Metabase - en to he translation catalogue (7492 entries)

en: Your database has been added!
he: הוספנו את בסיס הנתונים שלך!

en: We took a look at your data, and we have some automated explorations that we can show you!
he: בחנו את בסיס הנתונים שלך ולהלן מספר ניתוחים אוטומטיים שונים של המידע שאנו יכולים להראות לך!

en: I'm good thanks
he: אני בסדר, תודה

en: Explore this data
he: חפש במידע

en: Select a database type
he: בחר את סוג בסיס הנתונים

en: Save
he: שמור

en: To do some of its magic, Metabase needs to scan your database. We will also rescan it periodically to keep the metadata up-to-date. You can control when the periodic rescans happen below.
he: כדי לבצע את עבודתה אפליקציית Metabase צריכה לסרוק את בסיס הנתונים באופן קבוע כדי לשמור על סנכרון המידע. אתם יכולים לשלוט בתזמון של סריקות בסיס הנתונים

en: Database syncing
he: סנכרון בסיס הנתונים

en: This is a lightweight process that checks for
    updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this
    set to sync hourly.
he: זהו תהליך קל אשר סורק שינויים בבסיס הנתונים. ברוב המקרים תוכלו להשאיר את הערך כפי שהוא. מקונפג לסריקה כל שעה

en: Scan
he: סריקה

en: Scanning for Filter Values
he: סריקה עבור שינויים בפילטרים

en: Metabase can scan the values present in each
    field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This
    can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large
    database.
he: Metabase יכולה לסרוק את הנתונים הקיימים בכל שדה בבסיס הנתונים הזה, וזאת על מנת להוסיף פילטרים בשולחן העבודה .שימו לב, פעולה זו הינה פעולה שגוזלת משאבי מחשוב במידה ובסיס הנתונים גדול.

en: When should Metabase automatically scan and cache field values?
he: מתי Metabase תסרוק באופן אוטמטי ותאכסן ב cache ערכי שדות?

en: Regularly, on a schedule
he: באופן סדיר, בהתאם לתזמון

en: Only when adding a new filter widget
he: רק כאשר מוסיפים פילטר Widget חדש

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will
    scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
he: כאשר משתמש מוסיף פילטר חדש לתצוגה או שאילתת SQL אזי Metabase יסרוק את השדות שממופים לאותה שאילתא כדי להציג את השדות המתאימים

en: Never, I'll do this manually if I need to
he: אף פעם. אני אבצע את הפעולה ידנית

en: Saving...
he: שומר...

en: Server error encountered
he: השרת דיווח על תקלה

en: Delete this database?
he: למחוק את בסיס הנתונים ?

en: All saved questions, metrics, and segments that rely on this database will be lost.
he: כל הנתונים שקיימים במערכת יימחקו

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לשחזר את הפעולה

en: If you're sure, please type
he: אם אתה בטוח נא הקלד

en: DELETE
he: מחיקה

en: in this box:
he: בתיבה

en: Cancel
he: ביטול

en: Delete
he: מחיקה

en: Databases
he: בסיס נתונים

en: Add Database
he: הוספת בסיס נתונים

en: Connection
he: קישור

en: Scheduling
he: תזמון

en: Save changes
he: שמירת נתונים

en: Actions
he: פעולות

en: Sync database schema now
he: סנכון בסיס הנתונים כעת

en: Starting…
he: מתחיל

en: Failed to sync
he: נכשל בסנכרון

en: Sync triggered!
he: סנכרון הופעל!

en: Re-scan field values now
he: סרוק מחדש ערכי שדות עכשיו

en: Failed to start scan
he: נכשל בהפעלת תהליך סריקה

en: Scan triggered!
he: סריקה הופעלה!

en: Danger Zone
he: איזור סכנה

en: Discard saved field values
he: התעלמות משמירת ערכי שדות

en: Remove this database
he: מחק את בסיס הנתונים

en: Add database
he: הוסף בסיס נתונים

en: Name
he: שם

en: Engine
he: סוג מנוע בסיס נתונים

en: Deleting...
he: מוחק...

en: Loading ...
he: טוען...

en: Bring the sample dataset back
he: החזר את בסיס הנתונים שמשמש כדוגמה

en: Couldn't connect to the database. Please check the connection details.
he: לא הצלחתי להתחבר לבסיס הנתונים. נא בדוק את הקישוריות.

en: Successfully created!
he: נוצר בהצלחה!

en: Successfully saved!
he: נשמר בהצלחה!

en: Edit
he: ערוך

en: Revision History
he: היסטוריית גרסאות

en: Retire this {0}?
he: מחק את {0} ?

