēsa jautājumu

en: created a dashboard
lv: izveidoja informācijas paneli

en: deleted a dashboard
lv: izdzēsa informācijas paneli

en: added a question to the dashboard -
lv:  pievienoja jautājumu informācijas panelim -

en: removed a question from the dashboard -
lv:  noņēma jautājumu no informācijas paneļa -

en: received the latest data from
lv: saņēma jaunākos datus no

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Hello World!
lv: Sveika pasaule!

en: Metabase is up and running.
lv: Metabāze ir izveidota un darbojas.

en: added the metric
lv:  pievienoja metriku

en:  to the
lv:  uz

en:  table
lv:  tabula

en: made changes to the metric
lv:  veica izmaiņas metrikā

en:  in the
lv:  iekš

en: removed the metric
lv:  noņemta metrika

en: created a pulse
lv: radīja pulsu

en: deleted a pulse
lv: izdzēsa pulsu

en: added the filter
lv: pievienoja filtru

en: made changes to the filter
lv: veica izmaiņas filtrā

en: removed the filter {0}
lv: noņemts filtrs {0}

en: joined!
lv: pievienojās!

en: Hmmm, looks like nothing has happened yet.
lv: Hmmm, izskatās, ka nekas vēl nav noticis.

en: Save a question and get this baby going!
lv: Saglabājiet jautājumu un iedarbiniet šo mazuli!

en: Ask questions and explore
lv: Uzdodiet jautājumus un izpētiet

en: Click on charts or tables to explore, or ask a new question using the easy interface or the powerful SQL editor.
lv: Noklikšķiniet uz diagrammām vai tabulām, lai izpētītu, vai uzdodiet jaunu jautājumu, izmantojot vienkāršo saskarni vai jaudīgo SQL redaktoru.

en: Make your own charts
lv: Izveidojiet savas diagrammas

en: Create line charts, scatter plots, maps, and more.
lv: Izveidojiet līniju diagrammas, izkliedējiet diagrammas, kartes un daudz ko citu.

en: Share what you find
lv: Kopīgojiet to, ko atrodat

en: Create powerful and flexible dashboards, and send regular updates via email or Slack.
lv: Izveidojiet jaudīgus un elastīgus informācijas paneļus un regulāri sūtiet atjauninājumus pa e-pastu vai Slack.

en: Let's go
lv: Ejam

en: Setup Tip
lv: Iestatīšanas padoms

en: View all
lv: Apskati visus

en: Recently Viewed
lv: nesen skatīts

en: You haven't looked at any dashboards or questions recently
lv: Jūs pēdējā laikā neesat skatījis nevienu informācijas paneli vai jautājumu

en: {0} items selected
lv: Atlasīti {0} vienumi

en: Unarchive
lv: Atarhivēt

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Results for "{0}"
lv: Rezultāti vaicājumam "{0}"

en: Pulse
lv: Pulss

en: Entity Key
lv: Entītijas atslēga

en: Overall Row
lv: Kopējā rinda

en: The primary key for this table.
lv: Šīs tabulas primārā atslēga.

en: Entity Name
lv: Entītijas nosaukums

en: The "name" of each record. Usually a column called "name", "title", etc.
lv: Katra ieraksta "nosaukums". Parasti kolonna ar nosaukumu "nosaukums", "nosaukums" utt.

en: Foreign Key
lv: Sveša atslēga

en: Points to another table to make a connection.
lv: Lai izveidotu savienojumu, norāda uz citu tabulu.

en: Avatar Image URL
lv: Iemiesojuma attēla URL

en: Common
lv: Bieži

en: Category
lv: Kategorija

en: City
lv: Pilsēta

en: Country
lv: Valsts

en: Image URL
lv: Attēla URL

en: Field containing JSON
lv: Lauks, kurā ir JSON

en: Latitude
lv: Platums

en: Longitude
lv: Garums

en: Number
lv: Numurs

en: State
lv: Valsts

en: UNIX Timestamp (Seconds)
lv: UNIX laikspiedols (sekundēs)

en: UNIX Timestamp (Milliseconds)
lv: UNIX laikspiedols (milisekundēs)

en: Zip Code
lv: Pasta indekss

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Income
lv: Ienākumi

en: Discount
lv: Atlaide

en: Creation timestamp
lv: Izveidošanas laikspiedols

en: Creation time
lv: Radīšanas laiks

en: Creation date
lv: Izveidošanas datums

en: Product
lv: Produkts

en: User
lv: Lietotājs

en: Source
lv: Avots

en: Price
lv: Cena

en: Join timestamp
lv: Pievienošanās laikspiedols

en: Join time
lv: Pievienojieties laikam

en: Join date
lv: Pievienošanās datums

en: Share
lv: Dalīties

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Subscription
lv: Abonēšana

en: Score
lv: Rezultāts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Comment
lv: komentēt

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Gross margin
lv: Bruto peļņa

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Search box
lv: Meklēšanas lodziņš

en: A list of all values
lv: Visu vērtību saraksts

en: Plain input box
lv: Vienkārša ievades lodziņš

en: Everywhere
lv: Visur

en: The default setting. This field will be displayed normally in tables and charts.
lv: Noklusējuma iestatījums. Šis lauks parasti tiks parādīts tabulās un diagrammās.

en: Only in Detail Views
lv: Tikai detalizētajos skatos

en: This field will only be displayed when viewing the details of a single record. Use this for information that's lengthy or that isn't useful in a table or chart.
lv: Šis lauks tiks parādīts tikai tad, kad skatāt viena ieraksta informāciju. Izmantojiet to, lai iegūtu informāciju, kas ir gara vai nav noderīga tabulā vai diagrammā.

en: Do Not Include
lv: Neiekļaut

en: Metabase will never retrieve this field. Use this for sensitive or irrelevant information.
lv: Metabāze nekad neizgūs šo lauku. Izmantojiet to sensitīvai vai neatbilstošai informācijai.

en: Count
lv: Skaitīt

en: CumulativeCount
lv: CumulatativeCount

en: Sum
lv: Summa

en: CumulativeSum
lv: KumulatīvāSumma

en: Distinct
lv: Atšķirīga

en: StandardDeviation
lv: Standarta novirze

en: Average
lv: Vidēji

en: Max
lv: Maks

en: sad sad panda, lexing errors detected
lv: skumja skumja panda, atklātas leksēšanas kļūdas

en: {0} second | {0} seconds
lv[0]: {0} sekunde
lv[1]: {0} sekunde
lv[2]: {0} sekunde

en: {0} minute | {0} minutes
lv[0]: {0} minūte
lv[1]: {0} minūte
lv[2]: {0} minūte

en: Hey there
lv: Sveiks

en: How's it going
lv: Kā iet

en: Howdy
lv: Sveiki

en: Greetings
lv: Sveicieni

en: Good to see you
lv: Prieks tevi redzēt

en: What do you want to know?
lv: Ko tu gribi zināt?

en: What's on your mind?
lv: Kas tev ir prātā?

en: What do you want to find out?
lv: Ko jūs vēlaties uzzināt?

en: Raw data
lv: Neapstrādāti dati

en: Cumulative count
lv: Kumulatīvais skaits

en: Average of
lv:  Vidējais no

en: Distinct values of
lv:  Atšķirīgas vērtības

en: Standard deviation of
lv:  Standarta novirze no

en: Sum of
lv:  Summa no

en: Cumulative sum of
lv:  Kumulatīvā summa

en: Maximum of
lv:  Maksimums no

en: Minimum of
lv:  Minimums no

en: Grouped by
lv:  Grupēts pēc

en: Filtered by
lv:  Filtrēts pēc

en: Sorted by
lv:  Kārtots pēc

en: True
lv: Taisnība

en: False
lv: Nepatiesi

en: Select longitude field
lv: Atlasiet garuma lauku

en: Enter upper latitude
lv: Ievadiet augšējo platuma grādu

en: Enter left longitude
lv: Ievadiet kreiso garuma grādu

en: Enter lower latitude
lv: Ievadiet zemāko platuma grādu

en: Enter right longitude
lv: Ievadiet pareizo garuma grādu

en: Is
lv: Ir

en: Is not
lv: Nav

en: Is empty
lv: Ir tukšs

en: Not empty
lv: Nav tukšs

en: Equal to
lv: Vienāds ar

en: Not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Greater than
lv: Lielāks nekā

en: Less than
lv: Mazāk nekā

en: Between
lv: Starp

en: Greater than or equal to
lv: Lielāks par vai vienāds ar

en: Less than or equal to
lv: Mazāks par vai vienāds ar

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Before
lv: Pirms tam

en: After
lv: Pēc

en: Inside
lv: Iekšā

en: Just a table with the rows in the answer, no additional operations.
lv: Tikai tabula ar rindām atbildē, bez papildu darbībām.

en: Count of rows
lv: Rindu skaits

en: Total number of rows in the answer.
lv: Kopējais atbildes rindu skaits.

en: Sum of ...
lv: Summa...

en: Sum of all the values of a column.
lv: Visu kolonnas vērtību summa.

en: Average of ...
lv: Vidējais no...

en: Average of all the values of a column
lv: Visu kolonnas vērtību vidējā vērtība

en: Number of distinct values of ...
lv: Atšķirīgo vērtību skaits...

en: Number of unique values of a column among all the rows in the answer.
lv: Kolonnas unikālo vērtību skaits starp visām atbildes rindām.

en: Cumulative sum of ...
lv: Kumulatīvā summa...

en: Additive sum of all the values of a column.\\ne.x. total revenue over time.
lv: Visu kolonnas vērtību summa.\\ne.x. kopējie ieņēmumi laika gaitā.

en: Cumulative count of rows
lv: Kopējais rindu skaits

en: Additive count of the number of rows.\\ne.x. total number of sales over time.
lv: Papildu rindu skaits.\\ne.x. kopējais pārdošanas skaits laika gaitā.

en: Standard deviation of ...
lv: Standarta novirze no...

en: Number which expresses how much the values of a column vary among all rows in the answer.
lv: Skaitlis, kas izsaka, cik lielā mērā kolonnas vērtības atšķiras visās atbildes rindās.

en: Minimum of ...
lv: Vismaz...

en: Minimum value of a column
lv: Kolonnas minimālā vērtība

en: Maximum of ...
lv: Maksimālais...

en: Maximum value of a column
lv: Kolonnas maksimālā vērtība

en: Break out by dimension
lv: Izdalieties pēc dimensijas

en: lower case letter
lv: mazais burts

en: upper case letter
lv: lielie burti

en: number
lv: numuru

en: special character
lv: īpašs raksturs

en: must be
lv: jābūt

en: characters long
lv: rakstzīmes garš

en: Must be
lv: Jābūt

en: and include
lv: un iekļaut

en: zero
lv: nulle

en: one
lv: viens

en: two
lv: divi

en: three
lv: trīs

en: four
lv: četri

en: five
lv: pieci

en: six
lv: seši

en: seven
lv: septiņi

en: eight
lv: astoņi

en: nine
lv: deviņi

en: Month and Year
lv: Mēnesis un gads

en: Like January, 2016
lv: Tāpat kā 2016. gada janvāris

en: Quarter and Year
lv: Ceturksnis un gads

en: Like Q1, 2016
lv: Tāpat kā 2016. gada 1. ceturksnis

en: Single Date
lv: Viens randiņš

en: Like January 31, 2016
lv: Tāpat kā 2016. gada 31. janvārī

en: Date Range
lv: Datumu diapazons

en: Like December 25, 2015 - February 14, 2016
lv: Tāpat kā 2015. gada 25. decembris - 2016. gada 14. februāris

en: Relative Date
lv: Relatīvais datums

en: Like "the last 7 days" or "this month"
lv: Piemēram, "pēdējās 7 dienas" vai "šajā mēnesī"

en: Date Filter
lv: Datuma filtrs

en: All Options
lv: Visas opcijas

en: Contains all of the above
lv: Satur visu iepriekš minēto

en: ZIP or Postal Code
lv: Pasta indekss

en: Time
lv: Laiks

en: Date range, relative date, time of day, etc.
lv: Datumu diapazons, relatīvais datums, diennakts laiks utt.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: City, State, Country, ZIP code.
lv: Pilsēta, valsts, valsts, pasta indekss.

en: User ID, product ID, event ID, etc.
lv: Lietotāja ID, produkta ID, notikuma ID utt.

en: Other Categories
lv: Citas kategorijas

en: Category, Type, Model, Rating, etc.
lv: Kategorija, veids, modelis, vērtējums utt.

en: Account settings
lv: Konta iestatījumi

en: Exit admin
lv: Iziet no administratora

en: Logs
lv: Baļķi

en: Help
lv: Palīdzība

en: About Metabase
lv: Par metabāzi

en: Sign out
lv: Izrakstīties

en: Thanks for using
lv: Paldies, ka izmantojāt

en: You're on version
lv: Jūs izmantojat versiju

en: Built on
lv: Uzcelta uz

en: is a Trademark of
lv: ir preču zīme

en: and is built with care in San Francisco, CA
lv: un ir rūpīgi būvēts Sanfrancisko, Kalifornijā

en: Metabase Admin
lv: Metabāzes administrators

en: Ask a question
lv: Uzdod jautājumu

en: New dashboard
lv: Jauns informācijas panelis

en: New pulse
lv: Jauns pulss

en: Reference
lv: Atsauce

en: Which metric?
lv: Kura metrika?

en: Defining common metrics for your team makes it even easier to ask questions
lv: Nosakot savai komandai kopīgus rādītājus, ir vēl vieglāk uzdot jautājumus

en: How to create metrics
lv: Kā izveidot metriku

en: See data over time, as a map, or pivoted to help you understand trends or changes.
lv: Skatiet datus laika gaitā kā karti vai pagriežot, lai palīdzētu izprast tendences vai izmaiņas.

en: Custom
lv: Pielāgots

en: New question
lv: Jauns jautājums

en: Use the simple question builder to see trends, lists of things, or to create your own metrics.
lv: Izmantojiet vienkāršo jautājumu veidotāju, lai skatītu tendences, lietu sarakstus vai izveidotu savus rādītājus.

en: Native query
lv: Vietējais vaicājums

en: For more complicated questions, you can write your own SQL or native query.
lv: Sarežģītākiem jautājumiem varat uzrakstīt savu SQL vai vietējo vaicājumu.

en: Select a default value…
lv: Atlasiet noklusējuma vērtību…

en: Update filter
lv: Atjaunināt filtru

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: vakar

en: Past 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Past 30 days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Week
lv: nedēļa

en: Month
lv: Mēnesis

en: Year
lv: gads

en: Past 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Past 30 Days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last Week
lv: Pagājušajā nedēļā

en: Last Month
lv: Pagājušajā mēnesī

en: Last Year
lv: Pagājušais gads

en: This Week
lv: Šonedēļ

en: This Month
lv: Šis mēnesis

en: This Year
lv: Šogad

en: Enter a value...
lv: Ievadiet vērtību...

en: Enter a default value...
lv: Ievadiet noklusējuma vērtību...

en: An error occurred
lv: Notika kļūda

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: You’ve made changes that need to be published before they will be reflected in your application embed.
lv: Jūs esat veicis izmaiņas, kas ir jāpublicē, pirms tās tiks atspoguļotas jūsu lietojumprogrammas iegulšanā.

en: You will need to publish this {0} before you can embed it in another application.
lv: Jums būs jāpublicē šis {0}, lai to varētu iegult citā lietojumprogrammā.

en: Discard Changes
lv: Atmest izmaiņas

en: Updating...
lv: Notiek atjaunināšana...

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Failed!
lv: Neizdevās!

en: Publish
lv: Publicēt

en: Code
lv: Kods

en: Style
lv: Stils

en: Which parameters can users of this embed use?
lv: Kādus parametrus var izmantot šīs iegulšanas lietotāji?

en: This {0} doesn't have any parameters to configure yet.
lv: Šim {0} vēl nav konfigurējamu parametru.

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Locked
lv: Bloķēts

en: Preview Locked Parameters
lv: Priekšskatiet bloķētos parametrus

en: Try passing some values to your locked parameters here. Your server will have to provide the actual values in the signed token when using this for real.
lv: Mēģiniet šeit nodot dažas vērtības saviem bloķētajiem parametriem. Jūsu serverim būs jānorāda faktiskās vērtības parakstītajā marķierā, ja to izmantosiet pa īstam.

en: Danger zone
lv: Bīstama zona

en: This will disable embedding for this {0}.
lv: Tas atspējos iegulšanu šim {0}.

en: Unpublish
lv: Atcelt publicēšanu

en: Light
lv: Gaisma

en: Dark
lv: Tumšs

en: Border
lv: Robeža

en: To embed this {0} in your application:
lv: Lai iegultu šo {0} savā lietojumprogrammā:

en: Insert this code snippet in your server code to generate the signed embedding URL
lv:  Ievietojiet šo koda fragmentu servera kodā, lai ģenerētu parakstīto iegulšanas URL

en: Then insert this code snippet in your HTML template or single page app.
lv: Pēc tam ievietojiet šo koda fragmentu savā HTML veidnē vai vienas lapas lietotnē.

en: Embed code snippet for your HTML or Frontend Application
lv: Iegult koda fragmentu savai HTML vai Frontend lietojumprogrammai

en: More {0}
lv: Vairāk {0}

en: examples on GitHub
lv: piemēri vietnē GitHub

en: Enable sharing
lv: Iespējot kopīgošanu

en: Disable this public link?
lv: Vai atspējot šo publisko saiti?

en: This will cause the existing link to stop working. You can re-enable it, but when you do it will be a different link.
lv: Tādējādi esošā saite pārtrauks darboties. Varat to atkārtoti iespējot, taču, kad to izdarīsit, saite būs cita.

en: Public link
lv: Publiskā saite

en: Share this {0} with people who don't have a Metabase account using the URL below:
lv: Kopīgojiet šo {0} ar personām, kurām nav metabāzes konta, izmantojot tālāk norādīto URL:

en: Public embed
lv: Publisks iegults

en: Embed this {0} in blog posts or web pages by copying and pasting this snippet:
lv: Iegult šo {0} emuāra ziņās vai tīmekļa lapās, kopējot un ielīmējot šo fragmentu:

en: Embed this {0} in an application
lv: Iegult šo {0} lietojumprogrammā

en: By integrating with your application server code, you can provide a secure stats {0} limited to a specific user, customer, organization, etc.
lv: Integrējot ar lietojumprogrammas servera kodu, varat nodrošināt drošu statistiku {0}, kas attiecas tikai uz konkrētu lietotāju, klientu, organizāciju utt.

en: Remove attachment
lv: Noņemiet pielikumu

en: Attach file with results
lv: Pievienojiet failu ar rezultātiem

en: This question will be added as a file attachment
lv: Šis jautājums tiks pievienots kā faila pielikums

en: This question won't be included in your Pulse
lv: Šis jautājums netiks iekļauts jūsu pulsā

en: This pulse will no longer be emailed to {0} {1}
lv: Šis impulss vairs netiks nosūtīts pa e-pastu uz {0} {1}

en: {0} address | {0} addresses
lv[0]: {0} adrese
lv[1]: {0} adrese
lv[2]: {0} adrese

en: Slack channel {0} will no longer get this pulse {1}
lv: Slack kanāls {0} vairs nesaņems šo impulsu {1}

en: Channel {0} will no longer receive this pulse {1}
lv: Kanāls {0} vairs nesaņems šo impulsu {1}

en: Edit pulse
lv: Rediģēt pulsu

en: What's a Pulse?
lv: Kas ir pulss?

en: Got it
lv: Sapratu

en: Where should this data go?
lv: Kur šiem datiem jānonāk?

en: Unarchiving…
lv: Notiek arhivēšana...

en: Unarchive failed
lv: Atarhivēšana neizdevās

en: Unarchived
lv: Atarhivēts

en: Create pulse
lv: Izveidojiet pulsu

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Heads up
lv: Uzmanību

en: We'll show the first 10 columns and 20 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
lv: Mēs parādīsim šīs tabulas pirmās 10 kolonnas un 20 rindas jūsu pulsā. Ja nosūtīsiet šo e-pasta ziņojumu, mēs pievienosim faila pielikumu ar visām kolonnām un līdz 2000 rindām.

en: Raw data questions can only be included as email attachments
lv: Neapstrādātu datu jautājumus var iekļaut tikai kā e-pasta pielikumus

en: Looks like this pulse is getting big
lv: Šķiet, ka šis pulss kļūst liels

en: We recommend keeping pulses small and focused to help keep them digestible and useful to the whole team.
lv: Mēs iesakām pulsus saglabāt mazus un koncentrētus, lai tie būtu sagremojami un noderīgi visai komandai.

en: Pick your data
lv: Izvēlieties savus datus

en: Choose questions you'd like to send in this pulse
lv: Izvēlieties jautājumus, kurus vēlaties nosūtīt šajā impulsā

en: Emails
lv: E-pasti

en: Slack messages
lv: Slavenas ziņas

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: {0} will be sent at
lv: {0} tiks nosūtīts plkst

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Send email now
lv: Sūtiet e-pastu tūlīt

en: Send to {0} now
lv: Sūtīt uz {0} tūlīt

en: Sending…
lv: Notiek sūtīšana…

en: Sending failed
lv: Sūtīšana neizdevās

en: Didn’t send because the pulse has no results.
lv: Nesūtīja, jo pulsam nav rezultātu.

en: Pulse sent
lv: Pulss nosūtīts

en: {0} needs to be set up by an administrator.
lv: {0} ir jāiestata administratoram.

en: Slack
lv: Atslābums

en: Which collection should this pulse live in?
lv: Kurā kolekcijā šim pulsam vajadzētu dzīvot?

en: Name your pulse
lv: Nosauciet savu pulsu

en: Give your pulse a name to help others understand what it's about
lv: Piešķiriet savam pulsam nosaukumu, lai palīdzētu citiem saprast, par ko tas ir

en: Important metrics
lv: Svarīgi rādītāji

en: Skip if no results
lv: Izlaist, ja nav rezultātu

en: Skip a scheduled Pulse if none of its questions have any results
lv: Izlaidiet ieplānoto impulsu, ja nevienam no tā jautājumiem nav rezultātu

en: Enter email addresses you'd like this data to go to
lv: Ievadiet e-pasta adreses, uz kurām vēlaties nosūtīt šos datus

en: Help everyone on your team stay in sync with your data.
lv: Palīdziet visiem jūsu komandas locekļiem sinhronizēt jūsu datus.

en: Pulses let you send data from Metabase to email or Slack on the schedule of your choice.
lv: Impulss ļauj nosūtīt datus no Metabase uz e-pastu vai Slack pēc jūsu izvēlētā grafika.

en: After {0}
lv: Pēc {0}

en: Before {0}
lv: Pirms {0}

en: Is Empty
lv: Ir tukšs

en: Not Empty
lv: Nav tukšs

en: All Time
lv: Visu laiku

en: Apply
lv: Pieteikties

en: View {0}
lv: Skatīt {0}

en: Compare this with all rows in the table
lv: Salīdziniet to ar visām tabulas rindām

en: Analyze the results of this Query
lv: Analizējiet šī vaicājuma rezultātus

en: Count of rows by time
lv: Rindu skaits pēc laika

en: Break out by {0}
lv: Izcelties līdz {0}

en: Summarize this segment
lv: Apkopojiet šo segmentu

en: View this as a table
lv: Skatiet to kā tabulu

en: View the underlying {0} records
lv: Skatiet pamatā esošos {0} ierakstus

en: X-Ray this question
lv: Uzdodiet šo jautājumu rentgenam

en: X-ray {0} {1}
lv: Rentgens {0} {1}

en: these
lv: šie

en: this
lv: šis

en: Compare {0} {1} to the rest
lv: Salīdziniet {0} {1} ar pārējiem

en: Distribution
lv: Izplatīšana

en: View details
lv: Skatīt detaļas

en: View this {0}'s {1}
lv: Skatīt šī lietotāja {0} {1}

en: Ascending
lv: Augošā

en: Descending
lv: Dilstoša

en: over time
lv: laika gaitā

en: Avg
lv: Vid

en: Distincts
lv: Atšķirības

en: View this {0} | View these {0}
lv[0]: Skatīt šo {0}
lv[1]: Skatīt šo {0}
lv[2]: Skatīt šo {0}

en: Zoom in
lv: Pietuvināt

en: Custom Expression
lv: Pielāgota izteiksme

en: Common Metrics
lv: Kopējā metrika

en: Metabasics
lv: Metabāzes

en: Name (optional)
lv: Vārds (neobligāti)

en: Choose an aggregation
lv: Izvēlieties apkopojumu

en: Set up your own alert
lv: Iestatiet savu brīdinājumu

en: Unsubscribing...
lv: Notiek abonēšanas atcelšana...

en: Failed to unsubscribe
lv: Neizdevās anulēt abonementu

en: Unsubscribe
lv: Anulēt abonementu

en: No channel
lv: Nav kanāla

en: Okay, you're unsubscribed
lv: Labi, jūs anulējāt abonementu

en: You're receiving {0}'s alerts
lv: Jūs saņemat lietotāja {0} brīdinājumus

en: {0} set up an alert
lv: {0} iestatīja brīdinājumu

en: alerts
lv: brīdinājumus

en: Let's set up your alert
lv: Iestatīsim jūsu brīdinājumu

en: The wide world of alerts
lv: Plašā brīdinājumu pasaule

en: There are a few different kinds of alerts you can get
lv: Varat saņemt dažus dažādu veidu brīdinājumus

en: When a raw data question {0}
lv: Ja neapstrādātu datu jautājums {0}

en: returns any results
lv: atgriež jebkādus rezultātus

en: When a line or bar {0}
lv: Kad līnija vai josla {0}

en: crosses a goal line
lv: šķērso vārtu līniju

en: When a progress bar {0}
lv: Kad progresa josla {0}

en: reaches its goal
lv: sasniedz savu mērķi

en: Set up an alert
lv: Iestatiet brīdinājumu

en: Edit your alert
lv: Rediģējiet savu brīdinājumu

en: Edit alert
lv: Rediģēt brīdinājumu

en: This alert will no longer be emailed to {0}.
lv: Šis brīdinājums vairs netiks nosūtīts uz e-pastu {0}.

en: Slack channel {0} will no longer get this alert.
lv: Slack kanāls {0} vairs nesaņems šo brīdinājumu.

en: Channel {0} will no longer receive this alert.
lv: Kanāls {0} vairs nesaņems šo brīdinājumu.

en: Delete this alert
lv: Dzēst šo brīdinājumu

en: Stop delivery and delete this alert. There's no undo, so be careful.
lv: Pārtrauciet piegādi un izdzēsiet šo brīdinājumu. Nav iespējams atsaukt, tāpēc esiet piesardzīgs.

en: Delete this alert?
lv: Vai dzēst šo brīdinājumu?

en: Alert me when the line…
lv: Brīdināt mani, kad līnija…

en: Alert me when the progress bar…
lv: Brīdināt mani, kad progresa josla…

en: Goes above the goal line
lv: Paceļas virs vārtu līnijas

en: Reaches the goal
lv: Sasniedz mērķi

en: Goes below the goal line
lv: Paiet zem vārtu līnijas

en: Goes below the goal
lv: Paiet zem mērķa

en: The first time it crosses, or every time?
lv: Pirmo reizi šķērso, vai katru reizi?

en: The first time it reaches the goal, or every time?
lv: Pirmo reizi tas sasniedz mērķi, vai katru reizi?

en: The first time
lv: Pirmā reize

en: Every time
lv: Katru reizi

en: Where do you want to send these alerts?
lv: Kur vēlaties nosūtīt šos brīdinājumus?

en: Email alerts to:
lv: E-pasta brīdinājumi uz:

en: {0} Goal-based alerts aren't yet supported for charts with more than one line, so this alert will be sent whenever the chart has {1}.
lv: {0} Uz mērķi balstīti brīdinājumi vēl netiek atbalstīti diagrammām ar vairākām rindiņām, tāpēc šis brīdinājums tiks nosūtīts ikreiz, kad diagrammā būs {1}.

en: results
lv: rezultātus

en: {0} This kind of alert is most useful when your saved question doesn’t {1} return any results, but you want to know when it does.
lv: {0} Šis brīdinājuma veids ir visnoderīgākais, ja jūsu saglabātais jautājums {1} neatgriež nekādus rezultātus, taču vēlaties zināt, kad tas tiek rādīts.

en: Tip
lv: Padoms

en: usually
lv: parasti

en: Pick a segment or table
lv: Izvēlieties segmentu vai tabulu

en: Select a database
lv: Izvēlieties datu bāzi

en: Select...
lv: Izvēlieties...

en: Select a table
lv: Izvēlieties tabulu

en: No tables found in this database.
lv: Šajā datubāzē nav atrasta neviena tabula.

en: Is a question missing?
lv: Vai trūkst jautājuma?

en: Learn more about nested queries
lv: Uzziniet vairāk par ligzdotajiem vaicājumiem

en: Fields
lv: Lauki

en: No segments were found.
lv: Netika atrasts neviens segments.

en: Find a segment
lv: Atrodiet segmentu

en: View less
lv: Skatīt mazāk

en: View more
lv: Skatīt vairāk

en: Pick a field to sort by
lv: Izvēlieties lauku, pēc kura kārtot

en: Sort
lv: Kārtot

en: Row limit
lv: Rindas ierobežojums

en: Unknown Field
lv: Nezināms lauks

en: field
lv: lauks

en: Matches
lv: Sērkociņi

en: Add filters to narrow your answer
lv: Pievienojiet filtrus, lai sašaurinātu atbildi

en: Add a grouping
lv: Pievienojiet grupu

en: Data
lv: Dati

en: Filtered by
lv: Filtrēts pēc

en: View
lv: Skatīt

en: Grouped By
lv: Grupēts pēc

en: None
lv: Nav

en: This question is written in {0}.
lv: Šis jautājums ir uzrakstīts šādā valodā: {0}.

en: Hide Editor
lv: Paslēpt redaktoru

en: Hide Query
lv: Slēpt vaicājumu

en: Open Editor
lv: Atveriet redaktoru

en: Show Query
lv: Rādīt vaicājumu

en: This metric has been retired.  It's no longer available for use.
lv: Šī metrika ir pārtraukta. Tas vairs nav pieejams lietošanai.

en: Download full results
lv: Lejupielādēt pilnus rezultātus

en: Download this data
lv: Lejupielādējiet šos datus

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Your answer has a large number of rows so it could take a while to download.
lv: Jūsu atbildē ir daudz rindu, tāpēc lejupielāde var aizņemt kādu laiku.

en: The maximum download size is 1 million rows.
lv: Maksimālais lejupielādes lielums ir 1 miljons rindu.

en: Edit question
lv: Rediģēt jautājumu

en: SAVE CHANGES
lv: SAGLABĀT IZMAIŅAS

en: CANCEL
lv: ATCELT

en: Move question
lv: Pārvietot jautājumu

en: Which collection should this be in?
lv: Kurā kolekcijā tai vajadzētu būt?

en: Variables
lv: Mainīgie lielumi

en: Learn about your data
lv: Uzziniet par saviem datiem

en: Alerts are on
lv: Brīdinājumi ir ieslēgti

en: started from
lv: sākās no

en: native query
lv: vietējais vaicājums

en: Not Supported
lv: Nav atbalstīts

en: View the {0}
lv: Skatīt {0}

en: Switch to {0}
lv: Pārslēgties uz {0}

en: Switch to Builder
lv: Pārslēdzieties uz Builder

en: {0} for this question
lv: {0} par šo jautājumu

en: Convert this question to {0}
lv: Pārvērst šo jautājumu par {0}

en: This question will take approximately {0} to refresh
lv: Šī jautājuma atsvaidzināšana prasīs aptuveni {0}

en: Updated {0}
lv: Atjaunināts {0}

en: row | rows
lv[0]: rinda
lv[1]: rinda
lv[2]: rinda

en: Showing first {0} {1}
lv: Rāda pirmos {0} {1}

en: Showing {0} {1}
lv: Rāda {0} {1}

en: Doing science
lv: Nodarbojas ar zinātni

en: If you give me some data I can show you something cool. Run a Query!
lv: Ja jūs man iedosiet dažus datus, es varu jums parādīt kaut ko foršu. Izpildiet vaicājumu!

en: How do I use this thing?
lv: Kā es varu izmantot šo lietu?

en: Get Answer
lv: Saņemt atbildi

en: It's okay to play around with saved questions
lv: Ir pareizi spēlēties ar saglabātajiem jautājumiem

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click the edit icon in the top-right.
lv: Jūs neveiksit nekādas pastāvīgas izmaiņas saglabātajā jautājumā, ja vien augšējā labajā stūrī nenoklikšķināsit uz rediģēšanas ikonas.

en: Search for
lv: Meklēt

en: Advanced...
lv: Papildu...

en: Sorry. Something went wrong.
lv: Atvainojiet. Kaut kas nogāja greizi.

en: Group time by
lv: Grupējiet laiku pēc

en: Your question took too long
lv: Jūsu jautājums bija pārāk ilgs

en: We didn't get an answer back from your database in time, so we had to stop. You can try again in a minute, or if the problem persists, you can email an admin to let them know.
lv: Mēs nesaņēmām atbildi no jūsu datu bāzes laikā, tāpēc mums bija jāpārtrauc. Varat mēģināt vēlreiz pēc minūtes vai, ja problēma joprojām pastāv, varat nosūtīt administratoram e-pasta ziņojumu, lai par to informētu.

en: We're experiencing server issues
lv: Mums ir problēmas ar serveri

en: Try refreshing the page after waiting a minute or two. If the problem persists we'd recommend you contact an admin.
lv: Mēģiniet atsvaidzināt lapu pēc minūtes vai divu nogaidīšanas. Ja problēma joprojām pastāv, mēs iesakām sazināties ar administratoru.

en: There was a problem with your question
lv: Radās problēma ar jūsu jautājumu

en: Most of the time this is caused by an invalid selection or bad input value. Double check your inputs and retry your query.
lv: Lielāko daļu laika to izraisa nederīga atlase vai nepareiza ievades vērtība. Vēlreiz pārbaudiet ievadītos datus un vēlreiz mēģiniet veikt vaicājumu.

en: This may be the answer you’re looking for. If not, try removing or changing your filters to make them less specific.
lv: Šī var būt atbilde, ko meklējat. Ja nē, mēģiniet noņemt vai mainīt filtrus, lai padarītu tos mazāk specifiskus.

en: You can also {0} when there are some results.
lv: Varat arī {0}, ja ir daži rezultāti.

en: get an alert
lv: saņemt brīdinājumu

en: Back to last run
lv: Atgriezties uz pēdējo skrējienu

en: Visualization
lv: Vizualizācija

en: No description set.
lv: Apraksts nav iestatīts.

en: Use for current question
lv: Izmantojiet pašreizējam jautājumam

en: Potentially useful questions
lv: Potenciāli noderīgi jautājumi

en: Group by {0}
lv: Grupēt pēc {0}

en: Sum of all values of {0}
lv: Visu {0} vērtību summa

en: All distinct values of {0}
lv: Visas atšķirīgās {0} vērtības

en: Number of {0} grouped by {1}
lv: {0} skaits grupēts pēc {1}

en: Data Reference
lv: Datu atsauce

en: Learn more about your data structure to ask more useful questions
lv: Uzziniet vairāk par savu datu struktūru, lai uzdotu noderīgākus jautājumus

en: Could not find the table metadata prior to creating a new question
lv: Pirms jauna jautājuma izveides nevarēja atrast tabulas metadatus

en: See {0}
lv: Skatīt {0}

en: Metric Definition
lv: Metrikas definīcija

en: Filter by {0}
lv: Filtrēt pēc {0}

en: Number of {0}
lv: {0} skaits

en: See all {0}
lv: Skatīt visus {0}

en: Segment Definition
lv: Segmenta definīcija

en: An error occurred loading the table
lv: Ielādējot tabulu, radās kļūda

en: See the raw data for {0}
lv: Skatiet neapstrādātos datus par {0}

en: More
lv: Vairāk

en: Invalid expression
lv: Nederīga izteiksme

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: Field formula
lv: Lauka formula

en: Think of this as being kind of like writing a formula in a spreadsheet program: you can use numbers, fields in this table, mathematical symbols like +, and some functions. So you could type something like Subtotal - Cost.
lv: Uztveriet to kā formulu rakstīšanu izklājlapu programmā: varat izmantot skaitļus, laukus šajā tabulā, matemātiskos simbolus, piemēram, +, un dažas funkcijas. Tātad jūs varētu ierakstīt kaut ko līdzīgu starpsumma — izmaksas.

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Give it a name
lv: Piešķiriet tai nosaukumu

en: Something nice and descriptive
lv: Kaut kas jauks un aprakstošs

en: Add a custom field
lv: Pievienojiet pielāgotu lauku

en: Include {0}
lv: Iekļaut {0}

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: today
lv: šodien

en: this week
lv: šonedēļ

en: this month
lv: Šis mēnesis

en: this year
lv: šogad

en: this minute
lv: šo minūti

en: this hour
lv: šo stundu

en: not implemented {0}
lv: nav ieviests {0}

en: true
lv: taisnība

en: false
lv: viltus

en: Add filter
lv: Pievienojiet filtru

en: Item
lv: Lieta

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Current
lv: Pašreizējais

en: On
lv: Ieslēgts

en: Enter desired number
lv: Ievadiet vēlamo numuru

en: Empty
lv: Tukšs

en: Find a value
lv: Atrodiet vērtību

en: Hide calendar
lv: Paslēpt kalendāru

en: Show calendar
lv: Rādīt kalendāru

en: You can enter multiple values separated by commas
lv: Varat ievadīt vairākas vērtības, atdalot tās ar komatiem

en: Enter desired text
lv: Ievadiet vajadzīgo tekstu

en: Try it
lv: Pamēģini

en: What's this for?
lv: Kam tas domāts?

en: Variables in native queries let you dynamically replace values in your queries using filter widgets or through the URL.
lv: Vietējo vaicājumu mainīgie ļauj dinamiski aizstāt vaicājumu vērtības, izmantojot filtru logrīkus vai vietrādi URL.

en: {0} creates a variable in this SQL template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the SQL template.
lv: {0} šajā SQL veidnē izveido mainīgo ar nosaukumu "mainīgā_nosaukums". Mainīgajiem var norādīt veidus sānu panelī, kas maina to uzvedību. Visi mainīgo veidi, izņemot "lauka filtru", šim jautājumam automātiski ievietos filtra logrīku; ar lauku filtriem tas nav obligāti. Kad šis filtra logrīks ir aizpildīts, šī vērtība aizstāj mainīgo SQL veidnē.

en: Field Filters
lv: Lauku filtri

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link SQL cards to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
lv: Mainīgajam piešķirot veidu “Lauka filtrs”, varat saistīt SQL kartes ar informācijas paneļa filtru logrīkiem vai izmantot vairāku veidu filtru logrīkus savā SQL jautājumā. Lauka filtra mainīgais ievieto SQL, kas ir līdzīga tai, ko ģenerē GUI vaicājumu veidotājs, pievienojot filtrus esošajām kolonnām.

en: When adding a Field Filter variable, you'll need to map it to a specific field. You can then choose to display a filter widget on your question, but even if you don't, you can now map your Field Filter variable to a dashboard filter when adding this question to a dashboard. Field Filters should be used inside of a "WHERE" clause.
lv: Pievienojot lauka filtra mainīgo, tas ir jāsaista ar noteiktu lauku. Pēc tam varat izvēlēties savam jautājumam rādīt filtra logrīku, taču pat tad, ja to nedara, tagad varat kartēt savu lauka filtra mainīgo ar informācijas paneļa filtru, pievienojot šo jautājumu informācijas panelim. Lauku filtri ir jāizmanto klauzulā WHERE.

en: Optional Clauses
lv: Izvēles klauzulas

en: brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
lv: iekavas ap {0} veidnē izveido neobligātu klauzulu. Ja ir iestatīts "mainīgais", visa klauzula tiek ievietota veidnē. Ja nē, tad visa klauzula tiek ignorēta.

en: To use multiple optional clauses you can include at least one non-optional WHERE clause followed by optional clauses starting with "AND".
lv: Lai izmantotu vairākas izvēles klauzulas, varat iekļaut vismaz vienu neobligāto WHERE klauzulu, kam seko izvēles klauzulas, kas sākas ar "AND".

en: Read the full documentation
lv: Izlasiet visu dokumentāciju

en: Filter label
lv: Filtra etiķete

en: Variable type
lv: Mainīgais tips

en: Text
lv: Teksts

en: Date
lv: Datums

en: Field Filter
lv: Lauku filtrs

en: Field to map to
lv: Lauks kartēšanai

en: Filter widget type
lv: Filtra logrīka veids

en: Required?
lv: Nepieciešams?

en: Default filter widget value
lv: Filtra logrīka noklusējuma vērtība

en: Archive this question?
lv: Vai arhivēt šo jautājumu?

en: This question will be removed from any dashboards or pulses using it.
lv: Šis jautājums tiks noņemts no visiem informācijas paneļiem vai impulsiem, kas to izmantos.

en: Question
lv: Jautājums

en: Pick a question to add
lv: Izvēlieties pievienojamo jautājumu

en: You are editing this page
lv: Jūs rediģējat šo lapu

en: See this {0}
lv: Skatīt šo {0}

en: A subset of
lv: Apakškopa no

en: Select a field type
lv: Izvēlieties lauka veidu

en: No field type
lv: Nav lauka veida

en: by
lv: autors

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Select a Foreign Key
lv: Izvēlieties svešu atslēgu

en: View the {0} formula
lv: Skatiet formulu {0}

en: Why this {0} is important
lv: Kāpēc šis {0} ir svarīgs?

en: Why this {0} is interesting
lv: Kāpēc šis {0} ir interesants?

en: Nothing important yet
lv: Pagaidām nekas svarīgs

en: Nothing interesting yet
lv: Vēl nekas interesants

en: Things to be aware of about this {0}
lv: Lietas, kas jāzina par šo {0}

en: Nothing to be aware of yet
lv: Pagaidām nekas nav jāapzinās

en: Explore this metric
lv: Izpētiet šo rādītāju

en: View this metric
lv: Skatīt šo rādītāju

en: By {0}
lv: Autors: {0}

en: Remove item
lv: Noņemt vienumu

en: Why is this dashboard the most important?
lv: Kāpēc šis informācijas panelis ir vissvarīgākais?

en: What is useful or interesting about this {0}?
lv: Kas šajā {0} ir noderīgs vai interesants?

en: Write something helpful here
lv: Uzrakstiet šeit kaut ko noderīgu

en: Is there anything users of this dashboard should be aware of?
lv: Vai ir kaut kas, kas būtu jāzina šī informācijas paneļa lietotājiem?

en: Anything users should be aware of about this {0}?
lv: Vai lietotājiem ir jāzina par šo {0}?

en: Which 2-3 fields do you usually group this metric by?
lv: Pēc kuriem 2–3 laukiem jūs parasti grupējat šo metriku?

en: This is the perfect place to start if you’re new to your company’s data, or if you just want to check in on what’s going on.
lv: Šī ir lieliska vieta, kur sākt, ja esat iesācējs sava uzņēmuma datu jomā vai vienkārši vēlaties pārbaudīt notiekošo.

en: Most useful fields to group this metric by
lv: Noderīgākie lauki, pēc kuriem grupēt šo metriku

en: Reason for changes
lv: Izmaiņu iemesls

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required
lv: Atstājiet piezīmi, lai paskaidrotu, kādas izmaiņas veicāt un kāpēc tās bija nepieciešamas

en: Why this database is interesting
lv: Kāpēc šī datubāze ir interesanta

en: Things to be aware of about this database
lv: Lietas, kas jāzina par šo datu bāzi

en: Databases and tables
lv: Datu bāzes un tabulas

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Tables in {0}
lv: Tabulas valodā {0}

en: Actual name in database
lv: Faktiskais nosaukums datu bāzē

en: Why this field is interesting
lv: Kāpēc šī joma ir interesanta

en: Things to be aware of about this field
lv: Lietas, kas jāzina par šo jomu

en: Data type
lv: Datu tips

en: Fields in this table will appear here as they're added
lv: Šīs tabulas lauki tiks parādīti šeit, tiklīdz tie tiks pievienoti

en: Fields in {0}
lv: Lauki {0}

en: Field name
lv: Lauka nosaukums

en: X-ray this field
lv: Veiciet šo lauku rentgenu

en: Metabase is no fun without any data
lv: Metabāze nav jautra bez jebkādiem datiem

en: Your databases will appear here once you connect one
lv: Jūsu datu bāzes tiks parādītas šeit, tiklīdz būsiet to izveidojis

en: Databases will appear here once your admins have added some
lv: Datu bāzes šeit parādīsies, tiklīdz jūsu administratori būs pievienojuši dažas

en: Connect a database
lv: Pievienojiet datu bāzi

note: #-#-#-#-#  metabase-backend.pot (metabase)  #-#-#-#-# cum-count and cum-sum get names for count and sum, respectively (see explanation in `aggregation-name`)
en: Count of {0}
lv: {0} skaits

en: See raw data for {0}
lv: Skatīt neapstrādātus datus par {0}

en: Why this table is interesting
lv: Kāpēc šī tabula ir interesanta

en: Things to be aware of about this table
lv: Lietas, kas jāzina par šo tabulu

en: Tables in this database will appear here as they're added
lv: Šajā datubāzē esošās tabulas tiks parādītas šeit, tiklīdz tās tiks pievienotas

en: Questions about this table will appear here as they're added
lv: Jautājumi par šo tabulu tiks parādīti šeit, tiklīdz tie tiks pievienoti

en: Questions about {0}
lv: Jautājumi par {0}

en: Created {0} by {1}
lv: Izveidoja {0}, {1}

en: Fields in this table
lv: Lauki šajā tabulā

en: Questions about this table
lv: Jautājumi par šo tabulu

en: Help your team get started with your data.
lv: Palīdziet savai komandai sākt darbu ar jūsu datiem.

en: Show your team what’s most important by choosing your top dashboard, metrics, and segments.
lv: Parādiet savai komandai vissvarīgāko, izvēloties galveno informācijas paneli, metriku un segmentus.

en: Get started
lv: Sāc

en: Our most important dashboard
lv: Mūsu vissvarīgākais informācijas panelis

en: Numbers that we pay attention to
lv: Skaitļi, kuriem mēs pievēršam uzmanību

en: Metrics are important numbers your company cares about. They often represent a core indicator of how the business is performing.
lv: Metrika ir svarīgi skaitļi, kas rūp jūsu uzņēmumam. Tie bieži vien ir galvenais rādītājs tam, kā uzņēmums darbojas.

en: See all metrics
lv: Skatīt visus rādītājus

en: Segments and tables
lv: Segmenti un tabulas

en: Tables
lv: Tabulas

en: Segments and tables are the building blocks of your company's data. Tables are collections of the raw information while segments are specific slices with specific meanings, like {0}
lv: Segmenti un tabulas ir jūsu uzņēmuma datu veidošanas bloki. Tabulas ir neapstrādātas informācijas kolekcijas, savukārt segmenti ir noteiktas sadaļas ar noteiktu nozīmi, piemēram, {0}

en: Tables are the building blocks of your company's data.
lv: Tabulas ir jūsu uzņēmuma datu veidošanas bloki.

en: See all segments
lv: Skatīt visus segmentus

en: See all tables
lv: Skatīt visas tabulas

en: Other things to know about our data
lv: Citas lietas, kas jāzina par mūsu datiem

en: Find out more
lv: Uzzināt vairāk

en: A good way to get to know your data is by spending a bit of time exploring the different tables and other info available to you. It may take a while, but you'll start to recognize names and meanings over time.
lv: Labs veids, kā uzzināt savus datus, ir veltīt nedaudz laika, lai izpētītu dažādas tabulas un citu jums pieejamo informāciju. Tas var aizņemt kādu laiku, bet laika gaitā jūs sāksit atpazīt vārdus un nozīmes.

en: Explore our data
lv: Izpētiet mūsu datus

en: Have questions?
lv: Vai jums ir jautājumi?

en: Contact {0}
lv: Sazināties ar {0}

en: Help new Metabase users find their way around.
lv: Palīdziet jaunajiem Metabase lietotājiem orientēties.

en: The Getting Started guide highlights the dashboard, metrics, segments, and tables that matter most, and informs your users of important things they should know before digging into the data.
lv: Darba sākšanas ceļvedis izceļ informācijas paneli, metriku, segmentus un tabulas, kas ir vissvarīgākie, un informē lietotājus par svarīgām lietām, kas viņiem būtu jāzina pirms datu izpētes.

en: Is there an important dashboard for your team?
lv: Vai jūsu komandai ir svarīgs informācijas panelis?

en: Create a dashboard now
lv: Izveidojiet informācijas paneli tūlīt

en: What is your most important dashboard?
lv: Kāds ir jūsu vissvarīgākais informācijas panelis?

en: Do you have any commonly referenced metrics?
lv: Vai jums ir kādi bieži norādīti rādītāji?

en: Learn how to define a metric
lv: Uzziniet, kā definēt metriku

en: What are your 3-5 most commonly referenced metrics?
lv: Kādi ir jūsu 3–5 visbiežāk izmantotie rādītāji?

en: Add another metric
lv: Pievienojiet citu rādītāju

en: Do you have any commonly referenced segments or tables?
lv: Vai jums ir kādi bieži izmantoti segmenti vai tabulas?

en: Learn how to create a segment
lv: Uzziniet, kā izveidot segmentu

en: What are 3-5 commonly referenced segments or tables that would be useful for this audience?
lv: Kādi ir 3–5 bieži norādīti segmenti vai tabulas, kas būtu noderīgi šai auditorijai?

en: Add another segment or table
lv: Pievienojiet citu segmentu vai tabulu

en: Is there anything your users should understand or know before they start accessing the data?
lv: Vai ir kaut kas, kas jūsu lietotājiem būtu jāsaprot vai jāzina, pirms viņi sāk piekļūt datiem?

en: What should a user of this data know before they start accessing it?
lv: Kas būtu jāzina šo datu lietotājam, pirms viņš sāk tiem piekļūt?

en: E.g., expectations around data privacy and use, common pitfalls or misunderstandings, information about data warehouse performance, legal notices, etc.
lv: Piemēram, cerības saistībā ar datu konfidencialitāti un izmantošanu, izplatītas kļūmes vai pārpratumi, informācija par datu noliktavas darbību, juridiski paziņojumi utt.

en: Is there someone your users could contact for help if they're confused about this guide?
lv: Vai ir kāds, ar kuru jūsu lietotāji varētu sazināties, lai saņemtu palīdzību, ja viņi ir neizpratnē par šo rokasgrāmatu?

en: Who should users contact for help if they're confused about this data?
lv: Ar ko lietotājiem jāsazinās, lai saņemtu palīdzību, ja viņi ir neizpratnē par šiem datiem?

en: Please enter a revision message
lv: Lūdzu, ievadiet pārskatīšanas ziņojumu

en: Why this Metric is interesting
lv: Kāpēc šī metrika ir interesanta

en: Things to be aware of about this Metric
lv: Lietas, kas jāzina par šo metriku

en: How this Metric is calculated
lv: Kā tiek aprēķināta šī metrika

en: Nothing on how it's calculated yet
lv: Pagaidām nekas nav par to, kā tas ir aprēķināts

en: Other fields you can group this metric by
lv: Citi lauki, pēc kuriem varat grupēt šo metriku

en: Fields you can group this metric by
lv: Lauki, pēc kuriem varat grupēt šo metriku

en: Metrics are the official numbers that your team cares about
lv: Metrika ir oficiālie skaitļi, kas rūp jūsu komandai

en: Metrics will appear here once your admins have created some
lv: Metrika tiks parādīta šeit, tiklīdz jūsu administratori būs tos izveidojuši

en: Learn how to create metrics
lv: Uzziniet, kā izveidot metriku

en: Questions about this metric will appear here as they're added
lv: Jautājumi par šo metriku tiks parādīti šeit, tiklīdz tie tiks pievienoti

en: There are no revisions for this metric
lv: Šai metrikai nav labojumu

en: Revision history for {0}
lv: {0} pārskatījumu vēsture

en: X-ray this metric
lv: X-ray šo metriku

en: Why this Segment is interesting
lv: Kāpēc šis segments ir interesants

en: Things to be aware of about this Segment
lv: Lietas, kas jāzina par šo segmentu

en: Segments are interesting subsets of tables
lv: Segmenti ir interesantas tabulu apakškopas

en: Defining common segments for your team makes it even easier to ask questions
lv: Definējot savai komandai kopīgus segmentus, ir vēl vieglāk uzdot jautājumus

en: Segments will appear here once your admins have created some
lv: Segmenti tiks parādīti šeit, tiklīdz jūsu administratori būs tos izveidojuši

en: Learn how to create segments
lv: Uzziniet, kā izveidot segmentus

en: Questions about this segment will appear here as they're added
lv: Jautājumi par šo segmentu tiks parādīti šeit, tiklīdz tie tiks pievienoti

en: There are no revisions for this segment
lv: Šim segmentam nav labojumu

en: Fields in this segment
lv: Lauki šajā segmentā

en: Questions about this segment
lv: Jautājumi par šo segmentu

en: X-ray this segment
lv: X-ray šo segmentu

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Dashboard
lv: Mērinstrumentu panelis

en: New Question
lv: Jauns Jautājums

en: Select the type of Database you use
lv: Atlasiet izmantojamās datu bāzes veidu

en: Add your data
lv: Pievienojiet savus datus

en: I'll add my own data later
lv: Savus datus pievienošu vēlāk

en: Connecting to {0}
lv: Savienojuma izveide ar {0}

en: You’ll need some info about your database, like the username and password. If you don’t have that right now, Metabase also comes with a sample dataset you can get started with.
lv: Jums būs nepieciešama informācija par datu bāzi, piemēram, lietotājvārds un parole. Ja jums to pašlaik nav, Metabase ir arī iekļauta datu kopas paraugs, ar kuru varat sākt darbu.

en: I'll add my data later
lv: Savus datus pievienošu vēlāk

en: Control automatic scans
lv: Kontrolējiet automātisko skenēšanu

en: Usage data preferences
lv: Lietojuma datu preferences

en: Thanks for helping us improve
lv: Paldies, ka palīdzējāt mums pilnveidoties

en: We won't collect any usage events
lv: Mēs neapkoposim nekādus lietošanas notikumus

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about usage through Google Analytics.
lv: Lai palīdzētu mums uzlabot metabāzi, mēs vēlamies apkopot noteiktus datus par lietojumu, izmantojot Google Analytics.

en: Here's a full list of everything we track and why.
lv: Šeit ir pilns saraksts ar visu, ko mēs izsekojam un kāpēc.

en: Allow Metabase to anonymously collect usage events
lv: Ļaujiet metabāzei anonīmi vākt lietošanas notikumus

en: Metabase {0} collects anything about your data or question results.
lv: Metabāze {0} apkopo visu par jūsu datiem vai jautājumu rezultātiem.

en: never
lv: nekad

en: All collection is completely anonymous.
lv: Visa kolekcija ir pilnīgi anonīma.

en: Collection can be turned off at any point in your admin settings.
lv: Savākšanu var izslēgt jebkurā administratora iestatījumu punktā.

en: If you feel stuck
lv: Ja jūtaties iestrēdzis

en: our getting started guide
lv: mūsu darba sākšanas rokasgrāmata

en: is just a click away.
lv: ir tikai klikšķa attālumā.

en: Welcome to Metabase
lv: Laipni lūdzam Metabāzē

en: Looks like everything is working. Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
lv: Šķiet, ka viss darbojas. Tagad iepazīsim jūs, izveidosim savienojumu ar jūsu datiem un sāksim atrast jums atbildes!

en: Let's get started
lv: Sāksim

en: You're all set up!
lv: Viss ir gatavs!

en: Take me to Metabase
lv: Aizved mani uz Metabāzi

en: What should we call you?
lv: Kā lai mēs tevi saucam?

en: Hi, {0}. nice to meet you!
lv: Sveiki, {0}. prieks iepazīties!

en: Create a password
lv: Izveidot paroli

en: Shhh...
lv: Ššš...

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: Shhh... but one more time so we get it right
lv: Ššš... bet vēl vienu reizi, lai mēs to saprastu

en: Your company or team name
lv: Jūsu uzņēmuma vai komandas nosaukums

en: Department of awesome
lv: Departaments awesome

en: Metabot is admiring your integers…
lv: Metabot apbrīno jūsu veselos skaitļus…

en: Metabot is performing billions of differential equations…
lv: Metabot izpilda miljardiem diferenciālvienādojumu…

en: Metabot is doing science…
lv: Metabot nodarbojas ar zinātni…

en: Metabot is checking out your metrics…
lv: Metabot pārbauda jūsu metriku…

en: Metabot is looking for trends and outliers…
lv: Metabot meklē tendences un novirzes…

en: Metabot is consulting the quantum abacus…
lv: Metabot konsultē kvantu abaku…

en: Metabot is feeling pretty good about all this…
lv: Metabots par šo visu jūtas diezgan labi…

en: We’ll show you some interesting explorations of your data in
    just a few minutes.
lv: Mēs jums parādīsim dažus interesantus jūsu datu izpēti tikai dažu minūšu laikā.

en: This seems to be taking a while. In the meantime, you can check out one of these example explorations to see what Metabase can do for you.
lv: Šķiet, ka tas aizņem kādu laiku. Tikmēr varat pārbaudīt kādu no šiem izpētes piemēriem, lai uzzinātu, ko Metabāze var sniegt jūsu labā.

en: I took a look at the data you just connected, and I have some explorations of interesting things I found. Hope you like them!
lv: Es apskatīju datus, ko tikko pievienojāt, un es atklāju dažas interesantas lietas. Ceru, ka jums tās patīk!

en: I'm done exploring for now
lv: Pagaidām esmu pabeidzis izpēti

en: Welcome to the Query Builder!
lv: Laipni lūdzam vaicājumu veidotājā!

en: The Query Builder lets you assemble questions (or "queries") to ask about your data.
lv: Vaicājumu veidotājs ļauj apkopot jautājumus (vai "vaicājumus"), lai uzdotu informāciju par jūsu datiem.

en: Tell me more
lv: Pastāsti man vairāk

en: Start by picking the table with the data that you have a question about.
lv: Sāciet, izvēloties tabulu ar datiem, par kuriem jums ir jautājums.

en: Go ahead and select the "Orders" table from the dropdown menu.
lv: Turpiniet un nolaižamajā izvēlnē atlasiet tabulu "Pasūtījumi".

en: Filter your data to get just what you want.
lv: Filtrējiet datus, lai iegūtu tieši to, ko vēlaties.

en: Click the plus button and select the "Created At" field.
lv: Noklikšķiniet uz pluszīmes pogas un atlasiet lauku "Izveidots".

en: Here we can pick how many days we want to see data for, try 10
lv: Šeit mēs varam izvēlēties, cik dienu datus vēlamies skatīt, izmēģiniet 10

en: Here's where you can choose to add or average your data, count the number of rows in the table, or just view the raw data.
lv: Šeit varat izvēlēties pievienot datus vai aprēķināt vidējo vērtību, saskaitīt tabulas rindu skaitu vai vienkārši skatīt neapstrādātos datus.

en: Try it: click on <strong>Raw Data</strong> to change it to <strong>Count of rows</strong> so we can count how many orders there are in this table.
lv: Izmēģiniet to: noklikšķiniet uz <strong>Neapstrādāti dati</strong>, lai mainītu to uz <strong>Rindu skaits</strong>, lai mēs varētu saskaitīt, cik pasūtījumu ir šajā tabulā.

en: Add a grouping to break out your results by category, day, month, and more.
lv: Pievienojiet grupējumu, lai sadalītu rezultātus pēc kategorijas, dienas, mēneša un citiem.

en: Let's do it: click on <strong>Add a grouping</strong>, and choose <strong>Created At: by Week</strong>.
lv: Darīsim to: noklikšķiniet uz <strong>Pievienot grupu</strong> un izvēlieties <strong>Izveidots: pēc nedēļas</strong>.

en: Click on "by day" to change it to "Week."
lv: Noklikšķiniet uz "pa dienām", lai mainītu to uz "Nedēļa".

en: Run Your Query.
lv: Izpildiet savu vaicājumu.

en: You're doing so well! Click <strong>Run query</strong> to get your results!
lv: Tev iet tik labi! Noklikšķiniet uz <strong>Izpildīt vaicājumu</strong>, lai iegūtu rezultātus!

en: You can view your results as a chart instead of a table.
lv: Rezultātus varat skatīt kā diagrammu, nevis tabulu.

en: Everbody likes charts! Click the <strong>Visualization</strong> dropdown and select <strong>Line</strong>.
lv: Visiem patīk diagrammas! Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes <strong>Vizualizācija</strong> un atlasiet <strong>Līnija</strong>.

en: Well done!
lv: Labi padarīts!

en: That's all! If you still have questions, check out our
lv: Tas ir viss! Ja jums joprojām ir jautājumi, skatiet mūsu

en: User's Guide
lv: Lietotāja rokasgrāmata

en: Have fun exploring your data!
lv: Izklaidējieties, izpētot savus datus!

en: Thanks
lv: Paldies

en: Save Your Questions
lv: Saglabājiet savus jautājumus

en: By the way, you can save your questions so you can refer to them later. Saved Questions can also be put into dashboards or Pulses.
lv: Starp citu, varat saglabāt savus jautājumus, lai varētu tos apskatīt vēlāk. Saglabātos jautājumus var ievietot arī informācijas paneļos vai impulsos.

en: Sounds good
lv: Izklausās labi

en: Whoops!
lv: Ak!

en: Sorry, it looks like something went wrong. Please try restarting the tutorial in a minute.
lv: Atvainojiet, šķiet, ka kaut kas nogāja greizi. Lūdzu, pēc minūtes mēģiniet restartēt apmācību.

en: Password updated successfully!
lv: Parole veiksmīgi atjaunināta!

en: Account updated successfully!
lv: Konts ir veiksmīgi atjaunināts!

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Sign in with Google Email address
lv: Pierakstieties ar Google e-pasta adresi

en: User Details
lv: Lietotāja informācija

en: Reset to defaults
lv: Atiestatīt uz noklusējuma iestatījumiem

en: unknown map
lv: nezināma karte

en: Grid map requires binned longitude/latitude.
lv: Režģa kartei ir nepieciešams sadalīts garums/platums.

en: more
lv: vairāk

en: Which fields do you want to use for the X and Y axes?
lv: Kurus laukus vēlaties izmantot X un Y asīm?

en: Choose fields
lv: Izvēlieties laukus

en: Save as default view
lv: Saglabāt kā noklusējuma skatu

en: Draw box to filter
lv: Zīmējiet lodziņu, lai filtrētu

en: Cancel filter
lv: Atcelt filtru

en: Pin Map
lv: Piespraust karti

en: Unset
lv: Atiestatīts

en: Rows {0}-{1} of {2}
lv: Rindas {0}-{1} no {2}

en: Data truncated to {0} rows.
lv: Dati saīsināti līdz {0} rindām.

en: Could not find visualization
lv: Nevarēja atrast vizualizāciju

en: Could not display this chart with this data.
lv: Nevarēja parādīt šo diagrammu ar šiem datiem.

en: No results!
lv: Nav rezultātu!

en: Still Waiting...
lv: Joprojām Gaida...

en: This usually takes an average of {0}.
lv: Tas parasti aizņem vidēji {0}.

en: (This is a bit long for a dashboard)
lv: (Tas ir nedaudz garš informācijas panelim)

en: This is usually pretty fast but seems to be taking awhile right now.
lv: Parasti tas notiek diezgan ātri, bet šobrīd šķiet, ka tas aizņem kādu laiku.

en: Select a field
lv: Izvēlieties lauku

en: error
lv: kļūda

en: Click and drag to change their order
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai mainītu to secību

en: Add fields from the list below
lv: Pievienojiet laukus no zemāk esošā saraksta

en: less than
lv: mazāk nekā

en: greater than
lv: lielāks nekā

en: less than or equal to
lv: mazāks par vai vienāds ar

en: greater than or equal to
lv: lielāks par vai vienāds ar

en: equal to
lv: vienāds ar

en: not equal to
lv: nav vienāds ar

en: Conditional formatting
lv: Nosacījuma formatējums

en: You can add rules to make the cells in this table change color if
    they meet certain conditions.
lv: Varat pievienot kārtulas, lai šīs tabulas šūnas mainītu krāsu, ja tās atbilst noteiktiem nosacījumiem.

en: Add a rule
lv: Pievienojiet noteikumu

en: Rules will be applied in this order
lv: Noteikumi tiks piemēroti šādā secībā

en: Click and drag to reorder.
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai pārkārtotu.

en: No columns selected
lv: Nav atlasīta neviena kolonna

en: Cells in this column will be tinted based on their values.
lv: Šūnas šajā kolonnā tiks ietonētas, pamatojoties uz to vērtībām.

en: When a cell in these columns is {0} it will be tinted this color.
lv: Ja šūna šajās kolonnās ir {0}, tā tiks ietonēta šajā krāsā.

en: Which columns should be affected?
lv: Kuras kolonnas vajadzētu ietekmēt?

en: Formatting style
lv: Formatēšanas stils

en: Single color
lv: Vienkrāsains

en: Color range
lv: Krāsu diapazons

en: When a cell in this column is…
lv: Kad šūna šajā kolonnā ir…

en: …turn its background this color:
lv: …pagrieziet fonu šādā krāsā:

en: Highlight the whole row
lv: Iezīmējiet visu rindu

en: Colors
lv: Krāsas

en: Start the range at
lv: Sāciet diapazonu plkst

en: Smallest value in this column
lv: Mazākā vērtība šajā kolonnā

en: Smallest value in each column
lv: Mazākā vērtība katrā kolonnā

en: Smallest value in all of these columns
lv: Mazākā vērtība visās šajās kolonnās

en: Custom value
lv: Pielāgota vērtība

en: End the range at
lv: Beigt diapazonu plkst

en: Largest value in this column
lv: Lielākā vērtība šajā kolonnā

en: Largest value in each column
lv: Lielākā vērtība katrā kolonnā

en: Largest value in all of these columns
lv: Lielākā vērtība visās šajās kolonnās

en: Add rule
lv: Pievienojiet noteikumu

en: Update rule
lv: Atjaunināt noteikumu

en: Visualization is null
lv: Vizualizācija ir nulle

en: Visualization must define an 'identifier' static variable:
lv:  Vizualizācijai ir jādefinē statiskais mainīgais “identifikators”.

en: Visualization with that identifier is already registered:
lv:  Vizualizācija ar šo identifikatoru jau ir reģistrēta:

en: No visualization for {0}
lv: Nav vizualizācijas vietnei {0}

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the x-axis, the values will be summed.
lv: "{0}" ir neapkopots lauks: ja tajā x ass punktā ir vairāk nekā viena vērtība, vērtības tiks summētas.

en: This chart type requires at least 2 columns.
lv: Šim diagrammas veidam ir nepieciešamas vismaz 2 kolonnas.

en: This chart type doesn't support more than {0} series of data.
lv: Šis diagrammas veids neatbalsta vairāk par {0} datu sērijām.

en: Goal
lv: Mērķis

en: Doh! The data from your query doesn't fit the chosen display choice. This visualization requires at least {0} {1} of data.
lv: Doh! Jūsu vaicājuma dati neatbilst izvēlētajai displeja izvēlei. Šai vizualizācijai ir nepieciešami vismaz {0} {1} dati.

en: column
lv: kolonna

en: No dice. We have {0} data {1} to show and that's not enough for this visualization.
lv: Nav kauliņu. Mums ir jāparāda {0} dati {1}, un ar to nepietiek šai vizualizācijai.

en: point | points
lv[0]: punktu
lv[1]: punktu
lv[2]: punktu

en: Bummer. We can't actually do a pin map for this data because we require both a latitude and longitude column.
lv: Sūds. Mēs faktiski nevaram izveidot spraudņu karti šiem datiem, jo mums ir nepieciešama gan platuma, gan garuma sleja.

en: Please configure this chart in the chart settings
lv: Lūdzu, konfigurējiet šo diagrammu diagrammas iestatījumos

en: Edit Settings
lv: Rediģēt iestatījumus

en: xValues missing!
lv: xVērtības trūkst!

en: X-axis
lv: X ass

en: Add a series breakout...
lv: Pievienot sērijas sadalījumu...

en: Y-axis
lv: Y ass

en: Add another series...
lv: Pievienot citu sēriju...

en: Bubble size
lv: Burbuļa izmērs

en: Line
lv: Līnija

en: Curve
lv: Līkne

en: Step
lv: Solis

en: Show point markers on lines
lv: Rādīt punktu marķierus uz līnijām

en: Stacking
lv: Sakraušana

en: Don't stack
lv: Nekrauj

en: Stack
lv: Kaudze

en: Stack - 100%
lv: Stack — 100%

en: Show goal
lv: Parādiet mērķi

en: Goal value
lv: Mērķa vērtība

en: Replace missing values with
lv: Aizvietojiet trūkstošās vērtības ar

en: Zero
lv: Nulle

en: Nothing
lv: Nekas

en: Linear Interpolated
lv: Lineāri interpolēti

en: X-axis scale
lv: X ass skala

en: Timeseries
lv: Laikrindas

en: Linear
lv: Lineārs

en: Power
lv: Jauda

en: Log
lv: Žurnāls

en: Histogram
lv: Histogramma

en: Ordinal
lv: Kārtējā

en: Y-axis scale
lv: Y-ass skala

en: Show x-axis line and marks
lv: Rādīt x ass līniju un atzīmes

en: Compact
lv: Kompakts

en: Rotate 45°
lv: Pagriezt par 45°

en: Rotate 90°
lv: Pagriezt par 90°

en: Show y-axis line and marks
lv: Rādīt y ass līniju un atzīmes

en: Auto y-axis range
lv: Automātiskais y ass diapazons

en: Use a split y-axis when necessary
lv: Ja nepieciešams, izmantojiet sadalītu y asi

en: Show label on x-axis
lv: Rādīt etiķeti uz x ass

en: X-axis label
lv: X ass etiķete

en: Show label on y-axis
lv: Rādīt etiķeti uz y ass

en: Y-axis label
lv: Y ass etiķete

en: Standard Deviation
lv: Standarta novirze

en: Area
lv: Apgabals

en: area chart
lv: apgabala diagramma

en: Bar
lv: Stabiņi

en: bar chart
lv: joslu diagramma

en: Which fields do you want to use?
lv: Kurus laukus vēlaties izmantot?

en: Funnel
lv: Piltuve

en: Measure
lv: Mērs

en: Funnel type
lv: Piltuves veids

en: Bar chart
lv: Joslu diagramma

en: line chart
lv: līniju diagramma

en: Please select longitude and latitude columns in the chart settings.
lv: Lūdzu, diagrammas iestatījumos atlasiet garuma un platuma slejas.

en: Please select a region map.
lv: Lūdzu, atlasiet reģiona karti.

en: Please select region and metric columns in the chart settings.
lv: Diagrammas iestatījumos atlasiet reģionu un metrikas kolonnas.

en: Map
lv: Karte

en: Map type
lv: Kartes veids

en: Region map
lv: Reģiona karte

en: Pin map
lv: Piespraust karti

en: Pin type
lv: Piespraudes veids

en: Tiles
lv: Flīzes

en: Markers
lv: Marķieri

en: Latitude field
lv: Platuma lauks

en: Longitude field
lv: Garuma lauks

en: Metric field
lv: Metriskais lauks

en: Region field
lv: Reģiona lauks

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Blur
lv: Aizmiglot

en: Min Opacity
lv: Minimālā necaurredzamība

en: Max Zoom
lv: Maksimālā tālummaiņa

en: No relationships found.
lv: Attiecības nav atrastas.

en: via {0}
lv: izmantojot {0}

en: This {0} is connected to:
lv: Šis {0} ir savienots ar:

en: Object Detail
lv: Objekta detaļa

en: object
lv: objektu

en: Total
lv: Kopā

en: Which columns do you want to use?
lv: Kuras kolonnas vēlaties izmantot?

en: Pie
lv: Pīrāgs

en: Dimension
lv: Izmērs

en: Show legend
lv: Rādīt leģendu

en: Show percentages in legend
lv: Rādīt procentus leģendā

en: Minimum slice percentage
lv: Minimālais šķēles procents

en: Goal met
lv: Mērķis sasniegts

en: Goal exceeded
lv: Mērķis pārsniegts

en: Goal {0}
lv: Mērķis {0}

en: Progress visualization requires a number.
lv: Progresa vizualizācijai ir nepieciešams skaitlis.

en: Color
lv: Krāsa

en: Row Chart
lv: Rindu diagramma

en: row chart
lv: rindu diagramma

en: Separator style
lv: Atdalīšanas stils

en: Number of decimal places
lv: Ciparu skaits aiz komata

en: Add a prefix
lv: Pievienojiet prefiksu

en: Add a suffix
lv: Pievienojiet sufiksu

en: Multiply by a number
lv: Reiziniet ar skaitli

en: Scatter
lv: Izkaisīt

en: scatter plot
lv: izkliedes gabals

en: Pivot the table
lv: Pagrieziet tabulu

en: Visible fields
lv: Redzamie lauki

en: Write here, and use Markdown if you'd like
lv: Rakstiet šeit un, ja vēlaties, izmantojiet Markdown

en: Vertical Alignment
lv: Vertikālā izlīdzināšana

en: Top
lv: Tops

en: Middle
lv: Vidus

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Horizontal Alignment
lv: Horizontālā izlīdzināšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrs

en: Right
lv: Pa labi

en: Show background
lv: Rādīt fonu

en: {0} bin | {0} bins
lv[0]: {0} tvertne
lv[1]: {0} tvertne
lv[2]: {0} tvertne

en: Auto binned
lv: Automātiski binned

en: DELETE /api/alert/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/alert/:id.
lv: DELETE /api/alert/:id ir novecojis. Tā vietā mainiet tā "arhivēto" vērtību, izmantojot PUT /api/alert/:id.

en: invalid show value
lv: nederīga izrādes vērtība

en: invalid value for prefix
lv: nederīga prefiksa vērtība

en: invalid value for rule name
lv: nederīga kārtulas nosaukuma vērtība

en: value couldn''t be parsed as base64 encoded JSON
lv: vērtību nevarēja parsēt kā base64 kodētu JSON

en: Invalid entity type
lv: Nederīgs entītijas veids

en: Invalid comparison entity type. Can only be one of "table", "segment", or "adhoc"
lv: Nederīgs salīdzināšanas entītijas veids. Var būt tikai viena no "tabula", "segments" vai "adhoc"

en: Error running query to determine Card result metadata:
lv: Kļūda, izpildot vaicājumu, lai noteiktu kartes rezultātu metadatus:

en: DELETE /api/card/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/card/:id.
lv: DELETE /api/card/:id ir novecojis. Tā vietā mainiet tā "arhivēto" vērtību, izmantojot PUT /api/card/:id.

en: Invalid field: {0}
lv: Nederīgs lauks: {0}

en: Invalid value ''{0}'' for ''{1}'': {2}
lv: Nederīga vērtība ''{0}'' vienumam ''{1}'': {2}

en: must be one of: {0}
lv: jābūt vienam no: {0}

en: Invalid Request.
lv: Nederīgs pieprasījums.

en: Not found.
lv: Nav atrasts.

en: You don''t have permissions to do that.
lv: Jums nav atļauju to darīt.

en: Internal server error.
lv: Iekšējā servera kļūda.

en: Warning: endpoint {0}/{1} does not have a docstring.
lv: Brīdinājums: galapunktam {0}/{1} nav dokumentu virknes.

en: starting streaming request
lv: tiek sākts straumēšanas pieprasījums

en: connection closed, canceling request
lv: savienojums slēgts, pieprasījums tiek atcelts

note: a newline padding character as it's harmless and will allow us to check if the client is connected. If sending this character fails because the connection is closed, the chan will then close.  Newlines are no-ops when reading JSON which this depends upon.
en: Response not ready, writing one byte & sleeping...
lv: Atbilde nav gatava, raksta vienu baitu un guļ...

en: Public sharing is not enabled.
lv: Publiskā kopīgošana nav iespējota.

en: Embedding is not enabled.
lv: Iegulšana nav iespējota.

en: The object has been archived.
lv: Objekts ir arhivēts.

en: Attempted to return a boolean as an API response. This is not allowed!
lv: Mēģināja atgriezt Būla vērtību kā API atbildi. Tas nav atļauts!

en: Source query for this query is Card {0}
lv: Šī vaicājuma avota vaicājums ir karte {0}

en: Invalid export format: {0}
lv: Nederīgs eksporta formāts: {0}

en: Invalid JSON URL or resource: {0}
lv: Nederīgs JSON URL vai resurss: {0}

en: JSON containing information about custom GeoJSON files for use in map visualizations instead of the default US State or World GeoJSON.
lv: JSON satur informāciju par pielāgotiem GeoJSON failiem izmantošanai kartes vizualizācijās, nevis noklusējuma ASV štata vai pasaules ģeoJSON.

en: Invalid custom GeoJSON key: {0}
lv: Nederīga pielāgotā GeoJSON atslēga: {0}

note: ...but if we *still* couldn't find a match, throw an Exception, because we don't want people trying to inject new params
en: Invalid param: {0}
lv: Nederīgs parametrs: {0}

en: DELETE /api/pulse/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/pulse/:id.
lv: DELETE /api/pulse/:id ir novecojis. Tā vietā mainiet tā "arhivēto" vērtību, izmantojot PUT /api/pulse/:id.

en: API endpoint does not exist.
lv: API galapunkts nepastāv.

en: Password did not match stored password.
lv: Parole nesakrita ar saglabāto paroli.

en: did not match stored password
lv: neatbilda saglabātajai parolei

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication {0}
lv: Problēma, veidojot savienojumu ar LDAP serveri, tiks izmantota vietējā autentifikācija {0}

en: Invalid reset token
lv: Nederīga atiestatīšanas pilnvara

en: Client ID for Google Auth SSO. If this is set, Google Auth is considered to be enabled.
lv: Google Auth SSO klienta ID. Ja tas ir iestatīts, Google Auth tiek uzskatīts par iespējotu.

en: When set, allow users to sign up on their own if their Google account email address is from this domain.
lv: Ja tas ir iestatīts, ļaujiet lietotājiem pašiem reģistrēties, ja viņu Google konta e-pasta adrese ir no šī domēna.

en: Invalid Google Auth token.
lv: Nederīga Google Auth pilnvara.

en: Email is not verified.
lv: E-pasts nav verificēts.

en: You''ll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
lv: Lai pieteiktos, jums būs nepieciešams administrators, lai izveidotu metabāzes kontu.

en: Successfully authenticated Google Auth token for: {0} {1}
lv: Veiksmīgi autentificēta Google Auth pilnvara: {0} {1}

en: Add a database
lv: Pievienojiet datu bāzi

en: Get connected
lv: Izveidojiet savienojumu

en: Connect to your data so your whole team can start to explore.
lv: Izveidojiet savienojumu ar saviem datiem, lai visa jūsu komanda varētu sākt izpēti.

en: Set up email
lv: Iestatiet e-pastu

en: Add email credentials so you can more easily invite team members and get updates via Pulses.
lv: Pievienojiet e-pasta akreditācijas datus, lai varētu vieglāk uzaicināt komandas locekļus un saņemt atjauninājumus, izmantojot pakalpojumu Pulses.

en: Set Slack credentials
lv: Iestatiet Slack akreditācijas datus

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via pulses and ask questions with MetaBot.
lv: Vai jūsu komanda izmanto Slack? Ja tā, varat nosūtīt automatizētus atjauninājumus, izmantojot impulsus, un uzdot jautājumus, izmantojot MetaBot.

en: Invite team members
lv: Uzaiciniet komandas locekļus

en: Share answers and data with the rest of your team.
lv: Kopīgojiet atbildes un datus ar pārējo savu komandu.

en: Hide irrelevant tables
lv: Paslēpt neatbilstošās tabulas

en: Curate your data
lv: Pārvaldiet savus datus

en: If your data contains technical or irrelevant info you can hide it.
lv: Ja jūsu dati satur tehnisku vai neatbilstošu informāciju, varat to paslēpt.

en: Organize questions
lv: Sakārtojiet jautājumus

en: Have a lot of saved questions in {0}? Create collections to help manage them and add context.
lv: Vai pakalpojumā {0} ir daudz saglabātu jautājumu? Izveidojiet kolekcijas, lai palīdzētu tās pārvaldīt un pievienot kontekstu.

note: This is the very first log message that will get printed. It's here because this is one of the very first namespaces that gets loaded, and the first that has access to the logger It shows up a solid 10-15 seconds before the "Starting Metabase in STANDALONE mode" message because so many other namespa
en: Metabase
lv: Metabāze

en: Create metrics
lv: Izveidojiet metriku

en: Define canonical metrics to make it easier for the rest of your team to get the right answers.
lv: Definējiet kanoniskos rādītājus, lai pārējai komandai būtu vieglāk saņemt pareizās atbildes.

en: Create segments
lv: Izveidojiet segmentus

en: Keep everyone on the same page by creating canonical sets of filters anyone can use while asking questions.
lv: Saglabājiet visus vienā lapā, izveidojot kanoniskas filtru kopas, kuras ikviens var izmantot, uzdodot jautājumus.

en: Table ''{0}'' is now visible. Resyncing.
lv: Tabula ''{0}'' tagad ir redzama. Notiek atkārtota sinhronizācija.

en: Auto bin
lv: Automātiskā atkritumu tvertne

en: Don''t bin
lv: Neizmetiet atkritumus

en: Day
lv: diena

note: note the order of these options corresponds to the order they will be shown to the user in the UI
en: Minute
lv: Minūte

en: Hour
lv: Stunda

en: Quarter
lv: ceturksnis

en: Minute of Hour
lv: Stundas minūte

en: Hour of Day
lv: Dienas stunda

en: Day of Week
lv: Nedēļas diena

en: Day of Month
lv: Mēneša diena

en: Day of Year
lv: Gada diena

en: Week of Year
lv: Gada nedēļa

en: Month of Year
lv: Gada mēnesis

en: Quarter of Year
lv: Gada ceturksnis

en: 10 bins
lv: 10 tvertnes

en: 50 bins
lv: 50 tvertnes

en: 100 bins
lv: 100 tvertnes

en: Bin every 0.1 degrees
lv: Bin ik pēc 0,1 grādiem

en: Bin every 1 degree
lv: Bin ik pēc 1 grādiem

en: Bin every 10 degrees
lv: Bin ik pēc 10 grādiem

en: Bin every 20 degrees
lv: Bin ik pēc 20 grādiem

note: returns `true` if successful -- see JavaDoc
en: No appropriate image writer found!
lv: Nav atrasts atbilstošs attēlu rakstītājs!

en: Email address already in use.
lv: E-pasta adrese jau tiek izmantota.

en: Email address already associated to another user.
lv: E-pasta adrese jau ir saistīta ar citu lietotāju.

en: Not able to reactivate an active user
lv: Nevar atkārtoti aktivizēt aktīvu lietotāju

en: Invalid password
lv: Nepareiza parole

en: All {0}
lv: Visas {0}

en: {0}, all {1}
lv: {0}, visi {1}

en: Comparison of {0} and {1}
lv: {0} un {1} salīdzinājums

en: Automatically generated comparison dashboard comparing {0} and {1}
lv: Automātiski ģenerēts salīdzināšanas informācijas panelis, kurā tiek salīdzināti {0} un {1}

en: sum
lv: summa

en: average
lv: vidēji

en: minumum
lv: minimums

en: maximum
lv: maksimums

en: distinct count
lv: izteikts skaits

en: standard deviation
lv: standarta novirze

en: cumulative count
lv: kumulatīvais skaits

en: cumulative sum
lv: kumulatīvā summa

en: {0} and {1}
lv: {0} un {1}

en: {0} of {1}
lv: {0} no {1}

en: {0} by {1}
lv: {0} no {1}

en: {0} in the {1} segment
lv: {0} segmentā {1}

en: {0} segment
lv: {0} segments

en: {0} metric | {0} metrics
lv[0]: {0} metrika
lv[1]: {0} metrika
lv[2]: {0} metrika

en: {0} field | {0} fields
lv[0]: {0} lauks
lv[1]: {0} lauks
lv[2]: {0} lauks

en: "{0}" question
lv: "{0}" jautājums

en: Compare with {0}
lv: Salīdzināt ar {0}

en: Compare with entire dataset
lv: Salīdziniet ar visu datu kopu

en: Applying heuristic %s to %s.
lv: Notiek heiristiskā %s lietošana %s.

en: Dimensions bindings:n%s
lv: Izmēru stiprinājumi: n%s

en: Using definitions:nMetrics:n%snFilters:n%s
lv: Izmantojot definīcijas:nMetrics:n%snFilters:n%s

en: Can''t create dashboard for {0}
lv: Nevar izveidot informācijas paneli lietotājam {0}

en: {0}rd
lv: {0}

en: {0}th
lv: {0}

en: at {0}
lv: plkst. {0}

en: on {0}
lv: {0}

en: in {0} week - {1}
lv: {0} nedēļā — {1}

en: in {0}
lv: {0}

en: in Q{0} - {1}
lv: {0} c. — {1}

en: {0} is {1}
lv: {0} ir {1}

en: {0} is between {1} and {2}
lv: {0} ir no {1} līdz {2}

en: {0} is between {1} and {2}; and {3} is between {4} and {5}
lv: {0} ir starp {1} un {2}; un {3} ir starp {4} un {5}

en: where {0}
lv: kur {0}

en: A closer look at {0}
lv: Tuvāks ieskats vietnē {0}

en: A closer look at the {0}
lv: Sīkāka informācija par {0}

en: Adding %s cards to dashboard %s:n%s
lv: Notiek %s karšu pievienošana informācijas panelim %s:n%s

en: 0 <= score <= {0}
lv: 0 <= rezultāts <= {0}

en: 1 <= width <= {0}
lv: 1 <= platums <= {0}

en: Valid metrics references
lv: Derīgas metrikas atsauces

en: Valid filters references
lv: Derīgas filtru atsauces

en: Valid group references
lv: Derīgas grupu atsauces

en: Valid order_by references
lv: Derīgs pasūtījums pēc atsaucēm

en: Valid dashboard filters references
lv: Derīgas informācijas paneļa filtru atsauces

en: Valid dimension references
lv: Derīgas dimensiju atsauces

en: Valid card dimension references
lv: Derīgas kartes izmēru atsauces

en: Error parsing %s:n%s
lv: Kļūda parsējot %s:n%s

en: No user found with email address ''{0}''.
lv:  Nav atrasts neviens lietotājs ar e-pasta adresi ''{0}''.

en: Please check the spelling and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet pareizrakstību un mēģiniet vēlreiz.

en: Resetting password for {0}...
lv: Notiek {0} paroles atiestatīšana...

en: OK [[[{0}]]]
lv: Labi [[[{0}]]]

en: FAIL [[[{0}]]]
lv: NEIZDODAS [[[{0}]]]

en: Please use the following URL to setup your Metabase installation:
lv: Lūdzu, izmantojiet šo URL, lai iestatītu metabāzes instalāciju:

en: Metabase Shutting Down ...
lv: Metabāzes izslēgšana...

en: Metabase Shutdown COMPLETE
lv: Metabāzes izslēgšana BEIGTA

en: Starting Metabase version {0} ...
lv: Tiek sākta metabāzes versija {0}...

en: System timezone is ''{0}'' ...
lv: Sistēmas laika josla ir ''{0}''...

note: startup database.  validates connection & runs any necessary migrations
en: Setting up and migrating Metabase DB. Please sit tight, this may take a minute...
lv: Metabāzes DB iestatīšana un migrēšana. Lūdzu, apsēdieties, tas var aizņemt kādu minūti...

en: Looks like this is a new installation ... preparing setup wizard
lv: Šķiet, ka šī ir jauna instalācija... sagatavo iestatīšanas vedni

en: Metabase Initialization COMPLETE
lv: Metabāzes inicializācija BEIGTA

en: Launching Embedded Jetty Webserver with config:
lv: Iegultā Jetty tīmekļa servera palaišana ar konfigurāciju:

en: Shutting Down Embedded Jetty Webserver
lv: Iegultā Jetty tīmekļa servera izslēgšana

en: Starting Metabase in STANDALONE mode
lv: Tiek palaists metabāze STANDALONE režīmā

en: Metabase Initialization FAILED
lv: Metabāzes inicializācija NEizdevās

en: Database has migration lock; cannot run migrations.
lv: Datu bāzei ir migrācijas bloķēšana; nevar palaist migrāciju.

en: You can force-release these locks by running `java -jar metabase.jar migrate release-locks`.
lv: Varat piespiedu kārtā atbrīvot šos bloķētājus, palaižot java -jar metabase.jar migrate release-locks.

en: Checking if Database has unrun migrations...
lv: Notiek pārbaude, vai datu bāzē nav veiktas nedarbotas migrācijas...

en: Database has unrun migrations. Waiting for migration lock to be cleared...
lv: Datu bāzē ir nepaveiktas migrācijas. Gaida migrācijas bloķēšanas notīrīšanu...

en: Migration lock is cleared. Running migrations...
lv: Migrācijas bloķēšana ir notīrīta. Notiek migrācijas...

en: Migration lock cleared, but nothing to do here! Migrations were finished by another instance.
lv: Migrācijas atslēga ir notīrīta, bet šeit nav ko darīt! Migrācijas pabeidza cita instance.

note: Set up liquibase and let it do its thing
en: Setting up Liquibase...
lv: Notiek Liquibase iestatīšana...

en: Liquibase is ready.
lv: Liquibase ir gatava.

en: Verifying {0} Database Connection ...
lv: Notiek {0} datu bāzes savienojuma pārbaude...

en: Verify Database Connection ...
lv:  Pārbaudīt datu bāzes savienojumu...

en: Running Database Migrations...
lv: Notiek datu bāzu migrēšana...

en: Database Migrations Current ...
lv:  Datu bāzes migrācijas pašreizējais...

en: Hmm, we couldn''t connect to the database.
lv: Hmm, mēs nevarējām izveidot savienojumu ar datu bāzi.

en: Make sure your host and port settings are correct
lv: Pārliecinieties, vai resursdatora un porta iestatījumi ir pareizi

en: We couldn''t connect to the ssh tunnel host.
lv: Mēs nevarējām izveidot savienojumu ar ssh tuneļa saimniekdatoru.

en: Check the username, password.
lv: Pārbaudiet lietotājvārdu, paroli.

en: Check the hostname and port.
lv: Pārbaudiet resursdatora nosaukumu un portu.

en: Looks like the database name is incorrect.
lv: Šķiet, ka datu bāzes nosaukums ir nepareizs.

en: It looks like your host is invalid.
lv: Šķiet, ka jūsu saimniekdators nav derīgs.

en: Please double-check it and try again.
lv: Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet to un mēģiniet vēlreiz.

en: Looks like your password is incorrect.
lv: Šķiet, ka jūsu parole ir nepareiza.

en: Looks like you forgot to enter your password.
lv: Šķiet, ka esat aizmirsis ievadīt paroli.

en: Looks like your username is incorrect.
lv: Šķiet, ka jūsu lietotājvārds ir nepareizs.

en: Looks like the username or password is incorrect.
lv: Šķiet, ka lietotājvārds vai parole ir nepareiza.

note: ## CONFIG
en: Connection timezone to use when executing queries. Defaults to system timezone.
lv: Savienojuma laika josla, kas jāizmanto, izpildot vaicājumus. Pēc noklusējuma sistēmas laika josla.

en: Registered driver {0} {1}
lv: Reģistrēts vadītājs {0} {1}

en: No -init-driver function found for ''{0}''
lv: Vaicājumam ''{0}'' netika atrasta funkcija -init-driver

en: Unable to parse date string ''{0}'' for database engine ''{1}''
lv: Nevar parsēt datu bāzes virkni ''{0}'' datu bāzes programmai ''{1}''

note: all-NULL columns in DBs like Mongo w/o explicit types
en: Don''t know how to map class ''{0}'' to a Field base_type, falling back to :type/*.
lv: Nezinu, kā saistīt klasi ''{0}'' uz lauku base_type, kas atgriežas uz :type/*.

en: Failed to connect to database: {0}
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar datu bāzi: {0}

en: Invalid BigQuery identifier: ''{0}''
lv: Nederīgs BigQuery identifikators: ''{0}''

en: BigQuery statements can't be parameterized!
lv: BigQuery priekšrakstus nevar parametrizēt!

en: Failed to set timezone:
lv: Neizdevās iestatīt laika joslu:

en: You must enable the Google Analytics API. Use this link to go to the Google Developers Console: {0}
lv: Jums ir jāiespējo Google Analytics API. Izmantojiet šo saiti, lai atvērtu Google Developers Console: {0}

en: Running SQL queries against H2 databases using the default (admin) database user is forbidden.
lv: SQL vaicājumu izpilde H2 datu bāzēs, izmantojot noklusējuma (administratora) datu bāzes lietotāju, ir aizliegta.

en: Error: metabase.driver.FixedHiveDriver is registered, but JDBC does not seem to be using it.
lv: Kļūda: metabase.driver.FixedHiveDriver ir reģistrēts, bet šķiet, ka JDBC to neizmanto.

en: Found metabase.driver.FixedHiveDriver.
lv: Atrasts metabase.driver.FixedHiveDriver.

en: Successfully registered metabase.driver.FixedHiveDriver with JDBC.
lv: Veiksmīgi reģistrēts metabase.driver.FixedHiveDriver ar JDBC.

note: CONFIG TODO - smtp-port should be switched to type :integer
en: Email address you want to use as the sender of Metabase.
lv: E-pasta adrese, kuru vēlaties izmantot kā metabāzes sūtītāju.

en: The address of the SMTP server that handles your emails.
lv: Tā SMTP servera adrese, kas apstrādā jūsu e-pastus.

en: SMTP username.
lv: SMTP lietotājvārds.

en: SMTP password.
lv: SMTP parole.

en: The port your SMTP server uses for outgoing emails.
lv: Ports, ko jūsu SMTP serveris izmanto izejošajiem e-pastiem.

en: SMTP secure connection protocol. (tls, ssl, starttls, or none)
lv: SMTP droša savienojuma protokols. (tls, ssl, starttls vai neviena)

en: none
lv: neviens

en: SMTP host is not set.
lv: SMTP resursdators nav iestatīts.

en: Failed to send email
lv: Neizdevās nosūtīt e-pastu

en: Error testing SMTP connection
lv: Pārbaudot SMTP savienojumu, radās kļūda

en: Enable LDAP authentication.
lv: Iespējot LDAP autentifikāciju.

en: Server hostname.
lv: Servera resursdatora nosaukums.

en: Server port, usually 389 or 636 if SSL is used.
lv: Servera ports, parasti 389 vai 636, ja tiek izmantots SSL.

en: Use SSL, TLS or plain text.
lv: Izmantojiet SSL, TLS vai vienkāršu tekstu.

en: The Distinguished Name to bind as (if any), this user will be used to lookup information about other users.
lv: Atšķirīgais vārds, kas jāsaista kā (ja tāds ir), šis lietotājs tiks izmantots, lai meklētu informāciju par citiem lietotājiem.

en: The password to bind with for the lookup user.
lv: Parole, ar kuru jāsaista uzmeklēšanas lietotājam.

en: Search base for users. (Will be searched recursively)
lv: Lietotāju meklēšanas bāze. (Tiks rekursīvi meklēts)

en: User lookup filter, the placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
lv: Lietotāja uzmeklēšanas filtrs, vietturis “{login}” tiks aizstāts ar lietotāja norādīto pieteikumvārdu.

en: Attribute to use for the user's email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
lv: Atribūts, ko izmantot lietotāja e-pastam. (parasti 'pasts', 'e-pasts' vai 'userPrincipalName')

en: Attribute to use for the user''s first name. (usually ''givenName'')
lv: Atribūts, ko izmantot lietotāja vārdam. (parasti ''givenName'')

en: Attribute to use for the user''s last name. (usually ''sn'')
lv: Atribūts, ko izmantot lietotāja uzvārdam. (parasti ''sn'')

en: Enable group membership synchronization with LDAP.
lv: Iespējot grupas dalības sinhronizāciju ar LDAP.

en: Search base for groups, not required if your LDAP directory provides a ''memberOf'' overlay. (Will be searched recursively)
lv: Grupu meklēšanas bāze nav obligāta, ja jūsu LDAP direktorijā ir ietverts pārklājums “memberOf”. (Tiks rekursīvi meklēts)

note: Should be in the form: {"cn=Some Group,dc=...": [1, 2, 3]} where keys are LDAP groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing LDAP to Metabase group mappings.
lv: JSON, kas satur LDAP un metabāzes grupu kartējumus.

note: Define a setting which captures our Slack api token
en: Slack API bearer token obtained from https://api.slack.com/web#authentication
lv: Slack API nesēja pilnvara, kas iegūta no https://api.slack.com/web#authentication

en: Enable MetaBot, which lets you search for and view your saved questions directly via Slack.
lv: Iespējojiet MetaBot, kas ļauj meklēt un skatīt saglabātos jautājumus tieši, izmantojot Slack.

en: Last MetaBot checkin was {0} ago.
lv: Pēdējā MetaBot reģistrācija notika pirms {0}.

en: This instance will now handle MetaBot duties.
lv: Šī instance tagad apstrādās MetaBot pienākumus.

en: Here''s what I can {0}:
lv: Lūk, ko es varu {0}:

en: I don''t know how to {0} `{1}`.n{2}
lv: Es nezinu, kā {0} `{1}`.n{2}

en: Uh oh! :cry:n> {0}
lv: Ak, vai! :cry:n> {0}

en: Here''s your {0} most recent cards:n{1}
lv: Šeit ir jūsu {0} jaunākās kartītes:n{1}

en: Could you be a little more specific? I found these cards with names that matched:n{0}
lv: Vai jūs varētu būt nedaudz konkrētāk? Es atradu šīs kartītes ar nosaukumiem, kas atbilst:n{0}

en: I don''t know what Card `{0}` is. Give me a Card ID or name.
lv: Es nezinu, kas ir karte `{0}`. Dodiet man kartes ID vai vārdu.

en: Show which card? Give me a part of a card name or its ID and I can show it to you. If you don''t know which card you want, try `metabot list`.
lv: Parādi kuru karti? Dodiet man daļu no kartes nosaukuma vai tās ID, un es varu jums to parādīt. Ja nezināt, kuru karti vēlaties, izmēģiniet "metabotu sarakstu".

en: Ok, just a second...
lv: Labi, mirklīti...