en: Saved questions and other things that depend on this {0} will continue to work, but this {1} will no longer be selectable from the query builder.
he: שאלות שמורות ופעולות אחרות שתלויות ב {0} ימשיכו לעבוד, אבל {1} לא יהיה זמין. לבחירה במחולל הדוחות

en: If you're sure you want to retire this {0}, please write a quick explanation of why it's being retired:
he: אם אתם בטוחים שברצונכם לעזוב את {0}, נא הוסיפו תיאור קצר מדוע:

en: This will show up in the activity feed and in an email that will be sent to anyone on your team who created something that uses this {0}.
he: זה יופיע ברשימת הפעילויות ובדואר האלקטרוני שיישלח לכל מי שנמצא בקבוצה, ויצר שאילתה שמשתמשת ב {0}

en: Retire
he: עזוב

en: Retiring…
he: עוזב…

en: Failed
he: נכשלה

en: Success
he: הצלחה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: No column description yet
he: תיאור שדה לא קיים

en: Select a field visibility
he: בחר האם להציג את השדה

en: No special type
he: אין סוג מיוחד

en: Other
he: אחר

en: Select a special type
he: בחר סוג

en: Select a target
he: בחר יעד

en: Columns
he: עמודות

en: Column
he: עמודה

en: Visibility
he: מצב תצוגה

en: Type
he: סוג

en: Current database:
he: בסיס נתונים נוכחי:

en: Show original schema
he: הצג סכמת מקור

en: Data Type
he: סוג נתונים

en: Additional Info
he: מידע נוסף

en: Find a schema
he: מצא סכמה

en: {0} schema | {0} schemas
he[0]: {0} סכימה
he[1]: {0} סכימות

en: Why Hide?
he: מדוע להסתיר?

en: Technical Data
he: נתונים טכניים

en: Irrelevant/Cruft
he: לא רלוונטי / נגרס

en: Queryable
he: ניתן ליצור שאילתה

en: Hidden
he: מוסתר

en: No table description yet
he: לטבלה זו עדיין אין תיאור

en: Metadata Strength
he: חוזק נתונים

en: {0} Queryable Table | {0} Queryable Tables
he[0]: {0} טבלה שעליה ניתן לבצע שאילתה
he[1]: {0} טבלאות שעליהן ניתן לבצע שאילתות

en: {0} Hidden Table | {0} Hidden Tables
he[0]: {0} טבלה נסתרת
he[1]: {0} טבלאות נסתרות

en: Find a table
he: בחר טבלה

en: Schemas
he: סכמות

en: Metrics
he: מטריקות

en: Add a Metric
he: הוסף מטריקה

en: Definition
he: הגדרה

en: Create metrics to add them to the View dropdown in the query builder
he: צור מטריקות כדי להוסיף אותן לאפשרויות הזמינות לצפייה בבונה השאילתות

en: Segments
he: מקטעים

en: Add a Segment
he: הוסף מקטע

en: Create segments to add them to the Filter dropdown in the query builder
he: צור מקטעים והוסף אותם לשאילתה

en: created
he: נוצר

en: reverted to a previous version
he: חזור לגירסה קודמת

en: edited the title
he: שדה שם נערך

en: edited the description
he: שדה תיאור נערך

en: edited the
he: שדה נערך

en: made some changes
he: נעשו מספר שינויים

en: You
he: אתה

en: Datamodel
he: מודל נתונים

en:  History
he: היסטוריית

en: Revision History for
he: היסטוריית גרסאות

en: {0} – Field Settings
he: {0} - ערך שדות

en: Where this field will appear throughout Metabase
he: איפה השדה יוצג במערכת

en: Filtering on this field
he: מסנן על פי שדה זה

en: When this field is used in a filter, what should people use to enter the value they want to filter on?
he: מה להציג למשתמשים אחרים בשימוש בשדה זה

en: No description for this field yet
he: אין תאור לשדה

en: Original value
he: ערוף מקור

en: Mapped value
he: ערך ממופה

en: Enter value
he: הכנס ערך

en: Use original value
he: שימוש בערך מקור

en: Use foreign key
he: שימוש המפתח חיצוני

en: Custom mapping
he: מיפוי מותאם

en: Unrecognized mapping type
he: סוג מיפוי לא מוכר

en: Current field isn't a foreign key or FK target table metadata is missing
he: שדה נוכחי אינו foreign key או FK. מידע חסר על הטבלה