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: Evaluating Metabot command:
lv: Metabot komandas novērtēšana:

en: Go home websocket, you're drunk.
lv: Ej mājās websocket, tu esi piedzēries.

en: Error launching metabot:
lv: Palaižot metabotu, radās kļūda:

en: MetaBot WebSocket is closed. Reconnecting now.
lv: MetaBot WebSocket ir slēgts. Tagad tiek atjaunots savienojums.

en: Error connecting websocket:
lv: Kļūda, savienojot tīmekļa kontaktligzdu:

en: This instance is performing MetaBot duties.
lv: Šī instance veic MetaBot pienākumus.

en: Another instance is already handling MetaBot duties.
lv: Cits gadījums jau apstrādā MetaBot pienākumus.

en: Starting MetaBot threads...
lv: Notiek MetaBot pavedienu palaišana...

en: Stopping MetaBot...  🤖
lv: Apturot MetaBot... 🤖

en: MetaBot already running. Killing the previous WebSocket listener first.
lv: MetaBot jau darbojas. Vispirms nogaliniet iepriekšējo WebSocket klausītāju.

en: Base-64 encoded public key for this site's SSL certificate.
lv: Base-64 kodēta publiskā atslēga šīs vietnes SSL sertifikātam.

en: Specify this to enable HTTP Public Key Pinning.
lv: Norādiet šo, lai iespējotu HTTP publiskās atslēgas piespraušanu.

en: See {0} for more information.
lv: Plašāku informāciju skatiet vietnē {0}.

en: Cannot save Question: source query has circular references.
lv: Nevar saglabāt jautājumu: avota vaicājumam ir apļveida atsauces.

en: Card {0} does not exist.
lv: Karte {0} nepastāv.

en: You do not have permissions to run ad-hoc native queries against Database {0}.
lv: Jums nav atļauju palaist ad-hoc vietējos vaicājumus datu bāzē {0}.

en: Invalid color
lv: Nederīga krāsa

en: must be a valid 6-character hex color code
lv: jābūt derīgam 6 rakstzīmju hex krāsu kodam

en: Collection name cannot be blank!
lv: Kolekcijas nosaukuma lauks nedrīkst būt tukšs!

en: cannot be blank
lv: nevar būt tukšs

en: Invalid Collection location: path is invalid.
lv: Nederīga kolekcijas atrašanās vieta: ceļš nav derīgs.

en: You cannot move a Personal Collection.
lv: Jūs nevarat pārvietot personīgo kolekciju.

en: Invalid Collection location: some or all ancestors do not exist.
lv: Nederīga kolekcijas atrašanās vieta: daži vai visi senči nepastāv.

en: You cannot archive the Root Collection.
lv: Jūs nevarat arhivēt saknes kolekciju.

en: You cannot archive a Personal Collection.
lv: Jūs nevarat arhivēt personīgo kolekciju.

en: You cannot move the Root Collection.
lv: Jūs nevarat pārvietot saknes kolekciju.

en: You cannot move a Collection into itself or into one of its descendants.
lv: Jūs nevarat pārvietot kolekciju uz sevi vai kādu no tās pēcnācējiem.

note: first move this Collection
en: Moving Collection {0} and its descendants from {1} to {2}
lv: Kolekcija {0} un tās pēcnācēju pārvietošana no {1} uz {2}

en: You're not allowed to change the owner of a Personal Collection.
lv: Jums nav atļauts mainīt personīgās kolekcijas īpašnieku.

en: You're not allowed to move a Personal Collection.
lv: Jums nav atļauts pārvietot personīgo kolekciju.

en: You cannot move a Collection and archive it at the same time.
lv: Kolekciju nevar pārvietot un arhivēt vienlaikus.

en: You cannot delete a Personal Collection!
lv: Jūs nevarat izdzēst personīgo kolekciju!

en: {0} {1}''s Personal Collection
lv: {0} {1} personīgā kolekcija

en: You cannot update a CollectionRevision!
lv: Jūs nevarat atjaunināt kolekcijuRevision!

en: Field {0} was previously automatically set to show a list widget, but now has {1} values.
lv: Lauks {0} iepriekš tika automātiski iestatīts, lai rādītu saraksta logrīku, bet tagad tam ir {1} vērtības.

en: Switching Field to use a search widget instead.
lv: Lauka pārslēgšana, lai tā vietā izmantotu meklēšanas logrīku.

en: Storing updated FieldValues for Field {0}...
lv: Tiek saglabātas atjauninātās lauka vērtības laukam {0}...

en: Storing FieldValues for Field {0}...
lv: Tiek saglabātas lauka vērtības laukam {0}...

en: Metabase can attempt to transform your table and field names into more sensible, human-readable versions, e.g. "somehorriblename" becomes "Some Horrible Name".
lv: Metabāze var mēģināt pārveidot jūsu tabulu un lauku nosaukumus saprātīgākās, cilvēkiem lasāmās versijās, piemēram, "somehorriblename" kļūst par "Some Horrible Name".

en: This doesn’t work all that well if the names are in a language other than English, however.
lv: Tomēr tas nedarbojas tik labi, ja vārdi ir citā valodā, nevis angļu valodā.

en: Do you want us to take a guess?
lv: Vai vēlaties, lai mēs uzminētu?

en: You cannot create or revoke permissions for the 'Admin' group.
lv: Jūs nevarat izveidot vai atsaukt atļaujas grupai "Administrators".

en: Invalid permissions object path: ''{0}''.
lv: Nederīgs atļauju objekta ceļš: ''{0}''.

en: You cannot update a permissions entry!
lv: Jūs nevarat atjaunināt atļauju ierakstu!

en: Delete it and create a new one.
lv: Izdzēsiet to un izveidojiet jaunu.

en: You cannot edit permissions for a Personal Collection or its descendants.
lv: Jūs nevarat rediģēt personīgās kolekcijas vai tās pēcteču atļaujas.

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date.
lv: Šķiet, ka kāds cits ir rediģējis atļaujas, un jūsu dati ir novecojuši.

en: Please fetch new data and try again.
lv: Lūdzu, iegūstiet jaunus datus un mēģiniet vēlreiz.

en: Created magic permissions group ''{0}'' (ID = {1})
lv: Izveidota maģisko atļauju grupa ''{0}'' (ID = {1})

en: A group with that name already exists.
lv: Grupa ar šādu nosaukumu jau pastāv.

en: You cannot edit or delete the ''{0}'' permissions group!
lv: Jūs nevarat rediģēt vai dzēst atļauju grupu “{0}”!

en: You cannot add or remove users to/from the 'MetaBot' group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai noņemt lietotājus MetaBot grupai/no tās.

en: You cannot add or remove users to/from the 'All Users' group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai noņemt lietotājus grupai "Visi lietotāji"/no tās.

en: You cannot remove the last member of the 'Admin' group!
lv: Jūs nevarat noņemt pēdējo grupas "Administrators" dalībnieku!

en: You cannot update a PermissionsRevision!
lv: Jūs nevarat atjaunināt PermissionsRevision!

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card assoicated with it
lv: Nederīgs brīdinājums: brīdinājumam nav pievienota karte

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, and `{2}`.
lv: vērtībai ir jābūt kartei ar taustiņiem `{0}`, `{1}` un `{2}`.

en: value must be a map with the following keys `({0})`
lv: vērtībai ir jābūt kartei ar šādiem taustiņiem ({0})”.

en: Error calculating permissions for query: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot atļaujas vaicājumam: {0}

en: Invalid query type: {0}
lv: Nederīgs vaicājuma veids: {0}

en: You cannot update a QueryExecution!
lv: Jūs nevarat atjaunināt QueryExecution!

en: You cannot update a Revision!
lv: Jūs nevarat atjaunināt versiju!

en: Setting {0} does not exist.nFound: {1}
lv: Iestatījums {0} neeksistē.nAtrasts: {1}

en: Updating value of settings-last-updated in DB...
lv: Notiek iestatījumu vērtības atjaunināšana — pēdējo reizi atjaunināts DB...

en: Checking whether settings cache is out of date (requires DB call)...
lv: Pārbauda, vai iestatījumu kešatmiņa nav novecojusi (nepieciešams DB izsaukums)...

en: Settings have been changed on another instance, and will be reloaded here.
lv: Iestatījumi ir mainīti citā instancē, un tie tiks atkārtoti ielādēti šeit.

en: Refreshing Settings cache...
lv: Notiek iestatījumu kešatmiņas atsvaidzināšana...

en: Invalid value for string: must be either "true" or "false" (case-insensitive).
lv: Nederīga virknes vērtība: ir jābūt “true” vai “false” (neatkarīgi no reģistriem).

en: You cannot update `settings-last-updated` yourself! This is done automatically.
lv: Jūs pats nevarat atjaunināt iestatījumus-last-updated! Tas tiek darīts automātiski.

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting:
lv: Ievietojot jaunu iestatījumu, radās kļūda:

en: Assuming Setting already exists in DB and updating existing value.
lv: Pieņemot, ka iestatījums jau pastāv DB un tiek atjaunināta esošā vērtība.

en: value must be a map with each value either a string or number.
lv: vērtībai ir jābūt kartei, kurā katra vērtība ir virkne vai skaitlis.

en: Loading plugins in directory {0}...
lv: Notiek spraudņu ielāde direktorijā {0}...

en: Loading plugin {0}...
lv:  Notiek spraudņa {0} ielāde...

en: It looks like you have some external dependencies in your Metabase plugins directory.
lv: Šķiet, ka jūsu metabāzes spraudņu direktorijā ir dažas ārējas atkarības.

en: With Java 9 or higher, Metabase cannot automatically add them to your classpath.
lv: Izmantojot Java 9 vai jaunāku versiju, Metabase nevar tos automātiski pievienot jūsu klases ceļam.

en: Instead, you should include them at launch with the -cp option. For example:
lv: Tā vietā tie jāiekļauj palaišanas laikā, izmantojot opciju -cp. Piemēram:

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions for more details.
lv: Plašāku informāciju skatiet vietnē https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions.

en: (If you're already running Metabase this way, you can ignore this message.)
lv: (Ja jūs jau izmantojat metabāzi šādā veidā, varat ignorēt šo ziņojumu.)

en: Identify when new versions of Metabase are available.
lv: Nosakiet, kad ir pieejamas jaunas Metabase versijas.

en: Information about available versions of Metabase.
lv: Informācija par pieejamajām Metabāzes versijām.

en: The name used for this instance of Metabase.
lv: Nosaukums, kas tiek izmantots šim metabāzes gadījumam.

en: The base URL of this Metabase instance, e.g. "http://metabase.my-company.com".
lv: Šīs metabāzes instances pamata URL, piemēram, "http://metabase.my-company.com".

en: The default language for this Metabase instance.
lv: Šīs metabāzes instances noklusējuma valoda.

en: This only applies to emails, Pulses, etc. Users'' browsers will specify the language used in the user interface.
lv: Tas attiecas tikai uz e-pastiem, impulsiem utt. Lietotāju pārlūkprogrammas norādīs lietotāja saskarnē izmantoto valodu.

en: The email address users should be referred to if they encounter a problem.
lv: E-pasta adreses lietotājiem ir jāatsaucas, ja viņiem rodas problēmas.

en: Enable the collection of anonymous usage data in order to help Metabase improve.
lv: Iespējojiet anonīmu lietošanas datu vākšanu, lai palīdzētu uzlabot Metabāzi.

en: The map tile server URL template used in map visualizations, for example from OpenStreetMaps or MapBox.
lv: Kartes elementu servera URL veidne, ko izmanto kartes vizualizācijās, piemēram, no OpenStreetMaps vai MapBox.

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards?
lv: Vai atļaut administratoriem izveidot publiski skatāmas saites (un iegultos iframe) jautājumiem un informācijas paneļiem?

en: Allow admins to securely embed questions and dashboards within other applications?
lv: Vai atļaut administratoriem droši iegult jautājumus un informācijas paneļus citās lietojumprogrammās?

en: Allow using a saved question as the source for other queries?
lv: Vai atļaut izmantot saglabātu jautājumu kā avotu citiem vaicājumiem?

en: Enabling caching will save the results of queries that take a long time to run.
lv: Iespējojot kešatmiņu, tiks saglabāti to vaicājumu rezultāti, kuru izpildei nepieciešams ilgs laiks.

en: The maximum size of the cache, per saved question, in kilobytes:
lv: Maksimālais kešatmiņas lielums katram saglabātajam jautājumam kilobaitos:

en: The absolute maximum time to keep any cached query results, in seconds.
lv: Absolūtais maksimālais laiks kešatmiņā saglabāto vaicājumu rezultātu saglabāšanai sekundēs.

en: Metabase will cache all saved questions with an average query execution time longer than this many seconds:
lv: Metabāze kešatmiņā saglabās visus saglabātos jautājumus ar vidējo vaicājuma izpildes laiku, kas pārsniedz šīs sekundes:

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here.
lv: Lai noteiktu, cik ilgi katra saglabātā jautājuma kešatmiņā saglabātajam rezultātam vajadzētu saglabāties, mēs ņemam vaicājuma vidējo izpildes laiku un reizinim to ar šeit ievadīto.

en: So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
lv: Tātad, ja vaicājuma izpilde aizņem vidēji 2 minūtes un reizinātājam ievadāt 10, tā kešatmiņas ieraksts saglabāsies 20 minūtes.

en: When using the default binning strategy and a number of bins is not provided, this number will be used as the default.
lv: Ja tiek izmantota noklusējuma binning stratēģija un nav nodrošināts tvertņu skaits, šis numurs tiks izmantots kā noklusējuma numurs.

en: When using the default binning strategy for a field of type Coordinate (such as Latitude and Longitude), this number will be used as the default bin width (in degrees).
lv: Izmantojot noklusējuma binēšanas stratēģiju laukam, kura tips ir koordināte (piemēram, platums un garums), šis skaitlis tiks izmantots kā noklusējuma tvertnes platums (grādos).

en: Unable to validate token.
lv: Nevar apstiprināt pilnvaru.

en: Error fetching token status:
lv: Ienesot pilnvaras statusu, radās kļūda:

en: There was an error checking whether this token was valid.
lv: Pārbaudot, vai šis marķieris ir derīgs, radās kļūda.

en: Token validation timed out.
lv: Marķiera validācijas noildze.

en: Invalid token: token isn't in the right format.
lv: Nederīgs marķieris: marķieris nav pareizajā formātā.

note: attempt to query the metastore API about the status of this token. If the request doesn't complete in a reasonable amount of time throw a timeout exception
en: Checking with the MetaStore to see whether {0} is valid...
lv: Pārbauda ar MetaStore, lai noskaidrotu, vai {0} ir derīgs...

en: Token for premium embedding. Go to the MetaStore to get yours!
lv: Tokens augstākās kvalitātes iegulšanai. Dodieties uz MetaStore, lai saņemtu savu!

en: Token is valid.
lv: Tokens ir derīgs.

en: Error setting premium embedding token
lv: Iestatot augstākās kvalitātes iegulšanas pilnvaru, radās kļūda

en: Unable to compare results to goal for alert.
lv: Nevar salīdzināt rezultātus ar brīdinājuma mērķi.

en: Question ID is ''{0}'' with visualization settings ''{1}''
lv: Jautājuma ID ir ''{0}'' ar vizualizācijas iestatījumiem ''{1}''

en: Unrecognized alert with condition ''{0}''
lv: Neatpazīts brīdinājums ar nosacījumu ''{0}''

en: Unrecognized channel type {0}
lv: Neatpazīts kanāla veids {0}

en: Error sending notification!
lv: Nosūtot paziņojumu, radās kļūda!

en: Can't find JS color selector at ''{0}''
lv: Nevar atrast JS krāsu atlasītāju vietnē ''{0}''

en: Card has errors: {0}
lv: Kartē ir kļūdas: {0}

en: Pulse card render error
lv: Impulsa kartes renderēšanas kļūda

en: Trimming trailing comment from card with id {0}
lv: Notiek beigu komentāra apgriešana no kartītes ar ID {0}

en: Can't find field with ID: {0}
lv: Nevar atrast lauku ar ID: {0}

en: ''{0}'' is a required param.
lv: ''{0}'' ir obligāts parametrs.

en: Found ''{0}'' with no terminating ''{1}'' in query ''{2}''
lv: Atrasts ''{0}'' bez beigu ''{1}'' vaicājumā ''{2}''

en: Unable to substitute ''{0}'': param not specified.nFound: {1}
lv: Nevar aizstāt ''{0}'': parametrs nav norādīts.nAtrasts: {1}

en: You do not have permissions to view Card {0}.
lv: Jums nav atļauju skatīt karti {0}.

en: You do not have permissions to run this query.
lv: Jums nav atļauju izpildīt šo vaicājumu.

en: Fingerprint updates attempted {0}, updated {1}, no data found {2}, failed {3}
lv: Pirkstu nospiedumu atjaunināšanas mēģinājums {0}, atjaunināts {1}, dati netika atrasti {2}, neizdevās {3}

en: Total number of fields classified {0}, {1} failed
lv: Kopējais lauku skaits, kas klasificēti kā {0}, {1} neizdevās

en: Total number of tables classified {0}, {1} updated
lv: Kopējais tabulu skaits, kas klasificētas {0}, {1} atjaunināts

en: Error generating fingerprint for {0}
lv: Kļūda, ģenerējot pirksta nospiedumu lietotājam {0}

en: Updated {0} field value sets, created {1}, deleted {2} with {3} errors
lv: Atjauninātas {0} lauku vērtību kopas, izveidotas {1}, dzēstas {2} ar {3} kļūdām

en: Total number of fields sync''d {0}, number of fields updated {1}
lv: Kopējais sinhronizēto lauku skaits: {0}, atjaunināto lauku skaits: {1}

en: Total number of tables sync''d {0}, number of tables updated {1}
lv: Kopējais sinhronizēto tabulu skaits: {0}, atjaunināto tabulu skaits: {1}

en: Found timezone id {0}
lv: Atrasts laika joslas ID {0}

en: Total number of foreign keys sync''d {0}, {1} updated and {2} tables failed to update
lv: Kopējais ārējo atslēgu skaits tika sinhronizēts {0}, {1} atjauninātas un {2} tabulas neizdevās atjaunināt

en: {0} Database {1} ''{2}''
lv: {0} datu bāze {1} ''{2}''

en: Table {0} ''{1}''
lv: Tabula {0} ''{1}''

en: Field {0} ''{1}''
lv: Lauks {0} ''{1}''

en: Field ''{0}''
lv: lauks ''{0}''

en: step ''{0}'' for {1}
lv: solis ''{0}'' {1}

en: Completed {0} on {1}
lv: Pabeigts {0}, {1}

en: Start: {0}
lv: Sākums: {0}

en: End: {0}
lv: Beigas: {0}

en: Duration: {0}
lv: Ilgums: {0}

en: Completed step ''{0}''
lv: Pabeigta darbība ''{0}''

en: Loading tasks namespace:
lv: Notiek uzdevumu nosaukumvietas ielāde:

en: Starting Quartz Scheduler
lv: Kvarca plānotāja palaišana

en: Stopping Quartz Scheduler
lv: Kvarca plānotāja apturēšana

en: Job already exists:
lv: Darbs jau pastāv:

note: This is the very first log message that will get printed.  It's here because this is one of the very first namespaces that gets loaded, and the first that has access to the logger It shows up a solid 10-15 seconds before the "Starting Metabase in STANDALONE mode" message because so many other namesp
en: Loading Metabase...
lv: Notiek metabāzes ielāde...

en: Possible timezone conflict found on database {0}.
lv: Datubāzē {0} atrasts iespējamais laika joslas konflikts.

en: JVM timezone is {0} and detected database timezone is {1}.
lv: JVM laika josla ir {0} un noteiktā datu bāzes laika josla ir {1}.

en: Configure a report timezone to ensure proper date and time conversions.
lv: Konfigurējiet pārskata laika joslu, lai nodrošinātu pareizu datuma un laika konvertēšanu.

en: Secret key used to sign JSON Web Tokens for requests to `/api/embed` endpoints.
lv: Slepenā atslēga, ko izmanto, lai parakstītu JSON tīmekļa marķierus pieprasījumiem “/api/embed” galapunktiem.

en: MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY must be at least 16 characters.
lv: MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY ir jābūt vismaz 16 rakstzīmēm.

en: Saved credentials encryption is ENABLED for this Metabase instance.
lv: Saglabāto akreditācijas datu šifrēšana ir IESLĒGTA šai metabāzes instancei.

en: Saved credentials encryption is DISABLED for this Metabase instance.
lv: Saglabāto akreditācijas datu šifrēšana šai metabāzes instancei ir ATSPĒLĒTA.

en: nFor more information, see
lv: nLai iegūtu vairāk informācijas, sk

en: value must be an integer.
lv: vērtībai ir jābūt veselam skaitlim.

en: value must be a string.
lv: vērtībai ir jābūt virknei.

en: value must be a boolean.
lv: vērtībai ir jābūt Būla vērtībai.

en: value must be a string that matches the regex `{0}`.
lv: vērtībai ir jābūt virknei, kas atbilst regulārajai izteiksmei {0}.

en: value must satisfy one of the following requirements:
lv:  vērtībai jāatbilst vienai no šīm prasībām:

en: value may be nil, or if non-nil, {0}
lv: vērtība var būt nulle vai, ja tā nav nulle, {0}

en: value must be one of: {0}.
lv: vērtībai ir jābūt vienai no: {0}.

en: value must be an array.
lv: vērtībai ir jābūt masīvam.

en: Each {0}
lv: Katrs {0}

en: The array cannot be empty.
lv: Masīvs nevar būt tukšs.

en: value must be a non-blank string.
lv: vērtībai ir jābūt netukšai virknei.

en: Integer greater than zero
lv: Vesels skaitlis, kas lielāks par nulli

en: value must be an integer greater than zero.
lv: vērtībai ir jābūt veselam skaitlim, kas ir lielāks par nulli.

en: Number greater than zero
lv: Skaitlis lielāks par nulli

en: value must be a number greater than zero.
lv: vērtībai ir jābūt skaitlim, kas ir lielāks par nulli.

en: Keyword or string
lv: Atslēgvārds vai virkne

en: Valid field type
lv: Derīgs lauka veids

en: value must be a valid field type.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka tipam.

en: Valid field type (keyword or string)
lv: Derīgs lauka veids (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid field type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka veidam (atslēgvārdam vai virknei).

en: Valid entity type (keyword or string)
lv: Derīgs entītijas veids (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid entity type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam entītijas veidam (atslēgvārdam vai virknei).

en: Valid map
lv: Derīga karte

en: value must be a map.
lv: vērtībai ir jābūt kartei.

en: Valid email address
lv: Nepareiza e-pasta adrese

en: value must be a valid email address.
lv: vērtībai ir jābūt derīgai e-pasta adresei.

en: Insufficient password strength
lv: Nepietiekams paroles stiprums

en: value must be a valid integer.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam veselam skaitlim.

en: value must be a valid integer greater than zero.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam veselam skaitlim, kas ir lielāks par nulli.

en: value must be a valid boolean string (''true'' or ''false'').
lv: vērtībai ir jābūt derīgai Būla virknei ("true" vai "false").

en: value must be a valid JSON string.
lv: vērtībai ir jābūt derīgai JSON virknei.

en: value must be a valid embedding params map.
lv: vērtībai ir jābūt derīgai iegulšanas parametru kartei.

en: Data permissions
lv: Datu atļaujas

en: Collection permissions
lv: Kolekcijas atļaujas

en: See all collection permissions
lv: Skatīt visas kolekcijas atļaujas

en: Also change sub-collections
lv: Mainiet arī apakškolekcijas

en: Can edit this collection and its contents
lv: Var rediģēt šo kolekciju un tās saturu

en: Can view items in this collection
lv: Var skatīt šīs kolekcijas vienumus

en: Collection Access
lv: Piekļuve kolekcijai

en: This group has permission to view at least one subcollection of this collection.
lv: Šai grupai ir atļauja skatīt vismaz vienu šīs kolekcijas apakškolekciju.

en: This group has permission to edit at least one subcollection of this collection.
lv: Šai grupai ir atļauja rediģēt vismaz vienu šīs kolekcijas apakškolekciju.

en: View sub-collections
lv: Skatīt apakškolekcijas

en: Remember Me
lv: Atceries mani

en: X-ray this schema
lv: Nofotografējiet šo shēmu

en: Edit the permissions for this collection
lv: Rediģējiet šīs kolekcijas atļaujas

en: Add this question to a dashboard
lv: Pievienojiet šo jautājumu informācijas panelim

en: Create a new dashboard
lv: Izveidojiet jaunu informācijas paneli

en: The page you asked for couldn't be found.
lv: Jūsu pieprasīto lapu nevarēja atrast.

en: Select a {0}
lv: Izvēlieties {0}

en: Save dashboards, questions, and collections in "{0}"
lv: Saglabājiet informācijas paneļus, jautājumus un kolekcijas mapē {0}

en: Access dashboards, questions, and collections in "{0}"
lv: Piekļūstiet informācijas paneļiem, jautājumiem un kolekcijām pakalpojumā {0}

en: Compare
lv: Salīdzināt

en: Zoom out
lv: Attālināt

en: Related
lv: Saistīts

en: More X-rays
lv: Vairāk rentgenstaru

en: No results
lv: Nav rezultātu

en: Metabase couldn't find any results for your search.
lv: Metabāze nevarēja atrast jūsu meklēšanas rezultātus.

en: No metrics
lv: Nav metrikas

en: Aggregations
lv: Apkopojumi

en: Operators
lv: Operatori

en: Custom fields
lv: Pielāgoti lauki

note: 2. Create the new collections.
en: Migrated Dashboards
lv: Migrētie informācijas paneļi

en: Migrated Pulses
lv: Migrēti pākšaugi

en: Migrated Questions
lv: Migrētie jautājumi

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren't in a Collection to {1} Collection {2}
lv: {0} gadījumu, kas nav kolekcijā, pārvietošana uz kolekciju {1} {2}

en: Failed to grant permissions: {0}
lv: Neizdevās piešķirt atļaujas: {0}

en: Cannot decrypt encrypted string. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
lv: Nevar atšifrēt šifrētu virkni. Vai esat mainījis vai aizmirsāt iestatīt MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?

en: All personal collections
lv: Visas personīgās kolekcijas

en: Host
lv: Uzņēmēja

en: Port
lv: Osta

en: Database username
lv: Datu bāzes lietotājvārds

en: What username do you use to login to the database?
lv: Kādu lietotājvārdu jūs izmantojat, lai pieteiktos datu bāzē?

en: Database password
lv: Datu bāzes parole

en: Database name
lv: Datu bāzes nosaukums

en: birds_of_the_world
lv: pasaules_putni

en: Use a secure connection (SSL)?
lv: Vai izmantot drošu savienojumu (SSL)?

en: Additional JDBC connection string options
lv: Papildu JDBC savienojuma virknes opcijas

en: Project ID
lv: Projekta ID

en: praxis-beacon-120871
lv: praxis-bāka-120871

en: Dataset ID
lv: Datu kopas ID

en: toucanSightings
lv: toucan Skatījumi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Client Secret
lv: Klienta noslēpums

en: Auth Code
lv: Auth kods

en: Hosts
lv: Saimnieki

en: Broker node port
lv: Brokera mezgla ports

en: Google Analytics Account ID
lv: Google Analytics konta ID

en: Connection String
lv: Savienojuma virkne

en: Users/camsaul/bird_sightings/toucans
lv: Lietotāji/camsaul/bird_sightings/tucans

en: Authentication Database
lv: Autentifikācijas datu bāze

en: Optional database to use when authenticating
lv: Izvēles datu bāze, ko izmantot autentifikācijas laikā

en: Additional Mongo connection string options
lv: Papildu Mongo savienojuma virknes iespējas

en: Oracle system ID (SID)
lv: Oracle sistēmas ID (SID)

en: Usually something like ORCL or XE.
lv: Parasti kaut kas līdzīgs ORCL vai XE.

en: Optional if using service name
lv: Neobligāti, ja izmantojat pakalpojuma nosaukumu

en: Oracle service name
lv: Oracle pakalpojuma nosaukums

en: Optional TNS alias
lv: Izvēles TNS aizstājvārds

en: hive
lv: strops

en: default
lv: noklusējuma

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Database instance name
lv: Datu bāzes instances nosaukums

en: Windows domain
lv: Windows domēns

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Add members
lv: Pievienojiet dalībniekus

en: Collection it's saved in
lv: Kolekcija, kurā tas ir saglabāts

en: All Users
lv: Visi lietotāji

en: Administrators
lv: Administratori

en: Sharing
lv: Dalīšanās

en: Display
lv: Displejs

en: Axes
lv: Asis

en: Formatting
lv: Formatēšana

en: Try these x-rays based on your data.
lv: Izmēģiniet šos rentgena starus, pamatojoties uz jūsu datiem.

en: There was a problem displaying this chart.
lv: Parādot šo diagrammu, radās problēma.

en: Sorry, you don't have permission to see this card.
lv: Diemžēl jums nav atļaujas skatīt šo kartīti.

en: Just a heads up:
lv: Uzmanību:

en: {0} without the Sample Dataset, the Query Builder tutorial won't work. You can always restore the Sample Dataset, but any questions you've saved using this data will be lost.
lv: {0} bez datu kopas parauga vaicājumu veidotāja apmācība nedarbosies. Jūs vienmēr varat atjaunot datu kopas paraugu, taču visi jautājumi, kurus saglabājāt, izmantojot šos datus, tiks zaudēti.

en: X-ray
lv: Rentgens

en: Compare to the rest
lv: Salīdziniet ar pārējiem

en: Use the Java Virtual Machine (JVM) timezone
lv: Izmantojiet Java virtuālās mašīnas (JVM) laika joslu

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in
    many or most of your queries with this data.
lv: Mēs iesakām to izslēgt, ja vien daudzos vai lielākajā daļā vaicājumu ar šiem datiem neveicat manuālu laika joslu apraidi.

en: Your team's most important dashboards go here
lv: Šeit ir pieejami jūsu komandas svarīgākie informācijas paneļi

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone
lv: Piespraudiet informācijas paneļus {0}, lai tie būtu redzami šajā vietā ikvienam

en: Unable to release the Liquibase lock after a migration failure
lv: Nevar atbrīvot Liquibase bloķēšanu pēc migrācijas kļūmes

en: Use JVM Time Zone
lv: Izmantojiet JVM laika joslu

en: We're currently analyzing the tables and fields to help you explore your data.
lv: Pašlaik mēs analizējam tabulas un laukus, lai palīdzētu jums izpētīt savus datus.

en: Tip:
lv:  Padoms:

en: Select a currency type
lv: Izvēlieties valūtas veidu

en: Field Type
lv: Lauka veids

en: Troubleshooting
lv: Problēmu novēršana

en: Enable X-ray features
lv: Iespējot rentgena funkcijas

en: Formatting Options
lv: Formatēšanas opcijas

en: Task details
lv: Uzdevuma informācija

en: Troubleshooting logs
lv: Problēmu novēršana žurnālos

en: Trying to get to the bottom of something? This section shows logs of Metabase's background tasks, which can help shed light on what's going on.
lv: Mēģināt kaut ko dabūt līdz galam? Šajā sadaļā ir parādīti Metabase fona uzdevumu žurnāli, kas var palīdzēt izgaismot notiekošo.

en: Task
lv: Uzdevums

en: DB ID
lv: DB ID

en: Started at
lv: Sākās plkst

en: Ended at
lv: Beigās plkst

en: Duration (ms)
lv: Ilgums (ms)

en: Currency
lv: Valūta

en: Pick a user or channel...
lv: Izvēlieties lietotāju vai kanālu...

en: No formatting settings
lv: Nav formatēšanas iestatījumu

en: Label for this range (optional)
lv: Etiķete šim diapazonam (neobligāti)

en: Add a range
lv: Pievienojiet diapazonu

en: is less than
lv: ir mazāks par

en: is greater than
lv: ir labāks par

en: is less than or equal to
lv: ir mazāks vai vienāds ar

en: is greater than or equal to
lv: ir lielāks vai vienāds ar

en: is equal to
lv: ir vienāds ar

en: is not equal to
lv: nav vienāds ar

en: is null
lv: ir nulle

en: is not null
lv: nav nulle

en: contains
lv: satur

en: does not contain
lv: nesatur

en: starts with
lv: sākas ar

en: ends with
lv: beidzas ar

en: When a cell in these columns {0} it will be tinted this color.
lv: Kad šūna šajās kolonnās {0}, tā tiks ietonēta šajā krāsā.

en: When a cell in this column… | When any cell in these columns…
lv[0]: Kad šūna šajā kolonnā…
lv[1]: Kad šūna šajā kolonnā…

en: This visualization requires you to group by a field.
lv: Šai vizualizācijai ir nepieciešams grupēt pēc lauka.

en: Date style
lv: Datuma stils

en: Date separators
lv: Datumu atdalītāji

en: Abbreviate names of days and months
lv: Saīsiniet dienu un mēnešu nosaukumus

en: Show the time
lv: Parādiet laiku

en: Time style
lv: Laika stils

en: Unit of currency
lv: Valūtas vienība

en: Currency label style
lv: Valūtas etiķetes stils

en: Where to display the unit of currency
lv: Kur parādīt valūtas vienību

en: Minimum number of decimal places
lv: Minimālais zīmju skaits aiz komata

en: Stacked chart type
lv: Stacked diagrammas veids

en: Goal label
lv: Mērķa etiķete

en: Show trend line
lv: Rādīt tendenču līniju

en: Line style
lv: Līnijas stils

en: Show dots on lines
lv: Rādīt punktus uz līnijām

en: Which axis?
lv: Kura ass?

en: Line + Bar
lv: Līnija + josla

en: line and bar chart
lv: līniju un joslu diagramma

en: Gauge visualization requires a number.
lv: Mērinstrumentu vizualizācijai nepieciešams skaitlis.

en: Gauge
lv: Mērinstruments

en: Gauge ranges
lv: Mērinstrumentu diapazoni

en: Field to show
lv: Parādāmais lauks

en: last {0}
lv: pēdējā {0}

en: {0} was {1} {2}
lv: {0} bija {1} {2}

en: Group by a time field to see how this has changed over time
lv: Grupējiet pēc laika lauka, lai redzētu, kā tas laika gaitā ir mainījies

en: Switch positive / negative colors?
lv: Pārslēgt pozitīvās/negatīvās krāsas?

en: Pivot column
lv: Rakursa kolonna

en: Cell column
lv: Šūnu kolonna

en: Visible columns
lv: Redzamās kolonnas

en: Conditional Formatting
lv: Nosacījuma formatēšana

en: Column title
lv: Kolonnas nosaukums

en: Show a mini bar chart
lv: Parādiet mini joslu diagrammu

en: Link
lv: Saite

en: Email link
lv: E-pasta saite

en: Image
lv: Attēls

en: Automatic
lv: Automātiski

en: View as link or image
lv: Skatīt kā saiti vai attēlu

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Not a valid integer: ''{0}''
lv: Nav derīgs vesels skaitlis: ''{0}''

en: Embedding is not enabled for this object.
lv: Šim objektam iegulšana nav iespējota.

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication: {0}
lv: Problēma, izveidojot savienojumu ar LDAP serveri, tiks izmantota vietējā autentifikācija: {0}

en: When including an offset, a limit must also be included.
lv: Iekļaujot nobīdi, jāiekļauj arī limits.

en: When including a limit, an offset must also be included.
lv: Iekļaujot limitu, jāiekļauj arī nobīde.

en: Applying heuristic {0} to {1}.
lv: Notiek heiristiskā {0} lietošana {1}.

en: Dimensions bindings:n{0}
lv: Izmēru stiprinājumi:n{0}

en: Using definitions:nMetrics:n{0}nFilters:n{1}
lv: Definīciju izmantošana:nMetrics:n{0}nFilters:n{1}

en: minute
lv: minūte

en: hour
lv: stunda

en: day of week
lv: nedēļas diena

en: day of month
lv: mēneša diena

en: day of year
lv: gada diena

en: week
lv: nedēļa

en: month
lv: mēnesis

en: quarter
lv: ceturksnis

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:n{2}
lv: Notiek {0} kartīšu pievienošana informācijas panelim {1}:n{2}

en: Error parsing {0}:n{1}
lv: Kļūda parsējot {0}:n{1}

en: WARNING: Filtering only works on dimensions! ''{0}'' is a metric. Ignoring filter.
lv: BRĪDINĀJUMS: Filtrēšana darbojas tikai pēc izmēriem! ''{0}'' ir metrika. Filtra ignorēšana.

en: WARNING: A date can't belong to multiple discrete intervals, so ANDing them together doesn't make sense.
lv: BRĪDINĀJUMS. Datums nevar piederēt vairākiem diskrētiem intervāliem, tāpēc nav jēgas tos apvienot UN.

en: Ignoring these intervals: {0}
lv: Ignorējot šos intervālus: {0}

note: We should never get to this point since the all non-string negations should get automatically rewritten by the query expander.
en: WARNING: Don't know how to negate: {0}
lv: BRĪDINĀJUMS. Nezinu, kā noliegt: {0}

en: Sorting with Druid is only allowed in queries that have one or more breakout columns. Ignoring :order-by clause.
lv: Kārtošana ar Druid ir atļauta tikai vaicājumos, kuriem ir viena vai vairākas sadalījuma kolonnas. Ignorēšana :order-by klauzula.

note: TODO - this is not really true, is it
en: WARNING: It only makes sense to specify :fields for a query with no aggregation. Ignoring the clause.
lv: BRĪDINĀJUMS. Vaicājumam bez apkopošanas ir jēga norādīt tikai laukus :. Klauzulas ignorēšana.

en: WARNING: Druid doenst allow limitSpec in timeseries queries. Ignoring the LIMIT clause.
lv: BRĪDINĀJUMS: Druīds neatļauj limitSpec laika sērijas vaicājumos. LIMIT klauzulas ignorēšana.

en: HoneySQL Form:
lv: HoneySQL veidlapa:

en: Unable to parse date ''{0}''
lv: Nevar parsēt datumu ''{0}''

en: Client closed connection, cancelling query
lv: Klienta savienojums ir slēgts, vaicājums tiek atcelts

en: Setting timezone with statement: {0}
lv: Laika joslas iestatīšana ar paziņojumu: {0}

en: Multiple date filters are not supported
lv: Vairāki datuma filtri netiek atbalstīti

en: :not is not yet implemented
lv: :not vēl nav ieviests

en: Only one Google Analytics segment allowed at a time.
lv: Vienlaikus ir atļauts tikai viens Google Analytics segments.

en: MONGO AGGREGATION PIPELINE:
lv: MONGO AGREGĀCIJAS CAURUĻVEDIS:

en: Error: mismatched columns in results! Expected: {0} Got: {1}
lv: Kļūda: rezultātos neatbilst kolonnas! Paredzētais: {0} Saņemts: {1}

en: Unable to create temp file in `{0}` for email attachments
lv:  Nevar izveidot pagaidu failu mapē `{0}` e-pasta pielikumiem

en: Error preprocessing query:
lv: Kļūda, iepriekš apstrādājot vaicājumu:

en: Illegal filter clause: {0}
lv: Nelikumīga filtra klauzula: {0}

en: Invalid clause:
lv: Nederīga klauzula:

en: Error: query's source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
lv: Kļūda: vaicājuma avota vaicājums nav atrisināts. Jums, iespējams, vispirms ir "jāapstrādā" vaicājums.

note: failing that throw an Exception with detailed info about what we tried and what the actual expressions were
en: No expression named ''{0}''
lv: Nav izteiksmes ar nosaukumu ''{0}''

en: No aggregation at index: {0}
lv: Nav apkopošanas rādītājā: {0}

en: Field values total length is {0} (max {1}).
lv: Lauku vērtību kopējais garums ir {0} (maks. {1}).

en: FieldValues are allowed for this Field.
lv: Šim laukam ir atļautas FieldValues.

en: FieldValues are NOT allowed for this Field.
lv: Šajā laukā NAV atļautas FieldValues.

en: Field {0} ''{1}'' should have FieldValues and belongs to a Database with On-Demand FieldValues updating.
lv: Laukam {0} ''{1}'' ir jābūt FieldValues, un tas pieder datu bāzei, kurā tiek atjauninātas lauka vērtības pēc pieprasījuma.

en: You cannot create or revoke permissions for the ''Admin'' group.
lv: Jūs nevarat izveidot vai atsaukt atļaujas grupai "Administrators".

en: You cannot add or remove users to/from the ''MetaBot'' group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai noņemt lietotājus grupai ''MetaBot''/no tās.

en: You cannot add or remove users to/from the ''All Users'' group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai noņemt lietotājus grupai “Visi lietotāji”/no tās.

en: You cannot remove the last member of the ''Admin'' group!
lv: Jūs nevarat noņemt pēdējo grupas "Administrators" dalībnieku!

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting: {0}
lv: Ievietojot jaunu iestatījumu, radās kļūda: {0}

en: defsetting descriptions strings must be `:internal?` or internationalized, found: `{0}`
lv: defsetting aprakstu virknēm jābūt `:internal?` vai internacionalizētām, atrasts: `{0}`

en: Loading plugin {0}... {1}
lv: Notiek spraudņa {0} ielāde... {1}

en: Object keyed by type, containing formatting settings
lv: Objekts, kas ievadīts pēc veida, satur formatēšanas iestatījumus

en: Allow users to explore data using X-rays
lv: Ļaujiet lietotājiem izpētīt datus, izmantojot rentgenstarus

en: Using this URL to check token: {0}
lv: Izmantojot šo URL, lai pārbaudītu pilnvaru: {0}

en: Unable to validate token: 404 not found.
lv: Nevar apstiprināt pilnvaru: 404 nav atrasts.

en: There was an error checking whether this token was valid:
lv: Pārbaudot, vai šis marķieris ir derīgs, radās kļūda:

note: +----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ |                                             SETTING & RELATED FNS                                              | TODO - rename this to premium-features-token?
en: Token for premium features. Go to the MetaStore to get yours!
lv: Tokens premium funkcijām. Dodieties uz MetaStore, lai saņemtu savu!

en: Token format is invalid. Token should be 64 hexadecimal characters.
lv: Tokena formāts nav derīgs. Tokenam ir jābūt 64 heksadecimālajām rakstzīmēm.

en: Error setting premium features token
lv: Kļūda, iestatot premium funkciju pilnvaru

en: Error validating token:
lv: Kļūda, apstiprinot pilnvaru:

en: Error preprocessing query
lv: Vaicājuma priekšapstrādes kļūda

en: No native form returned.
lv: Nav atgriezta dzimtā forma.

en: Invalid response from database driver. No :status provided.
lv: Nederīga atbilde no datu bāzes draivera. Nē: nodrošināts statuss.

en: General error
lv: Vispārēja kļūda

en: Missing query hash!
lv: Trūkst vaicājuma jaucējkoda!

en: Table ''{0}'' has no Fields associated with it.
lv: Tabulai ''{0}'' nav saistīts neviens lauks.

en: Max concurrent query limit reached
lv: Sasniegts maksimālais vienlaicīgo vaicājumu ierobežojums

note: we should never reach this if our patterns are written right so this is more to catch code mistakes than something the user should expect to see
en: Don't know how to get information about Field:
lv: Nezinu, kā iegūt informāciju par lauku:

en: metabase.query-processor.interface/*driver* is unbound.
lv: metabase.query-processor.interface/*driver* nav saistīts.

en: Query processor error: mismatched number of columns in query and results.
lv: Vaicājuma procesora kļūda: neatbilstošs kolonnu skaits vaicājumā un rezultātos.

en: Expected {0} fields, got {1}
lv: Paredzētie {0} lauki, iegūti {1}

en: Expected: {0}
lv: Paredzētais: {0}

en: Actual: {0}
lv: Faktiskais: {0}

en: Unable to bin Field without a min/max value
lv: Nevar ievietot lauku bez minimālās/maksimālās vērtības

en: {0} is not supported by this driver.
lv: Šis draiveris neatbalsta {0}.

en: Segment {0} does not exist, or is invalid.
lv: Segments {0} neeksistē vai ir nederīgs.

en: Metric {0} does not exist, or is invalid.
lv: Metrika {0} nepastāv vai ir nederīga.

en: Missing source query in Card {0}
lv: Kartē {0} trūkst avota vaicājuma

note: log the query at this point, it's useful for some purposes
en: Fetched source query from Card {0}:
lv: Ienests avota vaicājums no kartes {0}:

en: Error transforming MBQL query to native:
lv: Kļūda, pārveidojot MBQL vaicājumu uz vietējo:

en: Cannot run query: could not find source table {0}.
lv: Nevar palaist vaicājumu: nevarēja atrast avota tabulu {0}.

en: Error recording results metadata for query:
lv: Kļūda, ierakstot vaicājuma rezultātu metadatus:

en: Error: Query Processor store is not initialized.
lv: Kļūda: vaicājumu procesora krātuve nav inicializēta.

en: Error: Table {0} is not present in the Query Processor Store.
lv: Kļūda: vaicājumu procesora veikalā nav tabulas {0}.

en: Error: Field {0} is not present in the Query Processor Store.
lv: Kļūda: lauks {0} nav pieejams vaicājumu procesora veikalā.

en: Task history cleanup successful, rows were {0}deleted
lv: Uzdevumu vēstures tīrīšana ir veiksmīga, rindas tika {0}dzēstas

en: not
lv: nē

en: For more information, see
lv: Plašāku informāciju skatiet

en: Integer greater than or equal to zero
lv: Vesels skaitlis, kas ir lielāks par nulli vai vienāds ar to

en: value must be an integer greater than or equal to zero.
lv: vērtībai ir jābūt veselam skaitlim, kas ir lielāks par nulli vai vienāds ar to.

en: value must be an integer zero or greater.
lv: vērtībai ir jābūt veselam skaitlim nulle vai lielākai.

en: value must be a valid integer greater than or equal to zero.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam veselam skaitlim, kas ir lielāks par nulli vai vienāds ar to.

en: New users per state in the last 30 days
lv: Jauni lietotāji katrā štatā pēdējo 30 dienu laikā

en: Created At by day of the week
lv: Izveidots pēc nedēļas dienas

en: Created At by quarter of the year
lv: Izveidots līdz gada ceturksnim

en: [[this.short-name]] per country
lv: [[this.short-name]] katrā valstī

en: Users per source
lv: Lietotāji katram avotam

en: The top external pages that brought users to your site
lv: Populārākās ārējās lapas, kas novirzīja lietotājus uz jūsu vietni

en: How [[this]] is distributed and more.
lv: Kā [[this]] tiek izplatīts un daudz kas cits.

en: The [[this]] over time
lv: [[this]] laika gaitā

en: User growth
lv: Lietotāju pieaugums

en: Whether or not there are any patterns to when they happen.
lv: Neatkarīgi no tā, vai pastāv kādi modeļi, kad tie notiek.

en: Users per state
lv: Lietotāji katrā štatā

en: Sessions
lv: Sesijas

en: How some of the numbers in [[this]] relate to each other
lv: Kā daži skaitļi [[this]] ir saistīti viens ar otru

en: Sales per country
lv: Pārdošana katrā valstī

en: Join date by month of the year
lv: Pievienošanās datums pa gada mēnesim

en: [[Timestamp]] by hour of the day
lv: [[Laika zīmogs]] pēc diennakts stundām

en: A look at the [[this]]
lv: Skats uz [[this]]

en: Bottom 5 per category
lv: Apakšējie 5 katrā kategorijā

en: Number of orders
lv: Pasūtījumu skaits

en: Event growth
lv: Pasākuma izaugsme

en: Total [[GenericTable]]
lv: Kopā [[GenericTable]]

en: Income growth
lv: Ienākumu pieaugums

en: Top 10 countries by sales in the last 30 days
lv: 10 populārākās valstis pēc pārdošanas apjoma pēdējo 30 dienu laikā

en: [[this]] by month of the year
lv: [[this]] pēc gada mēneša

en: Transactions per day of the week
lv: Darījumi nedēļas dienā

en: Sessions by device type
lv: Sesijas pēc ierīces veida

en: Transactions per country
lv: Darījumi katrā valstī

en: Join date by quarter of the year
lv: Pievienošanās datums pa gada ceturksni

en: Events per hour of the day
lv: Notikumi diennakts stundā

en: Bottom 5 [[this]]
lv: Apakšējais 5 [[this]]

en: [[Timestamp]] by day of the month
lv: [[Laika zīmogs]] pēc mēneša dienas

en: Per [[GenericCategoryLarge]]
lv: Pēc [[GenericCategoryLarge]]

en: Null values
lv: Null vērtības

en: Total events
lv: Notikumi kopā

en: A look at [[GenericTable]] across your [[this]], and how it changes over time.
lv: Apskatiet [[GenericTable]] savā [[this]] un kā tas mainās laika gaitā.

en: [[this]] per [[GenericCategoryMedium]]
lv: [[this]] par [[GenericCategoryMedium]]

en: How the [[this]] changes with time
lv: Kā [[this]] mainās laika gaitā

en: How they compare by seasonality
lv: Kā tās salīdzina pēc sezonalitātes

en: Average income per transaction
lv: Vidējie ienākumi no darījuma

en: [[this]] per country
lv: [[this]] katrā valstī

en: Income per state
lv: Ienākumi katrā valstī

en: Per [[GenericCategoryMedium]]
lv: Pēc [[GenericCategoryMedium]]

en: A closer look at your [[this]]
lv: Apskatiet savu [[this]]

en: How [[GenericNumber]] is distributed
lv: Kā tiek izplatīts [[GenericNumber]]

en: [[Timestamp]] by quarter of year
lv: [[Laika zīmogs]] pa gada ceturksni

en: Events per country
lv: Pasākumi katrā valstī

en: Weekdays when [[this.short-name]] were added
lv: Darba dienas, kad tika pievienots [[this.short-name]]

en: Months when [[this.short-name]] were added
lv: Mēneši, kad tika pievienots [[this.short-name]]

en: How they compare across different categories
lv: Kā tās salīdzina dažādās kategorijās

en: New users per source in the last 30
lv: Jauni lietotāji katrā avotā pēdējo 30 gadu laikā

en: Events per quarter of the year
lv: Pasākumi gada ceturksnī

en: Heres a quick look at your [[this]]
lv: Šeit ir īss ieskats jūsu [[this]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], top 5
lv: [[this]] pēc [[GenericCategoryLarge]], top 5

en: Days when [[this.short-name]] were added
lv: Dienas, kad tika pievienots [[this.short-name]]

en: Total orders per source
lv: Kopējais pasūtījumu skaits katram avotam

en: [[this]] by quarter of the year
lv: [[this]] līdz gada ceturksnim

en: Events per [[GenericCategoryMedium]]
lv: Notikumi katrā [[GenericCategoryMedium]]

en: Events per state
lv: Notikumi katrā štatā

en: Top landing pages
lv: Populārākās galvenās lapas

en: Heres a closer look at your [[this]] over time
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] laika gaitā

en: Sum of [[this]] by [[Country]]
lv: [[this]] summa pēc [[Country]]

en: States that are performing best
lv: Valstis, kurām ir vislabākie rezultāti

en: Created At by month of the year
lv: Izveidots pēc gada mēneša

en: Sum of [[this]] by [[State]]
lv: [[this]] summa pēc [[State]]

en: Sum of [[GenericNumber]] per [[this]]
lv: Summa [[GenericNumber]] uz [[this]]

en: Events by coordinates
lv: Notikumi pēc koordinātām

en: Top referral pages
lv: Populārākās ieteikumu lapas

en: An exploration of your users to get you started.
lv: Jūsu lietotāju izpēte, lai jūs sāktu.

en: An overview of your [[this]] and how its distributed across time, place, and categories.
lv: Pārskats par jūsu [[this]] un to, kā tas ir sadalīts laikā, vietā un kategorijās.

en: Average income per state
lv: Vidējie ienākumi katrā valstī

en: [[this]] by [[GenericCategoryMedium]]
lv: [[this]] autors [[GenericCategoryMedium]]

en: Total transactions
lv: Kopējie darījumi

en: [[this.short-name]] that have joined over time
lv: [[this.short-name]], kas laika gaitā ir pievienojušies

en: The [[this]] by location
lv: [[this]] pēc atrašanās vietas

en: Events per month of the year
lv: Pasākumi gada mēnesī

en: [[this]] by [[GenericNumber]]
lv: [[this]] autors [[GenericNumber]]

en: Quarters when [[this.short-name]] were added
lv: Ceturkšņi, kad tika pievienots [[this.short-name]]

en: How these [[this.short-name]] are distributed
lv: Kā šie [[this.short-name]] tiek izplatīti

en: [[this.short-name]] by [[GenericNumber]]
lv: [[this.short-name]] autors [[GenericNumber]]

en: Where users are coming from
lv: No kurienes nāk lietotāji

en: [[this]] comparisons and correlations
lv: [[this]] salīdzinājumi un korelācijas

en: Total income
lv: Kopējie ienākumi

en: Total income per month
lv: Kopējie ienākumi mēnesī

en: Number of users per source
lv: Lietotāju skaits vienā avotā

en: Transactions per state
lv: Darījumi katrā valstī

en: [[this]] by [[Timestamp]]
lv: [[this]] autors [[Timestamp]]

en: New users per source in the last 30 days
lv: Jauni lietotāji katram avotam pēdējo 30 dienu laikā

en: Join date by day of the month
lv: Pievienošanās datums pēc mēneša dienas

en: Average discount %
lv: Vidējā atlaide %

en: Autogenerated metrics about [[GenericTable]].
lv: Automātiski ģenerēta metrika par [[GenericTable]].

en: [[this]] per day of the month
lv: [[this]] mēneša dienā

en: Total sessions in each country
lv: Kopējais sesiju skaits katrā valstī

en: Transactions per month of the year
lv: Darījumi gada mēnesī

en: Sales per product
lv: Pārdošana vienai precei

en: Users in each country
lv: Lietotāji katrā valstī

en: [[this]] by hour of the day
lv: [[this]] pēc diennakts stundām

en: Events in the last 30 days
lv: Notikumi pēdējo 30 dienu laikā

en: Transactions per source
lv: Darījumi pēc avota

en: Where youve acquired your users
lv: Kur esat ieguvis savus lietotājus

en: How they compare acrosss location
lv: Kā tās salīdzina dažādās atrašanās vietās

en: [[this]] per product
lv: [[this]] katram produktam

en: [[this]] per month of the year
lv: [[this]] gada mēnesī

en: Per country
lv: Katrai valstij

en: A deeper look at how different countries are performing for you.
lv: Padziļināts ieskats dažādu valstu sniegumā.

en: Sales per state
lv: Pārdošana katrā valstī

en: Events by [[GenericNumber]]
lv: Pasākumi no [[GenericNumber]]

en: Sales per product [[ProductCategoryMedium]]
lv: Viena produkta pārdošanas apjoms [[ProductCategoryMedium]]

en: User acquisition by country
lv: Lietotāju iegūšana pēc valsts

en: [[this]] per source
lv: [[this]] katram avotam

en: [[this]] by day of the week
lv: [[this]] pēc nedēļas dienām

en: Days of the month when [[this.short-name]] joined
lv: Mēneša dienas, kad [[this.short-name]] pievienojās

en: Heres an overview of the people in your [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par personām jūsu [[this]]

en: How [[GenericTable]] are distributed across this time field, and if it has any seasonal patterns.
lv: Kā [[GenericTable]] tiek sadalīti šajā laika laukā un vai tam ir kādi sezonāli modeļi.

en: Overview
lv: Pārskats

en: How this metric is distributed across different categories
lv: Kā šī metrika tiek sadalīta dažādās kategorijās

en: [[this.short-name]] per state
lv: [[this.short-name]] katrā štatā

en: Weekdays when [[this.short-name]] joined
lv: Darba dienas, kad [[this.short-name]] pievienojās

en: Hours when [[this.short-name]] joined
lv: Stundas, kad [[this.short-name]] pievienojās

en: Total income by month
lv: Kopējie ienākumi pa mēnešiem

en: A breakdown of your [[this]] over time, and its min, max, average and more.
lv: Jūsu [[this]] sadalījums laika gaitā, minimālais, maksimālais, vidējais un citi dati.

en: Average quantity per state
lv: Vidējais daudzums katrā valstī

en: How they compare by across different numbers
lv: Kā tie tiek salīdzināti dažādos skaitļos

en: New users per country in the last 30 days
lv: Jauni lietotāji katrā valstī pēdējo 30 dienu laikā

en: Transactions over time
lv: Darījumi laika gaitā

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]]
lv: [[this]] par [[GenericCategorySmall]]

en: Some breakdown
lv: Daži sabrukumi

en: Average of [[this]] by [[State]]
lv: Vidējais [[this]] pēc [[State]]

en: Transactions per quarter of the year
lv: Darījumi gada ceturksnī

en: By coordinates
lv: Pēc koordinātām

en: Heres a closer look at your [[this]] by products
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savus [[this]] produktus

en: [[this]] per quarter of the year
lv: [[this]] gada ceturksnī

en: Heres an overview of your [[this]] data from Google Analytics
lv: Šis ir jūsu [[šie]] datu pārskats no Google Analytics

en: Quarters when [[this.short-name]] joined
lv: Ceturkšņi, kad [[this.short-name]] pievienojās

en: New [[this.short-name]] in the last 30 days
lv: Jauns [[this.short-name]] pēdējo 30 dienu laikā

en: Total sessions by desktop, mobile, or tablet
lv: Kopējais sesiju skaits galddatorā, mobilajā ierīcē vai planšetdatorā

en: Indepth example
lv: Padziļināts piemērs

en: Average income per source
lv: Vidējie ienākumi uz vienu avotu

en: [[Timestamp]] by day of week
lv: [[Laika zīmogs]] pēc nedēļas dienām

en: Heres a closer look at your [[this]]
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]]

en: Heres a closer look at your [[this]] field
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] lauku

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: How the [[this]] is distributed geographically
lv: Kā [[this]] tiek izplatīts ģeogrāfiski

en: The pages with the most pageviews
lv: Lapas ar visvairāk lapu skatījumiem

en: How [[Number1]] is correlated with [[Number2]]
lv: Kā [[Number1]] korelē ar [[Number2]]

en: Top 10 states by sales in the last 30 days
lv: 10 populārākie štati pēc pārdošanas apjoma pēdējo 30 dienu laikā

en: Top 10 states by sales
lv: 10 populārākie štati pēc pārdošanas apjoma

en: [[Timestamp]]
lv: [[Laika zīmogs]]

en: Where these transactions happened
lv: Kur šie darījumi notika

en: Top 10 countries by sales
lv: Top 10 valstis pēc pārdošanas apjoma

en: Sales by state
lv: Pārdošana pēc valsts

en: Where most of your sessions originate from
lv: Kur notiek lielākā daļa jūsu sesiju

en: Top acquisition channels
lv: Populārākie iegūšanas kanāli

en: These [[this.short-name]] across time
lv: Šie [[this.short-name]] laika gaitā

en: Average quantity
lv: Vidējais daudzums

en: Sales per source
lv: Pārdošana katram avotam

en: Average income per country
lv: Vidējie ienākumi katrā valstī

en: How [[this]] is distributed
lv: Kā [[this]] tiek izplatīts

en: Distinct [[FK]]
lv: Atšķirīga [[FK]]

en: How these transactions are distributed
lv: Kā šie darījumi tiek sadalīti

en: Per state
lv: Katrai valstij

en: Count of [[GenericCategoryMedium]] by [[this]]
lv: [[GenericCategoryMedium]] skaits pēc [[this]]

en: A look at your [[this]]
lv: Apskatiet savu [[this]]

en: [[GenericNumber]] by [[this]]
lv: [[GenericNumber]] autors [[this]]

en: Sum of [[GenericNumber]] by [[this]]
lv: [[GenericNumber]] summa ar [[this]]

en: A look at your [[this]] table
lv: Apskatiet savu [[this]] tabulu

en: How many [[GenericTable]] there are per state, and how each state is represented across other categories.
lv: Cik [[GenericTable]] ir katrā štatā un kā katrs stāvoklis tiek attēlots citās kategorijās.

en: Most-viewed pages
lv: Visvairāk skatītās lapas

en: Example exploration
lv: Izpētes piemērs

en: Sales vs. rating
lv: Pārdošana pret reitingu

en: [[this]] per hour of the day
lv: [[this]] diennakts stundā

en: Where your [[this.short-name]] are
lv: Kur atrodas jūsu [[this.short-name]]

en: These are the same for all your [[this.short-name]]
lv: Tie ir vienādi visiem jūsu [[this.short-name]]

en: Events by different categories
lv: Pasākumi dažādās kategorijās

en: Where these [[this.short-name]] are
lv: Kur šie [[this.short-name]] atrodas

en: Over time
lv: Laika gaitā

en: A summary of the events in your [[this]] table
lv: Notikumu kopsavilkums jūsu [[this]] tabulā

en: Transactions per source over time
lv: Darījumi katram avotam laika gaitā

en: How the [[this]] is distributed
lv: Kā tiek izplatīts [[this]]

en: Total income per source
lv: Kopējie ienākumi uz vienu avotu

en: Total [[this.short-name]]
lv: Kopā [[this.short-name]]

en: Some metrics we found about your transactions.
lv: Daži rādītāji, ko atradām par jūsu darījumiem.

en: How your different products are performing.
lv: Jūsu dažādu produktu veiktspēja.

en: Where these events are happening
lv: Kur šie notikumi notiek

en: Which US states are bringing you the most business.
lv: Kuri ASV štati sniedz jums vislielāko biznesu.

en: How they compare across time
lv: Kā tie tiek salīdzināti laika gaitā

en: Average transaction income per month
lv: Vidējie darījumu ienākumi mēnesī

en: Average quantity per month
lv: Vidējais daudzums mēnesī

en: Seasonal patterns in the [[this]]
lv: Sezonālie modeļi [[this]]

en: Events over time
lv: Notikumi laika gaitā

en: Orders and income per source
lv: Pasūtījumi un ienākumi katram avotam

en: Transactions per hour of the day
lv: Darījumi diennakts stundā

en: Where most of your traffic is coming from.
lv: No kurienes nāk lielākā daļa jūsu trafika.

en: Heres a quick look at the [[this]]
lv: Šeit ir īss ieskats [[this]]

en: It looks like your [[this]] has transactions, so heres a look at them
lv: Šķiet, ka jūsu [[this]] ir darījumi, tāpēc apskatiet tos

en: Average discount per month
lv: Vidējā atlaide mēnesī

en: [[Timestamp]] by month of the year
lv: [[Laika zīmogs]] pēc gada mēneša

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]] over time
lv: [[this]] uz [[GenericCategorySmall]] laika gaitā

en: Distribution by coordinates
lv: Sadalījums pēc koordinātām

en: Sales by source
lv: Pārdošana pēc avota

en: Sales for each product category
lv: Pārdošana katrai preču kategorijai

en: A closer look at the metrics and dimensions used in this saved question.
lv: Sīkāka informācija par šajā saglabātajā jautājumā izmantotajiem rādītājiem un kategorijām.

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryMedium]]
lv: [[this.short-name]] par [[GenericCategoryMedium]]

en: Sales per product [[ProductCategoryLarge]]
lv: Viena produkta pārdošanas apjoms [[ProductCategoryLarge]]

en: Average quantity per country
lv: Vidējais daudzums katrā valstī

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryLarge]]
lv: [[this.short-name]] par [[GenericCategoryLarge]]

en: Heres a closer look at your [[this]] per source
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] katram avotam

en: Events per day of the month
lv: Notikumi mēneša dienā

en: If youre into correlations, this is the x-ray for you.
lv: Ja jūs interesē korelācijas, šis ir rentgens jums.

en: Sessions by Country
lv: Sesijas pēc valsts

en: Some interesting metrics about your GA stats to get you started.
lv: Daži interesanti dati par jūsu GA statistiku, lai sāktu darbu.

en: [[this]] per state
lv: [[this]] katrā štatā

en: [[Timestamp]] by quarter of the year
lv: [[Laika zīmogs]] pa gada ceturksni

en: How its distributed across time and other categories.
lv: Kā tas ir sadalīts laikā un citās kategorijās.

en: A look at your events over time and by several categories.
lv: Jūsu notikumu apskats laika gaitā un vairākās kategorijās.

en: [[GenericTable]] per [[this]]
lv: [[GenericTable]] par [[this]]

en: Average quantity per source
lv: Vidējais daudzums uz vienu avotu

en: Top 5 per category
lv: Top 5 katrā kategorijā

en: Events per day of the week
lv: Pasākumi katrai nedēļas dienai

en: New [[this.short-name]] per month
lv: Jauns [[this.short-name]] mēnesī

en: Top performers
lv: Labākie izpildītāji

en: Transactions in the last 30 days
lv: Darījumi pēdējo 30 dienu laikā

en: [[GenericTable]] by [[this]]
lv: [[GenericTable]] autors [[this]]

en: Overview of your [[this]] data from Google Analytics
lv: Pārskats par jūsu [[this]] datiem no Google Analytics

en: Created At by hour of the day
lv: Izveidots pēc diennakts stundām

en: Sales by month
lv: Pārdošana pa mēnešiem

en: How the [[this]] is distributed across categories
lv: Kā [[this]] tiek sadalīts pa kategorijām

en: [[Timestamp]] by month of year
lv: [[Laika zīmogs]] pēc gada mēneša

en: How many total sessions vs. how many individual users you had each day.
lv: Kopējais sesiju skaits salīdzinājumā ar atsevišķu lietotāju skaitu katru dienu.

en: How this metric is distributed across different numbers
lv: Kā šī metrika tiek sadalīta dažādos skaitļos

en: Sessions by page where the session began
lv: Sesijas pēc lapas, kur sesija sākās

en: Distinct values
lv: Atšķirīgas vērtības

en: Hours when [[this.short-name]] were added
lv: Stundas, kad tika pievienots [[this.short-name]]

en: [[Timestamp]] by day of the week
lv: [[Laika zīmogs]] pēc nedēļas dienas

en: [[GenericNumber]] over time
lv: [[GenericNumber]] laika gaitā

en: Heres an overview of your [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par jūsu [[this]]

en: [[this.short-name]] by coordinates
lv: [[this.short-name]] pēc koordinātām

en: Heres a closer look at your [[this]] per state
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] katrā štatā

en: Created At by day of the month
lv: Izveidots pēc mēneša dienas

en: Sales by coordinates
lv: Pārdošana pēc koordinātām

en: New [[this.short-name]] over time
lv: Laika gaitā jauns [[this.short-name]]

en: Join date by hour of the day
lv: Pievienošanās datums pēc dienas stundas

en: [[Timestamp]] by hour of day
lv: [[Laika zīmogs]] pēc diennakts stundām

en: Sessions and unique users per day
lv: Sesijas un unikālie lietotāji dienā

en: Events per [[GenericCategoryLarge]]
lv: Notikumi katrā [[GenericCategoryLarge]]

en: How they compare by distribution
lv: Kā tās salīdzina pēc sadalījuma

en: Income per country
lv: Ienākumi katrā valstī

en: Heres a closer look at your [[this]] per country
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] katrā valstī

en: Sales by product [[ProductCategory]]
lv: Pārdošana pēc produkta [[ProductCategory]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], bottom 5
lv: [[this]] par [[GenericCategoryLarge]], apakšā 5

en: [[this.short-name]] added in the last 30 days
lv: [[this.short-name]] pievienots pēdējo 30 dienu laikā

en: Per [[Source]]
lv: Pēc [[avots]]

en: Average item quantity per month
lv: Vidējais preču daudzums mēnesī

en: The number of [[GenericTable]] per country, and how each country is represented in different categories.
lv: [[GenericTable]] skaits katrā valstī un veids, kā katra valsts ir pārstāvēta dažādās kategorijās.

en: [[this]] per day of the week
lv: [[this]] nedēļas dienā

en: Average qunatity per source
lv: Vidējais daudzums katrā avotā

en: [[this.short-name]] by [[Timestamp]]
lv: [[this.short-name]] autors [[Timestamp]]

en: Summary statistics
lv: Kopsavilkuma statistika

en: Sales per month
lv: Pārdošana mēnesī

en: [[GenericNumber]] by join date
lv: [[GenericNumber]] pēc pievienošanās datuma

en: Average of [[this]] by [[Country]]
lv: Vidējais [[this]] pēc [[Country]]

en: [[this]] over time
lv: [[this]] laika gaitā

en: Join date by day of the week
lv: Pievienošanās datums pēc nedēļas dienas

en: We crunched the numbers for your [[this]]
lv: Mēs pārdomājām jūsu [[this]]

en: Months when [[this.short-name]] joined
lv: Mēneši, kad [[this.short-name]] pievienojās

en: Unable to parse resource `{0}` as JSON
lv: Nevar parsēt resursu `{0}` kā JSON

en: Unable to find JSON via relative path `{0}`
lv: Nevar atrast JSON, izmantojot relatīvo ceļu {0}

en: Connection to host timed out for URL `{0}`
lv: Savienojumam ar saimniekdatoru vietrādim URL `{0}` iestājās noildze

en: Unable to connect to unknown host at URL `{0}`
lv: Nevar izveidot savienojumu ar nezināmu saimniekdatoru vietnē URL `{0}`

en: Unable to connect to host at URL `{0}`
lv: Nevar izveidot savienojumu ar saimniekdatoru vietnē URL `{0}`

en: Connection refused by host at for URL `{0}`
lv: Savienojumu noraidīja saimniekdators vietrādim URL `{0}`

en: Unable to retrieve resource at URL `{0}`
lv: Nevar izgūt resursu URL `{0}`

en: Unable to parse resource at URL `{0}` as JSON
lv: Nevar parsēt resursu URL `{0}` kā JSON

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication: {0}
lv: Problēma, izveidojot savienojumu ar LDAP serveri, tiks izmantota vietējā autentifikācija: {0}

en: BigQuery statements can''t be parameterized!
lv: BigQuery priekšrakstus nevar parametrizēt!

en: WARNING: Druid does not allow limitSpec in time series queries. Ignoring the LIMIT clause.
lv: BRĪDINĀJUMS: Druīds neatļauj limitSpec laika rindu vaicājumos. LIMIT klauzulas ignorēšana.

en: Invalid Snowflake connection details: missing DB name.
lv: Nederīga Snowflake savienojuma informācija: trūkst DB nosaukuma.

en: We’d love your feedback.
lv: Mēs priecāsimies par jūsu atsauksmēm.

en: It looks like Metabase wasn’t quite a match for you.
lv: Šķiet, ka Metabase jums nebija gluži piemērota.

en: Would you mind taking a fast 5 question survey to help the Metabase team understand why and make things better in the future?
lv: Vai vēlaties veikt ātru 5 jautājumu aptauju, lai palīdzētu Metabase komandai saprast, kāpēc un uzlabot lietas nākotnē?

en: We hope you''ve been enjoying Metabase.
lv: Mēs ceram, ka jums patika metabāze.

en: Would you mind taking a fast 6 question survey to tell us how it’s going?
lv: Vai vēlaties veikt ātru aptauju ar 6 jautājumiem, lai pastāstītu mums, kā tas notiek?

en: {0} created a Metabase account
lv: {0} izveidoja metabāzes kontu

en: {0} accepted their Metabase invite
lv: {0} pieņēma viņu Metabāzes ielūgumu

en: [Metabase] Password Reset Request
lv: [Metabāze] Paroles atiestatīšanas pieprasījums

en: [Metabase] Notification
lv: [Metabāze] Paziņojums

en: [Metabase] Help make Metabase better.
lv: [Metabāze] Palīdziet uzlabot metabāzi.

en: [Metabase] Tell us how things are going.
lv: [Metabāze] Pastāstiet mums, kā viss notiek.

en: Error: query''s source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
lv: Kļūda: vaicājuma avota vaicājums nav atrisināts. Jums, iespējams, vispirms ir "jāapstrādā" vaicājums.

en: Don't know what to do with:
lv: Nezinu, ko darīt ar:

en: Don't know how to wrap:
lv: Nezinu, kā ietīt:

en: Failed setting `query-caching-max-kb` to {0}.
lv: Neizdevās iestatīt `query-caching-max-kb` uz {0}.

en: Values greater than {1} are not allowed.
lv: Vērtības, kas lielākas par {1}, nav atļautas.

note: we need the Database instance no matter what (in order to compare details hash with cached value) passed in look up by ID
en: Database {0} does not exist.
lv: Datu bāze {0} nepastāv.

en: Error: Database is not present in the Query Processor Store.
lv: Kļūda: vaicājumu procesora veikalā nav datu bāzes.

en: Invalid embedding-secret-key! Secret key must be a hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string).
lv: Nederīga embedding-secret-key! Slepenajai atslēgai ir jābūt heksadecimāli kodētai 256 bitu atslēgai (ti, 64 rakstzīmju virknei).

en: JWT is missing `alg`.
lv: JWT trūkst "alg".

en: JWT `alg` cannot be `none`.
lv: JWT “alg” nevar būt “neviens”.

en: The embedding secret key has not been set.
lv: Iegulšanas slepenā atslēga nav iestatīta.

en: Token is missing value for keypath
lv: Tokenā trūkst atslēgas ceļa vērtības

en: In-depth example
lv: Padziļināts piemērs

en: Key
lv: Atslēga

en: Class
lv: Klase

en: Triggers
lv: Trigeri

en: View triggers
lv: Skatīt trigerus

en: Scheduler Info
lv: Informācija par plānotāju

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last Fired
lv: Pēdējo reizi atlaists

en: Next Fire Time
lv: Nākamais ugunsgrēka laiks

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: End Time
lv: Beigu laiks

en: Final Fire Time
lv: Pēdējais ugunsgrēka laiks

en: May Fire Again?
lv: Vai atkal var aizdegties?

en: Triggers for {0}
lv: Aktivizētāji {0}

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Jobs
lv: Darbavietas

en: Duplicated {0}
lv: Dublēts {0}

en: Duplicate this item
lv: Dublēt šo vienumu

en: Archive this item
lv: Arhivējiet šo vienumu

en: Duplicate dashboard
lv: Informācijas paneļa dublikāts

en: Duplicate "{0}"
lv: "{0}" dublikāts

en: Duplicate
lv: Dublikāts

en: Tomorrow
lv: rīt

en: This {0}
lv: Šis {0}

en: Next {0}
lv: Nākamais {0}

en: Previous {0}
lv: Iepriekšējais {0}

en: Previous {0} {1}
lv: Iepriekšējais {0} {1}

en: Next {0} {1}
lv: Nākamais {0} {1}

en: Now
lv: Tagad

en: {0} {1} ago
lv: Pirms {0} {1}

en: {0} {1} from now
lv: {0} {1} no šī brīža

en: Default period | Default periods
lv[0]: Noklusējuma periods
lv[1]: Noklusējuma periods
lv[2]: Noklusējuma periods

en: Minute of hour
lv: Stundas minūte

en: Hour of day
lv: Dienas stunda

en: Day of week
lv: Nedēļas diena

en: Day of month
lv: Mēneša diena

en: Day of year
lv: Gada diena

en: Week of year
lv: Gada nedēļa

en: Month of year
lv: Gada mēnesis

en: Quarter of year
lv: Gada ceturksnis

en: {0} selection | {0} selections
lv[0]: {0} atlase
lv[1]: {0} atlase
lv[2]: {0} atlase

en: [Q]Q
lv: [Q]J

en: This
lv: Šis

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Add a time
lv: Pievienojiet laiku

en: Nothing to compare for the previous {0}.
lv: Nav ko salīdzināt ar iepriekšējo {0}.

en: by {0}
lv: autors: {0}

en: value must be a valid database engine.
lv: vērtībai ir jābūt derīgai datu bāzes programmai.

en: Connection refused by host for URL `{0}`
lv: Saimniekdators atteica savienojumu ar vietrādi URL `{0}`

en: Warning: Postgres connection string with `ssl=true` detected.
lv: Brīdinājums: konstatēta Postgres savienojuma virkne ar `ssl=true'.

en: You may need to add `?sslmode=require` to your application DB connection string.
lv: Iespējams, lietojumprogrammas DB savienojuma virknei būs jāpievieno “?sslmode=require”.

en: If Metabase fails to launch, please add it and try again.
lv: Ja metabāze neizdodas palaist, lūdzu, pievienojiet to un mēģiniet vēlreiz.

en: See https://github.com/metabase/metabase/issues/8908 for more details.
lv: Plašāku informāciju skatiet vietnē https://github.com/metabase/metabase/issues/8908.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recomended for production deployments.
lv: BRĪDINĀJUMS. Ražošanas izvietošanai nav ieteicams izmantot metabāzi ar H2 lietojumprogrammu datu bāzi.

en: For production deployments, we highly recommend using Postgres, MySQL, or MariaDB instead.
lv: Ražošanas izvietošanai ļoti iesakām izmantot Postgres, MySQL vai MariaDB.

en: If you decide to continue to use H2, please be sure to back up the database file regularly.
lv: Ja izlemjat turpināt lietot H2, lūdzu, regulāri dublējiet datu bāzes failu.

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres for more information.
lv: Papildinformāciju skatiet vietnē https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres.

en: Unable to connect to Metabase {0} DB.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar metabāzi {0} DB.

en: Error adding legacy SQL directive to BigQuery saved Question
lv: Pievienojot mantoto SQL direktīvu BigQuery saglabātajam jautājumam, radās kļūda

en: Failed to notify {0} Database {1} updated
lv: Neizdevās paziņot {0}, datu bāze {1} ir atjaunināta

en: Loading driver {0} {1}
lv: Notiek draivera {0} {1} ielāde

en: Load driver {0}
lv: Ielādēt draiveri {0}

en: Driver not registered after loading: {0}
lv: Vadītājs pēc ielādes nav reģistrēts: {0}

en: Error: attempting to change {0} property `:abstract?` from {1} to {2}.
lv: Kļūda: mēģinot mainīt {0} rekvizītu `:abstract?` no {1} uz {2}.

en: Registered abstract driver {0}
lv: Reģistrēts abstrakts draiveris {0}

en: Registered driver {0}
lv: Reģistrēts vadītājs {0}

en: (parents: {0})
lv: (vecāki: {0})

en: Initializing driver {0}...
lv: Notiek draivera {0} inicializācija...

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Invalid driver feature: {0}
lv: Nederīga draivera funkcija: {0}

en: Invalid HoneySQL form:
lv: Nederīga HoneySQL forma:

en: Closing connection pool for database {0} ...
lv: Notiek datu bāzes savienojuma pūla aizvēršana {0}...

en: Error loading namespace
lv: Ielādējot nosaukumvietu, radās kļūda

en: Starting events listener:
lv: Sākuma notikumu klausītājs:

en: Unexpected error listening on events
lv: Negaidīta kļūda, klausoties notikumus

en: Error syncing Database {0}
lv: Kļūda sinhronizējot datu bāzi {0}

en: Failed to process sync-database event.
lv: Neizdevās apstrādāt sinhronizācijas datu bāzes notikumu.

en: Bad nested-query-level: query does not have a source query
lv: Slikts ligzdotā vaicājuma līmenis: vaicājumam nav avota vaicājuma

en: I don''t know how to `{0}`.
lv: Es nezinu, kā `{0}`.

en: Here''s what I can do:
lv:  Lūk, ko es varu darīt:

en: Error in Metabot command
lv: Kļūda Metabot komandā

en: Websocket associated with this Slack event is different from the websocket we're currently using.
lv: Tīmekļa ligzda, kas saistīta ar šo Slack notikumu, atšķiras no tīmekļa ligzdas, kuru mēs pašlaik izmantojam.

en: FieldValues for Field {0} remain unchanged. Skipping...
lv: Lauka {0} lauka vērtības paliek nemainīgas. Izlaižot...

en: Unable to normalize:
lv: Nevar normalizēt:

en: Could not find matching Field ID for target:
lv: Nevarēja atrast atbilstošu lauka ID mērķim:

en: Metabase does not have permissions to write to plugins directory {0}
lv: Metabāzei nav atļauju rakstīt spraudņu direktorijā {0}

en: Metabase cannot use the plugins directory {0}
lv: Metabāze nevar izmantot spraudņu direktoriju {0}

en: Please make sure the directory exists and that Metabase has permission to write to it.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai direktorijs pastāv un vai metabāzei ir atļauja tajā rakstīt.

en: You can change the directory Metabase uses for modules by setting the environment variable MB_PLUGINS_DIR.
lv: Varat mainīt direktoriju, ko metabāze izmanto moduļiem, iestatot vides mainīgo MB_PLUGINS_DIR.

en: Falling back to a temporary directory for now.
lv: Pagaidām atgriežoties pagaidu direktorijā.

en: Metabase cannot write to temporary directory. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
lv: Metabāze nevar rakstīt pagaidu direktorijā. Lūdzu, iestatiet MB_PLUGINS_DIR uz rakstāmu direktoriju un restartējiet metabāzi.

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 1.0+. You can delete it from the plugins directory.
lv: Spark-deps.jar vairs nav vajadzīgs Metabase 1.0+. Varat to izdzēst no spraudņu direktorijas.

en: Failied to initialize plugin {0}
lv: Neizdevās inicializēt spraudni {0}

en: Loading plugins in {0}...
lv: Notiek spraudņu ielāde mapē {0}...

en: Using Clojure base loader as shared context classloader: {0}
lv: Izmantojot Clojure bāzes ielādētāju kā koplietojamo konteksta klases ielādētāju: {0}

en: Setting current thread context classloader to shared classloader {0}...
lv: Notiek pašreizējā pavediena konteksta klases ielādētāja iestatīšana uz koplietoto klases ielādētāju {0}...

note: it's important that we deref the promise again here instead of using the one we just created because it is possible thru a race condition that somebody else delivered the promise before we did; in that case, Clojure ignores subsequent calls to `deliver`. Dereffing the promise guarantees that we'll g
en: Setting current thread context classloader to NEWLY CREATED classloader {0}...
lv: Notiek pašreizējā pavediena konteksta klases ielādētāja iestatīšana uz JAUNIZVEIDOTS klases ielādētājs {0}...

en: Added URL {0} to classpath
lv: Klases ceļam pievienots URL {0}

en: Plugin {0} declares a dependency that Metabase does not understand: {1}
lv: Spraudnis {0} deklarē atkarību, ko metabāze nesaprot: {1}

en: Refer to the plugin manifest reference for a complete list of valid plugin dependencies:
lv: Pilnu derīgo spraudņa atkarību sarakstu skatiet spraudņa manifesta atsaucē:

en: Metabase cannot initialize plugin {0} due to required dependencies.
lv: Metabāze nevar inicializēt spraudni {0} nepieciešamo atkarību dēļ.

en: Class not found: {0}
lv: Klase nav atrasta: {0}

en: Plugin ''{0}'' depends on plugin ''{1}''
lv: Spraudnis ''{0}'' ir atkarīgs no spraudņa ''{1}''

en: {0} dependency {1} satisfied? {2}
lv: {0} atkarība {1} apmierināta? {2}

en: Plugins with unsatisfied deps: {0}
lv: Spraudņi ar neapmierinātām vērtībām: {0}

en: Extract file {0} -> {1}
lv: Izvilkt failu {0} -> {1}

en: Resource does not exist.
lv: Resurss neeksistē.

en: Loading plugin namespace {0}...
lv: Notiek spraudņa nosaukumvietas {0} ielāde...

en: Dependencies satisfied; these plugins will now be loaded: {0}
lv: Atkarības apmierinātas; šie spraudņi tagad tiks ielādēti: {0}

en: Registering JDBC proxy driver for {0}...
lv: Notiek JDBC starpniekservera draivera reģistrēšana {0}...

en: Deregistering original JDBC driver {0}...
lv: Notiek sākotnējā JDBC draivera {0} reģistrācijas atcelšana...

en: Default connection property {0} does not exist.
lv: Noklusējuma savienojuma rekvizīts {0} nepastāv.

en: Invalid connection property {0}: not a string or map.
lv: Nederīgs savienojuma rekvizīts {0}: nav virkne vai karte.

note: ok, do the init steps listed in the plugin mainfest
en: Load lazy loading driver {0}
lv: Ielādēt slinks ielādes draiveri {0}

en: Cannot initialize plugin: missing required property `driver-name`
lv: Nevar inicializēt spraudni: trūkst vajadzīgā rekvizīta "draivera nosaukums".

en: Warning: plugin manifest for {0} does not include connection properties
lv: Brīdinājums: {0} spraudņa manifestā nav iekļauti savienojuma rekvizīti

note: finally, register the Metabase driver
en: Registering lazy loading driver {0}...
lv: Notiek slinkas ielādes draivera reģistrēšana {0}...

en: Error running query for Card {0}
lv: Kļūda, izpildot vaicājumu kartei {0}

en: Last week
lv: Pagājušajā nedēļā

en: This week
lv: Šonedēļ

en: Last month
lv: Pagājušajā mēnesī

en: This month
lv: Šis mēnesis

en: Last quarter
lv: Pēdējais ceturksnis

en: This quarter
lv: Šajā ceturksnī

en: Last year
lv: Pagājušais gads

en: This year
lv: Šogad

en: *driver* is unbound.
lv: *vadītājs* nav saistīts.

en: Error syncing Fields for Table ''{0}''
lv: Kļūda, sinhronizējot laukus tabulai ''{0}''

en: Hash of {0} matches stored hash, skipping Fields sync
lv: Jash no {0} atbilst saglabātajam jaukumam, izlaižot lauku sinhronizāciju

en: Field
lv: Lauks

en: Error checking if Fields {0} need to be created or reactivated
lv: Pārbaudot, vai lauki {0} ir jāizveido vai atkārtoti jāaktivizē, radās kļūda

en: Marking Field ''{0}'' as inactive.
lv: Tiek atzīmēts lauks ''{0}'' kā neaktīvs.

en: Error retiring {0}
lv: Kļūda, pārtraucot lietotni {0}

en: Database type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Datu bāzes veids {0} ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Base type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: {0} bāzes veids ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Special type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Īpašais {0} veids ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Comment has been added for {0}.
lv: Komentārs ir pievienots par {0}.

en: Stopping Quartz Scheduler {0}
lv: Kvarca plānotāja apturēšana {0}

en: Starting Quartz Scheduler {0}
lv: Kvarca plānotāja palaišana {0}

en: Error loading tasks namespace {0}
lv: Ielādējot uzdevumu nosaukumvietu {0}, radās kļūda

note: don't bother logging namespace for now, maybe in the future if there's tasks of the same name in multiple namespaces we can log it
en: Initializing task {0}
lv: Inicializē uzdevumu {0}

en: Error initializing task {0}
lv: Inicializējot uzdevumu {0}, radās kļūda

en: Problem sending abandonment email
lv: Problēma, nosūtot atteikuma e-pasta ziņojumu

en: Sending anonymous usage stats.
lv: Sūta anonīmu lietošanas statistiku.

en: Error sending anonymous usage stats
lv: Nosūtot anonīmu lietošanas statistiku, radās kļūda

en: Error sending Pulse {0}
lv: Kļūda, nosūtot impulsu {0}

en: Sending scheduled pulses...
lv: Notiek plānoto impulsu sūtīšana...

en: SendPulses task failed
lv: SendPulses uzdevums neizdevās

en: Failed to scheduler tasks for Database {0}
lv: Neizdevās plānot uzdevumus datu bāzei {0}

en: Cleaning up task history
lv: Uzdevumu vēstures tīrīšana

en: Task history cleanup successful, rows were deleted
lv: Uzdevumu vēstures tīrīšana ir veiksmīga, rindas tika izdzēstas

en: Task history cleanup successful, no rows were deleted
lv: Uzdevumu vēstures tīrīšana ir veiksmīga, neviena rinda netika izdzēsta

en: Checking for new Metabase version info.
lv: Tiek pārbaudīta informācija par jauno metabāzes versiju.

en: Error fetching version info
lv: Ienesot informāciju par versiju, radās kļūda

en: Maximum memory available to JVM: {0}
lv: Maksimālā JVM pieejamā atmiņa: {0}

en: Not something with an ID: {0}
lv: Nav kaut kas ar ID: {0}

en: [[CreateDate]] by month of the year
lv: [[CreateDate]] pēc gada mēneša

en: Here's a quick look at your [[this]]
lv: Šeit ir īss ieskats jūsu [[this]]

en: [[CreateTimestamp]] by hour of the day
lv: [[CreateTimestamp]] pēc diennakts stundām

en: Where you've acquired your users
lv: Kur esat ieguvis savus lietotājus

en: How it's distributed across time and other categories.
lv: Kā tas tiek sadalīts laikā un citās kategorijās.

en: Here's a closer look at your [[this]] per source
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] katram avotam

en: Here's a quick look at the [[this]]
lv: Šeit ir īss ieskats [[this]]

en: [[CreateTimestamp]] by day of the month
lv: [[CreateTimestamp]] pēc mēneša dienas

en: Here's an overview of the people in your [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par personām jūsu [[this]]

en: [[CreateTimestamp]] by quarter of the year
lv: [[CreateTimestamp]] līdz gada ceturksnim

en: How they compare across location
lv: Kā tie tiek salīdzināti dažādās atrašanās vietās

en: Here's a closer look at your [[this]] by products
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savus [[this]] produktus

en: [[CreateTimestamp]] by month of the year
lv: [[CreateTimestamp]] pēc gada mēneša

en: An overview of your [[this]] and how it's distributed across time, place, and categories.
lv: Pārskats par jūsu [[this]] un to, kā tas ir sadalīts laikā, vietā un kategorijās.

en: Here's a closer look at your [[this]]
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]]

en: [[CreateTimestamp]] by day of the week
lv: [[CreateTimestamp]] pēc nedēļas dienas

en: Here's an overview of your [[this]] data from Google Analytics
lv: Tālāk ir sniegts pārskats par jūsu [[this]] datiem no Google Analytics

en: Here's an overview of your [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par jūsu [[this]]

en: Here's a closer look at your [[this]] field
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] lauku

en: Here's a closer look at your [[this]] per country
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] katrā valstī

en: If you're into correlations, this is the x-ray for you.
lv: Ja jūs interesē korelācijas, šis ir rentgena attēls jums.

en: [[CreateDate]] by day of the week
lv: [[CreateDate]] pēc nedēļas dienas

en: It looks like your [[this]] has transactions, so here's a look at them
lv: Šķiet, ka jūsu [[this]] ir darījumi, tāpēc apskatiet tos

en: Here's a closer look at your [[this]] per state
lv: Tālāk ir sniegts sīkāks ieskats jūsu [[this]] katrā štatā

en: [[CreateDate]] by day of the month
lv: [[CreateDate]] pēc mēneša dienas

en: [[CreateTime]] by hour of the day
lv: [[CreateTime]] pēc diennakts stundām

en: Here's a closer look at your [[this]] over time
lv: Lūk, tuvāk apskatiet savu [[this]] laika gaitā

en: [[CreateDate]] by quarter of the year
lv: [[CreateDate]] līdz gada ceturksnim

en: Edit user
lv: Rediģēt lietotāju

en: New user
lv: Jauns lietotājs

en: Reset password
lv: Atiestatīt paroli

en: Deactivate user
lv: Deaktivizēt lietotāju

en: Reactivate {0}?
lv: Vai atkārtoti aktivizēt {0}?

en: We couldn’t send them an email invitation, so make sure to tell them to log in using {0} and this password we’ve generated for them:
lv: Mēs nevarējām viņiem nosūtīt e-pasta ielūgumu, tāpēc noteikti sakiet viņiem pieteikties, izmantojot {0} un šo paroli, ko esam viņiem ģenerējuši:

en: collection
lv: kolekcija

en: collections
lv: kolekcijas

en: dashboard
lv: mērinstrumentu panelis

en: dashboards
lv: informācijas paneļi

en: First name is required
lv: Jānorāda vārds

en: Must be 100 characters or less
lv: Jābūt 100 vai mazāk rakstzīmēm

en: Last name is required
lv: Jānorāda uzvārds

en: Email is required
lv: Nepieciešams e-pasts

en: Items you archive will appear here.
lv: Šeit tiks parādīti arhivētie vienumi.

en: No description
lv: Nav apraksta

en: Sum of all values
lv: Visu vērtību summa

en: See all distinct values
lv: Skatiet visas atšķirīgās vērtības

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started
lv: Pārlūkojiet savu datu bāzu, tabulu un kolonnu saturu. Lai sāktu, izvēlieties datu bāzi

en: Card results metadata passed in to API is VALID. Thanks!
lv: Kartes rezultātu metadati, kas nosūtīti API, ir DERĪGI. Paldies!

en: Card results metadata passed in to API is INVALID. Running query to fetch correct metadata.
lv: Kartes rezultātu metadati, kas nosūtīti API, ir NEDERĪGI. Tiek izpildīts vaicājums, lai iegūtu pareizos metadatus.

en: Card results metadata passed in to API is  ISSING. Running query to fetch correct metadata.
lv: Kartes rezultātu metadati, kas nosūtīti API, ir ISSING. Tiek izpildīts vaicājums, lai iegūtu pareizos metadatus.

en: {0} was autocorrected to {1}
lv: {0} tika automātiski labots uz {1}

en: DELETE /api/metric/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/metric/:id.
lv: DELETE /api/metric/:id ir novecojis. Tā vietā mainiet tā “arhivēto” vērtību, izmantojot PUT /api/metric/:id.

en: DELETE /api/segment/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/segment/:id.
lv: DELETE /api/segment/:id ir novecojis. Tā vietā mainiet tā "arhivēto" vērtību, izmantojot PUT /api/segment/:id.

en: Value of is_superuser must correspond to presence of Admin group ID in group_ids.
lv: Vērtībai is_superuser ir jāatbilst administratora grupas ID klātbūtnei grupā group_ids.

en: Unexpected error writing keepalive characters
lv: Negaidīta kļūda, rakstot saglabāšanas rakstzīmes

en: Unexpected output in async API response
lv: Negaidīta izvade asinhronajā API atbildē

en: starting streaming response
lv: sāk straumēšanas atbildi

en: Output chan closed, canceling keepalive request.
lv: Izvades kanāls ir aizvērts, atceļot saglabāšanas pieprasījumu.

en: Async response finished, closing channels.
lv: Asinhronā atbilde ir pabeigta, kanālu aizvēršana.

en: No response after waiting {0}. Canceling request.
lv: Nav atbildes, gaidot {0}. Pieprasījuma atcelšana.

en: Input channel unexpectedly closed.
lv: Ievades kanāls negaidīti aizvērts.

en: f finished, permit will be returned
lv: Ja esat pabeidzis, atļauja tiks atgriezta

en: request canceled, permit will be returned
lv: pieprasījums atcelts, atļauja tiks atgriezta

en: Unexpected error attempting to run function after obtaining permit
lv: Negaidīta kļūda, mēģinot palaist funkciju pēc atļaujas saņemšanas

en: Not running pending function call: output channel already closed.
lv: Nedarbojas gaidīšanas funkcijas izsaukums: izvades kanāls jau ir aizvērts.

en: Current thread already has a permit for {0}, will not wait to acquire another
lv: Pašreizējam pavedienam jau ir atļauja {0}, negaidīs, kad iegūs citu

en: Output channel closed, will skip running {0}.
lv: Izvades kanāls aizvērts, tiks izlaista {0}.

en: Running {0} on separate thread...
lv: Darbojas {0} atsevišķā pavedienā...

en: Caught error running {0}
lv: Radās kļūda, palaižot {0}

en: Request canceled, canceling future
lv: Pieprasījums ir atcelts, tiek atcelts nākotnē

en: Closing old connection pool for database {0} ...
lv: Notiek datu bāzes {0} vecā savienojumu pūla aizvēršana...

en: Here''s your {0} most recent cards:
lv: Šeit ir jūsu {0} jaunākās kartītes:

en: Could you be a little more specific, or use the ID? I found these cards with names that matched:
lv: Vai jūs varētu būt nedaudz precīzāks vai izmantot ID? Es atradu šīs kartītes ar nosaukumiem, kas atbilst:

note: Searching by ID
en: Card {0} not found.
lv: Karte {0} nav atrasta.

en: Exception in API call
lv: Izņēmums API izsaukumā

en: Request canceled before finishing.
lv: Pieprasījums atcelts pirms pabeigšanas.

en: Metabase only supports JSON requests.
lv: Metabāze atbalsta tikai JSON pieprasījumus.

en: Make sure you set a 'Content-Type: application/json' header.
lv: Noteikti iestatiet galveni “Content-Type: application/json”.

en: Setting Metabase site URL to {0}
lv: Metabāzes vietnes URL iestatīšana uz {0}

en: Error scheduling tasks for DB
lv: Kļūda, plānojot DB uzdevumus

en: Error unscheduling tasks for DB.
lv: Atceļot DB uzdevumu plānošanu, radās kļūda.

en: {0} Database ''{1}'' sync/analyze schedules have changed!
lv: {0} Datu bāzes ''{1}'' sinhronizācijas/analīzes grafiki ir mainīti!

en: Sync metadata was: ''{0}'' is now: ''{1}''
lv: Sinhronizācijas metadati bija: ''{0}'' tagad ir: ''{1}''

en: Cache FieldValues was: ''{0}'', is now: ''{1}''
lv: Kešatmiņas lauku vērtības bija: ''{0}'', tagad ir: ''{1}''

en: You cannot update the creator_id of a Metric.
lv: Jūs nevarat atjaunināt metrikas creator_id.

en: MetaBot can only have Collection permissions.
lv: MetaBot var būt tikai kolekcijas atļaujas.

en: Failed to grant permissions
lv: Neizdevās piešķirt atļaujas

en: Changing permissions
lv: Atļauju maiņa

en: FROM:
lv: NO:

en: TO:
lv: UZ:

en: You cannot update the creator_id of a Segment.
lv: Jūs nevarat atjaunināt segmenta creator_id.

en: Attempted to set Setting {0} to obfuscated value. Ignoring change.
lv: Mēģināja iestatīt iestatījumu {0} uz neskaidru vērtību. Izmaiņu ignorēšana.

en: Using value of env var {0}
lv: Tiek izmantota env var vērtība {0}

en: Adding User {0} to All Users permissions group...
lv: Notiek lietotāja {0} pievienošana visu lietotāju atļauju grupai...

en: Adding User {0} to Admin permissions group...
lv: Notiek lietotāja {0} pievienošana administratora atļauju grupai...

en: Query failure
lv: Vaicājuma kļūme

en: Maximum number of simultaneous queries to allow per connected Database.
lv: Maksimālais atļauto vienlaicīgo vaicājumu skaits vienai pievienotajai datu bāzei.

en: Timed out after {0} milliseconds.
lv: Iestājās taimauts pēc {0} milisekundēm.

en: Misfire Instruction
lv: Instrukcija par aizdedzes izlaidumu

en: Archive this?
lv: Vai arhivēt šo?

en: Learn about our data
lv: Uzziniet par mūsu datiem

en: Use DNS SRV when connecting
lv: Savienojuma izveides laikā izmantojiet DNS SRV

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to 
    an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means,
    leave this disabled.
lv: Lai izmantotu šo opciju, norādītajam saimniekdatoram ir jābūt FQDN. Ja izveidojat savienojumu ar atlanta kopu, iespējams, būs jāiespējo šī opcija. Ja nezināt, ko tas nozīmē, atstājiet šo iestatījumu atspējotu.

en: Automatically run queries when doing simple filtering and summarizing
lv: Veicot vienkāršu filtrēšanu un apkopošanu, automātiski izpildiet vaicājumus

en: When this is on Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
lv: Kad tas ir ieslēgts, metabāze automātiski izpildīs vaicājumus, kad lietotāji, skatot tabulu vai diagrammu, veiks vienkāršus izpēti, izmantojot pogas Summēt un Filtrēt. Varat to izslēgt, ja vaicājumi šajā datubāzē ir lēni. Šis iestatījums neietekmē urbšanas vai SQL vaicājumus.

en: Learn about this database
lv: Uzziniet par šo datu bāzi

en: Archive this dashboard?
lv: Vai arhivēt šo informācijas paneli?

en: All results
lv: Visi rezultāti

en: Our Analytics
lv: Mūsu analīze

en: Additive sum of all the values of a column.\ne.x. total revenue over time.
lv: Visu kolonnas vērtību summa.\ne.x. kopējie ieņēmumi laika gaitā.

en: Additive count of the number of rows.\ne.x. total number of sales over time.
lv: Papildu rindu skaits.\ne.x. kopējais pārdošanas skaits laika gaitā.

en: Filter
lv: Filtrs

en: record | records
lv[0]: ieraksts
lv[1]: ieraksts
lv[2]: ieraksts

en: Browse Data
lv: Pārlūkot datus

en: Write SQL
lv: Uzrakstiet SQL

en: Simple question
lv: Vienkāršs jautājums

en: Pick some data, view it, and easily filter, summarize, and visualize it.
lv: Izvēlieties dažus datus, skatiet tos un viegli filtrējiet, apkopojiet un vizualizējiet tos.

en: Custom question
lv: Pielāgots jautājums

en: Use the advanced notebook editor to join data, create custom columns, do math, and more.
lv: Izmantojiet uzlaboto piezīmju grāmatiņas redaktoru, lai apvienotu datus, izveidotu pielāgotas kolonnas, veiktu matemātiku un veiktu citas darbības.

en: Basic Metrics
lv: Pamatmetrika

en: Custom…
lv: Pielāgots…

en: Add grouping
lv: Pievienojiet grupu

en: Pick a limit
lv: Izvēlieties ierobežojumu

en: Show maximum
lv: Rādīt maksimumu

en: Get Preview
lv: Iegūstiet priekšskatījumu

en: Back to previous results
lv: Atgriezties pie iepriekšējiem rezultātiem

en: Sample values
lv: Vērtību paraugi

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started.
lv: Pārlūkojiet savu datu bāzu, tabulu un kolonnu saturu. Lai sāktu, izvēlieties datu bāzi.

en: Visualize
lv: Vizualizēt

en: Join data
lv: Pievienojiet datus

en: Custom column
lv: Pielāgota kolonna

en: Summarize
lv: Apkopojiet

en: Aggregate
lv: Agregāts

en: Breakout
lv: Izlausties

en: Pick the metric you want to see
lv: Izvēlieties metriku, kuru vēlaties redzēt

en: Pick a column to group by
lv: Izvēlieties kolonnu, pēc kuras grupēt

en: Pick your starting data
lv: Izvēlieties sākuma datus

en: Select None
lv: Atlasiet Nav

en: Select All
lv: Izvēlēties visus

en: Pick a table...
lv: Izvēlies galdu...

en: Enter a limit
lv: Ievadiet ierobežojumu

en: Brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
lv: Iekavas ap {0} veidnē izveido neobligātu klauzulu. Ja ir iestatīts "mainīgais", visa klauzula tiek ievietota veidnē. Ja nē, tad visa klauzula tiek ignorēta.

en: When using a Field Filter, the column name should not be included in the SQL. Instead, the variable should be mapped to a field in the side panel.
lv: Izmantojot lauka filtru, kolonnas nosaukumu nedrīkst iekļaut SQL. Tā vietā mainīgais ir jāsamēro ar lauku sānu panelī.

en: View the native query
lv: Skatiet vietējo vaicājumu

en: Native query for this question
lv: Vietējais vaicājums šim jautājumam

en: Convert this question to a native query
lv: Pārvērtiet šo jautājumu par vietējo vaicājumu

en: SQL for this question
lv: SQL šim jautājumam

en: Convert this question to SQL
lv: Konvertējiet šo jautājumu uz SQL

en: Get alerts
lv: Saņemiet brīdinājumus

en: {0} breakout | {0} breakouts
lv[0]: {0} izlaušanās
lv[1]: {0} izlaušanās
lv[2]: {0} izlaušanās

en: Hide filters
lv: Slēpt filtrus

en: Show filters
lv: Rādīt filtrus

en: Started from
lv: Sākās no

en: Show all rows
lv: Rādīt visas rindas

en: Show {0}
lv: Rādīt {0}

en: Showing first {0}
lv: Rāda pirmos {0}

en: Showing {0}
lv: Rāda {0}

en: Summarized
lv: Apkopots

en: Hide editor
lv: Paslēpt redaktoru

en: Show editor
lv: Rādīt redaktoru

en: Pick the metric you'd like to see
lv: Izvēlieties metriku, kuru vēlaties redzēt

en: {0} options
lv: {0} iespējas

en: Choose a visualization
lv: Izvēlieties vizualizāciju

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Summarize by
lv: Apkopojiet pēc

en: Group by
lv: Grupēt pēc

en: Add a metric
lv: Pievienojiet metriku

en: Profile
lv: Profils

en: This is usually pretty fast but seems to be taking a while right now.
lv: Parasti tas notiek diezgan ātri, taču šķiet, ka šobrīd tas aizņem kādu laiku.

en: Combo
lv: Kombinācija

en: Row
lv: Rinda

en: Trend
lv: Tendence

en: Boolean
lv: Būla

en: Unknown Segment
lv: Nezināms segments

en: Unknown Filter
lv: Nezināms filtrs

en: Left outer join
lv: Kreisais ārējais savienojums

en: Right outer join
lv: Labais ārējais savienojums

en: Inner join
lv: Iekšējais savienojums

en: Full outer join
lv: Pilns ārējais savienojums

en: Card results metadata passed in to API is MISSING. Running query to fetch correct metadata.
lv: TRŪKST kartīšu rezultātu metadatu, kas nosūtīti API. Tiek izpildīts vaicājums, lai iegūtu pareizos metadatus.

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication
lv: Problēma, izveidojot savienojumu ar LDAP serveri, tiks izmantota vietējā autentifikācija

en: Cannot create Database: cannot find driver {0}.
lv: Nevar izveidot datu bāzi: nevar atrast draiveri {0}.

en: Query failed
lv: Vaicājums neizdevās

en: Warning: {0} returned `nil`
lv: Brīdinājums: {0} atgrieza nulli

en: Unexpected error writing result to output channel: already closed
lv: Negaidīta kļūda, ierakstot rezultātu izvades kanālā: jau aizvērts

en: Unexpected error writing exception to output channel: already closed
lv: Negaidīta kļūda, ierakstot izņēmumu izvades kanālā: jau aizvērts

en: Request canceled, canceling future.
lv: Pieprasījums ir atcelts, tiek atcelts nākotnē.

en: Metabase can only transfer data from H2 to Postgres or MySQL/MariaDB.
lv: Metabāze var pārsūtīt datus tikai no H2 uz Postgres vai MySQL/MariaDB.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recommended for production deployments.
lv: BRĪDINĀJUMS. Ražošanas izvietošanai nav ieteicams izmantot metabāzi ar H2 lietojumprogrammu datu bāzi.

en: Application database setup
lv: Lietojumprogrammu datu bāzes iestatīšana

en: Could not find {0} driver.
lv: Nevarēja atrast {0} draiveri.

en: Abstract drivers cannot derive from concrete parent drivers.
lv: Abstraktos draiverus nevar iegūt no konkrētiem vecāku draiveriem.

en: You may need to add 'trustServerCertificate=true' to the additional connection options to connect with SSL.
lv: Lai izveidotu savienojumu ar SSL, papildu savienojuma opcijām, iespējams, būs jāpievieno “trustServerCertificate=true”.

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifer.
lv: Nezinu, kā izmantot aizstājvārdu {0}, bija paredzēts identifikators.

en: Client closed connection, canceling query
lv: Klienta savienojums ir slēgts, vaicājums tiek atcelts

en: {0} is not a valid DN.
lv: {0} nav derīgs atteikums.

en: Error logging API request
lv: Kļūda, reģistrējot API pieprasījumu

en: Failed to set site-url
lv: Neizdevās iestatīt vietnes URL

en: Error destroying thread pool for DB.
lv: Iznīcinot DB pavedienu kopu, radās kļūda.

en: Updating display name for {0} ''{1}'': ''{2}'' -> ''{3}''
lv: Notiek {0} parādāmā nosaukuma atjaunināšana ''{1}'': ''{2}'' -> ''{3}''

en: Invalid humanization strategy ''{0}''. Valid strategies are: {1}
lv: Nederīga humanizācijas stratēģija ''{0}''. Derīgās stratēģijas ir: {1}

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Chaning Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
lv: Tabulu un lauku nosaukumu humanizācijas stratēģijas maiņa no ''{0}'' uz ''{1}''

en: Error saving task history
lv: Saglabājot uzdevumu vēsturi, radās kļūda

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 0.32.0+. You can delete it from the plugins directory.
lv: Spark-deps.jar vairs nav vajadzīgs Metabase 0.32.0+. Varat to izdzēst no spraudņu direktorijas.

en: Using NEWLY CREATED classloader as shared context classloader: {0}
lv: JAUNIZVEIDOTĀ klases ielādētāja izmantošana kā koplietojamā konteksta klases ielādētāja: {0}

en: Failed to copy file
lv: Neizdevās kopēt failu

note: check that the URL is valid
en: Invalid site URL: {0}
lv: Nederīgs vietnes URL: {0}

en: site-url is invalid; returning nil for now. Will be reset on next request.
lv: vietnes URL nav derīgs; pagaidām atgriežas nulles līmenī. Tiks atiestatīts pēc nākamā pieprasījuma.

en: More results have been included as a file attachment
lv: Vairāk rezultātu ir iekļauti kā faila pielikums

en: This question has been included as a file attachment
lv: Šis jautājums ir iekļauts kā faila pielikums

en: We were unable to display this Pulse.
lv: Mēs nevarējām parādīt šo impulsu.

en: Please view this card in Metabase.
lv: Lūdzu, skatiet šo karti metabāzē.

en: An error occurred while displaying this card.
lv: Parādot šo karti, radās kļūda.

en: Can only determine expected columns for MBQL queries.
lv: Var noteikt tikai paredzamās kolonnas MBQL vaicājumiem.

en: No columns returned.
lv: Nav atgriezta neviena kolonna.

en: Warining: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
lv: Brīdinājums: nevar noteikt laukus precīzam “avota vaicājumam”, ja vien neiekļaujat arī “avota metadatus”.

en: Cannot resolve {0}: Field does not exist, or its Table belongs to a different Database.
lv: Nevar atrisināt {0}: lauks neeksistē vai tā tabula pieder citai datu bāzei.

en: Cannot resolve :field-literal inside :fk-> unless inside join with explicit :alias.
lv: Nevar atrisināt :field-literal iekšpusē :fk->, ja vien iekšpuse nav savienota ar skaidru :alias.

en: Cannot find Table ID for {0}
lv: Nevar atrast {0} tabulas ID

en: No matching info found.
lv: Nav atrasta atbilstoša informācija.

en: Could not resolve {0}
lv: Nevarēja atrisināt {0}

en: Invalid fk-> clause: nowhere to add corresponding join.
lv: Nederīga fk-> klauzula: nekur nav jāpievieno atbilstošs savienojums.

en: {0} driver does not support foreign keys.
lv: {0} draiveris neatbalsta ārējās atslēgas.

en: Cannot infer `:source-metadata` for source query with native source query without source metadata.
lv: Nevar izsecināt “:source-metadata” avota vaicājumam ar vietējā avota vaicājumu bez avota metadatiem.

en: Query processor error: number of columns returned by driver does not match results.
lv: Vaicājuma procesora kļūda: draivera atgriezto kolonnu skaits neatbilst rezultātiem.

en: Expected {0} columns, but first row of resuls has {1} columns.
lv: Paredzētas {0} kolonnas, bet pirmajā rezultātu rindā ir {1} kolonnas.

en: No expression named {0} found. Found: {1}
lv: Netika atrasta neviena izteiksme ar nosaukumu {0}. Atrasts: {1}

en: Distinct values of {0}
lv: Atšķirīgas {0} vērtības

en: Average of {0}
lv: Vidējais no {0}

en: Sum of {0}
lv: Summa: {0}

en: SD of {0}
lv: SD no {0}

en: Min of {0}
lv: Min no {0}

en: Max of {0}
lv: Maks. no {0}

note: until we have a way to generate good names for filters we'll just have to say 'matching condition' for now
en: Sum of {0} matching condition
lv: {0} atbilstošā nosacījuma summa

en: Share of rows matching condition
lv: To rindu daļa, kas atbilst nosacījumam

en: Count of rows matching condition
lv: Nosacījumam atbilstošo rindu skaits

en: Request already canceled, will not run synchronous QP code.
lv: Pieprasījums jau ir atcelts, netiks palaists sinhronais QP kods.

en: Unexpectedly got `nil` Query Processor response.
lv: Negaidīti saņemta “nulle” vaicājumu procesora atbilde.

en: Got InterruptedException. Canceling query.
lv: Izņēmums ir pārtraukts. Vaicājuma atcelšana.

en: Unhandled exception, exepected `catch-exceptions` middleware to handle it.
lv: Neapstrādāts izņēmums, sagaidāma 'catch-exceptions' starpprogrammatūra, lai to apstrādātu.

en: Query timed out after %s
lv: Vaicājuma taimauts pēc %s

en: Creating new query thread pool for Database {0}
lv: Jauna vaicājumu pavedienu pūla izveide datu bāzei {0}

en: Destroying query thread pool for Database {0}
lv: Datu bāzes {0} vaicājumu pavedienu pūla iznīcināšana

en: Request canceled, canceling pending query
lv: Pieprasījums ir atcelts, tiek atcelts gaidošais vaicājums

en: Cannot update binned field: query is missing source-metadata
lv: Nevar atjaunināt pievienoto lauku: vaicājumam trūkst avota metadatu

en: Cannot update binned field: could not find matching source metadata for Field ''{0}''
lv: Nevar atjaunināt atdalīto lauku: nevarēja atrast atbilstošus avota metadatus laukam ''{0}''

en: Using query processor cache backend: {0}
lv: Vaicājumu procesora kešatmiņas aizmugursistēmas izmantošana: {0}

en: Invalid metric: {0} reason: {1}
lv: Nederīga metrika: {0} iemesls: {1}

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unexpected nil response from query processor.
lv: Negaidīta nulles atbilde no vaicājumu procesora.

en: Query canceled
lv: Vaicājums atcelts

en: Unable to resolve driver for query: missing or invalid `:database` ID.
lv: Nevar atrisināt draiveri vaicājumam: trūkst vai nav derīgs `:database' ID.

en: Unable to resolve driver for query: Database {0} does not exist.
lv: Nevar atrisināt vaicājuma draiveri: datu bāze {0} nepastāv.

en: Cannot use :fields :all in join against source query unless it has :source-metadata.
lv: Nevar izmantot :fields :all in join pret avota vaicājumu, ja vien tam nav :source-metadata.

en: Bad :joined-field clause: join with alias ''{0}'' does not exist. Found: {1}
lv: Slikta :joined-field klauzula: pievienošanās ar aizstājvārdu ''{0}'' nepastāv. Atrasts: {1}

en: Invalid :source-table ''{0}'': should be resolved to a Table ID by now.
lv: Nederīgs :source-table ''{0}'': tagad tam vajadzētu būt atrisinātam kā tabulas ID.

en: Cannot store Tables or Fields before Database is stored.
lv: Nevar saglabāt tabulas vai laukus, pirms nav saglabāta datu bāze.

en: Attempting to fetch second Database. Queries can only reference one Database.
lv: Mēģina izgūt otro datu bāzi. Vaicājumi var atsaukties tikai uz vienu datu bāzi.

en: Failed to fetch Table {0}: Table does not exist, or belongs to a different Database.
lv: Neizdevās izgūt tabulu {0}: tabula neeksistē vai pieder citai datu bāzei.

en: Failed to fetch Field {0}: Field does not exist, or belongs to a different Database.
lv: Neizdevās izgūt lauku {0}: lauks neeksistē vai pieder citai datu bāzei.

en: Failed to load template ''{0}''. Did you remember to build the Metabase frontend?
lv: Neizdevās ielādēt veidni ''{0}''. Vai atcerējāties izveidot metabāzes priekšgalu?

en: Sample dataset DB file ''{0}'' cannot be found.
lv: Datu kopas parauga DB fails ''{0}'' nav atrodams.

en: Loading sample dataset...
lv: Notiek datu kopas parauga ielāde...

en: Failed to load sample dataset
lv: Neizdevās ielādēt datu kopas paraugu

en: Found new tables:
lv: Atrastas jaunas tabulas:

en: Marking tables as inactive:
lv: Tabulu atzīmēšana kā neaktīvas:

en: Updating description for tables:
lv: Tiek atjaunināts tabulu apraksts:

en: Rescheduling job {0}
lv: Pārplāno darbu {0}

en: Error rescheduling job
lv: Pārplānojot darbu, radās kļūda

en: Starting Pulse Execution: {0}
lv: Impulsa izpildes sākšana: {0}

en: Finished Pulse Execution: {0}
lv: Pabeigta impulsa izpilde: {0}

en: Failed to schedule tasks for Database {0}
lv: Neizdevās ieplānot uzdevumus datu bāzei {0}

en: All elements must be distinct.
lv: Visiem elementiem jābūt atšķirīgiem.

[ctx: Modal for selecting columns in source data or when doing a join.]
en: Pick the columns you want to include
lv: Izvēlieties kolonnas, kuras vēlaties iekļaut

en: When this is on, Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
lv: Kad tas ir ieslēgts, metabāze automātiski izpildīs vaicājumus, kad lietotāji, skatot tabulu vai diagrammu, veiks vienkāršus izpēti, izmantojot pogas Summēt un Filtrēt. Varat to izslēgt, ja vaicājumi šajā datubāzē ir lēni. Šis iestatījums neietekmē urbšanas vai SQL vaicājumus.

en: Change join type
lv: Mainiet savienojuma veidu

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifier.
lv: Nezinu, kā izmantot aizstājvārdu {0}, bija paredzēts identifikators.

en: Error adding User {0} to Group {1}
lv: Pievienojot lietotāju {0} grupai {1}, radās kļūda

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Changing Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
lv: Tabulu un lauku nosaukumu humanizācijas stratēģijas maiņa no ''{0}'' uz ''{1}''

en: Infinite loop detected: recursively preprocessed query {0} times.
lv: Konstatēta bezgalīga cilpa: rekursīvi iepriekš apstrādāts vaicājums {0} reizes.

en: Warning: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
lv: Brīdinājums: nevar noteikt laukus precīzam “avota vaicājumam”, ja vien neiekļaujat arī “avota metadatus”.

en: Error determining expected columns for query
lv: Kļūda, nosakot vaicājumam paredzamās kolonnas

en: Unhandled exception, expected `catch-exceptions` middleware to handle it.
lv: Neapstrādāts izņēmums, sagaidāms “catch-exceptions” starpprogrammatūra, lai to apstrādātu.

en: Diagnostic Info
lv: Diagnostikas informācija

en: Select Metabase process:
lv: Izvēlieties metabāzes procesu:

en: All Metabase processes
lv: Visi metabāzes procesi

en: The window was closed before completing Google Authentication.
lv: Logs tika aizvērts pirms Google autentifikācijas pabeigšanas.

en: There was an issue signing in with Google. Pleast contact an administrator.
lv: Pierakstoties ar Google, radās problēma. Lūdzu, sazinieties ar administratoru.

en: Sign in with email
lv: Pierakstieties ar e-pastu

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means, leave this disabled.
lv: Lai izmantotu šo opciju, norādītajam saimniekdatoram ir jābūt FQDN. Ja izveidojat savienojumu ar atlanta kopu, iespējams, būs jāiespējo šī opcija. Ja nezināt, ko tas nozīmē, atstājiet šo iestatījumu atspējotu.

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
lv: Pēc noklusējuma Metabase veic vieglu stundu sinhronizāciju un intensīvu lauka vērtību ikdienas skenēšanu. Ja jums ir liela datubāze, iesakām to ieslēgt un pārskatīt, kad un cik bieži notiek lauka vērtību skenēšana.

en: Remove these suggestions
lv: Noņemiet šos ieteikumus

en: Remove these suggestions?
lv: Vai noņemt šos ieteikumus?

en: These won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always get to x-rays by clicking on Browse Data in the main navigation, then clicking on the lightning bolt icon on one of your tables.
lv: Tie vairs netiks rādīti nevienam jūsu lietotājam mājaslapā, taču jūs vienmēr varat piekļūt rentgena attēliem, galvenajā navigācijas panelī noklikšķinot uz Pārlūkot datus un pēc tam noklikšķinot uz zibens ikonas vienā no tabulām.

en: Hide this section
lv: Slēpt šo sadaļu

en: Remove this section?
lv: Vai noņemt šo sadaļu?

en: "Our Data" won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always browse through your databases and tables by clicking Browse Data in the main navigation.
lv: "Mūsu dati" vairs netiks rādīti nevienam jūsu lietotājam mājaslapā, taču jūs vienmēr varat pārlūkot savas datu bāzes un tabulas, galvenajā navigācijas panelī noklikšķinot uz Pārlūkot datus.

en: My new fantastic collection
lv: Mana jaunā fantastiskā kolekcija

en: Cancelation timestamp
lv: Atcelšanas laikspiedols

en: Cancelation time
lv: Atcelšanas laiks

en: Cancelation date
lv: Atcelšanas datums

en: Deletion timestamp
lv: Dzēšanas laikspiedols

en: Deletion time
lv: Dzēšanas laiks

en: Deletion date
lv: Dzēšanas datums

en: Only in detail views
lv: Tikai detalizētos skatos

en: Do not include
lv: Neiekļaut

en: This field won't be visible or selectable in questions created with the GUI interfaces. It will still be accessible in SQL/native queries.
lv: Šis lauks nebūs redzams vai atlasāms jautājumos, kas izveidoti ar GUI saskarnēm. Tas joprojām būs pieejams SQL/vietējos vaicājumos.

en: Cumulative sum
lv: Kumulatīvā summa

en: Standard deviation
lv: Standarta novirze

en: must be at least {0} characters long
lv: jābūt vismaz {0} rakstzīmēm garš

en: Must be at least {0} characters long
lv: Jābūt vismaz {0} rakstzīmēm

en: Name (required)
lv: Vārds (obligāts)

en: Run selected text
lv: Palaist atlasīto tekstu

en: Run query
lv: Palaist vaicājumu

en: (⌘ + enter)
lv: (⌘ + Enter)

en: (Ctrl + enter)
lv: (Ctrl + Enter)

en: Here's where your results will appear
lv: Šeit tiks parādīti jūsu rezultāti

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click Save and choose to replace the original question.
lv: Jūs neveiksit nekādas pastāvīgas izmaiņas saglabātajā jautājumā, ja vien nenoklikšķināsit uz Saglabāt un neizvēlēsieties aizstāt sākotnējo jautājumu.

en: There aren't any filter widgets for this type of field yet.
lv: Šāda veida laukam vēl nav neviena filtra logrīka.

en: Look up this field
lv: Apskatiet šo lauku

en: Why this metric is interesting
lv: Kāpēc šis rādītājs ir interesants

en: Things to be aware of about this metric
lv: Lietas, kas jāzina par šo rādītāju

en: How this metric is calculated
lv: Kā tiek aprēķināta šī metrika

en: Table this is based on
lv: Šī tabula ir balstīta uz

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: Goal line
lv: Vārtu līnija

en: Trend line
lv: Tendenču līnija

en: Show values on data points
lv: Rādīt vērtības datu punktos

en: Values to show
lv: Parādāmās vērtības

en: As many as can fit nicely
lv: Cik vien var smuki ietilpt

en: All
lv: Visi

en: Data includes missing dimension values.
lv: Datos ir iekļautas trūkstošās dimensiju vērtības.

en: We encountered an invalid date: "{0}"
lv: Mēs konstatējām nederīgu datumu: "{0}"

en: The query for this chart was run in {0} rather than {1} due to database or driver constraints.
lv: Šīs diagrammas vaicājums tika izpildīts {0}, nevis {1} datu bāzes vai draivera ierobežojumu dēļ.

en: This chart contains queries run in multiple timezones: {0}
lv: Šajā diagrammā ir vaicājumi, kas izpildīti vairākās laika joslās: {0}

en: An error occurred while running the query.
lv: Palaižot vaicājumu, radās kļūda.

en: Output H2 database already exists: %s, removing.
lv: Izvades H2 datu bāze jau pastāv: %s, tiek noņemts.

en: Don't need to migrate, just use the existing H2 file
lv: Nav nepieciešams migrēt, vienkārši izmantojiet esošo H2 failu

en: Target DB is already populated!
lv: Mērķa DB jau ir aizpildīta!

en: System info:n {0}
lv: Sistēmas informācija:n {0}

en: Database setup
lv: Datu bāzes iestatīšana

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren''t in a Collection to {1} Collection {2}
lv: {0} gadījumu pārvietošana, kas nav kolekcijā, uz {1} kolekciju {2}

en: Invalid '{{...}}' clause: expected a param name
lv: Nederīga klauzula “{{...}}”: paredzēts parametra nosaukums

en: '{{...}}' clauses cannot be empty.
lv: “{{...}}” klauzulas nedrīkst būt tukšas.

en: '[[...]]' clauses must contain at least one '{{...}}' clause.
lv: “[...]]” klauzulām ir jābūt vismaz vienai klauzulai “{{...}}”.

en: Invalid query: found '[[' or '{{' with no matching ']]' or '}}'
lv: Nederīgs vaicājums: atrasts '[[' vai '{{' bez atbilstības ']]' vai '}}'

en: You''ll need to pick a value for ''{0}'' before this query can run.
lv: Lai varētu izpildīt šo vaicājumu, jums būs jāizvēlas '{0}' vērtība.

en: Can''t find field with ID: {0}
lv: Nevar atrast lauku ar ID: {0}

en: Error loading driver namespace
lv: Ielādējot draivera nosaukumvietu, radās kļūda

en: Could not load {0} driver.
lv: Nevarēja ielādēt {0} draiveri.

en: Cannot run query: missing required parameters: {0}
lv: Nevar izpildīt vaicājumu: trūkst obligāto parametru: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1}
lv: Nezinu, kā parsēt {0} {1}

en: Don''t know how to alias {0}, expected an Identifier.
lv: Nezinu, kā izmantot aizstājvārdu {0}, ir paredzēts identifikators.

note: it's better return a slightly broken SQL query with a probably incorrect string representation of the value than to have the entire QP run fail because of an unknown type.
en: Don''t know how to unprepare values of class {0}
lv: Nezinu, kā nesagatavot klases {0} vērtības

en: Creating new connection pool for {0} database {1} ...
lv: Notiek jauna savienojuma pūla izveide datubāzei {0} {1}...

en: Invalid timezone ''{0}''
lv: Nederīga laika josla ''{0}''

en: Cannot set timezone: invalid or missing SQL format string for driver {0}.
lv: Nevar iestatīt laika joslu: draiverim {0} nav derīga vai trūkst SQL formāta virknes.

en: Did you implement set-timezone-sql?
lv: Vai ieviesāt set-timezone-sql?

en: Failed to set timezone ''{0}''
lv: Neizdevās iestatīt laika joslu ''{0}''

en: Database connection error
lv: Datu bāzes savienojuma kļūda

en: Error parsing JSON
lv: Kļūda parsējot JSON

en: Whether or not to display data on the homepage. Admins might turn this off in order to direct users to better content than raw data
lv: Vai rādīt datus sākumlapā. Administratori to var izslēgt, lai novirzītu lietotājus uz labāku saturu nekā neapstrādāti dati

en: Whether or not to display x-ray suggestions on the homepage. They will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
lv: Vai mājaslapā rādīt rentgena ieteikumus. Tie tiks paslēpti arī tad, ja tiks piesprausts kāds informācijas panelis. Administratori to var paslēpt, lai novirzītu lietotājus uz labāku saturu nekā neapstrādāti dati

en: Identify the source of HTTP requests by this header's value, instead of its remote address.
lv: Identificējiet HTTP pieprasījumu avotu pēc šīs galvenes vērtības, nevis attālās adreses.

en: Could not resolve Setting {0}/{1}
lv: Nevarēja atrisināt iestatījumu {0}/{1}

en: Invalid Setting: {0}/{1}
lv: Nederīgs iestatījums: {0}/{1}

en: reached its goal
lv: sasniedza savu mērķi

en: gone below its goal
lv: nonācis zem mērķa

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via email
lv: Sūta impulsu ({0}: {1}) pa e-pastu

en: Pulse: {0}
lv: Pulss: {0}

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via Slack
lv: Sūta impulsu ({0}: {1}), izmantojot Slack

en: Sending Alert ({0}: {1}) via email
lv: Brīdinājuma sūtīšana ({0}: {1}) pa e-pastu

en: Metabase alert: {0} has {1}
lv: Metabāzes brīdinājums: {0} ir {1}

en: Sending Alert ({0}: {1}) via Slack
lv: Brīdinājuma sūtīšana ({0}: {1}), izmantojot Slack

en: Alert: {0}
lv: Brīdinājums: {0}

en: Can''t find JS color selector at ''{0}''
lv: Nevar atrast JS krāsu atlasītāju vietnē ''{0}''

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attemping to format them as such?
lv: FIXME: šie nav derīgi temporālie burti: {0} {1}. Kāpēc mēs cenšamies tos formatēt kā tādus?

en: No matching info found for join against Table {0} ''{1}'' on Field {2} ''{3}'' via FK {4} ''{5}''
lv: Nav atrasta atbilstoša informācija, lai pievienotos tabulai {0} ''{1}'' laukā {2} ''{3}'' caur FK {4} ''{5}''

en: Don''t know how to get information about Field: {0}
lv: Nezinu, kā iegūt informāciju par lauku: {0}

en: Query timed out after {0}
lv: Vaicājuma taimauts pēc {0}

en: Formatting rows with results timezone ID {0}
lv: Notiek rindu formatēšana ar rezultātu laika joslas ID {0}

en: Invalid timezone ID ''{0}''
lv: Nederīgs laika joslas ID ''{0}''

en: Saving fingerprint for {0}
lv: Notiek pirksta nospieduma saglabāšana lietotājam {0}

en: Sending abandoment email!
lv: Atteikšanās e-pasta sūtīšana!

en: Resulting transforms do not conform to expectations.nExpected: {0}
lv: Rezultātā iegūtās transformācijas neatbilst gaidītajam.nParedzētais: {0}

en: Timed out after {0}
lv: Taimauts pēc {0}

en: No temporal adjuster named {0}
lv: Nav laika regulētāja ar nosaukumu {0}

en: Invalid unit: {0}
lv: Nederīga vienība: {0}

en: Don''t know how to parse {0} using format {1}
lv: Nezinu, kā parsēt {0}, izmantojot formātu {1}

en: Token is missing value for keypath {0}
lv: Tokenā trūkst vērtības atslēgas ceļam {0}

en: Sending usage stats FAILED
lv: Lietojuma statistikas sūtīšana NEizdevās

en: There was an error saving
lv: Saglabājot, radās kļūda

en: OK
lv: labi

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}.
lv: Lai ļautu lietotājiem pierakstīties ar Google, jums ir jānorāda Metabase Google Developers konsoles lietojumprogrammas klienta ID. Nepieciešamas tikai dažas darbības, un norādījumus par atslēgas izveidi var atrast {0}.

en: Be sure to include the full client ID, including the apps.googleusercontent.com suffix.
lv: Noteikti iekļaujiet pilnu klienta ID, tostarp sufiksu apps.googleusercontent.com.

en: Metabase {0} is available.
lv: Ir pieejama metabāze {0}.

en: You're running {0}
lv: Jūs izmantojat {0}

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time.
lv: Atvainojiet, mēs šobrīd nevarējām pārbaudīt atjauninājumus.

en: patch release
lv: plākstera atbrīvošana

en: Dates and Times
lv: Datumi un laiki

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: No mappable groups
lv: Nav kartējamu grupu

en: Metabase Documentation
lv: Metabāzes dokumentācija

en: Includes a troubleshooting guide
lv: Ietver problēmu novēršanas rokasgrāmatu

en: Post on the Metabase support forum
lv: Publicējiet Metabase atbalsta forumā

en: A community forum for all things Metabase
lv: Kopienas forums visām lietām Metabāze

en: File a bug report
lv: Iesniedziet kļūdu ziņojumu

en: Create a GitHub issue (includes the diagnostic info below)
lv: Izveidojiet GitHub problēmu (ietver tālāk norādīto diagnostikas informāciju)

en: Please include these details in support requests. Thank you!
lv: Lūdzu, iekļaujiet šo informāciju atbalsta pieprasījumos. Paldies!

en: Remember me
lv: Atceries mani

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can {0}.
lv: Drošības apsvērumu dēļ paroles atiestatīšanas saišu derīguma termiņš beidzas pēc kāda laika. Ja jums joprojām ir jāatiestata parole, varat {0}.

en: Save new password
lv: Saglabāt jauno paroli

en: No matching result
lv: Nav atbilstoša rezultāta

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host. This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available. Enabling this is usually slower than a direct connection.
lv: Dažām datu bāzes instalācijām var piekļūt, tikai izveidojot savienojumu, izmantojot SSH bastiona resursdatoru. Šī opcija nodrošina arī papildu drošības līmeni, ja VPN nav pieejams. To iespējošana parasti notiek lēnāk nekā tiešs savienojums.

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in many or most of your queries with this data.
lv: Mēs iesakām to izslēgt, ja vien daudzos vai lielākajā daļā vaicājumu ar šiem datiem neveicat manuālu laika joslu apraidi.

en: {0} to get an auth code.
lv: {0}, lai iegūtu autentifikācijas kodu.

en: or
lv: vai

en: required
lv: nepieciešams

en: Database type
lv: Datu bāzes tips

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
lv: Šis ir viegls process, kas pārbauda šīs datu bāzes shēmas atjauninājumus. Vairumā gadījumu jums vajadzētu būt labi, ja atstājat šo iestatījumu sinhronizācijai katru stundu.

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database.
lv: Metabāze var skenēt vērtības, kas atrodas katrā šīs datu bāzes laukā, lai iespējotu izvēles rūtiņu filtrus informācijas paneļos un jautājumos. Tas var būt nedaudz resursietilpīgs process, īpaši, ja jums ir ļoti liela datu bāze.

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Confirm your password
lv: Apstipriniet savu paroli

en: passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Department of Awesome
lv: Awesome departaments

en: Financial
lv: Finanšu

en: Numeric
lv: Skaitlis

en: Date and Time
lv: Datums un laiks

en: Categorical
lv: Kategorisks

en: URLs
lv: URL

en: Returns the average of the values in the column.
lv: Atgriež vidējo vērtību kolonnā.

en: The column whose values to average.
lv: Kolonna, kuras vērtības ir vidējās.

en: start
lv: sākt

en: end
lv: beigas

en: Checks a date or numeric column's values to see if they're within the specified range.
lv: Pārbauda datuma vai skaitliskās kolonnas vērtības, lai redzētu, vai tās ir norādītajā diapazonā.

en: Rating
lv: Vērtējums

en: condition
lv: stāvokli

en: output
lv: izvade

en: Tests a list of cases and returns the corresponding value of the first true case, with an optional default value if nothing else is met.
lv: Pārbauda gadījumu sarakstu un atgriež pirmā patiesā gadījuma atbilstošo vērtību ar neobligātu noklusējuma vērtību, ja nekas cits netiek izpildīts.

en: Weight
lv: Svars

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidēja

en: Small
lv: Mazs

en: Something that should evaluate to true or false.
lv: Kaut kas tāds, kas jānovērtē uz patiesu vai nepatiesu.

en: The value that will be returned if the preceeding condition is true.
lv: Vērtība, kas tiks atgriezta, ja iepriekšējais nosacījums ir patiess.

en: value1
lv: vērtība1

en: value2
lv: vērtība2

en: Looks at the values in each argument in order and returns the first non-null value for each row.
lv: Apskata vērtības katrā argumentā secībā un katrai rindai atgriež pirmo vērtību, kas nav nulle.

en: Comments
lv: komentāri

en: Notes
lv: Piezīmes

en: No comments
lv: Bez komentāriem

en: A column or value.
lv: Kolonna vai vērtība.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if it's not empty, and so on.
lv: Ja vērtība1 ir tukša, vērtība2 tiek atgriezta, ja tā nav tukša, un tā tālāk.

en: Combines two or more strings of text together.
lv: Apvieno divas vai vairākas teksta virknes.

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: First Name
lv: Vārds

en: value2 will be added on to the end of this.
lv: vērtība2 tiks pievienota šīs beigās.

en: This will be added to the end of value1.
lv: Tas tiks pievienots vērtības1 beigām.

en: string2
lv: stīga2

en: Checks to see if string1 contains string2 within it.
lv: Pārbauda, vai virkne1 satur virkni2.

en: Status
lv: Statuss

en: The contents of this string will be checked.
lv: Šīs virknes saturs tiks pārbaudīts.

en: The string of text to look for.
lv: Meklējamā teksta virkne.

en: Returns the count of rows in the source data.
lv: Atgriež rindu skaitu avota datos.

en: Only counts rows where the condition is true.
lv: Skaita tikai tās rindas, kurās nosacījums ir patiess.

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: The additive total of rows across a breakout.
lv: Rindu kopskaits izdalījumā.

en: The rolling sum of a column across a breakout.
lv: Kolonnas slīdošā summa pāri izrāvienam.

en: The column to sum.
lv: Kolonna summēšanai.

en: The number of distinct values in this column.
lv: Atšķirīgo vērtību skaits šajā kolonnā.

en: The column whose distinct values to count.
lv: Kolonna, kuras atšķirīgās vērtības jāskaita.

en: text
lv: tekstu

en: comparison
lv: salīdzinājums

en: Returns true if the end of the text matches the comparison text.
lv: Atgriež patieso vērtību, ja teksta beigas atbilst salīdzinājuma tekstam.

en: Appetite
lv: Apetīte

en: hungry
lv: izsalcis

en: A column or string of text to check.
lv: Pārbaudāmā teksta kolonna vai virkne.

en: The string of text that the original text should end with.
lv: Teksta virkne, ar kuru jābeidzas oriģinālajam tekstam.

en: regular_expression
lv: regulāra izteiksme

en: Extracts matching substrings according to a regular expression.
lv: Izvelk atbilstošās apakšvirknes saskaņā ar regulāru izteiksmi.

en: Address
lv: Adrese

en: The column or string of text to search though.
lv: Tomēr meklējamā teksta kolonna vai virkne.

en: The regular expression to match.
lv: Regulārā izteiksme, kas jāatbilst.

en: Returns the string of text in all lowercase.
lv: Atgriež teksta virkni ar visiem mazajiem burtiem.

en: The column with values to convert to lowercase.
lv: Kolonna ar vērtībām, kas jāpārvērš mazajos burtos.

en: Removes leading whitespace from a string of text.
lv: No teksta virknes noņem sākuma atstarpes.

en: The column with values you want to trim.
lv: Kolonna ar vērtībām, kuras vēlaties apgriezt.

en: Returns the largest value found in the column.
lv: Atgriež lielāko kolonnā atrasto vērtību.

en: Age
lv: Vecums

en: The numeric column whose maximum you want to find.
lv: Skaitliskā kolonna, kuras maksimumu vēlaties atrast.

en: Returns the smallest value found in the column.
lv: Atgriež mazāko kolonnā atrasto vērtību.

en: Salary
lv: Alga

en: The numeric column whose minimum you want to find.
lv: Ciparu kolonna, kuras minimumu vēlaties atrast.

en: position
lv: pozīciju

en: length
lv: garums

en: new_text
lv: jauns_teksts

en: Replaces a part of the input text with new text.
lv: Aizstāj daļu ievades teksta ar jaunu tekstu.

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Updated Part of ID
lv: Atjaunināta ID daļa

en: The text that will be modified.
lv: Teksts, kas tiks mainīts.

en: The position where the replacing will start.
lv: Pozīcija, kurā sāksies aizstāšana.

en: The number of characters to replace.
lv: Aizstājamo rakstzīmju skaits.

en: The text to use in the replacement.
lv: Teksts, kas jāizmanto aizstāšanā.

en: Removes trailing whitespace from a string of text.
lv: No teksta virknes noņem beigu atstarpes.

en: Returns the percent of rows in the data that match the condition, as a decimal.
lv: Atgriež to rindu procentuālo daļu datos, kas atbilst nosacījumam, kā decimāldaļu.

en: Returns true if the beginning of the text matches the comparison text.
lv: Atgriež patieso vērtību, ja teksta sākums atbilst salīdzinājuma tekstam.

en: Course Name
lv: Kursa nosaukums

en: Computer Science
lv: Datorzinātne

en: The string of text that the original text should start with.
lv: Teksta virkne, ar kuru jāsākas sākotnējam tekstam.

en: Calculates the standard deviation of the column.
lv: Aprēķina kolonnas standarta novirzi.

en: Population
lv: Populācija

en: A numeric column.
lv: Ciparu kolonna.

en: Returns a portion of the supplied text.
lv: Atgriež daļu no piegādātā teksta.

en: The text to return a portion of.
lv: Teksts, no kura jāatgriež daļa.

en: The position to start copying characters.
lv: Pozīcija, kurā sākt rakstzīmju kopēšanu.

en: The number of characters to return.
lv: Atgriežamo rakstzīmju skaits.

en: Adds up all the values of the column.
lv: Saskaita visas kolonnas vērtības.

en: The numeric column to sum.
lv: Skaitliskā kolonna, lai summētu.

en: Sums up values in a column where rows match the condition.
lv: Summē vērtības kolonnā, kurā rindas atbilst nosacījumam.

en: Order Status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Valid
lv: Derīgs

en: Removes leading and trailing whitespace from a string of text.
lv: No teksta virknes noņem sākuma un beigu atstarpes.

en: Returns the string of text in all upper case.
lv: Atgriež teksta virkni ar visiem lielajiem burtiem.

en: The column with values to convert to upper case.
lv: Kolonna ar vērtībām, kas jāpārvērš lielos burtos.

en: must be {0} and include {1}.
lv: jābūt {0} un jāiekļauj {1}.

en: must be {0}.
lv: jābūt {0}.

en: must include {0}.
lv: jāiekļauj {0}.

en: must be a valid email address
lv: Jābūt derīga e-pasta adrese

en: must be {0} characters or less
lv: nedrīkst būt garāks par {0} rakstzīmēm

en: Thanks for using Metabase!
lv: Paldies, ka izmantojat Metabase!

en: Powered by {0}
lv: Nodrošina {0}

en: To:
lv: Kam:

en: This question can't be used because it's based on a different database.
lv: Šo jautājumu nevar izmantot, jo tas ir balstīts uz citu datu bāzi.

en: Couldn't find a saved question with that ID number.
lv: Nevarēja atrast saglabātu jautājumu ar šo ID numuru.

en: Pick a saved question
lv: Izvēlieties saglabātu jautājumu

en: Pick a different question
lv: Izvēlieties citu jautājumu

en: Loading…
lv: Notiek ielāde…

en: Question #…
lv: Jautājums #…

en: Question #{0}
lv: Jautājums Nr. {0}

en: Last edited {0}
lv: Pēdējoreiz rediģēts {0}

en: {0} creates a variable in this query template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the query template.
lv: {0} šajā vaicājuma veidnē izveido mainīgo ar nosaukumu "mainīgā_nosaukums". Mainīgajiem var norādīt veidus sānu panelī, kas maina to uzvedību. Visi mainīgo veidi, izņemot "lauka filtru", šim jautājumam automātiski ievietos filtra logrīku; Izmantojot lauku filtrus, tas nav obligāti. Kad šis filtra logrīks ir aizpildīts, šī vērtība aizstāj mainīgo vaicājuma veidnē.

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link questions to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
lv: Mainīgajam piešķirot veidu “Lauka filtrs”, varat saistīt jautājumus ar informācijas paneļa filtru logrīkiem vai izmantot vairāku veidu filtru logrīkus savā SQL jautājumā. Lauka filtra mainīgais ievieto SQL, kas ir līdzīga tai, ko ģenerē GUI vaicājumu veidotājs, pievienojot filtrus esošajām kolonnām.

en: Variable name
lv: Mainīgais nosaukums

en: Filter widget label
lv: Filtra logrīka etiķete

en: Select a foreign key
lv: Izvēlieties ārējo atslēgu

en: Hi, {0}. Nice to meet you!
lv: Sveiki, {0}. Prieks iepazīties!

en: 12-hour clock
lv: 12 stundu pulkstenis

en: 24-hour clock
lv: 24 stundu pulkstenis

en: Symbol
lv: Simbols

en: In the column heading
lv: Kolonnas virsrakstā

en: In every table cell
lv: Katrā tabulas šūnā

en: Value formatting
lv: Vērtību formatēšana

en: Full
lv: Pilns

en: No change from last {0}
lv: Nav izmaiņu salīdzinājumā ar pēdējo {0}

en: Connection to ''{0}:{1}'' successful, but could not connect to DB.
lv: Savienojums ar ''{0}:{1}'' veiksmīgs, taču nevarēja izveidot savienojumu ar DB.

en: Connection to host ''{0}'' successful, but port {1} is invalid.
lv: Savienojums ar saimniekdatoru ''{0}'' veiksmīgs, bet ports {1} nav derīgs.

en: Host ''{0}'' is not reachable
lv: Saimniekdators ''{0}'' nav sasniedzams

en: Unable to connect to database.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi.

en: Cannot connect to Database
lv: Nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi

en: You''re not allowed to specify a value for {0}.
lv: Jums nav atļauts norādīt vērtību vienumam {0}.

en: You can''t specify a value for {0} if it''s already set in the JWT.
lv: Jūs nevarat norādīt {0} vērtību, ja tā jau ir iestatīta JWT.

en: You must specify a value for {0} in the JWT.
lv: JWT ir jānorāda {0} vērtība.

en: You can only specify a value for {0} in the JWT.
lv: JWT varat norādīt tikai {0} vērtību.

en: Error searching field values
lv: Kļūda, meklējot lauku vērtības

en: Error searching for remapping
lv: Meklējot atkārtotu kartēšanu, radās kļūda

en: Google Auth token appears to be incorrect.
lv:  Šķiet, ka Google Auth pilnvara ir nepareiza.

en: Double check that it matches in Google and Metabase.
lv: Vēlreiz pārbaudiet, vai tas atbilst Google un metabāzē.

en: Everything else
lv: Viss pārējais

en: WARNING: You have enabled namespace tracing, which could log sensitive information like db passwords.
lv: BRĪDINĀJUMS. Jūs esat iespējojis nosaukumvietas izsekošanu, kas var reģistrēt sensitīvu informāciju, piemēram, db paroles.

en: Database Upgrade Required
lv: Nepieciešama datu bāzes jaunināšana

en: NOTICE: Your database requires updates to work with this version of Metabase.
lv: PAZIŅOJUMS. Lai strādātu ar šo metabāzes versiju, datu bāzei ir nepieciešami atjauninājumi.

en: Please execute the following sql commands on your database before proceeding.
lv: Pirms turpināt, lūdzu, savā datu bāzē izpildiet šādas sql komandas.

en: Once your database is updated try running the application again.
lv: Kad jūsu datu bāze ir atjaunināta, mēģiniet palaist programmu vēlreiz.

en: Database requires manual upgrade.
lv: Datu bāzei nepieciešama manuāla jaunināšana.

note: Tell transaction to automatically `.rollback` instead of `.commit` when the transaction finishes
en: Set transaction to automatically roll back...
lv: Iestatīt transakcijas automātisku atgriešanu...

note: Disable auto-commit. This should already be off but set it just to be safe
en: Disable auto-commit...
lv: Atspējot automātisko apstiprināšanu...

en: Set default db connection with connection pool...
lv: Iestatīt noklusējuma db savienojumu ar savienojumu baseinu...

en: Successfully verified {0} {1} application database connection.
lv: Veiksmīgi pārbaudīts {0} {1} lietojumprogrammu datu bāzes savienojums.

note: if both of the decoders above fail, then the date string is invalid
en: Don''t know how to parse date param ''{0}'' — invalid format
lv: Nezinu, kā parsēt datuma parametru ''{0}'' — nederīgs formāts

en: The sub-query from referenced question #{0} failed with the following error: {1}
lv: Apakšvaicājums no atsauces jautājuma Nr. {0} neizdevās ar šādu kļūdu: {1}

en: WARNING: Metabase only officially supports MySQL {0}/MariaDB {1} and above.
lv: BRĪDINĀJUMS. Metabāze oficiāli atbalsta tikai MySQL {0}/MariaDB {1} un jaunākas versijas.

en: All Metabase features may not work properly when using an unsupported version.
lv: Visas metabāzes funkcijas var nedarboties pareizi, ja tiek izmantota neatbalstīta versija.

en: Unable to substitute parameters
lv: Nevar aizstāt parametrus

en: Cannot run the query: missing required parameters: {0}
lv: Nevar izpildīt vaicājumu: trūkst obligāto parametru: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1} as a temporal literal
lv: Nezinu, kā parsēt {0} {1} kā temporālu literālu

en: Setting {0} database timezone with statement: {1}
lv: Datu bāzes laika joslas iestatīšana {0} ar paziņojumu: {1}

en: Error setting connection to readwrite
lv: Iestatot savienojumu lasīšanas rakstīšanai, radās kļūda

en: Failed to set timezone ''{0}'' for {1} database
lv: Neizdevās iestatīt laika joslu ''{0}'' datubāzei {1}

en: Error setting transaction isolation level for {0} database to {1}
lv: Iestatot darījumu izolācijas līmeni datubāzei {0} uz {1}, radās kļūda

en: Error setting connection to read-only
lv: Iestatot savienojumu uz tikai lasāmu, radās kļūda

en: Error setting default holdability for connection
lv: Kļūda, iestatot savienojuma noklusējuma aizturēšanu

en: Error setting result set fetch direction to FETCH_FORWARD
lv: Kļūda, iestatot rezultāta iestatīšanas virzienu uz FETCH_FORWARD

en: Query canceled, calling PreparedStatement.cancel()
lv: Vaicājums atcelts, izsaucot PreparedStatement.cancel()

en: Failed to connect to database
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar datu bāzi

en: Unable to determine connection properties for driver {0}
lv: Nevar noteikt savienojuma rekvizītus draiverim {0}

en: Error fetching field values
lv: Ienesot lauku vērtības, radās kļūda

en: You cannot set {0}; it is a read-only setting.
lv: Jūs nevarat iestatīt {0}; tas ir tikai lasāms iestatījums.

en: defsetting descriptions strings must have `:visibilty` `:internal`, `:setter` `:none`, or internationalized, found: `{0}`
lv: defsetting aprakstu virknēm jābūt `:visibilty` `:internal`, `:setter` `:none, vai internacionalizētām, atrasts: `{0}`

en: Setting {0} is internal
lv: Iestatījums {0} ir iekšējs

en: Loading local plugin manifest at {0}
lv: Notiek vietējā spraudņa manifesta ielāde {0}

en: Google Analytics tracking code.
lv: Google Analytics izsekošanas kods.

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via email
lv: Sūta impulsu ({0}: {1}) ar {2} kartēm pa e-pastu

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via Slack
lv: Sūta impulsu ({0}: {1}) ar {2} kartēm, izmantojot Slack

en: Rendering pulse card with chart-type {0} and render-type {1}
lv: Renderēšanas impulsa karte ar diagrammas veidu {0} un renderēšanas veidu {1}

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attempting to format them as such?
lv: FIXME: šie nav derīgi temporālie burti: {0} {1}. Kāpēc mēs cenšamies tos formatēt kā tādus?

en: Error reducing result rows
lv: Samazinot rezultātu rindas, radās kļūda

en: Unexpected nil result
lv: Negaidīts nulles rezultāts

en: Query timed out after {0} ms, raising timeout exception.
lv: Vaicājuma noildze iestājās pēc {0} ms, tiek palielināts noildzes izņēmums.

en: Timed out after {0}.
lv: Noildze iestājās pēc {0}.

en: Query canceled before finishing.
lv: Vaicājums atcelts pirms pabeigšanas.

en: Unknown query type {0}
lv: Nezināms vaicājuma veids {0}

en: Error purging old cache entires
lv: Iztīrot visu veco kešatmiņu, radās kļūda

en: Caching results for next time for query with hash {0}.
lv: Rezultātu saglabāšana kešatmiņā nākamajai reizei vaicājumam ar jaucējkodu {0}.

en: Error saving query results to cache.
lv: Saglabājot vaicājuma rezultātus kešatmiņā, radās kļūda.

en: Successfully cached results for query.
lv: Vaicājuma rezultāti veiksmīgi saglabāti kešatmiņā.

en: Query took {0} to run; miminum for cache eligibility is {1}
lv: Vaicājuma izpildei vajadzēja {0}; kešatmiņas piemērotības minimums ir {1}

en: Results are too large to cache.
lv: Rezultāti ir pārāk lieli, lai tos saglabātu kešatmiņā.

en: Serialization timed out after {0}.
lv: Serializācijas noildze iestājās pēc {0}.

en: Error parsing serialized results
lv: Kļūda, analizējot sērijveida rezultātus

en: Error purging old cache entries
lv: Iztīrot vecos kešatmiņas ierakstus, radās kļūda

en: Caching results for query with hash {0}.
lv: Rezultātu saglabāšana kešatmiņā vaicājumam ar jaucējkodu {0}.

en: Cannot save QueryExecution, missing :context
lv: Nevar saglabāt QueryExecution, trūkst :context

en: Error saving query execution info
lv: Saglabājot vaicājuma izpildes informāciju, radās kļūda

en: Unable to resolve database for query: missing or invalid `:database` ID.
lv: Nevar atrisināt datu bāzi vaicājumam: trūkst vai nav derīgs `:database' ID.

en: Unable to resolve driver for query
lv: Nevar atrisināt vaicājuma draiveri

en: Referenced question #{0} could not be found
lv: Nevarēja atrast atsauces jautājumu Nr. {0}

en: Referenced query is from a different database
lv: Atsauces vaicājums ir no citas datu bāzes

en: This query has circular referencing sub-queries.
lv:  Šim vaicājumam ir apļveida atsauces apakšvaicājumi.

en: These questions seem to be part of the problem: "{0}" and "{1}".
lv: Šķiet, ka šie jautājumi ir daļa no problēmas: "{0}" un "{1}".

en: Error recording results metadata for query
lv: Ierakstot vaicājuma rezultātu metadatus, radās kļūda

en: Query result
lv: Vaicājuma rezultāts

en: Error generating insights for column:
lv: Radās kļūda, ģenerējot ieskatu kolonnā:

en: Sending abandonment email!
lv: Atteikšanās vēstules sūtīšana!

en: You can create saved metrics to add a named metric option. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
lv: Varat izveidot saglabātus rādītājus, lai pievienotu nosauktu metrikas opciju. Saglabātā metrika ietver apkopojuma veidu, apkopoto lauku un pēc izvēles jebkuru pievienoto filtru. Piemēram, varat to izmantot, lai izveidotu kaut ko līdzīgu oficiālajam pasūtījumu tabulas “Vidējās cenas” aprēķināšanas veidam.

en: Select and add filters to create your new segment.
lv: Atlasiet un pievienojiet filtrus, lai izveidotu jaunu segmentu.

en: Alphabetical
lv: Alfabētiskā secībā

en: Smart
lv: Gudrs

en: Column order: {0}
lv: Kolonnu secība: {0}

en: Unhide all
lv: Parādīt visu

en: Hide all
lv: Paslēpt visu

en: Unhide
lv: Parādīt slēpšanu

en: New metric
lv: Jauna metrika

en: Create metrics to add them to the Summarize dropdown in the query builder
lv: Izveidojiet metriku, lai pievienotu tos vaicājumu veidotāja nolaižamajai izvēlnei Kopsavilkums

en: New segment
lv: Jauns segments

en: Filter by table
lv: Filtrēt pēc tabulas

en: Checking HTTPS...
lv: Notiek HTTPS pārbaude...

en: It looks like HTTPS is not properly configured
lv: Šķiet, ka HTTPS nav pareizi konfigurēts

en: Redirect to HTTPS
lv: Novirzīt uz HTTPS

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Instance language
lv: Instanču valoda

en: Localization options
lv: Lokalizācijas iespējas

en: This database doesn't have any tables.
lv: Šajā datu bāzē nav nevienas tabulas.

en: This field only accepts a single value because it's used in a SQL query.
lv: Šajā laukā tiek pieņemta tikai viena vērtība, jo tā tiek izmantota SQL vaicājumā.

en: Service Accounts
lv: Pakalpojumu konti

en: Metabase connects to Big Query via {0}.
lv: Metabāze savienojas ar Big Query, izmantojot {0}.

en: Continue using an OAuth application to connect
lv: Lai izveidotu savienojumu, turpiniet izmantot OAuth lietojumprogrammu

en: We recommend switching to use {0} instead of an OAuth application to connect to BigQuery
lv: Lai izveidotu savienojumu ar BigQuery, ieteicams pārslēgties uz {0}, nevis OAuth lietojumprogrammu

en: Connect to a Service Account instead
lv: Tā vietā izveidojiet savienojumu ar pakalpojuma kontu

en: invalid JSON
lv: nederīgs JSON

en: SSH private key
lv: SSH privātā atslēga

en: Paste the contents of your ssh private key here
lv: Šeit ielīmējiet savas ssh privātās atslēgas saturu

en: Passphrase for the SSH private key
lv: SSH privātās atslēgas ieejas frāze

en: SSH Authentication
lv: SSH autentifikācija

en: SSH Key
lv: SSH atslēga

en: Server SSL certificate chain
lv: Servera SSL sertifikātu ķēde

en: Paste the contents of the server's SSL certificate chain here
lv: Šeit ielīmējiet servera SSL sertifikātu ķēdes saturu

en: Paste a connection string
lv: Ielīmējiet savienojuma virkni

en: Fill out individual fields
lv: Aizpildiet atsevišķus laukus

en: Enter some SQL here so you can reuse it later
lv: Šeit ievadiet SQL, lai vēlāk varētu to izmantot atkārtoti

en: Give your snippet a name
lv: Piešķiriet fragmentam nosaukumu

en: Current Customers
lv: Pašreizējie klienti

en: Add a description
lv: Pievienojiet aprakstu

en: Use site default
lv: Izmantojiet vietnes noklusējumu

en: find
lv: atrast

en: replace
lv: aizvietot

en: The text to find.
lv: Teksts, kas jāatrod.

en: The text to use as the replacement.
lv: Teksts, kas jāizmanto kā aizstājējs.

en: Editing {0}
lv: Rediģēt {0}

en: Create your new snippet
lv: Izveidojiet savu jauno fragmentu

en: Archived snippets
lv: Arhivētie fragmenti

en: Snippets are reusable bits of SQL
lv: Fragmenti ir atkārtoti lietojami SQL biti

en: Create a snippet
lv: Izveidojiet fragmentu

en: Snippets
lv: Fragmenti

en: SQL Snippets
lv: SQL fragmenti

en: Your language is set to {0}
lv: Jūsu valoda ir iestatīta uz {0}

en: What's your preferred language?
lv: Kāda ir jūsu iecienītākā valoda?

en: This language will be used throughout Metabase and will be the default for new users.
lv: Šī valoda tiks izmantota visā metabāzē, un tā būs noklusējuma valoda jauniem lietotājiem.

en: We filtered out {0} row(s) containing null values.
lv: Mēs izfiltrējām {0} rindu(-as), kas satur nulles vērtības.

en: Show values for this series
lv: Rādīt šīs sērijas vērtības

en: Question''s average execution duration is {0}; using ''magic'' TTL of {1}
lv: Jautājuma vidējais izpildes ilgums ir {0}; izmantojot 'burvju' TTL no {1}

en: A snippet with that name already exists. Please pick a different name.
lv: Fragments ar šādu nosaukumu jau pastāv. Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu.

en: [Unknown Metric]
lv: [Nezināma metrika]

en: [Unknown Segment]
lv: [Nezināms segments]

en: Error writing error to output stream
lv: Kļūda, ierakstot kļūdu izvades straumē

en: Caught unexpected Exception in streaming response body
lv: Straumēšanas atbildes pamattekstā konstatēts negaidīts izņēmums

en: bound-fn caught unexpected Exception
lv: bound-fn notverti negaidīti Izņēmums

en: Error determining whether HTTP request was canceled
lv: Kļūda, nosakot, vai HTTP pieprasījums tika atcelts

en: Check cancelation status timed out after {0}
lv: Pārbaudīt atcelšanas statusu beidzās pēc {0}

en: Unexpected exception in do-f-async
lv: Negaidīts izņēmums do-f-async

en: Unexpected exception writing error response
lv: Negaidīta izņēmuma rakstīšanas kļūda

en: Server certificate not trusted - did you specify the correct SSL certificate chain?
lv: Servera sertifikāts nav uzticams — vai norādījāt pareizo SSL sertifikātu ķēdi?

en: Server appears to require SSL - please enable SSL above
lv: Šķiet, ka serverim ir nepieciešams SSL — lūdzu, iepriekš iespējojiet SSL

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Don''t know how to parse parameter of type {0}
lv: Nezinu, kā parsēt {0} tipa parametru

en: Invalid :card parameter: missing `:card-id`
lv: Nederīgs :card parametrs: trūkst `:card-id`

en: Unable to resolve Snippet: missing `:snippet-id`
lv: Nevar atrisināt fragmentu: trūkst `:snippet-id`

en: Snippet {0} {1} not found.
lv: Fragments {0} {1} nav atrasts.

en: Error determining value for parameter
lv: Nosakot parametra vērtību, radās kļūda

en: Error building query parameter map
lv: Veidojot vaicājuma parametru karti, radās kļūda

en: {0} ({1} DB calls)
lv: {0} ({1} DB zvani)

en: App DB connections: {0}/{1}
lv: Lietotņu DB savienojumi: {0}/{1}

en: Jetty threads: {0}/{1} ({2} idle, {3} queued)
lv: Jetty pavedieni: {0}/{1} ({2} dīkstāvē, {3} rindā)

en: ({0} total active threads)
lv: (kopā {0} aktīvie pavedieni)

en: Queries in flight: {0}
lv: Vaicājumi lidojuma laikā: {0}

en: ({0} queued)
lv: (rindā: {0})

en: Collection must be in the same namespace as its parent
lv: Kolekcijai ir jāatrodas tajā pašā nosaukumvietā, kurā atrodas tās vecākais nosaukums

en: Personal Collections must be in the default namespace
lv: Personiskajām kolekcijām ir jāatrodas noklusējuma nosaukumvietā

en: You cannot move a Collection to a different namespace once it has been created.
lv: Kolekciju nevar pārvietot uz citu nosaukumvietu, kad tā ir izveidota.

en: Collection does not exist.
lv: Kolekcija nepastāv.

en: A {0} can only go in Collections in the {1} namespace.
lv: {0} var atvērt tikai kolekcijās {1} nosaukumvietā.

en: Error sending database deletion notification
lv: Nosūtot datu bāzes dzēšanas paziņojumu, radās kļūda

en: You cannot update the creator_id of a NativeQuerySnippet.
lv: Jūs nevarat atjaunināt NativeQuerySnippet creator_id.

en: Error fetching value of Setting
lv: Ienesot iestatījuma vērtību, radās kļūda

en: The language that should be used for Metabase's UI, system emails, pulses, and alerts.
lv: Valoda, kas jāizmanto Metabase lietotāja saskarnei, sistēmas e-pastiem, impulsiem un brīdinājumiem.

en: This is also the default language for all users, which they can change from their own account settings.
lv: Šī ir arī noklusējuma valoda visiem lietotājiem, kuru viņi var mainīt no sava konta iestatījumiem.

en: Invalid locale {0}
lv: Nederīga lokalizācija {0}

en: Force all traffic to use HTTPS via a redirect, if the site URL is HTTPS
lv: Piespiediet visai trafikai izmantot HTTPS, izmantojot novirzīšanu, ja vietnes URL ir HTTPS

en: Cannot redirect requests to HTTPS unless `site-url` is HTTPS.
lv: Pieprasījumus nevar novirzīt uz HTTPS, ja vien vietnes url nav HTTPS.

en: Error registering fonts: Metabase will not be able to send Pulses.
lv: Kļūda, reģistrējot fontus: metabāze nevarēs nosūtīt impulsus.

en: This is a known issue with certain JVMs. See {0} and for more details.
lv: Šī ir zināma problēma ar noteiktiem JVM. Skatiet {0} un plašāku informāciju.

en: Error rendering Pulse
lv: Kļūda renderējot impulsu

en: Query timed out after {0}, raising timeout exception.
lv: Vaicājuma noildze iestājās pēc {0}, tiek palielināts noildzes izņēmums.

en: No fields found for table {0}.
lv: Tabulai {0} nav atrasts neviens lauks.

en: Case
lv: Lieta

en: Variance of {0}
lv: Variance no {0}

en: Median of {0}
lv: Mediāna no {0}

en: {0}th percentile of {1}
lv: {0}. procentile no {1}

en: Not caching results: results are larger than {0} KB
lv: Rezultāti netiek saglabāti kešatmiņā: rezultāti ir lielāki par {0} KB

en: Cannot cache results: expected byte array, got {0}
lv: Rezultātus nevar saglabāt kešatmiņā: paredzamais baitu masīvs, iegūts {0}

en: Request is closed; no one to return cached results to
lv: Pieprasījums ir slēgts; nav neviena, kam atgriezt kešatmiņā saglabātos rezultātus

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}
lv: Kļūda, mēģinot izgūt kešatmiņā saglabātos rezultātus vaicājumam ar jaucējfunkciju {0}

en: Error preparing statement to fetch cached query results
lv: Sagatavojot paziņojumu kešatmiņā saglabāto vaicājumu rezultātu iegūšanai, radās kļūda

en: Error processing query: {0}
lv: Kļūda, apstrādājot vaicājumu: {0}

en: Unexpected exception in endpoint
lv: Negaidīts izņēmums galapunktā

en: Unexpected Exception in API request handler
lv: Negaidīts izņēmums API pieprasījumu apstrādātājā

en: Error reducing {0}
lv: Kļūda samazinot {0}

en: Error generating timeseries insight keyed by: {0}
lv: Kļūda, ģenerējot laikrindas ieskatu, ko ievadījis: {0}

en: Database position of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: {0} datu bāzes pozīcija ir mainīta no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Unscheduling task for Database {0}: trigger: {1}
lv: Uzdevuma ieplānošanas atcelšana datu bāzei {0}: aktivizētājs: {1}

en: value must be a keyword or string.
lv: vērtībai ir jābūt atslēgvārdam vai virknei.

en: String must be a valid two-letter ISO language or language-country code e.g. 'en' or 'en_US'.
lv: Virknei ir jābūt derīgam divu burtu ISO valodas vai valodas valsts kodam, piemēram, “en” vai “en_US”.

en: Rows {0}-{1}
lv: Rindas {0}-{1}

en: Audit
lv: Audits

en: User attribute configuration (optional)
lv: Lietotāja atribūtu konfigurācija (neobligāti)

en: Using {0}
lv: Izmantojot {0}

en: Set up SAML-based SSO
lv: Iestatiet uz SAML balstītu SSO

en: SAML Authentication
lv: SAML autentifikācija

en: Configure your identity provider (IdP)
lv: Konfigurējiet savu identitātes nodrošinātāju (IDP)

en: Your identity provider will need the following info about Metabase.
lv: Jūsu identitātes nodrošinātājam būs nepieciešama šāda informācija par metabāzi.

en: URL the IdP should redirect back to
lv: URL, uz kuru IDP ir jānovirza atpakaļ

en: This is called the Single Sign On URL in Okta, the Application Callback URL in Auth0,
    and the ACS (Consumer) URL in OneLogin.
lv: To sauc par vienreizējās pierakstīšanās URL pakalpojumā Okta, par lietojumprogrammas atzvanīšanas URL pakalpojumā Auth0 un par ACS (patērētāja) URL pakalpojumā OneLogin.

en: SAML attributes
lv: SAML atribūti

en: In most IdPs, you'll need to put each of these in an input box labeled
    "Name" in the attribute statements section.
lv: Lielākajā daļā IDP jums katrs no tiem ir jāievieto ievades lodziņā ar nosaukumu "Nosaukums" atribūtu paziņojumu sadaļā.

en: User's email attribute
lv: Lietotāja e-pasta atribūts

en: User's first name attribute
lv: Lietotāja vārda atribūts

en: User's last name attribute
lv: Lietotāja uzvārda atribūts

en: Tell Metabase about your identity provider
lv: Pastāstiet Metabase par savu identitātes nodrošinātāju

en: Metabase will need the following info about your provider.
lv: Metabāzei būs nepieciešama šāda informācija par jūsu pakalpojumu sniedzēju.

en: SAML Identity Provider URL
lv: SAML identitātes nodrošinātāja URL

en: SAML Identity Provider Certificate
lv: SAML identitātes nodrošinātāja sertifikāts

en: SAML Application Name
lv: SAML lietojumprogrammas nosaukums

en: Sign SSO requests (optional)
lv: SSO pieprasījumu parakstīšana (neobligāti)

en: SAML Keystore Path
lv: SAML atslēgu krātuves ceļš

en: SAML Keystore Password
lv: SAML atslēgu krātuves parole

en: SAML Keystore Alias
lv: SAML atslēgu krātuves aizstājvārds

en: Synchronize group membership with your SSO
lv: Sinhronizējiet dalību grupā ar savu SSO

en: To enable this, you'll need to create mappings to tell Metabase which group(s) your users should
    be added to based on the SSO group they're in.
lv: Lai to iespējotu, jums ir jāizveido kartējumi, lai norādītu metabāzei, kurai(-ām) grupai(-ām) jūsu lietotāji jāpievieno, pamatojoties uz SSO grupu, kurā viņi atrodas.