en: The selected field isn't a foreign key
he: השדה הנבחר אינו מפתח חיצוני

en: Display values
he: הצג נתונים

en: Choose to show the original value from the database, or have this field display associated or custom information.
he: בחר האם להציג את המידע מתוך הטבלה או ערכים מידע מותאם אישית

en: Choose a field
he: בחר שדה

en: Please select a column to use for display.
he: בחר שדה להצגה

en: Tip:
he: עֵצָה:

en: You might want to update the field name to make sure it still makes sense based on your remapping choices.
he: אנא עדכן את שם השדה וודא שהוא ממופה לרצונך

en: Cached field values
he: ערכי שדות מטמון

en: Metabase can scan the values for this field to enable checkbox filters in dashboards and questions.
he: Metabase יכול לסרוק את הערכים עבור שדה זה כדי לאפשר תיבת בחירה בלוחות תצוגה או שאילתאות

en: Re-scan this field
he: סרוק מחדש את השדה

en: Discard cached field values
he: התעלם מנתוני זכרון מטמון

en: Failed to discard values
he: נכשל בהשלכת הנתונים

en: Discard triggered!
he: פעולה להתעלמות החלה

en: Select any table to see its schema and add or edit metadata.
he: שחר כל טבלה כדי לראות את הסכימה שלה ולהוסיף או לערוך מידע

en: Name is required
he: שם הוא שדה הכרחי

en: Description is required
he: תיאור הוא שדה הכרחי

en: Revision message is required
he: הודעת גרסה היא שדה הכרחי

en: Aggregation is required
he: אגגרגציה הינה הכרחית

en: Edit Your Metric
he: ערוך את המטריקה

en: Create Your Metric
he: צור מטריקה

en: Make changes to your metric and leave an explanatory note.
he: בצע שינויים למידע שלך והשאר תיאור קצר

en: You can create saved metrics to add a named metric option to this table. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
he: תוכל ליצור מטריקות שמורות כדי להוסיף אפשרות לערך בשם לטבלה זו. מטריקות שמורות כוללות את סוג הצבירה, את השדה המצטבר, ואופציה כל מסנן שתוסיף. כדוגמה, אתה יכול להשתמש בזה כדי ליצור משהו כמו הדרך הרשמית לחישוב "מחיר ממוצע" לטבלת הזמנות.

en: Result:
he: תוצאה

en: Name Your Metric
he: תנו שם למטריקה

en: Give your metric a name to help others find it.
he: תן שם למימד שאחרים יוכלו למצוא אותו בקלות

en: Something descriptive but not too long
he: תיאור, אבל לא ארוך מדי

en: Describe Your Metric
he: תאר את המימד

en: Give your metric a description to help others understand what it's about.
he: הגדירו תיאור למטריקה שלכם כדי שאחרים יבינו אותה

en: This is a good place to be more specific about less obvious metric rules
he: זה מקום טוב להיות יותר ספציפי לגבי כללי מטריקה פחות ברורים

en: Reason For Changes
he: סיבה לשינוי

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required.
he: השאירו הערה כדי להסביר אילו שינויים ביצעתם ולמה הם נדרשים.

en: This will show up in the revision history for this metric to help everyone remember why things changed
he: זה יופיע בהיסטוריית הגרסאות של מטריקה זו כדי לעזור לכולם לזכור מדוע הדברים השתנו

en: At least one filter is required
he: דרוש פילטר אחד לפחות

en: Edit Your Segment
he: ערוך את הסיגמנט

en: Create Your Segment
he: צור סיגמנט

en: Make changes to your segment and leave an explanatory note.
he: בצע שינויים בסיגמנט שלך והשאר הערת הסבר.

en: Select and add filters to create your new segment for the {0} table
he: בחר והוסף פילטרים כדי ליצור את הקטע החדש שלך לטבלה {0}

en: Name Your Segment
he: תנו שם לסיגמנט

en: Give your segment a name to help others find it.
he: תן שם לסיגמנט שאחרים יוכלו לחפםש אותו

en: Describe Your Segment
he: תאר את הסיגמנט

en: Give your segment a description to help others understand what it's about.
he: תן לסיגמנטשלך תיאור שיעזור לאחרים להבין במה מדובר.

en: This is a good place to be more specific about less obvious segment rules
he: זה מקום טוב להיות יותר ספציפיים לגבי כללי חלקי סיגמנט פחות ברורים

en: This will show up in the revision history for this segment to help everyone remember why things changed
he: זה יופיע בהיסטוריית הגרסאות של סיגמנט זה כדי לעזור לכולם לזכור מדוע הדברים השתנו

en: Settings
he: הגדרות

en: Metabase can scan the values in this table to enable checkbox filters in dashboards and questions.
he: Metabase יכול לסרוק את הערכים בטבלה זו כדי לאפשר מסנני תיבות סימון בלוחות המחוונים והשאלות.