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Group attribute name
lv: Grupas atribūta nosaukums

en: Note:
lv: Piezīme:

en: If you change any of the settings of an existing SAML active setup, then you will need to restart Metabase for them to take effect.
lv: Ja maināt kādu no esoša SAML aktīvā iestatījuma iestatījumiem, jums būs jārestartē metabāze, lai tie stātos spēkā.

en: Allows users to login via a SAML Identity Provider.
lv: Ļauj lietotājiem pieteikties, izmantojot SAML identitātes nodrošinātāju.

en: Allows users to login via a JWT Identity Provider.
lv: Ļauj lietotājiem pieteikties, izmantojot JWT identitātes nodrošinātāju.

en: Enable Password Authentication
lv: Iespējot paroles autentifikāciju

en: When enabled, users can additionally log in with email and password.
lv: Kad tas ir iespējots, lietotāji var papildus pieteikties, izmantojot e-pastu un paroli.

en: Notify admins of new SSO users
lv: Paziņojiet administratoriem par jauniem SSO lietotājiem

en: When enabled, administrators will receive an email the first time a user uses Single Sign-On.
lv: Kad tas ir iespējots, administratori saņems e-pasta ziņojumu, kad lietotājs pirmo reizi izmanto vienreizējo pierakstīšanos.

en: Use the settings below to configure your SSO via SAML. If you have any questions, check out our {0}.
lv: Izmantojiet tālāk norādītos iestatījumus, lai konfigurētu savu SSO, izmantojot SAML. Ja jums ir kādi jautājumi, skatiet mūsu {0}.

en: documentation
lv: dokumentācija

en: SAML Identity Provider URI
lv: SAML identitātes nodrošinātāja URI

en: JWT Authentication
lv: JWT autentifikācija

en: JWT Identity Provider URI
lv: JWT identitātes nodrošinātāja URI

en: String used by the JWT signing key
lv: Virkne, ko izmanto JWT parakstīšanas atslēga

en: Embedding the entire Metabase app
lv: Visas metabāzes lietotnes iegulšana

en: If you want to embed all of Metabase, enter the origins of the websites or web apps where you want to allow embedding in an iframe, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
lv: Ja vēlaties iegult visu metabāzi, ievadiet to vietņu vai tīmekļa lietotņu izcelsmi, kurās vēlaties atļaut iegulšanu iframe, atdalot tos ar atstarpi. Šeit ir norādīti {0}, ko var ievadīt.

en: Grant sandboxed access to this table
lv: Piešķirt smilškastes piekļuvi šai tabulai

en: When users in this group view this table they'll see a version of it that's filtered by their user attributes, or a custom view of it based on a saved question.
lv: Kad lietotāji šajā grupā skata šo tabulu, viņi redzēs tās versiju, kas ir filtrēta pēc viņu lietotāja atribūtiem, vai pielāgotu tās skatu, pamatojoties uz saglabātu jautājumu.

en: How do you want to filter this table for users in this group?
lv: Kā vēlaties filtrēt šo tabulu lietotājiem šajā grupā?

en: Pick a saved question that returns the custom view of this table that these users should see.
lv: Izvēlieties saglabātu jautājumu, kas atgriež pielāgotu šīs tabulas skatu, kas būtu jāredz šiem lietotājiem.

en: You can optionally add additional filters here based on user attributes. These filters will be applied on top of any filters that are already in this saved question.
lv: Šeit pēc izvēles varat pievienot papildu filtrus, pamatojoties uz lietotāja atribūtiem. Šie filtri tiks lietoti virs visiem filtriem, kas jau ir šajā saglabātajā jautājumā.

en: For this option to work, your users need to have some attributes
lv: Lai šī opcija darbotos, jūsu lietotājiem ir jābūt dažiem atribūtiem

en: To add additional filters, your users need to have some attributes
lv: Lai pievienotu papildu filtrus, lietotājiem ir jābūt dažiem atribūtiem

en: No user attributes
lv: Nav lietotāja atribūtu

en: Pick a user attribute
lv: Izvēlieties lietotāja atribūtu

en: Pick a parameter
lv: Izvēlieties parametru

en: Pick a column
lv: Izvēlieties kolonnu

en: Users in {0} can view
lv: Lietotāji domēnā {0} var skatīt

en: rows in the {0} question
lv: rindas {0} jautājumā

en: rows in the {0} table
lv: rindas tabulā {0}

en: where {0} equals {1}
lv: kur {0} ir vienāds ar {1}

en: and {0} equals {1}
lv: un {0} ir vienāds ar {1}

en: You can add attributes automatically by setting up an SSO that uses SAML, or you can enter them manually by going to the People section and clicking on the … menu on the far right.
lv: Varat pievienot atribūtus automātiski, iestatot SSO, kas izmanto SAML, vai arī varat tos ievadīt manuāli, atverot sadaļu Personas un noklikšķinot uz izvēlnes … labajā malā.

en: User attribute
lv: Lietotāja atribūts

en: We can automatically get your users’ attributes if you’ve set up SSO, or you can add them manually from the "…" menu in the People section of the Admin Panel.
lv: Mēs varam automātiski iegūt jūsu lietotāju atribūtus, ja esat iestatījis SSO, vai arī varat tos pievienot manuāli, izmantojot administrēšanas paneļa sadaļas Personas izvēlni “…”.

en: Parameter or variable
lv: Parametrs vai mainīgais

en: equals
lv: vienāds

en: Grant sandboxed access
lv: Piešķirt smilškastes piekļuvi

en: Sandboxed access
lv: Piekļuve smilšu kastē

en: Edit sandboxed access
lv: Rediģēt smilškastes piekļuvi

en: Edit folder details
lv: Rediģēt mapes informāciju

en: Change permissions
lv: Mainiet atļaujas

en: Create your new folder
lv: Izveidojiet savu jauno mapi

en: New folder
lv: Jauna mape

en: We're having trouble validating your token
lv: Mums ir problēmas ar jūsu pilnvaras apstiprināšanu

en: Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers
lv: Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu instance var izveidot savienojumu ar Metabase serveriem

en: Get help
lv: Iegūt palīdzību

en: Get even more out of Metabase with the Enterprise Edition
lv: Iegūstiet vēl vairāk no Metabase ar Enterprise Edition

en: All the tools you need to quickly and easily provide reports for your customers, or to help you run and monitor Metabase in a large organization
lv: Visi nepieciešamie rīki, lai ātri un viegli nodrošinātu pārskatus saviem klientiem vai palīdzētu palaist un pārraudzīt metabāzi lielā organizācijā

en: Activate a license
lv: Aktivizējiet licenci

en: Your trial is active with these features
lv: Jūsu izmēģinājuma periods ir aktīvs ar šīm funkcijām

en: Trial expires {0}
lv: Izmēģinājuma termiņš beidzas {0}

en: Need help? Ready to buy?
lv: Vajadzīga palīdzība? Vai esat gatavs pirkt?

en: Talk to us
lv: Runājiet ar mums

en: Your trial has expired
lv: Jūsu izmēģinājuma periods ir beidzies

en: Need more time? Ready to buy?
lv: Nepieciešams vairāk laika? Vai esat gatavs pirkt?

en: Your features are active!
lv: Jūsu funkcijas ir aktīvas!

en: Your licence is valid through {0}
lv: Jūsu licence ir derīga līdz šādam datumam: {0}

en: Your license has expired
lv: Jūsu licences derīguma termiņš ir beidzies

en: It expired on {0}
lv: Tā derīguma termiņš beidzās {0}

en: Want to renew your license?
lv: Vai vēlaties atjaunot savu licenci?

en: Learn how to use this
lv: Uzziniet, kā to izmantot

en: Not included in your current plan
lv: Nav iekļauts jūsu pašreizējā plānā

en: Enter the token you recieved from the store
lv: Ievadiet tokenu, ko saņēmāt no veikala

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Need help?
lv: Vajadzīga palīdzība?

en: More info about your problem.
lv: Plašāka informācija par jūsu problēmu.

en: Contact support
lv: Sazinieties ar atbalsta dienestu

en: Enterprise
lv: Uzņēmums

en: Data sandboxes
lv: Datu smilšu kastes

en: Make sure you're showing the right people the right data with automatic and secure filters based on user attributes.
lv: Gādājiet, lai īstajiem cilvēkiem rādītu pareizos datus, izmantojot automātiskos un drošos filtrus, kuru pamatā ir lietotāja atribūti.

en: White labeling
lv: Balts marķējums

en: Match Metabase to your brand with custom colors, your own logo and more.
lv: Pielāgojiet Metabāzi savam zīmolam, izmantojot pielāgotas krāsas, savu logotipu un daudz ko citu.

en: Auditing
lv: Auditēšana

en: Keep an eye on performance and behavior with robust auditing tools.
lv: Sekojiet līdzi veiktspējai un uzvedībai, izmantojot spēcīgus audita rīkus.

en: Single sign-on
lv: Vienotā pierakstīšanās

en: Provide easy login that works with your exisiting authentication infrastructure.
lv: Nodrošiniet vienkāršu pieteikšanos, kas darbojas ar jūsu esošo autentifikācijas infrastruktūru.

en: Store
lv: Veikals

en: Application Name
lv: Lietojumprogrammas nosaukums

en: Color Palette
lv: Krāsu palete

en: Logo
lv: Logotips

en: Landing Page
lv: Galvenā lapa

en: No groups
lv: Nav grupu

en: Permissions for {0}
lv: Atļaujas {0}

en: Permissions for this folder
lv: Atļaujas šai mapei

en: Grant Edit access
lv: Piešķiriet rediģēšanas piekļuvi

en: Can modify snippets in this folder
lv: Var modificēt fragmentus šajā mapē

en: Grant View access
lv: Piešķirt piekļuvi skatam

en: Can insert and use snippets in this folder, but can't edit the SQL they contain
lv: Var ievietot un izmantot fragmentus šajā mapē, bet nevar rediģēt tajos ietverto SQL

en: Can't view or insert snippets in this folder
lv: Šajā mapē nevar skatīt vai ievietot fragmentus

en: Also change sub-folders
lv: Mainiet arī apakšmapes

en: First day of the week
lv: Pirmā nedēļas diena

en: There was an issue signing in with Google. Please contact an administrator.
lv: Pierakstoties ar Google, radās problēma. Lūdzu, sazinieties ar administratoru.

en: on the
lv: uz

en: at
lv: plkst

en: Open the Metabase actions menu
lv: Atveriet izvēlni Metabāzes darbības

en: Do nothing
lv: Neko nedarīt

en: Go to a custom destination
lv: Dodieties uz pielāgotu galamērķi

en: Update a dashboard filter
lv: Atjauniniet informācijas paneļa filtru

en: {0} goes to {1}
lv: {0} dodas uz {1}

en: On-click behavior for each column
lv: Katras kolonnas darbība pēc klikšķa

en: Go to custom destination
lv: Dodieties uz pielāgotu galamērķi

en: Open the actions menu
lv: Atveriet darbību izvēlni

en: Click behavior for {0}
lv: Klikšķu darbība {0}

en: Pick one or more filters to update
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus filtrus, ko atjaunināt

en: Saved question
lv: Saglabāts jautājums

en: Link to
lv: Saite uz

en: Enter a URL to link to
lv: Ievadiet URL, uz kuru vēlaties izveidot saiti

en: You can insert the value of a column or dashboard filter using its name, like this: {{some_column}}
lv: Varat ievietot kolonnas vai informācijas paneļa filtra vērtību, izmantojot tā nosaukumu, piemēram: {{some_column}}

en: e.g. http://acme.com/id/{{user_id}}
lv: piemēram, http://acme.com/id/{{user_id}}

en: Pick a dashboard...
lv: Izvēlieties informācijas paneli...

en: Pick a question...
lv: Izvēlieties jautājumu...

en: Pick a dashboard to link to
lv: Izvēlieties informācijas paneli, uz kuru izveidot saiti

en: Pick a question to link to
lv: Izvēlieties jautājumu, uz kuru vēlaties izveidot saiti

en: Pass values to this dashboard's filters (optional)
lv: Nosūtīt vērtības šī informācijas paneļa filtriem (neobligāti)

en: Pass values to this question's variables (optional)
lv: Nodot vērtības šī jautājuma mainīgajiem (neobligāti)

en: Pass values to filter this question (optional)
lv: Nodot vērtības, lai filtrētu šo jautājumu (neobligāti)

en: Dashboard filters
lv: Informācijas paneļa filtri

en: User attributes
lv: Lietotāja atribūti

en: Customize link text (optional)
lv: Pielāgot saites tekstu (neobligāti)

en: E.x. Details for {{Column Name}}
lv: Iepriekšējā informācija par {{kolonnas nosaukums}}

en: Values you can reference
lv: Vērtības, uz kurām varat atsaukties

en: No available targets
lv: Nav pieejamu mērķu

en: filter
lv: filtru

en: variable
lv: mainīgs

en: Other available filters
lv: Citi pieejamie filtri

en: Avaliable filters
lv: Pieejami filtri

en: Other available variables
lv: Citi pieejamie mainīgie

en: Avaliable variables
lv: Pieejamie mainīgie

en: Other available columns
lv: Citas pieejamās kolonnas

en: Avaliable columns
lv: Pieejamās kolonnas

en: user attribute
lv: lietotāja atribūts

en: Text card
lv: Teksta kartīte

en: Click behavior
lv: Klikšķu darbība

en: Visualization options
lv: Vizualizācijas iespējas

en: Edit series
lv: Rediģēt sēriju

en: Add series
lv: Pievienojiet sēriju

en: On click
lv: Noklikšķinot

en: Change title and description
lv: Mainiet nosaukumu un aprakstu

en: You've updated embedded params and will need to update your embed code.
lv: Jūs esat atjauninājis iegultos parametrus, un jums būs jāatjaunina iegulšanas kods.

en: Add question
lv: Pievienot jautājumu

en: You're editing this dashboard.
lv: Jūs rediģējat šo informācijas paneli.

en: Column to filter on
lv: Kolonna filtrēšanai

en: snippet collection
lv: fragmentu kolekcija

en: snippet collections
lv: fragmentu kolekcijas

en: Give your folder a name
lv: Piešķiriet mapei nosaukumu

en: Something short but sweet
lv: Kaut kas īss, bet mīļš

en: Folder this should be in
lv: Mapei tai vajadzētu būt

en: Open the action menu
lv: Atveriet darbību izvēlni

en: Go to...
lv: Iet uz...

en: Go to dashboard
lv: Dodieties uz informācijas paneli

en: Go to question
lv: Dodieties uz jautājumu

en: Go to url
lv: Dodieties uz url

en: Filter this dashboard
lv: Filtrējiet šo informācijas paneli

en: Returns the count of rows in the selected data.
lv: Atgriež rindu skaitu atlasītajos datos.

en: The column or number to sum.
lv: Summējamā kolonna vai skaitlis.

en: The numeric column to get standard deviation of.
lv: Skaitliskā kolonna, no kuras iegūt standarta novirzi.

en: The numeric column whose values to average.
lv: Skaitliskā kolonna, kuras vērtībām jāaprēķina vidējās vērtības.

en: Returns the smallest value found in the column
lv: Atgriež mazāko kolonnā atrasto vērtību

en: Sums up the specified column only for rows where the condition is true.
lv: Summē norādīto kolonnu tikai tām rindām, kurās nosacījums ir patiess.

en: Returns the numeric variance for a given column.
lv: Atgriež noteiktas kolonnas skaitlisko dispersiju.

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: The column or number to get the variance of.
lv: Kolonna vai skaitlis, no kura iegūt dispersiju.

en: Returns the median value of the specified column.
lv: Atgriež norādītās kolonnas vidējo vērtību.

en: The column or number to get the median of.
lv: Kolonna vai skaitlis, no kura iegūt mediānu.

en: percentile-value
lv: procentiles vērtība

en: Returns the value of the column at the percentile value.
lv: Atgriež kolonnas vērtību procentiles vērtībā.

en: The column or number to get the percentile of.
lv: Kolonna vai skaitlis, no kura iegūt procentili.

en: The value of the percentile.
lv: Procentiles vērtība.

en: Returns the string of text in all lower case.
lv: Atgriež teksta virkni ar visiem mazajiem burtiem.

en: The column with values to convert to lower case.
lv: Kolonna ar vērtībām, kas jāpārvērš mazajos burtos.

en: Returns the text in all upper case.
lv: Atgriež tekstu ar visiem lielajiem burtiem.

en: The column or text to return a portion of.
lv: Kolonna vai teksts, no kura atgriezt daļu.

en: The column or text to search through.
lv: Kolonna vai teksts, kurā meklēt.

en: Combine two or more strings of text together.
lv: Apvienojiet divas vai vairākas teksta virknes.

en: The column or text to begin with.
lv: Kolonna vai teksts, ar ko sākt.

en: This will be added to the end of value1, and so on.
lv: Tas tiks pievienots vērtības1 beigām un tā tālāk.

en: Enormous
lv: Milzīgs

en: Gigantic
lv: Gigantisks

en: Returns the number of characters in text.
lv: Atgriež rakstzīmju skaitu tekstā.

en: The column or text you want to get the length of.
lv: Kolonna vai teksts, kura garumu vēlaties iegūt.

en: The column or text you want to trim.
lv: Kolonna vai teksts, kuru vēlaties apgriezt.

en: Returns the absolute (positive) value of the specified column.
lv: Atgriež norādītās kolonnas absolūto (pozitīvo) vērtību.

en: Debt
lv: Parāds

en: The column or number to return absolute (positive) value of.
lv: Kolonna vai skaitlis, lai atgrieztu absolūto (pozitīvo) vērtību.

en: Rounds a decimal number down.
lv: Noapaļo decimālskaitli uz leju.

en: The column or number to round down.
lv: Kolonna vai skaitlis, kas jānoapaļo uz leju.

en: Rounds a decimal number up.
lv: Noapaļo decimālskaitli uz augšu.

en: The column or number to round up.
lv: Kolonna vai skaitlis, kas jānoapaļo uz augšu.

en: Rounds a decimal number either up or down to the nearest integer value.
lv: Noapaļo decimālo skaitli uz augšu vai uz leju līdz tuvākajai veselā skaitļa vērtībai.

en: The column or number to round to nearest integer.
lv: Kolonna vai skaitlis, kas jānoapaļo līdz tuvākajam veselam skaitlim.

en: Returns the square root.
lv: Atgriež kvadrātsakni.

en: Hypotenuse
lv: Hipotenūza

en: The column or number to return square root value of.
lv: Kolonna vai skaitlis, no kura jāatgriež kvadrātsaknes vērtība.

en: exponent
lv: eksponents

en: Raises a number to the power of the exponent value.
lv: Paaugstina skaitli līdz eksponenta vērtības pakāpei.

en: Length
lv: Garums

en: The column or number raised to the exponent.
lv: Kolonna vai skaitlis, kas palielināts līdz eksponentam.

en: The value of the exponent.
lv: Eksponenta vērtība.

en: Returns the base 10 log of the number.
lv: Atgriež skaitļa pamata 10 žurnālu.

en: Value
lv: Vērtība

en: The column or number to return the natural logarithm value of.
lv: Kolonna vai skaitlis, lai atgrieztu naturālā logaritma vērtību.

en: Returns Euler's number, e, raised to the power of the supplied number.
lv: Atgriež Eilera skaitli e, kas palielināts līdz norādītā skaitļa pakāpei.

en: Interest Months
lv: Procentu mēneši

en: The column or number to return the exponential value of.
lv: Kolonna vai skaitlis, lai atgrieztu eksponenciālo vērtību.

en: The column or text to check.
lv: Pārbaudāmā kolonna vai teksts.

en: Checks a date or number column's values to see if they're within the specified range.
lv: Pārbauda datuma vai skaitļu kolonnas vērtības, lai redzētu, vai tās ir norādītajā diapazonā.

en: Created At
lv: Izveidots plkst

en: The date or numeric column that should be within the start and end values.
lv: Datums vai ciparu kolonna, kurai jāatrodas sākuma un beigu vērtībās.

en: The beginning of the range.
lv: Diapazona sākums.

en: The end of the range.
lv: Diapazona beigas.

en: Checks a date column's values to see if they're within the relative range.
lv: Pārbauda datuma kolonnas vērtības, lai redzētu, vai tās atrodas relatīvajā diapazonā.

en: The date column to return interval of.
lv: Datuma kolonna, kurā jāatgriež intervāls.

en: Period of interval, where negative values are back in time.
lv: Intervāla periods, kurā negatīvās vērtības ir atpakaļ laikā.

en: Type of internal like "day", "month", "year".
lv: Iekšējā veida veids, piemēram, "diena", "mēnesis", "gads".

en: The column or value to return.
lv: Atgriežamā kolonna vai vērtība.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if its not empty, and so on.
lv: Ja vērtība1 ir tukša, vērtība2 tiek atgriezta, ja tā nav tukša, un tā tālāk.

en: Tests an expression against a list of cases and returns the corresponding value of the first matching case, with an optional default value if nothing else is met.
lv: Pārbauda izteiksmi pret gadījumu sarakstu un atgriež pirmā atbilstošā gadījuma atbilstošo vērtību ar neobligātu noklusējuma vērtību, ja nekas cits netiek izpildīts.

en: The value that will be returned if the preceding condition is true, and so on.
lv: Vērtība, kas tiks atgriezta, ja iepriekšējais nosacījums ir patiess, un tā tālāk.

en: Is null
lv: Ir nulle

en: Not null
lv: Nav nulles

en: Additive sum of all the values of a column.
    e.x. total revenue over time.
lv: Visu kolonnas vērtību summēta summa. izņemot kopējos ieņēmumus laika gaitā.

en: Additive count of the number of rows.
    e.x. total number of sales over time.
lv: Papildu rindu skaits. izņemot kopējo pārdošanas gadījumu skaitu laika gaitā.

en: Linked filters
lv: Saistītie filtri

en: Label
lv: Etiķete

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: No default
lv: Nav noklusējuma

en: To view this, {0} must be connected to at least one field.
lv: Lai to skatītu, {0} jābūt savienotam ar vismaz vienu lauku.

en: Limit this filter's choices
lv: Ierobežojiet šī filtra izvēles iespējas

en: If you have another dashboard filter, you can limit the choices that are listed for this filter based on the selection of the other one.
lv: Ja jums ir cits informācijas paneļa filtrs, varat ierobežot šim filtram norādītās izvēles iespējas, pamatojoties uz otra atlasi.

en: So first, {0}.
lv: Vispirms, {0}.

en: add another dashboard filter
lv: pievienojiet citu informācijas paneļa filtru

en: If you toggle on one of these dashboard filters, selecting a value for that filter will limit the available choices for {0} filter.
lv: Ja ieslēdzat kādu no šiem informācijas paneļa filtriem, šī filtra vērtības atlasīšana ierobežos filtra {0} pieejamās iespējas.

en: Filtering column
lv: Filtrēšanas kolonna

en: Filtered column
lv: Filtrētā kolonna

en: Enter user names or email addresses
lv: Ievadiet lietotājvārdus vai e-pasta adreses

en: New snippet
lv: Jauns fragments

en: 12:00 AM
lv: 12:00

en: {0}:00 AM
lv: {0}:00

en: Hourly
lv: Stundu

en: Daily at {0}
lv: Katru dienu plkst. {0}

en: Weekly at {0} on {1}
lv: Katru nedēļu plkst. {0}, {1}

en: Monthly on the {0} {1} at {2}
lv: Katru mēnesi {0} {1} plkst. {2}

en: Delete this subscription
lv: Dzēst šo abonementu

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Create a dashboard subscription
lv: Izveidojiet informācijas paneļa abonementu

en: Email it
lv: Nosūtiet to pa e-pastu

en: You can send this dashboard regularly to users or email addresses.
lv: Varat regulāri nosūtīt šo informācijas paneli lietotājiem vai e-pasta adresēm.

en: Send it to Slack
lv: Nosūtiet to Slack

en: Pick a channel and a schedule, and Metabase will do the rest.
lv: Izvēlieties kanālu un grafiku, un Metabase paveiks pārējo.

en: Email this dashboard
lv: Nosūtīt šo informācijas paneli pa e-pastu

en: Don't send if there aren't results
lv: Nesūtiet, ja nav rezultātu

en: Attach results
lv: Pievienojiet rezultātus

en: Attachments can contain up to 2,000 rows of data.
lv: Pielikumos var būt līdz 2000 datu rindām.

en: Send this dashboard to Slack
lv: Nosūtiet šo informācijas paneli Slack

en: Dashboard does not have a parameter with the ID {0}
lv: Informācijas panelī nav parametra ar ID {0}

en: Parameter {0} does not have any Fields associated with it
lv: Parametram {0} nav saistīts neviens lauks

en: include must be either empty or the value 'tables'
lv: iekļaut ir jābūt tukšam vai vērtībai "tables"

en: `database` is required for all queries whose type is not `internal`.
lv: Datu bāze ir nepieciešama visiem vaicājumiem, kuru veids nav iekšējais.

en: Password login is disabled for this instance.
lv: Paroles pieteikšanās šajā gadījumā ir atspējota.

en: Your account is disabled. Please contact your administrator.
lv: Jūsu konts ir atspējots. Lūdzu, sazinieties ar savu administratoru.

en: Your account is disabled.
lv: Jūsu konts ir atspējots.

en: Invalid Slack token.
lv: Nederīgs Slack marķieris.

en: The ''{0}'' command is only available in Metabase Enterprise Edition.
lv: Komanda ''{0}'' ir pieejama tikai Metabase Enterprise Edition.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are PRESENT.
lv: Metabase Enterprise Edition paplašinājumi ir KLĀT.

en: Usage of Metabase Enterprise Edition features are subject to the Metabase Commercial License.
lv: Uz Metabase Enterprise Edition līdzekļu lietošanu attiecas Metabase komerciālā licence.

en: See {0} for details.
lv: Plašāku informāciju skatiet vietnē {0}.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are NOT PRESENT.
lv: Metabase Enterprise Edition paplašinājumi NAV KLĀT.

en: You''re invited to join {0}''s {1}
lv: Jūs esat uzaicināts pievienoties lietotāja {0} {1}

en: {0} created a {1} account
lv: {0} izveidoja {1} kontu

en: {0} accepted their {1} invite
lv: {0} pieņēma viņu {1} ielūgumu

en: [{0}] Password Reset Request
lv: [{0}] Paroles atiestatīšanas pieprasījums

en: [{0}] Notification
lv: [{0}] Paziņojums

en: [{0}] Help make [{1}] better.
lv: [{0}] Palīdziet uzlabot [{1}].

en: [{0}] Tell us how things are going.
lv: [{0}] Pastāstiet mums, kā viss notiek.

en: Error starting events listener
lv: Palaižot notikumu uztvērēju, radās kļūda

en: Should we sync user attributes when someone logs in via LDAP?
lv: Vai mums ir jāsinhronizē lietotāja atribūti, kad kāds piesakās, izmantojot LDAP?

en: Comma-separated list of user attributes to skip syncing for LDAP users.
lv: Komatatdalīts lietotāju atribūtu saraksts, lai LDAP lietotājiem izlaistu sinhronizāciju.

en: Invalid token
lv: Nederīgs marķieris

en: Slack API error: {0}
lv: Slack API kļūda: {0}

en: Slack channel named `metabase_files` is missing!
lv: Trūkst brīva kanāla ar nosaukumu "metabase_files".

en: Please create or unarchive the channel in order to complete the Slack integration.
lv: Lai pabeigtu Slack integrāciju, lūdzu, izveidojiet vai atarhivējiet kanālu.

en: The channel is used for storing graphs that are included in Pulses and MetaBot answers.
lv: Kanāls tiek izmantots, lai saglabātu diagrammas, kas ir iekļautas Impulsu un MetaBot atbildēs.

en: Uploaded image
lv: Augšupielādēts attēls

en: Error uploading file to Slack:
lv: Kļūda, augšupielādējot failu Slack:

en: Invalid session. Expected an instance of Session.
lv: Nederīga sesija. Gaidāms sesijas gadījums.

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is
lv: Sesijas sīkfaila SameSite ir konfigurēts uz "Nav", bet vietne ir

en: served over an insecure connection. Some browsers will reject
lv:  apkalpots, izmantojot nedrošu savienojumu. Dažas pārlūkprogrammas noraidīs

en: cookies under these conditions.
lv:  sīkfailus saskaņā ar šiem nosacījumiem.

en: Top folder
lv: Augšējā mape

en: :parameters must be a sequence of maps with String :id keys
lv: :parameters ir jābūt karšu secībai ar String :id taustiņiem

en: Invalid human-readable-values: values must be a sequence; each item must be nil or a string
lv: Nederīgas cilvēkam lasāmas vērtības: vērtībām ir jābūt secībai; katram vienumam jābūt nullei vai virknei

en: :values must be present to fetch :human_readable_values
lv: Lai iegūtu :cilvēka_lasāmās_vērtības, ir jābūt :vērtībām

en: Field values total length is > {0}.
lv: Lauku vērtību kopējais garums ir > {0}.

en: snippet names cannot include '}' or start with spaces
lv: Fragmentu nosaukumos nedrīkst būt “}”, un tie nedrīkst sākties ar atstarpēm

en: Error executing chain filter query
lv: Kļūda, izpildot ķēdes filtra vaicājumu

en: Field {0} does not exist.
lv: Lauks {0} nepastāv.

en: Cannot search against non-Text Field {0} {1}
lv: Nevar meklēt laukā, kas nav teksta lauks {0} {1}

en: Granting permissions for group {0}: {1}
lv: Atļauju piešķiršana grupai {0}: {1}

en: Revoking permissions for group {0}: {1}
lv: Atļauju atsaukšana grupai {0}: {1}

en: Invalid DB permissions: if you have write access for native queries, you must have full data access.
lv: Nederīgas DB atļaujas: ja jums ir rakstīšanas piekļuve vietējiem vaicājumiem, jums ir jābūt pilnai piekļuvei datiem.

en: Invalid DB permissions: if you have readonly native query access, you must also have data access.
lv: Nederīgas DB atļaujas: ja jums ir tikai lasīšanas piekļuve vietējam vaicājumam, jums ir jābūt arī piekļuvei datiem.

en: Changing permissions from: {0} to: {1}
lv: Atļauju maiņa no: {0} uz: {1}

en: login attribute keys must be a keyword or string
lv: pieteikšanās atribūtu atslēgām ir jābūt atslēgvārdam vai virknei

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts.
lv: Noklusējuma valoda visiem lietotājiem metabāzes lietotāja saskarnē, sistēmas e-pastos, impulsos un brīdinājumos.

en: Users can individually override this default language from their own account settings.
lv: Lietotāji var individuāli ignorēt šo noklusējuma valodu, izmantojot savus konta iestatījumus.

en: Default page to show the user
lv: Noklusējuma lapa, ko rādīt lietotājam

en: Allow this origin to embed the full Metabase application
lv: Ļaujiet šim oriģinālam iegult visu metabāzes lietojumprogrammu

en: Values greater than {0} ({1}) are not allowed.
lv: Vērtības, kas lielākas par {0} ({1}), nav atļautas.

en: This will replace the word "Metabase" wherever it appears.
lv: Tas aizstās vārdu "metabāze" visur, kur tas parādās.

en: These are the primary colors used in charts and throughout Metabase. You might need to refresh your browser to see your changes take effect.
lv: Šīs ir primārās krāsas, kas tiek izmantotas diagrammās un visā metabāzē. Lai izmaiņas stātos spēkā, iespējams, būs jāatsvaidzina pārlūkprogramma.

en: For best results, use an SVG file with a transparent background.
lv: Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet SVG failu ar caurspīdīgu fonu.

en: The url or image that you want to use as the favicon.
lv: URL vai attēls, ko vēlaties izmantot kā favicon.

en: Allow logging in by email and password.
lv: Atļaut pieteikties, izmantojot e-pastu un paroli.

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
      It won''t affect SQL queries.
lv: Tas ietekmēs tādas lietas kā grupēšana pēc nedēļas vai filtrēšana GUI vaicājumos. Tas neietekmēs SQL vaicājumus.

en: Unable to validate token
lv: Nevar apstiprināt pilnvaru

en: Token format is invalid.
lv: Tokena formāts nav derīgs.

en: Error validating token
lv: Validējot pilnvaru, radās kļūda

en: Error filtering against {0} Field: unable to parse String {1} to a {2}
lv: Kļūda filtrējot pret lauku {0}: nevar parsēt virkni {1} uz {2}

en: Error fetching details for Job: {0}
lv: Ienesot informāciju par darbu, radās kļūda: {0}

en: Starting sync task for Database {0}.
lv: Tiek sākts datu bāzes {0} sinhronizācijas uzdevums.

en: Cannot sync Database {0}: Database does not exist.
lv: Nevar sinhronizēt datu bāzi {0}: datu bāze neeksistē.

en: Update Field values task triggered for Database {0}.
lv: Atjaunināt lauka vērtību uzdevums tika aktivizēts datu bāzei {0}.

en: Skipping update, automatic Field value updates are disabled for Database {0}.
lv: Izlaižot atjaunināšanu, datu bāzei {0} ir atspējoti lauka vērtību automātiskie atjauninājumi.

en: SAML Identity Provider Issuer
lv: SAML identitātes nodrošinātāja izsniedzējs

en: SAML Identity Provider SSO URL
lv: SAML identitātes nodrošinātāja SSO URL

en: DB Name
lv: DB nosaukums

en: DB Engine
lv: DB dzinējs

en: Unknown name
lv: Nezināms vārds

en: Unknown engine
lv: Nezināms dzinējs

en: Edit collection
lv: Rediģēt kolekciju

en: Pinned items
lv: Piesprausti vienumi

en: Other users' personal collections
lv: Citu lietotāju personīgās kolekcijas

en: View archive
lv: Skatīt arhīvu

en: Your personal collection
lv: Jūsu personīgā kolekcija

en: Nothing to see yet.
lv: Vēl nav ko redzēt.

en: Use collections to organize and group dashboards and questions for your team or yourself
lv: Izmantojiet kolekcijas, lai sakārtotu un grupētu informācijas paneļus un jautājumus savai komandai vai sev

en: Unpin this item
lv: Atspraust šo vienumu

en: Available filters
lv: Pieejamie filtri

en: Available variables
lv: Pieejamie mainīgie

en: Available columns
lv: Pieejamās kolonnas

en: Include User ID and query hash in queries
lv: Iekļaujiet vaicājumos User ID un vaicājuma jaucējkodu

en: When on, Metabase User ID and query hash get appended to queries on this database, which can be useful for auditing and debugging. However, this causes each query to look distinct, preventing BigQuery from returning cached results, which may increase your costs.
lv: Kad tas ir ieslēgts, šīs datu bāzes vaicājumiem tiek pievienots metabāzes lietotāja ID un vaicājuma jaucējkods, kas var būt noderīgi auditēšanai un atkļūdošanai. Tomēr tādējādi katrs vaicājums izskatās atšķirīgs, neļaujot BigQuery atgriezt kešatmiņā saglabātos rezultātus, kas var palielināt jūsu izmaksas.

en: Periodically refingerprint tables
lv: Periodiski pirkstu nospiedumu tabulas

en: When syncing with this database, Metabase will scan a subset of values of fields to gather statistics that enable things like improved binning behavior in charts, and to generally make your Metabase instance smarter.
lv: Sinhronizējot ar šo datu bāzi, metabāze skenēs lauku vērtību apakškopu, lai apkopotu statistiku, kas nodrošina tādas lietas kā uzlabota binēšanas darbība diagrammās, un kopumā padarītu jūsu metabāzes gadījumu viedāku.

en: Updated date
lv: Atjaunināts datums

en: Updated time
lv: Atjaunots laiks

en: Updated timestamp
lv: Atjaunināts laikspiedols

en: Type of interval like "day", "month", "year".
lv: Intervāla veids, piemēram, "diena", "mēnesis", "gads".

en: Filter by this column
lv: Filtrējiet pēc šīs kolonnas

en: Column formatting
lv: Kolonnu formatēšana

en: Sort ascending
lv: Kārtot augošā secībā

en: Sort descending
lv: Kārtot dilstošā secībā

en: Browse data
lv: Pārlūkot datus

en: Show maximum (first {0})
lv: Rādīt maksimālo (pirmie {0})

en: There was a problem with this visualization
lv: Radās problēma ar šo vizualizāciju

en: Showing first {0} rows
lv: Rāda pirmās {0} rindas

en: first
lv: vispirms

en: last
lv: Pēdējais

en: Emailed
lv:  Nosūtīts pa e-pastu

en: Sent to
lv:  Nosūtīts uz

en: Sent
lv:  Nosūtīts

en: hourly
lv: stundu

en: daily at {0}
lv: katru dienu plkst. {0}

en: {0} at {1}
lv: {0} plkst. {1}

en: monthly on the {0} {1} at {2}
lv: katru mēnesi {0} {1} plkst. {2}

en: This dashboard will no longer be emailed to {0} {1}
lv: Šis informācijas panelis vairs netiks nosūtīts pa e-pastu uz {0} {1}

en: Slack channel {0} will no longer get this dashboard {1}
lv: Slack kanāls {0} vairs nesaņems šo informācijas paneli {1}

en: Channel {0} will no longer receive this dashboard {1}
lv: Kanāls {0} vairs nesaņems šo informācijas paneli {1}

en: Schedules
lv: Grafiki

en: Set up a new schedule
lv: Iestatiet jaunu grafiku

en: Close
lv: Aizvērt

en: You'll need to {0} first.
lv: Vispirms jums būs nepieciešams {0}.

en: First, you'll have to {0}.
lv: Vispirms jums būs {0}.

en: Rows {0}-{1} of first {2}
lv: Rindas {0}-{1} no pirmās {2}

en: Drag fields here
lv: Velciet laukus šeit

en: Percentage
lv: Procenti

en: Totals for {0}
lv: Kopējās summas par {0}

en: Grand totals
lv: Kopsummas

en: Row totals
lv: Rindu kopsummas

en: Fields to use for the table rows
lv: Tabulas rindām izmantojamie lauki

en: Fields to use for the table columns
lv: Lauki, kas jāizmanto tabulas kolonnām

en: Fields to use for the table values
lv: Lauki, kas jāizmanto tabulas vērtībām

en: Pivot tables can only be used with aggregated queries.
lv: Rakurstabulas var izmantot tikai ar apkopotiem vaicājumiem.

en: Pivot Table
lv: Rakurstabula

en: Waterfall
lv: Ūdenskritums

en: waterfall chart
lv: ūdenskrituma diagramma

en: Increase color
lv: Palielināt krāsu

en: Decrease color
lv: Samazināt krāsu

en: Show total
lv: Rādīt kopējo

en: Total color
lv: Kopējā krāsa

en: Unable to run internal query function: cannot resolve {0}
lv: Nevar palaist iekšējā vaicājuma funkciju: nevar atrisināt {0}

en: Audit App queries are not enabled on this instance.
lv: Šajā gadījumā Audit App vaicājumi nav iespējoti.

en: Invalid internal query function: {0} is not marked as an ^:internal-query-fn
lv: Nederīga iekšējā vaicājuma funkcija: {0} nav atzīmēta kā ^:internal-query-fn

en: Error: sandboxing is not enabled for this instance.
lv: Kļūda: smilškaste šim gadījumam nav iespējota.

en: Please check you have set a valid Enterprise token and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai esat iestatījis derīgu uzņēmuma pilnvaru, un mēģiniet vēlreiz.

note: If the current permissions are nil, then we would return false which could give a potentially segmented user access they shouldn't have. If we don't have permissions, we can't determine whether they are segmented, so throw.
en: No permissions found for current user
lv: Pašreizējam lietotājam nav atrasta neviena atļauja

en: User ''{0}'' attempted to access an inaccessible field. Accessible fields {1}, fields in query {2}
lv: Lietotājs ''{0}'' mēģināja piekļūt nepieejamam laukam. Pieejamie lauki {1}, lauki vaicājumā {2}

en: User not able to query field
lv: Lietotājs nevar veikt vaicājuma lauku

en: Found more than one group table access policy for user ''{0}''
lv: Lietotājam ''{0}'' atrasta vairāk nekā viena grupas tabulas piekļuves politika

en: Query requires user attribute `{0}`
lv: Vaicājumam ir nepieciešams lietotāja atribūts “{0}”.

en: invalid --mode value
lv: nederīga --režīma vērtība

en: invalid --on-error value
lv: nederīga --on-error vērtība

en: invalid context seed value
lv: nederīga konteksta sākuma vērtība

en: Dump was produced using a different version of Metabase. Things may break!
lv: Dump tika ražots, izmantojot citu Metabase versiju. Lietas var salūzt!

en: Error loading dump: {0}
lv: Ielādējot izdruku, radās kļūda: {0}

en: {0} is not a valid user
lv: {0} nav derīgs lietotājs

en: Error dumping {0}
lv: Izmetot {0}, radās kļūda

en: No admin users found! At least one admin user is needed to act as the owner for all the loaded entities.
lv: Nav atrasts neviens administrators! Ir nepieciešams vismaz viens administrators, lai darbotos kā visu ielādēto entītiju īpašnieks.

en: Error loading dependencies: reference to an unknown entity {0}
lv: Ielādējot atkarības, radās kļūda: atsauce uz nezināmu entītiju {0}

en: Can''t resolve {0} in fully qualified name {1}
lv: Nevar atrisināt {0} pilnībā kvalificētā vārdā {1}

en: Model {0} does not support upsert
lv: Modelis {0} neatbalsta upsert

en: Error inserting {0}
lv: Ievietojot {0}, radās kļūda

en: Inserting {0}
lv: Notiek {0} ievietošana

en: {0} already exists -- skipping
lv: {0} jau pastāv — tiek izlaists

en: Skipping {0} (nothing to update)
lv: Izlaižot {0} (nav ko atjaunināt)

en: Updating {0}
lv: Notiek {0} atjaunināšana

en: Error updating {0}
lv: Atjauninot {0}, radās kļūda

en: SSO has not been enabled and/or configured
lv: SSO nav iespējots un/vai konfigurēts

en: SSO requires a valid token
lv: SSO ir nepieciešama derīga pilnvara

en: Error returning SSO entry point
lv: Atgriežot SSO ieejas punktu, radās kļūda

en: Error logging in
lv: Kļūda piesakoties

en: Can't create new JWT user when JWT is not configured
lv: Nevar izveidot jaunu JWT lietotāju, ja JWT nav konfigurēts

en: JWT SSO has not been enabled and/or configured
lv: JWT SSO nav iespējots un/vai konfigurēts

en: Invalid SAML configuration: could not find user email.
lv: Nederīga SAML konfigurācija: nevarēja atrast lietotāja e-pastu.

en: We tried looking for {0}, but couldn't find the attribute.
lv: Mēs mēģinājām meklēt {0}, bet nevarējām atrast atribūtu.

en: Please make sure your SAML IdP is properly configured.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai SAML IDP ir pareizi konfigurēts.

en: SAML has not been enabled and/or configured
lv: SAML nav iespējots un/vai konfigurēts

en: Warning: expected `redirect` param, but none is present
lv: Brīdinājums: ir paredzēts “novirzīšanas” parametrs, taču neviena nav

en: Error generating SAML request
lv: Kļūda, ģenerējot SAML pieprasījumu

en: Unable to log in: SAML IdP certificate is not set.
lv: Nevar pieteikties: SAML IDP sertifikāts nav iestatīts.

en: SAML response validation failed
lv: SAML atbildes validācija neizdevās

en: Unable to log in: SAML response validation failed
lv: Nevar pieteikties: SAML atbildes validācija neizdevās

en: Unable to log in: SAML info does not contain user attributes.
lv: Nevar pieteikties: SAML informācija nesatur lietotāja atribūtus.

en: Enable SAML authentication.
lv: Iespējot SAML autentifikāciju.

en: This is the URL where your users go to log in to your identity provider. Depending on which IdP you''re
    using, this usually looks like https://your-org-name.example.com or https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml
lv: Šis ir URL, uz kuru dodas jūsu lietotāji, lai pieteiktos jūsu identitātes nodrošinātājam. Atkarībā no tā, kuru IDP izmantojat, tas parasti izskatās šādi: https://your-org-name.example.com vai https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml

en: Error parsing SAML identity provider certificate
lv: Kļūda, analizējot SAML identitātes nodrošinātāja sertifikātu

en: Invalid identity provider certificate. Certificate should be a base-64 encoded string.
lv: Nederīgs identitātes nodrošinātāja sertifikāts. Sertifikātam ir jābūt 64 bāzes kodētai virknei.

en: Encoded certificate for the identity provider. Depending on your IdP, you might need to download this,
    open it in a text editor, then copy and paste the certificate's contents here.
lv: Kodēts sertifikāts identitātes nodrošinātājam. Atkarībā no jūsu IDP, iespējams, tas būs jālejupielādē, jāatver teksta redaktorā, pēc tam kopējiet un ielīmējiet sertifikāta saturu šeit.

en: This is a unique identifier for the IdP. Often referred to as Entity ID or simply 'Issuer'. Depending
    on your IdP, this usually looks something like http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v
lv: Šis ir unikāls IDP identifikators. Bieži dēvē par entītijas ID vai vienkārši “izsniedzēju”. Atkarībā no jūsu IDP tas parasti izskatās šādi: http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v

en: This application name will be used for requests to the Identity Provider
lv: Šis lietojumprogrammas nosaukums tiks izmantots pieprasījumiem identitātes nodrošinātājam

en: Absolute path to the Keystore file to use for signing SAML requests
lv: Absolūtais ceļš uz Keystore failu, ko izmantot SAML pieprasījumu parakstīšanai

en: Password for opening the keystore
lv: Parole atslēgu krātuves atvēršanai

en: Alias for the key that Metabase should use for signing SAML requests
lv: Aizstājvārds atslēgai, kas metabāzei jāizmanto SAML pieprasījumu parakstīšanai

en: SAML attribute for the user''s email address
lv: SAML atribūts lietotāja e-pasta adresei

en: SAML attribute for the user''s first name
lv: SAML atribūts lietotāja vārdam

en: SAML attribute for the user''s last name
lv: SAML atribūts lietotāja uzvārdam

en: Enable group membership synchronization with SAML.
lv: Iespējot grupas dalības sinhronizāciju ar SAML.

en: SAML attribute for group syncing
lv: SAML atribūts grupas sinhronizēšanai

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are SAML groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing SAML to Metabase group mappings.
lv: JSON satur SAML uz metabāzes grupu kartēšanu.

en: Enable JWT based authentication
lv: Iespējot JWT balstītu autentifikāciju

en: URL of JWT based login page
lv: JWT balstītas pieteikšanās lapas URL

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages
lv: Virkne, ko izmanto JWT ziņojumu apstiprināšanai izmantotās privātās atslēgas ievadīšanai

en: Key to retrieve the JWT user's email address
lv: Atslēga JWT lietotāja e-pasta adreses izgūšanai

en: Key to retrieve the JWT user's first name
lv: Taustiņš JWT lietotāja vārda izgūšanai

en: Key to retrieve the JWT user's last name
lv: Taustiņš JWT lietotāja uzvārda izgūšanai

en: Key to retrieve the JWT user's groups
lv: Atslēga JWT lietotāju grupu izgūšanai

en: Enable group membership synchronization with JWT.
lv: Iespējot dalības grupā sinhronizāciju ar JWT.

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are JWT groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing JWT to Metabase group mappings.
lv: JSON satur JWT uz metabāzes grupu kartēšanu.

en: Should new email notifications be sent to admins, for all new SSO users?
lv: Vai visiem jaunajiem SSO lietotājiem ir jāsūta jauni e-pasta paziņojumi administratoriem?

en: New SSO user created: {0} ({1})
lv: Izveidots jauns SSO lietotājs: {0} ({1})

en: Cannot convert a {0} to a {1}
lv: Nevar pārvērst {0} par {1}

en: Cannot extract {0} from a TIME field
lv: Nevar izvilkt {0} no lauka TIME

en: Cannot extract {0} from a DATE field
lv: Nevar izvilkt {0} no DATE lauka

en: Cannot extract {0} from a DATETIME or TIMESTAMP
lv: Nevar izvilkt {0} no DATETIME vai TIMESTAMP

note: trying to add an `hour` to a `date` or a `year` to a `time` is something we shouldn't be allowing in the UI in the first place
en: Invalid query: you cannot add a {0} to a {1} column.
lv: Nederīgs vaicājums: jūs nevarat pievienot {0} kolonnai {1}.

en: It doesn''t make sense to convert between DATEs and TIMEs!
lv: Nav jēgas konvertēt starp DATE un TIME!

en: Druid request error [{0}]: {1}
lv: Druīda pieprasījuma kļūda [{0}]: {1}

en: Failed to parse Druid response body: {0}
lv: Neizdevās parsēt Druid atbildes pamattekstu: {0}

en: Error running query:
lv: Kļūda, izpildot vaicājumu:

en: Client closed connection, no queryId found, can't cancel query
lv: Klienta savienojums ir slēgts, queryId nav atrasts, vaicājumu nevar atcelt

en: Client closed connection, canceling Druid queryId {0}
lv: Klients slēgts savienojums, tiek atcelts Druid queryId {0}

en: Canceling Druid query with ID {0}
lv: Druīda vaicājuma ar ID {0} atcelšana

en: Failed to cancel Druid query with queryId {0}
lv: Neizdevās atcelt Druid vaicājumu ar queryID {0}

en: Don''t know how to retrieve results for columns {0}
lv: Nezinu, kā izgūt rezultātus kolonnām {0}

en: Error post-processing Druid query results
lv: Kļūda, apstrādājot Druid vaicājuma rezultātus

en: Error reducing Druid query results
lv: Kļūda, samazinot Druid vaicājuma rezultātus

en: WARNING: Don't know how to combine these intervals into a single interval.
lv: BRĪDINĀJUMS: Nezinu, kā šos intervālus apvienot vienā intervālā.

en: Ignoring intervals: {0}
lv: Intervālu ignorēšana: {0}

en: Error creating aggregation clause
lv: Veidojot apkopošanas klauzulu, radās kļūda

en: Expected :aggregation-options, constant, or expression.
lv: Paredzamās: apkopošanas opcijas, konstante vai izteiksme.

en: grouped timeseries queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
lv: grupētus laikrindu vaicājumus var kārtot tikai pēc kolonnas "laikspiedols".

en: scan queries can only be sorted if they include the ''timestamp'' column.
lv: skenēšanas vaicājumus var kārtot tikai tad, ja tie ietver sleju "laikspiedols".

en: scan queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
lv: skenēšanas vaicājumus var kārtot tikai pēc kolonnas "laikspiedols".

en: Error generating Druid query
lv: Kļūda, ģenerējot Druid vaicājumu

en: Fetching Google access/refresh tokens with auth-code {0}...
lv: Notiek Google piekļuves/atsvaidzināšanas pilnvaru iegūšana ar autentifikācijas kodu {0}...

en: Multiple date filters are not supported in filters:
lv: Filtros netiek atbalstīti vairāki datuma filtri:

en: Unexpected columns in results: {0}
lv: Negaidītas kolonnas rezultātos: {0}

en: Unable to parse query: {0}
lv: Nevar parsēt vaicājumu: {0}

en: Don''t know how to substitute {0} {1}
lv: Nezinu, kā aizstāt {0} {1}

en: Substituted {0} -> {1}
lv: Aizstāts ar {0} -> {1}

en: Don''t know how to handle aggregation {0}
lv: Nezinu, kā rīkoties ar apkopošanu {0}

en: Using DNS SRV requires a FQDN for host
lv: Lai izmantotu DNS SRV, saimniekdatoram ir nepieciešams FQDN

en: No database name specified in URI. Monger requires a database to be explicitly configured.
lv: URI nav norādīts datu bāzes nosaukums. Monger pieprasa, lai datu bāze būtu skaidri konfigurēta.

en: Opened new MongoDB connection.
lv: Atvērts jauns MongoDB savienojums.

en: Closed MongoDB connection.
lv: Slēgts MongoDB savienojums.

en: fetch-next-page w/ URI
lv: ielādēt nākamo lapu ar URI

en: Error running query.
lv: Palaižot vaicājumu, radās kļūda.

en: Client connection closed, no query-id found, can't cancel query
lv: Klienta savienojums ir aizvērts, vaicājuma ID nav atrasts, vaicājumu nevar atcelt

en: Error canceling query with ID {0}
lv: Atceļot vaicājumu ar ID {0}, radās kļūda

en: Error executing query
lv: Kļūda, izpildot vaicājumu

en: Failed to fetch materialized views for this database
lv: Neizdevās ienest materializētos skatus šai datubāzei

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card associated with it
lv: Nederīgs brīdinājums: ar brīdinājumu nav saistīta karte

en: Error determining whether Database supports nested queries
lv: Kļūda, nosakot, vai datu bāze atbalsta ligzdotos vaicājumus

en: Invalid query params: could not determine slug for parameter with ID {0}
lv: Nederīgi vaicājuma parametri: nevarēja noteikt sliņķi parametram ar ID {0}

en: Cannot search for values: {0} is not an enabled parameter.
lv: Nevar meklēt vērtības: {0} nav iespējots parametrs.

en: You can''t specify a value for {0} if it's already set in the JWT.
lv: Jūs nevarat norādīt {0} vērtību, ja tā jau ir iestatīta JWT.

en: Error compiling HoneySQL form
lv: Kļūda, sastādot HoneySQL veidlapu

en: Not a valid Database/Database ID/JDBC spec
lv: Nav derīga datu bāzes/datu bāzes ID/JDBC specifikācija

en: You don''t have any cards yet.
lv: Jums vēl nav nevienas kartes.

en: Here are your {0} most recent cards:
lv: Šeit ir jūsu {0} jaunākās kartītes:

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, `{2}`, and `{3}`.
lv: vērtībai ir jābūt kartei ar taustiņiem `{0}`, `{1}`, `{2}` un `{3}`.

en: Not creating proxy JDBC driver for class {0} -- original driver was loaded by system ClassLoader
lv: Netiek izveidots starpniekservera JDBC draiveris klasei {0} — sākotnējo draiveri ielādēja sistēma ClassLoader

en: Query took {0} to run; minimum for cache eligibility is {1}
lv: Vaicājuma izpildei vajadzēja {0}; kešatmiņas piemērotības minimums ir {1}

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to wrap field references in explicit :joined-field clauses.
lv: Nevar atrisināt apvienoto lauku neskaidru savienojumu dēļ: tabula {0} (ID {1}) ir apvienota vairākas reizes. Lauku atsauces ir jāietver precīzās :joined-field klauzulās.

en: I don''t know how to `overflow stack`. Here''s what I can do: `help`, `list`, `show`
lv: Es nezinu, kā `pārpildīt kaudzi`. Lūk, ko es varu darīt: "palīdzība", "saraksts", "rādīts".

en: Test setting - this only shows up in dev (1)
lv: Testa iestatījums — tas tiek rādīts tikai dev (1)

en: Test setting - this only shows up in dev (2)
lv: Testa iestatījums — tas tiek rādīts tikai dev (2)

en: Test setting - this only shows up in dev (3)
lv: Testa iestatījums — tas tiek rādīts tikai dev (3)

en: Test setting - this only shows up in dev (4)
lv: Testa iestatījums — tas tiek rādīts tikai dev (4)

en: Test setting - with i18n
lv: Testa iestatījums - ar i18n

en: This is a sample sensitive Setting.
lv: Šis ir jutīga iestatījuma paraugs.

[ctx: This is a new information message on the new pulse creation page.]
en: Pulses are being phased out
lv: Pākšaugi tiek pakāpeniski pārtraukti

[ctx: An info message letting you know you can create dashboard subscriptions instead of pulses.]
en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
lv: Tā vietā tagad varat iestatīt {0}. Mēs noņemsim Pulses nākamajā laidienā un palīdzēsim migrēt visu, kas jums joprojām ir.

en: dashboard subscriptions
lv: informācijas paneļa abonementi

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}
lv: {0} diagrammas jūsu abonementā neizskatīsies tāpat kā informācijas panelī. {1}

en: minutes past the hour
lv: minūtes pēc stundas

en: Email sent
lv: Epasts nosūtīts

en: Add data to share this dashboard
lv: Pievienojiet datus, lai kopīgotu šo informācijas paneli

en: Dashboard subscriptions
lv: Informācijas paneļa abonementi

en: Text as a ISO-8601 timestamp
lv: Teksts kā ISO-8601 laikspiedols

en: Text as a ISO-8601 time
lv: Teksts kā ISO-8601 laiks

en: Text as a ISO-8601 date
lv: Teksts kā ISO-8601 datums

en: UNIX Timestamp (Microseconds)
lv: UNIX laikspiedols (mikrosekundes)

en: Pulses are being phased out
lv: Pākšaugi tiek pakāpeniski pārtraukti

en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
lv: Tā vietā tagad varat iestatīt {0}. Mēs noņemsim Pulses nākamajā laidienā un palīdzēsim migrēt visu, kas jums joprojām ir.

en: File format
lv: Faila formāts

en: Questions to attach
lv: Pievienojamie jautājumi

en: Delete this subscription to {0}?
lv: Vai dzēst šo {0} abonementu?

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}.
lv: {0} diagrammas jūsu abonementā neizskatīsies tāpat kā informācijas panelī. {1}.

en: Fields to use for the table {0}
lv: Tabulai {0} izmantojamie lauki

en: rows
lv: rindas

en: columns
lv: kolonnas

en: values
lv: vērtības

en: Error normalizing form.
lv: Kļūda, normalizējot formu.

en: Error canonicalizing query
lv: Kanonizējot vaicājumu, radās kļūda

en: Error performing whole query transformations
lv: Kļūda, veicot visas vaicājuma transformācijas

en: Error normalizing query
lv: Kļūda, normalizējot vaicājumu

en: Sandbox Cards can''t return columns that aren't present in the Table they are sandboxing.
lv: Smilškastes kartītes nevar atgriezt kolonnas, kuras nav tabulā, tās ir smilškastes.

en: Sandbox Cards can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
lv: Smilškastes kartītes nevar atgriezt kolonnas, kuru tipi atšķiras no tabulas.

en: Cannot update Card: Card is used for Sandboxing, and updates would violate sandbox rules.
lv: Nevar atjaunināt karti: karte tiek izmantota smilškastes darbam, un atjauninājumi pārkāpj smilškastes noteikumus.

en: You cannot change the Table ID of a GTAP once it has been created.
lv: Jūs nevarat mainīt GTAP tabulas ID, kad tas ir izveidots.

en: `database` is required for all queries.
lv: Visiem vaicājumiem ir nepieciešama “datu bāze”.

en: ERROR {0}
lv: KĻŪDA {0}

en: copied {0} instances.
lv: kopēti {0} gadījumi.

en: Copying instances of {0}...
lv: Notiek {0} gadījumu kopēšana...

en: Error copying instances of {0}
lv: Kopējot {0} gadījumus, radās kļūda

en: Temporarily disabling DB constraints...
lv: Uz laiku tiek atspējoti DB ierobežojumi...

en: Re-enabling DB constraints...
lv: Tiek atkārtoti iespējoti DB ierobežojumi...

en: Setting Postgres sequence ids to proper values...
lv: Notiek Postgres secību ID iestatīšana uz pareizām vērtībām...

note: make sure the source database is up-do-date
en: Set up {0} source database and run migrations...
lv: Iestatiet {0} avotu datu bāzi un veiciet migrāciju...

note: make sure the dest DB is up-to-date don't need or want to run data migrations in the target DB, since the data is already migrated appropriately
en: Set up {0} target database and run migrations...
lv: Iestatiet {0} mērķa datu bāzi un veiciet migrāciju...

note: make sure target DB is empty
en: Testing if target {0} database is already populated...
lv: Pārbauda, vai mērķa {0} datu bāze jau ir aizpildīta...

en: Unsupported application database type: {0} is not currently supported.
lv: Neatbalstīts lietojumprogrammu datu bāzes veids: {0} pašlaik netiek atbalstīts.

en: Check the value of MB_DB_CONNECTION_URI.
lv: Pārbaudiet MB_DB_CONNECTION_URI vērtību.

en: Driver {0} does not support {1}
lv: Draiveris {0} neatbalsta {1}

en: No magnitude known for {0}
lv: {0} lielums nav zināms

en: Error resolving source query
lv: Atrisinot avota vaicājumu, radās kļūda

en: Have your email configured for you.
lv: Konfigurējiet savu e-pastu.

en: Have your server maintained for you.
lv: Uzturiet savu serveri jūsu vietā.

en: Want to have upgrades taken care of for you?
lv: Vai vēlaties, lai jauninājumi tiktu parūpēti jūsu vietā?

en: Migrate to Metabase Cloud.
lv: Migrējiet uz Metabase Cloud.

en: Manage Metabase Cloud
lv: Pārvaldīt metabāzes mākoni

en: Show totals
lv: Rādīt kopsummas

en: Sort order
lv: Šķirošanas secība

en: See options…
lv: Skatīt opcijas…

en: This database does not support pivot tables.
lv: Šī datu bāze neatbalsta rakurstabulas.

en: Invalid GeoJSON file location: must either start with http:// or https:// or be a relative path to a file on the classpath.
lv: Nederīga GeoJSON faila atrašanās vieta: jāsākas ar http:// vai https:// vai jābūt relatīvam ceļam uz failu klases ceļā.

en: URLs referring to hosts that supply internal hosting metadata are prohibited.
lv: Ir aizliegti vietrāži URL, kas atsaucas uz saimniekdatoriem, kas nodrošina iekšējo mitināšanas metadatus.

en: Invalid custom GeoJSON.
lv: Nederīgs pielāgotais GeoJSON.

en: Invalid {0}: specified breakout at index {1}, but we only have {2} breakouts
lv: Nederīgs {0}: norādīts sadalījums rādītājā {1}, bet mums ir tikai {2} sadalījums

en: Error generating pivot queries
lv: Radās kļūda, ģenerējot rakursa vaicājumus

en: Sync Administrator group
lv: Sinhronizācijas administratora grupa

en: Set filter values for when this gets sent
lv: Iestatiet filtra vērtības, kad tas tiek nosūtīts

en: Delete the {0} database?
lv: Vai dzēst datu bāzi {0}?

en: Restoring the sample dataset...
lv: Notiek datu kopas parauga atjaunošana...

en: No semantic type
lv: Nav semantiskā veida

en: Select a semantic type
lv: Izvēlieties semantisko veidu

en: Cast to a specific data type
lv: Apraide uz noteiktu datu tipu

en: Select a conversion
lv: Atlasiet reklāmguvumu

en: Don't cast
lv: Nepārraidīt

en: Something went wrong
lv: Kaut kas nogāja greizi

en: Choose "Desktop App" as the application type. Name it whatever you'd like.
lv: Kā lietojumprogrammas veidu izvēlieties "Darbvirsmas lietotne". Nosauciet to kā vēlaties.

en: Didn't find anything
lv: Neko neatradu

en: There weren't any results for your search.
lv: Jūsu meklēšanai nebija rezultātu.

en: Checks if a column is null
lv: Pārbauda, vai kolonna ir nulle

en: The column to check.
lv: Pārbaudāmā kolonna.

en: Checks if a column is empty
lv: Pārbauda, vai kolonna ir tukša

en: CASE expects 2 arguments or more
lv: CASE sagaida 2 argumentus vai vairāk

en: Expecting boolean but found {0}
lv: Gaidīja Būla vērtību, bet atrada {0}

en: Subtotal, Age, Price, Quantity, etc.
lv: Starpsumma, vecums, cena, daudzums utt.

en: Dropdown
lv: Nomest lejā

en: Select one or more values from a list or search box.
lv: Sarakstā vai meklēšanas lodziņā atlasiet vienu vai vairākas vērtības.

en: Exclude one or more specific values.
lv: Izslēdziet vienu vai vairākas konkrētas vērtības.

en: Match values that contain the entered text.
lv: Atbilst vērtībām, kas satur ievadīto tekstu.

en: Filter out values that contain the entered text.
lv: Filtrējiet vērtības, kas satur ievadīto tekstu.

en: Match values that begin with the entered text.
lv: Atbilst vērtībām, kas sākas ar ievadīto tekstu.

en: Match values that end with the entered text.
lv: Saskaņojiet vērtības, kas beidzas ar ievadīto tekstu.

en: Duplicate this question
lv: Dublējiet šo jautājumu

en: Saved question in {0}
lv: Saglabāts jautājums šeit: {0}

en: Table in {0}
lv: Tabula šeit: {0}

en: Segment of
lv:  Segments no

en: Metric for
lv:  Metrika priekš

en: {0} in {1}
lv: {0} šeit: {1}

en: Note
lv: Piezīme

en: charts in your subscription won't look the same as in your dashboard.
lv: abonementā esošās diagrammas neizskatīsies tāpat kā informācijas panelī.

en: Filter values
lv: Filtru vērtības

en: You can customize filter values for each subscription with the Enterprise edition.
lv: Varat pielāgot filtra vērtības katram abonementam, izmantojot Enterprise izdevumu.

en: If a dashboard filter has a default value, it’ll be applied when your subscription is sent.
lv: Ja informācijas paneļa filtram ir noklusējuma vērtība, tā tiks lietota, kad tiks nosūtīts jūsu abonements.

en: {0} selections
lv: {0} atlases

en: Login History
lv: Pieteikšanās vēsture

en: Sync the admin group?
lv: Vai sinhronizēt administratoru grupu?

en: Sandbox Questions can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
lv: Smilškastes jautājumi nevar atgriezt kolonnas, kuru tipi atšķiras no tabulas.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP
lv: Lietojot GTAP, radās kļūda, iepriekš apstrādājot avota vaicājumu

en: Error running query to determine metadata
lv: Palaižot vaicājumu, lai noteiktu metadatus, radās kļūda

en: Can't create new SAML user when SAML is not configured
lv: Nevar izveidot jaunu SAML lietotāju, ja SAML nav konfigurēts

en: Error compiling SQL: breakout does not have an alias
lv: Kļūda, kompilējot SQL: izlaušanai nav aizstājvārda

en: Error running query
lv: Palaižot vaicājumu, radās kļūda

en: Unknown aggregation type!
lv: Nezināms apkopošanas veids!

en: No aggregation at index {0}
lv: Nav apkopošanas rādītājā {0}

en: Multiple date filters are not supported.
lv: Vairāki datuma filtri netiek atbalstīti.

en: Error checking schema permissions
lv: Pārbaudot shēmas atļaujas, radās kļūda

en: Error setting prepared statement fetch direction to FETCH_FORWARD
lv: Kļūda, iestatot sagatavotā izraksta iegūšanas virzienu uz FETCH_FORWARD

en: Error setting statement fetch direction to FETCH_FORWARD
lv: Kļūda, iestatot paziņojuma iegūšanas virzienu uz FETCH_FORWARD

en: You cannot save this Question because you do not have permissions to run its query.
lv: Jūs nevarat saglabāt šo jautājumu, jo jums nav atļauju izpildīt tā vaicājumu.

en: Authentication endpoint error
lv: Autentifikācijas galapunkta kļūda

en: SSH tunnel can only be established for H2 connections using the TCP protocol
lv: SSH tuneli var izveidot tikai H2 savienojumiem, izmantojot TCP protokolu

en: ssh tunnel for database {0} looks closed; marking pool invalid to reopen it
lv: ssh tunelis datubāzei {0} izskatās slēgts; atzīmējot baseinu par nederīgu, lai to atkārtoti atvērtu

en: Query canceled, calling Statement.cancel()
lv: Vaicājums atcelts, izsaucot Statement.cancel()

en: Select statement did not produce a ResultSet for native query
lv: Izvēles priekšraksts neradīja ResultSet vietējam vaicājumam

en: We''ve Noticed a New {0} Login, {1}
lv: Esam pamanījuši jaunu {0} pieteikšanos, {1}

en: Don''t know how to process event with model {0}
lv: Nezinu, kā apstrādāt notikumu ar modeli {0}

en: Failed to process activity event {0}
lv: Neizdevās apstrādāt darbības notikumu {0}

en: Error sending ''login from new device'' notification email
lv: Sūtot e-pasta paziņojumu “Pieteikšanās no jaunas ierīces”, radās kļūda

en: You can''t update a LoginHistory after it has been created.
lv: Pēc pieteikšanās vēstures izveides nevar atjaunināt.

en: Don''t know how to wrap Field ID.
lv: Nezinu, kā ietīt lauka ID.

en: Setting {0} already registered in {1}
lv: Iestatījums {0} jau reģistrēts šeit: {1}

en: Controls how often the heartbeats are sent when an SSH tunnel is established (in seconds).
lv: Kontrolē, cik bieži tiek nosūtīti sirdspuksti, kad tiek izveidots SSH tunelis (sekundēs).

en: Controls the fetch size used for Redshift queries (in PreparedStatement), via defaultRowFetchSize.
lv: Kontrolē ieneses lielumu, kas tiek izmantots Redshift vaicājumiem (no PreparedStatement), izmantojot noklusējumaRowFetchSize.

en: Cannot find matching FK Table ID for FK Field {0}
lv: Nevar atrast atbilstošu FK tabulas ID FK laukam {0}

note: if for some reason `optimize-filter` doesn't return an optimized filter clause, log and error and use the original. `can-optimize-filter?` shouldn't have said we could optimize this filter in the first place
en: Error optimizing temporal filter clause
lv: Kļūda, optimizējot temporālā filtra klauzulu

en: Error resolving Fields in query
lv: Atrisinot vaicājuma laukus, radās kļūda

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to specify an explicit `:join-alias` in the field reference.
lv: Nevar atrisināt apvienoto lauku neskaidru savienojumu dēļ: tabula {0} (ID {1}) ir apvienota vairākas reizes. Lauka atsaucē ir jānorāda precīzs `:join-alias'.

en: Unsupported temporal bucketing: You can''t bucket a {0} Field by {1}.
lv: Neatbalstīta laika segmentēšana: {0} lauku nevar pievienot segmentam pēc {1}.

en: Error processing additional pivot table query
lv: Apstrādājot papildu rakurstabulas vaicājumu, radās kļūda

en: Invalid cell format
lv: Nederīgs šūnas formāts

en: Enable typeahead search in the Metabase navbar?
lv: Vai iespējot ievades meklēšanu metabāzes navigācijas joslā?

en: Login in request is missing device ID information
lv: Pieteikšanās pieprasījumā trūkst ierīces ID informācijas

en: Login request is missing user-agent information
lv: Pieteikšanās pieprasījumā trūkst lietotāja aģenta informācijas

en: Unable to determine login request IP address
lv: Nevar noteikt pieteikšanās pieprasījuma IP adresi

en: Error determining login history for request
lv: Nosakot pieprasījuma pieteikšanās vēsturi, radās kļūda

en: unknown
lv: nezināms

en: Unknown device type
lv: Nezināms ierīces veids

en: Unknown OS
lv: Nezināma OS

en: Unknown browser
lv: Nezināma pārlūkprogramma

en: Error geocoding IP addresses
lv: Kļūda, ģeokodējot IP adreses

en: Semantic type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: {0} semantiskais veids ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Name of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Lietotāja {0} nosaukums ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Don''t know how to format a {0} as a human-readable date/time
lv: Nezinu, kā formatēt {0} kā cilvēkam lasāmu datumu/laiku

en: Valid coercion strategy
lv: Derīga piespiešanas stratēģija

en: value must be a valid coercion strategy.
lv: vērtībai ir jābūt derīgai piespiešanas stratēģijai.

en: A testing setting
lv: Testēšanas iestatījums

en: Question name
lv: Jautājuma nosaukums

en: Collection name
lv: Kolekcijas nosaukums

en: Group membership filter
lv: Grupas dalības filtrs

en: Find someone
lv: Atrodi kādu

en: Invite someone
lv: Uzaiciniet kādu

en: here
lv: šeit

en: Domain
lv: Domēns

en: Add bot integration
lv: Pievienojiet robotprogrammatūru integrāciju

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time. Last successful check was
    {0}.
lv: Atvainojiet, mēs šobrīd nevarējām pārbaudīt atjauninājumus. Pēdējā veiksmīgā pārbaude bija {0}.

en: Only change this if you know what you're doing!
lv: Mainiet to tikai tad, ja zināt, ko darāt!

en: Replace underscores and dashes with spaces
lv: Aizstāt pasvītras un domuzīmes ar atstarpēm

en: Advanced Details (click to download)
lv: Papildu informācija (noklikšķiniet, lai lejupielādētu)

en: Connection Pool Details
lv: Savienojuma baseina informācija

en: Information about active and idle connections for all pools
lv: Informācija par aktīvajiem un dīkstāves savienojumiem visiem baseiniem

en: Saved Questions
lv: Saglabātie jautājumi

en: Last edited by
lv: Pēdējo reizi rediģēja

en: Last edited at
lv: Pēdējo reizi rediģēts plkst

en: Need help setting up
lv: Nepieciešama palīdzība iestatīšanā

en: Our docs can help.
lv: Mūsu dokumenti var palīdzēt.

en: Docs weren't enough?
lv: Ar dokumentiem nepietika?

en: Write us.
lv: Uzrakstiet mums.

en: See more
lv: Redzēt vairāk

en: See less
lv: Skatīt mazāk

en: Edited {0} by {1}
lv: Rediģēja {0}, {1}

en: Close sidebar
lv: Aizvērt sānjoslu

en: Add questions
lv: Pievienojiet jautājumus

en: Nothing here
lv: Šeit nekā

en: Search…
lv: Meklēt…

en: Missing exponent
lv: Trūkst eksponenta

en: Missing closing quotes
lv: Trūkst beigu pēdiņu

en: Bracket identifier in another bracket identifier
lv: Iekavas identifikators citā iekavas identifikatorā

en: Missing a closing bracket
lv: Trūkst noslēguma kronšteina

en: Missing an opening bracket for {0}
lv: Trūkst sākuma iekavas {0}

en: Missing an opening bracket
lv: Trūkst atvēršanas kronšteina

en: Invalid character: {0}
lv: Nederīga rakstzīme: {0}

en: User ID, Product ID, Event ID, etc.
lv: Lietotāja ID, produkta ID, notikuma ID utt.

en: Text or Category
lv: Teksts vai kategorija

en: Name, Rating, Description, etc.
lv: Vārds, vērtējums, apraksts utt.

en: String
lv: Stīga

en: Search for a table...
lv: Meklēt galdu...

en: Expecting a closing parenthesis
lv: Gaidāmas beigu iekavas

en: Expecting {0} closing parentheses
lv: Gaidāmas {0} aizverošās iekavas

en: Expecting an opening parenthesis
lv: Gaidāma sākuma iekava

en: Expecting {0} opening parentheses
lv: Gaidāmas {0} sākuma iekavas

en: Expecting an opening parenthesis after function {0}
lv: Sagaidāma sākuma iekava aiz funkcijas {0}

en: Explore results
lv: Izpētiet rezultātus

en: You can use the value of any column here like this: {{COLUMN}}
lv: Šeit varat izmantot jebkuras kolonnas vērtību, piemēram: {{COLUMN}}

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Group membership lookup filter. The placeholders '{dn}' and '{uid}' will be replaced by the user''s Distinguished Name and UID, respectively.
lv: Grupas dalības uzmeklēšanas filtrs. Vietturi “{dn}” un “{uid}” tiks attiecīgi aizstāti ar lietotāja atšķirto vārdu un UID.

en: Error deleting Sandboxes: {0}
lv: Kļūda, dzēšot smilškastes: {0}

en: BEGIN LOAD from {0} with context {1}
lv: SĀKT LOADNI no {0} ar kontekstu {1}

en: Finished first pass of load; now performing second pass
lv: Pabeigts pirmais kravas gājiens; tagad izpilda otro piespēli

en: END LOAD from {0} with context {1}
lv: BEIGT LOAD no {0} ar kontekstu {1}

en: ERROR LOAD from {0}: {1}
lv: KĻŪDA IElādēt no {0}: {1}

en: BEGIN DUMP to {0} via user {1}
lv: SĀKT IZGĀDI uz {0}, izmantojot lietotāju {1}

en: END DUMP to {0} via user {1}
lv: BEIGĀT IZMEKLĒŠANU uz {0}, izmantojot lietotāju {1}

en: Could not find context for fully qualified card name {0}
lv: Nevarēja atrast kontekstu pilnībā kvalificētam kartes nosaukumam {0}

en: Could not find context for fully qualified snippet name {0}
lv: Nevarēja atrast kontekstu pilnībā kvalificētam fragmenta nosaukumam {0}

en: Failed to execute query for loaded card "{0}": {1}
lv: Neizdevās izpildīt vaicājumu ielādētajai kartei "{0}": {1}

en: Cannot connect to database ''{0}'' in order to sync unhidden tables
lv: Nevar izveidot savienojumu ar datubāzi ''{0}'', lai sinhronizētu neslēptās tabulas

en: Can't decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
lv: Nevar atšifrēt lietotnes db ar MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Enable the new field-filter operators
lv: Iespējojiet jaunos lauka filtra operatorus

en: New field filter operators are not enabled
lv: Jauni lauka filtru operatori nav iespējoti

note: Multiple comma-separated domains is EE-only feature
en: Invalid domain
lv: Nederīgs domēns

en: User lookup filter. The placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
lv: Lietotāju meklēšanas filtrs. Vietturis “{login}” tiks aizstāts ar lietotāja norādīto pieteikumvārdu.

en: Attribute to use for the user''s email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
lv: Atribūts, ko izmantot lietotāja e-pastam. (parasti 'pasts', 'e-pasts' vai 'userPrincipalName')

en: Search base for groups. Not required for LDAP directories that provide a ''memberOf'' overlay, such as Active Directory. (Will be searched recursively)
lv: Meklēšanas bāze grupām. Nav nepieciešams LDAP direktorijiem, kas nodrošina "memberOf" pārklājumu, piemēram, Active Directory. (Tiks rekursīvi meklēts)

note: you're not allowed to change the `:personal_owner_id` of a Collection! double-check and make sure it's not just the existing value getting passed back in for whatever reason
en: You are not allowed to change the owner of a Personal Collection.
lv: Jums nav atļauts mainīt personīgās kolekcijas īpašnieku.

en: You are not allowed to change the authority level of a Personal Collection.
lv: Jums nav atļauts mainīt personīgās kolekcijas autoritātes līmeni.

note: The checks below should be redundant because the `perms-for-moving` and `perms-for-archiving` functions also check to make sure you're not operating on Personal Collections. But as an extra safety net it doesn't hurt to check here too.
en: You are not allowed to move a Personal Collection.
lv: Jums nav atļauts pārvietot personīgo kolekciju.

en: You cannot update a CollectionPermissionGraphRevision!
lv: Jūs nevarat atjaunināt CollectionPermissionGraphRevision!

en: Invalid Field {0} {1}
lv: Nederīgs lauks {0} {1}

en: Invalid Field {0} {1}: falling back to {2}
lv: Nederīgs lauks {0} {1}: atgriežas uz {2}

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces.
lv: Lai tabulu un lauku nosaukumi būtu cilvēkiem draudzīgāki, metabāze aizstās tajos domuzīmes un pasvītras ar atstarpēm.

en: We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
lv: Mēs katru vārdu rakstīsim ar lielo burtu, tāpēc “last_visited_at” kļūs par “Pēdējais apmeklējums plkst.

note: redefinitions are fine
en: Setting names in would collide: {0} and {1}
lv: Iestatot vārdus, tiktu sadursme: {0} un {1}

en: Indicates when Metabase last checked for new versions.
lv: Norāda, kad Metabāze pēdējo reizi pārbaudīja jaunas versijas.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects,
lv: Šis URL tiek izmantots, piemēram, saišu izveidei e-pastos, autorizācijas novirzīšanai,

en: and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
lv: un dažos iegulšanas scenārijos, tāpēc, mainot to, var tikt bojāta funkcionalitāte vai jūs tiksiet izslēgts no šīs instances.

en: When set, enforces the use of session cookies for all users which expire when the browser is closed.
lv: Kad tas ir iestatīts, visiem lietotājiem tiek izmantotas sesijas sīkdatnes, kuru derīguma termiņš beidzas, kad pārlūkprogramma tiek aizvērta.

en: Error parsing paging parameters: {0}
lv: Kļūda, analizējot peidžeru parametrus: {0}

en: Error running sync step
lv: Palaižot sinhronizācijas darbību, radās kļūda

en: Error in sync step {0}
lv: Kļūda sinhronizācijas darbībā {0}

en: Error fetching version info; setting version-info value to nil
lv: Ienesot informāciju par versiju, radās kļūda; iestatot versijas informācijas vērtību uz nulli

en: Valid field semantic type
lv: Derīgs lauka semantiskais veids

en: value must be a valid field semantic type.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka semantiskajam tipam.

en: Valid field relation type
lv: Derīgs lauka attiecības veids

en: value must be a valid field relation type.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka relācijas veidam.

en: Valid field semantic or relation type
lv: Derīgs lauka semantiskais vai relācijas veids

en: value must be a valid field semantic or relation type.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka semantiskam vai relācijas veidam.

en: Valid field data type (keyword or string)
lv: Derīgs lauka datu tips (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid field data type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka datu tipam (atslēgvārdam vai virknei).

en: Valid field semantic type (keyword or string)
lv: Derīgs lauka semantiskais veids (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid field semantic type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka semantiskajam tipam (atslēgvārdam vai virknei).

en: Valid field relation type (keyword or string)
lv: Derīgs lauka attiecību veids (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid field relation type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka relācijas veidam (atslēgvārdam vai virknei).

en: Valid field semantic or relation type (keyword or string)
lv: Derīgs lauka semantiskais vai relācijas veids (atslēgvārds vai virkne)

en: value must be a valid field semantic or relation type (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgam lauka semantiskajam vai relācijas veidam (atslēgvārdam vai virknei).

en: value must be a valid coercion strategy (keyword or string).
lv: vērtībai ir jābūt derīgai piespiešanas stratēģijai (atslēgvārdam vai virknei).

en: password is too common.
lv: parole ir pārāk izplatīta.

en: Enter the token you received from the store
lv: Ievadiet tokenu, ko saņēmāt no veikala

en: Metabase Cloud keeps your instance up-to-date. You're currently on version {0}. Thanks for being a customer!
lv: Metabase Cloud nodrošina jūsu instances atjaunināšanu. Pašlaik jūs izmantojat versiju {0}. Paldies, ka esat klients!

en: No successful checks yet.
lv: Vēl nav nevienas veiksmīgas pārbaudes.

en: Invalid custom GeoJSON
lv: Nederīgs pielāgotais GeoJSON

en: Invalid custom GeoJSON: does not contain features
lv: Nederīgs pielāgotais GeoJSON: nesatur līdzekļus

en: Invalid custom GeoJSON: feature is misssing properties
lv: Nederīgs pielāgotais GeoJSON: funkcijai trūkst rekvizītu

en: Break out by a…
lv: Izcelties ar…

en: Automatic explorations
lv: Automātiski pētījumi

en: Filter by this value
lv: Filtrējiet pēc šīs vērtības

en: GeoJSON URL failed to load
lv: GeoJSON URL neizdevās ielādēt

en: Error determining value for parameter: {0}
lv: Kļūda, nosakot vērtību parametram: {0}

en: Error building query parameter map: {0}
lv: Veidojot vaicājuma parametru karti, radās kļūda: {0}

en: This is our new {0} driver, which is faster and more reliable.
lv: Šis ir mūsu jaunais {0} draiveris, kas ir ātrāks un uzticamāks.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can select {0} now.
lv: Vecais draiveris ir novecojis un tiks noņemts nākamajā laidienā. Ja jums tas patiešām ir jāizmanto, varat atlasīt {0} tūlīt.

en: This driver has been deprecated and will be removed in the next release.
lv: Šis draiveris ir novecojis, un tas tiks noņemts nākamajā laidienā.

en: We recommend that you upgrade to the new {0} driver, which is faster and more reliable.
lv: Mēs iesakām jaunināt uz jauno {0} draiveri, kas ir ātrāks un uzticamāks.

en: How to upgrade a driver
lv: Kā jaunināt draiveri

en: New driver
lv: Jauns vadītājs

en: Driver deprecated
lv: Draiveris novecojis

en: you
lv: tu

en: {0} created this
lv: {0} izveidoja šo

en: {0} edited this
lv: {0} rediģēja šo

en: Regular
lv: Regulāri

en: Collection type
lv: Kolekcijas veids

en: The contents of Official collections will get a badge by their name and will be more likely to show up in search results.
lv: Oficiālo kolekciju saturs saņems emblēmu pēc nosaukuma, un tas, visticamāk, tiks parādīts meklēšanas rezultātos.

en: Official
lv: Oficiālā

en: Moderation
lv: Mērenība

en: Verify this
lv: Pārbaudiet šo

en: {0} verified this
lv: {0} to apstiprināja

en: Remove verification
lv: Noņemt verifikāciju

en: A moderator
lv: Moderators

en: Cloud
lv: Mākonis

en: Cloud Settings
lv: Mākoņa iestatījumi

en: Edit details
lv: Rediģēt informāciju

en: History
lv: Vēsture

en: Every field is hidden right now
lv: Katrs lauks šobrīd ir paslēpts

en: Make all sub-collections {0}, too.
lv: Izveidojiet arī visas apakškolekcijas {0}.

en: Manage your Cloud account, including billing preferences and technical settings about this instance in your Metabase Store account.
lv: Pārvaldiet savu Cloud kontu, tostarp norēķinu preferences un tehniskos iestatījumus par šo gadījumu savā Metabase Store kontā.

en: Go to the Metabase Store
lv: Dodieties uz metabāzes veikalu

en: Running statement in describe-schema: {0}
lv: Darbojas priekšraksts apraksta shēmā: {0}

en: Running statement in all-schemas: {0}
lv: Darbojas priekšraksts visās shēmās: {0}

en: Running statement in describe-table: {0}
lv: Darbojas priekšraksts apraksta tabulā: {0}

en: Error parsing JSON setting {0}: {1}
lv: Kļūda, analizējot JSON iestatījumu {0}: {1}

en: Plugin ''{0}'' depends on environment variable ''{1}'' being set to something
lv: Spraudnis ''{0}'' ir atkarīgs no tā, vai vides mainīgajam ''{1}'' ir kaut kas iestatīts

en: Down
lv: Uz leju

en: Up
lv: Uz augšu

en: Approved domains for notifications
lv: Apstiprinātie paziņojumu domēni

en: alert
lv: brīdinājums

en: deleted
lv: dzēsts

en: restored
lv: atjaunota

en: Successfully unsubscribed
lv: Veiksmīgi anulēts abonements

en: updated
lv: atjaunināts

en: Send to Slack now
lv: Sūtīt uz Slack tūlīt

en: Slack sent
lv: Slack nosūtīts

en: About data permissions
lv: Par datu atļaujām

en: Each of your user groups can have a level of access for each of your databases on the tables they contain.
lv: Katrai jūsu lietotāju grupai var būt piekļuves līmenis katrai jūsu datubāzei tajās esošajās tabulās.

en: Users can be members of multiple groups, and are given the {0} level of access for a database or table across all the groups they’re a member of.
lv: Lietotāji var būt vairāku grupu dalībnieki, un viņiem tiek piešķirts {0} piekļuves līmenis datu bāzei vai tabulai visās grupās, kurās viņi ir dalībnieki.

en: most permissive
lv: visatļautākā

en: Unless a user group's access for a given database is set to “block", they’ll be able to view any saved question based on that data if they have access to the collection it’s saved in.
lv: Ja vien lietotāju grupas piekļuve noteiktai datubāzei nav iestatīta uz “bloķēt”, viņi varēs skatīt visus saglabātos jautājumus, pamatojoties uz šiem datiem, ja viņiem ir piekļuve kolekcijai, kurā tas ir saglabāts.

en: Access levels
lv: Piekļuves līmeņi

en: Users can use the visual query builder to ask questions based on all tables in this database. A user group must have Unrestricted access for a database if you want to give them access to the SQL/native query editor.
lv: Lietotāji var izmantot vizuālo vaicājumu veidotāju, lai uzdotu jautājumus, pamatojoties uz visām tabulām šajā datubāzē. Lietotāju grupai ir jābūt neierobežotai piekļuvei datu bāzei, ja vēlaties tai piešķirt piekļuvi SQL/native vaicājumu redaktoram.

en: Granular access
lv: Granulēta piekļuve

en: Restrict user access to specific tables in a database. When you select this option, you’ll be taken to the table-level view of that database to set the access level for each table.
lv: Ierobežojiet lietotāja piekļuvi noteiktām tabulām datu bāzē. Atlasot šo opciju, tiksiet novirzīts uz šīs datu bāzes tabulas līmeņa skatu, lai iestatītu piekļuves līmeni katrai tabulai.

en: No self-service access
lv: Nav pašapkalpošanās piekļuves

en: Prevent users from creating new ad hoc queries or questions based on this data, or from seeing this data in the Browse Data screen. Users with this level of access can still see saved questions and charts based on this data in Collections they have access to.
lv: Neļaujiet lietotājiem izveidot jaunus ad hoc vaicājumus vai jautājumus, pamatojoties uz šiem datiem, vai skatīt šos datus ekrānā Pārlūkot datus. Lietotāji ar šo piekļuves līmeni joprojām var redzēt saglabātos jautājumus un diagrammas, kuru pamatā ir šie dati kolekcijās, kurām viņiem ir piekļuve.

en: Block
lv: Bloķēt

en: Ensure users can’t ever see the data from this database regardless of their permissions at the Collection level. Keep in mind that if a user belongs to another group that does have data access, that setting will take precedence, and the user's access will not be blocked.
lv: Nodrošiniet, lai lietotāji nekad nevarētu redzēt datus no šīs datu bāzes neatkarīgi no viņu atļaujām kolekcijas līmenī. Ņemiet vērā: ja lietotājs pieder citai grupai, kurai ir piekļuve datiem, šim iestatījumam būs prioritāte un lietotāja piekļuve netiks bloķēta.

en: Only available in certain Metabase plans.
lv: Pieejams tikai noteiktos Metabāzes plānos.

en: Learn more about permissions
lv: Uzziniet vairāk par atļaujām

en: hours
lv: stundas

en: Error name
lv: Kļūdas nosaukums

en: DB name
lv: DB nosaukums

en: Rerun Selected
lv: Atkārtoti palaist atlasīto

en: Rerun?
lv: Atkārtoti palaist?

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Our team is ready to help you
lv: Mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can
lv: Vecais draiveris ir novecojis un tiks noņemts nākamajā laidienā. Ja jums tas patiešām ir jāizmanto, varat

en: find it here
lv: atrodi to šeit

en: We recommend that you upgrade to the
lv: Mēs iesakām jaunināt uz

en: new {0} driver
lv: jauns {0} draiveris

en: , which is faster and more reliable.
lv: , kas ir ātrāks un uzticamāks.

en: Daily
lv: Ikdienas

en: Weekly
lv: Iknedēļas

en: Monthly
lv: Ikmēneša

en: on
lv: ieslēgts

en: Collection is required
lv: Nepieciešama kolekcija

en: Cache all question results for
lv: Kešatmiņā saglabājiet visus jautājumu rezultātus vaicājumam

en: subscription
lv: abonements

en: moved
lv: pārvietots

en: emailed
lv: nosūtīts pa e-pastu

en: slack’d
lv: atslābināts

en: sent
lv: nosūtīts

en: {0} and {1}.
lv: {0} un {1}.

en: just now
lv: tikko

en: Unsubscribe from all subscriptions / alerts
lv: Atteikties no visiem abonementiem/brīdinājumiem

en: How long to keep question results. By default, Metabase will use the value you supply on the {0}, but if this database has other factors that influence the freshness of data, it could make sense to set a custom duration. You can also choose custom durations on individual questions or dashboards to help improve performance.
lv: Cik ilgi saglabāt jautājumu rezultātus. Pēc noklusējuma Metabāze izmantos vērtību, ko norādījāt {0}, taču, ja šai datu bāzei ir citi faktori, kas ietekmē datu svaigumu, varētu būt lietderīgi iestatīt pielāgotu ilgumu. Varat arī izvēlēties pielāgotu ilgumu atsevišķiem jautājumiem vai informācijas paneļiem, lai palīdzētu uzlabot veiktspēju.

en: cache settings page
lv: kešatmiņas iestatījumu lapa

en: Default result cache duration
lv: Noklusējuma rezultātu kešatmiņas ilgums

en: Must be a positive integer value
lv: Jābūt pozitīvam veselam skaitlim

en: Official collection
lv: Oficiālā kolekcija

en: Belongs to an Official collection
lv: Pieder oficiālajai kolekcijai

en: {0} removed verification
lv: {0} noņēma verifikāciju

en: {0} changed status to {1}
lv: {0} mainīja statusu uz {1}

en: Tools
lv: Rīki

en: Erroring Questions
lv: Kļūdu jautājumi

en: As the creator you can also choose to delete this if it’s no longer relevant to others as well.
lv: Kā satura veidotājs varat arī izvēlēties to dzēst, ja tas vairs nav aktuāls arī citiem.

en: You’re unsubscribed. Delete this alert as well?
lv: Jūs esat anulējis abonementu. Vai dzēst arī šo brīdinājumu?

en: You’re unsubscribed. Delete this subscription as well?
lv: Jūs esat anulējis abonementu. Vai dzēst arī šo abonementu?

en: Delete this subscription?
lv: Vai dzēst šo abonementu?

en: Yes, delete this alert
lv: Jā, dzēst šo brīdinājumu

en: Yes, delete this subscription
lv: Jā, dzēst šo abonementu

en: Keep it around
lv: Turiet to apkārt

en: I changed my mind
lv: Es pārdomāju

en: You won’t receive this alert at {0} any more.
lv:  Jūs vairs nesaņemsit šo brīdinājumu vietnē {0}.

en: You won’t receive this subscription at {0} any more.
lv: Jūs vairs nesaņemsit šo abonementu vietnē {0}.

en: You created this alert on {0}.
lv:  Jūs izveidojāt šo brīdinājumu {0}.

en: You created this subscription on {0}.
lv:  Jūs izveidojāt šo abonementu šajā datumā: {0}.

en: It’s currently being sent to {0}.
lv: Pašlaik tas tiek sūtīts uz {0}.

en: Curate
lv: Kurāts

en: Discard your unsaved changes?
lv: Vai atmest nesaglabātās izmaiņas?

en: If you leave this page now, your changes won't be saved.
lv: Ja tagad pametīsit šo lapu, izmaiņas netiks saglabātas.

en: Discard changes
lv: Atmest izmaiņas

en: Select a collection to see its permissions
lv: Atlasiet kolekciju, lai skatītu tās atļaujas

en: Search for a collection
lv: Meklējiet kolekciju

en: Search for a group
lv: Meklējiet grupu

en: Collection access
lv: Piekļuve kolekcijai

en: Edit dashboard details
lv: Rediģēt informācijas paneļa informāciju

en: More options
lv: Vairāk iespēju

en: Expecting field but found {0}
lv: Tiek gaidīts lauks, bet atrasts {0}

en: Recently viewed
lv: Nesen skatīts

en: Segment
lv: Segments

en: Metric
lv: Metrika

en: Explore paid features
lv: Izpētiet maksas funkcijas

en: This filter needs to be connected to a card.
lv: Šis filtrs ir jāpievieno kartei.

en: We'll show the first 10 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
lv: Mēs parādīsim pirmās 10 šīs tabulas rindas jūsu pulsā. Ja nosūtīsiet šo e-pasta ziņojumu, mēs pievienosim faila pielikumu ar visām kolonnām un līdz 2000 rindām.

en: Pick columns
lv: Izvēlieties kolonnas

en: Segment of {0}
lv: {0} segments

en: Metric for {0}
lv: Metrika {0}

en: {0} chart does not support multiple series
lv: Diagramma {0} neatbalsta vairākas sērijas

en: And {0} more
lv: Un vēl {0}

en: Others
lv: Citi

en: {0} alert recipients
lv: {0} brīdinājuma adresāti

en: {0} recipients
lv: {0} adresāti

en: This alert will no longer be {0}.
lv: Šis brīdinājums vairs nebūs {0}.

en: This dashboard will no longer be {0}.
lv: Šis informācijas panelis vairs nebūs {0}.

en: Unsubscribe {0} from all subscriptions and alerts?
lv: Vai anulēt {0} visu abonementu un brīdinājumu abonēšanu?

en: This will delete any dashboard subscriptions or alerts {0} has created, and remove them as a recipient from any other subscriptions or alerts.
lv: Tādējādi tiks dzēsti visi {0} izveidotie informācijas paneļa abonementi vai brīdinājumi un tie tiks noņemti kā adresāti no citiem abonementiem vai brīdinājumiem.

en: This does not affect email distribution lists that are managed outside of Metabase.
lv: Tas neietekmē e-pasta adresātu sarakstus, kas tiek pārvaldīti ārpus Metabase.

en: Team members
lv: Komandas dalībnieki

en: Items
lv: Preces

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Subscriptions & Alerts
lv: Abonementi un brīdinājumi

en: Filter by question name
lv: Filtrējiet pēc jautājuma nosaukuma

en: Filter by dashboard name
lv: Filtrējiet pēc informācijas paneļa nosaukuma

en: Unsubscribe successful
lv: Veiksmīgi anulēt abonementu

en: Alerts
lv: Brīdinājumi

en: Use default
lv: Izmantot noklusējumu

en: Use instance default (TTL)
lv: Izmantot noklusējuma gadījumu (TTL)

en: Not seeing something listed here?
lv: Vai neredzat kaut ko šeit norādīto?

en: It’s possible you may also receive emails from Metabase if you’re a member of an email distribution list, like “team@mycompany.com” and that list is used as the recipient for an alert or dashboard subscription instead of your individual email.
lv: Iespējams, jūs varat arī saņemt e-pasta ziņojumus no Metabase, ja esat e-pasta adresātu saraksta dalībnieks, piemēram, “team@mycompany.com” un šis saraksts tiek izmantots kā brīdinājuma vai informācijas paneļa abonementa adresāts, nevis jūsu individuālā e-pasta adrese.

en: Hopefully they’ll be able to help you out!
lv: Cerams, ka viņi varēs jums palīdzēt!

en: your instance administrator
lv: jūsu instances administrators

en: Metabase doesn’t manage those lists, so we’d recommend contacting {0}.
lv: Metabāze nepārvalda šos sarakstus, tāpēc iesakām sazināties ar {0}.

en: Created by you
lv: Jūs izveidojāt

en: Created by {0}
lv: Izveidoja {0}

en: Created
lv: Izveidots

en:  on {0}
lv:  {0}

en: You receive or created these
lv: Jūs tos saņemat vai izveidojāt

en: Not seeing one here?
lv: Vai te tādu neredzat?

en: If you subscribe or are added to dashboard subscriptions or alerts you’ll be able to manage those here.
lv: Ja abonējat vai esat pievienots informācijas paneļa abonementiem vai brīdinājumiem, varēsiet tos pārvaldīt šeit.

en: Confirm you want to unsubscribe
lv: Apstipriniet, ka vēlaties anulēt abonementu

en: Depending on your organization’s permissions you might need to ask a moderator to be re-added in the future.
lv: Atkarībā no jūsu organizācijas atļaujām, iespējams, nākotnē būs jālūdz moderatoram, lai tas tiek atkārtoti pievienots.

en: You’ll stop receiving this alert from now on.
lv:  No šī brīža jūs vairs nesaņemsit šo brīdinājumu.

en: You’ll stop receiving this subscription from now on.
lv:  No šī brīža jūs vairs nesaņemsit šo abonementu.

en: Unrestricted
lv: Neierobežots

en: Granular
lv: Granulēts

en: No self-service
lv: Nav pašapkalpošanās

en: Native query editor access requires full data access.
lv: Vietējo vaicājumu redaktora piekļuvei nepieciešama pilnīga piekļuve datiem.

en: Select a database to see group permissions
lv: Atlasiet datu bāzi, lai skatītu grupas atļaujas

en: Allow native query editing?
lv: Vai atļaut rediģēt vietējo vaicājumu?

en: Select a group to see its data permissions
lv: Atlasiet grupu, lai skatītu tās datu atļaujas

en: Search for a database
lv: Meklēt datu bāzi

en: Select a table to set more specific permissions
lv: Atlasiet tabulu, lai iestatītu konkrētākas atļaujas

en: Search for a table
lv: Meklēt galdu

en: Data access
lv: Piekļuve datiem

en: Native query editing
lv: Vietējo vaicājumu rediģēšana

en: The Administrators group is special, and always has Unrestricted access.
lv: Administratoru grupa ir īpaša, un tai vienmēr ir neierobežota piekļuve.

en: Permissions for
lv: Atļaujas priekš

en: Table name
lv: Tabulas nosaukums

en: Schema name
lv: Shēmas nosaukums

en: Search for a schema
lv: Meklējiet shēmu

en: Permissions for the
lv:  Atļaujas

en: Cache results for
lv: Kešatmiņas rezultāti vaicājumam

en: Permission help
lv: Atļauju palīdzība

en: Previous results
lv: Iepriekšējie rezultāti

en: Pick a column...
lv: Izvēlieties kolonnu...

en: Allowed email address domain(s) for new DashboardSubscriptions and Alerts. Does not affect existing subscriptions.
lv: Atļauts(-i) e-pasta adreses domēns(-i) jauniem informācijas paneļa abonementiem un brīdinājumiem. Neietekmē esošos abonementus.

en: Invalid email address: {0}
lv: Nederīga e-pasta adrese: {0}

en: You cannot create new subscriptions for the domain {0}. Allowed domains are: {1}
lv: Jūs nevarat izveidot jaunus abonementus domēnam {0}. Atļautie domēni ir: {1}

en: This API endpoint is only enabled if you have a premium token with the {0} feature.
lv: Šis API galapunkts ir iespējots tikai tad, ja jums ir augstākās kvalitātes marķieris ar funkciju {0}.

en: Error compiling audit query: {0}
lv: Kļūda, apkopojot audita vaicājumu: {0}

en: Error running audit query: {0}
lv: Kļūda, izpildot audita vaicājumu: {0}

en: Error parsing Pulse parameters: {0}
lv: Kļūda, analizējot impulsa parametrus: {0}

note: TODO -- come up with a better error message.
en: Blocked: you are not allowed to run queries against Database {0}.
lv: Bloķēts: jums nav atļauts izpildīt vaicājumus datu bāzē {0}.

en: BigQueryException executing query
lv: BigQueryException izpilda vaicājumu

en: SSL must be enabled to use Kerberos authentication
lv: Lai izmantotu Kerberos autentifikāciju, ir jāiespējo SSL

en: Cannot parse permissions graph because it is invalid: {0}
lv: Nevar parsēt atļauju grafiku, jo tā nav derīga: {0}

en: Hash of database {0} details changed; marking pool invalid to reopen it
lv: Datu bāzes {0} informācijas jaukšana mainīta; atzīmējot baseinu par nederīgu, lai to atkārtoti atvērtu

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have full data access.
lv: Nederīgas DB atļaujas: ja jums ir rakstīšanas piekļuve vietējiem vaicājumiem, jums ir jābūt pilnai piekļuvei datiem.

en: Error parsing permissions tree {0}
lv: Kļūda parsējot atļauju koku {0}

en: collection ID of a dashboard subscription cannot be directly modified
lv: informācijas paneļa abonementa kolekcijas ID nevar tieši mainīt

en: dashboard ID of a dashboard subscription cannot be modified
lv: informācijas paneļa abonementa informācijas paneļa ID nevar mainīt

en: Javascript resource not found: {0}
lv: Javascript resurss nav atrasts: {0}

en: Found new version for DB: {0}
lv: Atrasta jauna DB versija: {0}

en: Admin settings
lv: Administratora iestatījumi

en: and is built with care by a team from all across this pale blue dot.
lv: un to rūpīgi izveidojusi komanda no visas šī gaiši zilā punkta.

en: This is a model now.
lv: Šis tagad ir modelis.

en: This is a question now.
lv: Šis tagad ir jautājums.

en: You're only allowed to email subscriptions to addresses ending in {0}
lv: Jums ir atļauts sūtīt abonementus tikai uz adresēm, kas beidzas ar {0}

en: Primary color
lv: Primārā krāsa

en: The main color used throughout the app for buttons, links, and the default chart color.
lv: Galvenā krāsa, kas tiek izmantota visā lietotnē pogām, saitēm un noklusējuma diagrammas krāsa.

en: Navigation bar color
lv: Navigācijas joslas krāsa

en: The top nav bar of Metabase. Defaults to the Primary Color if not set.
lv: Metabāzes augšējā navigācijas josla. Pēc noklusējuma tiek iestatīta primārā krāsa, ja tā nav iestatīta.

en: Accent 1
lv: 1. akcents

en: The color of aggregations and breakouts in the graphical query builder.
lv: Grafiskā vaicājumu veidotāja apkopojumu un sadalījumu krāsa.

en: Accent 2
lv: 2. akcents

en: The color of filters in the query builder and buttons and links in filter widgets.
lv: Vaicājumu veidotāja filtru un filtru logrīku pogu un saišu krāsa.

en: Additional chart color
lv: Papildu diagrammas krāsa

en: Rerun this question
lv: Atkārtoti izpildiet šo jautājumu

en: Syncing database…
lv: Notiek datu bāzes sinhronizēšana…

en: Add this model to a dashboard
lv: Pievienojiet šo modeli informācijas panelim

en: Project ID to be used for authentication. You can omit this field if you are only querying datasets owned by your organization.
lv: Projekta ID, kas jāizmanto autentifikācijai. Varat izlaist šo lauku, ja vaicājat tikai datu kopas, kas pieder jūsu organizācijai.

en: Make sure to leave out the Project ID prefix in "project_name:dataset_id" and only enter “dataset_id”
lv: Noteikti izlaidiet projekta ID prefiksu laukā “projekta_nosaukums:datu kopas_id” un ievadiet tikai “dataset_id”.

en: Service account JSON file
lv: Pakalpojuma konta JSON fails

en: This JSON file contains the credentials Metabase needs to read and query your dataset.
lv: Šajā JSON failā ir akreditācijas dati, kas ir nepieciešami metabāzei, lai lasītu un vaicātu jūsu datu kopu.

en: Rerun queries for simple explorations
lv: Atkārtoti izpildiet vaicājumus vienkāršai izpētei

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter. This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
lv: Mēs izpildām pamatā esošo vaicājumu, kad izpētāt datus, izmantojot apkopojumu vai filtru. Tas ir ieslēgts pēc noklusējuma, taču varat to izslēgt, ja veiktspēja ir lēna.

en: Choose when syncs and scans happen
lv: Izvēlieties, kad notiek sinhronizācija un skenēšana

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, turn this on to make changes.
lv: Pēc noklusējuma Metabase veic vieglu stundu sinhronizāciju un intensīvu lauka vērtību ikdienas skenēšanu. Ja jums ir liela datu bāze, ieslēdziet to, lai veiktu izmaiņas.

en: This enables Metabase to scan for additional field values during syncs allowing smarter behavior, like improved auto-binning on your bar charts.
lv: Tas ļauj Metabāzei sinhronizācijas laikā meklēt papildu lauku vērtības, nodrošinot gudrāku darbību, piemēram, uzlabotu automātisko grupēšanu jūsu joslu diagrammās.

en: Company or team name
lv: Uzņēmuma vai komandas nosaukums

en: must be different from the email address you used in setup
lv: ir jāatšķiras no e-pasta adreses, ko izmantojāt iestatīšanā

en: saved a model based on
lv:  saglabāja modeli, pamatojoties uz

en: saved a model
lv: saglabāja modeli

en: deleted a model
lv: izdzēsa modeli

en: New
lv: Jauns

en: SQL query
lv: SQL vaicājums

en: Archive this model?
lv: Vai arhivēt šo modeli?

en: This model will be removed from any dashboards or pulses using it.
lv: Šis modelis tiks noņemts no visiem informācijas paneļiem vai impulsiem, kas to izmantos.

en: Verify this model
lv: Pārbaudiet šo modeli

en: Verify this question
lv: Pārbaudiet šo jautājumu

en: View this
lv: Skatīt šo

en: License and billing
lv: Licence un norēķini

en: License
lv: Licence

en: New…
lv: Jauns…

en: Getting distinct values...
lv: Notiek atšķirīgu vērtību iegūšana...

en: You don’t have permission to see this question’s columns.
lv: Jums nav atļaujas skatīt šī jautājuma slejas.

en: Use an SSH-tunnel
lv: Izmantojiet SSH tuneli

en: We suggest you leave this off unless you plan on doing a lot of manual timezone casting with this data.
lv: Mēs iesakām to izslēgt, ja vien neplānojat veikt daudz manuālas laika joslas apraides ar šiem datiem.

en: This can be useful for auditing and debugging, but prevents BigQuery from caching results and may increase your costs.
lv: Tas var būt noderīgi auditēšanai un atkļūdošanai, taču neļauj BigQuery saglabāt rezultātus kešatmiņā un var palielināt izmaksas.

en: Connect using DNS SRV
lv: Izveidojiet savienojumu, izmantojot DNS SRV

en: If you're connecting to an Atlas cluster, you might need to turn this on. Note that your provided host must be a fully qualified domain name.
lv: Ja veidojat savienojumu ar Atlas kopu, iespējams, tas būs jāieslēdz. Ņemiet vērā, ka jūsu norādītajam resursdatoram ir jābūt pilnībā kvalificētam domēna nosaukumam.

en: SSH authentication
lv: SSH autentifikācija

en: If a direct connection to your database isn't possible, you may want to use an SSH tunnel. {0}.
lv: Ja tiešs savienojums ar datu bāzi nav iespējams, iespējams, vēlēsities izmantot SSH tuneli. {0}.

en: Display name
lv: Parādāmais vārds

en: Our {0}
lv: Mūsu {0}

en: Choose what this data will be called in Metabase.
lv: Izvēlieties, kā šie dati tiks saukti metabāzē.

en: Models
lv: Modeļi

en: Raw Tables
lv: Neapstrādātas tabulas

en: Unknown Metric: {0}
lv: Nezināma metrika: {0}

en: Unknown Segment: {0}
lv: Nezināms segments: {0}

en: Unknown Field: {0}
lv: Nezināms lauks: {0}

en: Unknown function {0}
lv: Nezināma funkcija {0}

en: Expecting {0} but found function {1} returning {2}
lv: Tiek gaidīta {0}, bet atrasta funkcija {1}, kas atgriež {2}

en: Expecting {0} but found {1}
lv: Gaidīts {0}, bet atrasts {1}

en: Unexpected end of input, expecting {0}
lv: Negaidīta ievades beigas, gaidāms {0}

en: Expecting {0} but got {1} instead
lv: Gaidāms {0}, bet tā vietā saņēmu {1}

en: Unexpected end of input
lv: Negaidīta ievades beigas

en: Unexpected operator {0}
lv: Negaidīts operators {0}

en: modified question's series
lv: modificēta jautājumu sērija

en: added series to a question
lv: pievienoja jautājumam sēriju

en: removed series from a question
lv: noņemta sērija no jautājuma

en: moved this to {0}
lv: pārvietoja šo uz {0}

en: renamed this to "{0}"
lv: pārdēvēja šo par "{0}"

en: added a description
lv: pievienoja aprakstu

en: changed the description
lv: mainīja aprakstu

en: archived this
lv: arhivēja šo

en: unarchived this
lv: atarhivēja šo

en: turned this into a model
lv: pārvērta to par modeli

en: changed this from a model to a saved question
lv: mainīja šo no modeļa uz saglabātu jautājumu

en: edited the question
lv: rediģēja jautājumu

en: changed the display from {0} to {1}
lv: mainīja displeju no {0} uz {1}

en: changed the visualization settings
lv: mainīja vizualizācijas iestatījumus

en: rearranged the cards
lv: pārkārtoja kartes

en: created this
lv: izveidoja šo

en: reverted to an earlier revision
lv: atgriezās pie agrākas pārskatīšanas

en: Dataset
lv: Datu kopa

en: You're only allowed to email pulses to addresses ending in {0}
lv: Jums ir atļauts sūtīt impulsus tikai uz adresēm, kas beidzas ar {0}

en: Reaches the goal line
lv: Sasniedz vārtu līniju

en: You're only allowed to email alerts to addresses ending in {0}
lv: Jums ir atļauts sūtīt e-pasta brīdinājumus tikai uz adresēm, kas beidzas ar {0}

en: Query
lv: Vaicājums

en: Metadata
lv: Metadati

en: Search for some data…
lv: Meklēt dažus datus…

en: Search for a model…
lv: Meklēt modeli…

en: Search for a question…
lv: Meklēt jautājumu…

en: Search for a table…
lv: Meklēt galdu…

en: All data
lv: Visi dati

en: The best starting place for new questions.
lv: Labākā sākuma vieta jauniem jautājumiem.

en: Raw Data
lv: Neapstrādāti dati

en: Unaltered tables in connected databases.
lv: Nemainītas tabulas savienotajās datu bāzēs.

en: Use any question’s results to start a new question.
lv: Izmantojiet jebkura jautājuma rezultātus, lai sāktu jaunu jautājumu.

en: Turn this into a model
lv: Pārvērtiet to par modeli

en: Let you update column descriptions and customize metadata to create
    great starting points for exploration.
lv: Ļauj atjaunināt kolonnu aprakstus un pielāgot metadatus, lai izveidotu lieliskus sākumpunktus izpētei.

en: Show up higher in search results and get highlighted when other
    users start new questions to promote reuse.
lv: Parādieties augstāk meklēšanas rezultātos un esiet izcelts, kad citi lietotāji uzdod jaunus jautājumus, lai veicinātu atkārtotu izmantošanu.

en: Live in collections to keep them separate from messy database
    schemas.
lv: Dzīvojiet kolekcijās, lai tās būtu nošķirtas no nekārtīgām datu bāzes shēmām.

en: Duplicate this model
lv: Dublējiet šo modeli

en: It's okay to play around with models
lv: Ir pareizi spēlēties ar modeļiem

en: You won't make any permanent changes to them unless you edit their query definition.
lv: Jūs neveiksit tajos nekādas pastāvīgas izmaiņas, ja nerediģēsit to vaicājuma definīciju.

en: Pick a question or a model
lv: Izvēlieties jautājumu vai modeli

en: Pick a different question or a model
lv: Izvēlieties citu jautājumu vai modeli

en: Model #{0}
lv: Modelis Nr. {0}

en: Model in {0}
lv: Modelis šeit: {0}

en: Display as
lv: Parādīt kā

en: Error contents
lv: Kļūdu saturs

en: Restoring the sample database...
lv: Notiek datu bāzes paraugu atjaunošana...

en: Bring the sample database back
lv: Atgrieziet datu bāzes paraugu

en: Timezone
lv: Laika zona

en: Earliest date
lv: Agrākais datums

en: Latest date
lv: Pēdējais datums

en: Hide advanced options
lv: Slēpt papildu opcijas

en: Show advanced options
lv: Rādīt papildu opcijas

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Load more
lv: Ielādēt vairāk

en: Table and details views
lv: Tabulas un detaļas skati

en: Detail views only
lv: Tikai detalizēti skati

en: It’s optional, but oh, so helpful
lv: Tas nav obligāti, taču tas ir tik noderīgi

en: Database column this maps to
lv: Datu bāzes kolonna šī kartē

en: Column type
lv: Kolonnas veids

en: This column should appear in…
lv: Šai kolonnai vajadzētu parādīties…

en: Run selection
lv: Palaist atlasi

en: Save as snippet
lv: Saglabāt kā fragmentu

en: empty
lv: tukšs

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Edit model
lv: Rediģēt modeli

en: (required)
lv: (obligāti)

en: This model is archived and shouldn't be used.
lv: Šis modelis ir arhivēts, un to nevajadzētu izmantot.

en: Remove database
lv: Noņemt datu bāzi

en: Search for a database…
lv: Meklēt datu bāzi…

en: Didn’t find anything
lv: Neko neatradu

en: Don’t see your database? Check out our {0} page to see if it’s available for self-hosting.
lv: Vai neredzat savu datu bāzi? Apskatiet mūsu {0} lapu, lai redzētu, vai tā ir pieejama pašmitināšanai.

en: Community Drivers
lv: Kopienas vadītāji

en: Show less options
lv: Rādīt mazāk iespēju

en: Show more options
lv: Rādīt vairāk opciju

en: Search for a special type
lv: Meklējiet īpašu veidu

en: Model management
lv: Modeļu vadība

en: Edit query definition
lv: Rediģēt vaicājuma definīciju

en: Customize metadata
lv: Pielāgot metadatus

en: Turn back into a saved question
lv: Pārvērtiet par saglabātu jautājumu

en: Select none
lv: Neatlasīt nevienu

en: Select all
lv: Izvēlēties visus

en: By default "Site Url" is used in notification links, but can be overridden.
lv: Pēc noklusējuma paziņojumu saitēs tiek izmantots vietnes URL, taču to var ignorēt.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP: {0}
lv: Lietojot GTAP, radās kļūda, iepriekš apstrādājot avota vaicājumu: {0}

en: Exception caught in :bigquery-cloud-sdk can-connect?
lv: Izņēmums ir :bigquery-cloud-sdk vai var izveidot savienojumu?

en: DB {0} had hardcoded dataset-id; changing to an inclusion pattern and updating table schemas
lv: DB {0} bija iekodēts datu kopas id; maiņa uz iekļaušanas modeli un tabulu shēmu atjaunināšana

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase.
lv: Unikāls identifikators, kas jāizmanto Snowplow analīzē, lai identificētu šo metabāzes gadījumu.

en: This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
lv: Šis ir publisks iestatījums, jo daži analītikas notikumi tiek nosūtīti pirms sākotnējās iestatīšanas.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai Snowplow savācējs ir pieejams analītisko notikumu saņemšanai.

en: Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
lv: Jāiestata, izmantojot vides mainīgo Cypress testos vai vietējās izstrādes laikā.

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai analītikas notikumi tiek nosūtīti uz Snowplow.

en: True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
lv: Patiess, ja šajā gadījumā ir iespējota anonīma izsekošana un ir pieejams Snowplow savācējs.

en: The URL of the Snowplow collector to send analytics events to.
lv: Snowplow savācēja URL, uz kuru nosūtīt analītiskos notikumus.

en: Error sending Snowplow analytics event {0}
lv: Kļūda, nosūtot Snowplow analīzes notikumu {0}

en: The approximate timestamp at which this instance of Metabase was created, for inclusion in analytics.
lv: Aptuvenais laika zīmogs, kurā tika izveidots šis metabāzes gadījums, lai to iekļautu analīzē.

en: Unverified due to edit
lv: Nepārbaudīts rediģēšanas dēļ

en: Card {0} does not exist or does not have a valid query.
lv: Karte {0} nepastāv vai tai nav derīga vaicājuma.

en: You must have data permissions to add a parameter referencing the Table {0}.
lv: Lai pievienotu parametru, kas atsaucas uz tabulu {0}, jums ir jābūt datu atļaujām.

en: No matching parameter with slug {0}. Found: {1}
lv: Nav atbilstoša parametra ar slug {0}. Atrasts: {1}

en: Could not invite user because email is not configured.
lv: Nevarēja uzaicināt lietotāju, jo e-pasts nav konfigurēts.

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via dashboard subscriptions.
lv: Vai jūsu komanda izmanto Slack? Ja tā, varat nosūtīt automatizētus atjauninājumus, izmantojot informācijas paneļa abonementus.

en: invalid token
lv: nederīgs marķieris

en: Slack channel not found.
lv: Slack kanāls nav atrasts.

en: channel not found
lv: kanāls nav atrasts

en: Unrecognized modal: {0}
lv: Neatpazīts modāls: {0}

en: Can't decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
lv: Nevar atšifrēt slepeno vērtību, izmantojot MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Your database's IP address (e.g. 98.137.149.56) or its domain name (e.g. esc.mydatabase.com).
lv: Jūsu datu bāzes IP adrese (piemēram, 98.137.149.56) vai tās domēna nosaukums (piemēram, esc.mydatabase.com).

en: username
lv: lietotājvārds

en: Use a secure connection (SSL)
lv: Izmantojiet drošu savienojumu (SSL)

en: Use an SSH tunnel
lv: Izmantojiet SSH tuneli

en: Enable this ssh tunnel?
lv: Vai iespējot šo ssh tuneli?

en: SSH tunnel host
lv: SSH tuneļa saimniekdators

en: The hostname that you use to connect to connect to SSH tunnels.
lv: Saimniekdatora nosaukums, ko izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar SSH tuneļiem.

en: SSH tunnel port
lv: SSH tuneļa ports

en: SSH tunnel username
lv: SSH tuneļa lietotājvārds

en: The username you use to login to your SSH tunnel.
lv: Lietotājvārds, kuru izmantojat, lai pieteiktos savā SSH tunelī.

en: SSH tunnel password
lv: SSH tuneļa parole

en: SSH private key to connect to the tunnel
lv: SSH privātā atslēga, lai izveidotu savienojumu ar tuneli

en: Paste the contents of an ssh private key here
lv: Šeit ielīmējiet ssh privātās atslēgas saturu

en: Passphrase for SSH private key
lv: SSH privātās atslēgas ieejas frāze

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter.
lv: Mēs izpildām pamatā esošo vaicājumu, kad izpētāt datus, izmantojot apkopojumu vai filtru.

en: This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
lv: Tas ir ieslēgts pēc noklusējuma, taču varat to izslēgt, ja veiktspēja ir lēna.

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema.
lv: Šis ir viegls process, kas pārbauda šīs datu bāzes shēmas atjauninājumus.

en: In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
lv: Vairumā gadījumu jums vajadzētu būt labi, ja atstājat šo iestatījumu sinhronizācijai katru stundu.

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase Cloud IP addresses:
lv: Ja jūsu datu bāze atrodas aiz ugunsmūra, iespējams, būs jāatļauj savienojumi no mūsu Metabase Cloud IP adresēm:

en: Error querying database {0} for current time: {1}
lv: Kļūda, vaicājot datu bāzē {0} par pašreizējo laiku: {1}

en: Error: multiple values specified for parameter; non-Field Filter parameters can only have one value.
lv: Kļūda: parametram norādītas vairākas vērtības; Parametriem, kas nav lauka filtra parametri, var būt tikai viena vērtība.

en: The local path relative to where Metabase is running from. Your string should not include the .mv.db extension.
lv: Vietējais ceļš attiecībā pret vietu, no kurienes darbojas metabāze. Jūsu virknē nevajadzētu ietvert paplašinājumu .mv.db.

en: SSL Mode
lv: SSL režīms

en: SSL Root Certificate (PEM)
lv: SSL saknes sertifikāts (PEM)

en: Authenticate client certificate?
lv: Vai autentificēt klienta sertifikātu?

en: SSL Client Certificate (PEM)
lv: SSL klienta sertifikāts (PEM)

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER or PKCS-12)
lv: SSL klienta atslēga (PKCS-8/DER vai PKCS-12)

en: SSL Client Key Password
lv: SSL klienta atslēgas parole

en: Unable to substitute parameters: {0}
lv: Nevar aizstāt parametrus: {0}

en: Expected native source query to be a string, got: {0}
lv: Paredzams, ka vietējā avota vaicājums ir virkne, iegūts: {0}

en: Expected native source query parameters to be sequential, got: {0}
lv: Paredzams, ka vietējā avota vaicājuma parametri būs secīgi, iegūti: {0}

en: No expression named {0} at this level of the query
lv: Šajā vaicājuma līmenī nav nevienas izteiksmes ar nosaukumu {0}

en: Error compiling :field clause: {0}
lv: Kļūda kompilējot :field klauzula: {0}

en: Warning: Driver {0} is using {1}. This method was deprecated in {2} and will be removed in a future release.
lv: Brīdinājums: draiveris {0} izmanto {1}. Šī metode tika novecojusi {2} un tiks noņemta nākamajā laidienā.

en: Error setting connection to autoCommit false
lv: Iestatot savienojumu ar automātisko apņemšanos, radās kļūda

en: Error setting prepared statement fetch size to fetch-size
lv: Kļūda, iestatot sagatavotā paziņojuma ielādes lielumu uz ielādes lielumu

en: Error setting statement fetch size to fetch-size
lv: Kļūda, iestatot priekšraksta ielādes izmēru uz ieneses lielumu

en: Error executing query: {0}
lv: Kļūda, izpildot vaicājumu: {0}

en: Local file path
lv: Vietējais faila ceļš

en: Uploaded file path
lv: Augšupielādētā faila ceļš

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Error invoking getter for connection property {0}
lv: Kļūda, izsaucot getter savienojuma rekvizītam {0}

en: Only these...
lv: Tikai šie...

en: All except...
lv: Visi, izņemot...

en: Comma separated names of {0} that <strong>should</strong> appear in Metabase
lv: Komatatdalīti {0} nosaukumi, kuriem <strong>vajadzētu</strong> parādīties metabāzē

en: You can use patterns like <strong>auth*</strong> to match multiple {0}
lv: Varat izmantot tādus modeļus kā <strong>auth*</strong>, lai atbilstu vairākiem {0}

en: Comma separated names of {0} that <strong>should NOT</strong> appear in Metabase
lv: Komatatdalīti {0} nosaukumi, kuriem <strong>NEDRĪKST</strong> parādīties metabāzē

en: Your Slack connection stopped working
lv: Jūsu Slack savienojums pārstāja darboties

en: Client ID for Google Sign-In. If this is set, Google Sign-In is considered to be enabled.
lv: Google pierakstīšanās klienta ID. Ja tas ir iestatīts, Google pierakstīšanās tiek uzskatīta par iespējotu.

en: Invalid Google Sign-In Client ID: must end with ".apps.googleusercontent.com"
lv: Nederīgs Google pierakstīšanās klienta ID: jābeidzas ar “.apps.googleusercontent.com”

en: Invalid Google Sign-In token.
lv: Nederīga Google pierakstīšanās pilnvara.

en: Google Sign-In token appears to be incorrect.
lv: Šķiet, ka Google pierakstīšanās pilnvara ir nepareiza.

en: Successfully authenticated Google Sign-In token for: {0} {1}
lv: Veiksmīgi autentificēta Google pierakstīšanās pilnvara: {0} {1}

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot.
lv: Novecojis Slack API marķieris Metabase Slack robota savienošanai.

en: Please use a new Slack app integration instead.
lv: Tā vietā izmantojiet jaunu Slack lietotnes integrāciju.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app.
lv: Bota lietotāja OAuth pilnvara, lai izveidotu savienojumu ar lietotni Metabase Slack.

en: This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
lv: Tas ir jāizmanto visām jaunajām Slack integrācijām, sākot no metabāzes v0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid.
lv: Vai pašreizējā Slack lietotnes pilnvara, ja tā ir iestatīta, ir derīga.

en: Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
lv: Iestatiet uz “false”, ja Slack API pieprasījums atgriež autentifikācijas kļūdu.

en: The name of the channel to which Metabase files should be initially uploaded
lv: Tā kanāla nosaukums, kurā sākotnēji jāaugšupielādē metabāzes faili

en: 🔒 Your Slack authorization token is invalid or has been revoked. Please update your integration in Admin Settings -> Slack.
lv: 🔒 Jūsu Slack autorizācijas marķieris nav derīgs vai ir atsaukts. Lūdzu, atjauniniet integrāciju sadaļā Admin Settings -> Slack.

en: Slack channel named `{0}` is missing!
lv: Trūkst brīvā kanāla ar nosaukumu `{0}`!

en: The channel is used for storing images that are included in dashboard subscriptions.
lv: Kanāls tiek izmantots, lai saglabātu attēlus, kas ir iekļauti informācijas paneļa abonementos.

en: You do not have curate permissions for this Collection.
lv: Jums nav šīs kolekcijas kuratora atļauju.

en: Dashboard {0} does not have a DashboardCard with ID {1}
lv: Informācijas panelim {0} nav informācijas paneļa kartītes ar ID {1}

en: Deleting secret ID {0} from app DB because the owning database ({1}) is being deleted
lv: No lietotņu DB tiek dzēsts slepenais ID {0}, jo tiek dzēsta īpašumtiesību datubāze ({1}).

en: Invalid value for Field column {0}: {1} is not a descendant of any of these types: {2}
lv: Nederīga vērtība lauka kolonnai {0}: {1} nav neviena no šiem veidiem pēctecis: {2}

en: Can''t use block permissions without having the advanced-permissions premium feature
lv: Nevar izmantot bloķēšanas atļaujas bez papildu atļauju funkcijas

en: User {0} does not exist.
lv: Lietotājs {0} nepastāv.

en: Wrong email address for User {0}.
lv: Nepareiza e-pasta adrese lietotājam {0}.

en: Secret ID {0}
lv: Slepenais ID {0}

en: File path for {0}
lv: Faila ceļš {0}

en: Path
lv: Ceļš

en: {0} points to non-existent file: {1}
lv: {0} norāda uz neesošu failu: {1}

en: {0} (a local file path) cannot be used in Metabase hosted environment
lv: {0} (lokālais faila ceļš) nevar izmantot metabāzes mitinātajā vidē

en: Error parsing Setting {0}: {1}
lv: Kļūda, analizējot iestatījumu {0}: {1}

en: Site-wide values are not allowed for Setting {0}
lv: Vietnes mēroga vērtības nav atļautas iestatījumam {0}

en: Setting {0} is deprecated as of Metabase {1} and may be removed in a future version.
lv: Iestatījums {0} ir novecojis no metabāzes {1} un var tikt noņemts nākamajā versijā.

en: Setting name ''{0}'' is retired; use a different name instead
lv: Iestatījuma nosaukums ''{0}'' ir atcelts; tā vietā izmantojiet citu nosaukumu

en: Boolean indicating whether analytics data should be sent to Google Analytics on the frontend
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai analītikas dati ir jānosūta pakalpojumam Google Analytics priekšgalā

en: Metabase version for which a notice about usage of deprecated features has been shown.
lv: Metabāzes versija, kurai ir parādīts paziņojums par novecojušu funkciju izmantošanu.

en: Whether or not to display a message about pinning dashboards. It will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
lv: Vai rādīt ziņojumu par informācijas paneļu piespraušanu. Tas tiks paslēpts arī tad, ja tiks piesprausts kāds informācijas panelis. Administratori to var paslēpt, lai novirzītu lietotājus uz labāku saturu nekā neapstrādāti dati

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
lv: Tas ietekmēs tādas lietas kā grupēšana pēc nedēļas vai filtrēšana GUI vaicājumos.

en: It won''t affect most SQL queries,
lv: Tas neietekmēs lielāko daļu SQL vaicājumu,

en:  although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
lv:  lai gan tas tiek izmantots, lai iestatītu WEEK_START sesijas mainīgo Snowflake.

en: Error fetching Metabase Cloud gateway IP addresses:
lv: Ienesot metabāzes mākoņa vārtejas IP adreses, radās kļūda:

en: Metabase Cloud gateway IP addresses, to configure connections to DBs behind firewalls
lv: Metabāzes mākoņa vārtejas IP adreses, lai konfigurētu savienojumus ar DB aiz ugunsmūriem

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added.
lv: Vai ievadmodāls ir jāparāda pēc nākamā datu bāzes savienojuma pievienošanas.

en: Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
lv: Noklusējuma vērtība ir false, ja jebkura datu bāze, kas nav noklusējuma datubāze, jau ir pabeigusi šīs instances sinhronizāciju.

en: Alert: {0} has {1}
lv: Brīdinājums: {0} ir {1}

en: Nothing to compare to.
lv: Nav ar ko salīdzināt.

en: Invalid parameter type {0} for parameter {1}. Parameter type must be one of: {2}
lv: Nederīgs parametra veids {0} parametram {1}. Parametra veidam ir jābūt vienam no: {2}

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag named {1}.
lv: Nederīgs parametrs: kartītei {0} nav veidnes taga ar nosaukumu {1}.

en: Unable to resolve invalid query parameter: parameter is missing :id
lv: Nevar atrisināt nederīgu vaicājuma parametru: trūkst parametra :id

en: Dashboard does not have a parameter with ID {0}.
lv: Informācijas panelī nav parametra ar ID {0}.

en: Query: {0}
lv: Vaicājums: {0}

en: Error determining expected columns for query: {0}
lv: Kļūda, nosakot paredzamās kolonnas vaicājumam: {0}

en: Nested queries are disabled
lv: Ligzdotie vaicājumi ir atspējoti

en: Bad :field clause {0} for field {1} at {2}: clause should have a :join-alias.
lv: Slikta :field klauzula {0} laukam {1} pie {2}: klauzulai jābūt :join-alias.

en: Guessing join {0}
lv: Domājams pievienoties {0}

en: Unable to infer an appropriate join. Query may not work as expected.
lv: Nevar izsecināt atbilstošu pievienošanos. Vaicājums var nedarboties, kā paredzēts.

en: Error resolving Fields in query: {0}
lv: Kļūda, atrisinot laukus vaicājumā: {0}

en: Warning: clause {0} does not match a column in the source query. Attempting to correct this to {1}
lv: Brīdinājums: klauzula {0} neatbilst kolonnai avota vaicājumā. Mēģina to labot uz {1}

en: Warning: clause {0} refers to a Field that may not be present in the source query. Query may not work as expected. Found: {1}
lv: Brīdinājums: klauzula {0} attiecas uz lauku, kas var nebūt avota vaicājumā. Vaicājums var nedarboties, kā paredzēts. Atrasts: {1}

en: Expected :aggregation-options clause, got {0}
lv: Paredzētā :aggregation-options klauzula, iegūta {0}

en: Cannot determine the source table or query for Field clause {0}
lv: Nevar noteikt avota tabulu vai vaicājumu lauka klauzulai {0}

en: Aggregation does not exist at index {0}
lv: Apkopojums nepastāv indeksā {0}

en: No expression named {0}
lv: Nav izteiksmes ar nosaukumu {0}

en: Sample database DB file ''{0}'' cannot be found.
lv: Nevar atrast datu bāzes DB faila paraugu ''{0}''.

en: Loading sample database
lv: Notiek datu bāzes paraugu ielāde

en: Failed to load sample database
lv: Neizdevās ielādēt datu bāzes paraugus

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is served over an insecure connection. Some browsers will reject cookies under these conditions.
lv: Sesijas sīkfaila SameSite ir konfigurēts uz "Nav", bet vietne tiek apkalpota, izmantojot nedrošu savienojumu. Dažas pārlūkprogrammas noraidīs sīkfailus saskaņā ar šiem nosacījumiem.

en: Login request is missing device ID information
lv: Pieteikšanās pieprasījumā trūkst ierīces ID informācijas

en: Cannot decrypt encrypted {0}. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
lv: Nevar atšifrēt šifrēto {0}. Vai esat mainījis vai aizmirsāt iestatīt MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?

en: test Setting
lv: testa iestatījums

en: A retired setting name
lv: Aizliegts iestatījuma nosaukums

en: Your license is active!
lv: Jūsu licence ir aktīva!

en: This token doesn't seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working.
lv: Šķiet, ka šis marķieris nav derīgs. Vēlreiz pārbaudiet to un pēc tam sazinieties ar atbalsta dienestu, ja uzskatāt, ka tam vajadzētu darboties.

en: We're having trouble validating your token. Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers.
lv: Mums ir problēmas ar jūsu pilnvaras apstiprināšanu. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu instance var izveidot savienojumu ar Metabase serveriem.

en: Unexpected expression
lv: Negaidīta izteiksme

en: Invalid node type
lv: Nederīgs mezgla veids

en: Invalid number format
lv: Nederīgs skaitļa formāts

en: Expected expression
lv: Gaidāmā izteiksme

en: Slack Bot User OAuth Token
lv: Slack Bot lietotāja OAuth pilnvara

en: Slack channel name
lv: Slack kanāla nosaukums

en: Unexpected token "{0}"
lv: Negaidīta pilnvara "{0}"

en: Reached max number of iterations
lv: Sasniegts maksimālais atkārtojumu skaits

en: Unexpected token
lv: Negaidīts marķieris

en: Sign in with SSO
lv: Pierakstieties, izmantojot SSO

en: Bought a license to unlock advanced functionality? Please enter it below.
lv: Vai iegādājāties licenci, lai atbloķētu papildu funkcionalitāti? Lūdzu, ievadiet to zemāk.

en: Your license isn’t valid anymore. If you have a new license, please
    enter it below, otherwise please contact {0}
lv: Jūsu licence vairs nav derīga. Ja jums ir jauna licence, lūdzu, ievadiet to tālāk, pretējā gadījumā sazinieties ar {0}

en: Your trial ends in {0} days. If you already have a license, please enter it below.
lv: Jūsu izmēģinājuma periods beigsies pēc {0} dienām. Ja jums jau ir licence, lūdzu, ievadiet to zemāk.

en: Your license is active until {0}! Hope you’re enjoying it.
lv: Jūsu licence ir aktīva līdz {0}! Cerams, ka jums tas patiks.

en: Billing
lv: Norēķini

en: Manage your Cloud account, including billing preferences, in your Metabase Store account.
lv: Pārvaldiet savu Cloud kontu, tostarp norēķinu preferences, savā Metabase Store kontā.

en: To manage your billing preferences, please email {0}
lv: Lai pārvaldītu savas norēķinu preferences, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz {0}

en: This driver will be removed in a future release.
lv: Šis draiveris tiks noņemts nākamajā laidienā.

en: We recommend you upgrade to the {0}.
lv: Mēs iesakām jaunināt uz {0}.

en: This is our new {0} driver.
lv: Šis ir mūsu jaunais {0} draiveris.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in a future release.
lv: Vecais draiveris ir novecojis un tiks noņemts nākamajā laidienā.

en: If you really need to use it, you can {0}.
lv: Ja jums tas patiešām ir jāizmanto, varat {0}.

en: Need help connecting?
lv: Vai nepieciešama palīdzība savienojuma izveidei?

en: Check out documentation for step-by-step directions on how to connect to your database.
lv: Apskatiet dokumentāciju, lai iegūtu detalizētus norādījumus par savienojuma izveidi ar datu bāzi.

en: Docs weren't enough? {0}
lv: Ar dokumentiem nepietika? {0}

en: We're taking a look at your database!
lv: Mēs apskatām jūsu datu bāzi!

en: You’ll be able to use individual tables as they finish syncing.
lv: Varēsiet izmantot atsevišķas tabulas, kad tās būs sinhronizētas.

en: In the meantime, you can take a look at the {0} if you want to get a head start. Want to explore?
lv: Tikmēr varat apskatīt {0}, ja vēlaties gūt panākumus. Vai vēlaties izpētīt?

en: Sample Database
lv: Datu bāzes paraugs

en: Have a look around your Metabase in the meantime if you want to get a head start.
lv: Pa to laiku apskatiet savu metabāzi, ja vēlaties gūt panākumus.

en: Explore sample data
lv: Izpētiet datu paraugus

en: SQL snippets
lv: SQL fragmenti

en: reference the results of another saved question
lv: atsaucieties uz cita saglabāta jautājuma rezultātiem

en: Variables in models aren't supported yet
lv: Modeļu mainīgie vēl netiek atbalstīti

en: To solve this, just remove the variables in this question and try again. (It's okay to use {0} or {1} in your query.)
lv: Lai to atrisinātu, vienkārši noņemiet mainīgos no šī jautājuma un mēģiniet vēlreiz. (Vaicājumā var izmantot {0} vai {1}.)

en: Back to sign in
lv: Atgriezties, lai pierakstītos

en: Please contact an administrator to have them reset your password.
lv: Lūdzu, sazinieties ar administratoru, lai viņš atiestatītu jūsu paroli.

en: All done!
lv: Viss pabeigts!

en: Awesome, you've successfully updated your password.
lv: Lieliski, jūs esat veiksmīgi atjauninājis savu paroli.

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can request a new reset email.
lv: Drošības apsvērumu dēļ paroles atiestatīšanas saišu derīguma termiņš beidzas pēc kāda laika. Ja jums joprojām ir jāatiestata parole, varat pieprasīt jaunu atiestatīšanas e-pasta ziņojumu.

en: Request a new reset email
lv: Pieprasiet jaunu atiestatīšanas e-pasta ziņojumu

en: Connected to these tables
lv: Savienots ar šīm tabulām

en: Are you ready to start exploring your data? Add it below.
lv: Vai esat gatavs sākt savu datu izpēti? Pievienojiet to zemāk.

en: Not ready? Skip and play around with our Sample Database.
lv: Nav gatavs? Izlaidiet un spēlējiet ar mūsu paraugu datu bāzi.

en: Need help connecting to your data?
lv: Vai nepieciešama palīdzība, lai izveidotu savienojumu ar jūsu datiem?

en: Invite a teammate. We’ll make them an admin so they can configure your database. You can always change this later on.
lv: Uzaiciniet komandas biedru. Mēs viņus padarīsim par administratoriem, lai viņi varētu konfigurēt jūsu datu bāzi. Jūs vienmēr varat to mainīt vēlāk.

en: Send invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: I'll invite a teammate to connect the database
lv: Es uzaicināšu komandas biedru savienot datubāzi

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about product usage.
lv: Lai palīdzētu mums uzlabot Metabāzi, mēs vēlamies apkopot noteiktus datus par produkta lietošanu.

en: Here's a full list of what we track and why.
lv: Šeit ir pilns saraksts ar to, ko mēs izsekojam un kāpēc.

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Finishing…
lv: Notiek pabeigšana…

en: Setup section
lv: Iestatīšanas sadaļa

en: Looks like everything is working.
lv: Šķiet, ka viss darbojas.

en: We know you’ve already created one of these.
lv: Mēs zinām, ka jūs jau esat izveidojis vienu no tiem.

en: We like to keep billing and product accounts separate so that you don’t have to share logins.
lv: Mums patīk norēķinu un produktu kontus nošķirt, lai jums nevajadzētu koplietot pieteikuminformāciju.

en: Error syncing
lv: Sinhronizējot radās kļūda

en: Done!
lv: Gatavs!

en: Syncing…
lv: Notiek sinhronizācija…

en: Sync failed
lv: Sinhronizācija neizdevās

en: Syncing completed
lv: Sinhronizācija pabeigta

en: Syncing tables…
lv: Notiek tabulu sinhronizēšana…

en: You’re using a {0} and a {1} which are now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {2}.
lv: Jūs izmantojat {0} un {1}, kas tagad ir novecojuši un tiks noņemti nākamajā laidienā. Mēs iesakām jums {2}.

en: Database driver
lv: Datu bāzes draiveris

en: Slack bot integration
lv: Vāja robotu integrācija

en: upgrade
lv: jauninājums

en: Your Slack bot was deprecated but is still working. We recommend you delete the existing connection and {0}.
lv: Jūsu robots Slack tika novecojis, taču joprojām darbojas. Mēs iesakām dzēst esošo savienojumu un {0}.

en: upgrade to Slack Apps
lv: jauniniet uz Slack Apps

en: You’re using a {0} which is now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {1}.
lv: Jūs izmantojat {0}, kas tagad ir novecojis un tiks noņemts nākamajā laidienā. Mēs iesakām {1}.

en: Our Premium Embedding product has been discontinued, but if you already have a license you can activate it here. You’ll continue to receive support for the duration of your license.
lv: Mūsu Premium Embedding produkta ražošana ir pārtraukta, taču, ja jums jau ir licence, varat to aktivizēt šeit. Jūs turpināsiet saņemt atbalstu licences darbības laikā.

en: Your Premium Embedding license isn’t valid anymore. {0}
lv: Jūsu Premium Embdding licence vairs nav derīga. {0}

en: Explore our paid plans.
lv: Izpētiet mūsu apmaksātos plānus.

en: Your Premium Embedding license is active until {0}.
lv: Jūsu Premium Embdding licence ir aktīva līdz {0}.

en: Enter the token you bought from the Metabase Store below.
lv: Tālāk ievadiet tokenu, ko iegādājāties no Metabase Store.

en: Looking to remove the “Powered by Metabase” logo, customize colors
    and make it your own? {0}
lv: Vai vēlaties noņemt logotipu “Powered by Metabase”, pielāgot krāsas un padarīt to par savu? {0}

en: Are you sure you want to delete your Slack App?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst savu Slack lietotni?

en: Deleting…
lv: Notiek dzēšana…

en: Deleting failed
lv: Dzēšana neizdevās

en: Deleted
lv: Izdzēsts

en: Doing this may stop your dashboard subscriptions from appearing in Slack until a new connection is set up.
lv: To darot, jūsu informācijas paneļa abonementi var netikt rādīti pakalpojumā Slack, līdz tiks izveidots jauns savienojums.

en: Are you sure you want to delete your Slack App integration?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst savu Slack App integrāciju?

en: invite another teammate
lv: uzaicini citu komandas biedru

en: invite a teammate
lv: uzaicini komandas biedru

en: Connect your data to get the most out of Metabase
lv: Savienojiet savus datus, lai maksimāli izmantotu metabāzes iespējas

en: If you need help, you can {0} or {1}.
lv: Ja jums nepieciešama palīdzība, varat {0} vai {1}.

en: check out our setup guides
lv: skatiet mūsu iestatīšanas rokasgrāmatas

en: Add my data
lv: Pievienot manus datus

en: Your teams’ most important dashboards go here
lv: Šeit ir pieejami jūsu komandu svarīgākie informācijas paneļi

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone.
lv: Piespraudiet informācijas paneļus {0}, lai tie būtu redzami šajā vietā ikvienam.

en: Try these x-rays based on your data
lv: Izmēģiniet šos rentgena starus, pamatojoties uz jūsu datiem

en: Looking for more?
lv: Vai meklējat vairāk?

en: You can get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers with {0}
lv: Varat saņemt prioritāru atbalstu, vairāk rīku, lai palīdzētu jums dalīties savos ieskatos ar savām komandām, un jaudīgas iespējas, lai palīdzētu jums izveidot netraucētu, interaktīvu datu pieredzi saviem klientiem, izmantojot {0}

en: our other paid plans.
lv: citi mūsu apmaksātie plāni.

en: Have a Premium Embedding license?
lv: Vai jums ir Premium iegulšanas licence?

en: Activate it here.
lv: Aktivizējiet to šeit.

en: Use the tab key to navigate through settings and columns.
lv: Izmantojiet tabulēšanas taustiņu, lai pārvietotos pa iestatījumiem un kolonnām.

en: Metabase is open source and will be free forever – but by upgrading you can have priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
lv: Metabāze ir atvērtā koda bāze, un tā būs bez maksas uz visiem laikiem, taču, veicot jaunināšanu, jūs varat saņemt prioritāru atbalstu, vairāk rīku, kas palīdzēs jums dalīties ieskatos ar savām komandām, un jaudīgas iespējas, kas palīdzēs jums izveidot netraucētu, interaktīvu datu pieredzi saviem klientiem.

en: Want to know more?
lv: Vai vēlaties uzzināt vairāk?

en: Explore our paid plans
lv: Izpētiet mūsu apmaksātos plānus

en: Check out our docs on how to connect to Slack.
lv: Apskatiet mūsu dokumentus, kā izveidot savienojumu ar Slack.

en: Slack bot is working.
lv: Slack bot darbojas.

en: Slack bot is not working.
lv: Slack bot nedarbojas.

en: Slack app is working
lv: Slack lietotne darbojas

en: Slack app is not working.
lv: Lietotne Slack nedarbojas.

en: Metabase on Slack
lv: Slack metabāze

en: Need help? {0}.
lv: Vajadzīga palīdzība? {0}.

en: See our docs
lv: Skatiet mūsu dokumentus

en: Delete Slack App
lv: Dzēst Slack lietotni

en: Finally, open Slack, create a public channel and enter its name below.
lv: Visbeidzot atveriet Slack, izveidojiet publisku kanālu un ievadiet tā nosaukumu zemāk.

en: We'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions.
lv: Pirms informācijas paneļa abonementu nosūtīšanas mēs šeit augšupielādēsim diagrammas un tabulas.

en: We recommend you {0}, see the instructions below:
lv: Mēs iesakām {0}, skatiet tālāk sniegtos norādījumus:

en: Bring the power of Metabase to your Slack #channels.
lv: Ievietojiet metabāzes spēku savos Slack #kanālos.

en: Follow these steps to connect to Slack:
lv: Lai izveidotu savienojumu ar Slack, veiciet šīs darbības:

en: 1. Create your Slack App
lv: 1. Izveidojiet savu Slack lietotni

en: To create your Metabase integration on Slack you’ll need to set up some things.
lv: Lai izveidotu metabāzes integrāciju pakalpojumā Slack, jums būs jāiestata dažas lietas.

en: First, go to {0}, hit “{1}” and pick “{2}”
lv: Vispirms dodieties uz {0}, nospiediet "{1}" un izvēlieties "{2}"

en: Create New App
lv: Izveidot jaunu lietotni

en: From an app manifest.
lv: No lietotnes manifesta.

en: 2. Copy the Metabase manifest
lv: 2. Nokopējiet metabāzes manifestu

en: Select your workspace and then copy our {0} below and paste it in to create the app. In the following screen, click “{1}” and authorize it.
lv: Atlasiet savu darbvietu un pēc tam kopējiet tālāk esošo {0} un ielīmējiet to, lai izveidotu lietotni. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz “{1}” un autorizējiet to.

en: Slack Manifest
lv: Slack Manifests

en: Install to workspace
lv: Instalējiet darbvietā

en: Copy
lv: Kopēt

en: 3. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
lv: 3. Aktivizējiet OAuth pilnvaru un izveidojiet jaunu atslābinātu kanālu

en: Click on "{0}" in the sidebar, copy the “{1}” and paste it here.
lv: Sānjoslā noklikšķiniet uz "{0}", kopējiet "{1}" un ielīmējiet to šeit.

en: OAuth and Permissions
lv: OAuth un atļaujas

en: Bot User OAuth Token
lv: Bota lietotāja OAuth pilnvara

en: Every column has a type, a description, and a friendly name. Nice!
lv: Katrai kolonnai ir veids, apraksts un draudzīgs nosaukums. Jauki!

en: Most
lv: Lielākā daļa

en: Some
lv: Dažas

en: Many
lv: Daudzi

en: {0} columns are missing a column type, description, or friendly name.
lv: {0} kolonnām trūkst kolonnas veida, apraksta vai draudzīga nosaukuma.

en: Adding metadata makes it easier for your team to explore this data.
lv: Pievienojot metadatus, jūsu komandai ir vieglāk izpētīt šos datus.

en: Simplify your schema with Models
lv: Vienkāršojiet savu shēmu, izmantojot modeļus

en: To pick some data, you'll need to add some first
lv: Lai izvēlētos dažus datus, tie vispirms ir jāpievieno

en: Create models to make it easier for your team to explore.
lv: Izveidojiet modeļus, lai jūsu komandai būtu vieglāk izpētīt.

en: Instead of having your end users wade through your complex raw data, you can create custom models that are easy to find, understand, and explore.
lv: Tā vietā, lai gala lietotāji izpētītu jūsu sarežģītos neapstrādātos datus, varat izveidot pielāgotus modeļus, kurus ir viegli atrast, saprast un izpētīt.

en: Learn how
lv: Iemācies kā

en: Enable this SSH tunnel?
lv: Vai iespējot šo SSH tuneli?

en: The hostname that you use to connect to SSH tunnels.
lv: Saimniekdatora nosaukums, ko izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar SSH tuneļiem.

en: Paste the contents of an SSH private key here
lv: Šeit ielīmējiet SSH privātās atslēgas saturu

en: Allow using a saved question or Model as the source for other queries?
lv: Vai atļaut izmantot saglabātu jautājumu vai modeli kā avotu citiem vaicājumiem?

en: Pulse card query error
lv: Impulsa kartes vaicājuma kļūda

en: There was a problem with this question.
lv: Radās problēma ar šo jautājumu.

en: See our docs for step-by-step directions on how to connect your database.
lv: Skatiet mūsu dokumentus, lai iegūtu detalizētus norādījumus par datu bāzes savienošanu.

en: You've updated your password.
lv: Jūs esat atjauninājis savu paroli.

en: A question
lv: Jautājums

en: A dashboard
lv: Informācijas panelis

en: A model
lv: Modelis

en: Save your questions, dashboards, and models in collections — and pin them to feature them at the top.
lv: Saglabājiet savus jautājumus, informācijas paneļus un modeļus kolekcijās — un piespraudiet tos, lai tie tiktu rādīti augšpusē.

en: Useful data
lv: Noderīgi dati

en: Start new explorations here
lv: Sāciet jaunus izpēti šeit

en: Start new explorations about {0} here
lv: Sāciet jaunus izpēti par {0} šeit

en: Show fewer options
lv: Rādīt mazāk iespēju

en: Unpin
lv: Atspraust

en: Pin this
lv: Piespraudiet šo

en: License and Billing
lv: Licence un norēķini

en: edited the metadata
lv: rediģēja metadatus

en: Copy of
lv:  kopija

en: The /api/setup route can only be used to create the first user, however a user currently exists.
lv: Maršrutu /api/setup var izmantot tikai, lai izveidotu pirmo lietotāju, tomēr lietotājs pašlaik pastāv.

en: Maximum number of rows to return specifically on :rows type queries via the API.
lv: Maksimālais rindu skaits, kas jāatgriež tieši :rows tipa vaicājumos, izmantojot API.

en: Downloads of native queries are only allowed if a group has download permissions for the entire database.
lv: Vietējo vaicājumu lejupielāde ir atļauta tikai tad, ja grupai ir visas datu bāzes lejupielādes atļaujas.

en: Manage data model
lv: Pārvaldīt datu modeli

en: Star
lv: Zvaigzne

en: Balloons
lv: Baloni

en: Mail
lv: Pasts

en: Bell
lv: Zvans

en: {0} events
lv: {0} pasākumi

en: Data model access requires full data access.
lv: Lai piekļūtu datu modelim, ir nepieciešama pilnīga piekļuve datiem.

en: You're allowed to download up to 10,000 row.
lv: Jums ir atļauts lejupielādēt līdz 10 000 rindu.

en: Manage database
lv: Pārvaldīt datu bāzi

en: Unbinned
lv: Atvienots

en: Invalid template tag "{0}"
lv: Nederīgs veidnes tags "{0}"

en: The variable "{0}" needs to be mapped to a field.
lv: Mainīgais "{0}" ir jāsaista ar lauku.

en: Don't bin
lv: Neizmetiet atkritumus

en: Invalid template tag: {0}
lv: Nederīgs veidnes tags: {0}

en: Settings access
lv: Piekļuve iestatījumiem

en: This grants access to Tools, Audit, and Troubleshooting
lv: Tas nodrošina piekļuvi rīkiem, auditam un problēmu novēršanai

en: Subscriptions and Alerts
lv: Abonementi un brīdinājumi

en: Manage database access requires full data access.
lv: Lai pārvaldītu piekļuvi datubāzei, ir nepieciešama pilnīga piekļuve datiem.

en: Download results access requires full data access.
lv: Lai piekļūtu lejupielādes rezultātiem, ir nepieciešama pilna piekļuve datiem.

en: 10 thousand rows
lv: 10 tūkstoši rindu

en: 1 million rows
lv: 1 miljons rindu

en: Application
lv: Pieteikums

en: Hide error details
lv: Slēpt informāciju par kļūdu

en: Metabot
lv: Metabots

en: Delete {0}?
lv: Vai dzēst {0}?

en: This is a community-developed driver and not supported by Metabase.
lv:  Šis ir kopienas izstrādāts draiveris, un metabāze to neatbalsta.

en: This is a partner-developed driver. Though Metabase can’t provide support for it, if you need help you can contact the fine folks at
lv:  Šis ir partnera izstrādāts draiveris. Lai gan Metabase nevar sniegt tai atbalstu, ja jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar smalkajiem darbiniekiem pa e-pastu

en: Turn on
lv: Ieslēdz

en: Open sidebar
lv: Atveriet sānjoslu

en: Edit variables
lv: Rediģēt mainīgos

en: Updated event
lv: Atjaunots pasākums

en: Add time
lv: Pievienojiet laiku

en: Select a file
lv: Izvēlieties failu

en: Hours
lv: Stundas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Remove time
lv: Noņemiet laiku

en: Add your own data
lv: Pievienojiet savus datus

en: Something's wrong with your question
lv: Kaut kas nav kārtībā ar jūsu jautājumu

en: Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
lv: Tagad iepazīsim jūs, izveidosim savienojumu ar jūsu datiem un sāksim atrast jums atbildes!

en: Edit event
lv: Rediģēt notikumu

en: Archive event
lv: Arhīva pasākums

en: New event timeline
lv: Jauna pasākuma laika skala

en: Edit event timeline
lv: Rediģēt pasākuma laika skalu

en: Archive timeline and all events
lv: Arhivēt laika skalu un visus notikumus

en: New event
lv: Jauns pasākums

en: Created event
lv: Izveidots pasākums

en: Get more control
lv: Iegūstiet lielāku kontroli

en: {0} and disable download results, control access to the data model, ${ 1 }.
lv: {0} un atspējot lejupielādes rezultātus, kontrolējiet piekļuvi datu modelim, ${ 1 }.

en: Upgrade to Pro or Enterprise
lv: Jauniniet uz Pro vai Enterprise

en: Hey there, {0}
lv: Sveiki, {0}

en: How's it going, {0}?
lv: Kā iet, {0}?

en: Howdy, {0}
lv: Labdien, {0}

en: Greetings, {0}
lv: Sveicināti, {0}

en: Good to see you, {0}
lv: Prieks tevi redzēt, {0}

en: Metabase tips
lv: Metabāzes padomi

en: Here are some popular items
lv: Šeit ir daži populāri priekšmeti

en: Here are some popular tables
lv: Šeit ir dažas populāras tabulas

en: Here are some popular questions
lv: Šeit ir daži populāri jautājumi

en: Here are some popular models
lv: Šeit ir daži populāri modeļi

en: Here are some popular dashboards
lv: Šeit ir daži populāri informācijas paneļi

en: Pick up where you left off
lv: Turpiniet no vietas, kur pārtraucāt

en: Try out these sample x-rays to see what Metabase can do.
lv: Izmēģiniet šos rentgenstaru paraugus, lai redzētu, ko var darīt Metabase.

en: Here are some explorations of the
lv: Šeit ir daži pētījumi par

en: schema in
lv: shēma iekšā

en: Here are some explorations of
lv: Šeit ir daži pētījumi par

en: A look at
lv: Skatiens uz

en: A summary of
lv: Kopsavilkums par

en: A glance at
lv: Skatiens uz

en: Some insights about
lv: Dažas atziņas par

en: Remove bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Past
lv: Pagātne

en: Exclude...
lv: Izslēgt...

en: Events between {0} and {1}
lv: Notikumi starp {0} un {1}

en: Events
lv: Pasākumi

en: Move event
lv: Pārvietot notikumu

en: Unarchive event
lv: Atarhivēt notikumu

en: Delete event
lv: Dzēst notikumu

en: {0} added this on {1}
lv: {0} pievienoja šo {1}

en: Added on {0}
lv: Pievienots {0}

en: The Mesozoic era
lv: Mezozoja laikmets

en: No timelines found
lv: Nav atrasts neviens laika grafiks

en: No events found
lv: Nav atrasts neviens pasākums

en: Archived events
lv: Arhivētie pasākumi

en: Search for an event
lv: Meklēt notikumu

en: Add an event
lv: Pievienojiet notikumu

en: New timeline
lv: Jauna laika skala

en: Edit timeline details
lv: Rediģēt laika skalas informāciju

en: Move timeline
lv: Pārvietot laika skalu

en: View archived events
lv: Skatīt arhivētos notikumus

en: View archived timelines
lv: Skatīt arhivētos laika grafikus

en: Launch of v2.0
lv: V2.0 palaišana

en: Add events to Metabase to show important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
lv: Pievienojiet notikumus metabāzei, lai kopā ar saviem datiem parādītu svarīgus atskaites punktus, palaišanas vai jebko citu.

en: Events in Metabase let you see important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
lv: Notikumi metabāzē ļauj skatīt svarīgus atskaites punktus, palaišanu vai jebko citu tieši līdzās jūsu datiem.

en: Unarchive timeline
lv: Atarhivēt laika skalu

en: Delete timeline
lv: Dzēst laika skalu

en: Archived timelines
lv: Arhivētie laika grafiki

en: Move {0}
lv: Pārvietot {0}

en: Add events to Metabase to show helpful context alongside your data.
lv: Pievienojiet notikumus metabāzei, lai kopā ar datiem parādītu noderīgu kontekstu.

en: Events in Metabase let you see helpful context alongside your data.
lv: Notikumi metabāzē ļauj skatīt noderīgu kontekstu līdzās saviem datiem.

en: Original schema
lv: Oriģinālā shēma

en: Click the button below to begin creating your Slack App using the Metabase configuration.
lv: Noklikšķiniet uz tālāk esošās pogas, lai sāktu Slack lietotnes izveidi, izmantojot metabāzes konfigurāciju.

en: Once created, click “{0}” to authorize it.
lv: Kad tas ir izveidots, noklikšķiniet uz “{0}”, lai to autorizētu.

en: 2. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
lv: 2. Aktivizējiet OAuth pilnvaru un izveidojiet jaunu atslābinātu kanālu

en: Last 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last 30 Days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 3 Months
lv: Pēdējie 3 mēneši

en: Last 12 Months
lv: Pēdējie 12 mēneši

en: Specific dates...
lv: Konkrēti datumi...

en: Relative dates...
lv: Relatīvie datumi...

en: Days of the week...
lv: Nedēļas dienas...

en: Months of the year...
lv: Gada mēneši...

en: Quarters of the year...
lv: Gada ceturkšņi...

en: Hours of the day...
lv: Diennakts stundas...

en: Is not empty
lv: Nav tukšs

en: Select none...
lv: Neatlasīt nevienu...

en: Select all...
lv: Izvēlēties visus...

en: Right now, this is {0}
lv: Šobrīd šis ir {0}

en: Right now, this is {0} - {1}
lv: Šobrīd šis ir {0}–{1}

en: Starting from...
lv: Sākot no...

en: Starting from
lv: Sākot no

en: 0/{0} loaded
lv: Ielādēta 0/{0}

en: Your dashboard is ready
lv: Jūsu informācijas panelis ir gatavs

en: Doing Science...
lv: Nodarbojies ar zinātni...

en: Still Here...
lv: Joprojām šeit...

en: Your question is ready!
lv: Jūsu jautājums ir gatavs!

en: You can customize filter values for each subscription with paid plans.
lv: Varat pielāgot filtra vērtības katram abonementam ar maksas plāniem.

en: Get Help
lv: Iegūt palīdzību

en: Resources and support
lv: Resursi un atbalsts

en: Remove from bookmarks
lv: Noņemt no grāmatzīmēm

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: event
lv: notikumu

en: archived
lv: arhivēts

en: unarchived
lv: nav arhivēts

en: Product releases
lv: Produktu izlaidumi

en: Default icon
lv: Noklusējuma ikona

en: timeline
lv: laika skala

en: Event name
lv: Pasākuma nosaukums

en: Product launch
lv: Produkta palaišana

en: Markdown supported
lv: Atbalstīta atzīme

en: Add links and formatting via markdown
lv: Pievienojiet saites un formatējumu, izmantojot atzīmi

en: Icon
lv: Ikona

en: Timeline
lv: Laika skala

en: Excludes
lv: Izslēdz

en: {0}, starting {1} {2}
lv: {0}, sākot no {1} {2}

en: All Set! {0} is ready.
lv: Viss kārtībā! {0} ir gatavs.

en: All questions loaded
lv: Visi jautājumi ir ielādēti

en: Would you like to be notified when this dashboard is done loading?
lv: Vai vēlaties saņemt paziņojumu, kad šī informācijas paneļa ielāde ir pabeigta?

en: Custom columns do not support boolean expressions
lv: Pielāgotās kolonnas neatbalsta Būla izteiksmes

en: Downloading…
lv: Notiek lejupielāde…

en: All Set! Your question is ready.
lv: Viss kārtībā! Jūsu jautājums ir gatavs.

en: {0} is loaded.
lv: {0} ir ielādēts.

en: Would you like to be notified when this question is done loading?
lv: Vai vēlaties saņemt paziņojumu, kad šis jautājums ir ielādēts?

en: Switch to data
lv: Pārslēdzieties uz datiem

en: Switch to visualization
lv: Pārslēdzieties uz vizualizāciju

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Users are only ever added to or removed from mapped groups.
lv: Kartēšana ļauj Metabase automātiski pievienot un noņemt lietotājus no grupām, pamatojoties uz direktoriju servera sniegto dalības informāciju. Lietotāji vienmēr tiek pievienoti kartētām grupām vai noņemti no tām.

en: Allowed email address domain(s) for new Dashboard Subscriptions and Alerts. To specify multiple domains, separate each domain with a comma, with no space in between (e.g., "domain1,domain2"). To allow all domains, leave the field empty. This setting doesn't affect existing subscriptions.
lv: Atļauts(-i) e-pasta adreses domēns(-i) jauniem informācijas paneļa abonementiem un brīdinājumiem. Lai norādītu vairākus domēnus, katru domēnu atdaliet ar komatu, neatstājot atstarpes starp tām (piemēram, "domain1,domain2"). Lai atļautu visus domēnus, atstājiet lauku tukšu. Šis iestatījums neietekmē esošos abonementus.

en: You do not have permissions to download the results of this query.
lv: Jums nav atļauju lejupielādēt šī vaicājuma rezultātus.

en: You should not set WEEK_START in Snowflake connection options; this might lead to incorrect results. Set the Start of Week Setting instead.
lv: Nevajadzētu iestatīt WEEK_START sadaļā Snowflake savienojuma opcijas; tas var novest pie nepareiziem rezultātiem. Tā vietā iestatiet nedēļas sākuma iestatījumu.

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are only allowed to update alerts that they created
lv: Lietotājiem, kas nav administratori, bez uzraudzības vai abonēšanas atļaujām ir atļauts atjaunināt tikai viņu izveidotos brīdinājumus

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are not allowed to modify the channels for an alert
lv: Lietotājiem, kas nav administratori bez uzraudzības vai abonēšanas atļaujām, nav atļauts modificēt brīdinājuma kanālus

en: Non-admin users without subscription permissions are not allowed to add recipients
lv: Lietotājiem, kas nav administratori, bez abonēšanas atļaujām nav atļauts pievienot adresātus

en: Group Manager is only enabled if you have a premium token with the advanced permissions feature.
lv: Grupas pārvaldnieks ir iespējots tikai tad, ja jums ir augstākās kvalitātes marķieris ar papildu atļauju funkciju.

en: Admin cant be a group manager.
lv: Administrators nevar būt grupas pārvaldnieks.

en: Timeline with id {0} not found
lv: Laika skala ar ID {0} nav atrasta

en: Timestamp cannot be null
lv: Laikspiedola vērtība nevar būt nulle

en: ERROR {0}: {1}
lv: KĻŪDA {0}: {1}

note: clear any rows created by the Liquibase migrations.
en: Clearing default entries created by Liquibase migrations...
lv: Notiek Liquibase migrācijas izveidoto noklusējuma ierakstu dzēšana...

en: Don''t know how to parse date string {0}
lv: Nezinu, kā parsēt datuma virkni {0}

en: Invalid values provided for operator: {0}
lv: Operatoram ir norādītas nederīgas vērtības: {0}

en: Unrecognized operation: {0}
lv: Neatpazīta darbība: {0}

en: Error determining value for parameter {0}: {1}
lv: Kļūda, nosakot vērtību parametram {0}: {1}

en: You cannot update a ApplicationPermissionsRevision!
lv: Jūs nevarat atjaunināt ApplicationPermissionsRevision!

en: Invalid Field Filter: Field {0} belongs to Database {1}, but the query is against Database {2}
lv: Nederīgs lauka filtrs: lauks {0} pieder datu bāzei {1}, bet vaicājums ir pret datu bāzi {2}

en: The engine on a sample database cannot be changed.
lv: Programmu datu bāzes paraugā nevar mainīt.

en: The {0} permissions functionality is only enabled if you have a premium token with the advanced-permissions feature.
lv: {0} atļauju funkcionalitāte ir iespējota tikai tad, ja jums ir augstākās kvalitātes marķieris ar papildu atļauju funkciju.

en: Unknown setting: {0}
lv: Nezināms iestatījums: {0}

en: You do not have access to the setting {0}
lv: Jums nav piekļuves iestatījumam {0}

en: Setting {0} allows both user-local and database-local values; this is not supported
lv: Iestatījums {0} pieļauj gan lietotāja lokālās, gan datu bāzes lokālās vērtības; tas netiek atbalstīts

en: Error purging old cache entries: {0}
lv: Kļūda, iztīrot vecos kešatmiņas ierakstus: {0}

en: Error saving query results to cache: {0}
lv: Saglabājot vaicājuma rezultātus kešatmiņā, radās kļūda: {0}

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}: {1}
lv: Kļūda, mēģinot izgūt kešatmiņā saglabātos rezultātus vaicājumam ar jaucējfunkciju {0}: {1}

en: Slack user/channel startup cache refreshed with {0} entries, took {1}ms.
lv: Vāja lietotāja/kanāla palaišanas kešatmiņa atsvaidzināta ar {0} ierakstiem, pagāja {1} ms.

en: Slack is not configured, not refreshing slack user/channel cache.
lv: Slack nav konfigurēts, netiek atsvaidzināta vāja lietotāja/kanāla kešatmiņa.

en: value must be a valid date string
lv: vērtībai ir jābūt derīgai datuma virknei

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Home
lv: Mājas

en: Turn into Member
lv: Pārvērsties par biedru

en: Turn into Manager
lv: Pārvērsties par pārvaldnieku

en: {0} and disable download results, control access to the data model, promote group managers, {1}.
lv: {0} un atspējot lejupielādes rezultātus, kontrolēt piekļuvi datu modelim, reklamēt grupu pārvaldniekus, {1}.

en: and more
lv: un vēl

en: Manager
lv: Pārvaldnieks

en: Member
lv: Biedrs

en: Are you sure?
lv: Vai tu esi pārliecināts?

en: You will not be able to manage users of this group anymore.
lv: Jūs vairs nevarēsit pārvaldīt šīs grupas lietotājus.

en: Not allowed to edit group memberships
lv: Nav atļauts rediģēt dalības grupās

en: Exclude
lv: Izslēgt

en: No logins
lv: Nav pieteikšanās

en: You need unrestricted data access on this table to map custom display values.
lv: Lai kartētu pielāgotas attēlojuma vērtības, šai tabulai ir nepieciešama neierobežota piekļuve datiem.

en: View Details
lv: Skatīt detaļas

en: Field access denied
lv: Piekļuve laukam liegta

en: No key available
lv: Nav pieejama atslēga

en: Connected to
lv: Savienots ar

en: Retry now
lv: Mēģiniet vēlreiz tūlīt

en: Oh oh…
lv: Ak ak…

en: Model Caching Log
lv: Modeļa kešatmiņas žurnāls

en: Refreshing
lv: Atsvaidzinoša

en: Completed
lv: Pabeigts

en: in
lv: iekšā

en: Model
lv: Modelis

en: Last run at
lv: Pēdējais skrējiens plkst

en: Created by
lv: Radīts

en: Failed to update model cache
lv: Neizdevās atjaunināt modeļa kešatmiņu

en: Refreshing model cache
lv: Modeļa kešatmiņas atsvaidzināšana

en: Model last cached {0}
lv: Modelis pēdējo reizi kešatmiņā saglabāts {0}

en: Last attempt {0}
lv: Pēdējais mēģinājums {0}

en: Refresh now
lv: Atsvaidziniet tūlīt

en: this quarter
lv: šajā ceturksnī

en: You're allowed to download up to 10,000 rows.
lv: Jums ir atļauts lejupielādēt līdz 10 000 rindu.

en: Groups with Block data access can't download results
lv: Grupas ar bloķēšanas piekļuvi datiem nevar lejupielādēt rezultātus

en: Disable model persistence
lv: Atspējot modeļa noturību

en: Disabling…
lv: Notiek atspējošana…

en: Enable model persistence
lv: Iespējot modeļa noturību

en: Enabling…
lv: Notiek iespējošana…

en: Saved questions
lv: Saglabātie jautājumi

en: Enabling cache will create tables for your models in a dedicated schema and Metabase will refresh them on a schedule. Questions based on your models will query these tables. {0}.
lv: Iespējojot kešatmiņu, jūsu modeļiem tiks izveidotas tabulas īpašā shēmā, un Metabāze tās atsvaidzinās pēc grafika. Jautājumi, kuru pamatā ir jūsu modeļi, vaicās šajās tabulās. {0}.

en: Refresh every
lv: Atsvaidzināt katru

en: 2 hours
lv: stundas

en: 3 hours
lv: 3 stundas

en: 6 hours
lv: 6 stundas

en: 12 hours
lv: 12 stundas

en: 24 hours
lv: 24 stundas

en: Gets a time interval of specified length
lv: Iegūst noteikta garuma laika intervālu

en: Gets a timestamp relative to the current time
lv: Iegūst laika zīmogu attiecībā pret pašreizējo laiku

en: Unpersist model
lv: Neizturīgs modelis

en: Persist model
lv: Pastāvīgs modelis

en: Questions that errored when last run
lv: Jautājumi, kas radās kļūdas pēdējās palaišanas laikā

en: You don't have permission to save this question.
lv: Jums nav atļaujas saglabāt šo jautājumu.

en: Looks like we cannot find any matching datasets.
lv: Šķiet, ka mēs nevaram atrast nevienu atbilstošu datu kopu.

en: Whether to enable using the new experimental Actions features globally. (Actions must also be enabled for each Database.)
lv: Vai iespējot jauno eksperimentālo darbību funkciju izmantošanu visā pasaulē. (Darbības ir jāiespējo arī katrai datu bāzei.)

en: Actions are not enabled.
lv: Darbības nav iespējotas.

en: Database does not support persisting
lv: Datu bāze neatbalsta pastāvēšanu

en: Persisting models not enabled for database
lv: Pastāvīgie modeļi nav iespējoti datu bāzei

en: Card is not a model
lv: Karte nav modelis

en: Persisting models is not enabled.
lv: Pastāvīgie modeļi nav iespējoti.

en: Integer greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
lv: Vesels skaitlis, kas ir lielāks vai vienāds ar vienu un mazāks vai vienāds ar divdesmit četriem

en: Value must be an integer representing hours greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
lv: Vērtībai ir jābūt veselam skaitlim, kas apzīmē stundas, kas ir lielākas vai vienādas ar vienu un mazākas vai vienādas ar divdesmit četrām

en: Enabling model persistence
lv: Modeļa noturības iespējošana

en: Disabling model persistence
lv: Modeļa noturības atspējošana

en: Warning: Automagic analysis context is missing result metadata. Unable to resolve Fields by name.
lv: Brīdinājums: automātiskās analīzes kontekstā trūkst rezultātu metadatu. Nevar atrisināt laukus pēc nosaukuma.

note: otherwise this isn't returning something, and that's probably an error. Log it.
en: Cannot resolve Field {0} in automagic analysis context
lv: Nevar atrisināt lauku {0} automātiskās analīzes kontekstā

en: Error decomposing question: {0}
lv: Kļūda, sadalot jautājumu: {0}

en: Lack permissions to create {0} schema
lv: Trūkst atļauju izveidot shēmu {0}

en: Lack permission to create table in schema {0}
lv: Trūkst atļaujas izveidot tabulu shēmā {0}

en: Lack permission to read table in schema {0}
lv: Trūkst atļaujas lasīt tabulu shēmā {0}

en: Lack permission to delete table in schema {0}
lv: Trūkst atļaujas dzēst tabulu shēmā {0}

en: Step {0} was successful for db {1}
lv: {0}. darbība bija veiksmīga datu bāzei {1}

en: Error in `{0}` while checking for model persistence permissions.
lv: Pārbaudot modeļa noturības atļaujas, radās kļūda `{0}`.

en: Allow persisting models into the source database.
lv: Atļaut pastāvīgos modeļus avota datu bāzē.

en: Hour interval to refresh persisted models.
lv: Stundu intervāls pastāvīgo modeļu atsvaidzināšanai.

en: The :feature option is required when using defenterprise in an EE namespace!
lv: Opcija :feature ir nepieciešama, ja EE nosaukumvietā izmantojat defenterprise!

en: {0} option for defenterprise should not be set in an OSS namespace! Set it on the EE function instead.
lv: {0} opciju defenterprise nedrīkst iestatīt OSS nosaukumvietā! Tā vietā iestatiet to uz EE funkciju.

en: An EE namespace must be provided when using defenterprise in an OSS namespace!
lv: Izmantojot defenterprise OSS nosaukumvietā, ir jānodrošina EE nosaukumvieta!

en: Add it immediately before the argument list.
lv: Pievienojiet to tieši pirms argumentu saraksta.

en: Enterprise function {0}/{1} does not have a docstring. Go add one!
lv: Uzņēmuma funkcijai {0}/{1} nav dokumentu virknes. Ej pievieno vienu!

en: The maximum number of attempts for delivering a single notification.
lv: Maksimālais mēģinājumu skaits viena paziņojuma piegādei.

en: The initial retry delay in milliseconds when delivering notifications.
lv: Sākotnējā atkārtotā mēģinājuma aizkave milisekundēs, piegādājot paziņojumus.

en: The delay multiplier between attempts to deliver a single notification.
lv: Aizkaves reizinātājs starp mēģinājumiem nosūtīt vienu paziņojumu.

en: The randomization factor of the retry delay when delivering notifications.
lv: Atkārtota mēģinājuma aizkaves nejaušības koeficients, piegādājot paziņojumus.

en: The maximum delay between attempts to deliver a single notification.
lv: Maksimālā aizkave starp mēģinājumiem nosūtīt vienu paziņojumu.

en: Reconfiguring notification sender
lv: Notiek paziņojumu sūtītāja pārkonfigurēšana

en: Substituting cached query for card {0} from {1}.{2}
lv: Notiek kešatmiņā saglabātā vaicājuma aizstāšana kartē {0} no {1}.{2}

en: Unpersisting model with card-id {0}
lv: Nepastāvīgs modelis ar kartes ID {0}

en: Error unpersisting model with card-id {0}
lv: Kļūda, nepastāvot modelim ar kartes ID {0}

en: Starting persisted model refresh task for Database {0}.
lv: Tiek sākts pastāvīgs modeļa atsvaidzināšanas uzdevums datu bāzei {0}.

en: Error refreshing persisting model with card-id {0}
lv: Kļūda, atsvaidzinot pastāvīgo modeli ar kartes ID {0}

en: Finished persisted model refresh task for Database {0}.
lv: Pabeigts datu bāzes {0} modeļa atsvaidzināšanas uzdevums.

en: Attempting to refresh individual for persisted-info {0}.
lv: Mēģina atsvaidzināt personu, lai iegūtu pastāvīgu informāciju {0}.

en: Finished updated model-id {0} from persisted-info {1}.
lv: Pabeigts modeļa ID {0} atjaunināšana no pastāvīgās informācijas {1}.

en: Unable to refresh model with card-id {0}
lv: Nevar atsvaidzināt modeli ar kartes ID {0}

en: Unknown payload type {0}
lv: Nezināms kravas veids {0}

en: Migrating from self-hosted?
lv: Vai migrējat no paša mitinātā?

en: Check out our docs for how to migrate your self-hosted instance to Cloud.
lv: Apskatiet mūsu dokumentus, lai uzzinātu, kā migrēt savu paša mitināto instanci uz Cloud.

en: Enter a default value…
lv: Ievadiet noklusējuma vērtību…

en: Add title
lv: Pievieno nosaukumu

en: About
lv: Par

en: Add description
lv: Pievienojiet aprakstu

en: Edit metadata
lv: Rediģēt metadatus

en: Turn into a model
lv: Pārvērtieties par modeli

en: Turn back to saved question
lv: Atgriezieties pie saglabātā jautājuma

en: More info
lv: Vairāk informācijas

en: Move, archive, and more...
lv: Pārvietot, arhivēt un daudz ko citu...

en: In order to send subscriptions and alerts to private Slack channels, you must first add the Metabase bot to them.
lv: Lai nosūtītu abonementus un brīdinājumus privātajiem Slack kanāliem, vispirms tiem jāpievieno metabāzes robots.

en: Are you sure you want to reset to default colors?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt uz noklusējuma krāsām?

en: If you do this, your colors will change to our default colors. This action can’t be undone.
lv: Ja to izdarīsit, jūsu krāsas mainīsies uz mūsu noklusējuma krāsām. Šo darbību nevar atsaukt.

en: This collection is empty
lv: Šī kolekcija ir tukša

en: Create a new…
lv: Izveidojiet jaunu…

en: Edit permissions
lv: Rediģēt atļaujas

en: Open this question and fill in its variables to see it.
lv: Atveriet šo jautājumu un aizpildiet tā mainīgos, lai to redzētu.

en: Only Admins are able to embed questions. If you need access to this feature, reach out to them for permissions.
lv: Jautājumus var iegult tikai administratori. Ja jums ir nepieciešama piekļuve šai funkcijai, sazinieties ar viņiem, lai saņemtu atļaujas.

en: In order to embed your question, you have to first {0}
lv: Lai iegultu savu jautājumu, vispirms ir {0}

en: Model moved to {0}
lv: Modelis pārvietots uz {0}

en: Question moved to {0}
lv: Jautājums pārvietots uz {0}

en: Connect database
lv: Pievienojiet datu bāzi

en: Skip
lv: Izlaist

en: Hi{0}. Nice to meet you!
lv: Sveiki,{0}! Prieks iepazīties!

en: {0} is connected to:
lv: {0} ir savienots ar:

en: No details found
lv: Sīkāka informācija nav atrasta

en: Question last cached {0}
lv: Jautājums pēdējo reizi saglabāts kešatmiņā {0}

en: Cache Configuration
lv: Kešatmiņas konfigurācija

en: Palette preview
lv: Paletes priekšskatījums

en: Where it's used
lv: Kur tas tiek izmantots

en: Chart colors
lv: Diagrammas krāsas

en: Reset to default colors
lv: Atiestatīt uz noklusējuma krāsām

en: Generate chart colors
lv: Ģenerēt diagrammas krāsas

en: User interface colors
lv: Lietotāja interfeisa krāsas

en: You can choose up to 24 hex values. We’ll auto-generate what you leave blank.
lv: Varat izvēlēties līdz 24 hex vērtībām. Mēs automātiski ģenerēsim to, ko atstājat tukšu.

en: Font weight
lv: Fonta svars

en: Display our little friend on the homepage
lv: Parādiet mūsu mazo draugu mājaslapā

en: In order to remove the Metabase logo from embeds, you can always upgrade to {0}
lv: Lai noņemtu metabāzes logotipu no iegulumiem, vienmēr varat jaunināt uz {0}

en: one of our paid plans.
lv: viens no mūsu apmaksātajiem plāniem.

en: embedding the entire metabase app
lv: visas metabāzes lietotnes iegulšana

en: With {0} you can embed the full Metabase app and enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. You can also get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
lv: Izmantojot {0}, varat iegult pilnu metabāzes lietotni un dot lietotājiem iespēju izpētīt diagrammas, pārlūkot kolekcijas un izmantot grafisko vaicājumu veidotāju. Varat arī saņemt prioritāru atbalstu, citus rīkus, kas palīdzēs dalīties ieskatos ar savām komandām, un jaudīgas iespējas, lai palīdzētu jums izveidot netraucētu, interaktīvu datu lietošanas pieredzi saviem klientiem.

en: some of our paid plans,
lv: daži no mūsu apmaksātajiem plāniem,

en: Premium embedding
lv: Premium iegulšana

en: Queued
lv: Rindā

en: Hey there{0}
lv: Sveiki!{0}

en: How's it going{0}?
lv: Kā iet{0}?

en: Howdy{0}
lv: Labdien!{0}

en: Greetings{0}
lv: Sveicināti!{0}

en: Good to see you{0}
lv: Prieks tevi redzēt{0}

en: Paid
lv: Apmaksāts

en: Embedding
lv: Iegulšana

en: Embed dashboards, questions, or the entire Metabase app into your application. Integrate with your server code to create a secure environment, limited to specific users or organizations.
lv: Ieguliet savā lietojumprogrammā informācijas paneļus, jautājumus vai visu metabāzes lietotni. Integrējiet ar servera kodu, lai izveidotu drošu vidi, kas paredzēta tikai konkrētiem lietotājiem vai organizācijām.

en: By enabling embedding you're agreeing to
lv: Iespējojot iegulšanu, jūs piekrītat

en: our embedding license.
lv: mūsu iegulšanas licence.

en: More details
lv: Skatīt vairāk

en: When you embed charts or dashboards from Metabase in your own
    application, that application isn't subject to the Affero General Public
    License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase
    logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds.
lv: Iegulstot diagrammas vai informācijas paneļus no Metabase savā lietojumprogrammā, uz šo lietojumprogrammu neattiecas Affero vispārējā publiskā licence, kas attiecas uz pārējo Metabase, ja šajās iegultnēs ir redzams Metabāzes logotips un "Powered by Metabase".

en: Your should, however, read the license text linked above as that is the
    actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
lv: Tomēr jums vajadzētu izlasīt iepriekš norādīto licences tekstu, jo tā ir faktiskā licence, kurai jūs piekrītat, iespējojot šo funkciju.

en: We will refresh your models {0}
lv: Mēs atsvaidzināsim jūsu modeļus {0}

en: Seconds and year properties are not allowed
lv: Sekunžu un gada rekvizīti nav atļauti

en: cron syntax
lv: cron sintakse

en: Our {0} is a string of 5 fields separated by white spaces
lv: Mūsu {0} ir 5 lauku virkne, kas atdalīta ar atstarpēm

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Create Slack App
lv: Izveidojiet Slack lietotni

en: Filter {0}
lv: Filtrs {0}

en: 1. Click the button below and create your Slack App
lv: 1. Noklikšķiniet uz tālāk esošās pogas un izveidojiet savu Slack lietotni

en: First, {0} using the Metabase configuration. Once created, click “${ 1 }” to authorize it.
lv: Pirmkārt, {0}, izmantojot metabāzes konfigurāciju. Kad tas ir izveidots, noklikšķiniet uz “${ 1 }”, lai to autorizētu.

en: click the button below to create your Slack App
lv: noklikšķiniet uz tālāk esošās pogas, lai izveidotu savu Slack lietotni

en: There was an error loading the field values for this field
lv: Ielādējot šī lauka lauka vērtības, radās kļūda

en: more options
lv: vairāk iespēju

en: max
lv: maks

en: Waiting to create the first model cache
lv: Gaida pirmās modeļa kešatmiņas izveidi

en: Learn more.
lv: Uzzināt vairāk.

en: Cache models
lv: Kešatmiņas modeļi

en: We'll create tables with model data and refresh them on a schedule you define. To enable it, you need to grant this connection credential read and write permissions on the "{0}" schema or grant create schema permissions. {1}
lv: Mēs izveidosim tabulas ar modeļa datiem un atsvaidzināsim tās pēc jūsu definētā grafika. Lai to iespējotu, jums ir jāpiešķir šī savienojuma akreditācijas datu lasīšanas un rakstīšanas atļaujas shēmā "{0}" vai jāpiešķir shēmas izveides atļaujas. {1}

en: Turn model caching off
lv: Izslēdziet modeļa kešatmiņu

en: Turn model caching on
lv: Ieslēdziet modeļa kešatmiņu

en: For models to be cached, the user should have create table permission or create schema permission in this database.
lv: Lai modeļus varētu saglabāt kešatmiņā, lietotājam ir jābūt atļaujai izveidot tabulu vai izveidot shēmu šajā datu bāzē.

en: Day-of-week values must be between 1 and 7
lv: Nedēļas dienas vērtībām ir jābūt no 1 līdz 7

en: Day-of-week values must be SUN, MON, TUE, WED, THU, FRI, SAT OR between 1 and 7, - * ? / L #
lv: Nedēļas dienu vērtībām ir jābūt SUN, MON, TUE, WED, CHU, FRI, SAT VAI no 1 līdz 7, - * ? / L #

en: Unsupported day of week value. Possible values are 1-7 or SUN-SAT , - * ? / L #
lv: Neatbalstīta nedēļas dienas vērtība. Iespējamās vērtības ir 1-7 vai SUN-SAT , - * ? / L #

en: A numeric value between 1 and 5 must follow the # option
lv: Ciparu vērtībai no 1 līdz 5 ir jābūt aiz # opcijas

en: Day of month values must be between 1 and 31
lv: Mēneša dienas vērtībām ir jābūt no 1 līdz 31

en: Offset from last day must be less or equal 30
lv: Nobīdei no pēdējās dienas jābūt mazākai vai vienādai ar 30

en: Month values must be between 1 and 12
lv: Mēneša vērtībām ir jābūt no 1 līdz 12

en: Month values must be JAN, FEB, MAR, APR, MAY, JUN, JUL, AUG, SEP, OCT, NOV, DEC or between 1 and 12
lv: Mēneša vērtībām ir jābūt JAN, FEB, MAR, APR, MAY, JUN, JUL, AUG, SEP, OCT, NOV, DEC vai no 1. līdz 12.

en: Start year must be less than stop year
lv: Sākuma gadam ir jābūt mazākam par beigu gadu

en: Unsupported year value. Possible values are 1970-2099 , - * /
lv: Neatbalstīta gada vērtība. Iespējamās vērtības ir 1970-2099 , - * /

en: Minute and second values must be between 0 and 59 and hour values must be between 0 and 23
lv: Minūtes un sekundes vērtībām ir jābūt no 0 līdz 59, un stundu vērtībām jābūt no 0 līdz 23

en: You must use ? in the day-of-week or day-of-month field
lv: Vai jums ir jāizmanto? nedēļas dienas vai mēneša dienas laukā

en: Invalid cron expression
lv: Nederīga cron izteiksme

en: Doing science...
lv: Nodarbojas ar zinātni...

en: Running query...
lv: Notiek vaicājuma izpilde...

en: Loading results...
lv: Notiek rezultātu ielāde...

en: Summaries
lv: Kopsavilkumi

en: Item Detail
lv: Preces detaļas

en: Color of filters in the query builder, buttons and links in filter widgets.
lv: Filtru krāsa vaicājumu veidotājā, pogas un saites filtru logrīkos.

en: Bold
lv: Treknrakstā

en: Heavy
lv: Smags

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. {0}
lv: Izmantojot šo Pro/Enterprise funkciju, varat iegult pilnu metabāzes lietotni. Ļaujiet lietotājiem izpētīt diagrammas, pārlūkot kolekcijas un izmantot grafisko vaicājumu veidotāju. {0}

en: Authorized origins
lv: Atļautā izcelsme

en: Enter the origins for the websites or web apps where you want to allow embedding, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
lv: Ievadiet to vietņu vai tīmekļa lietotņu izcelsmi, kurās vēlaties atļaut iegulšanu, atdalot tos ar atstarpi. Šeit ir norādīti {0}, ko var ievadīt.

en: exact specifications
lv: precīzas specifikācijas

en: Don’t show visualization
lv: Nerādīt vizualizāciju

en: Show visualization
lv: Rādīt vizualizāciju

en: Revert to this version
lv: Atgriezties uz šo versiju

en: Make collection official
lv: Padariet kolekciju oficiālu

en: Remove Official badge
lv: Noņemiet oficiālo emblēmu

en: Appearance
lv: Izskats

en: Font
lv: Fonts

en: Loading message
lv: Notiek ziņojuma ielāde

en: From Name
lv: No Vārda

en: Reply-To Address
lv: Atbildes adrese

en: That's not a valid email addresses
lv: Tās nav derīgas e-pasta adreses

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards.
lv: Ļaujiet administratoriem izveidot publiski skatāmas saites (un iegultos iframe) jautājumiem un informācijas paneļiem.

en: Allow questions, dashboards, and more to be embedded. {0}
lv: Ļaujiet iegult jautājumus, informācijas paneļus un daudz ko citu. {0}

en: Standalone embeds
lv: Atsevišķas iegulšanas

en: Securely embed individual questions and dashboards within other applications.
lv: Droši ieguliet atsevišķus jautājumus un informācijas paneļus citās lietojumprogrammās.

en: Full-app embedding
lv: Pilnas lietotnes iegulšana

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder.
lv: Izmantojot šo Pro/Enterprise funkciju, varat iegult pilnu metabāzes lietotni. Ļaujiet lietotājiem izpētīt diagrammas, pārlūkot kolekcijas un izmantot grafisko vaicājumu veidotāju.

en: Standalone Embed Secret Key used to sign JSON Web Tokens for requests to /api/embed endpoints. This lets you create a secure environment limited to specific users or organizations.
lv: Savrupa iegulšanas slepenā atslēga, ko izmanto, lai parakstītu JSON tīmekļa marķierus pieprasījumiem /api/embed galapunktiem. Tas ļauj izveidot drošu vidi, kas paredzēta tikai konkrētiem lietotājiem vai organizācijām.

en: Use public link
lv: Izmantojiet publisko saiti

en: Auto Refresh
lv: Automātiskā atsvaidzināšana

en: edited this
lv: rediģēja šo

en: Learn how to debug SQL errors
lv: Uzziniet, kā atkļūdot SQL kļūdas

en: set up email
lv: iestatīt e-pastu

en: configure Slack
lv: konfigurēt Slack

en: Dashboard name
lv: Informācijas paneļa nosaukums

en: All dashboards
lv: Visi informācijas paneļi

en: All databases
lv: Visas datu bāzes

en: Query Not Recorded, sorry
lv: Atvainojiet, vaicājums nav ierakstīts

en: All schemas
lv: Visas shēmas

en: All tables
lv: Visi galdi

en: Member name
lv: Dalībnieka vārds

en: All members
lv: Visi dalībnieki

en: Audit log
lv: Audita žurnāls

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to log in. If this user is unable to authenticate then you can {1}
lv: Mēs nosūtījām uzaicinājumu uz {0} ar norādījumiem par pieteikšanos. Ja šis lietotājs nevar autentificēties, varat {1}

en: reset their password.
lv: atiestatīt viņu paroli.

en: read
lv: lasīt

en: write
lv: rakstīt

en: read or write
lv: lasīt vai rakstīt

en: That's not a valid list of email addresses
lv: Tas nav derīgs e-pasta adrešu saraksts

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Use instance font
lv: Izmantojiet instanču fontu

en: Download data
lv: Lejupielādēt datus

en: Enable users to download data from this embed?
lv: Vai atļaut lietotājiem lejupielādēt datus no šīs iegulšanas?

en: Example:
lv: Piemērs:

en:  by
lv:  autors

en: Show more filters
lv: Rādīt vairāk filtru

en: New row
lv: Jauna rinda

en: More columns
lv: Vairāk kolonnu

en: Choose a join type
lv: Izvēlieties savienojuma veidu

en: Dismiss sync spinner manually
lv: Manuāli noraidīt sinhronizācijas vērpēju

en: Dismissing…
lv: Notiek noraidīšana…

en: Failed to dismiss sync spinner
lv: Neizdevās noraidīt sinhronizācijas vērpēju

en: Sync spinners dismissed!
lv: Sinhronizācijas vērpēji ir noraidīti!

en: Refresh models every…
lv: Atsvaidziniet modeļus katru…

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow. True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai analītikas notikumi tiek nosūtīti uz Snowplow. Patiess, ja šajā gadījumā ir iespējota anonīma izsekošana un ir pieejams Snowplow savācējs.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events. Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai Snowplow savācējs ir pieejams analītisko notikumu saņemšanai. Jāiestata, izmantojot vides mainīgo Cypress testos vai vietējās izstrādes laikā.