en: Re-scan this table
he: סרוק מחדש את הטבלה

en: Add
he: הוסף

en: Not a valid formatted email address
he: לא מבנה תקין של כתובת דוא"ל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Permission Groups
he: קבוצת הרשאה

en: Make this user an admin
he: תן הרשאות ניהול למשתמש זה

en: All users belong to the {0} group and can't be removed from it. Setting permissions for this group is a great way to
    make sure you know what new Metabase users will be able to see.
he: כל המשתמשים שייכים לקבוצה {0} ולא ניתן להסיר אותה ממנה. הגדרת הרשאות לקבוצה זו היא דרך נהדרת לעשות זאת
    וודא שאתה יודע מה משתמשים חדשים של Metabase יוכלו לראות.

en: This is a special group whose members can see everything in the Metabase instance, and who can access and make changes to the
    settings in the Admin Panel, including changing permissions! So, add people to this group with care.
he: זו קבוצה מיוחדת שחבריה יכולים לראות הכל ב Metabase, והיא יכולה לגשת ולערוך שינויים בהגדרות בלוח הניהול, כולל שינוי הרשאות! לכן, הוסף אנשים לקבוצה זו בזהירות.

en: To make sure you don't get locked out of Metabase, there always has to be at least one user in this group.
he: כדי לוודא שאתה לא ננעל מחוץ ל Metabase, תמיד צריך להיות לפחות משתמש אחד בקבוצה זו.

en: Members
he: חברים

en: Email
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: A group is only as good as its members.
he: קבוצה טובה רק כמו חבריה.

en: Admin
he: מנהל

en: and
he: וגם

en: {0} other group | {0} other groups
he[0]: {0} קבוצה אחרת
he[1]: {0} קבוצות אחרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Something like "Marketing"
he: משהו כמו "שיווק"

en: Remove this group?
he: האם להוריד את הקבוצה?

en: Are you sure? All members of this group will lose any permissions settings they have based on this group.
    This can't be undone.
he: האם אתה בטוח? כל חברי הקבוצה הזו יאבדו את כל הגדרות ההרשאות שיש להם המבוססות על קבוצה זו. 
    אי אפשר לבטל תהליך זה.

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit Name
he: ערוך את השם

en: Remove Group
he: הורד קבוצה

en: Done
he: סיום

en: Group name
he: שם הקבוצה

en: Groups
he: קבוצות

en: Create a group
he: צור קבוצה חדשה

en: You can use groups to control your users' access to your data. Put users in groups and then go to the Permissions section to control each group's access. The Administrators and All Users groups are special default groups that can't be removed.
he: אתה יכול להשתמש בקבוצות כדי לשלוט בגישה של המשתמשים שלך לנתונים שלך. שים משתמשים בקבוצות ואז עבור לסעיף הרשאות כדי לשלוט בגישה של כל קבוצה. קבוצות מנהלי מערכת וכל המשתמשים הן קבוצות ברירת מחדל מיוחדות שלא ניתן להסיר.

en: Edit Details
he: ערכו נתונים

en: Re-send Invite
he: שלח מחדש הזמנה

en: Reset Password
he: אפס סיסמא

en: Deactivate
he: נעל

en: People
he: אנשים

en: Who do you want to add?
he: מה ברצונכם להוסיף?

en: Edit {0}'s details
he: ערוך את פרטי {0}

en: {0} has been added
he: {0} התווסף

en: Add another person
he: הוסף משתמש נוסף

en: We couldn’t send them an email invitation,
    so make sure to tell them to log in using {0}
    and this password we’ve generated for them:
he: לא יכולנו לשלוח להם הזמנה בדוא"ל,
    לכן הקפד לומר להם להיכנס באמצעות {0}
    והסיסמה הזו שיצרנו עבורם:

en: If you want to be able to send email invites, just go to the {0} page.
he: אם אתה רוצה לשלוח הזמנות לדוא"ל, עבור לדף {0}.

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to set their password.
he: שלחנו הזמנה ל- {0} עם הוראות להגדרת הסיסמה שלהם.

en: We've re-sent {0}'s invite
he: שלחנו מחדש את ההזמנה של {0}

en: Okay
he: טוב!

en: Any previous email invites they have will no longer work.
he: כל הודעת דוא"ל קודמת שיש להם כבר לא תעבוד.

en: Deactivate {0}?
he: להשבית את {0}?

en: {0} won't be able to log in anymore.
he: {0} לא יוכל להתחבר יותר.

en: Reactivate {0}'s account?
he: להפעיל מחדש את החשבון של {0}?

en: Reactivate
he: הפעל מחדש

en: They'll be able to log in again, and they'll be placed back into the groups they were in before their account was deactivated.
he: הם יוכלו להיכנס שוב, והם יוחזרו לקבוצות בהן שהו לפני שהחשבון שלהם בוטל.

en: Reset {0}'s password?
he: לאפס את הסיסמה של {0}?

en: Reset
he: איפוס

en: Are you sure you want to do this?
he: האם אתה בטוח שהינך רוצה לבצע פעולה זו?

en: {0}'s password has been reset
he: הסיסמה של {0} אופסה

en: Here’s a temporary password they can use to log in and then change their password.
he: הנה סיסמא זמנית בה הם יכולים להשתמש בכדי להתחבר ואז לשנות את הסיסמה שלהם.

en: We've sent them an email with instructions for creating a new password.
he: נשלחה להם הודעת דוא"ל עם הוראות ליצירת סיסמה חדשה.

en: Active
he: פעיל

en: Deactivated
he: לא פעיל

en: Add someone
he: הוסף מישהו

en: Last Login
he: כניסה אחרונה

en: Signed up via Google
he: רישום דרך חשבון GOOGLE

en: Signed up via LDAP
he: רישום דרך שרת LDAP

en: Reactivate this account
he: הפעל מחדש את החשבון

en: Never
he: לעולם לא

en: {0} table | {0} tables
he[0]: {0} טבלה
he[1]: {0} טבלאות

en:  will be
he: יהיה

en: given access to
he: ניתנה גישה ל

en:  and
he: ו

en: denied access to
he: גישה נשללה ל-

en:  will no longer be able to
he: כבר לא יוכל

en:  will now be able to
he: כעת יוכל

en:  native queries for
he: שאילתות מקוריות עבור

en: Permissions
he: הרשאות

en: Save permissions?
he: לשמור את ההרשאות?

en: Save Changes
he: שמור שינווים

en: Discard changes?
he: ביטול שינויים

en: No changes to permissions will be made.
he: שינויים במערך ההרשאות לא נשמרו

en: You've made changes to permissions.
he: ביצעת שינויים בהרשאות.

en: Permissions for this collection
he: אישורים לאוסף זה

en: You have unsaved changes
he: יש לך שינויים שלא נשמרו

en: Do you want to leave this page and discard your changes?
he: האם אתה רוצה לעזוב דף זה ולמחוק את השינויים שלך?

en: Sorry, an error occurred.
he: סליחה, שגיאה התרחשה.

en: Administrators always have the highest level of access to everything in Metabase.
he: למנהלי מערכת יש תמיד גישה ברמה הגבוהה ביותר לכל מה שב Metabase.

en: Every Metabase user belongs to the All Users group. If you want to limit or restrict a group's access to something, make sure the All Users group has an equal or lower level of access.
he: כל משתמש Metabase שייך לקבוצת כל המשתמשים. אם ברצונך להגביל או להגביל את הגישה של קבוצה למשהו, ודא שקבוצת הגולשים כל המשתמשים יש רמת גישה שווה או נמוכה יותר.

en: MetaBot is Metabase's Slack bot. You can choose what it has access to here.
he: Metabot הוא הבוט של Metabase Slack. אתה יכול לבחור למה יש לו גישה כאן.

en: The "{0}" group may have access to a different set of {1} than this group, which may give this group additional access to some {2}.
he: לקבוצת "{0}" עשויה להיות גישה לסט אחר של {1} מאשר לקבוצה זו, מה שעשוי להעניק לקבוצה זו גישה נוספת לחלק מה {2}.

en: The "{0}" group has a higher level of access than this, which will override this setting. You should limit or revoke the "{1}" group's access to this item.
he: לקבוצת "{0}" רמת גישה גבוהה יותר מזו, שתבטל הגדרה זו. עליך להגביל או לבטל את הגישה של הקבוצה "{1}" לפריט זה.

en: Limit
he: הגבלה

en: Revoke
he: בטל

en: access even though "{0}" has greater access?
he: גישה למרות של- "{0}" יש גישה גדולה יותר?

en: Limit access
he: הגבל גישה

en: Revoke access
he: בטל גישה

en: Change access to this database to limited?
he: לשנות את הגישה למסד נתונים זה למוגבל?

en: Change
he: שינוי

en: Allow Raw Query Writing?
he: לאפשר כתיבת שאילתות גולמיות?