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase. This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
lv: Unikāls identifikators, kas jāizmanto Snowplow analīzē, lai identificētu šo metabāzes gadījumu. Šis ir publisks iestatījums, jo daži analītikas notikumi tiek nosūtīti pirms sākotnējās iestatīšanas.

en: check your host settings
lv: pārbaudiet resursdatora iestatījumus

en: check your port settings
lv: pārbaudiet porta iestatījumus

en: String representing a cron schedule
lv: Virkne, kas attēlo cron grafiku

en: Must be a valid cron string not specifying a year
lv: Jābūt derīgai cron virknei, kas nenorāda gadu

en: Value must be a string representing a cron schedule of format <seconds> <minutes> <hours> <day of month> <month> <day of week> <year>
lv: Vērtībai ir jābūt virknei, kas attēlo cron grafiku šādā formātā: <sekundes> <minūtes> <stundas> <mēneša diena> <mēnesis> <nedēļas diena> <gads>

en: Using definitions:
    Metrics:
    {0}
    Filters:
    {1}
lv: Definīciju izmantošana: Metrika: {0} Filtri: {1}

en: Dimensions bindings:
    {0}
lv: Izmēru stiprinājumi: {0}

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:
    {2}
lv: Notiek {0} kartīšu pievienošana informācijas panelim {1}: {2}

en: System info:
     {0}
lv: Sistēmas informācija: {0}

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database. When should Metabase automatically scan and cache field values?
lv: Metabāze var skenēt vērtības, kas atrodas katrā šīs datu bāzes laukā, lai iespējotu izvēles rūtiņu filtrus informācijas paneļos un jautājumos. Tas var būt nedaudz resursietilpīgs process, īpaši, ja jums ir ļoti liela datu bāze. Kad metabāzei vajadzētu automātiski skenēt un saglabāt lauku vērtības kešatmiņā?

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase [Cloud IP addresses](https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):
lv: Ja jūsu datu bāze atrodas aiz ugunsmūra, iespējams, jums būs jāatļauj savienojumi no mūsu metabāzes [Cloud IP addresses] (https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):

en: Unfold JSON Columns
lv: Atlociet JSON kolonnas

en: We unfold JSON columns into component fields.This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
lv: Mēs izvēršam JSON kolonnas komponentu laukos. Tas ir ieslēgts pēc noklusējuma, taču varat to izslēgt, ja veiktspēja ir lēna.

en: Unable to rollback database check for model persistence
lv: Nevar atgriezt datubāzi, lai pārbaudītu modeļa noturību

en: Killed mysql process id {0} due to timeout.
lv: Noildzes dēļ tika iznīcināts mysql procesa ID {0}.

en: Undoing step `{0}` for db {1}
lv: Tiek atsaukta darbība `{0}` datu bāzei {1}

en: Implicitly relative file paths are not allowed.
lv: Netieši relatīvi failu ceļi nav atļauti.

en: Looks like the Username or Password is incorrect.
lv: Šķiet, ka lietotājvārds vai parole ir nepareiza.

en: Looks like you forgot to enter your Password.
lv: Šķiet, ka esat aizmirsis ievadīt savu paroli.

en: Database cannot be found.
lv: Datu bāzi nevar atrast.

en: Looks like your Password is incorrect.
lv: Šķiet, ka jūsu parole ir nepareiza.

en: Unsupported client SSL key type - are you using an RSA key?
lv: Neatbalstīts klienta SSL atslēgas veids — vai izmantojat RSA atslēgu?

en: Looks like your Username is incorrect.
lv: Šķiet, ka jūsu lietotājvārds ir nepareizs.

en: check your username
lv: pārbaudiet savu lietotājvārdu

en: check your password
lv: pārbaudiet savu paroli

en: Hmm, we couldn''t connect to the database. Make sure your Host and Port settings are correct
lv: Hmm, mēs nevarējām izveidot savienojumu ar datu bāzi. Pārliecinieties, vai resursdatora un porta iestatījumi ir pareizi

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Username and Password.
lv: Mēs nevarējām izveidot savienojumu ar SSH tuneļa saimniekdatoru. Pārbaudiet lietotājvārdu un paroli.

en: check your database name settings
lv: pārbaudiet datu bāzes nosaukuma iestatījumus

en: Invalid client SSL key - did you select the correct file?
lv: Nederīga klienta SSL atslēga — vai atlasījāt pareizo failu?

en: please enable SSL
lv: lūdzu, iespējojiet SSL

en: Cycle detected resolving dependent visible-if properties for driver {0}: {1}
lv: Noteikts cikls, kas atrisina atkarīgos redzamības ja-rekvizītus draiverim {0}: {1}

en: Server appears to require SSL - please enable SSL below
lv: Šķiet, ka serverim ir nepieciešams SSL — lūdzu, iespējojiet SSL tālāk

en: It looks like your Host is invalid. Please double-check it and try again.
lv: Šķiet, ka jūsu saimniekdators nav derīgs. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet to un mēģiniet vēlreiz.

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Host and Port.
lv: Mēs nevarējām izveidot savienojumu ar SSH tuneļa saimniekdatoru. Pārbaudiet saimniekdatoru un portu.

en: check your connection string
lv: pārbaudiet savienojuma virkni

en: Looks like the Database name is incorrect.
lv: Šķiet, ka datu bāzes nosaukums ir nepareizs.

en: The email address you want to use for the sender of emails.
lv: E-pasta adrese, kuru vēlaties izmantot e-pasta ziņojumu sūtītājam.

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address. You can have multiple reply-to email addresses, just separate them with a comma.
lv: E-pasta adrese, uz kuru vēlaties saņemt atbildes, ja tā atšķiras no sūtītāja adreses. Jums var būt vairākas atbildes uz e-pasta adreses, vienkārši atdaliet tās ar komatu.

en: The name you want to use for the sender of emails.
lv: Vārds, kuru vēlaties izmantot e-pasta sūtītājam.

en: [{0}] Model cache refresh failed for {1}
lv: [{0}] Modeļa kešatmiņas atsvaidzināšana neizdevās {1}

en: Google Sign-In token appears to be incorrect. Double check that it matches in Google and Metabase.
lv: Šķiet, ka Google pierakstīšanās pilnvara ir nepareiza. Vēlreiz pārbaudiet, vai tas atbilst Google un metabāzē.

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot. Please use a new Slack app integration instead.
lv: Novecojis Slack API marķieris Metabase Slack robota savienošanai. Tā vietā izmantojiet jaunu Slack lietotnes integrāciju.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app. This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
lv: Bota lietotāja OAuth pilnvara, lai izveidotu savienojumu ar lietotni Metabase Slack. Tas ir jāizmanto visām jaunajām Slack integrācijām, sākot no metabāzes v0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid. Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
lv: Vai pašreizējā Slack lietotnes pilnvara, ja tā ir iestatīta, ir derīga. Iestatiet uz “false”, ja Slack API pieprasījums atgriež autentifikācijas kļūdu.

en: Error normalizing query: {0}
lv: Kļūda, normalizējot vaicājumu: {0}

en: Error canonicalizing query: {0}
lv: Kļūda kanonizējot vaicājumu: {0}

en: Invalid MBQL clause: {0}
lv: Nederīga MBQL klauzula: {0}

en: Error normalizing form: {0}
lv: Kļūda, normalizējot veidlapu: {0}

en: {0} is not a valid temporal unit for {1}; not adding to clause {2}
lv: {0} nav derīga laika vienība {1}; nepievienot klauzulu {2}

en: {0}''s Personal Collection
lv: {0} personīgā kolekcija

en: Full FieldValues shouldn't have hash_key.
lv: Pilnām lauka vērtībām nedrīkst būt hash_key.

en: Invalid field-values type.
lv: Nederīgs lauka vērtību veids.

en: Advanced FieldValues requires a hash_key.
lv: Advanced FieldValues pieprasa hash_key.

en: Can't update type or hash_key for a FieldValues.
lv: Nevar atjaunināt lauka vērtību veidu vai hash_key.

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces. We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
lv: Lai tabulu un lauku nosaukumi būtu cilvēkiem draudzīgāki, metabāze aizstās tajos domuzīmes un pasvītras ar atstarpēm. Mēs katru vārdu rakstīsim ar lielo burtu, tāpēc “last_visited_at” kļūs par “Pēdējais apmeklējums plkst.

en: :parameters must be a sequence of maps with :id and :type keys
lv: :parameters ir jābūt karšu secībai ar :id un :type taustiņiem

en: :parameter_mappings must be a sequence of maps with :parameter_id and :type keys
lv: :parameter_mappings ir jābūt karšu secībai ar :parameter_id un :type taustiņiem

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date. Please fetch new data and try again.
lv: Šķiet, ka kāds cits ir rediģējis atļaujas, un jūsu dati ir novecojuši. Lūdzu, iegūstiet jaunus datus un mēģiniet vēlreiz.

en: You cannot update a permissions entry! Delete it and create a new one.
lv: Jūs nevarat atjaunināt atļauju ierakstu! Izdzēsiet to un izveidojiet jaunu.

en: This will replace “Lato” as the font family.
lv: Tas aizstās “Lato” kā fontu saimi.

en: cron syntax string to schedule refreshing persisted models.
lv: cron sintakses virkne, lai ieplānotu pastāvīgo modeļu atsvaidzināšanu.

en: The startup time in milliseconds
lv: Startēšanas laiks milisekundēs

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries. It won''t affect most SQL queries, although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
lv: Tas ietekmēs tādas lietas kā grupēšana pēc nedēļas vai filtrēšana GUI vaicājumos. Tas neietekmēs lielāko daļu SQL vaicājumu, lai gan tas tiek izmantots, lai iestatītu WEEK_START sesijas mainīgo rīkā Snowflake.

en: Tell us where to find the file for each font weight. You don’t need to include all of them, but it’ll look better if you do.
lv: Pastāstiet mums, kur atrast failu katram fonta svaram. Jums nav jāiekļauj tie visi, taču tas izskatīsies labāk, ja to izdarīsit.

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts. Users can individually override this default language from their own account settings.
lv: Noklusējuma valoda visiem lietotājiem metabāzes lietotāja saskarnē, sistēmas e-pastos, impulsos un brīdinājumos. Lietotāji var individuāli ignorēt šo noklusējuma valodu, izmantojot savus konta iestatījumus.

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added. Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
lv: Vai ievadmodāls ir jāparāda pēc nākamā datu bāzes savienojuma pievienošanas. Noklusējuma vērtība ir false, ja jebkura datu bāze, kas nav noklusējuma datubāze, jau ir pabeigusi šīs instances sinhronizāciju.

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here. So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
lv: Lai noteiktu, cik ilgi katra saglabātā jautājuma kešatmiņā saglabātajam rezultātam vajadzētu saglabāties, mēs ņemam vaicājuma vidējo izpildes laiku un reizinim to ar šeit ievadīto. Tātad, ja vaicājuma izpilde aizņem vidēji 2 minūtes un reizinātājam ievadāt 10, tā kešatmiņas ieraksts saglabāsies 20 minūtes.

en: Default page to show people when they log in.
lv: Noklusējuma lapa, kas tiek rādīta cilvēkiem, kad viņi piesakās.

en: Message to show while a query is running.
lv: Ziņojums, kas jāparāda vaicājuma izpildes laikā.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects, and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
lv: Šis URL tiek izmantots, piemēram, saišu izveidei e-pasta ziņojumos, novirzīšanas autorizācijai un dažos iegulšanas scenārijos, tāpēc, mainot to, var tikt pārtraukta funkcionalitāte vai jūs varat tikt izslēgts no šīs instances.

en: Invalid font {0}
lv: Nederīgs fonts {0}

en: Enables Metabot character on the home page
lv: Iespējo Metabot rakstzīmi sākumlapā

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag with the ID {1} or name {2}.
lv: Nederīgs parametrs: kartītei {0} nav veidnes taga ar ID {1} vai nosaukumu {2}.

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a parameter with the ID {1}.
lv: Nederīgs parametrs: kartei {0} nav parametra ar ID {1}.

en: Invalid parameter: missing id
lv: Nederīgs parametrs: trūkst id

en: Found substitute cached query for card {0} from {1}.{2}
lv: Atrasts aizstājējs kešatmiņā saglabātais vaicājums kartei {0} no {1}.{2}

en: Base-64 encoded public key for this site''s SSL certificate. Specify this to enable HTTP Public Key Pinning. See {0} for more information.
lv: Base-64 kodēta publiskā atslēga šīs vietnes SSL sertifikātam. Norādiet šo, lai iespējotu HTTP publiskās atslēgas piespraušanu. Plašāku informāciju skatiet vietnē {0}.

en: Error in api/health database check
lv: Kļūda api/veselības datu bāzes pārbaudē

en: Deleted {0} expired advanced fieldvalues
lv: Dzēstas {0} papildu lauka vērtības, kurām beidzās derīguma termiņš

en: Task scheduler initialized into standby mode.
lv: Uzdevumu plānotājs ir inicializēts gaidstāves režīmā.

en: Scheduler not initialized but `start-scheduler!` called. Please call `init-scheduler!` before attempting to start.
lv: Plānotājs nav inicializēts, bet tiek izsaukts `start-plānotājs!`. Pirms sākt, lūdzu, zvaniet uz "init-scheduler!".

en: Task scheduler started
lv: Uzdevumu plānotājs ir palaists

en: Finished persisted model refresh task for Database {0} with {1} successes and {2} errors.
lv: Pabeigts pastāvīgs modeļa atsvaidzināšanas uzdevums datu bāzei {0} ar {1} veiksmēm un {2} kļūdām.

en: Attempting to refresh persisted model {0}.
lv: Notiek mēģinājums atsvaidzināt pastāvīgo modeli {0}.

en: Error updating database {0} for randomized schedules
lv: Atjauninot datubāzi {0} nejaušinātiem grafikiem, radās kļūda

en: Updated default schedules for {0} databases
lv: Atjaunināti noklusējuma grafiki {0} datu bāzēm

en: Resulting transforms do not conform to expectations.
    Expected: {0}
lv: Rezultātā iegūtās transformācijas neatbilst cerībām. Paredzētais: {0}

en: parameter must be a map with :id and :type keys
lv: parametram ir jābūt kartei ar :id un :type taustiņiem

en: parameter_mapping must be a map with :parameter_id and :target keys
lv: Parameter_mapping ir jābūt kartei ar atslēgām :parameter_id un :target

en: String must be a valid 21-character NanoID string.
lv: Virknei ir jābūt derīgai 21 rakstzīmes NanoID virknei.

en: Error parsing {0}:
    {1}
lv: Kļūda parsējot {0}: {1}

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages. A hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string) is strongly recommended.
lv: Virkne, ko izmanto JWT ziņojumu apstiprināšanai izmantotās privātās atslēgas ievadīšanai. Ļoti ieteicama heksadecimālā kodēta 256 bitu atslēga (ti, 64 rakstzīmju virkne).

en: SSO is trying to do an open redirect to an untrusted site
lv: SSO mēģina veikt atvērtu novirzīšanu uz neuzticamu vietni

en: minutes
lv: minūtes

en: Timeout must be greater than 0
lv: Taimauts ir lielāks par 0

en: Show this on the home and login pages
lv: Parādiet to sākuma un pieteikšanās lapās

en: Search for a column...
lv: Meklēt kolonnu...

en: This table hasn’t been synced yet
lv: Šī tabula vēl nav sinhronizēta

en: It was automatically marked as Hidden during the initial sync of this database. Do you want to make it queryable and sync it?
lv: Sākotnējās šīs datu bāzes sinhronizēšanas laikā tas tika automātiski atzīmēts kā Slēpts. Vai vēlaties izveidot vaicājumu un sinhronizēt to?

en: Change to Queryable and sync it
lv: Mainiet uz Queryable un sinhronizējiet to

en: Filter down to a segment
lv: Filtrējiet līdz segmentam

en: Clear all filters
lv: Notīrīt visus filtrus

en: Apply Filters
lv: Lietot filtrus

en: Filter {0} by
lv: Filtrēt {0} pēc

en: Filter segments
lv: Filtrēt segmentus

en: ⚠️ We couldn't process payment for your account. Please {0} to avoid service interruptions.
lv: ⚠️ Mēs nevarējām apstrādāt jūsu konta maksājumu. Lūdzu, {0}, lai izvairītos no pakalpojuma pārtraukumiem.

en: review your payment settings
lv: pārskatiet savus maksājumu iestatījumus

en: ⚠️ Pro features won’t work right now due to lack of payment. {0} to restore Pro functionality.
lv: ⚠️ Pro funkcijas šobrīd nedarbosies maksājuma trūkuma dēļ. {0}, lai atjaunotu Pro funkcionalitāti.

en: Review your payment settings
lv: Pārskatiet savus maksājumu iestatījumus

en: Session timeout
lv: Sesijas noildze

en: Time before inactive users are logged out.
lv: Laiks pirms neaktīvo lietotāju atteikšanās.

en: Lighthouse illustration
lv: Bākas ilustrācija

en: Variable to map to
lv: Mainīgais kartēšanai

en: You can connect widgets to {{variables}} in text cards.
lv: Varat savienot logrīkus ar {{mainīgie}} teksta kartītēs.

en: If you have a PEM SSL client key, you can convert that key to the PKCS-8/DER format using OpenSSL. {0}.
lv: Ja jums ir PEM SSL klienta atslēga, varat konvertēt šo atslēgu PKCS-8/DER formātā, izmantojot OpenSSL. {0}.

en: You can use Markdown here, and include variables {{like_this}}
lv: Šeit varat izmantot Markdown un iekļaut mainīgos {{like_this}}

en: Prometheus web-server shut down
lv: Prometheus tīmekļa serveris tika izslēgts

en: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT value of ''{0}'' is not parseable as an integer.
lv: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT vērtība ''{0}'' nav parsējama kā vesels skaitlis.

en: C3P0 Max pool size
lv: C3P0 Maksimālais baseina izmērs

en: Port to serve prometheus metrics from. If set, prometheus collectors are registered and served from `localhost:<port>/metrics`.
lv: Ports, no kura apkalpot Prometeja metriku. Ja tas ir iestatīts, Prometheus savācēji tiek reģistrēti un apkalpoti no `localhost:<port>/metrics`.

en: C3P0 Number of idle connections
lv: C3P0 Dīkstāves savienojumu skaits

en: Error stopping prometheus web-server
lv: Apturot Prometheus tīmekļa serveri, radās kļūda

en: C3P0 Number of connections
lv: C3P0 Savienojumu skaits

en: Failed to initialize Prometheus on port {0}
lv: Neizdevās inicializēt Prometheus portā {0}

en: Starting prometheus metrics web-server on port {0}
lv: Tiek startēts prometheus metrikas tīmekļa serveris portā {0}

en: C3P0 Minimum pool size
lv: C3P0 Minimālais baseina izmērs

en: Unrecognized measurement {0} in prometheus stats
lv: Neatpazīts mērījums {0} Prometeja statistikā

en: C3P0 Number of busy connections
lv: C3P0 Aizņemto savienojumu skaits

en: Starting prometheus metrics collector
lv: Tiek palaists Prometheus metrikas savācējs

en: Attempting to set up prometheus metrics web-server with no web-server port provided
lv: Mēģina iestatīt Prometheus metrikas tīmekļa serveri bez tīmekļa servera porta

en: Attempting to set up prometheus metrics with no web-server port provided
lv: Mēģina iestatīt Prometheus metriku bez tīmekļa servera porta

en: Metadata not ready in {0} minutes, abandoning
lv: Metadati nav gatavi pēc {0} minūtēm, tiek pamesti

en: Metadata updated asynchronously for card {0}
lv: Kartes {0} metadati ir atjaunināti asinhroni

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because no metadata
lv: Kartes {0} metadati netiek atjaunināti asinhroni, jo nav metadatu

en: Metadata not available soon enough. Saving card {0} and asynchronously updating metadata
lv: Metadati nav pieejami pietiekami drīz. Tiek saglabāta kartīte {0} un asinhroni atjaunināti metadati

en: Cannot refresh an archived model
lv: Nevar atsvaidzināt arhivētu modeli

en: Cannot refresh a non-model question
lv: Nevar atsvaidzināt jautājumu, kas nav modelis

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because query has changed
lv: Kartes {0} metadati netiek atjaunināti asinhroni, jo vaicājums ir mainīts

en: Metadata not available soon enough. Saving new card and asynchronously updating metadata
lv: Metadati nav pieejami pietiekami drīz. Jaunas kartes saglabāšana un metadatu asinhrona atjaunināšana

en: Matching style for native query editor's autocomplete. Can be "substring", "prefix", or "off". Larger instances can have performance issues matching using substring, so can use prefix matching,  or turn autocompletions off.
lv: Atbilstošs stils vietējā vaicājumu redaktora automātiskajai pabeigšanai. Var būt "apakšvirkne", "prefikss" vai "izslēgts". Lielākiem gadījumiem var rasties veiktspējas problēmas, nosakot atbilstību, izmantojot apakšvirkni, tāpēc var izmantot prefiksu atbilstību vai izslēgt automātisko pabeigšanu.

en: Invalid `native-query-autocomplete-match-style` option
lv: Nederīga opcija “native-query-autocomplete-match-style”.

en: Custom GeoJSON is not enabled
lv: Pielāgots GeoJSON nav iespējots

en: Whether or not the use of custom GeoJSON is enabled.
lv: Neatkarīgi no tā, vai ir iespējota pielāgotā GeoJSON izmantošana.

en: Editing first name is not allowed for SSO users.
lv: Vārda rediģēšana SSO lietotājiem nav atļauta.

en: Editing last name is not allowed for SSO users.
lv: Uzvārda rediģēšana SSO lietotājiem nav atļauta.

en: Setting up prometheus metrics
lv: Prometeja metrikas iestatīšana

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER)
lv: SSL klienta atslēga (PKCS-8/DER)

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address.
lv: E-pasta adrese, uz kuru vēlaties saņemt atbildes, ja tā atšķiras no sūtītāja adreses.

en: Display the lighthouse illustration on the home and login pages.
lv: Parādiet bākas ilustrāciju sākuma un pieteikšanās lapās.

en: Cached token status for premium features. This is to avoid an API request on the the first page load.
lv: Kešatmiņas marķiera statuss premium funkcijām. Tas tiek darīts, lai izvairītos no API pieprasījuma pirmās lapas ielādes laikā.

en: Time before inactive users are logged out. By default, sessions last indefinitely.
lv: Laiks pirms neaktīvo lietotāju atteikšanās. Pēc noklusējuma sesijas ilgst neierobežotu laiku.

en: Reached recursion limit of {0} in "apply-sandboxing" middleware
lv: Sasniegts rekursijas ierobežojums {0} starpprogrammatūrā "apply-sandboxing".

en: Johnny
lv: Džonijs

en: Appleseed
lv: Ābolu sēklas

en: Sign in with username or email
lv: Pierakstieties ar lietotājvārdu vai e-pastu

en: No models found
lv: Nav atrasts neviens modelis

en: Create new model
lv: Izveidojiet jaunu modeli

en: There are no actions for this model
lv: Šim modelim nav darbību

en: Create new action
lv: Izveidojiet jaunu darbību

en: Page
lv: Lappuse

en: Exit app
lv: Iziet no lietotnes

en: {0} connections
lv: {0} savienojumi

en: Turn into an action
lv: Pārvērst par darbību

en: Assign an action
lv: Piešķiriet darbību

en: Edit {0}
lv: Rediģēt {0}

en: List
lv: Saraksts

en: Edit button
lv: Rediģēšanas poga

en: Delete button
lv: Poga Dzēst

en: Bulk actions
lv: Lielapjoma darbības

en: Options
lv: Iespējas

en: Variant
lv: Variants

en: Basic
lv: Pamata

en: Info
lv: Informācija

en: Link to {{bird_id}}
lv: Saite uz {{bird_id}}

en: Launch app
lv: Palaidiet lietotni

en: Add a {0} to the page
lv: Pievienojiet lapai {0}

en: button
lv: pogu

en: form
lv: formā

en: Change button type
lv: Mainiet pogas veidu

en: What type of button do you want to add?
lv: Kāda veida pogu vēlaties pievienot?

en: Perform action
lv: Veikt darbību

en: Explore
lv: Izpētīt

en: Used by
lv: Izmantoja

en: Schema
lv: Shēma

en: Unknown type
lv: Nezināms veids

en: Embed in your application
lv: Iegult savā lietojumprogrammā

en: Add this {0} to your application server code. You’ll be able to preview the way it looks and behaves before making it securely visible for your users.
lv: Pievienojiet šo {0} sava lietojumprogrammas servera kodam. Jūs varēsiet priekšskatīt, kā tas izskatās un darbojas, pirms padarīsit to droši redzamu saviem lietotājiem.

en: Set up
lv: Uzstādīt

en: Too many rows for a detail view
lv: Pārāk daudz rindu detalizētam skatam

en: Delete?
lv: Vai dzēst?

en: This can't be undone.
lv: Šo darbību nevar atsaukt.

en: Nothing to order
lv: Nav ko pasūtīt

en: New Action
lv: Jauna darbība

en: New action
lv: Jauna darbība

en: Save action
lv: Saglabāt darbību

en: Click me
lv: Noklikšķiniet uz manis

en: Action
lv: Darbība

en: Action Form Display
lv: Darbības veidlapas displejs

en: Form
lv: Veidlapa

en: Button
lv: Poga

en: Primary
lv: Primārs

en: Danger
lv: Briesmas

en: Borderless
lv: Bez malām

en: New App
lv: Jauna lietotne

en: Result: {0}
lv: Rezultāts: {0}

en: Save and enable
lv: Saglabāt un iespējot

en: {0} rows
lv: {0} rindas

en: This channel shouldn't really be used by anyone — we'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions (it's a Slack requirement).
lv: Šo kanālu īsti nevajadzētu izmantot nevienam — mēs šeit augšupielādēsim diagrammas un tabulas, pirms nosūtīsim informācijas paneļa abonementus (tā ir Slack prasība).

en: an action button
lv: darbības poga

en: Execute an action
lv: Izpildi darbību

en: Pick a question…
lv: Izvēlieties jautājumu…

en: Pick a dashboard…
lv: Izvēlieties informācijas paneli…

en: Pick a page to link to
lv: Izvēlieties lapu, uz kuru vēlaties izveidot saiti

en: Pick a page…
lv: Izvēlieties lapu…

en: This model does not have any actions yet.
lv: Šim modelim vēl nav nekādu darbību.

en: Enable implicit actions
lv: Iespējot netiešās darbības

en: Create a new action
lv: Izveidojiet jaunu darbību

en: Contact
lv: Sazināties

en: Backing table
lv: Atbalsta galds

en: Relationships
lv: Attiecības

en: This model is not used by any questions yet.
lv: Šo modeli vēl neizmanto neviens jautājums.

en: Create a new question
lv: Izveidojiet jaunu jautājumu

en: New page
lv: Jauna lapa

en: ID #{0}
lv: ID Nr. {0}

en: Edit options
lv: Rediģēt opcijas

en: To start creating a form, write your query on the left with {{ parameter_names }}.
lv: Lai sāktu veidot veidlapu, ierakstiet vaicājumu kreisajā pusē ar {{parametru_nosaukumi }}.

en: They'll show up as form fields here
lv: Šeit tie tiks parādīti kā veidlapas lauki

en: Enter one option per line
lv: Katrā rindā ievadiet vienu opciju

en: Press enter to add another option
lv: Nospiediet enter, lai pievienotu citu opciju

en: Placeholder text
lv: Viettura teksts

en: Required
lv: Obligāti

en: Default Value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Generate key
lv: Ģenerēt atslēgu

en: Takes a datetime and returns an integer with the number of the year.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli ar gada skaitli.

en: The datetime column.
lv: Datuma un laika kolonna.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-4) with the number of the quarter in the year.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (1–4) ar gada ceturkšņa numuru.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-12) with the number of the month in the year.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (1–12) ar mēneša numuru gadā.

en: mode
lv: režīmā

en: Extracts the week of the year as an integer..
lv: Izvelk gada nedēļu kā veselu skaitli.

en: The name of the column with your date or datetime value..
lv: Kolonnas nosaukums ar datumu vai datuma un laika vērtību.

en: Optional. The default is "ISO".
    - ISO: Week 1 starts on the Monday before the first Thursday of January.
    - US: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on Sunday.
    - Instance: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on the day defined in your Metabase localization settings.
lv: Neobligāti. Noklusējums ir “ISO”. - ISO: 1. nedēļa sākas pirmdienā pirms janvāra pirmās ceturtdienas. - ASV: 1. nedēļa sākas 1. janvārī. Visas pārējās nedēļas sākas svētdien. - Piemērs: 1. nedēļa sākas 1. janvārī. Visas pārējās nedēļas sākas dienā, kas norādīta jūsu metabāzes lokalizācijas iestatījumos.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-31) with the number of the day of the month.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (1–31) ar mēneša dienas numuru.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-7) with the number of the day of the week.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (1–7) ar nedēļas dienas numuru.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-23) with the number of the hour. No AM/PM.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (0–23) ar stundas numuru. Nav AM/PM.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the minute in the hour.
lv: Norāda datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (0–59) ar minūtes skaitli stundā.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the seconds in the minute.
lv: Norāda datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (0–59) ar sekunžu skaitu minūtē.

en: amount
lv: summa

en: unit
lv: vienība

en: Adds some units of time to a date or timestamp value.
lv: Datuma vai laikspiedola vērtībai pievieno dažas laika vienības.

en: The column with your date or timestamp values.
lv: Kolonna ar jūsu datuma vai laikspiedola vērtībām.

en: The number of units to be added.
lv: Pievienojamo vienību skaits.

en: "year", "month", "quarter", "day", "hour", "minute", "second" or "millisecond".
lv: "gads", "mēnesis", "ceturksnis", "diena", "stunda", "minūte", "sekunde" vai "milisekunde".

en: Subtracts some units of time to a date or timestamp value.
lv: No datuma vai laikspiedola vērtības atņem dažas laika vienības.

en: The number of units to be subtracted.
lv: Atņemamo vienību skaits.

en: Missing wiget label: {0}
lv: Trūkst logrīka iezīmes: {0}

en: My new fantastic action
lv: Mana jaunā fantastiskā akcija

en: Model it's saved in
lv: Modelis, kurā tas ir saglabāts

en: Successfully created a new {0}
lv: Veiksmīgi izveidots jauns {0}

en: Something went wrong while deleting the row
lv: Dzēšot rindu, radās problēma

en: Something went wrong while updating
lv: Atjaunināšanas laikā radās problēma

en: Successfully updated {0} records
lv: Veiksmīgi atjaunināti {0} ieraksti

en: Something went wrong while deleting
lv: Dzēšot, radās problēma

en: Successfully deleted {0} records
lv: Veiksmīgi izdzēsti {0} ieraksti

en: Successfully executed the action
lv: Darbība tika veiksmīgi izpildīta

en: Successfully saved
lv: Veiksmīgi saglabāts

en: Successfully deleted
lv: Veiksmīgi izdzēsts

en: Success! The action returned: {0}
lv: Veiksmi! Atgrieztā darbība: {0}

en: Something went wrong while executing the action
lv: Veicot darbību, radās kļūda

en: This is an action now.
lv: Tagad šī ir darbība.

en: Public channel to store image files
lv: Publisks kanāls attēlu failu glabāšanai

en: All values ({0})
lv: Visas vērtības ({0})

en: Other ({0})
lv: Cits ({0})

en: date
lv: datums

en: category
lv: kategorijā

en: long text
lv: garš teksts

en: dropdown
lv: nomest lejā

en: inline select
lv: iekļauta atlase

en: date + time
lv: datums + laiks

en: month + year
lv: mēnesis + gads

en: quarter + year
lv: ceturksnis + gads

en: Option One
lv: Pirmais variants

en: Option Two
lv: Otrais variants

en: Option Three
lv: Trešais variants

en: New Model
lv: Jauns modelis

en: question
lv: jautājums

en: model
lv: modelis

en: table
lv: tabula

en: page
lv: lappuse

en: Archive this page?
lv: Vai arhivēt šo lapu?

en: First, save your model
lv: Pirmkārt, saglabājiet savu modeli

en: Save model
lv: Saglabāt modeli

en: What is the name of your question?
lv: Kāds ir jūsu jautājuma nosaukums?

en: What is the name of your model?
lv: Kā sauc tavu modeli?

en: Add a date variable to this question to connect it to a dashboard filter.
lv: Pievienojiet šim jautājumam datuma mainīgo, lai savienotu to ar informācijas paneļa filtru.

en: Add a number variable to this question to connect it to a dashboard filter.
lv: Pievienojiet šim jautājumam skaitļa mainīgo, lai savienotu to ar informācijas paneļa filtru.

en: Add a string variable to this question to connect it to a dashboard filter.
lv: Pievienojiet šim jautājumam virknes mainīgo, lai savienotu to ar informācijas paneļa filtru.

en: Add a variable to this question to connect it to a dashboard filter.
lv: Pievienojiet šim jautājumam mainīgo, lai savienotu to ar informācijas paneļa filtru.

en: What is the name of your page?
lv: Kāds ir tavas lapas nosaukums?

en: Is Write
lv: Ir Rakstīt

en: Write questions can be used for experimental actions.
lv: Uzrakstiet jautājumus var izmantot eksperimentālām darbībām.

en: created a subscription
lv: izveidoja abonementu

en: deleted a subscription
lv: izdzēsa abonementu

en: Use the notebook editor
lv: Izmantojiet piezīmju grāmatiņas redaktoru

en: This automatically inherits metadata from your source tables, and gives your models drill-through.
lv: Tādējādi tiek automātiski pārmantoti metadati no jūsu avota tabulām un jūsu modeļiem tiek sniegta detalizēta informācija.

en: Use a native query
lv: Izmantojiet vietējo vaicājumu

en: You can always fall back to a SQL or native query, which is a bit more manual.
lv: Jūs vienmēr varat atgriezties pie SQL vai vietējā vaicājuma, kas ir nedaudz manuālāks.

en: What's a model?
lv: Kas ir modelis?

en: Your page is ready
lv: Jūsu lapa ir gatava

en: Action button
lv: Darbības poga

en: Move dashboard to…
lv: Pārvietot informācijas paneli uz…

en: Remove this card?
lv: Vai noņemt šo karti?

en: Would you like to be notified when this page is done loading?
lv: Vai vēlaties saņemt paziņojumu, kad šīs lapas ielāde ir pabeigta?

en: Apps
lv: Lietotnes

en: Pages
lv: Lapas

en: Users can pick
lv: Lietotāji var izvēlēties

en: Multiple values
lv: Vairākas vērtības

en: A single value
lv: Viena vērtība

en: Your model won't be created.
lv: Jūsu modelis netiks izveidots.

en: Discard
lv: Izmest

en: Question in {0}
lv: Jautājums šeit: {0}

en: Abbreviate days and months
lv: Saīsināt dienas un mēnešus

en: dollars
lv: dolāru

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the {1}-axis, the values will be summed.
lv: "{0}" ir neapkopots lauks: ja tam {1} ass punktā ir vairāk nekā viena vērtība, vērtības tiks summētas.

en: Column with steps
lv: Kolonna ar pakāpieniem

en: Select a region
lv: Izvēlieties reģionu

en: Custom map
lv: Pielāgota karte

en: Rows
lv: Rindas

en: Measures
lv: Pasākumi

en: Sort Order
lv: Šķirošanas secība

en: Pivot table
lv: Rakurstabula

en: This has been set by the {0} environment variable.
lv: To ir iestatījis vides mainīgais {0}.

en: This page is looking empty.
lv: Šī lapa izskatās tukša.

en: location
lv: atrašanās vieta

en: time
lv: laiks

en: Sum over time
lv: Summa laika gaitā

en: Display type
lv: Displeja veids

en: Y-axis position
lv: Y ass pozīcija

en: No breakouts are enabled
lv: Izlaušanās nav iespējota

en: It is not possible to use the Log scale for a stacked percentage chart
lv: Sakrautai procentu diagrammai nav iespējams izmantot skalu Žurnāls

en: Column value
lv: Kolonnas vērtība

en: Add series breakout
lv: Pievienot sērijas izlaušanos

en: Add another series
lv: Pievienojiet vēl vienu sēriju

en: Auto formatting
lv: Automātiska formatēšana

en: Scale
lv: Mērogs

en: Show lines and marks
lv: Rādīt līnijas un atzīmes

en: Split y-axis when necessary
lv: Ja nepieciešams, sadaliet y asi

en: Show label
lv: Rādīt etiķeti

en: Show data labels
lv: Rādīt datu etiķetes

en: Auto x-axis range
lv: Automātiskais x-ass diapazons

en: Value labels formatting
lv: Vērtību etiķešu formatēšana

en: Action {0} is not supported for {1} Databases.
lv: Darbība {0} netiek atbalstīta {1} datu bāzēm.

en: {0} Database {1} does not support actions.
lv: {0} Datu bāze {1} neatbalsta darbības.

en: Unknown Action {0}. Valid Actions are: {1}
lv: Nezināma darbība {0}. Derīgās darbības ir: {1}

en: Whether to enable using the new experimental Actions for a specific Database.
lv: Vai iespējot jauno eksperimentālo darbību izmantošanu konkrētai datu bāzei.

en: Actions are not enabled for Database {0}.
lv: Datu bāzei {0} darbības nav iespējotas.

en: Missing primary key parameter: {0}
lv: Trūkst primārās atslēgas parametra: {0}

en: Error executing Action: {0}
lv: Kļūda, izpildot darbību: {0}

en: Must execute implicit action on a table with a single primary key.
lv: Jāizpilda netieša darbība tabulā ar vienu primāro atslēgu.

en: No Card found for Action {0}.
lv: Nav atrasta karte darbībai {0}.

en: No destination parameter found for id {0}. Found: {1}
lv: ID {0} nav atrasts galamērķa parametrs. Atrasts: {1}

en: Unknown action type {0}.
lv: Nezināms darbības veids {0}.

en: Cannot execute Action {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
lv: Nevar izpildīt darbību {0}: karte {1} nav atzīmēta kā "is_write".

en: Cannot execute implicit action on a table with ambiguous column names.
lv: Nevar izpildīt netiešu darbību tabulā ar neskaidriem kolonnu nosaukumiem.

en: No destination parameter found for {0}. Found: {1}
lv: {0} nav atrasts galamērķa parametrs. Atrasts: {1}

en: Implicit parameters must be provided.
lv: Jānorāda netiešie parametri.

en: Cannot call the service: missing required parameters: {0}
lv: Nevar izsaukt pakalpojumu: trūkst nepieciešamo parametru: {0}

en: Too many results returned: {0}
lv: Atgriezts pārāk daudz rezultātu: {0}

en: You cannot create an Alert for an is_write Card.
lv: Jūs nevarat izveidot brīdinājumu par is_write karti.

en: Detail
lv: Detaļas

en: ← Back to list
lv: ← Atpakaļ uz sarakstu

en: Table must have a single primary key: {0}
lv: Tabulā ir jābūt vienai primārajai atslēgai: {0}

en: A scaffold-target was not provided for Page: {0}
lv: Lapai {0} netika nodrošināts sastatņu mērķis

en: Some tables could not be found. Given: {0} Found: {1}
lv: Dažas tabulas nevarēja atrast. Dots: {0} Atrasts: {1}

en: A scaffold-target was not provided for Card: {0}
lv: Kartei {0} netika nodrošināts sastatņu mērķis.

en: You cannot enable embedding for an is_write Card.
lv: Jūs nevarat iespējot iegulšanu kartei is_write.

en: Saved Question is a Dataset.
lv: Saglabātais jautājums ir datu kopa.

en: Cannot mark Saved Question as ''is_write'': {0}
lv: Nevar atzīmēt saglabāto jautājumu kā ''is_write'': {0}

en: Query must be a native query.
lv: Vaicājumam ir jābūt vietējam vaicājumam.

en: You cannot share an is_write Card.
lv: Jūs nevarat koplietot is_write karti.

en: Write queries are only executable via the Actions API.
lv: Rakstīšanas vaicājumus var izpildīt, tikai izmantojot Actions API.

en: Unable to connect to LDAP server with current settings
lv: Nevar izveidot savienojumu ar LDAP serveri ar pašreizējiem iestatījumiem

en: Is LDAP currently enabled?
lv: Vai LDAP pašlaik ir iespējots?

en: Cannot run query: MongoDB doesn''t support saved questions reference: {0}
lv: Nevar palaist vaicājumu: MongoDB neatbalsta saglabāto jautājumu atsauci: {0}

en: violates foreign key constraint {0}
lv: pārkāpj ārējās atslēgas ierobežojumu {0}

en: violates unique constraint {0}
lv: pārkāpj unikālu ierobežojumu {0}

en: {0} violates not-null constraint
lv: {0} pārkāpj ne-null ierobežojumu

en: Error fetching field metadata for table {0}
lv: Ienesot lauka metadatus tabulai {0}, radās kļūda

en: sqlite doesn't support extract us week
lv: sqlite neatbalsta izvilkšanu mums nedēļā

en: Rows have the wrong columns: expected {0}, but got {1}
lv: Rindās ir nepareizas kolonnas: sagaidāms {0}, bet ieguva {1}

en: Error(s) deleting rows.
lv: Kļūda(-as), dzēšot rindas.

en: Error(s) inserting rows.
lv: Kļūda(-as), ievietojot rindas.

en: Error parsing SQL error message {0}: {1}
lv: Kļūda parsējot SQL kļūdas ziņojumu {0}: {1}

en: Rows need to be unique: repeated rows {0}
lv: Rindām ir jābūt unikālām: atkārtotas rindas {0}

en: Sorry, this would update {0} rows, but you can only act on 1
lv: Atvainojiet, tas atjauninātu {0} rindas, taču jūs varat rīkoties tikai ar 1

en: Error(s) updating rows.
lv: Kļūda(-as), atjauninot rindas.

en: Some rows have different sets of columns: {0}
lv: Dažām rindām ir dažādas kolonnu kopas: {0}

en: Cannot build filter clause: row cannot be empty.
lv: Nevar izveidot filtra klauzulu: rinda nevar būt tukša.

en: Invalid update row map: no non-PK columns. Got {0}, all of which are PKs.
lv: Nederīga atjauninājumu rindu karte: nav kolonnu, kas nav PK. Saņēmu {0}, kas visi ir PK.

en: Row is missing required primary key column. Required {0}; got {1}
lv: Rindā trūkst obligātās primārās atslēgas kolonnas. Nepieciešams {0}; ieguva {1}

en: Sorry, this would delete {0} rows, but you can only act on 1
lv: Atvainojiet, tādējādi tiktu izdzēstas {0} rindas, taču jūs varat rīkoties tikai ar 1

en: Error executing write query: {0}
lv: Kļūda, izpildot rakstīšanas vaicājumu: {0}

en: Sqlite doesn't support extract isoweek
lv: Sqlite neatbalsta isoweek ekstraktu

en: Client ID for Google Sign-In.
lv: Google pierakstīšanās klienta ID.

en: Is Google Sign-In configured?
lv: Vai Google pierakstīšanās ir konfigurēta?

en: Google Sign-In is not configured. Please set the Client ID first.
lv: Google pierakstīšanās nav konfigurēta. Lūdzu, vispirms iestatiet klienta ID.

en: Is Google Sign-in currently enabled?
lv: Vai Google pierakstīšanās pašlaik ir iespējota?

en: Have the mandatory LDAP settings (host and user search base) been validated and saved?
lv: Vai obligātie LDAP iestatījumi (resursdatora un lietotāju meklēšanas bāze) ir pārbaudīti un saglabāti?

en: Data apps are not enabled.
lv: Datu lietotnes nav iespējotas.

en: A model made from a native SQL question cannot have a variable or field filter.
lv: Modelim, kas izveidots no vietējā SQL jautājuma, nevar būt mainīgā vai lauka filtra.

en: You cannot add an is_write Card to a Dashboard.
lv: Informācijas panelim nevar pievienot karti is_write.

en: Error calculating raw hash: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot neapstrādātu jaucējkodu: {0}

en: Error calculating hydrated hash: {0} is nil after hydrating {1}
lv: Kļūda, aprēķinot hidratēto hash: {0} ir nulle pēc hidratācijas {1}

en: Error calculating identity hash: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot identitātes jaucējkodu: {0}

en: Week
lv:  nedēļa

en: No parameter mapping found for parameter {0}. Found: {1}
lv: Parametram {0} nav atrasta parametru kartēšana. Atrasts: {1}

en: Only native queries can be executed as write queries.
lv: Kā rakstīšanas vaicājumus var izpildīt tikai vietējos vaicājumus.

en: No Query Action found for Emitter {0}. Only Query Actions are supported at this point in time.
lv: Netika atrasta neviena vaicājuma darbība emitētājam {0}. Pašlaik tiek atbalstītas tikai vaicājuma darbības.

en: Cannot execute emitter {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
lv: Nevar izpildīt emitētāju {0}: karte {1} nav atzīmēta kā "is_write".

en: Error executing QueryEmitter: {0}
lv: Kļūda, izpildot QueryEmitter: {0}

en: Invalid session-type.
lv: Nederīgs sesijas veids.

en: This Quarter
lv: Šis ceturksnis

en: Database required of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Datu bāze, kas nepieciešama vietnei {0}, ir mainīta no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Metabase task scheduler disabled. Scheduled tasks will not be ran.
lv: Metabāzes uzdevumu plānotājs ir atspējots. Ieplānotie uzdevumi netiks izpildīti.

en: value must be a map with schema: (
    {0}{1}{2}{3}{4}{5}
lv: vērtībai ir jābūt kartei ar shēmu: ( {0}{1}{2}{3}{4}{5}

en: {0} (optional)
lv: {0} (neobligāti)

en: Found config file at path {0}; Metabase will be initialized with values from this file
lv: Atrasts konfigurācijas fails ceļā {0}; Metabāze tiks inicializēta ar vērtībām no šī faila

en: Done initializing from file.
lv: Pabeigta inicializācija no faila.

en: No config file found at path {0}
lv: Ceļā {0} nav atrasts neviens konfigurācijas fails

en: Don''t know how to expand template form: {0}
lv: Nezinu, kā izvērst veidnes veidlapu: {0}

en: Initializing {0} from config file...
lv: Notiek {0} inicializācija no konfigurācijas faila...

en: Error parsing template string {0}: {1}
lv: Kļūda, analizējot veidnes virkni {0}: {1}

en: Creating new {0} Database {1}
lv: Jaunas {0} datu bāzes izveide {1}

en: Updating Database {0} {1}
lv: Notiek datu bāzes atjaunināšana {0} {1}

en: Sync on database creation when initializing from file is disabled. Skipping sync.
lv: Sinhronizācija datu bāzes izveides laikā, kad inicializācija no faila ir atspējota. Sinhronizācijas izlaišana.

en: Ignoring unknown config section {0}.
lv: Nezināmas konfigurācijas sadaļas {0} ignorēšana.

en: Setting value for Setting {0}
lv: Iestatījuma vērtība iestatījumam {0}

en: Setting setting values from config file
lv: Iestatījumu vērtību iestatīšana no konfigurācijas faila

en: Updating User with email {0}
lv: Notiek lietotāja atjaunināšana ar e-pasta adresi {0}

en: Creating the first User for this instance. The first user is always created as an admin.
lv: Tiek izveidots pirmais lietotājs šai instancei. Pirmais lietotājs vienmēr tiek izveidots kā administrators.

en: Creating new User {0} with email {1}
lv: Notiek jauna lietotāja {0} izveide ar e-pasta adresi {1}

en: Invalid Collection ID(s). These Collections do not exist: {0}
lv: Nederīgs(-i) kolekcijas ID. Šīs kolekcijas nepastāv: {0}

en: Loading serialized Metabase files from {0}
lv: Notiek sērijveida metabāzes failu ielāde no {0}

en: {0} tables have entity_id; expected to resolve the same number of models, but only got {1}
lv: {0} tabulām ir entity_id; paredzēts atrisināt tādu pašu modeļu skaitu, taču ieguva tikai {1}

en: Can't create new SAML user when SAML is not enabled
lv: Nevar izveidot jaunu SAML lietotāju, ja SAML nav iespējots

en: Are the mandatory JWT settings configured?
lv: Vai obligātie JWT iestatījumi ir konfigurēti?

en: Is SAML authentication configured and enabled?
lv: Vai SAML autentifikācija ir konfigurēta un iespējota?

en: Is JWT authentication configured and enabled?
lv: Vai JWT autentifikācija ir konfigurēta un iespējota?

en: Are the mandatory SAML settings configured?
lv: Vai obligātie SAML iestatījumi ir konfigurēti?

en: Google Sign-in
lv: Google pierakstīšanās

en: Only duplicate the dashboard
lv: Dublējiet tikai informācijas paneli

en: If you check this, the cards in the duplicated dashboard will reference the original questions.
lv: Ja atzīmēsiet šo opciju, kartītēs dublētajā informācijas panelī būs atsauce uz sākotnējiem jautājumiem.

en: Drill-through doesn’t work on SQL questions.
lv: Izpēte nedarbojas uz SQL jautājumiem.

en: Drill-through doesn’t work on native questions.
lv: Izpēte nedarbojas uz vietējiem jautājumiem.

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Pause
lv: Pauze

en: Resume
lv: Turpināt

en: This will clear all your settings.
lv: Tādējādi tiks notīrīti visi iestatījumi.

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from one of the domains you specify here:
lv: Ļaujiet lietotājiem reģistrēties pašiem, ja viņu Google konta e-pasta adrese ir no kāda no šeit norādītajiem domēniem:

en: datetime1
lv: datums un laiks1

en: datetime2
lv: datums un laiks2

en: Get the difference between two datetime values (datetime2 minus datetime1) using the specified unit of time.
lv: Iegūstiet atšķirību starp divām datuma un laika vērtībām (datetime2 mīnus datetime1), izmantojot norādīto laika vienību.

en: created_at
lv: izveidots_at

en: shipped_at
lv: nosūtīts_at

en: The columns or expressions with your datetime values.
lv: Kolonnas vai izteiksmes ar jūsu datuma un laika vērtībām.

en: Choose from: "year", "month", "week", "day", "hour", "minute", or "second".
lv: Izvēlieties kādu no: "gads", "mēnesis", "nedēļa", "diena", "stunda", "minūte" vai "sekunde".

en: Extracts the week of the year as an integer.
lv: Izvelk gada nedēļu kā veselu skaitli.

en: The name of the column with your date or datetime value.
lv: Kolonnas nosaukums ar datumu vai datuma un laika vērtību.

en: target
lv: mērķis

en: source
lv: avots

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
lv: Konvertējiet datuma vai laika zīmoga kolonnas laika joslu.

en: The timezone you want to assign to your column.
lv: Laika josla, kuru vēlaties piešķirt savai kolonnai.

en: (Optional) The current timezone of your column. The default timezone is your report timezone.
lv: (Neobligāti) Kolonnas pašreizējā laika josla. Noklusējuma laika josla ir jūsu pārskata laika josla.

en: Missing widget label: {0}
lv: Trūkst logrīka iezīmes: {0}

en: Save new question
lv: Saglabāt jaunu jautājumu

en: Duplicate "{0}" and its questions
lv: Dublēts "{0}" un tā jautājumi

en: Duplicated {0}, but couldn't duplicate some questions
lv: Dublēts {0}, taču nevarēja dublēt dažus jautājumus

en: No query provided so not querying for metadata
lv: Nav nodrošināts neviens vaicājums, tāpēc metadati netiek pieprasīti

en: Reusing provided metadata
lv: Sniegto metadatu atkārtota izmantošana

en: Querying for metadata and blending model metadata
lv: Metadatu vaicāšana un modeļa metadatu sajaukšana

en: Querying for metadata
lv: Vaicājumi pēc metadatiem

en: No copied card information found
lv: Nav atrasta neviena nokopēta kartes informācija

en: Only datetime, timestamp, or date types allowed. Found {0}
lv: Atļauti tikai datuma un laika, laika zīmoga vai datuma veidi. Atrasts {0}

en: MongoDB does not support parsing strings as dates. Try parsing to a datetime instead
lv: MongoDB neatbalsta virkņu parsēšanu kā datumus. Tā vietā mēģiniet analizēt datumu un laiku

en: MongoDB does not support parsing strings as times. Try parsing to a datetime instead
lv: MongoDB neatbalsta virkņu parsēšanu kā reizes. Tā vietā mēģiniet analizēt datumu un laiku

en: `timestamp with time zone` columns shouldn''t have a `source timezone`
lv: Slejās “laikspiedols ar laika joslu” nedrīkst būt “avota laika josla”.

en: Error running step ''{0}'' for {1}
lv: Kļūda, izpildot darbību ''{0}'' domēnam {1}

en: Backfilling entity_id for {0} rows of {1}
lv: Aizpildīšanas entity_id {0} rindām no {1}

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
    We support tz database time zone names.
    See the full list here: https://w.wiki/4Jx
lv: Konvertējiet datuma vai laika zīmoga kolonnas laika joslu. Mēs atbalstām tz datu bāzes laika joslu nosaukumus. Pilnu sarakstu skatiet šeit: https://w.wiki/4Jx

en: The current time zone. Only required for timestamps with no time zone.
lv: Pašreizējā laika josla. Nepieciešams tikai laikspiedoliem bez laika joslas.

en: Show percentages
lv: Rādīt procentus

en: In legend
lv: Leģendā

en: On the chart
lv: Uz diagrammas

en: Error compiling HoneySQL form: {0}
lv: Kļūda, kompilējot HoneySQL veidlapu: {0}

en: Invalid HoneySQL form: {0}
lv: Nederīga HoneySQL forma: {0}

en: input column already has a set timezone. Please remove the source parameter in convertTimezone.
lv: ievades kolonnai jau ir iestatīta laika josla. Lūdzu, noņemiet avota parametru sadaļā convertTimezone.

en: input column doesn't have a set timezone. Please set the source parameter in convertTimezone to convert it.
lv: ievades kolonnai nav iestatīta laika josla. Lai konvertētu, lūdzu, iestatiet avota parametru sadaļā convertTimezone.

en: Error reducing result rows: {0}
lv: Kļūda, samazinot rezultātu rindas: {0}

en: Sample database could not be extracted to the plugins directory,which may result in slow startup times. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
lv: Paraugu datubāzi nevarēja izvilkt spraudņu direktorijā, kā rezultātā var palēnināt palaišanas laiku. Lūdzu, iestatiet MB_PLUGINS_DIR uz rakstāmu direktoriju un restartējiet metabāzi.

en: Metabase config files require a Premium token with the :advanced-config feature.
lv: Metabāzes konfigurācijas failiem ir nepieciešams Premium marķieris ar :advanced-config funkciju.

[ctx: This is in the sidebar when creating or editing a dashboard subscription.]
en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
lv: Abonementu diagrammas var nedaudz atšķirties no diagrammām informācijas paneļos.

[ctx: Seen when creating a new dashboard subscription.]
en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
lv: Saņēmēji redzēs šos datus tāpat kā jūs, neatkarīgi no viņu atļaujām.

en: Model actions
lv: Modeļa darbības

en: Allow actions from models created from this data to be run. Actions are able to read, write, and possibly delete data.
lv: Atļaut darbības no modeļiem, kas izveidoti no šiem datiem. Darbības var lasīt, rakstīt un, iespējams, dzēst datus.

en: Note: Your database user will need write permissions.
lv: Piezīme. Jūsu datu bāzes lietotājam būs nepieciešamas rakstīšanas atļaujas.

en: Auto tracking schema
lv: Automātiskās izsekošanas shēma

en: Remove mapping
lv: Noņemt kartēšanu

en: Remove mapping and members
lv: Noņemt kartēšanu un dalībniekus

en: Remove mapping and delete groups
lv: Noņemiet kartēšanu un dzēsiet grupas

en: Remove mapping and delete group
lv: Noņemiet kartēšanu un dzēsiet grupu

en: These groups' user memberships will no longer be synced with the directory server.
lv: Šo grupu lietotāju dalība vairs netiks sinhronizēta ar direktoriju serveri.

en: This group's user membership will no longer be synced with the directory server.
lv: Šīs grupas lietotāju dalība vairs netiks sinhronizēta ar direktoriju serveri.

en: What should happen with the groups themselves in Metabase?
lv: Kam būtu jānotiek ar pašām grupām Metabāzē?

en: What should happen with the group itself in Metabase?
lv: Kam būtu jānotiek ar pašu grupu Metabāzē?

en: Remove this group mapping?
lv: Vai noņemt šo grupas kartējumu?

en: Nothing, just remove the mapping
lv: Nekas, vienkārši noņemiet kartējumu

en: Also remove all group members (except from Admin)
lv: Noņemt arī visus grupas dalībniekus (izņemot administratoru)

en: Also delete the groups (except Admin)
lv: Dzēst arī grupas (izņemot administratoru)

en: Also delete the group
lv: Izdzēsiet arī grupu

en: Delete this mapping?
lv: Vai dzēst šo kartēšanu?

en: Synchronize Group Memberships
lv: Sinhronizējiet grupas dalību

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the directory server. If a group isn‘t mapped, its membership won‘t be synced.
lv: Kartēšana ļauj Metabase automātiski pievienot un noņemt lietotājus no grupām, pamatojoties uz direktoriju servera sniegto dalības informāciju. Ja grupa nav kartēta, tās dalība netiks sinhronizēta.

en: About mappings
lv: Par kartējumiem

en: New mapping
lv: Jauna kartēšana

en: No mappings yet
lv: Vēl nav neviena kartējuma

en: An error occurred.
lv: Notika kļūda.

en: Unknown target
lv: Nezināms mērķis

en: This field is required
lv: Šis lauks ir obligāts

en: Action Library
lv: Darbības bibliotēka

en: Where should the values for '{0}' come from?
lv: No kurienes ir jānāk '{0}' vērtībām?

en: You can either ask users to enter values, or use the value of a dashboard filter.
lv: Varat lūgt lietotājiem ievadīt vērtības vai izmantot informācijas paneļa filtra vērtību.

en: Select an action to get started
lv: Lai sāktu, atlasiet darbību

en: Outline
lv: Kontūra

en: Ask the user
lv: Jautājiet lietotājam

en: This action has no parameters to map
lv: Šai darbībai nav kartējamo parametru

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevar atsaukt.

en: Action settings
lv: Darbības iestatījumi

en: Make public
lv: Publicēt

en: Creates a publicly shareable link to this action form.
lv: Izveido publiski kopīgojamu saiti uz šo darbības veidlapu.

en: Public action form URL
lv: Publiskās darbības veidlapas URL

en: Success message
lv: Veiksmes ziņa

en: Action ran successfully
lv: Darbība noritēja veiksmīgi

en: Build custom forms and business logic.
lv: Veidojiet pielāgotas veidlapas un biznesa loģiku.

en: Actions let you write parameterized SQL that writes back to your database. Actions can be attached to buttons on dashboards to create custom workflows. You can even publicly share the parameterized forms they generate to collect data.
lv: Darbības ļauj rakstīt parametrizētu SQL, kas raksta atpakaļ uz jūsu datu bāzi. Darbības var pievienot pogām informācijas paneļos, lai izveidotu pielāgotas darbplūsmas. Varat pat publiski kopīgot parametrizētās veidlapas, ko tās ģenerē datu vākšanai.

en: Here are a few ideas for what you can do with actions
lv: Šeit ir dažas idejas, ko varat darīt ar darbībām

en: Create a customer feedback form and embed it on your website.
lv: Izveidojiet klientu atsauksmju veidlapu un ieguliet to savā vietnē.

en: Mark the customer you’re viewing in a dashboard as a VIP.
lv: Atzīmējiet klientu, kuru skatāt informācijas panelī, kā VIP.

en: Let team members remove redundant data.
lv: Ļaujiet komandas dalībniekiem noņemt liekos datus.

en: See an example
lv: Skatiet piemēru

en: Select a collection
lv: Izvēlieties kolekciju

en: (optional)
lv: (neobligāti)

en: must be a positive integer value
lv: ir jābūt pozitīvam veselam skaitlim

en: Button properties
lv: Pogu īpašības

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Button variant
lv: Pogas variants

en: Pick an action
lv: Izvēlieties darbību

en: Change action
lv: Mainīt darbību

en: Action Settings
lv: Darbības iestatījumi

en: Action Button
lv: Darbības poga

en: Text Card
lv: Teksta kartīte

en: This card does not support click mappings
lv: Šī karte neatbalsta klikšķu kartēšanu

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
lv: Kad lietotājs informācijas panelim vai SQL jautājumam pievieno jaunu filtru, metabāze skenēs šim filtram piesaistītos laukus, lai parādītu atlasāmo vērtību sarakstu.

en: Select a model
lv: Izvēlieties modeli

en: Toggle sidebar
lv: Pārslēgt sānjoslu

en: How should users filter on this column?
lv: Kā lietotājiem jāfiltrē šī sleja?

en: Selectable values for {0}
lv: Atlasāmās vērtības {0}

en: Search for a question or model
lv: Meklējiet jautājumu vai modeli

en: Where values should come from
lv: No kurienes jānāk vērtībām

en: You haven’t connected a field to this filter yet, so there aren’t any values.
lv: Jūs vēl neesat pievienojis lauku šim filtram, tāpēc tajā nav nevienas vērtības.

en: We don’t have any cached values for the connected fields. Try one of the other options, or change this widget to a search box.
lv: Mums nav pievienoto lauku kešatmiņas vērtību. Izmēģiniet kādu no citām opcijām vai mainiet šo logrīku uz meklēšanas lodziņu.

en: Model or question to supply the values
lv: Modelis vai jautājums, lai sniegtu vērtības

en: Pick a model or question…
lv: Izvēlieties modeli vai jautājumu…

en: Column to supply the values
lv: Kolonna vērtību ievadīšanai

en: Pick a column…
lv: Izvēlieties kolonnu…

en: This model doesn’t have any text columns.
lv: Šim modelim nav nevienas teksta kolonnas.

en: This question doesn’t have any text columns.
lv: Šim jautājumam nav nevienas teksta kolonnas.

en: Please pick a different model or question.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu modeli vai jautājumu.

en: Pick a model or question
lv: Izvēlieties modeli vai jautājumu

en: An error occurred in your query
lv: Jūsu vaicājumā radās kļūda

en: Enter one value per line.
lv: Katrā rindā ievadiet vienu vērtību.

en: From connected fields
lv: No savienotajiem laukiem

en: From another model or question
lv: No cita modeļa vai jautājuma

en: Custom list
lv: Pielāgots saraksts

en: Dropdown list
lv: Izvēlnes saraksts

en: Input box
lv: Ievades lodziņš

en: Select at least one column
lv: Atlasiet vismaz vienu kolonnu

en: Item {0} of first {1}
lv: {0}. vienums no pirmajiem {1}

en: Item {0} of {1}
lv: {0}. vienums no {1}

en: Deselect All
lv: Atsijāt visu

en: Choose a link
lv: Izvēlieties saiti

en: Sorry, you don't have permission to see this link.
lv: Atvainojiet, jums nav atļaujas skatīt šo saiti.

en: Show row totals
lv: Rādīt rindu kopsummas

en: Show column totals
lv: Rādīt kolonnu kopsummas

en: Link card
lv: Saites karte

en: Revoke link
lv: Atsaukt saiti

en: Public Action Form Listing
lv: Publisko darbību veidlapu saraksts

en: No actions have been publicly shared yet.
lv: Neviena darbība vēl nav publiski kopīgota.

en: Run {0}?
lv: Vai palaist {0}?

en: Choose a record to update
lv: Izvēlieties ierakstu, ko atjaunināt

en: No action assigned
lv: Nav piešķirta darbība

en: Actions are not enabled for this database
lv: Darbības šai datubāzei nav iespējotas

en: You cannot connect variables to link cards.
lv: Mainīgos nevar pieslēgt saišu kartēm.

en: Open this card's action settings to connect variables
lv: Atveriet šīs kartītes darbību iestatījumus, lai savienotu mainīgos

en: Add a saved question
lv: Pievienojiet saglabātu jautājumu

en: , or
lv:  , vai

en: ask a new one
lv: pajautā jaunu

en: How should users filter on this variable?
lv: Kā lietotājiem jāfiltrē šis mainīgais?

en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
lv: Saņēmēji redzēs šos datus tāpat kā jūs, neatkarīgi no viņu atļaujām.

en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
lv: Abonementu diagrammas var nedaudz atšķirties no diagrammām informācijas paneļos.

en: Model details
lv: Modeļa detaļas

en: action
lv: darbība

en: {0} ran successfully
lv: {0} darbojās veiksmīgi

en: Action form
lv: Darbības forma

en: Successfully updated
lv: Veiksmīgi atjaunināts

en: Successfully ran the action
lv: Darbība tika veiksmīgi izpildīta

en: Shared Action Forms
lv: Kopīgās darbības veidlapas

en: Click Me
lv: Noklikšķiniet uz Es

en: Add link card
lv: Pievienojiet saites karti

en: Add action button
lv: Pievienot darbības poga

en: for {0}
lv: par {0}

en: Add or remove columns
lv: Pievienojiet vai noņemiet kolonnas

en: Show Header
lv: Rādīt galveni

en: Timeout must be less than 100 years
lv: Taimauts nedrīkst būt mazāks par 100 gadiem

en: Change field settings
lv: Mainiet lauka iestatījumus

en: Field settings
lv: Lauka iestatījumi

en: Change options
lv: Mainiet opcijas

en: Action parameters
lv: Darbības parametri

en: Configure your parameters' types and properties here. The values for these parameters can come from user input, or from a dashboard filter. {0}
lv: Šeit konfigurējiet parametru veidus un rekvizītus. Šo parametru vērtības var iegūt no lietotāja ievades vai informācijas paneļa filtra. {0}

en: Long text
lv: Garš teksts

en: Inline select
lv: Iekļautā atlase

en: Date + time
lv: Datums + laiks

en: Run
lv: Skrien

en: Delete this content and the DB connection
lv: Dzēst šo saturu un DB savienojumu

en: If you’re trying to migrate from a development DB to a production one, you don’t need to do this. You can just {0}
lv: Ja mēģināt migrēt no izstrādes DB uz produkcijas DB, jums tas nav jādara. Jūs varat tikai {0}

en: edit your connection details.
lv: rediģējiet savienojuma informāciju.

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check each of these boxes:
lv: Dzēšot šo datu bāzi, tiks izdzēsts arī viss, kas ir balstīts uz to. Ja jūs patiešām mēģināt to darīt, lūdzu, atzīmējiet katru no šīm rūtiņām:

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check the box below:
lv: Dzēšot šo datu bāzi, tiks izdzēsts arī viss, kas ir balstīts uz to. Ja jūs patiešām mēģināt to darīt, lūdzu, atzīmējiet tālāk esošo izvēles rūtiņu:

en: This will delete every saved question, model, metric, and segment you’ve made that uses this data, and can’t be undone!
lv: Tādējādi tiks dzēsti visi jūsu izveidotie saglabātie jautājumi, modeļi, metrika un segmenti, kuros tiek izmantoti šie dati, un šo darbību nevarēs atsaukt.

en: If you’re sure, please type {0} in this box:
lv: Ja esat pārliecināts, lūdzu, ierakstiet {0} šajā lodziņā:

en: Are you completely sure?
lv: Vai esat pilnīgi pārliecināts?

en: Edit Link
lv: Rediģēt saiti

en: Edit definition
lv: Rediģēt definīciju

en: Archive {0}?
lv: Vai arhivēt {0}?

en: Public action form
lv: Publiskās rīcības forma

en: Disable basic actions?
lv: Vai atspējot pamata darbības?

en: Disabling basic actions will also remove any buttons that use these actions. Are you sure you want to continue?
lv: Atspējojot pamata darbības, tiks noņemtas arī visas pogas, kas izmanto šīs darbības. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disable basic actions
lv: Atspējot pamata darbības

en: Create basic actions
lv: Izveidojiet pamata darbības

en: Actions menu
lv: Darbību izvēlne

en: Running Actions is not enabled for database {0}
lv: Darbību izpilde nav iespējota datu bāzei {0}

en: Action list
lv: Darbību saraksts

en: No actions have been created yet.
lv: Vēl nav izveidota neviena darbība.

en: Get started quickly with some basic actions to create, edit and delete, or create your own from scratch.
lv: Sāciet ātri, veicot dažas pamata darbības, lai izveidotu, rediģētu un dzēstu, vai arī izveidojiet savu no jauna.

en: Preview the query
lv: Priekšskatiet vaicājumu

en: Query preview
lv: Vaicājuma priekšskatījums

en: Returns the current timestamp (in milliseconds).
lv: Atgriež pašreizējo laikspiedolu (milisekundēs).

en: Returns the current timestamp (in milliseconds). Currently {0} in {1}.
lv: Atgriež pašreizējo laikspiedolu (milisekundēs). Pašlaik {0} vietā {1}.

en: "month"
lv: "mēnesis"

en: Other charts
lv: Citas diagrammas

en: Timeline event card
lv: Laika skalas notikumu kartīte

en: Timeline card header
lv: Laika skalas kartītes galvene

en: body row {0}
lv: pamatteksta rinda {0}

en: Still Waiting…
lv: Joprojām gaida…

en: Whether to enable Actions for a specific Database.
lv: Vai iespējot darbības konkrētai datu bāzei.

en: Values can only be fetched for actions that require a Primary Key.
lv: Vērtības var iegūt tikai darbībām, kurām nepieciešama primārā atslēga.

en: Error executing action.
lv: Kļūda, izpildot darbību.

en: C3P0 Number of threads awaiting checkout
lv: C3P0 Pavedienu skaits, kas gaida izrakstīšanos

en: Unsupported implicit action kind
lv: Neatbalstīts netiešas darbības veids

en: must be a valid json-query, something like ''.item.title''
lv: ir jābūt derīgam json vaicājumam, piemēram, ''.item.title''

en: Unsupported action type
lv: Neatbalstīts darbības veids

en: Must provide a database_id for query actions
lv: Vaicājuma darbībām ir jānorāda datu bāzes_id

en: Card does not have a parameter with the ID {0}
lv: Kartei nav parametra ar ID {0}

en: Invalid m field: {0}
lv: Nederīgs m lauks: {0}

en: Must include prefix or search
lv: Jāiekļauj prefikss vai meklēšana

en: Error with autocomplete: {0}
lv: Kļūda ar automātisko pabeigšanu: {0}

en: Missing field-ids for parameter
lv: Parametram trūkst lauka ID

en: Table ''{0}.{1}'' already exists
lv: Tabula ''{0}.{1}'' jau pastāv

en: Unable to identify table ''{0}.{1}''
lv: Nevar identificēt tabulu ''{0}.{1}''

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have data access to all schemas.
lv: Nederīgas DB atļaujas: ja jums ir rakstīšanas piekļuve vietējiem vaicājumiem, jums ir jābūt piekļuvei datiem visām shēmām.

en: Sandboxes are an Enterprise feature. Please upgrade to a paid plan to use this feature.
lv: Smilšu kastes ir uzņēmuma funkcija. Lai izmantotu šo funkciju, lūdzu, jauniniet uz maksas plānu.

en: Invalid execution permission graph: {0}
lv: Nederīga izpildes atļauju diagramma: {0}

en: ''load'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''import''.
lv: Ielādēt ir novecojušas un tiks noņemtas nākamajā laidienā. Lūdzu, migrējiet uz "importēt".

en: ''dump'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''export''.
lv: 'dump' ir novecojis un tiks noņemts nākamajā laidienā. Lūdzu, migrējiet uz "eksportēt".

en: Setting H2 sequence ids to proper values...
lv: Notiek H2 secību ID iestatīšana uz pareizām vērtībām...

en: Can''t decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
lv: Nevar atšifrēt slepeno vērtību, izmantojot MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Can''t decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
lv: Nevar atšifrēt lietotnes datu bāzi, izmantojot MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Query cancelled
lv: Vaicājums atcelts

en: Warning: missing type mapping for parsing BigQuery results of type {0}.
lv: Brīdinājums: trūkst veida kartēšanas, lai parsētu BigQuery rezultātus, kuru veids ir {0}.

en: datetimeDiff only allows datetime, timestamp, or date types. Found {0}
lv: datetimeDiff pieļauj tikai datuma un laika, laika zīmogu vai datuma veidus. Atrasts {0}

en: now is not supported for MongoDB versions before 4.2
lv: tagad netiek atbalstīts MongoDB versijām pirms 4.2

en: incorrect value: {0}
lv: nepareiza vērtība: {0}

en: violates not-null constraint
lv: pārkāpj ne-null ierobežojumu

en: Error preparing statement: {0}
lv: Sagatavojot paziņojumu, radās kļūda: {0}

en: Comma separated names of {0} that should NOT appear in Metabase
lv: Komatatdalīti {0} nosaukumi, kuriem NEDRĪKST parādīties metabāzē

en: Comma separated names of {0} that should appear in Metabase
lv: Komatatdalīti {0} nosaukumi, kuriem jāparādās metabāzē

en: You can use patterns like "auth*" to match multiple {0}
lv: Varat izmantot tādus modeļus kā “auth*”, lai atbilstu vairākiem {0}

en: Would you mind taking a quick 5 minute survey to tell us how it’s going?
lv: Vai vēlaties ātri aizpildīt 5 minūšu aptauju, lai pastāstītu mums, kā tas notiek?

en: Actions must be made with models, not cards.
lv: Darbības jāveic ar modeļiem, nevis kartēm.

en: Cannot make a question from a model with actions
lv: Nevar izveidot jautājumu no modeļa ar darbībām

en: invalid parameterized_object_type
lv: nederīgs parameterized_object_type

en: Invalid parameter source {0}
lv: Nederīgs parametra avots {0}

en: Error updating Settings last updated value: {0}
lv: Kļūda, atjauninot iestatījumu pēdējo atjaunināto vērtību: {0}

en: Invalid locale: {0}
lv: Nederīga lokalizācija: {0}

en: Invalid day of week: {0}
lv: Nederīga nedēļas diena: {0}

en: Error fetching token status from {0}:
lv: Ienesot pilnvaras statusu no {0}, radās kļūda:

en: MB_API_KEY is not set. See {0} for details
lv: MB_API_KEY nav iestatīts. Plašāku informāciju skatiet vietnē {0}

en: Session timeout must be less than 100 years.
lv: Sesijas noildzei ir jābūt mazākai par 100 gadiem.

en: Session timeout amount must be positive.
lv: Sesijas taimauta summai ir jābūt pozitīvai.

en: {0}, {1}, and {2}
lv: {0}, {1} un {2}

en: Field {0} has not been used since {1}. Skipping...
lv: Lauks {0} nav izmantots kopš {1}. Izlaižot...

en: Found DBMS version {0}
lv: Atrasta DBVS versija {0}

en: Could not determine DBMS version
lv: Nevarēja noteikt DBVS versiju

en: received
lv: saņemts

en: value must an array with :field id-or-name and an options map
lv: vērtībai ir jābūt masīvam ar :field id-or-name un opciju karti

en: value must be a valid UUID.
lv: vērtībai ir jābūt derīgam UUID.

en: value must be an instance of {0}
lv: vērtībai ir jābūt {0} gadījumam

en: Value must be a map.
lv: Vērtībai ir jābūt kartei.

en: No current user found
lv: Pašreizējais lietotājs nav atrasts

en: Open the Metabase drill-through menu
lv: Atveriet metabāzes urbšanas izvēlni

en: Expression
lv: Izteiksme

en: You can reference columns here in functions or equations, like: floor([Price] - [Discount]). Click for documentation.
lv: Šeit varat atsaukties uz kolonnām funkcijās vai vienādojumos, piemēram: grīda ([Cena] - [Atlaide]). Noklikšķiniet, lai iegūtu dokumentāciju.

en: Open expressions documentation
lv: Atveriet izteiksmju dokumentāciju

en: Open the drill-through menu
lv: Atveriet urbšanas izvēlni

en: minus
lv: mīnus

en: Native Query
lv: Vietējais vaicājums

en: Error calculating column name for {0}: {1}
lv: Kļūda, aprēķinot kolonnas nosaukumu {0}: {1}

en: Standard deviation of {0}
lv: Standarta novirze no {0}

en: Error calculating display name for {0}: {1}
lv: Kļūda, aprēķinot parādāmo nosaukumu {0}: {1}

en: Cumulative sum of {0}
lv: {0} kumulatīvā summa

en: Saved Question #{0}
lv: Saglabāts jautājums Nr. {0}

en: Cumulative count of {0}
lv: Kopējais skaits: {0}

en: No join named {0}
lv: Nav savienojuma ar nosaukumu {0}

en: Invalid :field clause: column {0} does not exist
lv: Nederīga :field klauzula: kolonna {0} nepastāv

en: Cannot find Table {0}
lv: Nevar atrast tabulu {0}

en: Don''t know how to set options for {0}
lv: Nezinu, kā iestatīt opcijas {0}

en: type-of {0} returned an invalid type {1}
lv: tips {0} atgrieza nederīgu veidu {1}

en: Don''t know how to determine the base type of {0}
lv: Nezinu, kā noteikt {0} bāzes veidu

en: Join aliases must be unique at a given stage of a query
lv: Pievienošanās aizstājvārdiem ir jābūt unikāliem noteiktā vaicājuma posmā

en: Stage {0} does not exist
lv: Posms {0} nepastāv

en: Extracting {0} {1}
lv: Notiek {0} {1} izvilkšana

en: query_execution cleanup successful, no rows were deleted
lv: query_execution tīrīšana ir veiksmīga, neviena rinda netika izdzēsta

en: Cleaning up query_execution table
lv: Tabulas query_execution tīrīšana

en: query_execution cleanup successful, {0} rows were deleted
lv: query_execution tīrīšana ir veiksmīga, tika izdzēstas {0} rindas

en: query_execution cleanup failed
lv: query_execution tīrīšana neizdevās

en: Retention policy for the `query_execution` table.
lv: Tabulas “query_execution” saglabāšanas politika.

en: MB_AUDIT_MAX_RETENTION_DAYS is set to {0}; using the minimum value of {1} instead.
lv: MB_AUDIT_MAX_RETENTION_DAYS ir iestatīts uz {0}; tā vietā izmantojot minimālo vērtību {1}.

en: Must be a string like 2020-04 or 2222-11.
lv: Jābūt virknei, piemēram, 2020-04 vai 2222-11.

en: Remove dimension
lv: Noņemt dimensiju

en: Add dimension
lv: Pievienojiet dimensiju

en: Show field
lv: Rādīt lauku

en: Unfold JSON
lv: Atlociet JSON

en: Unfold JSON into component fields, where each JSON key becomes a column. You can turn this off if performance is slow.
lv: Izvērsiet JSON komponentu laukos, kur katra JSON atslēga kļūst par kolonnu. Varat to izslēgt, ja veiktspēja ir lēna.

en: Change direction
lv: Mainiet virzienu

en: Filter by a column in the table
lv: Filtrējiet pēc tabulas kolonnas

en: Use a saved question to create a custom view for this table
lv: Izmantojiet saglabātu jautājumu, lai šai tabulai izveidotu pielāgotu skatu

en: : required
lv: : nepieciešams

en: Select a value
lv: Izvēlieties vērtību

en: Edit this action
lv: Rediģēt šo darbību

en: Tired of manually managing people and groups?
lv: Vai esat noguris no manuālas cilvēku un grupu pārvaldības?

en: Get single-sign on (SSO) via SAML, JWT, or LDAP with Metabase Pro
lv: Iegūstiet vienreizējo pierakstīšanos (SSO), izmantojot SAML, JWT vai LDAP, izmantojot Metabase Pro

en: People can be members of multiple groups, and Metabase grants them the most permissive level of access across all of a person's groups.
lv: Cilvēki var būt vairāku grupu dalībnieki, un Metabase viņiem nodrošina vispieļaujamāko piekļuves līmeni visās personu grupās.

en: The group can use the query builder to ask questions of any table in the database.
lv: Grupa var izmantot vaicājumu veidotāju, lai uzdotu jautājumus par jebkuru datubāzes tabulu.

en: The group can only use the query builder to ask questions of specific tables.
lv: Grupa var izmantot tikai vaicājumu veidotāju, lai uzdotu jautājumus par konkrētām tabulām.

en: Impersonated (Pro)
lv: Uzdojoties par citu personu (Pro)

en: Impersonation associates a Metabase group with database-defined roles and their privileges. Metabase queries made by this group will respect the grants given to the database roles. You can use impersonation to give a group access to the native/SQL editor, while restricting the group's access to data based on a specific database role.
lv: Uzdošanās saista metabāzes grupu ar datubāzē definētām lomām un to privilēģijām. Šīs grupas metabāzes vaicājumi ņems vērā datu bāzes lomām piešķirtās dotācijas. Varat izmantot uzdošanos, lai piešķirtu grupai piekļuvi vietējam/SQL redaktoram, vienlaikus ierobežojot grupas piekļuvi datiem, pamatojoties uz konkrētu datu bāzes lomu.

en: The group can't use the query builder or drill through existing questions. They also can't see the data in the Browse data section. They can still view questions based on this data, if they have permissions to the relevant collection.
lv: Grupa nevar izmantot vaicājumu veidotāju vai izpētīt esošos jautājumus. Viņi arī nevar redzēt datus sadaļā Pārlūkot datus. Viņi joprojām var skatīt uz šiem datiem balstītos jautājumus, ja viņiem ir attiecīgās kolekcijas atļaujas.

en: Block (Pro)
lv: Bloķēt (Pro)

en: The group can't see questions based on this the data, even if they have collection permissions to view the questions. People in a blocked group would need to be in another group with both collection permissions and data permissions in order to view the item.
lv: Grupa nevar redzēt jautājumus, pamatojoties uz šiem datiem, pat ja tai ir kolekcijas atļaujas skatīt jautājumus. Lai skatītu vienumu, bloķētās grupas personām ir jāatrodas citā grupā ar gan vākšanas, gan datu atļaujām.

en: "Unrestricted" and "No self-service permissions" work like they do for databases, except here they're scoped to individual schemas or tables.
lv: “Neierobežots” un “Bez pašapkalpošanās atļaujām” darbojas tāpat kā datu bāzēm, izņemot gadījumus, kad šeit tās attiecas uz atsevišķām shēmām vai tabulām.

en: Sandboxed (Pro)
lv: Smilškaste (Pro)

en: Let's you specify row and column-level permissions. Can be set up via user attributes and SSO.
lv: Norādīsim rindu un kolonnu līmeņa atļaujas. Var iestatīt, izmantojot lietotāja atribūtus un SSO.

en: {0} Extends the "Unrestricted" data permissions level to include access to the native/SQL editor.
lv: {0} Paplašina datu atļauju līmeni “Neierobežots”, lai iekļautu piekļuvi vietējam/SQL redaktoram.