en: This will also change this group's data access to Unrestricted for this database.
he: זה ישנה גם את הגישה לנתונים של הקבוצה הזו ל- Unrestricted עבור מסד נתונים זה.

en: Allow
he: הרשה

en: Revoke access to all tables?
he: לבטל גישה לכל הטבלאות?

en: This will also revoke this group's access to raw queries for this database.
he: זה גם יבטל את הגישה של הקבוצה הזו לשאילתות גולמיות עבור מסד נתונים זה.

en: Grant unrestricted access
he: הענק גישה בלתי מוגבלת

en: Unrestricted access
he: גישה לא מוגבלת

en: Limited access
he: גישה מוגבלת

en: No access
he: אין גישה

en: Write raw queries
he: צור שאילתות

en: Can write raw queries
he: יכול לכתוב שאילתאות גולמיות

en: Curate collection
he: אוסף נתונים

en: View collection
he: צפה בנתונים

en: Data Access
he: גישה לנתונים

en: View tables
he: צפה בטבלאות

en: SQL Queries
he: שאילתות SQL

en: View schemas
he: צפייה בסכמות

en: Data Model
he: מודל נתונים

en: Sign in with Google
he: רישום עם חשבון GOOGLE

en: Allows users with existing Metabase accounts to login with a Google account that matches their email address in addition to their Metabase username and password.
he: מאפשר למשתמשים עם חשבונות Metabase קיימים להתחבר לחשבון Google שתואם את כתובת הדוא"ל שלהם בנוסף לשם המשתמש והסיסמה של Metabase.

en: Configure
he: קינפוג

en: Allows users within your LDAP directory to log in to Metabase with their LDAP credentials, and allows automatic mapping of LDAP groups to Metabase groups.
he: מאפשר למשתמשים בספריית LDAP להיכנס ל Metabase עם אישורי ה- LDAP שלהם, ומאפשר מיפוי אוטומטי של קבוצות LDAP לקבוצות Metabase.

en: That's not a valid email address
he: זוהי לא כתובת דוא"ל תקינה

en: That's not a valid integer
he: זה לא פרמטר תקין

en: Changes saved!
he: שינויים נשמרו!

en: Looks like we ran into some problems
he: נראה שנתקלנו בכמה בעיות

en: Send test email
he: שלחו מייל ניסיון

en: Sending...
he: שולח...

en: Sent!
he: נשלח!

en: Clear
he: ניקוי

en: Authentication
he: הזדהות

en: Server Settings
he: הגדרות שרת

en: User Schema
he: סכמת משתמש

en: Attributes
he: משתנים

en: Group Schema
he: סכמת קבוצה

en: Using
he: משתמש...

en: Getting set up
he: מתארגן

en: A few things you can do to get the most out of Metabase.
he: כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפיק את המרב מ- Metabase.

en: Recommended next step
he: המלצה לשלב הבא

en: Google Sign-In
he: כניסה עם חשבון GOOGLE

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}
he: כדי לאפשר למשתמשים להיכנס עם גוגל תצטרך לתת למטאבייס מזהה לקוח של יישומי קונסולה של Google למפתחים. זה לוקח רק כמה צעדים והוראות כיצד ליצור מקש ניתן למצוא {0}

en: Your Google client ID
he: מזהה לקוח גוגל

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from:
he: מאפשר למשתמשים להרשם עם חשבון גוגל

en: Answers sent right to your Slack #channels
he: תשובות שנשלחו ישר ל- Slack #Channels שלך

en: Create a Slack Bot User for MetaBot
he: צור SLACK BOT ל METABOT

en: Once you're there, give it a name and click {0}. Then copy and paste the Bot API Token into the field below. Once you are done, create a "metabase_files" channel in Slack. Metabase needs this to upload graphs.
he: ברגע שאתה שם, תן לו שם ולחץ על {0}. ואז העתק והדבק את אסימון ה- API של BOT לשדה למטה. לאחר שתסיים, צור ערוץ "metabase_files" ב- Slack. Metabase זקוק לזה כדי להעלות גרפים.

en: You're running Metabase {0} which is the latest and greatest!
he: אתה מריץ גרסת {0} שהיא החדשה ביותר

en: Metabase {0} is available.  You're running {1}
he: גרסת מוצר {0} זמינה. אתה מריץ גרסא {1}

en: Update
he: עדכון

en: What's Changed:
he: מה נשתנה:

en: Add a map
he: הוסף מיפוי

en: URL
he: כתובת URL

en: Delete custom map
he: מחק מיפוי מותאם

en: Remove
he: הסר

en: Select…
he: בחר…

en: Sample values:
he: ערכים לדוגמא:

en: Add a new map
he: הוסף מפה חדשה

en: Edit map
he: ערוך מפה

en: What do you want to call this map?
he: איך תרצו לקרוא למיפוי זה?

en: e.g. United Kingdom, Brazil, Mars
he: למשל United Kingdom, Brazil, Mars

en: URL for the GeoJSON file you want to use
he: כתובת אתר לקובץ Geojson שברצונך להשתמש

en: Like https://my-mb-server.com/maps/my-map.json
he: כמו https://my-mb-server.com/maps/my-map.json

en: Refresh
he: רענן

en: Load
he: טען

en: Which property specifies the region’s identifier?
he: איזה נכס מציין את מזהה האזור?

en: Which property specifies the region’s display name?
he: איזה נכס מציין את שם התצוגה של האזור?

en: Load a GeoJSON file to see a preview
he: טען קובץ Geojson כדי לראות תצוגה מקדימה

en: Save map
he: שמור מפה

en: Add map
he: הוסף מפה

en: Using embedding
he: התשמש בהטמעה

en: By enabling embedding you're agreeing to the embedding license located at
he: על ידי הפעלת הטמעה אתה מסכים לרישיון ההטמעה שנמצא ב

en: In plain English, when you embed charts or dashboards from Metabase in your own application, that application isn't subject to the Affero General Public License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds. You should, however, read the license text linked above as that is the actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
he: באנגלית רגילה, כשאתה מטמיע תרשימים או לוחות מחוונים מטאבייס ביישום שלך, יישום זה אינו כפוף לרישיון הציבורי הכללי של אפרו המכסה את שאר המטביל, בתנאי שתשמור על לוגו המטבס וה"הפעלה על ידי מטאסיד "גלוי על הטמעים האלה. עם זאת, עליך לקרוא את טקסט הרישיון המקושר לעיל מכיוון שזה הרישיון בפועל שתסכים אליו על ידי הפעלת תכונה זו.

en: Enable
he: הפעל

en: Premium embedding enabled
he: הטמעת פרימיום מופעלת

en: Enter the token you bought from the Metabase Store
he: הזן את האסימון שקנית מחנות Metabase

en: Premium embedding lets you disable "Powered by Metabase" on your embedded dashboards and questions.
he: הטמעת פרימיום מאפשרת לך להשבית את "המופעל על ידי מטאקס" על לוח המחוונים והשאלות המוטבעות שלך.

en: Buy a token
he: רכישת טוקן

en: Enter a token
he: הכנס טוקן

en: Edit Mappings
he: ערוך מיפויים

en: Group Mappings
he: מיפוי קבוצתי

en: Create a mapping
he: צור מיפוי

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Membership to the Admin group can be granted through mappings, but will not be automatically removed as a
    failsafe measure.
he: מיפויים מאפשרים למטאייבס להוסיף ולהסיר אוטומטית משתמשים מקבוצות על סמך מידע החברות המסופק על ידי
     שרת ספריות. ניתן להעניק חברות לקבוצת הניהול באמצעות מיפוי, אך לא תוסר אוטומטית כ-
     מדד כישלון.

en: Distinguished Name
he: שם מזהה ייחודי

en: Public Link
he: לינק ציבורי

en: Revoke Link
he: רענן לינק

en: Disable this link?
he: האם לעצור את הלינק

en: They won't work anymore, and can't be restored, but you can create new links.
he: הם לא יעבדו יותר ולא ניתן לשחזר אותם, אבל אתה יכול ליצור קישורים חדשים.

en: Public Dashboard Listing
he: רישום לוח מחוונים ציבורי

en: No dashboards have been publicly shared yet.
he: עדיין לא שותפו לוחות מחוונים.

en: Public Card Listing
he: רשימה פומבית

en: No questions have been publicly shared yet.
he: עדיין לא שותפו שום שאלות בפומבי.

en: Embedded Dashboard Listing
he: רישום לוח מחוונים משובץ

en: No dashboards have been embedded yet.
he: עדיין לא הוטמעו לוחות מחוונים.

en: Embedded Card Listing
he: רשימת כרטיסים משובצת

en: No questions have been embedded yet.
he: עדיין לא הוטמעו שאלות.

en: Regenerate embedding key?
he: התחדשות מפתח הטמעה?

en: This will cause existing embeds to stop working until they are updated with the new key.
he: זה יגרום להטמעים קיימים להפסיק לעבוד עד שהם יתעדכנו במפתח החדש.