en: Native query editing:
lv: Vietējā vaicājuma rediģēšana:

en: {0} Allows the group to download results, and sets the maximum number of rows they can export.
lv: {0} Ļauj grupai lejupielādēt rezultātus un iestata maksimālo eksportējamo rindu skaitu.

en: Download results (Pro):
lv: Lejupielādes rezultāti (Pro):

en: {0} The group can edit table metadata in the Admin panel.
lv: {0} Grupa var rediģēt tabulas metadatus administrēšanas panelī.

en: Manage Data Model (Pro):
lv: Pārvaldīt datu modeli (Pro):

en: {0} Grants a group access to the Admin settings page for a given database (i.e., the page at Admin settings > Databases > your database).
lv: {0} Piešķir grupai piekļuvi administratora iestatījumu lapai noteiktai datubāzei (ti, lapai Administrēšanas iestatījumi > Datubāzes > jūsu datu bāze).

en: Manage Database (Pro):
lv: Pārvaldīt datu bāzi (Pro):

en: {0} about data permissions
lv: {0} par datu atļaujām

en: Collections Permission Levels
lv: Kolekcijas atļauju līmeņi

en: The group can view, save, edit, pin, and archive items in the collection.
lv: Grupa var skatīt, saglabāt, rediģēt, piespraust un arhivēt kolekcijas vienumus.

en: The group can view items in a collection.
lv: Grupa var skatīt kolekcijas vienumus.

en: The group won't even see the collection listed.
lv: Grupa pat neredzēs kolekciju sarakstā.

en: {0} about collection permissions
lv: {0} par kolekcijas atļaujām

en: Uploads CSVs to Metabase
lv: Augšupielādē CSV failus metabāzē

en: Team members will be able to upload CSV files and work with them just like any other data source
lv: Komandas dalībnieki varēs augšupielādēt CSV failus un strādāt ar tiem tāpat kā ar jebkuru citu datu avotu

en: You'll be able to pick the default database where the data should be stored when enabling the feature.
lv: Iespējojot funkciju, varēsiet izvēlēties noklusējuma datu bāzi, kurā dati jāuzglabā.

en: Enable in settings
lv: Iespējot iestatījumos

en: You'll need to ask your admin to enable this feature to get started. Then, you'll be able to upload CSV files and work with them just like any other data source.
lv: Lai sāktu darbu, jums jālūdz savam administratoram iespējot šo funkciju. Pēc tam varēsiet augšupielādēt CSV failus un strādāt ar tiem tāpat kā ar jebkuru citu datu avotu.

en: Upload data
lv: Augšupielādējiet datus

en: Upload data to {0}
lv: Augšupielādēt datus uz {0}

en: {0} ({1} max)
lv: {0} (maks. {1})

en: Drop here to upload to {0}
lv: Nometiet šeit, lai augšupielādētu {0}

en: edited this.
lv: rediģēja šo.

en: revert to {0}
lv: atgriezties uz {0}

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Tab 1
lv: 1. cilne

en: Create new tab
lv: Izveidot jaunu cilni

en: Deleted "{0}"
lv: Izdzēsts "{0}"

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Add a heading or text box
lv: Pievienojiet virsrakstu vai tekstlodziņu

en: A wise, insightful question, indeed.
lv: Patiešām, gudrs, saprātīgs jautājums.

en: Here you go!
lv: Lūk!

en: You can ask me things about your data.
lv: Jūs varat man jautāt par saviem datiem.

en: What do you want to know about {0}, {1}?
lv: Ko jūs vēlaties uzzināt par {0}, {1}?

en: What do you want to know about {0}?
lv: Ko vēlaties uzzināt par {0}?

en: Ask something like, how many {0} have we had over time?
lv: Pajautājiet, piemēram, cik daudz {0} mums ir bijis laika gaitā?

en: Ask something…
lv: Pajautā kaut ko…

en: Glad to hear it!
lv: Priecīgs dzirdēt!

en: Sorry, I don't always get things right the first time. I can try again, or you can rephrase your question.
lv: Atvainojiet, man ne vienmēr viss sanāk pareizi ar pirmo reizi. Es varu mēģināt vēlreiz, vai arī varat pārfrāzēt savu jautājumu.

en: Try again
lv: Mēģini vēlreiz

en: How did I do?
lv: Kā man veicās?

en: This is great!
lv: Tas ir lieliski!

en: This used the wrong data.
lv: Tas izmantoja nepareizus datus.

en: This result isn’t correct.
lv: Šis rezultāts nav pareizs.

en: This isn’t valid SQL.
lv: Tas nav derīgs SQL.

en: I’m thinking about the {0} database right now.
lv: Es šobrīd domāju par datubāzi {0}.

en: Hey there, {0}!
lv: Sveiki, {0}!

en: Hey there!
lv: Sveiks!

en: Break out by…
lv: Izcelties ar…

en: Navigation bar
lv: Navigācijas josla

en: Connect to your database to get the most from Metabase.
lv: Izveidojiet savienojumu ar savu datu bāzi, lai izmantotu visas Metabase iespējas.

en: Get help connecting
lv: Saņemiet palīdzību savienojuma izveidei

en: How should people filter on this column?
lv: Kā cilvēkiem būtu jāfiltrē šī sleja?

en: People can pick
lv: Cilvēki var izvēlēties

en: Ask anything...
lv: Jautājiet jebko...

en: Could not generate a query
lv: Nevarēja ģenerēt vaicājumu

en: Rephrase
lv: Pārfrāzēt

en: Example
lv: Piemērs

en: Data added to {0}
lv: Dati pievienoti {0}

en: Error uploading your File
lv: Augšupielādējot failu, radās kļūda

en: Uploading data to {0} …
lv: Notiek datu augšupielāde uz {0}…

en: Getting our ducks in a row
lv: Saņemt mūsu pīles pēc kārtas

en: Still working
lv: Joprojām darbojas

en: Arranging bits and bytes
lv: Bitu un baitu sakārtošana

en: Doing the heavy lifting
lv: Veicot smagu celšanu

en: Pushing some pixels
lv: Nospiežot dažus pikseļus

en: CSV Upload in progress. Are you sure you want to leave?
lv: Notiek CSV augšupielāde. Vai tiešām vēlaties doties prom?

en: Filter by this date
lv: Filtrēt pēc šī datuma

en: this text
lv: šo tekstu

en: Automatic insights…
lv: Automātiski ieskati…

en: We couldn't find that record
lv: Mēs nevarējām atrast šo ierakstu

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Next page
lv: Nākamā lapaspuse

en: Heading card
lv: Virsraksta karte

en: Add aggregation
lv: Pievienojiet apkopojumu

en: Manage table metadata
lv: Pārvaldīt tabulas metadatus

en: Table Metadata
lv: Tabulas metadati

en: Applications permissions
lv: Lietojumprogrammu atļaujas

en: Application settings are useful for granting groups access to some, but not all, of Metabase’s administrative features.
lv: Lietojumprogrammu iestatījumi ir noderīgi, lai grupām piešķirtu piekļuvi dažiem, bet ne visiem, Metabase administratīvajiem līdzekļiem.

en: {0} the group can access the Settings tab in the Admin panel.
lv: {0} grupa var piekļūt administratora paneļa cilnei Iestatījumi.

en: Settings:
lv: Iestatījumi:

en: {0} monitoring access grants permissions to the Tools, Auditing, and Troubleshooting tabs in the Admin panel.
lv: {0} pārraudzības piekļuve piešķir atļaujas administrēšanas paneļa cilnēm Rīki, Auditēšana un Problēmu novēršana.

en: Monitoring:
lv: Uzraudzība:

en: {0} the group can create dashboard subscriptions and alerts.
lv: {0} grupa var izveidot informācijas paneļa abonementus un brīdinājumus.

en: Subscriptions and alerts:
lv: Abonementi un brīdinājumi:

en: {0} about application permissions
lv: {0} par lietojumprogrammu atļaujām

en: Select a dashboard
lv: Atlasiet informācijas paneli

en: Tab {0}
lv: Cilne {0}

en: Tab 2
lv: 2. cilne

en: Auto-apply filters
lv: Automātiski lietot filtrus

en: Sync
lv: Sinhronizēt

en: Your admin has set this dashboard as your homepage
lv: Jūsu administrators ir iestatījis šo informācijas paneli kā jūsu sākumlapu

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Ask Metabot
lv: Jautājiet Metabot

en: See this {0} by {1}
lv: Skatīt šo {0} no {1}

en: Surface individual records in search by matching against this column
lv: Atrodiet atsevišķus ierakstus meklēšanā, saskaņojot ar šo kolonnu

en: Back to {0}
lv: Atpakaļ uz {0}

en: Hide this card if there are no results
lv: Paslēpiet šo karti, ja nav rezultātu

en: Pick one of your dashboards to serve as homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage. You can update or reset this anytime in Admin Settings > Settings > General
lv: Izvēlieties vienu no informācijas paneļiem, kas kalpos kā sākumlapa. Lietotāji, kuriem nav piekļuves informācijas panelim, tiks novirzīti uz noklusējuma sākumlapu. Jebkurā laikā varat to atjaunināt vai atiestatīt sadaļā Administratora iestatījumi > Iestatījumi > Vispārīgi

en: Pick a database
lv: Izvēlieties datu bāzi

en: You cannot upload files larger than {0}
lv: Jūs nevarat augšupielādēt failus, kas ir lielāki par {0}

en: There was an error uploading the file
lv: Augšupielādējot failu, radās kļūda

en: Returns the median of all the values of a column.
lv: Atgriež visu kolonnas vērtību mediānu.

en: The position to start copying characters. Index starts at position 1.
lv: Pozīcija, kurā sākt rakstzīmju kopēšanu. Indekss sākas no 1. pozīcijas.

en: This will be added to the end of value2, and so on.
lv: Tas tiks pievienots vērtības2 beigām un tā tālāk.

en: The column or expression with your datetime value.
lv: Kolonna vai izteiksme ar datuma un laika vērtību.

en: Shipped At
lv: Nosūtīts plkst

en: Choose from: {0}, {1}, {2}, {3}, {4}, {5}, {6}, ${ 7 }, or {8}.
lv: Izvēlieties kādu no: {0}, {1}, {2}, {3}, {4}, {5}, {6}, $ { 7 } vai {8}.

en: Checks to see if string1 does not contain string2 within it.
lv: Pārbauda, vai virkne1 nesatur virkni2.

en: Type of interval like {0}, {1}, {2}.
lv: Intervāla veids, piemēram, {0}, {1}, {2}.

en: Checks if a column is not null
lv: Pārbauda, vai kolonna nav nulle

en: Checks if a column is not empty
lv: Pārbauda, vai kolonna nav tukša

en: If value1 is empty, value2 gets returned if its not empty.
lv: Ja vērtība1 ir tukša, vērtība2 tiek atgriezta, ja tā nav tukša.

en: If value1 is empty, and value2 is empty, the next non-empty one will be returned.
lv: Ja vērtība1 ir tukša un vērtība2 ir tukša, tiks atgriezta nākamā vērtība, kas nav tukša.

en: The value that will be returned if the preceding condition is true.
lv: Vērtība, kas tiks atgriezta, ja iepriekšējais nosacījums ir patiess.

en: You can add more conditions to test.
lv: Pārbaudei varat pievienot citus nosacījumus.

en: Impersonated
lv: Uzdoti par sevi

en: Edit Impersonated
lv: Rediģēt Uzdotais

en: Metabot greeting
lv: Metabotu sveiciens

en: Custom Homepage
lv: Pielāgota mājas lapa

en: Uploads
lv: Augšupielādes

en: Data Uploads
lv: Datu augšupielādes

en: Enable admins to upload data to new database tables from CSV files.
lv: Iespējot administratoriem augšupielādēt datus jaunās datu bāzes tabulās no CSV failiem.

en: Identify a database where upload tables will be created.
lv: Identificējiet datu bāzi, kurā tiks izveidotas augšupielādes tabulas.

en: Identify a database schema where data upload tables will be created.
lv: Identificējiet datu bāzes shēmu, kurā tiks izveidotas datu augšupielādes tabulas.

en: Table prefix
lv: Tabulas prefikss

en: Identify a table prefix for tables created by data uploads.
lv: Identificējiet tabulas prefiksu tabulām, kas izveidotas, augšupielādējot datus.

en: OpenAI API Key
lv: OpenAI API atslēga

en: OpenAI Organization ID
lv: OpenAI organizācijas ID

en: OpenAI Model
lv: OpenAI modelis

en: Select all items
lv: Atlasiet visus vienumus

en: You can make this dashboard snappier by turning off auto-applying filters.
lv: Varat padarīt šo informācijas paneli ērtāku, izslēdzot automātisko filtru lietošanu.

en: Turn off
lv: Izslēgt

en: Removed card
lv: Noņemta karte

en: Add a heading or text
lv: Pievienojiet virsrakstu vai tekstu

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Export tab as PDF
lv: Eksportēt cilni PDF formātā

en: Export as PDF
lv: Eksportēt kā PDF

en:  Remember that this dashboard is set as homepage.
lv: Atcerieties, ka šis informācijas panelis ir iestatīts kā sākumlapa.

en: Normal
lv: Normāls

en: Percent
lv: Procenti

en: Scientific
lv: Zinātniski

en: X-ray this
lv: Nofotografējiet šo

en: Expected positive integer but found {0}
lv: Paredzēts pozitīvs vesels skaitlis, bet atrasts {0}

en: Median of ...
lv: Mediāna no...

en: Median
lv: Mediāna

en: Median of all the values of a column
lv: Visu kolonnas vērtību mediāna

en: Map a user attribute to database roles
lv: Kartē lietotāja atribūtu datu bāzes lomām

en: When the person runs a query (including native queries), Metabase will impersonate the privileges of the database role you associate with the user attribute.
lv: Kad persona izpilda vaicājumu (tostarp vietējos vaicājumus), metabāze uzdosies datu bāzes lomas privilēģijām, ko saistīsit ar lietotāja atribūtu.

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: To associate a user with a database role, you'll need to give that user at least one user attribute.
lv: Lai saistītu lietotāju ar datu bāzes lomu, šim lietotājam ir jāpiešķir vismaz viens lietotāja atribūts.

en: Edit user settings
lv: Rediģēt lietotāja iestatījumus

en: Make sure the main database credential has access to everything different user groups may need access to. It's what Metabase uses to sync table information.
lv: Pārliecinieties, vai galvenajam datu bāzes akreditācijas datiem ir piekļuve visam, kam var būt nepieciešama piekļuve dažādām lietotāju grupām. Tas ir tas, ko metabāze izmanto tabulas informācijas sinhronizēšanai.

en: {0} is the database user Metabase is using to connect to {1}. Make sure that {2} has access to everything in {3} that all Metabase groups may need access to, as that database user account is what Metabase uses to sync table information.
lv: {0} ir datu bāzes lietotājs, kuru metabāze izmanto, lai izveidotu savienojumu ar {1}. Pārliecinieties, vai {2} ir piekļuve visam {3} saturam, kam var būt nepieciešama piekļuve visām metabāzes grupām, jo šo datu bāzes lietotāja kontu Metabase izmanto tabulas informācijas sinhronizēšanai.

en: Edit settings
lv: Rediģēt iestatījumus

en: Display welcome message on the homepage
lv: Parādiet sveiciena ziņojumu sākumlapā

en: Heads up.
lv: Uzmanību.

en: Your action has a hidden required field with no default value. There's a good chance this will cause the action to fail.
lv: Jūsu darbībai ir paslēpts obligātais lauks bez noklusējuma vērtības. Pastāv liela iespēja, ka tas izraisīs darbības neveiksmi.

en: 0 Tables
lv: 0 tabulas

en: Upgrade to Pro
lv: Jauniniet uz Pro

en: Permissions help reference
lv: Atļauju palīdzības atsauce

en: There was a problem enabling uploads. Please try again shortly.
lv: Iespējojot augšupielādes, radās problēma. Lūdzu, drīzumā mēģiniet vēlreiz.

en: There was a problem disabling uploads. Please try again shortly.
lv: Atspējojot augšupielādi, radās problēma. Lūdzu, drīzumā mēģiniet vēlreiz.

en: Allow people to upload data to Collections
lv: Ļaujiet cilvēkiem augšupielādēt datus kolekcijās

en: People will be able to upload CSV files that will be stored in the {0} you choose and turned into models.
lv: Cilvēki varēs augšupielādēt CSV failus, kas tiks saglabāti jūsu izvēlētajā {0} un pārvērsti modeļos.

en: database
lv: datu bāze

en: Upload Settings Form
lv: Augšupielādēt iestatījumu veidlapu

en: Database to use for uploads
lv: Datu bāze, ko izmantot augšupielādēm

en: Select a schema
lv: Izvēlieties shēmu

en: We couldn't find any schema.
lv: Mēs nevarējām atrast nevienu shēmu.

en: Upload Table Prefix (optional)
lv: Augšupielādēt tabulas prefiksu (neobligāti)

en: upload_
lv: augšupielādēt_

en: Update settings
lv: Atjauniniet iestatījumus

en: Settings updated
lv: Iestatījumi atjaunināti

en: Failed to save upload settings
lv: Neizdevās saglabāt augšupielādes iestatījumus

en: Disable uploads
lv: Atspējot augšupielādes

en: Uploads enabled
lv: Augšupielādes iespējotas

en: Failed to disable uploads
lv: Neizdevās atspējot augšupielādes

en: Enable uploads
lv: Iespējot augšupielādes

en: Uploads disabled
lv: Augšupielādes ir atspējotas

en: Failed to enable uploads
lv: Neizdevās iespējot augšupielādi

en: None of your databases are compatible with this version of the uploads feature.
lv: Neviena no jūsu datu bāzēm nav saderīga ar šo augšupielādes funkcijas versiju.

en: Metabase currently supports {0} for uploads and needs a connection with write privileges.
lv: Metabāze pašlaik atbalsta {0} augšupielādēm, un tai ir nepieciešams savienojums ar rakstīšanas tiesībām.

en: Postgres, MySQL, and H2
lv: Postgres, MySQL un H2

en: Temporal bucket
lv: Laika spainis

en: Binning strategy
lv: Sasaistes stratēģija

en: Show visualization options
lv: Rādīt vizualizācijas opcijas

en: Edit card
lv: Rediģēt karti

en: Preview card
lv: Priekšskatījuma kartīte

en: There's nothing here, yet.
lv: Te vēl nekā nav.

en: No query found
lv: Vaicājums nav atrasts

en: Basic action
lv: Pamata darbība

en: Not on
lv: Nav ieslēgts

en: Is {0}
lv: ir {0}

en: Is not {0}
lv: nav {0}

en: Contains…
lv: Satur…

en: Does not contain…
lv: Nesatur…

en: Empty expression
lv: Tukša izteiksme

en: Remove step
lv: Noņemt soli

en: Row count
lv: Rindu skaits

en: Implicit actions are not supported for models with clauses.
lv: Netiešas darbības netiek atbalstītas modeļiem ar klauzulām.

en: The uploads database does not exist.
lv: Augšupielādes datubāze nepastāv.

en: The schema {0} is not syncable.
lv: Shēma {0} nav sinhronizējama.

en: Uploads are not supported on {0} databases.
lv: Augšupielādes netiek atbalstītas {0} datu bāzēs.

en: Card with type {0} is not compatible to have series
lv: Karte ar tipu {0} nav saderīga ar sēriju

en: A schema has not been set.
lv: Shēma nav iestatīta.

en: value must be a sequence of positive integers
lv: vērtībai ir jābūt pozitīvu veselu skaitļu secībai

en: This dashboard has tab, makes sure every card has a tab
lv: Šim informācijas panelim ir cilne, kas nodrošina, ka katrai kartītei ir cilne

en: The cache TTL database setting is only enabled if you have a premium token with the advanced-config feature.
lv: Kešatmiņas TTL datu bāzes iestatījums ir iespējots tikai tad, ja jums ir augstākās kvalitātes marķieris ar papildu konfigurācijas līdzekli.

en: Could not identify field by ref {0}
lv: Nevarēja identificēt lauku pēc atsauces {0}

en: Question {0} is not a model
lv: Jautājums {0} nav modelis

en: Model has no metadata. Cannot index
lv: Modelim nav metadatu. Nevar indeksēt

en: Field is not of {0} `{1}`
lv: Lauks nav no {0} `{1}`

en: Connection impersonation is an Enterprise feature. Please upgrade to a paid plan to use this feature.
lv: Savienojuma uzdošanās par citu personu ir uzņēmuma funkcija. Lai izmantotu šo funkciju, lūdzu, jauniniet uz maksas plānu.

en: Invalid hash.
lv: Nederīgs hash.

en: Email for pulse-id doesn't exist.
lv: Pulse-ID e-pasta adrese nepastāv.

en: Email for pulse-id already exists.
lv: Pulse ID e-pasta adrese jau pastāv.

en: Migrate off of the default H2 application database to PostgreSQL or MySQL
lv: Migrējiet no noklusējuma H2 lietojumprogrammu datu bāzes uz PostgreSQL vai MySQL

en: Switch to a production-ready app database
lv: Pārslēdzieties uz ražošanai gatavu lietotņu datu bāzi

en: Create a model
lv: Izveidojiet modeli

en: Set up friendly starting points for your team to explore data
lv: Iestatiet savai komandai draudzīgus sākumpunktus datu izpētei

en: Productionize
lv: Producēt

en: Determines what other users non-admin users are able to see. Possible values are :all , :group, or :none.
lv: Nosaka, ko var redzēt citi lietotāji, kuri nav administratori. Iespējamās vērtības ir :all , :group vai :none.

en: Metabase Initialization COMPLETE in {0}
lv: Metabāzes inicializācija PABEIGTA {0}

en: Warning: missing type mapping for parsing BigQuery results column {0} of type {1}.
lv: Brīdinājums: trūkst veida kartēšanas BigQuery rezultātu kolonnas {0} parsēšanai, kuras veids ir {1}.

en: This enables unfolding JSON columns into their component fields. Disable unfolding if performance is slow. If enabled, you can still disable unfolding for individual fields in their settings.
lv: Tas ļauj izvērst JSON kolonnas to komponentu laukos. Atspējojiet izvēršanu, ja veiktspēja ir lēna. Ja tas ir iespējots, to iestatījumos joprojām varat atspējot atsevišķu lauku atlocīšanu.

en: Allow unfolding of JSON columns
lv: Atļaut JSON kolonnu izvēršanu

en: Error setting connection read-only to {0}
lv: Iestatot savienojumu tikai lasāmu uz {0}, radās kļūda

en: Sorry, the row you''re trying to delete doesn''t exist
lv: Atvainojiet, rinda, kuru mēģināt dzēst, nepastāv

en: Sorry, the row you''re trying to update doesn''t exist
lv: Atvainojiet, rinda, kuru mēģināt atjaunināt, nepastāv

en: {0} is deprecated in Metabase 0.47.0. Implement {1} instead.
lv: {0} ir novecojis metabāzē 0.47.0. Tā vietā ieviesiet {1}.

en: List of the 10 most recently viewed items for the user.
lv: Lietotāja 10 pēdējo skatīto vienumu saraksts.

en: The Dashboard that the user has most recently viewed within the last 24 hours.
lv: Informācijas panelis, ko lietotājs pēdējo 24 stundu laikā ir skatījis.

en: Toggle which is true after a user has dismissed the custom dashboard toast.
lv: Pārslēdziet, kas ir patiess, kad lietotājs ir noraidījis pielāgotā informācijas paneļa tostu.

en: No aggregation with uuid {0}
lv: Nav apkopošanas ar uuid {0}

en: Grouped by {0}
lv: Grupēts pēc {0}

en: Saved Question {0}
lv: Saglabāts jautājums {0}

en: Invalid :field clause: column {0} does not exist. Found: {1}
lv: Nederīga :field klauzula: kolonna {0} nepastāv. Atrasts: {1}

en: [Unknown Field]
lv: [Nezināms lauks]

en: Cannot resolve column {0}: stage has no metadata
lv: Nevar atrisināt kolonnu {0}: posmam nav metadatu

en: {0} ends with {1}
lv: {0} beidzas ar {1}

en: {0} does not contain {1}
lv: {0} nesatur {1}

en: {0} is within {1}
lv: {0} atrodas diapazonā {1}

en: {0} is empty
lv: {0} ir tukšs

en: {0} contains {1}
lv: {0} satur {1}

en: {0} does not equal {1}
lv: {0} nav vienāds ar {1}

en: {0} is greater than or equal to {1}
lv: {0} ir lielāks vai vienāds ar {1}

en: {0} equals any of {1}
lv: {0} ir vienāds ar jebkuru no {1}

en: {0} equals {1}
lv: {0} ir vienāds ar {1}

en: {0} does not equal any of {1}
lv: {0} nav vienāds ar vienu no {1}

en: {0} starts with {1}
lv: {0} sākas ar {1}

en: {0} is less than {1}
lv: {0} ir mazāks par {1}

en: not {0}
lv: nevis {0}

en: Filtered by {0}
lv: Filtrēts pēc {0}

en: {0} is greater than {1}
lv: {0} ir lielāks par {1}

en: {0} is less than or equal to {1}
lv: {0} ir mazāks vai vienāds ar {1}

en: {0} is not empty
lv: {0} nav tukšs

en: No join named {0}, found: {1}
lv: Nav savienojuma ar nosaukumu {0}, atrasts: {1}

en: Question {0}
lv: {0}. jautājums

en: Error calculating metadata {0}
lv: Kļūda, aprēķinot metadatus {0}

en: Error calculating display info for {0}: {1}
lv: Kļūda, aprēķinot displeja informāciju {0}: {1}

en: Error calculating display name for query: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot parādāmo nosaukumu vaicājumam: {0}

en: Can''t order by nil
lv: Nevar pasūtīt līdz nullei

en: {0} ascending
lv: {0} augošā secībā

en: {0} descending
lv: {0} dilstoša

en: Sorted by {0}
lv: Kārtots pēc {0}

en: Saved Question is missing query
lv: Saglabātajā jautājumā trūkst vaicājuma

en: Saved Question {0} {1} is missing result metadata
lv: Saglabātajam jautājumam {0} {1} trūkst rezultātu metadatu

en: {0}: Don''t know how to determine the type of {1}
lv: {0}: nezinu, kā noteikt {1} veidu

en: Cannot drop the only stage
lv: Nevar nomest vienīgo posmu

en: Table {0}
lv: Tabula {0}

en: Unexpected source table ID {0}
lv: Negaidīts avota tabulas ID {0}

en: Cannot remove the final join condition
lv: Nevar noņemt galīgo savienojuma nosacījumu

en: Enumerated field values with cardinality at or below this point are treated as enums in the pseudo-ddl used in some model prompts.
lv: Uzskaitītās lauka vērtības ar kardinalitāti šajā punktā vai zem tā tiek uzskatītas par enums pseido-ddl, ko izmanto dažos modeļu uzvednēs.

en: The OpenAI Model (e.g. 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo')
lv: OpenAI modelis (piemēram, "gpt-4", "gpt-3.5-turbo")

en: The OpenAI Organization ID.
lv: OpenAI organizācijas ID.

en: The URL to which metabot feedback is posted.
lv: Vietrādis URL, uz kuru tiek publicētas metabotu atsauksmes.

en: Number of potential responses metabot will request. The first valid response is selected.
lv: To potenciālo atbilžu skaits, kuras pieprasīs metabots. Tiek atlasīta pirmā derīgā atbilde.

en: The OpenAI API Key.
lv: OpenAI API atslēga.

en: List available openai models.
lv: Norādiet pieejamos openai modeļus.

en: The default embeddings model to be used for metabot.
lv: Noklusējuma iegulšanas modelis, kas jāizmanto metabotam.

en: Is Metabot enabled?
lv: Vai Metabot ir iespējots?

en: When attempting to assemble prompts, the threshold at which prompt will no longer be appended to.
lv: Mēģinot apkopot uzvednes, slieksnis, pie kura uzvedne vairs netiks pievienots.

en: The URL in which metabot versioned prompt templates are stored.
lv: URL, kurā tiek saglabātas metabota versijas uzvedņu veidnes.

en: set auto apply filters to {0}
lv: iestatīt automātisko filtru lietošanu uz {0}

en: modified the cards
lv: pārveidoja kartes

en: added a cache ttl
lv: pievienoja kešatmiņu ttl

en: added some series to card {0}
lv: pievienoja dažas sērijas kartītei {0}

en: removed the cache ttl
lv: noņēma kešatmiņu ttl

en: removed some series from card {0}
lv: noņemtas dažas sērijas no kartītes {0}

en: modified the tabs
lv: mainīja cilnes

en: changed the cache ttl from "{0}" to "{1}"
lv: mainīja kešatmiņas ttl no "{0}" uz "{1}"

en: modified the series on card {0}
lv: mainīja sēriju kartē {0}

en: rearranged the tabs
lv: pārkārtoja cilnes

en: The database does not support actions.
lv: Datubāze neatbalsta darbības.

en: Error calculating Metric description: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot metrikas aprakstu: {0}

en: Error fetching indexed values for model {0}
lv: Ienesot indeksētās vērtības modelim {0}, radās kļūda

en: reverted to an earlier version
lv: atgriezās pie iepriekšējās versijas

en: created a revision with no change.
lv: izveidoja pārskatīšanu bez izmaiņām.

en: modified this
lv: modificēja šo

en: moved {0} to {1}
lv: pārvietots {0} uz {1}

en: disabled collection preview
lv: atspējots kolekcijas priekšskatījums

en: this {0}
lv: šis {0}

en: modified the query
lv: mainīja vaicājumu

en: enabled collection review
lv: iespējota kolekcijas pārskatīšana

en: made {0} public
lv: padarīja {0} publisku

en: unarchived {0}
lv: atarhivēts {0}

en: changed pin position
lv: mainīta tapas pozīcija

en: changed the embedding parameters
lv: mainīja iegulšanas parametrus

en: it
lv: to

en: made {0} private
lv: padarīja {0} privātu

en: enabled embedding
lv: iespējota iegulšana

en: renamed {0} from "{1}" to "{2}"
lv: pārdēvēja {0} no "{1}" uz "{2}"

en: Card
lv: Kart

en: moved {0} from {1} to {2}
lv: pārvietots {0} no {1} uz {2}

en: archived {0}
lv: arhivēts {0}

en: changed the filters
lv: nomainīja filtrus

en: disabled embedding
lv: atspējota iegulšana

en: changed the filter mapping
lv: mainīja filtra kartējumu

en: Error calculating Segment description: {0}
lv: Kļūda, aprēķinot segmenta aprakstu: {0}

en: Setting {0} can only be set in a user-local way, but there are no *user-local-values*.
lv: Iestatījumu {0} var iestatīt tikai lietotāja lokālā veidā, taču nav *user-local-value*.

en: Prefix for upload table names
lv: Augšupielādes tabulu nosaukumu prefikss

en: ID of dashboard to use as a homepage
lv: Informācijas paneļa ID, ko izmantot kā sākumlapu

en: Whether or not uploads are enabled
lv: Neatkarīgi no tā, vai augšupielādes ir iespējotas

en: Schema name for uploads
lv: Shēmas nosaukums augšupielādēm

en: Pick one of your dashboards to serve as a homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage
lv: Izvēlieties vienu no informācijas paneļiem, kas kalpos kā sākumlapa. Lietotāji, kuriem nav piekļuves informācijas panelim, tiks novirzīti uz noklusējuma sākumlapu

en: Database ID for uploads
lv: Datu bāzes ID augšupielādēm

en: Cached number of active users. Refresh every 5 minutes.
lv: Kešatmiņā saglabāto aktīvo lietotāju skaits. Atsvaidzināt ik pēc 5 minūtēm.

en: Error converting query to pMBQL: {0}
lv: Kļūda, konvertējot vaicājumu uz pMBQL: {0}

en: Database auto incremented of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Datu bāzes automātiskais palielinājums no {0} ir mainīts no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Position of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
lv: Vietas {0} pozīcija ir mainīta no ''{1}'' uz ''{2}''.

en: Scheduling indexing for model: {0}
lv: Indeksēšanas plānošana modelim: {0}

en: Error scheduling indexing for model: {0}
lv: Kļūda, plānojot indeksēšanu modelim: {0}

en: Index already present for model: {0}
lv: Modelim jau ir rādītājs: {0}

en: Could not find a common type for {0} and {1}
lv: Nevarēja atrast kopīgu veidu {0} un {1}

en: {0} is not a recognizable datetime
lv: {0} nav atpazīstams datums un laiks

en: {0} is not a recognizable number
lv: {0} nav atpazīstams numurs

en: {0} is not a recognizable boolean
lv: {0} nav atpazīstams Būla vērtība

en: value must be a negative integer
lv: vērtībai ir jābūt negatīvam veselam skaitlim

en: value must be seq of maps in which {0}s are unique
lv: vērtībai ir jābūt karšu secībai, kurās {0} ir unikālas

en: Multiple conflicting connection impersonation policies found for current user
lv: Pašreizējam lietotājam ir atrastas vairākas konfliktējošas savienojuma uzdošanās politikas

en: Error setting role on connection
lv: Kļūda, iestatot lomu savienojumam

en: value must be a valid user attributes map (name -> value)
lv: vērtībai ir jābūt derīgai lietotāja atribūtu kartei (nosaukums -> vērtība)

en: Export to {0} complete!
lv: Eksportēšana uz {0} ir pabeigta!

en: Exporting Metabase to {0}
lv: Notiek metabāzes eksportēšana uz {0}

en: Error importing {0}. Continuing...
lv: Importējot {0}, radās kļūda. Turpinās...

en: Loading {0}
lv: Notiek {0} ielāde

en: Errors were encountered during import.
lv: Importēšanas laikā tika konstatētas kļūdas.

en: Model not found for table {0}
lv: Modelis tabulai {0} nav atrasts

en: Storing {0}
lv: Saglabā {0}

en: How different products are performing.
lv: Kā darbojas dažādi produkti.

en: Where most traffic is coming from.
lv: No kurienes nāk lielākā satiksme.

en: It looks like [[this]] has transactions, so here's a look at them
lv: Šķiet, ka [[this]] ir darījumi, tāpēc apskatiet tos

en: Here's a quick look at [[this]]
lv: Šeit ir īss ieskats [[this]]

en: Here's an overview of the people in [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par personām [[this]]

en: Here's a closer look at [[this]]
lv: Lūk, tuvāk apskatiet [[this]]

en: A look at [[GenericTable]] across [[this]], and how it changes over time.
lv: Apskats [[GenericTable]] visā [[this]] un kā tas laika gaitā mainās.

en: Here's a closer look at [[this]] over time
lv: Šeit ir tuvāks [[this]] apskats laika gaitā

en: Some metrics we found about transactions.
lv: Daži rādītāji, ko atradām par darījumiem.

en: A look at events over time and by several categories.
lv: Skats uz notikumiem laika gaitā un vairākās kategorijās.

en: These are the same for all [[this.short-name]]
lv: Tie ir vienādi visiem [[this.short-name]]

en: A look at the [[this]] table
lv: Skats uz [[this]] tabulu

en: Here's a closer look at [[this]] by products
lv: Lūk, tuvāk apskatiet [[this]] pēc produktiem

en: Here's a closer look at [[this]] per source
lv: Tālāk ir sniegts sīkāks [[this]] apskats katram avotam

en: A closer look at [[this]]
lv: Tuvāks ieskats [[this]]

en: Here's an overview of [[this]]
lv: Šeit ir pārskats par [[this]]

en: An overview of [[this]] and how it's distributed across time, place, and categories.
lv: Pārskats par [[this]] un to, kā tas ir sadalīts laikā, vietā un kategorijās.

en: Here's a closer look at [[this]] per state
lv: Tālāk ir sniegts sīkāks ieskats [[this]] katrā štatā

en: A look at [[this]]
lv: Skats uz [[this]]

en: Here's a closer look at [[this]] per country
lv: Tālāk ir sniegts sīkāks ieskats [[this]] katrā valstī

en: A breakdown of [[this]] over time, and its min, max, average and more.
lv: [[this]] sadalījums laika gaitā un tā minimālā, maksimālā, vidējā un cita informācija.

en: A summary of events in [[this]]
lv: Notikumu kopsavilkums [[this]]

en: We crunched the numbers for [[this]]
lv: Mēs sasmalcinājām skaitļus [[this]]

en: Upload error details
lv: Augšupielādējiet informāciju par kļūdu

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage. You can update or reset the homepage at any time in Admin Settings > Settings > General.
lv: Izvēlieties informācijas paneli, ko izmantot kā sākumlapu. Ja cilvēkiem nav atļauju skatīt atlasīto informācijas paneli, Metabase viņus novirzīs uz noklusējuma sākumlapu. Jebkurā laikā varat atjaunināt vai atiestatīt sākumlapu sadaļā Administratora iestatījumi > Iestatījumi > Vispārīgi.

en: You cannot upload files larger than {0}mb
lv: Jūs nevarat augšupielādēt failus, kas lielāki par {0} MB

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage.
lv: Izvēlieties informācijas paneli, ko izmantot kā sākumlapu. Ja cilvēkiem nav atļauju skatīt atlasīto informācijas paneli, Metabase viņus novirzīs uz noklusējuma sākumlapu.

en: {0} will cache all saved questions with an average query execution time longer than this many seconds:
lv: {0} saglabās kešatmiņā visus saglabātos jautājumus ar vidējo vaicājuma izpildes laiku, kas pārsniedz šīs sekundes:

en: These are the primary colors used in charts and throughout {0}. You might need to refresh your browser to see your changes take effect.
lv: Šīs ir galvenās krāsas, kas tiek izmantotas diagrammās un visā {0}. Lai izmaiņas stātos spēkā, iespējams, būs jāatsvaidzina pārlūkprogramma.

en: The name used for this instance of {0}.
lv: Nosaukums, kas izmantots šai {0} instancei.

en: The default language for all users across the {0} UI, system emails, pulses, and alerts. Users can individually override this default language from their own account settings.
lv: Noklusējuma valoda visiem lietotājiem {0} lietotāja saskarnē, sistēmas e-pastos, impulsos un brīdinājumos. Lietotāji var individuāli ignorēt šo noklusējuma valodu, izmantojot savus konta iestatījumus.

en: Enable the collection of anonymous usage data in order to help {0} improve.
lv: Iespējojiet anonīmu lietojuma datu vākšanu, lai palīdzētu {0} uzlabot.

en: Allow this origin to embed the full {0} application
lv: Atļaut šim oriģinālam iegult pilnu {0} lietojumprogrammu

en: Enable typeahead search in the {0} navbar?
lv: Vai iespējot priekšraksta meklēšanu {0} navigācijas joslā?

en: JSON containing SAML to {0} group mappings.
lv: JSON satur SAML uz {0} grupas kartējumiem.

en: Alias for the key that {0} should use for signing SAML requests
lv: Aizstājvārds atslēgai, kas {0} jāizmanto SAML pieprasījumu parakstīšanai

en: JSON containing JWT to {0} group mappings.
lv: JSON satur JWT uz {0} grupas kartējumiem.

en: You must first fix the required fields above.
lv: Vispirms ir jānorāda iepriekš minētie obligātie lauki.

en: Heading Card
lv: Virsraksta karte

en: Pick data…
lv: Izvēlieties datus...

en: You can connect widgets to {{variables}} in heading cards.
lv: Varat pievienot logrīkus {{mainīgajiem}} virsrakstu kartēs.

en: This dashboard has been set as your homepage.
lv: Šis vadības panelis ir iestatīts kā jūsu sākuma lapa.

en: You can change this in Admin > Settings > General.
lv: To var mainīt sadaļā Administrators > Iestatījumi > Vispārīgi.

en: Suggest recipients on dashboard subscriptions and alerts
lv: Ierosināt saņēmējus par paneļa abonementiem un brīdinājumiem

en: Suggest all users
lv: Ieteikt visiem lietotājiem

en: Only suggest users in the same groups
lv: Ieteikt tikai tās pašas grupas lietotājus

en: Don't show suggestions
lv: Nerādiet ieteikumus

en: You've unsubscribed {0} from the "{1}" alert.
lv: Jūs esat atrakstījies no {0} brīdinājuma "{1}".

en: Okay, {0} is subscribed to the "{1}" alert again.
lv: Labi, {0} atkal ir abonēts uz brīdinājumu "{1}".

en: Whoops, something went wrong.
lv: Ups, kaut kas aizgāja greizi.

en: Please give it a minute and try again
lv: Lūdzu, dodiet tam minūti un mēģiniet vēlreiz

en: You cannot upload files larger than {0} MB
lv: Jūs nevarat augšupielādēt failus, kas lielāki par {0} MB

en: Static embedding
lv: Statiska iestrādāšana

en: Embed dashboards, charts, and questions on your app or website with basic filters for insights with limited discovery.
lv: Iebūvējiet informācijas paneļus, diagrammas un jautājumus savā lietotnē vai tīmekļa vietnē ar pamata filtriem, lai gūtu ieskatu ar ierobežotu atklāšanas iespēju.

en: Interactive embedding
lv: Interaktīva iestrādāšana

en: With this Pro/Enterprise feature, you can let your customers query, visualize, and drill-down on their data with the full functionality of Metabase in your app or website, complete with your branding. Set permissions with SSO, down to the row- or column-level, so people only see what they need to.
lv: Izmantojot šo Pro/Enterprise funkciju, varat ļaut saviem klientiem meklēt, vizualizēt un padziļināt savus datus, izmantojot pilnu Metabase funkcionalitāti savā lietotnē vai tīmekļa vietnē un izmantojot savu zīmolu. Iestatiet atļaujas ar SSO līdz pat rindu vai kolonnu līmenim, lai cilvēki redzētu tikai to, kas viņiem nepieciešams.

en: With {0} you can embed the full Metabase app to allow people to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. You can also get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
lv: Izmantojot {0}, varat iestrādāt pilnu Metabase lietotni, lai ļautu cilvēkiem izvietot diagrammas, pārlūkot kolekcijas un izmantot grafisko vaicājumu konstruktoru. Jūs varat arī saņemt prioritāru atbalstu, vairāk rīku, kas palīdz dalīties ar savām komandām un jaudīgas iespējas, kas palīdz jums radīt nepārtrauktu, interaktīvu datu pieredzi saviem klientiem.

en: Number of emails sent.
lv: Nosūtīto e-pasta vēstuļu skaits.

en: Number of errors when sending emails.
lv: Kļūdu skaits, nosūtot e-pasta ziņojumus.

en: Uploads are not enabled.
lv: Lejupielāde nav iespējota.

en: Granular cache controls
lv: Granulāra kešatmiņas kontrole

en: Uploads are not permitted for sandboxed users.
lv: Smilšu kastē reģistrētiem lietotājiem nav atļauts augšupielādēt.

en: Official Collections
lv: Oficiālās kolekcijas

en: The cache TTL database setting is only enabled if you have a premium token with the cache granular controls feature.
lv: Kešatmiņas TTL datubāzes iestatījums ir iespējots tikai tad, ja jums ir premium žetons ar kešatmiņas granulārās kontroles funkciju.

en: Connection impersonation
lv: Savienojuma personifikācija

en: Sandboxes
lv: Smilšu kastes

en: Instance already initialized
lv: Atstāsts jau ir inicializēts

en: Note: Sandboxed users will never see suggestions.
lv: Piezīme: lietotāji, kas ir ievietoti smilšu kastē, nekad neredzēs ieteikumus.

en: H2 is not supported as a data warehouse
lv: H2 netiek atbalstīta kā datu glabātuve.

en: Setting {0} uses both :enabled? and :feature options, which are mutually exclusive
lv: Iestatot {0}, tiek izmantotas abas opcijas :enabled? un :feature, kas ir savstarpēji izslēdzošas.

en: Setting {0} is not enabled because feature {1} is not available
lv: Iestatījums {0} nav aktivizēts, jo funkcija {1} nav pieejama.

en: Setting {0} is not enabled
lv: Iestatījums {0} nav ieslēgts

en: {0} is a paid feature not currently available to your instance. Please upgrade to use it. Learn more at metabase.com/upgrade/
lv: {0} ir maksas funkcija, kas pašlaik nav pieejama jūsu instancei. Lai to izmantotu, lūdzu, uzlabojiet to. Uzziniet vairāk metabase.com/upgrade/

en: Cannot set `has-user-setup`.
lv: Nav iespējams iestatīt `has-user-setup`.

en: A value that is true iff the metabase instance has one or more users registered.
lv: Vērtība, kas ir true, ja metabāzes instancē ir reģistrēts viens vai vairāki lietotāji.

en: Metabase config files require a Premium token with the :config-text-file feature.
lv: Metabāzes konfigurācijas failiem nepieciešams Premium token ar :config-text-file funkciju.

en: Allowed email address domain(s) for new Dashboard Subscriptions and Alerts. To specify multiple domains, separate each domain with a comma, with no space in between. To allow all domains, leave the field empty. This setting doesn’t affect existing subscriptions.
lv: Atļautais(-ie) e-pasta adreses domēns(-i) jauniem paneļa abonementiem un brīdinājumiem. Lai norādītu vairākus domēnus, atdaliet katru domēnu ar komatu, starp tiem neizdarot atstarpi. Lai atļautu visus domēnus, atstājiet šo lauku tukšu. Šis iestatījums neietekmē esošos abonementus.

en: Advanced Permissions
lv: Paplašinātās atļaujas

en: Serialization
lv: Serializācija

en: Audit app
lv: Audita lietotne

en: Content verification
lv: Satura verifikācija

en: SAML-based authentication
lv: Uz SAML balstīta autentifikācija

en: JWT-based authentication
lv: Uz JWT balstīta autentifikācija

en: Invalid redirect URL
lv: Nederīgs novirzīšanas URL

en: Overview of [[this]] data from Google Analytics
lv: Pārskats par [[šī]] datiem no pakalpojuma Google Analytics

en: Where most sessions originate
lv: No kurienes sākas lielākā daļa sesiju

en: Here's an overview of [[this]] data from Google Analytics
lv: Lūk, pārskats par [[šiem]] datiem no pakalpojuma Google Analytics

en: Database levels
lv: Datubāzes līmeņi

en: Schema and table levels
lv: Shēmas un tabulas līmeņi

en: Other data permissions
lv: Citas datu atļaujas

en: Pick a dashboard to serve as the homepage
lv: Izvēlieties paneli, kas kalpos kā sākumlapa

en: Customize
lv: Pielāgojiet

en: Connect your database
lv: Savienojiet datubāzi

en: Apply all filters
lv: Piemērot visus filtrus

en: To manage your billing preferences, please email
lv: Lai pārvaldītu savas norēķinu preferences, lūdzu, rakstiet uz e-pastu

en: Monitoring access
lv: Piekļuves uzraudzība

en: Are you sure you want to delete this row?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo rindu?

en: Delete forever
lv: Dzēst uz visiem laikiem

en: This will permanently delete the row. There’s no undoing this, so please be sure.
lv: Tādējādi šī rinda tiks neatgriezeniski dzēsta. To nav iespējams atcelt, tāpēc pārliecinieties.

en: Add an attribute
lv: Pievienot atribūtu

en: Customize Homepage
lv: Pielāgot mājaslapu

en: Like January 2016
lv: Tāpat kā 2016. gada janvārī

en: Like Q1 2016
lv: Tāpat kā 2016. gada 1. ceturksnī

en: Regenerate JWT signing key?
lv: JWT parakstīšanas atslēgas reģenerēšana?

en: This will cause existing tokens to stop working until the identity provider is updated with the new key.
lv: Tādējādi esošie žetoni pārtrauks darboties, līdz identitātes nodrošinātājs tiks atjaunināts ar jauno atslēgu.

en: Foreign key target
lv: Ārējās atslēgas mērķis

en: Invalid query: {0}
lv: Nederīgs vaicājums: {0}

en: {0} does not exist
lv: {0} neeksistē

en: Dynamic patterns are not supported.
lv: Dinamiskie modeļi netiek atbalstīti.

en: Custom expressions cannot be de-selected. Delete the expression instead.
lv: Pielāgotās izteiksmes nevar atcelt atlasi. Tā vietā izdzēsiet izteiksmi.

en: Fields cannot be adjusted on native queries. Either edit the native query, or save this question and edit the fields in a GUI question based on this one.
lv: Lauki nav pielāgojami vietējos vaicājumos. Vai nu rediģējiet vietējo vaicājumu, vai saglabājiet šo jautājumu un rediģējiet laukus GUI jautājumā, kas balstīts uz šo jautājumu.

en: Non-standard join condition. {0}
lv: Nestandarta savienojuma nosacījums. {0}

en: Error calculating metadata for {0}: {1}
lv: Kļūda, aprēķinot {0} metadatus: {1}

en: Missing extra, required keys for native query: {0}
lv: Trūkst papildu nepieciešamo atslēgu vietējam pieprasījumam: {0}

en: Must be a native query
lv: Jābūt vietējam pieprasījumam

en: Whether to enable models persistence for a specific Database.
lv: Vai iespējot modeļu saglabāšanu konkrētai datubāzei.

en: Invalid Metric or Segment: {0}
lv: Nederīga metrika vai segments: {0}

en: Invalid query execution context: {0}
lv: Nederīgs vaicājuma izpildes konteksts: {0}

en: Invalid output: {0}
lv: Nederīga izvade: {0}

en: Invalid input: {0}
lv: Nederīgs ievades ievads: {0}

en: See this {0}{1} | See these {0}
lv[0]: Skatieties šīs {0}
lv[1]: Skatiet šo {0}{1}
lv[2]: Skatieties šīs {0}

en: This is a read-only Instance Analytics {0}.
lv: Šis ir tikai lasāms gadījums Analītika {0}.

en: Attribute keys can't have the same name
lv: Atribūtu atslēgām nevar būt vienāds nosaukums

en: Duplicate login attribute keys
lv: Divkāršoti pieteikšanās atribūtu atslēgas taustiņi

en: This filter has been auto-connected with questions with the same field.
lv: Šis filtrs ir automātiski savienots ar jautājumiem ar to pašu lauku.

en: Undo auto-connection
lv: Automātiskā savienojuma atcelšana

en: {0} has been auto-connected with filters with the same field.
lv: {0} ir automātiski savienots ar filtriem ar to pašu lauku.

en: Metabase has been updated
lv: Metabāze ir atjaunināta

en: See what's new
lv: Skatiet, kas jauns

en: This filter can't be limited by another dashboard filter because its widget type is an input box.
lv: Šo filtru nevar ierobežot ar citu paneļa filtru, jo tā logrīka tips ir ievades logs.

en: If the filter has values that are from another question or model, or a custom list, then this filter can't be limited by another dashboard filter.
lv: Ja filtram ir vērtības no cita jautājuma vai modeļa, vai pielāgota saraksta, tad šo filtru nevar ierobežot ar citu paneļa filtru.

en: This label is already in use
lv: Šī etiķete jau tiek izmantota

en: You can’t customize selectable values for this filter because it is linked to another one.
lv: Šim filtram nevar pielāgot atlasāmās vērtības, jo tas ir saistīts ar citu filtru.

en: Search for someone…
lv: Meklēt kādu...

en: Last edit date
lv: Pēdējās rediģēšanas datums

en: Last editor
lv: Pēdējais redaktors

en: Content type
lv: Satura veids

en: Hide column
lv: Slēpt kolonnu

en: Remove all
lv: Noņemt visus

en: Add all
lv: Pievienot visus

en: Change operator
lv: Mainīt operatoru

en: Right table
lv: Labais galds

en: Views per day
lv: Skatījumi dienā

en: Dashboard views and saves per day
lv: Informācijas paneļa skatījumi un saglabājumi dienā

en: Most popular dashboards and their avg loading times
lv: Populārākie paneļi un to vidējais ielādes laiks

en: Questions included the most in dashboards
lv: Jautājumi, kas visvairāk iekļauti informācijas paneļos

en: Total queries and their average speed
lv: Kopējais pieprasījumu skaits un to vidējais ātrums

en: Queries per database each day
lv: Pieprasījumi katrai datubāzei katru dienu

en: Largest downloads in the last 30 days
lv: Lielākās lejupielādes pēdējo 30 dienu laikā

en: Total downloads per user
lv: Kopējais lejupielādes apjoms vienam lietotājam

en: All downloads by size
lv: Visas lejupielādes pēc lieluma

en: Query views and speed per day
lv: Pieprasījumu skatījumi un ātrums dienā

en: Most popular queries
lv: Populārākie pieprasījumi

en: Slowest queries
lv: Lēnākie pieprasījumi

en: Views last 45 days
lv: Skatījumi pēdējās 45 dienās

en: Average execution time last 45 days
lv: Vidējais izpildes laiks pēdējās 45 dienās

en: Most-queried schemas
lv: Visvairāk pieprasītās shēmas

en: Slowest schemas
lv: Lēnākās shēmas

en: Most-viewed Dashboards
lv: Visbiežāk skatītie paneļi

en: Most-viewed Queries
lv: Visbiežāk skatītie pieprasījumi

en: Query views
lv: Vaicājumu skati

en: Dashboard views
lv: Informācijas paneļa skati

en: Active members and new members per day
lv: Aktīvie dalībnieki un jaunie dalībnieki dienā

en: Active members and queries per day
lv: Aktīvie biedri un pieprasījumi dienā

en: Members who are looking at the most things
lv: Locekļi, kuri meklē visvairāk lietu

en: Members who are creating the most things
lv: Locekļi, kas rada visvairāk lietu

en: Most-queried tables
lv: Visvairāk pieprasītās tabulas

en: Least-queried tables
lv: Vismazāk pieprasītās tabulas

en: Move to tab
lv: Pārcelt uz cilni

en: Left table
lv: Kreisais galds

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Left column
lv: Kreisā sleja

en: Right column
lv: Labā kolonna

en: Remove condition
lv: Noņemt nosacījumu

en: Lax (default)
lv: Lax (pēc noklusējuma)

en: Allows cookies to be sent when a user is navigating to the origin site from an external site (like when following a link).
lv: Ļauj sūtīt sīkfailus, kad lietotājs no ārējās vietnes pāriet uz izcelsmes vietni (piemēram, pēc saites).

en: Strict (not recommended)
lv: Stingrs (nav ieteicams)

en: Never allows cookies to be sent on a cross-site request. Warning: this will prevent users from following external links to Metabase.
lv: Nekad neļauj sūtīt sīkfailus, ja tiek veikts starpvietņu pieprasījums. Brīdinājums: tas neļaus lietotājiem sekot ārējām saitēm uz Metabāzi.

en: Allows all cross-site requests. Incompatible with most Safari and iOS-based browsers.
lv: Atļauj visus starp vietnēm veiktos pieprasījumus. Nesaderīgs ar lielāko daļu Safari un iOS pārlūkprogrammu.

en: Add Recipients as CC or BCC
lv: Saņēmēju pievienošana kā CC vai BCC

en: Control the visibility of recipients.
lv: Kontrolēt saņēmēju redzamību.

en: BCC - Hide recipients
lv: BCC - Paslēpt saņēmējus

en: CC - Disclose recipients
lv: CC - Atklāt saņēmējus

en: Make a copy
lv: Izveidojiet kopiju

en: Enter Fullscreen
lv: Ievadiet pilnekrāna ekrānu

en: previous {0}
lv: iepriekšējais {0}

en: {0} vs. {1}: {2}
lv: {0} pret {1}: {2}

en: {0} vs. {1}
lv: {0} pret {1}

en: Julie McMemberson
lv: Džūlija Makmensone (Julie McMemberson)

en: Edited
lv: Rediģēts

en: This instance analytics collection is read-only for admin users
lv: Šī instance analītikas kolekcija ir tikai lasāma admin lietotājiem.

en: Indexed record
lv: Indeksēts ieraksts

en: Your changes haven't been saved, so you'll lose them if you navigate away.
lv: Izmaiņas nav saglabātas, tāpēc tās tiks zaudētas, ja pārvietosieties prom.

en: Discard your changes?
lv: Atteikties no izmaiņām?

en: Unable to combine these questions
lv: Nevar apvienot šos jautājumus

en: Card moved: {0}
lv: Kartes pārvietošana: {0}

en: Action card moved
lv: Rīcības kartes pārvietošana

en: Text card moved
lv: Pārvietota teksta karte

en: Heading card moved
lv: Virsraksta karte pārvietota

en: Link card moved
lv: Saites karte pārvietota

en: Card moved
lv: Kartes pārvietošana

en: Must be a valid email address
lv: Jābūt derīgai e-pasta adresei

en: Must be {0} characters or less
lv: Jābūt {0} vai mazāk rakstzīmēm

en: ⚠️ Pro features error.
lv: ⚠️ Pro funkcijas kļūdas.

en: 1 user selected
lv: Izvēlēts 1 lietotājs

en: {0} users selected
lv: {0} atlasīti lietotāji

en: {0} result | {0} results
lv[0]: {0} rezultāts
lv[1]: {0} rezultāts
lv[2]: {0} rezultāti

en: Verified items only
lv: Tikai pārbaudītas preces

en: Cake
lv: Kūka

en: Open in Metabase
lv: Atvērt Metabāzē

en: This Audit section has been upgraded to the
    {0}
     and will be removed in a future release.
lv: Šī revīzijas sadaļa ir uzlabota uz
    {0}
     un tiks izņemta kādā no nākamajām versijām.

en: Metabase Analytics Collection
lv: Metabāzes analītikas kolekcija

en: It's now easier to explore and to give others
      {0}
    to these insights.
lv: Tagad ir vieglāk izpētīt un sniegt citiem
      {0}
    šīm atziņām.

en: access
lv: piekļuve

en: All downloads
lv: Visas lejupielādes

en: All questions
lv: Visi jautājumi

en: This is called the Single Sign On URL in Okta, the Application Callback URL in Auth0, and the ACS (Consumer) URL in OneLogin.
lv: Tas tiek saukts par vienotās pierakstīšanās URL vietnē Okta, par lietojumprogrammas atpakaļsaukuma URL vietnē Auth0 un par ACS (patērētāja) URL vietnē OneLogin.

en: Native question variables do not support dropdown lists or search box filters, and can't limit values for linked filters.
lv: Dzimtie jautājuma mainīgie neatbalsta izlaižamos sarakstus vai meklēšanas lodziņu filtrus, kā arī nevar ierobežot saistīto filtru vērtības.

en: Native question variables only accept a single value. They do not support dropdown lists or search box filters, and can't limit values for linked filters.
lv: Dzimtie jautājuma mainīgie pieņem tikai vienu vērtību. Tie neatbalsta izlaižamos sarakstus vai meklēšanas lodziņu filtrus un nevar ierobežot saistīto filtru vērtības.

en: is true
lv: ir taisnība

en: is false
lv: ir nepatiess

en: Choose a column
lv: Izvēlieties kolonnu

en: Connection impersonation requires specifying a user role on the database connection.
lv: Savienojuma personificēšanai ir jānorāda lietotāja loma datubāzes savienojumā.

en: Edit connection
lv: Rediģēt savienojumu

en: SameSite cookie setting
lv: SameSite sīkfailu iestatījums

en: Determines whether or not cookies are allowed to be sent on cross-site requests. You’ll likely need to change this to None if your embedding application is hosted under a different domain than Metabase. Otherwise, leave it set to Lax, as it's more secure.
lv: Nosaka, vai sīkfailus ir atļauts vai nav atļauts sūtīt starp vietņu pieprasījumiem. Iespējams, ka jums būs jāmaina šis iestatījums uz None (nav), ja jūsu iestrādes lietojumprogramma tiek izvietota citā domēnā, nevis Metabāzē. Pretējā gadījumā atstājiet iestatījumu Lax, jo tas ir drošāks.

en: If you set this to None, you'll have to use HTTPS (unless you're just embedding locally), or browsers will reject the request. {0}
lv: Ja iestatāt šo vērtību uz None, jums būs jāizmanto HTTPS (ja vien neveicat tikai lokālu iestrādi), pretējā gadījumā pārlūkprogrammas noraidīs pieprasījumu. {0}

en: You should probably change this setting to {0}.
lv: Iespējams, šis iestatījums būtu jāmaina uz {0}.

en: Edit Configuration
lv: Konfigurācijas rediģēšana

en: Warning: uploads to the Sample Database are for testing only and may disappear. If you want your data to stick around, you should upload to a PostgreSQL or MySQL database.
lv: Brīdinājums: parauga datubāzē augšupielādētās datubāzes ir paredzētas tikai testēšanai un var pazust. Ja vēlaties, lai dati saglabātos, augšupielādējiet tos PostgreSQL vai MySQL datubāzē.

en: More…
lv: Vairāk...

en: The selected tab is no longer available
lv: Izvēlētā cilne vairs nav pieejama

en: Select a dashboard tab
lv: Izvēlieties paneļa cilni

en: View and filter all {0} results
lv: Visu {0} rezultātu skatīšana un filtrēšana

en: View and filter results
lv: Rezultātu skatīšana un filtrēšana

en: native
lv: vietējais

en: 1 type selected
lv: Izvēlēts 1 tips

en:  types selected
lv:  atlasītie veidi

en: Done picking columns
lv: Pabeigta kolonnu atlase

en: invalid value for dashboard template name
lv: nederīga vērtība paneļa veidnes nosaukumam

en: value must be a parameter map with an 'id' key
lv: vērtībai jābūt parametru kartei ar atslēgu "id".

en: Content Management or Official Collections
lv: Satura pārvaldība vai oficiālās kolekcijas

en: Number of hours a password reset is considered valid.
lv: Paroles atiestatīšanas stundu skaits tiek uzskatīts par derīgu.

en: Token does not match the setup token.
lv: Žetons nesakrīt ar iestatīšanas žetonu.

en: Not able to modify the internal user
lv: Nav iespējams mainīt iekšējo lietotāju

en: {0} is not after {1}
lv: {0} nav pēc {1}

en: {0} is not before {1}
lv: {0} nav pirms {1}

en: {0} relates to {1}
lv: {0} attiecas uz {1}

en: {0} is no more than {1}
lv: {0} ir ne vairāk kā {1}

en: {0} is before {1}
lv: {0} ir pirms {1}

en: year
lv: gads

en: {0} is after {1}
lv: {0} ir aiz {1}

en: {0} is at least {1}
lv: {0} ir vismaz {1}

en: Migration complete in {0}
lv: Migrācija pabeigta {0}

en: No unrun migrations found.
lv: Nav atrasti neveiktie migrēšanas procesi.

en: Migration lock is cleared. Running {0} migrations ...
lv: Migrācijas bloķēšana ir dzēsta. Darbojas {0} migrāciju ...

en: You must provide a value.
lv: Jums ir jānorāda vērtība.

en: Other tables rely on this row so it cannot be deleted.
lv: Citas tabulas ir atkarīgas no šīs rindas, tāpēc to nevar dzēst.

en: This {0} does not exist.
lv: Šis {0} neeksistē.

en: {0} already {1}.
lv: {0} jau {1}.

en: Unable to update the record.
lv: Nav iespējams atjaunināt ierakstu.

en: This {0} value already exists.
lv: Šī {0} vērtība jau pastāv.

en: Some of your values aren’t of the correct type for the database.
lv: Dažas no jūsu vērtībām nav datubāzei atbilstoša tipa.

en: Unable to create a new record.
lv: Nevar izveidot jaunu ierakstu.

en: exists | exist
lv[0]: pastāv
lv[1]: pastāv
lv[2]: pastāv

en: {0} must have values.
lv: {0} jābūt vērtībām.

en: This value should be of type {0}.
lv: Šai vērtībai jābūt {0} tipa.

en: All but first argument to subtraction must be an interval.
lv: Visiem atņemšanas argumentiem, izņemot pirmo, jābūt intervālam.

en: Interval as first argrument to subtraction is not allowed.
lv: Intervals kā pirmais atņemšanas arguments nav atļauts.

en: It looks like we got more parameters than we can handle, remember that parameters cannot be used in comments or as identifiers.
lv: Izskatās, ka mums ir vairāk parametru, nekā mēs varam apstrādāt, atcerieties, ka parametrus nevar izmantot komentāros vai kā identifikatorus.

en: Unable to determine sqlserver's dbms major version. Fallback to 0.
lv: Nevar noteikt sqlserver dbms galveno versiju. Atpakaļ uz 0.

en: Whether or not bcc emails are enabled, default behavior is that it is
lv: Neatkarīgi no tā, vai bcc e-pasta ziņojumi ir iespējoti, pēc noklusējuma tas ir

en: User {0} does not exist
lv: Lietotājs {0} nepastāv

en: Loading events namespace:
lv: Notikumu vārdu telpas ielādēšana:

en: Error publishing {0} event: {1}
lv: Kļūda, publicējot {0} notikumu: {1}

en: See this day by hour
lv: Skatiet šo dienu pa stundām

en: See this month by week
lv: Skatiet šo mēnesi pa nedēļām

en: See this hour by minute
lv: Skatiet šo stundu pēc minūtes

en: See this year by quarter
lv: Skatiet šo gadu pa ceturkšņiem

en: See this quarter by month
lv: Skatiet šo ceturksni pa mēnešiem

en: See this week by day
lv: Skatiet šo nedēļu pa dienām

en: Is Not Empty
lv: Nav tukšs

en: Cannot add-field with unknown source {0}
lv: Nevar pievienot lauku ar nezināmu avotu {0}

en: Cannot remove-field with unknown source {0}
lv: Nevar noņemt lauku ar nezināmu avotu {0}

en: {0} is in the {1}, starting {2} ago
lv: {0} atrodas {1}, sākot no {2} pirms

en: {0} excludes {1} {2} selections
lv: {0} izslēdz {1} {2} atlases

en: {0} is in the {1}, starting {2} from now
lv: {0} ir {1}, sākot no {2} no šī brīža.

en: {0} is equal to {1}
lv: {0} ir vienāds ar {1}

en: {0} is not {1} selections
lv: {0} nav {1} izvēle

en: {0} excludes each {1}
lv: {0} izslēdz katru {1}

en: {0} is equal to {1} selections
lv: {0} ir vienāds ar {1} izvēli

en: {0} excludes {1} each year
lv: {0} katru gadu izslēdz {1}

en: {0} is not equal to {1}
lv: {0} nav vienāds ar {1}

en: {0} is in the {1}
lv: {0} atrodas {1}

en: {0} is on {1}
lv: {0} atrodas uz {1}

en: {0} is not {1}
lv: {0} nav {1}

en: {0} excludes the hour of {1}
lv: {0} izslēdz stundu {1}

en: {0} excludes {1}
lv: {0} izslēdz {1}

en: {0} is not equal to {1} selections
lv: {0} nav vienāds ar {1} izvēle

en: {0} is {1} selections
lv: {0} ir {1} atlases

en: You cannot archive the Custom Reports Collection.
lv: Pielāgoto pārskatu kolekciju nevar arhivēt.

en: Invalid field ref for indexing: {0}
lv: Nepareiza lauka atsauce indeksēšanai: {0}

en: Audit database permissions can only be changed by updating audit collection permissions.
lv: Audita datubāzes atļaujas var mainīt, tikai atjauninot audita kolekcijas atļaujas.

en: Setting User {0}''s last_acknowledged_version to {1}, the current version
lv: Lietotāja {0}''s last_acknowledged_version iestatīšana uz {1}, pašreizējā versija

en: The last version for which a user dismissed the 'What's new?' modal.
lv: Pēdējā versija, kuras modālā loga "Kas jauns?" atvēršanu lietotājs ir noraidījis.

en: Token should be 64 hexadecimal characters.
lv: Žetonam jābūt 64 heksadecimālām rakstzīmēm.

en: Unable to bin Field without a min/max value (missing or incomplete fingerprint)
lv: Nevar binēt Lauks bez minimālās/marksimālās vērtības (trūkst pirkstu nospieduma vai tas ir nepilnīgs)

en: Cannot update binned field: could not find matching source metadata for Field {0}
lv: Nevar atjaunināt binēto lauku: nevar atrast atbilstošus avota metadatus laukam {0}.

en: Maximum number of rows to return for aggregated queries via the API.
lv: Maksimālais rindu skaits, kas jāatgriež apkopotajiem pieprasījumiem, izmantojot API.

en: Segment expansion failed. Check mutually recursive segment definitions.
lv: Segmenta paplašināšana neizdevās. Pārbaudiet savstarpēji rekursīvo segmentu definīcijas.

en: Querying this database requires the audit-app feature flag
lv: Lai veiktu vaicājumu šajā datubāzē, ir nepieciešams audit-app funkcijas karodziņš

en: Failed to fetch {0} {1}
lv: Neizdevās iegūt {0} {1}

en: Attempting to initialize metadata provider with new Database {0}. Queries can only reference one Database. Already referencing: {1}
lv: Mēģinājums inicializēt metadatu nodrošinātāju ar jaunu datubāzi {0}. Pieprasījumi var atsaukties tikai uz vienu datubāzi. Jau ir atsauce: {1}

en: Failed to parse datetime value: {0}
lv: Neizdevās izanalizēt datetime vērtību: {0}

en: Invalid value for session cookie samesite
lv: Nederīga sesijas sīkfaila vērtība samesite

en: Value for the session cookie's `SameSite` directive.
lv: Sesijas sīkfaila direktīvas `SameSite` vērtība.

en: value must be an array of valid results column metadata maps.
lv: vērtībai jābūt derīgu rezultātu kolonnas metadatu karšu masīvam.

en: value must be a valid map of schedule maps for a DB.
lv: vērtībai jābūt derīgai DB grafiku karšu kartei.

en: Found multiple matching field metadata for:
lv: Atrasti vairāki atbilstošie lauka metadati:

en: Invalid timezone {0}: {1}
lv: Nederīga laika zona {0}: {1}

en: {0} database {1} default timezone is {2}
lv: {0} datu bāze {1} noklusējuma laika josla ir {2}

en: Error fetching details for Quartz Job: {0}
lv: Kļūda, iegūstot informāciju par Quartz Job: {0}

en: Class not found for Quartz Job {0}. This probably means that this job was removed or renamed.
lv: Kvarca darbam {0} nav atrasta klase. Tas, iespējams, nozīmē, ka šis uzdevums ir noņemts vai pārdēvēts.

en: Cannot sync Database: It is the audit db.
lv: Nav iespējams sinhronizēt datubāzi: Tas ir revīzijas db.

en: Number of days to retain data in audit-related tables. Minimum value is 30; set to 0 to retain data indefinitely.
lv: Dienu skaits, cik dienu jāsaglabā dati ar revīziju saistītajās tabulās. Minimālā vērtība ir 30; iestatiet 0, lai saglabātu datus uz nenoteiktu laiku.

en: {0} is not a recognizable zoned datetime
lv: {0} nav atpazīstams zonēts datetime

en: value must be a valid Quartz cron schedule string.
lv: vērtībai jābūt derīgai Quartz cron grafika virknei.

en: value must be a valid schedule map. See schema in metabase.util.cron for details.
lv: vērtībai jābūt derīgai grafika kartei. Sīkāku informāciju sk. metabase.util.cron.

en: Connection impersonation is enabled for this database, but no default role is found
lv: Šai datubāzei ir iespējota savienojuma personificēšana, bet nav atrasta noklusējuma loma.

en: User does not have attribute required for connection impersonation.
lv: Lietotājam nav atribūta, kas nepieciešams savienojuma personifikācijai.

en: Native queries are not allowed on the audit database
lv: Audita datubāzē nav atļauts veikt vietējos vaicājumus.

en: Audit queries are only allowed on audit views
lv: Audita vaicājumi ir atļauti tikai audita skatos

en: Unable to make audit collections writable.
lv: Nav iespējams padarīt audita kolekcijas rakstāmas.

en: Error creating new SSO user
lv: Kļūda, izveidojot jaunu SSO lietotāju

en: Usage insights
lv: Lietošanas ieskats

en: This is a read-only Metabase Analytics {0}.
lv: Šī ir tikai lasīšanai paredzēta metabāze Analītika {0}.

en: This field can't be left empty.
lv: Šo lauku nedrīkst atstāt tukšu.

en: This needs to be an "http://", "https://" or "mailto:" URL.
lv: Tam jābūt "http://", "https://" vai "mailto:" URL.

en: Link to Metabase help
lv: Saite uz Metabāzes palīdzību

en: Hide it
lv: Paslēpiet to

en: Go to a custom destination...
lv: Dodieties uz pielāgotu galamērķi...

en: Help link custom destination
lv: Palīdzība saite pielāgotais galamērķis

en: Enter a URL it should go to
lv: Ievadiet URL adresi, uz kuru tam jāiet

en: Control the visibility of links to Metabase documentation and Metabase references in your instance. {0}
lv: Kontrolējiet metabāzes dokumentācijas un metabāzes atsauču redzamību savā instancē. {0}

en: This affects all links in the product experience (outside of the admin panel) that point to Metabase.com URLs.
lv: Tas attiecas uz visām saitēm, kas atrodas produktu lietošanas pieredzē (ārpus administratora paneļa) un norāda uz Metabase.com URL.

en: When hidden, your users will lose the ability to troubleshoot and learn how to use features such as the Query and SQL Editors, among others.
lv: Ja tā ir paslēpta, lietotāji zaudēs iespēju novērst problēmas un iemācīties izmantot tādas funkcijas kā, piemēram, vaicājumu un SQL redaktoru.

en: You might also want to customize the Application Name setting.
lv: Iespējams, vēlēsieties pielāgot arī iestatījumu Lietojumprogrammas nosaukums.

en: API Key
lv: API atslēga

en: Manage API keys
lv: API atslēgu pārvaldība

en: tables
lv: tabulas

en: schema
lv: shēma

en: schemas
lv: shēmas

en: entity
lv: vienība

en: entities
lv: vienības

en: Change access to this database to granular?
lv: Mainīt piekļuvi šai datubāzei uz granulāro?

en: Just letting you know that changing the permission setting on this {0} will also update the database permission setting to “Granular” to reflect that some of the database’s {1} have different permission settings.
lv: Vienkārši ļaujiet jums zināt, ka, mainot atļaujas iestatījumu šim {0}, tiks atjaunināts arī datubāzes atļaujas iestatījums uz "Granulārs", lai atspoguļotu to, ka dažiem datubāzes {1} ir atšķirīgi atļaujas iestatījumi.

en: The email you use for your {0} account
lv: E-pasts, ko izmantojat savam {0} kontam.

en: Uploads CSVs to {0}
lv: Augšupielādē CSV uz {0}

en: Open the {0} drill-through menu
lv: Atveriet {0} urbšanas izvēlni

en: Placeholder Card
lv: Vietnes turētāja karte

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: The {0} parameter requires a default value but none was provided. | The {0} parameters require default values but none were provided.
lv[0]: Parametram {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.
lv[1]: Parametram {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.
lv[2]: Parametriem {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.

en: Ask your admin to create a public link
lv: Lūdziet administratoram izveidot publisku saiti

en: Public links are disabled
lv: Publiskās saites ir atspējotas

en: Create a public link
lv: Izveidot publisku saiti

en: Public links are off
lv: Publiskās saites ir izslēgtas

en: Enable them in settings
lv: Iespējot tos iestatījumos

en: Embed
lv: Ievietot

en: Embedding is off
lv: Ievietošana ir izslēgta

en: Enable it in settings
lv: Iespējot to iestatījumos

en: Anyone can view this if you give them the link.
lv: To var apskatīt jebkurš, ja sniedzat saiti.

en: Remove public link
lv: Publiskās saites dzēšana

en: Affects both public link and embed URL for this dashboard
lv: Ietekmē gan publisko saiti, gan iegulto URL šim panelim.

en: Replace with…
lv: Aizstāt ar...

en: Get started with Embedding Metabase in your app
lv: Sāciet darbu ar Metabāzes iestrādāšanu savā lietotnē

en: As you expressed interest in Embedding, follow these steps to start
lv: Tā kā izrādījāt interesi par iestrādi, izpildiet šos soļus, lai sāktu.

en: Enable and configure embedding in settings
lv: Ieslēgt un konfigurēt iestrādi iestatījumos

en: Select or create a dashboard or question to do a static embed
lv: Izvēlieties vai izveidojiet paneli vai jautājumu, lai veiktu statisku iestrādi.

en: Follow the quickstart to do an interactive embed
lv: Lai veiktu interaktīvu iestrādi, izpildiet ātrās norādes, lai veiktu interaktīvu iestrādi

en: {0} about embedding
lv: {0} par iestrādi

en: {0} tips
lv: {0} padomi

en: Try out these sample x-rays to see what {0} can do.
lv: Izmēģiniet šos rentgena staru paraugus, lai redzētu, ko spēj {0}.

en: This filter is set to disabled in an embedded dashboard.
lv: Šis filtrs ir iestatīts kā atspējots iegultajā vadības panelī.

en: To always require a value, first visit embedding settings,
    make this filter editable or locked, re-publish the
    dashboard, then return to this page.
lv: Lai vienmēr pieprasītu vērtību, vispirms apmeklējiet iestrādes iestatījumus,
    padariet šo filtru rediģējamu vai bloķējamu, atkārtoti publicējiet
    paneli un pēc tam atgriezieties šajā lapā.

en: making it locked, will require updating the
    embedding code before proceeding, otherwise the embed will
    break.
lv: padarot to bloķētu, būs nepieciešams atjaunināt
    pirms iestrādāšanas koda ievadīšanas, pretējā gadījumā iestrādāšana tiks
    tiks pārtraukta.

en: This label is already in use.
lv: Šī etiķete jau tiek izmantota.

en: This label is reserved for dashboard tabs.
lv: Šis marķējums ir rezervēts paneļa cilnēm.

en: Always require a value
lv: Vienmēr pieprasīt vērtību

en: When enabled, people can change the value or reset it, but can't clear it entirely.
lv: Ja tas ir ieslēgts, cilvēki var mainīt vērtību vai to atiestatīt, bet nevar to pilnībā dzēst.

en: Embed {0}
lv: Ievietot {0}

en: Customizing your embed’s appearance
lv: Iegultnes izskata pielāgošana

en: These cosmetic options requiring changing the server code. You can play around with and preview the options here, and check out the {0} for more.
lv: Šīs kosmētikas iespējas, kas prasa mainīt servera kodu. Ar šīm opcijām varat spēlēties un apskatīt to priekšskatījumu šeit, kā arī apskatīt {0}, lai uzzinātu vairāk.

en: Playing with appearance options
lv: Spēlēšanās ar izskata opcijām

en: Background
lv: Pamatinformācija

en: You can change the font with {0}.
lv: Šriftu var mainīt ar {0}.

en: a paid plan
lv: maksas plāns

en: Enable users to download data from this embed
lv: Ļaujiet lietotājiem lejupielādēt datus no šīs embed

en: Removing the “Powered by Metabase” banner
lv: Banera "Powered by Metabase" noņemšana

en: This banner appears on all static embeds created with the Metabase open source version. You’ll need to upgrade to {0} to remove the banner.
lv: Šis baneris tiek parādīts visos statiskajos embedos, kas izveidoti, izmantojot Metabase atvērtā pirmkoda versiju. Lai noņemtu šo baneri, jums būs jāatjaunina uz {0}.

en: Dashboard title
lv: Informācijas paneļa virsraksts

en: Question title
lv: Jautājuma nosaukums

en: You can reference columns here in functions or equations, like: floor([Price] - [Discount]).
lv: Šeit varat atsaukties uz kolonnām funkcijās vai vienādojumos, piemēram: floor([Cena] - [Atlaide]).

en: This filter is set to disabled in an embedded question.
lv: Šis filtrs ir iestatīts kā atspējots iegultajā jautājumā.

en: To always require a value, first visit embedding settings,
    make this filter editable or locked, re-publish the
    question, then return to this page.
lv: Lai vienmēr pieprasītu vērtību, vispirms apmeklējiet iestrādes iestatījumus,
    padariet šo filtru rediģējamu vai bloķējamu, atkārtoti publicējiet
    un pēc tam atgriezieties šajā lapā.

en: Exclude…
lv: Izņemot...

en: Select none…
lv: Izvēlieties nevienu...

en: Select all…
lv: Atlasiet visus...

en: Filter value
lv: Filtra vērtība

en: Lower latitude
lv: Zemākais platuma grāds

en: Upper latitude
lv: Augšējais platuma grāds

en: Left longitude
lv: Kreisais garums

en: Right longitude
lv: Labais garums

en: Apply filters
lv: Piemērot filtrus

en: operator
lv: operators

en: Filter operator
lv: Filtrēšanas operators

en: No matching segment found.
lv: Nav atrasts atbilstošs segments.

en: Enter a time
lv: Ievadiet laiku

en: All time
lv: Visu laiku

en: Error uploading your file
lv: Kļūda, augšupielādējot failu

en: Value from another column…
lv: Vērtība no citas kolonnas...

en: Previous value
lv: Iepriekšējā vērtība

en: Custom value…
lv: Pielāgota vērtība...

en: Previous minute
lv: Iepriekšējā minūte

en: Previous hour
lv: Iepriekšējā stunda

en: Previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Previous quarter
lv: Iepriekšējais ceturksnis

en: Previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: minutes ago
lv: pirms dažām minūtēm

en: hours ago
lv: pirms stundām

en: days ago
lv: pirms vairākām dienām

en: weeks ago
lv: pirms vairākām nedēļām

en: months ago
lv: pirms vairākiem mēnešiem

en: quarters ago
lv: pirms ceturkšņiem

en: years ago
lv: pirms gadiem

en: Interval
lv: Intervals

en: Unit
lv: Vienība

en: Starting from interval
lv: Sākot no intervāla

en: Starting from unit
lv: Sākot no vienības

en: Remove offset
lv: Noņemt nobīdi

en: Upload data to this model
lv: Datu augšupielāde uz šo modeli

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Start time
lv: Sākuma laiks

en: End time
lv: Beigu laiks

en: Configure your parameters' types and properties here. The values for these parameters can come from user input, or from a dashboard filter.
lv: Šeit konfigurējiet parametru tipus un īpašības. Šo parametru vērtības var iegūt no lietotāja ievades vai no paneļa filtra.

en: A "powered by Metabase" banner appears on static embeds. You can {0} to remove it.
lv: Uz statiskiem ieliktņiem tiek parādīts baneris "powered by Metabase". Lai to noņemtu, varat {0}.

en: upgrade to a paid plan
lv: pāriet uz maksas plānu

en: Use static embedding when you don’t want to give people ad hoc query access to their data for whatever reason, or you want to present data that applies to all of your tenants at once.{0}
lv: Statisko iestrādi izmantojiet tad, ja kāda iemesla dēļ nevēlaties sniegt cilvēkiem ad hoc pieprasījumu piekļuvi saviem datiem vai arī vēlaties uzrādīt datus, kas attiecas uz visiem jūsu īrniekiem vienlaicīgi.{0}

en: Manage
lv: Pārvaldiet

en: Use interactive embedding when you want to {0} and people want to create their own questions, dashboards, models, and more, all in their own data sandbox.
lv: Izmantojiet interaktīvo iestrādi, ja vēlaties {0} un cilvēki vēlas paši veidot jautājumus, paneļus, modeļus un citus elementus savā datu smilšu kastē.

en: offer multi-tenant, self-service analytics
lv: piedāvā daudzfunkcionālu, pašapkalpošanās analītiku.

en: Check out our Quick Start
lv: Apskatiet mūsu ātro sākumposmu

en: Your plan allows you to use Interactive Embedding create interactive embedding experiences with drill-through and more.
lv: Jūsu plāns ļauj izmantot interaktīvo iestrādi, lai izveidotu interaktīvu iestrādes pieredzi ar izvilkšanu un daudz ko citu.

en: Set it up
lv: Iestatīšana

en: Give your customers the full power of Metabase in your own app, with SSO, advanced permissions, customization, and more.
lv: Sniedziet saviem klientiem visas Metabase iespējas savā lietotnē, izmantojot SSO, uzlabotas atļaujas, pielāgošanu un daudz ko citu.

en: Interactive Embedding
lv: Interaktīvā iestrādāšana

en: {0} ago
lv: {0} pirms

en: {0} from now
lv: {0} no šī brīža

en: Select longitude column
lv: Atlasiet garuma kolonnu

en: Select latitude column
lv: Atlasiet platuma kolonnu

en: Help Link in the Settings menu
lv: Palīdzības saite izvēlnē Iestatījumi

en: The Settings menu includes a Help link that goes to
lv: Izvēlnē Iestatījumi ir ietverta saite Palīdzība, kas ved uz

en: this page
lv: šo lapu

en:  by default.
lv:  pēc noklusējuma.

en: Documentation and references
lv: Dokumentācija un atsauces

en: Manage embeds
lv: Embeded pārvaldība

en: About {0}
lv: Par {0}

en: Thanks for using {0}!
lv: Paldies, ka izmantojat {0}!

en: {0} is no fun without any data
lv: {0} nav jautri bez datiem

en: Legend
lv: Leģenda

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, {0} will redirect them to the default homepage. You can update or reset the homepage at any time in Admin Settings > Settings > General.
lv: Izvēlieties paneli, kas kalpos kā sākumlapa. Ja cilvēkiem nav tiesību skatīt izvēlēto paneli, {0} novirzīs viņus uz noklusējuma sākuma lapu. Sākumlapu jebkurā laikā varat atjaunināt vai atiestatīt admin iestatījumos > Iestatījumi > Vispārīgi.

en: Create a new API Key
lv: Izveidot jaunu API atslēgu

en: Key name
lv: Atslēgas nosaukums

en: Which group should this key belong to? The key will have the same permissions granted to that group.
lv: Kurai grupai vajadzētu piederēt šai atslēgai? Atslēgai būs piešķirtas tādas pašas atļaujas kā šai grupai.

en: We don't version the Metabase API. We rarely change API endpoints, and almost never remove them, but if you write code that relies on the API, there's a chance you might have to update your code in the future.
lv: Mēs neizstrādājam Metabāzes API versiju. Mēs reti mainām API galapunktus un gandrīz nekad tos neizdzēšam, taču, ja rakstāt kodu, kas balstās uz API, pastāv iespēja, ka nākotnē jums būs nepieciešams atjaunināt savu kodu.

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: Create keys to authenticate API calls.
lv: Izveidojiet atslēgas API izsaukumu autentificēšanai.

en: 1 API Key
lv: 1 API atslēga

en: {0} API Keys
lv: {0} API atslēgas

en: Sign in to {0}
lv: Pierakstīties uz {0}

en: No models here yet
lv: Šeit vēl nav modeļu

en: Models help curate data to make it easier to find answers to questions all in one place.
lv: Modeļi palīdz apkopot datus, lai būtu vieglāk atrast atbildes uz jautājumiem vienuviet.

en: No databases here yet
lv: Šeit vēl nav datu bāzu

en: {0}yr
lv: {0}gads

en: (invalid date)
lv: (nederīgs datums)

en: Select upload destination
lv: Izvēlieties augšupielādes galamērķi

en: If your CSV has the same columns as a model from a previously uploaded file, you can append data to that model. Otherwise, you can create a new model.
lv: Ja jūsu CSV ir tādas pašas kolonnas kā iepriekš augšupielādētā faila modelim, varat pievienot datus šim modelim. Pretējā gadījumā varat izveidot jaunu modeli.

en: Create a new model
lv: Izveidot jaunu modeli

en: Append to a model
lv: Pievienot modelim

en: Append
lv: Pievienojiet

en: your {0} timezone
lv: jūsu {0} laika josla

en: Copy of {0}
lv: {0} kopija

en: Copy of Tab 1
lv: 1. cilnes kopija

en: Model replaced
lv: Aizstātais modelis

en: Question replaced
lv: Jautājums aizstāts

en: Toggle width
lv: Pārslēgt platumu

en: Full width
lv: Pilns platums

en: Select a group
lv: Izvēlieties grupu

en: To solve this, just remove the variables in this question and try again. (It's okay to use SQL snippets or reference the results of another saved question in your query.)
lv: Lai to atrisinātu, vienkārši noņemiet mainīgos šajā jautājumā un mēģiniet vēlreiz. (Jautājumā var izmantot SQL fragmentus vai atsauci uz cita saglabātā jautājuma rezultātiem.)

en: I’ll do self-service analytics for my own company
lv: Veikšu pašapkalpošanās analītiku savam uzņēmumam

en: I’ll embed analytics into my application
lv: Es iestrādāšu analītiskos datus savā lietojumprogrammā

en: I’ll do a bit of both self-service and embedding
lv: Es darīšu nedaudz gan pašapkalpošanās, gan iestrādes

en: I’m not sure yet
lv: Es vēl neesmu pārliecināts

en: What will you use Metabase for?
lv: Kam jūs izmantosiet Metabāzi?

en: Let us know your plans with Metabase so that we can best guide you
lv: Dariet mums zināmus savus plānus ar Metabase, lai mēs varētu jums sniegt labākos norādījumus.

en: Self-service analytics for my own company
lv: Pašapkalpošanās analītika manam uzņēmumam

en: Embedding analytics into my application
lv: Analītikas iestrādāšana lietojumprogrammā

en: A bit of both
lv: Mazliet no abiem

en: Not sure yet
lv: Vēl nav zināms

en: Pick a channel and a schedule, and {0} will do the rest.
lv: Izvēlieties kanālu un grafiku, un {0} paveiks visu pārējo.

en: In order to send subscriptions and alerts to private Slack channels, you must first add the {0} bot to them.
lv: Lai sūtītu abonementus un brīdinājumus uz privātiem Slack kanāliem, vispirms tiem jāpievieno {0} robots.

en: There were some errors while uploading {0}:
lv: Augšupielādējot {0}, tika pieļautas dažas kļūdas:

en: Select question
lv: Izvēlēties jautājumu

en: Empty card
lv: Tukša karte

en: Value from another column
lv: Vērtība no citas kolonnas

en: Untitled collection
lv: Kolekcija bez nosaukuma

en: Edited {0}
lv: Rediģēts {0}

en: KPI grid
lv: KPI režģis

en: Large chart w/ KPIs to the right
lv: Liela diagramma w/ KPI labajā pusē

en: KPIs w/ large chart below
lv: KPI w/ liela diagramma zemāk

en: This can be useful for auditing and debugging, but prevents  databases from caching results and may increase your costs.
lv: Tas var būt noderīgi, lai veiktu revīziju un atkļūdošanas novēršanu, bet neļauj datubāzēm kešēt rezultātus un var palielināt izmaksas.

en: Missing default value for a required template tag: {0}
lv: Trūkst noklusējuma vērtības obligātajai šablona tagam: {0}

en: It’s possible you may also receive emails from {0} if you’re a member of an email distribution list, like “team@mycompany.com” and that list is used as the recipient for an alert or dashboard subscription instead of your individual email.
lv: Iespējams, ka e-pastus no {0} varat saņemt arī tad, ja esat e-pasta izplatīšanas saraksta dalībnieks, piemēram, "team@mycompany.com", un šis saraksts tiek izmantots kā brīdinājuma vai paneļa abonēšanas saņēmējs, nevis jūsu individuālais e-pasts.

en: {0} doesn’t manage those lists, so we’d recommend contacting {1}.
lv: {0} šos sarakstus neapsaimnieko, tāpēc iesakām sazināties ar {1}.

en: Are you sure you want remove this group and its API key?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties noņemt šo grupu un tās API atslēgu?

en: Are you sure you want remove this group and its API keys?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties noņemt šo grupu un tās API atslēgas?

en: Remove group
lv: Noņemt grupu

en: Remove group and API key
lv: Grupas un API atslēgas noņemšana

en: Remove group and API keys
lv: Grupas un API atslēgu noņemšana

en: All members of this group will lose any permissions settings they have based on this group, and its related API keys will be deleted. You can ${ 0 }.
lv: Visi šīs grupas dalībnieki zaudēs visus atļaujas iestatījumus, kas viņiem ir piešķirti, pamatojoties uz šo grupu, un ar to saistītās API atslēgas tiks dzēstas. Jūs varat ${ 0 }.

en: move the API keys to another group
lv: API atslēgas pārvietot uz citu grupu

en:  (includes 1 API key)
lv:  (ietver 1 API atslēgu)

en:  (includes {0} API keys)
lv:  (ietver {0} API atslēgas)

en: The {0} variable requires a default value but none was provided. | The {0} variables require default values but none were provided.
lv[0]: Mainīgajam {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.
lv[1]: Mainīgajam {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.
lv[2]: Mainīgajiem {0} ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.

en: Primary number
lv: Sākotnējais numurs

en: Comparisons
lv: Salīdzinājumi

en: Compact number
lv: Kompakts numurs

en: You’re connecting Metabase to the {0} database using the credentials for the Redshift user {1}. For impersonation to work,  {2} must be a superuser in Redshift.
lv: Jūs pieslēdzat Metabāzi datubāzei {0}, izmantojot Redshift lietotāja {1} akreditācijas datus. Lai personifikācija darbotos, {2} ir jābūt Redshift superlietotājam.

en: {0} is the database user Metabase is using to connect to your  {1} database. Make sure that {2} has access to everything in {3} that all Metabase groups may need access to, as that database user account is what Metabase uses to sync table information.
lv: {0} ir datubāzes lietotājs, kuru Metabase izmanto, lai izveidotu savienojumu ar jūsu {1} datubāzi. Pārliecinieties, ka {2} ir piekļuve visam {3}, kam var būt nepieciešama piekļuve visām Metabase grupām, jo tieši šo datubāzes lietotāja kontu Metabase izmanto, lai sinhronizētu tabulas informāciju.

en: Map a Metabase user attribute to database users
lv: Metabāzes lietotāja atribūta kartēšana datubāzes lietotājiem

en: When the person runs a query (including native queries), Metabase will impersonate the privileges of the database user you associate with the user attribute.
lv: Kad persona izpilda vaicājumu (tostarp vietējos vaicājumus), Metabase piešķirs datubāzes lietotāja privilēģijas, ko jūs saistāt ar lietotāja atribūtu.

en: (No data)
lv: (Nav datu)

en: vs. N/A
lv: pret N/A

en: vs. {0}
lv: pret {0}

en: vs. previous {0}
lv: pret iepriekšējo {0}

en: No change
lv: Nav izmaiņu

en: This field must be a relative URL.
lv: Šajā laukā jābūt relatīvajam URL.

en: Landing page custom destination
lv: Izsaukuma lapas pielāgotais galamērķis

en: Show links and references
lv: Rādīt saites un atsauces

en: No API keys here yet
lv: Šeit vēl nav API atslēgu

en: You can create an API key to make API calls programatically.
lv: Varat izveidot API atslēgu, lai API izsaukumus veiktu programmatiski.

en: You can {0} to make API calls programatically.
lv: Jūs varat {0} veikt API izsaukumus programmatiski.

en: create an api key
lv: izveidot API atslēgu

en: Group
lv: Grupa

en: Last modified by
lv: Pēdējo reizi modificējis

en: Last modified on
lv: Pēdējo reizi rediģēts

en: Manage API Keys
lv: API atslēgu pārvaldība

en: Allow users to use the API keys to authenticate their API calls.
lv: Ļaujiet lietotājiem izmantot API atslēgas, lai autentificētu savus API izsaukumus.

en: Create API Key
lv: API atslēgas izveide

en: Copy and save the API key
lv: API atslēgas kopēšana un saglabāšana

en: The API key
lv: API atslēga

en: Please copy this key and save it somewhere safe. For security reasons, we can't show it to you again.
lv: Lūdzu, nokopējiet šo atslēgu un saglabājiet to drošā vietā. Drošības apsvērumu dēļ mēs to vairs nevaram jums parādīt.

en: Regenerate API key
lv: API atslēgas reģenerēšana

en: Metabase will replace the existing API key with a new key. You won't be able to recover the old key.
lv: Metabāze aizstās esošo API atslēgu ar jaunu atslēgu. Jūs nevarēsiet atgūt veco atslēgu.

en: No, don't regenerate
lv: Nē, neatjaunojas

en: Regenerate
lv: Atjaunot

en: Edit API Key
lv: API atslēgas rediģēšana

en: Regenerate API Key
lv: API atslēgas reģenerēšana

en: Delete API Key
lv: API atslēgas dzēšana

en: You won't be able to recover a deleted API key. You'll have to create a new key.
lv: Dzēstu API atslēgu nevarēsiet atgūt. Jums būs jāizveido jauna atslēga.

en: No, don't delete
lv: Nē, neizdzēst

en: Enable Embedding
lv: Ieslēgt iestrādi

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Disconnect
lv: Atvienojiet

en: Just copy this snippet to add a publicly-visible iframe embed to your web page or blog post.
lv: Vienkārši nokopējiet šo fragmentu, lai pievienotu publiski redzamu iframe iestrādi savā tīmekļa lapā vai emuāra ierakstā.

en: Use this to add a publicly-visible iframe embed to your web page or blog post.
lv: Izmantojiet šo funkciju, lai pievienotu publiski redzamu iframe embed jūsu tīmekļa lapai vai emuāra ziņojumam.

en: Remove public URL
lv: Publiskā URL noņemšana

en: Affects both embed URL and public link for this dashboard
lv: Ietekmē gan šī paneļa iegulto URL, gan publisko saiti.

en: Get an embed link
lv: Iegūstiet iegulto saiti

en: Static embed
lv: Statiska iestrādāšana

en: Securely embed this dashboard in your own application’s server code.
lv: Droši iestrādājiet šo paneli savas lietojumprogrammas servera kodā.

en: Set this up
lv: Iestatiet šo

en: Public embeds and links are disabled.
lv: Publiskie ievietotāji un saites ir atspējotas.

en: Setting up a static embed
lv: Statiskas iegultnes iestatīšana

en: To embed this {0} in your application you’ll just need to publish it, and paste these code snippets in the proper places in your app.
lv: Lai iestrādātu šo {0} savā lietojumprogrammā, jums to vienkārši jāpublicē un šīs koda fragmentu daļas jāielīmē attiecīgajās lietojumprogrammas vietās.

en: You can also hide or lock any of the dashboard’s parameters.
lv: Varat arī paslēpt vai bloķēt jebkuru paneļa parametru.

en: Check out the {0} for more.
lv: Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet {0}.

en: Configuring parameters
lv: Parametru konfigurēšana

en: Parameters are disabled by default, which also makes them hidden from end-users. Make them editable so that end-users can see and modify them. Make them locked so that they are hidden from end-users but you can set their values from your app.
lv: Parametri pēc noklusējuma ir atspējoti, tāpēc tie ir slēpti arī galalietotājiem. Padariet tos rediģējamus, lai tiešie lietotāji tos varētu redzēt un mainīt. Padariet tos bloķētus, lai tie būtu paslēpti galalietotājiem, bet jūs varētu iestatīt to vērtības no savas lietotnes.

en: Parameters marked with a red asterisk are required and can't be disabled.
lv: Ar sarkanu zvaigznīti atzīmētie parametri ir obligāti, un tos nevar atspējot.

en: Previewing locked parameters
lv: Bloķēto parametru priekšskatīšana

en: Try passing some sample values to your locked parameters here. Your server will have to provide the actual values in the signed token when doing this for real.
lv: Izmēģiniet šeit bloķētajiem parametriem nodot dažas parauga vērtības. Jūsu serverim būs jānorāda faktiskās vērtības parakstītajā marķierī, ja to darīsiet reāli.

en: This {0} is published and ready to be embedded.
lv: Šis {0} ir publicēts un gatavs iegulšanai.

en: Publish changes
lv: Izmaiņu publicēšana

en: Insert this code snippet in your server code to generate the signed embedding URL
lv: Ievietojiet šo koda fragmentu servera kodā, lai ģenerētu parakstīto iegulto URL adresi.

en: In addition to publishing changes, update the params in the payload, like this:
lv: Papildus izmaiņu publicēšanai atjauniniet arī parametrus, kas ir ielādēti ielādē, piemēram, šādā veidā:

en: Here’s the code you’ll need to alter:
lv: Šeit ir kods, kas jums būs jāmaina:

en: First, some legalese
lv: Vispirms daži juridiski jautājumi

en: By clicking "Agree and continue" you're agreeing to {0}
lv: Noklikšķinot uz "Piekrītu un turpinu", jūs piekrītat {0}

en: When you embed charts or dashboards from Metabase in your own application that application isn't subject to the Affero General Public License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds.
lv: Ja Metabase diagrammas vai informācijas paneļus iegulda savā lietojumprogrammā, uz šo lietojumprogrammu neattiecas Affero vispārējā publiskā licence, kas attiecas uz pārējo Metabase lietojumprogrammu, ar nosacījumu, ka Metabase logotips un norāde "Powered by Metabase" ir redzami uz šīm iestrādnēm.

en: You should, however, read the license text linked above as that is the actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
lv: Tomēr jums vajadzētu izlasīt iepriekš norādīto licences tekstu, jo tā ir faktiskā licence, kurai piekrītat, iespējojot šo funkciju.

en: Agree and continue
lv: Piekrītu un turpinu

en: Format query
lv: Formāta vaicājums

en: Last 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last 30 days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 3 months
lv: Pēdējie 3 mēneši

en: Last 12 months
lv: Pēdējie 12 mēneši

en: Specific dates…
lv: Konkrēti datumi...

en: Relative dates…
lv: Relatīvie datumi...

en: Days of the week…
lv: Nedēļas dienas...

en: Months of the year…
lv: Gada mēneši...

en: Quarters of the year…
lv: Gada ceturkšņi...

en: Hours of the day…
lv: Dienas stundas...

en: 1st
lv: 1.

en: 2nd
lv: 2.

en: 3rd
lv: 3.

en: 4th
lv: 4.

en: Starting from…
lv: Sākot no...

en: Search for a column…
lv: Meklējiet kolonnu...

en: segments
lv: segmenti

en: Add events to {0} to show important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
lv: Pievienojiet notikumus {0}, lai līdztekus saviem datiem parādītu svarīgus notikumus, palaišanas vai citus svarīgus notikumus.

en: Events in {0} let you see important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
lv: Notikumi sadaļā {0} ļauj skatīt svarīgus pagrieziena punktus, palaišanas vai jebkādus citus notikumus tieši līdzās datiem.

en: Add events to {0} to show helpful context alongside your data.
lv: Pievienojiet notikumus {0}, lai līdzās datiem parādītu noderīgu kontekstu.

en: Events in {0} let you see helpful context alongside your data.
lv: Notikumi {0} ļauj skatīt noderīgu kontekstu līdztekus datiem.

en: Column {0}
lv: Kolonna {0}

en: Custom value {0}
lv: Pielāgotā vērtība {0}

en: {0} is beyond the date range. Auto-adjusted to the max.
lv: {0} ir ārpus datuma diapazona. Automātiski koriģēts līdz maks.

en: Add comparison
lv: Pievienot salīdzinājumu

[ctx: {0} is the full name (or if this is unavailable, the email address) of the last person who edited a model. {1} is a date]
en: Last edited by {0}{1}{2}
lv: Pēdējo reizi rediģēja {0}{1}{2}

en: could not generate key with unique prefix
lv: nevarēja ģenerēt atslēgu ar unikālu prefiksu

en: The uploads database is not configured.
lv: Lejupielādes datu bāze nav konfigurēta.

en: {0} id should be a positive integer.
lv: {0} id jābūt pozitīvam veselam skaitlim.

en: Running {0} migrations ...
lv: Palaistas {0} migrācijas ...

en: Database has unrun migrations. Checking if migraton lock is taken...
lv: Datu bāzei ir nesekmīgas migrācijas. Pārbauda, vai migrācijas bloķēšana ir aizņemta...

en: See: https://www.metabase.com/docs/latest/installation-and-operation/upgrading-metabase#rolling-back-an-upgrade
lv: Skatīt: https://www.metabase.com/docs/latest/installation-and-operation/upgrading-metabase#rolling-back-an-upgrade

en: Once your database has been downgraded, try running the application again.
lv: Kad datubāze ir atjaunināta, mēģiniet vēlreiz palaist lietojumprogrammu.

en: Your metabase instance appears to have been downgraded without a corresponding database downgrade.
lv: Šķiet, ka jūsu metabāzes instance ir pazemināta bez atbilstošas datubāzes pazemināšanas.

en: Downgrade detected. Please run `migrate down` from version {0}.
lv: Atklāts pazemināts līmenis. Lūdzu, palaidiet `migrēt uz leju` no versijas {0}.

en: ERROR: Downgrade detected.
lv: KĻŪDA: Atklāta lejupgrade.

en: Checking if a database downgrade is required...
lv: Pārbauda, vai ir nepieciešama datubāzes atjaunināšana...

en: You must run `java -jar metabase.jar migrate down` from version {0}.
lv: Jums ir jāpalaiž `java -jar metabase.jar migrate down` no versijas {0}.

en: No database name specified in URI.
lv: URI nav norādīts datubāzes nosaukums.

en: Unable to to get database details.
lv: Nevar iegūt datubāzes informāciju.

en: Excludes {0}
lv: Izslēdz {0}

en: The OpenAI Model (e.g. 'gpt-4-turbo-preview', 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo')
lv: OpenAI modelis (piemēram, 'gpt-4-turbo-preview', 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo').

en: :dataset is inconsistent with :type
lv: :dataset ir pretrunā ar :type

en: changed the width setting from {0} to {1}
lv: mainīja platuma iestatījumu no {0} uz {1}

en: type changed from {0} to {1}
lv: tips mainīts no {0} uz {1}

en: turned this to a model
lv: pārveidoja to par modeli

en: Invalid {0} configuration for setting: {1}
lv: Nederīga {0} konfigurācija iestatījumam: {1}

en: Setting {0} uses both :default and :init options, which are mutually exclusive
lv: Iestatot {0}, tiek izmantotas gan :default, gan :init opcijas, kas ir savstarpēji izslēdzošas.

en: Error of type {0} thrown while parsing a setting
lv: Kļūda tipa {0}, kas tika pieļauta, analizējot iestatījumu

en: Maximum number of rows to render in an alert or subscription image.
lv: Maksimālais brīdinājuma vai abonementa attēlā atveidojamo rindu skaits.

en: Keyword setting to control whitelabeling of the help link. Valid values are `:metabase`, `:hidden`, and `:custom`. If `:custom` is set, the help link will use the URL specified in the `help-link-custom-destination`, or be hidden if it is not set.
lv: Atslēgas vārda iestatījums, lai kontrolētu palīdzības saites balto marķējumu. Derīgās vērtības ir `:metabase`, `:hidden` un `:custom`. Ja ir iestatīts `:custom`, palīdzības saite izmantos URL, kas norādīts `help-link-custom-destination`, vai būs slēpta, ja tas nav iestatīts.

en: Custom URL for the help link.
lv: Pielāgotais URL palīdzības saitei.

en: Whether or not to display Metabase links outside admin settings.
lv: Vai rādīt vai nerādīt Metabāzes saites ārpus administratora iestatījumiem.

en: Invalid help link option
lv: Nederīga palīdzības saites opcija

en: Please make sure this is a valid URL
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka šis ir derīgs URL

en: Toggle which is true after a user has dismissed the banner on Browse Data about models
lv: Pārslēgt, kas ir patiess pēc tam, kad lietotājs ir atlaidis banneri Pārlūkot datus par modeļiem.

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage. To revert to the default Metabase homepage, simply turn off the toggle.
lv: Izvēlieties paneli, kas kalpos kā sākumlapa. Ja cilvēkiem nav tiesību skatīt izvēlēto paneli, Metabase tos novirzīs uz noklusējuma sākumlapu. Lai atgrieztos pie noklusējuma Metabase sākumlapas, vienkārši izslēdziet pārslēdzēju.

en: Results have been included as a file attachment
lv: Rezultāti ir pievienoti kā faila pielikums

en: The CSV file contains duplicate column names.
lv: CSV failā ir dublēti kolonnu nosaukumi.

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table: {0}. The CSV file is missing columns that are in the table: {1}.
lv: CSV failā ir papildu kolonnas, kas nav iekļautas tabulā: {0}. CSV failā trūkst kolonnu, kas ir tabulā: {1}.

en: The table must be an uploaded table.
lv: Tabulai jābūt augšupielādētai tabulai.

en: The CSV file is missing columns that are in the table: {0}.
lv: CSV failā trūkst tabulā esošo kolonnu: {0}.

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table: {0}.
lv: CSV failā ir papildu kolonnas, kas nav iekļautas tabulā: {0}.

en: ''{0}'' is not a recognizable datetime
lv: ''{0}'' nav atpazīstams datums

en: ''{0}'' is not a recognizable zoned datetime
lv: ''{0}'' nav atpazīstams zonēts datums

en: ''{0}'' is not a recognizable boolean
lv: ''{0}''' nav atpazīstams bauls

en: ''{0}'' is not a recognizable date
lv: ''{0}'' nav atpazīstams datums

en: ''{0}'' is not an integer
lv: ''{0}''' nav vesels skaitlis

en: ''{0}'' is not a recognizable number
lv: ''{0}'' nav atpazīstams skaitlis

en: Check if the static embedding licensing should be hidden in the static embedding flow
lv: Pārbaudiet, vai statiskās iestrādes licencēšana ir jāslēpj statiskās iestrādes plūsmā.

en: Invalid output - Please report this as an issue on Github: {0}
lv: Nederīga izvade - Lūdzu, ziņojiet par to kā par problēmu Github: {0}

en: Invalid input - Please report this as an issue on Github: {0}
lv: Nederīgs ievade - Lūdzu, ziņojiet par to kā par problēmu Github: {0}

en: The initial retry delay in milliseconds.
lv: Sākotnējā atkārtošanas aizkave milisekundēs.

en: The maximum number of attempts for an event.
lv: Notikuma maksimālais mēģinājumu skaits.

en: The delay multiplier between attempts.
lv: Kavēšanās reizinātājs starp mēģinājumiem.

en: The randomization factor of the retry delay.
lv: Atkārtošanas aizkaves randomizācijas koeficients.

en: The maximum delay between attempts.
lv: Maksimālā kavēšanās starp mēģinājumiem.

en: << REDACTED SECRET >>
lv: << REDIĢĒTS SLEPENI >>

en: You do not have access to the audit database
lv: Jums nav piekļuves revīzijas datu bāzei

en: When we enable SAML user provisioning, we automatically create a Metabase account on SAML signin for users who
    don''t have one.
lv: Ja mēs iespējojam SAML lietotāju nodrošināšanu, mēs automātiski izveidojam Metabāzes kontu SAML pierakstīšanās brīdī lietotājiem, kuri.
    konta nav.

en: When we enable JWT user provisioning, we automatically create a Metabase account on JWT signin for users who
    don''t have one.
lv: Kad mēs aktivizējam JWT lietotāju nodrošināšanu, mēs automātiski izveidojam Metabāzes kontu JWT pierakstīšanās laikā lietotājiem, kuri.
    konta nav.

en: When we enable LDAP user provisioning, we automatically create a Metabase account on LDAP signin for users who
    don''t have one.
lv: Kad mēs aktivizējam LDAP lietotāju nodrošināšanu, mēs automātiski izveidojam Metabāzes kontu, LDAP pierakstoties lietotājiem, kuri.
    konta nav.

en: Sorry, but you''ll need a {0} account to view this page. Please contact your administrator.
lv: Atvainojiet, bet, lai apskatītu šo lapu, jums ir nepieciešams {0} konts. Lūdzu, sazinieties ar savu administratoru.

en: Still need help?
lv: Joprojām nepieciešama palīdzība?

en: You can ask for billing help at
lv: Palīdzību par rēķinu sagatavošanu varat lūgt šādā adresē

en: The parameter requires a default value but none was provided.
lv: Parametram ir nepieciešama noklusējuma vērtība, bet tā nav norādīta.

en: Set to default
lv: Iestatīts noklusējuma iestatījums

en: Query execution time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: Your license is activated
lv: Jūsu licence ir aktivizēta

en: Activate your commercial license
lv: Aktivizējiet savu komerciālo licenci

en: Unlock access to your paid features before starting
lv: Atbloķējiet piekļuvi apmaksātajām funkcijām pirms sākuma

en: Commercial license active
lv: Aktīvā komerclicence

en: I'll activate my commercial license later
lv: Es aktivizēšu savu komerciālo licenci vēlāk

en: Select a part to extract
lv: Atlasiet daļu, kuru vēlaties izvilkt

en: Add metric
lv: Pievienot metrisko rādītāju

en: Create a new collection
lv: Izveidot jaunu kolekciju

en: My new collection
lv: Mana jaunā kolekcija

en: Choose a collection
lv: Izvēlieties kolekciju

en: Choose an item
lv: Izvēlēties objektu

en: loading
lv: iekraušana

en: User Provisioning
lv: Lietotāju nodrošināšana

en: When a user logs in via SAML, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
lv: Kad lietotājs piesakās, izmantojot SAML, automātiski izveidojiet viņam Metabāzes kontu, ja viņam tāda nav.

en: When a user logs in via JWT, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
lv: Kad lietotājs piesakās, izmantojot JWT, automātiski izveidojiet viņam Metabāzes kontu, ja viņam tāda nav.

en: Branding
lv: Zīmolvedība

en: Conceal Metabase
lv: Slēpt metabāzi

en: Configure your instance to match your brand visuals and voice
lv: Konfigurējiet savu gadījumu, lai tas atbilstu jūsu zīmola vizuālajam tēlam un balsij.

en: For best results, use an SVG file with a transparent
    background.
lv: Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet SVG failu ar caurspīdīgu
    fonu.

en: Hide or customize pieces of the Metabase product to tailor the experience to your brand and needs
lv: Slēpt vai pielāgot Metabase produkta daļas, lai pielāgotu pieredzi jūsu zīmolam un vajadzībām.

en: Homepage, Documentation and References
lv: Mājas lapa, dokumentācija un atsauces

en: Control the display of homepage visuals and greeting message plus other Metabase elements such as links to Metabase documentation and Metabase references in your instance.
lv: Kontrolējiet sākumlapas vizuālo elementu un apsveikuma ziņojuma, kā arī citu Metabāzes elementu, piemēram, atsauču uz Metabāzes dokumentāciju un Metabāzes atsauces, rādīšanu savā instancē.

en: Show lighthouse illustration on the home and login pages
lv: Rādīt bākas ilustrāciju sākuma un pieteikšanās lapās

en: Show links and references to Metabase {0}
lv: Rādīt saites un atsauces uz Metabāzi {0}

en: Show metabot and greeting on the homepage
lv: Rādīt metabotu un sveicienu sākumlapā

en: Choose a target to the Help link in the Settings menu. It links to {0} by default.
lv: Izvēlnē Iestatījumi izvēlnē izvēlieties palīdzības saites mērķi. Pēc noklusējuma tā ir saistīta ar {0}.

en: Changes saved. Please refresh the page to see them
lv: Izmaiņas saglabātas. Lūdzu, atsvaidziniet lapu, lai tās redzētu

en: AI Features
lv: Mākslīgā intelekta funkcijas

en: AI features enabled
lv: Ieslēgtas mākslīgā intelekta funkcijas

en: You must supply an API key before AI features can be enabled.
lv: Pirms AI funkciju aktivizēšanas ir jānodrošina API atslēga.

en: EE OpenAI API Key
lv: EE OpenAI API atslēga

en: API key used for Enterprise AI features
lv: API atslēga, ko izmanto Enterprise AI funkcijām

en: Unsupported function {0}
lv: Neatbalstīta funkcija {0}

en: Changes saved
lv: Saglabātas izmaiņas

en: Only show verified models
lv: Rādīt tikai pārbaudītus modeļus

en: Waiting for results...
lv: Gaidām rezultātus...

en: collapse {0}
lv: sabrukt {0}

en: expand {0}
lv: paplašināt {0}

en: Token
lv: Žetons

en: Paste your token here
lv: Šeit ielīmējiet savu žetonu

en: This token doesn’t seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working
lv: Šķiet, ka šis žetons nav derīgs. Pārbaudiet to vēlreiz, pēc tam sazinieties ar atbalsta dienestu, ja uzskatāt, ka tam vajadzētu darboties.

en: Generating descriptions
lv: Aprakstu ģenerēšana

en: Description generated. Click to auto-fill.
lv: Izveidots apraksts. Noklikšķiniet, lai automātiski aizpildītu.

en: Download diagnostic information
lv: Lejupielādēt diagnostikas informāciju

en: Select the info you want to include in the diagnostic JSON file.
lv: Atlasiet informāciju, ko vēlaties iekļaut diagnostikas JSON failā.

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: {0} definition
lv: {0} definīcija

en: Browser error messages
lv: Pārlūkprogrammas kļūdu ziņojumi

en: All server error messages
lv: Visi servera kļūdu ziņojumi

en: All server logs
lv: Visi servera žurnāli

en: Server logs from the current user only
lv: Servera žurnāli tikai no pašreizējā lietotāja

en: Metabase instance version and settings
lv: Metabāzes gadījuma versija un iestatījumi

en: Review the downloaded file before sharing it, as the diagnostic info may contain sensitive data.
lv: Pirms kopīgojiet lejupielādēto failu, pārskatiet to, jo diagnostikas informācija var saturēt sensitīvus datus.

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Retire {0}
lv: Aiziešana pensijā {0}

en: When a user logs in via LDAP, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
lv: Kad lietotājs piesakās, izmantojot LDAP, automātiski izveidojiet viņam Metabāzes kontu, ja viņam tāda nav.

en: An error occurred while fetching information about your billing.
lv: Iegūstot informāciju par jūsu rēķinu, notika kļūda.

en: The main color used throughout the app for buttons and links.
lv: Galvenā krāsa, kas tiek izmantota visā lietotnē pogām un saitēm.

en: Note: deleting each of the values will revert them back to default.
lv: Piezīme: dzēšot katru no šīm vērtībām, tiks atgrieztas noklusējuma vērtības.

en: Choose up to 24 hex values. We’ll auto-generate what you leave blank.
lv: Izvēlieties līdz 24 sešstzīmju vērtībām. Mēs automātiski ģenerēsim to, ko atstājat tukšu.

en: Select
lv: Atlasiet

en: This usually takes an average of {0}, but is currently taking longer.
lv: Parasti tas parasti aizņem vidēji {0}, bet pašlaik tas ilgst ilgāk.

en: This usually loads immediately, but is currently taking longer.
lv: Parasti tas tiek ielādēts nekavējoties, taču pašlaik tas aizņem vairāk laika.

[ctx: {0} is the number of models in a collection]
en: {0} model | {0} models
lv[0]: {0} modelis
lv[1]: {0} modelis
lv[2]: {0} modeli

[ctx: For a button that collapses a list of models]
en: Show less
lv: Rādīt mazāk

[ctx: For a button that expands a list of models]
en: Show all
lv: Rādīt visu

[ctx: indicates an email address to which to send diagnostic information]
en: Click the button below to download diagnostic information to send
    to
    {0}
lv: Noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai lejupielādētu diagnostikas informāciju nosūtīšanai
    uz
    {0}

[ctx: loading message indicating that we are gathering debugging information to aid in providing technical support]
en: Gathering diagnostic information...
lv: Diagnostikas informācijas apkopošana...

en: Whether or not the default GeoJSON maps are enabled.
lv: Vai ir vai nav iespējotas noklusējuma GeoJSON kartes.

en: This endpoint can only be used before the initial setup.
lv: Šo galapunktu var izmantot tikai pirms sākotnējās iestatīšanas.

en: Database has unrun migrations. Checking if migration lock is taken...
lv: Datu bāzei ir nesekmīgas migrācijas. Pārbauda, vai migrācijas bloķēšana ir noņemta...

en: Enable or disable surveys
lv: Ieslēgt vai izslēgt aptaujas

en: Subscription to {0} removed
lv: Abonēšana uz {0} noņemta

en: Extract day, month…
lv: Izraksts diena, mēnesis...

en: Type error: {0}
lv: Tipa kļūda: {0}

en: Cycle detected: {0}
lv: Atklāts cikls: {0}

en: Only source columns (those from a table, model, or saved question) can be adjusted on a query. Aggregations, breakouts and expressions are always returned, and must be removed from the query or hidden in the UI.
lv: Pieprasījumā var pielāgot tikai avota kolonnas (no tabulas, modeļa vai saglabātā jautājuma). Agregācijas, sadalījumi un izteiksmes vienmēr tiek atgrieztas, un tās ir jānoņem no vaicājuma vai jāslēpj lietotāja saskarnē.

en: Failed to fetch {0} {1}: either it does not exist, or it belongs to a different Database
lv: Neizdevās iegūt {0} {1}: vai nu tas nepastāv, vai arī tas pieder citai datubāzei.

en: Block permissions must be set at the database-level only.
lv: Bloka atļaujas jāiestata tikai datubāzes līmenī.

en: Permission type {0} cannot be set on tables.
lv: Tabulām nevar iestatīt atļaujas tipu {0}.

en: Permission type {0} is not a table-level permission.
lv: Atļaujas tips {0} nav galda līmeņa atļauja.

en: Permission type {0} is a database-level permission.
lv: Atļaujas tips {0} ir datubāzes līmeņa atļauja.

en: Permission type {0} cannot be set to {1}
lv: Atļaujas tipu {0} nevar iestatīt uz {1}

en: All tables must belong to the same database.
lv: Visām tabulām jābūt vienai un tai pašai datubāzei.

en: Permission type {0} is a table-level permission.
lv: Atļaujas tips {0} ir galda līmeņa atļauja.

en: Can't update field_id, type, or hash_key for a FieldValues.
lv: Nav iespējams atjaunināt field_id, type vai hash_key laukam FieldValues.

en: Advanced FieldValues require a hash_key.
lv: Uzlabotajām lauka vērtībām ir nepieciešams hash_key.

en: changed the width setting
lv: mainīja platuma iestatījumu

en: The last database a user has selected for a native query or a native model.
lv: Pēdējā datubāze, ko lietotājs ir izvēlējies vietējam vaicājumam vai vietējam modelim.

en: Instance has not been initialized
lv: Atstāsts nav inicializēts

en: Whether the user has dismissed the explanatory banner about models that appears on the Browse Data page
lv: Vai lietotājs ir noraidījis paskaidrojošo baneri par modeļiem, kas parādās lapā Pārlūkot datus.

en: Choose the message to show while a query is running.
lv: Izvēlieties ziņojumu, kas tiks rādīts, kamēr tiek izpildīts vaicājums.

en: Replace the word “Metabase” wherever it appears.
lv: Aizstājiet vārdu "Metabāze" visur, kur tas parādās.

en: Upload a file to use as the favicon.
lv: Augšupielādējiet failu, kas tiks izmantots kā favikona.

en: Replace “Lato” as the font family.
lv: Aizstājiet "Lato" kā fontu ģimeni.

en: Pick one of your dashboards to serve as homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage.
lv: Izvēlieties vienu no paneļiem, kas tiks izmantots kā sākumlapa. Lietotāji, kuriem nav piekļuves paneļiem, tiks novirzīti uz noklusējuma sākuma lapu.

en: Enter a URL of the landing page to show the user. This overrides the custom homepage setting above.
lv: Ievadiet mērķlapas URL, kas tiks parādīts lietotājam. Tas ir svarīgāks par iepriekš norādīto pielāgotās sākumlapas iestatījumu.

en: Choose the colors used in the user interface throughout Metabase and others specifically for the charts. You need to refresh your browser to see your changes take effect.
lv: Izvēlieties krāsas, kas tiek izmantotas lietotāja saskarnē visā Metabāzē, un citas krāsas, kas īpaši paredzētas diagrammām. Lai izmaiņas stātos spēkā, jums jāatjauno pārlūkprogramma.

en: Upload a file to replace the Metabase logo on the top bar.
lv: Augšējā joslā augšupielādējiet failu, lai aizstātu Metabase logotipu.

en: Error compiling query: {0}
lv: Kļūda, kompilējot vaicājumu: {0}

en: Legacy Metric/Segment {0} does not exist, belongs to a different Database, or is invalid.
lv: Pastāvošā metrika/segments {0} neeksistē, pieder citai datubāzei vai ir nederīgs.

en: Metric/Segment expansion failed. Check mutually recursive segment definitions.
lv: Metrikas/segmenta paplašināšana neizdevās. Pārbaudiet savstarpēji rekursīvās segmentu definīcijas.

en: Invalid legacy Metric: missing aggregation
lv: Nederīga mantotā metrika: trūkst agregācijas

en: Card {0}
lv: Karte {0}

en: Card {0} is from a different Database.
lv: Karte {0} ir no citas datubāzes.

en: Invalid query, missing query :type or :lib/type
lv: Nederīgs vaicājums, trūkst vaicājuma :type vai :lib/type

en: Card {0} does not exist, or is from a different Database.
lv: Kartes {0} nav vai tā ir no citas datubāzes.

en: Error building query results reducing function: {0}
lv: Kļūda, veidojot vaicājuma rezultātu samazināšanas funkciju: {0}

en: Error preprocessing query in {0}: {1}
lv: Kļūda pirmapstrādes vaicājumā {0}: {1}

en: Invalid query: missing or invalid query type (:lib/type or :type)
lv: Nederīgs vaicājums: trūkst vai nederīgs vaicājuma tips (:lib/type vai :type)

en: Invalid query: cannot use the Saved Questions Virtual Database ID unless query has a source Card
lv: Nederīgs vaicājums: nevar izmantot saglabātās jautājumu virtuālās datubāzes ID, ja vien vaicājumam nav avota kartes.

en: Invalid query: missing or invalid Database ID (:database)
lv: Nederīgs vaicājums: trūkst vai nederīgs datubāzes ID (:database)

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table:
lv: CSV failā ir papildu kolonnas, kas nav iekļautas tabulā:

en: The CSV file is missing columns that are in the table:
lv: CSV failā trūkst tabulā esošo kolonnu:

en: LLM Auto-description
lv: LLM automātiskais apraksts

en: Enable AI features.
lv: Iespējot AI funkcijas.

en: The OpenAI API Key used in Metabase Enterprise.
lv: OpenAI API atslēga, ko izmanto Metabase Enterprise.

en: Error handling SLO
lv: Kļūdu apstrāde SLO

en: Use hostname
lv: Izmantot hostname

en: Use  account name
lv: Izmantot konta nosaukumu

en: Embed Metabase in your app
lv: Metabāzes iestrādāšana lietotnē

en: Go to embedding settings
lv: Pārejiet uz iestrādes iestatījumiem

en: Start typing to filter…
lv: Sāciet rakstīt, lai filtrētu...

en: Loading values failed. Please try again shortly.
lv: Vērtību ielādēšana neizdevās. Lūdzu, drīz mēģiniet vēlreiz.

en: Option click to download without formatting applied
lv: Iespēja klikšķināt, lai lejupielādētu bez formatēšanas

en: Alt click to download without formatting applied
lv: Alt klikšķis, lai lejupielādētu bez formatēšanas

en: (Unformatted)
lv: (Neformatēts)

en: Error generating the query.
lv: Kļūda, ģenerējot vaicājumu.

en: This token doesn’t seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working.
lv: Šķiet, ka šis žetons nav derīgs. Pārbaudiet to vēlreiz un pēc tam sazinieties ar atbalsta dienestu, ja uzskatāt, ka tam vajadzētu darboties.

en: Saving
lv: Glābšana

en: Data replaced in {0}
lv: Dati, kas aizstāti ar {0}

en: Append data to this model
lv: Datu pievienošana šim modelim

en: Replace all data in this model
lv: Aizstāt visus datus šajā modelī

en: Hide the SQL
lv: Slēpt SQL

en: Hide the native query
lv: Slēpt vietējo vaicājumu

en: You must run the query before you can save this model
lv: Pirms šī modeļa saglabāšanas ir jāpalaiž vaicājums.

en: Use unformatted values in attachments
lv: Neformatētu vērtību izmantošana pielikumos

en: No description.
lv: Nav apraksta.

en: Create model
lv: Izveidot modeli

en: Append to model
lv: Pievienot modelim

en: Replace model data
lv: Modeļa datu aizstāšana

en: Replace data in a model
lv: Datu aizstāšana modelī

en: Something's gone wrong, click for more information
lv: Kaut kas ir noticis nepareizi, noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas

en: must be exactly {0} characters
lv: jābūt tieši {0} rakstzīmēm

en: Open
lv: Atvērt

en: New SQL query
lv: Jauns SQL vaicājums

en: New model
lv: Jauns modelis

en: Activating
lv: aktivizēšana

en: Metabase instance version information
lv: Informācija par metabāzes gadījumu versiju

en: Oops, something went wrong
lv: Ak, kaut kas aizgāja greizi

en: We've run into an error, try to refresh the page or go back.
lv: Mēs esam saskārušies ar kļūdu, mēģiniet atsvaidzināt lapu vai atgriezties atpakaļ.

en: Download diagnostic info
lv: Lejupielādēt diagnostikas informāciju

en: View documentation
lv: Apskatīt dokumentāciju

en: Could not load search results
lv: Nevar ielādēt meklēšanas rezultātus

en: No results for “{0}”
lv: Nav rezultātu meklēšanai "{0}"

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Recent items
lv: Jaunākās preces

en: Invalid file type
lv: Nederīgs faila tips

[ctx: This text appears on a button that collapses a list of models]
en: Show less
lv: Rādīt mazāk

[ctx: This text appears on a button that expands a list of models]
en: Show all
lv: Rādīt visu

[ctx: indicates an email address to which to send diagnostic information]
en: If the error persists, you can download diagnostic information to send to
    {0}
lv: Ja kļūda saglabājas, varat lejupielādēt diagnostikas informāciju, lai nosūtītu uz
    {0}

en: Root configuration is only valid with model_id = 0
lv: Saknes konfigurācija ir derīga tikai ar model_id = 0

en: Granular Caching
lv: Granulārā kešatmiņa

en: DELETE /api/legacy-metric/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/legacy-metric/:id.
lv: DELETE /api/legacy-metric/:id ir novecojusi. Tā vietā mainiet tā `archived` vērtību, izmantojot PUT /api/legacy-metric/:id.

en: Killed MySQL process id {0} due to timeout.
lv: Nogalināts MySQL process id {0} laika ierobežojuma dēļ.

en: Extract domain
lv: Izraksts domēns

en: Subdomain
lv: Apakšdomēna

en: Extract domain, subdomain…
lv: Izraksts domēna, apakšdomēna...

en: Card {0} does not exist, or belongs to a different Database.
lv: Karte {0} nepastāv vai pieder citai datubāzei.

en: Normalization error
lv: Normalizācijas kļūda

en: Error creating query from legacy query: {0}
lv: Kļūda, izveidojot vaicājumu no mantotā vaicājuma: {0}

en: Airgapped token is no longer valid. Please contact Metabase support.
lv: Airgapped žetons vairs nav derīgs. Lūdzu, sazinieties ar Metabase atbalstu.

en: You have reached the maximum number of users ({0}) for your plan. Please upgrade to add more users.
lv: Jūsu plānam ir sasniegts maksimālais lietotāju skaits ({0}). Lūdzu, atjaunojiet plānu, lai pievienotu vairāk lietotāju.

en: Token should be a valid 64 hexadecimal character token or an airgap token.
lv: Žetonam jābūt derīgam 64 heksadecimālo rakstzīmju žetonam vai gaisa spraugas žetonam.

en: Invalid datetime literal: expected a date or datetime, got a time
lv: Nepareizs datuma un laika burtiskais formulējums: gaidīts datums vai datums, bet saņemts laiks.

en: Invalid time literal: expected a time, got a date
lv: Nepareizs burtiskais laiks: gaidīts laiks, bet saņemts datums

en: Invalid date literal: expected a date, got a time
lv: Nederīgs burtiskais datums: gaidīts datums, bet saņemts laiks

en: There are new columns in the CSV file that are not in the table:
lv: CSV failā ir jaunas kolonnas, kas nav iekļautas tabulā:

en: Unable to recognise file separator
lv: Nevar atpazīt faila atdalītāju

en: Token validation failed.
lv: Žetona validācija neizdevās.

en: Hold the Option key to download unformatted results
lv: Lai lejupielādētu formatētus rezultātus, turiet taustiņu Option.

en: Hold the Alt key to download unformatted results
lv: Lai lejupielādētu formatētus rezultātus, turiet taustiņu Alt.

en: Initializing…
lv: Inicializēšana

en: JWT is valid.
lv: JVT valīds

en: Reset view
lv: atiestatīt skatu

en: Invalid question ID
lv: Nederīgs jautājuma ID

en: Invalid JWT URI provided.
lv: Norādīts nederīgs JWT URI.

en: Could not authenticate: invalid JWT URI or JWT provider did not return a valid JWT token
lv: Nevarēja autentificēt: nederīgs JWT URI vai JWT nodrošinātājs neatgrieza derīgu JWT pilnvaru

en: You can set up one caching policy for all your databases, or set up caching policies specific to each database.
lv: Varat iestatīt vienu kešatmiņas politiku visām savām datu bāzēm vai iestatīt katrai datu bāzei specifiskas kešatmiņas politikas.

en: Enable model persistence to make your models (and the queries that use them) load faster.
lv: Iespējojiet modeļu noturību, lai jūsu modeļi (un vaicājumi, kas tos izmanto) tiktu ielādēti ātrāk.

en: Clear all cached results for {0}?
lv: Vai dzēst visus kešatmiņā saglabātos rezultātus vaicājumam {0}?

en: this object
lv: šīs objekts

en: Clear cache
lv: Izdzēst kešatmiņu

en: Cache cleared
lv: Kešatmiņa izdzēsta

en: Error
lv: Kļūda

en: Reset all database caching policies to the default?
lv: Vai atiestatīt visas datu bāzes kešatmiņas politikas uz noklusējuma iestatījumiem?

en: Reset all to default
lv: Atiestatīt visu uz noklusējuma vērtību

en: Model persistence
lv: Modeļa noturība

en: Caching policy
lv: Kešatmiņas politika

en: Edit default policy (currently: {0})
lv: Rediģēt noklusējuma politiku (pašlaik: {0})

en: Edit policy for database '{0}' (currently inheriting the default policy, {1})
lv: Rediģēt datubāzes “{0}” politiku (pašlaik tiek mantota noklusējuma politika, {1})

en: Edit policy for database '{0}' (currently: {1})
lv: Rediģēt datubāzes “{0}” politiku (pašlaik: {1})

en: Using default policy
lv: Izmantojot noklusējuma politiku

en: Untitled question
lv: Jautājums bez nosaukuma

en: Default policy
lv: Noklusējuma politika

en: metric
lv: metriska

en: Select a question
lv: Atlasiet jautājumu

en: For best results, choose an image that is horizontally oriented and upload it as an SVG file. Other accepted formats are JPG and PNG.
lv: Lai iegūtu labākos rezultātus, izvēlieties horizontāli orientētu attēlu un augšupielādējiet to kā SVG failu. Citi pieņemtie formāti ir JPG un PNG.

en: Your file should not be larger than 2MB.
lv: Jūsu fails nedrīkst būt lielāks par 2 MB.

en: For best results, upload an SVG file. Other accepted formats are JPG and PNG.
lv: Lai iegūtu labākos rezultātus, augšupielādējiet SVG failu. Citi pieņemtie formāti ir JPG un PNG.

en: Data caching settings
lv: Datu kešatmiņas iestatījumi

en: Speed up queries by caching their results.
lv: Paātriniet vaicājumu izpildi, saglabājot to rezultātus kešatmiņā.

en: Untitled database
lv: Datubāze bez nosaukuma

en: Minimum query duration
lv: Minimālais vaicājuma ilgums

en: Metabase will cache all saved questions with an average query execution time greater than this many seconds.
lv: Metabāze saglabās kešatmiņā visus saglabātos jautājumus ar vidējo vaicājuma izpildes laiku, kas pārsniedz šīs sekundes.

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Cache results for this many hours
lv: Saglabājiet rezultātus tik daudzām stundām

en: Error: Cannot interpret schedule: {0}
lv: Kļūda: nevar interpretēt grafiku: {0}

en: Invalidate
lv: Atzīt par nederīgu

en: Select the cache invalidation policy
lv: Atlasiet kešatmiņas nederīguma politiku

en: This determines how long cached results will be stored.
lv: Tas nosaka, cik ilgi kešatmiņā saglabātie rezultāti tiks saglabāti.

en: To determine how long each cached result should stick around, we take that query's average execution time and multiply that by what you input here. The result is how many seconds the cache should remain valid for.
lv: Lai noteiktu, cik ilgi katram kešatmiņā saglabātajam rezultātam ir jāpaliek, mēs ņemam šī vaicājuma vidējo izpildes laiku un reizinim to ar šeit ievadīto. Rezultāts ir, cik sekundes kešatmiņai jāpaliek derīgai.

en: If a query takes on average 120 seconds (2 minutes) to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 1,200 seconds (20 minutes).
lv: Ja vaicājuma izpildei nepieciešamas vidēji 120 sekundes (2 minūtes) un reizinātājam ievadāt 10, tā kešatmiņas ieraksts saglabāsies 1200 sekundes (20 minūtes).

en: Your changes haven’t been saved, so you’ll lose them if you navigate away.
lv: Jūsu veiktās izmaiņas nav saglabātas, tāpēc jūs tās zaudēsit, ja dosieties prom.

en: Database ‘View data’ levels
lv: Datu bāzes 'Skatīt datus' līmeņi

en: Can view
lv: Var apskatīt

en: The group can view all data for that database.
lv: Grupa var skatīt visus šīs datu bāzes datus.

en: The group can view select schemas and tables. Can be combined with SSO user attributes to create Sandboxes that define what data each person can view.
lv: Grupa var apskatīt atlasītās shēmas un tabulas. Var apvienot ar SSO lietotāja atribūtiem, lai izveidotu smilšu kastes, kas nosaka, kādus datus katra persona var skatīt.

en: The group can view data based on the database role you specify with a user attribute (manually or via SSO).
lv: Grupa var skatīt datus, pamatojoties uz datu bāzes lomu, kuru norādījāt ar lietotāja atribūtu (manuāli vai izmantojot SSO).

en: No self-service (Deprecated)
lv: Nav pašapkalpošanās (novecojis)

en: The group can't use the query builder or drill through existing questions. They also can't see the data in the Browse data section. They can still view questions based on this data, if they have permissions to the relevant collection. ‘Blocked’, ‘Impersonated’ and ‘Sandboxed’ in another group will override ‘No self-service’.
lv: Grupa nevar izmantot vaicājumu veidotāju vai izpētīt esošos jautājumus. Viņi arī nevar redzēt datus sadaļā Pārlūkot datus. Viņi joprojām var skatīt uz šiem datiem balstītos jautājumus, ja viņiem ir attiecīgās kolekcijas atļaujas. Citas grupas opcijas “Bloķēts”, “Uzdojies” un “Smilškaste” aizstās iestatījumu “Bez pašapkalpošanās”.

en: Blocked (Pro)
lv: Bloķēts (Pro)

en: The group cannot view any data from the data source, even if they have collection access to view questions or dashboards that draw from that data.
lv: Grupa nevar skatīt nekādus datus no datu avota, pat ja tai ir piekļuve kolekcijai, lai skatītu jautājumus vai informācijas paneļus, kas iegūti no šiem datiem.

en: Schema or table ‘View data’ levels
lv: Shēmas vai tabulas “Skatīt datus” līmeņi

en: The group can view all data for that schema or table.
lv: Grupa var skatīt visus šīs shēmas vai tabulas datus.

en: "No self-service" works like it does for databases, except here it is scoped to individual schemas or tables.
lv: Bez pašapkalpošanās darbojas tāpat kā datu bāzēs, izņemot šeit, ja tas attiecas uz atsevišķām shēmām vai tabulām.

en: ‘Create queries’ levels
lv: 'Izveidot vaicājumus' līmeņus

en: Query builder and native
lv: Vaicājumu veidotājs un vietējais

en: The group can use both the query builder and the native code editor to create questions and models.
lv: Grupa var izmantot gan vaicājumu veidotāju, gan vietējā koda redaktoru, lai izveidotu jautājumus un modeļus.

en: Query builder only
lv: Tikai vaicājumu veidotājs

en: The group can use the query builder to create questions and models.
lv: Grupa var izmantot vaicājumu veidotāju, lai izveidotu jautājumus un modeļus.

en: The group can use the query builder to create questions and models for select schemas and tables.
lv: Grupa var izmantot vaicājumu veidotāju, lai izveidotu jautājumus un modeļus atlasītām shēmām un tabulām.

en: The group cannot create or edit questions, including drill-through.
lv: Grupa nevar izveidot vai rediģēt jautājumus, tostarp veikt urbšanu.

en: {0} The group can download results, up to a maximum number of rows that you set.
lv: {0} Grupa var lejupielādēt rezultātus, nepārsniedzot jūsu iestatīto maksimālo rindu skaitu.

en: {0} The group can edit metadata via the “Table metadata” tab in the Admin settings.
lv: {0} Grupa var rediģēt metadatus, izmantojot administratora iestatījumu cilni “Tabulas metadati”.

en: {0} The group can edit database settings for a given database in the “Database” tab of the Admin settings.
lv: {0} Grupa var rediģēt datu bāzes iestatījumus noteiktai datubāzei administratora iestatījumu cilnē “Datu bāze” .

en: Groups with View data access set to "Blocked" can't create queries.
lv: Grupas, kurām piekļuve skata datiem ir iestatīta uz “Bloķēta”, nevar izveidot vaicājumus.

en: Change "No self-service (Deprecated)" View data access to enable custom Create queries permissions.
lv: Mainiet iestatījumu “Nav pašapkalpošanās (novecojis)” Skatiet piekļuvi datiem, lai iespējotu pielāgotas vaicājumu izveides atļaujas.

en: In a future release, if a group's View data access for a database (or any of its schemas or tables) is still set to No self-service (Deprecated), Metabase will automatically change that group's View data access for the entire database to Blocked. We'll be defaulting to Blocked, the least permissive View data access, to prevent any unintended access to data.
lv: Ja nākamajā laidienā grupas piekļuves iespēja Skatīt datus datu bāzei (vai kādai no tās shēmām vai tabulām) joprojām ir iestatīta uz Bez pašapkalpošanās (novecojusi), metabāze automātiski mainīs šīs grupas piekļuves iespēju Skatīt datus visai datu bāzei uz Bloķēta. . Lai novērstu jebkādu netīšu piekļuvi datiem, pēc noklusējuma tiks iestatīta opcija Bloķēts — vismazāk atļautā piekļuve skata datiem.

en: Change access to this database to “Granular”?
lv: Vai mainīt piekļuvi šai datubāzei uz “Granular”?

en: As part of providing granular permissions for this one {0}, this group's native querying permissions will also be removed from all tables and schemas in this database.
lv: Nodrošinot detalizētas atļaujas šim vienumam {0}, šīs grupas vietējās vaicājumu atļaujas tiks noņemtas arī no visām tabulām un shēmām šajā datubāzē.

en: {0} has been restored.
lv: {0} ir atjaunots.

en: View in collection
lv: Skatīt kolekcijā

en: This item has been permanently deleted.
lv: Šis vienums ir neatgriezeniski izdzēsts.

en: Move to trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: Deleted items will appear here.
lv: Šeit tiks parādīti izdzēstie vienumi.

en: Pinned questions
lv: Piesprausti jautājumi

en: Move, trash, and more...
lv: Pārvietot, izmest miskastē un daudz ko citu...

en: Your feedback was submitted, thank you.
lv: Jūsu atsauksmes tika iesniegtas, paldies.

en: Use interactive embedding to offer multi-tenant, self-service analytics and dashboard creation in their own data sandbox. Pro and Enterprise plans only.
lv: Izmantojiet interaktīvo iegulšanu, lai piedāvātu vairāku nomnieku pašapkalpošanās analīzi un informācijas paneļa izveidi viņu pašu datu smilškastē. Tikai Pro un Enterprise plāni.

en: The TL;DR:
lv: TL ;DR :

en: Enable embedding in the settings
lv: Iestatījumos iespējot iegulšanu

en: Create a dashboard to be embedded
lv: Izveidojiet iegulšanai paredzētu informācijas paneli

en: Implement SSO to sign app users into Metabase
lv: Ieviesiet SSO, lai lietotņu lietotājus pierakstītu metabāzē

en: Configure collection permissions
lv: Konfigurējiet kolekcijas atļaujas

en: Setup data sandboxing to automatically scope data access based on user attributes
lv: Iestatiet datu smilškastes, lai automātiski aptvertu piekļuvi datiem, pamatojoties uz lietotāja atribūtiem

en: Hide any features you don't want to expose to your app’s users
lv: Paslēpiet visas funkcijas, kuras nevēlaties atklāt savas lietotnes lietotājiem

en: Customize the look and feel of your application to match your brand.
lv: Pielāgojiet savas lietojumprogrammas izskatu, lai tas atbilstu jūsu zīmolam.

en: Build it with the quick start
lv: Izveidojiet to ar ātro sākumu

en: {0} about interactive embedding
lv: {0} par interaktīvo iegulšanu

en: Hide these
lv: Paslēpiet šīs

en: Embedding done, all good
lv: Iegulšana pabeigta, viss kārtībā

en: I ran into issues
lv: Es saskāros ar problēmām

en: I'm not interested right now
lv: Mani šobrīd neinteresē

en: Embedding Metabase
lv: Metabāzes iegulšana

en: Interactive
lv: Interaktīvs

en: Static
lv: Statisks

en: Embedding has been automatically enabled for you
lv: Iegulšana jums ir iespējota automātiski

en: Because you expressed interest in embedding Metabase, we took this step for you so that you can more easily try it out. You can turn it off anytime in {0}.
lv: Tā kā jūs paudāt interesi par metabāzes iegulšanu , mēs veicām šo darbību jūsu vietā, lai jūs varētu vieglāk to izmēģināt. Varat to jebkurā laikā izslēgt pakalpojumā {0}.

en: Need more information?
lv: Vai nepieciešama papildu informācija?

en: Explore the {0} and {1} to learn more about what Metabase offers.
lv: Izpētiet {0} un {1}, lai uzzinātu vairāk par to, ko piedāvā Metabase .

en: embedding documentation
lv: iegulšanas dokumentācija

en: customer-facing analytics articles
lv: klientiem paredzēti analītikas raksti

en: How can we improve embedding?
lv: Kā mēs varam uzlabot iegulšanu?

en: Please let us know what happened. We’re always looking for ways to improve Metabase.
lv: Lūdzu, dariet mums zināmu, kas noticis. Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot metabāzi .

en: Feedback
lv: Atsauksmes

en: Tell us what happened
lv: Pastāstiet mums, kas notika

en: Leave your email if you want us to follow up with you
lv: Ja vēlaties, lai mēs ar jums sazināsimies, atstājiet savu e-pastu

en: Send
lv: Sūtīt

en: Use static embedding to present data that applies to all of your tenants at once without ad hoc query access to their data. Available in all plans.
lv: Izmantojiet statisko iegulšanu, lai parādītu datus, kas attiecas uz visiem jūsu īrniekiem vienlaikus bez ad hoc vaicājuma piekļuves viņu datiem. Pieejams visos plānos.

en: {0} a question or dashboard to embed. Then click {1}
lv: {0} jautājums vai informācijas panelis, ko iegult. Pēc tam noklikšķiniet uz {1}

en: share
lv: dalīties

en: Configure the parameters availability (editable, disabled or locked) in your app's code.
lv: Konfigurējiet parametru pieejamību (rediģējami, atspējoti vai bloķēti) savas lietotnes kodā.

en: Publish the dashboard or question
lv: Publicējiet informācijas paneli vai jautājumu

en: Add code to your app to sign a token for the embed request. Include values for locked parameters if you have any
lv: Pievienojiet savai lietotnei kodu, lai parakstītu iegulšanas pieprasījuma pilnvaru. Iekļaujiet bloķēto parametru vērtības, ja tādas ir

en: Embed the dashboard into your app using an iframe, the URL and the signed token.
lv: Ieguliet informācijas paneli savā lietotnē, izmantojot iframe , URL un parakstīto pilnvaru.

en: Embed this example dashboard
lv: Iegult šo informācijas paneļa piemēru

en: {0} about static embedding
lv: {0} par statisko iegulšanu

en: Here are some popular metrics
lv: Šeit ir daži populāri rādītāji

en: Search and quickly jump to things
lv: Meklējiet un ātri pārejiet pie lietām

en: Search...
lv: Meklēt...

en: Filter type
lv: Filtra veids

en: Disconnect from cards
lv: Atvienojiet no kartēm

en: Select columns to combine
lv: Atlasiet kolonnas, kuras apvienot

en: Combine columns
lv: Apvienojiet kolonnas

en: Extract columns
lv: Izvilkt kolonnas

en: Select column to extract from
lv: Atlasiet kolonnu, no kuras izvilkt

en: Select part of '{0}' to extract
lv: Atlasiet daļu no '{0}', ko izvilkt

en: Metric moved to {0}
lv: Metrika pārvietota uz {0}

en: Search items in trash
lv: Meklēt vienumus miskastē

en: Separate values with commas, tabs or newlines.
lv: Atdaliet vērtības ar komatiem, tabulēšanas zīmēm vai jaunām rindiņām.

en:  Use double quotes for values containing commas.
lv: Izmantojiet dubultās pēdiņas vērtībām, kas satur komatus.

en: Extract part of column
lv: Izvilkt kolonnas daļu

en: New column
lv: Jauna kolonna

en: Compared to previous year
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo gadu

en: Compared to previous quarter
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni

en: Compared to previous month
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi

en: Compared to previous week
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu

en: Compared to previous day
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo dienu

en: Compared to previous hour
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo stundu

en: Compared to previous minute
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo minūti

en: Compared to previous second
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo sekundi

en: Compared to previous millisecond
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo milisekundi

en: Pick data to join
lv: Izvēlieties datus, lai pievienotos

en: Edit metric definition
lv: Rediģēt metrikas definīciju

en: Recents
lv: Nesen

en: There weren't any recent items.
lv: Nesen nebija nevienas preces.

en: Earlier
lv: Agrāk

en: Select a column...
lv: Atlasiet kolonnu...

en: Combine “{0}” with other columns
lv: Apvienojiet “{0}” ar citām kolonnām

en: Separated by {0}
lv: Atdala {0}

en: Add column
lv: Pievienot kolonnu

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Control the display of Metabase documentation and Metabase references in your instance.
lv: metabāzes dokumentācijas un metabāzes atsauču rādīšanu savā instancē.

en: Metabase illustrations
lv: Metabāzes ilustrācijas

en: Customize each of the illustrations in Metabase
lv: metabāzes ilustrācijām

en: Login and unsubscribe pages
lv: Pieteikšanās un abonēšanas lapas

en: Landing page
lv: Galvenā lapa

en: When calculations return no results
lv: Kad aprēķini nedod rezultātus

en: When no objects can be found
lv: Kad nevar atrast objektus

en: You must define how the measure is calculated to save this metric
lv: Lai saglabātu šo metriku, ir jādefinē, kā tiek aprēķināts mērs

en: How often should we check for results?
lv: Cik bieži mums jāpārbauda rezultāti?

en: Check
lv: Pārbaudiet

en: Retained
lv: Saglabāts

en: Compared to previous
lv: Salīdzinot ar iepriekšējo

en: Move this collection to trash?
lv: Vai pārvietot šo kolekciju uz atkritni?

en: The dashboards, collections, and alerts in this collection will also be moved to the trash.
lv: Arī šajā kolekcijā esošie informācijas paneļi, kolekcijas un brīdinājumi tiks pārvietoti uz atkritni.

en: Trash this?
lv: Izmest šo miskasti?

en: Move this page to trash?
lv: Vai pārvietot šo lapu uz miskasti?

en: Move this dashboard to trash?
lv: Vai pārvietot šo informācijas paneli uz miskasti?

en: trashed
lv: izmesti miskastē

en: Move this question to trash?
lv: Vai pārvietot šo jautājumu uz miskasti?

en: This question will be removed from any dashboards or alerts using it.
lv: Šis jautājums tiks noņemts no visiem informācijas paneļiem vai brīdinājumiem, kas to izmanto.

en: Move this model to trash?
lv: Vai pārvietot šo modeli uz atkritni?

en: This model will be removed from any dashboards or alerts using it.
lv: Šis modelis tiks noņemts no visiem informācijas paneļiem vai brīdinājumiem, kas to izmanto.

en: Archive this metric?
lv: Vai arhivēt šo rādītāju?

en: This metric will be removed from any dashboards or pulses using it.
lv: Šī metrika tiks noņemta no visiem informācijas paneļiem vai impulsiem, kas to izmantos.

en: Question not found
lv: Jautājums nav atrasts

en: A cron expression is required
lv: Nepieciešama cron izteiksme

en: Schedule: pick when to regularly invalidate the cache
lv: Grafiks: izvēlieties, kad regulāri anulēt kešatmiņu

en: Scheduled
lv: Plānots

en: Duration: keep the cache for a number of hours
lv: Ilgums: saglabājiet kešatmiņu vairākas stundas

en: Duration
lv: Ilgums

en: Change access to this database to “Sandboxed”?
lv: Vai mainīt piekļuvi šai datubāzei uz “Sandboxed”?

en: This group's native querying permissions will be removed from all tables and schemas in this database.
lv: Šīs grupas vietējās vaicājumu atļaujas tiks noņemtas no visām tabulām un shēmām šajā datubāzē.

en: Verify this metric
lv: Pārbaudiet šo rādītāju

en: Created at
lv: Izveidots plkst

en: Error deleting table | Error deleting tables
lv[0]: Dzēšot tabulu, radās kļūda
lv[1]: Dzēšot tabulu, radās kļūda
lv[2]: Dzēšot tabulas, radās kļūda

en: 1 table deleted | {0} tables deleted
lv[0]: 1 tabula ir izdzēsta
lv[1]: 1 tabula ir izdzēsta
lv[2]: {0} tabulas ir izdzēstas

en: Selected {0} table | Selected {0} tables
lv[0]: Atlasīta {0} tabula
lv[1]: Izvēlēta {0} tabula
lv[2]: Izvēlētas {0} tabulas

en: Manage Uploads
lv: Pārvaldīt augšupielādes

en: Uploaded Tables
lv: Augšupielādētās tabulas

en: Enter a positive number.
lv: Ievadiet pozitīvu skaitli.

en: Enter an integer.
lv: Ievadiet veselu skaitli.

en: Use default: each question will use its own policy or the database policy
lv: Izmantot noklusējumu: katram jautājumam tiks izmantota sava politika vai datu bāzes politika

en: Use default: use the database or dashboard policy
lv: Izmantot noklusējumu: izmantojiet datu bāzes vai informācijas paneļa politiku

en: Adaptive: use a query’s average execution time to determine how long to cache its results
lv: Adaptīvs: izmantojiet vaicājuma vidējo izpildes laiku, lai noteiktu, cik ilgi kešatmiņā jāglabā tā rezultāti

en: Adaptive
lv: Adaptīvs

en: Don’t cache results
lv: Neglabājiet rezultātus kešatmiņā

en: No caching
lv: Nav kešatmiņas

en: Delete permanently
lv: Dzēst neatgriezeniski

en: Delete item permanently? | Delete {0} items permanently?
lv[0]: Vai neatgriezeniski dzēst vienumu?
lv[1]: Vai neatgriezeniski dzēst vienumu?
lv[2]: Vai neatgriezeniski dzēst {0} vienumus?

en: {0} item has been permanently deleted. | {0} items have been permanently deleted.
lv[0]: {0} vienums ir neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: {0} vienums ir neatgriezeniski izdzēsts.
lv[2]: {0} vienumi ir neatgriezeniski izdzēsti.

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Choose a dashboard
lv: Izvēlieties informācijas paneli

en: Something's gone wrong.
lv: Kaut kas ir nogājis greizi.

en:  Click for more information
lv: Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas

en: Your {0} timezone
lv: Jūsu {0} laika josla

en: calendar day
lv: kalendārā diena

en: Trustworthy definitions to start from.
lv: Uzticamas definīcijas, no kurām sākt.

en: Pick what you want to replace this with
lv: Izvēlieties, ar ko vēlaties to aizstāt

en: Metric replaced
lv: Metrika nomainīta

en: Metabase is under maintenance and is operating in read-only mode. Please contact your administrator for details.
lv: Metabāze tiek uzturēta un darbojas tikai lasīšanas režīmā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu administratoru.

en: Search for anything or jump somewhere…
lv: Meklējiet jebko vai lēkiet kaut kur…

en: Browse models
lv: Pārlūkot modeļus

en: Browse databases
lv: Pārlūkojiet datu bāzes

en: Filter settings
lv: Filtra iestatījumi

en: It's okay to play around with metrics
lv: Ir pareizi spēlēties ar metriku

en: Remove column
lv: Noņemt kolonnu

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Row offset cannot be zero
lv: Rindas nobīde nevar būt nulle

en: Returns the value of an expression in a different row
lv: Atgriež izteiksmes vērtību citā rindā

en: expression
lv: izteiksme

en: The value to get from a different row.
lv: Vērtība, kas jāiegūst no citas rindas.

en: rowOffset
lv: rindu nobīde

en: Row number relative to the current row, for example -1 for the previous row or 1 for the next row.
lv: Rindas numurs attiecībā pret pašreizējo rindu, piemēram, -1 iepriekšējai rindai vai 1 nākamajai rindai.

en: Extracts the host (domain name and TLD, eg. "metabase.com" from "status.metabase.com") from a URL or email
lv: Izvelk resursdatoru (domēna nosaukumu un TLD, piemēram, "metabase.com" no "status.metabase.com") no URL vai e-pasta

en: urlOrEmail
lv: urlVaiEmail

en: The URL or Email column to extract the host from.
lv: Sleja URL vai E-pasts, no kuras izvilkt resursdatoru.

en: Extracts the domain name (eg. "metabase") from a URL or email
lv: Izvelk domēna nosaukumu ( piem., " metabāze ") no URL vai e-pasta

en: The URL or Email column to extract domain names from.
lv: URL vai e-pasta kolonna, no kuras izvilkt domēna nosaukumus.

en: Extracts the first subdomain (eg. "status" from "status.metabase.com", "" from "bbc.co.uk") from a URL. Ignores "www".
lv: Izvelk pirmo apakšdomēnu ( piemēram, "status" no "status.metabase.com", "" no "bbc.co.uk") no URL. Ignorē "www".

en: The URL column to extract the subdomain from.
lv: URL kolonna, no kuras izvilkt apakšdomēnu.

en: ProfileImage
lv: Profila attēls

en: Returns the localized short name ("Apr") for the given month number (4)
lv: Atgriež lokalizēto īso nosaukumu ("Apr") norādītajam mēneša numuram (4)

en: monthNumber
lv: mēnesisNumurs

en: Column or expression giving the number of a month in the year, 1 to 12.
lv: Kolonna vai izteiksme, kas norāda mēneša skaitu gadā, no 1 līdz 12.

en: Birthday Month
lv: Dzimšanas dienas mēnesis

en: Returns a string like "Q1", given the quarter number
lv: Atgriež virkni, piemēram, "Q1", ņemot vērā ceturkšņa numuru

en: quarterNumber
lv: ceturksnisNumurs

en: Column or expression giving the number of a quarter of the year, 1 to 4.
lv: Kolonna vai izteiksme, kas norāda gada ceturkšņa skaitli no 1 līdz 4.

en: Fiscal Quarter
lv: Fiskālais ceturksnis

en: Returns the localized name of a day of the week, given the day's number.
lv: Atgriež nedēļas dienas lokalizētu nosaukumu, ņemot vērā dienas numuru.

en: dayNumber
lv: dienaNumber

en: Column or expression giving the number of a day of the week, 1 to 7. Which day is 1 is defined in your localization setting; default Sunday.
lv: Kolonna vai izteiksme, kas norāda nedēļas dienas skaitli no 1 līdz 7. Kura diena ir 1, ir definēta jūsu lokalizācijas iestatījumos; noklusējuma svētdiena.

en: Weekday
lv: Darba diena

en: Takes a datetime and returns an integer (1-7) with the number of the day of the week. Which day is 1 is defined in your localization settings.
lv: Ņem datumu un laiku un atgriež veselu skaitli (1–7) ar nedēļas dienas numuru. Kura diena ir 1, ir norādīta jūsu lokalizācijas iestatījumos.

en: Common functions
lv: Kopīgas funkcijas

en: Common aggregations
lv: Kopējie apkopojumi

en: Shortcuts
lv: Īsceļis

en: Trash
lv: Atkritumi

en: This may impact the models and questions that use the table(s) as their data source. This can't be undone.
lv: Tas var ietekmēt modeļus un jautājumus, kas izmanto tabulu(-as) kā datu avotu. Šo darbību nevar atsaukt.

en: Also send all models and questions based on this table to the trash | Also send all models and questions based on these tables to the trash
lv[0]: Arī visus modeļus un jautājumus, pamatojoties uz šo tabulu, nosūtiet uz miskasti
lv[1]: Arī visus modeļus un jautājumus, pamatojoties uz šo tabulu, nosūtiet uz miskasti
lv[2]: Nosūtiet arī uz miskasti visus modeļus un jautājumus, kas balstīti uz šīm tabulām

en: Minimize maintenance
lv: Samaziniet apkopi

en: {0} for fast, reliable, and secure deployment.
lv: {0} ātrai, uzticamai un drošai izvietošanai.

en: Migrate to Metabase Cloud
lv: Migrējiet uz Metabase Cloud

en: Get automatic updates
lv: Saņemiet automātiskos atjauninājumus

en: Delete {0} permanently?
lv: Vai neatgriezeniski dzēst {0}?

en: Add this metric to a dashboard
lv: Pievienojiet šo metriku informācijas panelim

en: Save metric
lv: Saglabāt metriku

en: First, save your metric
lv: Vispirms saglabājiet metriku

en: What is the name of your metric?
lv: Kāds ir jūsu metrikas nosaukums?

en: {0} - Modified
lv: {0} — pārveidots

en: A date variable in this card can only be connected to a time type with the single date option.
lv: Datuma mainīgo šajā kartītē var savienot tikai ar laika veidu, izmantojot viena datuma opciju.

en: A number variable in this card can only be connected to a number filter with Equal to operator.
lv: Ciparu mainīgo šajā kartē var savienot tikai ar skaitļu filtru ar operatoru Vienāds ar.

en: A text variable in this card can only be connected to a text filter with Is operator.
lv: Teksta mainīgo šajā kartē var savienot tikai ar teksta filtru ar operatoru Is.

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Search documentation for "{0}"
lv: Meklēt dokumentācijā "{0}"

en: View search results for "{0}"
lv: Skatīt meklēšanas rezultātus vaicājumam “{0}”

en: Your database was added! Want to configure permissions?
lv: Jūsu datu bāze tika pievienota! Vai vēlaties konfigurēt atļaujas?

en: You can change these settings later in the Permissions tab. Do you want to configure it?
lv: Šos iestatījumus vēlāk varat mainīt cilnē Atļaujas. Vai vēlaties to konfigurēt?

en: Maybe later
lv: Varbūt vēlāk

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt atļaujas

en: {0} will only be able to use the query
    builder for {1}.
lv: {0} varēs izmantot tikai vaicājuma veidotāju vietnei {1}.

en: {0} will be able to use the query builder and write native queries for {1}.
lv: {0} varēs izmantot vaicājumu veidotāju un rakstīt vietējos vaicājumus vietnei {1}.

en: {0} will not be able to use the query builder or write native queries for {1}.
lv: {0} nevarēs izmantot vaicājumu veidotāju vai rakstīt vietējos vaicājumus vietnei {1}.

en: {0} will have granular query creation permissions for {1}.
lv: Vietnei {0} būs detalizētas vaicājuma izveides atļaujas domēnam {1}.

en: Didn't find any results
lv: Netika atrasts neviens rezultāts

en: Could not fetch preview
lv: Nevarēja ienest priekšskatījumu

en: Unpin from zero
lv: Atspraust no nulles

en: Line shape
lv: Līnijas forma

en: Line size
lv: Līnijas izmērs

en: Lighthouse
lv: Bāka

en: No illustration
lv: Nav ilustrācijas

en: Sailboat
lv: Buru laiva

en: The image you chose is larger than 2MB. Please choose another one.
lv: Jūsu izvēlētais attēls ir lielāks par 2 MB. Lūdzu, izvēlieties citu.

en: The image you chose is corrupted. Please choose another one.
lv: Jūsu izvēlētais attēls ir bojāts. Lūdzu, izvēlieties citu.

en: Choose File
lv: Izvēlēties failu

en: No file chosen
lv: Nav izvēlēts neviens fails

en: Remove uploaded image
lv: Noņemiet augšupielādēto attēlu

en: Remove custom illustration
lv: Noņemiet pielāgoto ilustrāciju

en: The “No self-service” access level for View data is going away.
lv: Datu skatīšanas piekļuves līmenis “Bez pašapkalpošanās” tiks pārtraukts.

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: In a future release, if a group’s View data access for a database (or any of its schemas or tables) is still set to “No self-service (deprecated)”, Metabase will automatically change that group’s View data access for the entire database to “Blocked”. We’ll be defaulting to “Blocked”, the least permissive View data access, to prevent any unintended access to data.
lv: Ja kādā turpmākā laidienā grupas piekļuve datu skatīšanai datu bāzei (vai kādai no tās shēmām vai tabulām) joprojām ir iestatīta uz “Bez pašapkalpošanās (novecojusi)”, Metabase automātiski mainīs šīs grupas piekļuvi datiem skatīt visai datubāzei. uz "Bloķēts". Pēc noklusējuma tiks iestatīta opcija “Bloķēts”, kas ir vismazāk atļautā piekļuve skata datiem, lai novērstu jebkādu netīšu piekļuvi datiem.

en: Need help? See our docs.
lv: Vajadzīga palīdzība? Skatiet mūsu dokumentus.

en: Permissions help
lv: Atļaujas palīdz

en: View data
lv: Skatīt datus

en: Create queries
lv: Izveidojiet vaicājumus

en: Migrate to Cloud
lv: Migrēt uz Cloud

en: Migration to Metabase Cloud failed
lv: Migrācija uz Metabase Cloud neizdevās

en: Migration to Metabase Cloud failed on {0}.
lv: Migrācija uz Metabase Cloud neizdevās {0}.

en: Talking to Metabase Cloud...
lv: Saruna ar Metabase Cloud...

en: Taking a snapshot of this instance...
lv: Notiek šī gadījuma momentuzņēmuma uzņemšana...

en: Uploading the snapshot to the cloud...
lv: Notiek momentuzņēmuma augšupielāde mākonī...

en: Migration to Metabase Cloud has been canceled.
lv: Migrācija uz Metabase Cloud ir atcelta .

en: You are now migrating to Metabase Cloud
lv: Jūs tagad migrējat uz Metabase Cloud

en: This instance will be in read-only mode when taking a snapshot. It could take up to 30 minutes.
lv: Uzņemot momentuzņēmumu, šis gadījums būs tikai lasīšanas režīmā. Tas var ilgt līdz 30 minūtēm.

en: This instance is no longer read-only.
lv: Šis gadījums vairs nav tikai lasāms.

en: In the meantime, you can go to the {0} to finish account creation and configuring your new Cloud instance.
lv: Tikmēr varat doties uz vietni {0}, lai pabeigtu konta izveidi un jaunās mākoņa instances konfigurēšanu.

en: Cancel migration
lv: Atcelt migrāciju

en: Cancel migration?
lv: Vai atcelt migrāciju?

en: We will cancel the migration process. After that, this instance will no longer be read-only.
lv: Mēs atcelsim migrācijas procesu. Pēc tam šī instance vairs nebūs tikai lasāma.

en: It only takes a few clicks to migrate this instance to Metabase Cloud.
lv: Metabase Cloud, ir nepieciešami tikai daži klikšķi .

en: There is no additional cost for your Pro account.
lv: Par jūsu Pro kontu nav jāmaksā papildu maksa.

en: You will get:
lv: Tu saņemsi:

en: Automatic upgrades
lv: Automātiski jauninājumi

en: Freedom from having to manage your own server
lv: Brīvība no nepieciešamības pārvaldīt savu serveri

en: A preconfigured SMTP server
lv: Iepriekš konfigurēts SMTP serveris

en: Migrate this instance to Metabase Cloud now?
lv: Vai tagad migrēt šo gadījumu uz Metabase Cloud?

en: Once you start this process, we’ll take a snapshot of this instance, then upload it to a new Cloud instance.
lv: Kad sāksit šo procesu, mēs uzņemsim šīs instances momentuzņēmumu un pēc tam augšupielādēsim to jaunā mākoņa instancē.

en: You will be directed to Metabase Store to create an account and configure the instance details.
lv: Jūs tiksit novirzīts uz Metabase Store, lai izveidotu kontu un konfigurētu instanču informāciju.

en: During the snapshot step, this instance will be in a read-only mode. This should take 5-30 minutes depending on your instance’s size.
lv: Momentuzņēmuma darbības laikā šī instance būs tikai lasīšanas režīmā. Tam vajadzētu ilgt 5–30 minūtes atkarībā no jūsu instances lieluma.

en: Migrate now
lv: Migrēt tagad

en: The snapshot has been uploaded to the Cloud
lv: Momentuzņēmums ir augšupielādēts mākonī

en: Please complete the migration process on the Metabase Store.
lv: Lūdzu, pabeidziet migrācijas procesu metabāzes veikalā.

en: This instance is no longer in read-only mode.
lv: Šis gadījums vairs nav tikai lasīšanas režīmā.

en: Go to Metabase Store
lv: Dodieties uz Metabase Store

en: Restart the process
lv: Resāciet procesu

en: My new dashboard
lv: Mans jaunais informācijas panelis

en: Choose a question or model
lv: Izvēlieties jautājumu vai modeli

en: First column
lv: Pirmā kolonna

en: Second column
lv: Otrā kolonna

en: Third column
lv: Trešā kolonna

en: Fourth column
lv: Ceturtā kolonna

en: Fifth column
lv: Piektā kolonna

en: Sixth column
lv: Sestā kolonna

en: Seventh column
lv: Septītā kolonna

en: Eighth column
lv: Astotā kolonna

en: Ninth column
lv: Devītā kolonna

en: space
lv: telpa

en: Combined {0}
lv: Apvienotā {0}

en: Y-axis must not cross 0 when using log scale.
lv: Izmantojot log skalu, Y ass nedrīkst šķērsot 0.

[ctx: {0} is either "Metabase" or the customized name of the application.]
en: This will create a table for each of your models in a dedicated schema. ${ 0 } will refresh them on a schedule. Questions and queries that use your models will query these tables.
lv: Tādējādi tiks izveidota tabula katram jūsu modelim īpašā shēmā. ${0} tos atsvaidzinās pēc grafika. Jautājumi un vaicājumi, kas izmanto jūsu modeļus, vaicās šajās tabulās.

[ctx: Shown when a cache is being cleared]
en: Clearing cache…
lv: Notiek kešatmiņas notīrīšana…

[ctx: This is a verb, for a confirmation button]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: {0} is the name of a user]
en: {0} verified this
lv: {0} to apstiprināja

[ctx: {0} is the name of a user]
en: {0} removed verification
lv: {0} noņēma verifikāciju

[ctx: {0} is the name of a user, {1} is the status of a review]
en: {0} changed status to {1}
lv: {0} mainīja statusu uz {1}

[ctx: Verb]
en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

[ctx: Verb]
en: Duplicate
lv: Dublikāts

[ctx: Precedes the name of a user]
en: Deleted by
lv: Izdzēsa

[ctx: Time which the item was deleted]
en: Deleted at
lv: Izdzēsts plkst

[ctx: {0} is a verb like 'Send', {1} is an adverb like 'hourly', {2} is a number of minutes]
en: {0} {1} at {2} minutes past the hour
lv: {0} {1}, {2} minūtes pēc stundas

[ctx: {0} is a verb like 'Send', {1} is an adverb like 'hourly', {2} is a time like '12:00pm']
en: {0} {1} at {2}
lv: {0} {1} plkst. {2}

[ctx: {0} is a verb like 'Send', {1} is an adverb like 'hourly', {2} is a day like 'Tuesday', {3} is a time like '12:00pm']
en: {0} {1} on {2} at {3}
lv: {0} {1}, {2} plkst. {3}

[ctx: {0} is a verb like 'Send', {1} is an adverb like 'hourly', {2} is the noun '15th' (as in 'the 15th of the month'), {3} is a time like '12:00pm']
en: {0} {1} on the {2} at {3}
lv: {0} {1}, {2} plkst. {3}

[ctx: {0} is a verb like 'Send', {1} is an adverb like 'hourly', {2} is an adjective like 'first', {3} is a day like 'Tuesday', {4} is a time like '12:00pm']
en: {0} {1} on the {2} {3} at {4}
lv: {0} {1}, {2} {3} plkst. {4}

[ctx: adverb]
en: hourly
lv: stundu

[ctx: adverb]
en: daily
lv: katru dienu

[ctx: adverb]
en: weekly
lv: iknedēļas

[ctx: adverb]
en: monthly
lv: katru mēnesi

[ctx: Appears in contexts like 'Monthly on the first Monday']
en: first
lv: vispirms

[ctx: Appears in contexts like 'Monthly on the last Monday']
en: last
lv: Pēdējais

[ctx: This is a noun meaning 'the fifteenth of the month', not an adjective. It appears in the phrase 'Monthly on the 15th']
en: 15th
lv: 15

[ctx: {0} is the name of a database table to be deleted]
en: Delete {0}?
lv: Vai dzēst {0}?

[ctx: {0} is the number of database tables to be deleted]
en: Delete {0} tables?
lv: Vai dzēst {0} tabulas?

[ctx: {0} is the name of the entity being trashed, e.g. My Awesome Dashboard]
en: {0} has been moved to the trash.
lv: {0} ir pārvietots uz atkritni.

[ctx: {0} is the name of the entity being restored from the trash, e.g. My Awesome Dashboard]
en: {0} has been restored.
lv: {0} ir atjaunots.

[ctx: {0} is the entity in the trash, e.g. collection, dashboard, etc.]
en: This {0} is in the trash.
lv: Šis {0} ir miskastē.

[ctx: {0} is an email address]
en: Please try again later, and reach out to us at {0} if you need help.
lv: Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz un, ja nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums pa {0}.

[ctx: {0} is the date and time the snapshot was uploaded]
en: Snapshot uploaded on {0}.
lv: Momentuzņēmums augšupielādēts {0}.

[ctx: A verb, shown in the sidebar]
en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Could not find any questions for the criteria you specified.
lv: Nevarēja atrast nevienu jautājumu atbilstoši jūsu norādītajiem kritērijiem.

en: No cache configuration to invalidate.
lv: Nav kešatmiņas konfigurācijas, ko atzīt par nederīgu.

en: Cleared a cached result. | Cleared {0} cached results.
lv[0]: Notīrīts kešatmiņā saglabātais rezultāts.
lv[1]: Notīrīts kešatmiņā saglabātais rezultāts.
lv[2]: Notīrīti kešatmiņā {0} rezultāti.

en: Invalidated cache configuration. | Invalidated {0} cache configurations.
lv[0]: Nederīga kešatmiņas konfigurācija.
lv[1]: Nederīga kešatmiņas konfigurācija.
lv[2]: Nederīgas {0} kešatmiņas konfigurācijas.

en: No cached results to clear.
lv: Nav kešatmiņā saglabāto rezultātu, ko notīrīt.

en: Nothing to invalidate.
lv: Nav ko atzīt par nederīgu.

en: Card of type {0} is invalid, cannot be saved.
lv: Karte ar tipu {0} nav derīga, to nevar saglabāt.

en: Get customizable, flexible, and scalable customer-facing analytics in no time
lv: Ātri iegūstiet pielāgojamu, elastīgu un mērogojamu, klientiem orientētu analīzi

en: Setup embedding
lv: Iestatīt iegulšanu

en: Snowflake doesn''t support extract us week
lv: Sniegpārsla neatbalsta izvilkšanu mums nedēļā

en: Window function requires either breakouts or order by in the query
lv: Logu funkcijai ir nepieciešami sadalījumi vai sakārtošana pēc vaicājuma

en: Indicates if at the end of the setup a valid license was active
lv: Norāda, vai iestatīšanas beigās bija aktīva derīga licence

en: Embedding homepage status, indicating if it's visible, hidden or has been dismissed
lv: Sākumlapas statusa iegulšana, norādot, vai tā ir redzama, paslēpta vai ir noraidīta

en: Indicates if embedding has enabled automatically during the setup because the user was interested in embedding
lv: Norāda, vai iestatīšanas laikā iegulšana ir iespējota automātiski, jo lietotājs bija ieinteresēts iegulšanā

en: Extract domain, host…
lv: Izvilkt domēnu, mitināt…

en: OFFSET is not supported in custom expressions
lv: OFFSET netiek atbalstīts pielāgotajās izteiksmēs

en: OFFSET is not supported in custom filters
lv: OFFSET netiek atbalstīts pielāgotajos filtros

en: OFFSET in a custom expression requires a sort order
lv: OFFSET pielāgotajā izteiksmē ir nepieciešama kārtošanas secība

en: {0} contains {1} selections
lv: {0} satur {1} atlases

en: {0} starts with {1} selections
lv: {0} sākas ar {1} atlasēm

en: {0} ends with {1} selections
lv: {0} beidzas ar {1} atlasēm

en: {0} does not contain {1} selections
lv: {0} nesatur {1} atlases

en: Dump file for migrations. Internal test use only.
lv: Dump fails migrācijai. Izmanto tikai iekšējai pārbaudei.

en: Custom dump version for migrations. Internal test use only.
lv: Pielāgota izgāztuves versija migrācijai. Izmanto tikai iekšējai pārbaudei.

en: Store URL for migrations. Internal test use only.
lv: Veikala URL migrācijai. Izmanto tikai iekšējai pārbaudei.

en: Boolean indicating whether a Metabase's is in read-only mode with regards to its app db. Will take up to 1m to propagate to other Metabase instances in a cluster.Audit tables are excluded from read-only-mode mode.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai metabāze ir tikai lasīšanas režīmā attiecībā uz tās lietotnes db. Būs nepieciešams līdz 1 m, lai izplatītos uz citiem metabāzes gadījumiem klasterī . Audita tabulas tiek izslēgtas no tikai lasīšanas režīma.

en: Metabase is in read-only-mode mode!
lv: Metabāze ir tikai lasīšanas režīmā!

en: You must specify a new `parent_id` to un-trash to.
lv: Lai noņemtu miskasti, ir jānorāda jauns vecāku_id .

en: Permission type {0} is not a database-level permission.
lv: Atļaujas veids {0} nav datu bāzes līmeņa atļauja.

en: You cannot edit permissions for the Trash collection or its descendants.
lv: Jūs nevarat rediģēt atļaujas kolekcijai Miskaste vai tās pēcnācējiem.

en: trashed {0}
lv: izmests atkritnē {0}

en: untrashed {0}
lv: izņemts no miskastes {0}

en: User preference for whether the 'Browse models' page should be filtered to show only verified models.
lv: Lietotāja izvēle, vai lapa Pārlūkot modeļus ir jāfiltrē, lai tiktu rādīti tikai pārbaudīti modeļi.

en: User preference for the state of the native query preview in the notebook.
lv: Lietotāja izvēle vietējā vaicājuma priekšskatījuma stāvoklim piezīmju grāmatiņā.

en: User preference for whether the 'Browse' section of the nav is expanded.
lv: Lietotāja izvēle, vai nav izvērsta sadaļa Pārlūkot.

en: User preference for whether the 'Bookmarks' section of the nav is expanded.
lv: Lietotāja izvēle, vai nav izvērsta sadaļa "Grāmatzīmes".

en: Last user set sidebar width for the native query preview in the notebook.
lv: Pēdējais lietotājs piezīmju grāmatiņā iestatīja sānjoslas platumu vietējā vaicājuma priekšskatījumam.

en: Options for displaying the illustration on the landing page.
lv: Ilustrācijas rādīšanas opcijas galvenajā lapā.

en: The custom illustration for when there are no results after searching.
lv: Pielāgota ilustrācija gadījumiem, kad pēc meklēšanas nav rezultātu.

en: Options for displaying the illustration when there are no results after running a question.
lv: Ilustrācijas parādīšanas opcijas, ja pēc jautājuma izpildes nav rezultātu.

en: Options for displaying the illustration when there are no results after searching.
lv: Ilustrācijas parādīšanas iespējas, ja pēc meklēšanas nav rezultātu.

en: The ID of the example dashboard.
lv: Piemēra informācijas paneļa ID.

en: Options for displaying the illustration on the login page.
lv: Ilustrācijas parādīšanas iespējas pieteikšanās lapā.

en: Upload settings
lv: Augšupielādes iestatījumi

en: The custom illustration for when there are no results after running a question.
lv: Pielāgota ilustrācija gadījumiem, kad pēc jautājuma izpildes nav rezultātu.

en: The custom illustration for the landing page.
lv: Pielāgota galvenās lapas ilustrācija.

en: SQL Parsing is disabled
lv: SQL parsēšana ir atspējota

en: The custom illustration for the login page.
lv: Pielāgota pieteikšanās lapas ilustrācija.

en: {0} is not supported by {1} driver.
lv: {0} neatbalsta {1} draiveris.

en: Segment {0} does not exist, belongs to a different Database, or is invalid.
lv: Segments {0} neeksistē, pieder citai datu bāzei vai ir nederīgs.

en: Whether to log health check requests from session middleware.
lv: Vai reģistrēt veselības pārbaudes pieprasījumus no sesijas starpprogrammatūras.

en: SCIM configuration
lv: SCIM konfigurācija

en: Upload Management
lv: Augšupielādes pārvaldība

en: This is the URL where your users go to log in to your identity provider. Depending on which IdP you''re
    using, this usually looks like `https://your-org-name.example.com` or `https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml`
lv: Šis ir URL, uz kuru dodas jūsu lietotāji, lai pieteiktos jūsu identitātes nodrošinātājam. Atkarībā no tā, kuru IDP izmantojat, tas parasti izskatās šādi: "https://your-org-name.example.com" vai "https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml".

en: This is a unique identifier for the IdP. Often referred to as Entity ID or simply 'Issuer'. Depending
    on your IdP, this usually looks something like `http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v`
lv: Šis ir unikāls IDP identifikators. Bieži dēvē par entītijas ID vai vienkārši “izsniedzēju”. Atkarībā no jūsu IDP tas parasti izskatās šādi: "http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v".

en: There was an error deleting the table
lv: Dzēšot tabulu, radās kļūda