en: Regenerate key
he: ייצור מפתח מחדש

en: Generate Key
he: ייצור מפתח

en: Enabled
he: הפעל

en: Disabled
he: נָכֶה

en: Unknown setting {0}
he: הגדרה לא ידועה {0}

en: Setup
he: הקמה

en: General
he: כללי

en: Site Name
he: שם אתר

en: Site URL
he: לינק לאתר

en: Email Address for Help Requests
he: דוא"ל לשאלות

en: Report Timezone
he: דווח על אזור זמן

en: Database Default
he: ערכי ברירת מחדל

en: Select a timezone
he: בחר זמן גיאוגרפי

en: Not all databases support timezones, in which case this setting won't take effect.
he: לא כל מאגרי המידע תומכים באזורי זמן, ובמקרה זה הגדרה זו לא תיכנס לתוקף.

en: Language
he: שפה

en: Select a language
he: בחר שפה

en: Anonymous Tracking
he: מעקב אנונימי

en: Friendly Table and Field Names
he: שמות שולחן ושדות ידידותיים

en: Only replace underscores and dashes with spaces
he: החלף רק את הדגשים והמקפים בחללים

en: Enable Nested Queries
he: אפשר שאילתןת מכוננות

en: Updates
he: עדכונים

en: Check for updates
he: בדוק עדכונים

en: SMTP Host
he: מארח SMTP

en: SMTP Port
he: יציאת SMTP

en: That's not a valid port number
he: זה לא מספר יציאה תקף

en: SMTP Security
he: אבטחת SMTP

en: SMTP Username
he: שם משתמש SMTP

en: SMTP Password
he: סיסמת SMTP

en: From Address
he: מכתובת

en: Slack API Token
he: מפתח API של SLACK

en: Enter the token you received from Slack
he: הזן את האסימון שקיבלת מ- Slack

en: LDAP Authentication
he: אימות LDAP

en: LDAP Host
he: מארח LDAP

en: LDAP Port
he: יציאת LDAP

en: LDAP Security
he: אבטחת LDAP

en: Username or DN
he: שם משתמש או DN

en: Password
he: סיסמא

en: User search base
he: בסיס חיפוש משתמשים

en: User filter
he: מסנן משתמש

en: Check your parentheses
he: בדוק את הסוגריים שלך

en: Email attribute
he: תכונה של דוא"ל

en: First name attribute
he: תכונה של שם פרטי

en: Last name attribute
he: תכונה של שם משפחה

en: Synchronize group memberships
he: סנכרן חברות קבוצתיות

en: Group search base
he: בסיס חיפוש קבוצתי

en: Maps
he: מפות

en: Map tile server URL
he: כתובת אתר שרת אריחי מפה

en: Metabase uses OpenStreetMaps by default.
he: Metabase משתמשת כברירת מחדל OpenStreetMaps.

en: Custom Maps
he: מפות בהתאמה אישית

en: Add your own GeoJSON files to enable different region map visualizations
he: הוסף קבצי Geojson משלך כדי לאפשר הדמיות שונות של מפות אזור

en: Public Sharing
he: שיתוף ציבורי

en: Enable Public Sharing
he: אפשר שיתוף ציבורי

en: Shared Dashboards
he: לוח מחוונים משותף

en: Shared Questions
he: שאלות משותפות

en: Embedding in other Applications
he: הטמעה ביישומים אחרים

en: Enable Embedding Metabase in other Applications
he: אפשר מטאבייס הטמעה ביישומים אחרים

en: Embedding secret key
he: הטמעת מפתח סודי

en: Embedded Dashboards
he: לוחות מחוונים משובצים

en: Embedded Questions
he: שאלות משובצות

en: Caching
he: מטמון

en: Enable Caching
he: אפשר מטמון

en: Minimum Query Duration
he: משך השאילתה המינימלי

en: Cache Time-To-Live (TTL) multiplier
he: מכפיל זמן למטמון זמן (TTL)

en: Max Cache Entry Size
he: גודל כניסת מטמון מקסימום

en: Your alert is all set up.
he: ההתראה שלך מוגדרת כולה.

en: Your alert was updated.
he: ההתראה שלך עודכנה.

en: The alert was successfully deleted.
he: ההתראה נמחקה בהצלחה.

en: Please enter a valid formatted email address.
he: אנא הזן כתובת דוא"ל מעוצבת תקפה.

en: Passwords do not match
he: סיסמאות לא תואמות

en: Back to login
he: חזרה לדף כניסה

en: No Metabase account exists for this Google account.
he: לא קיים חשבון Metabase עבור חשבון Google זה.

en: You'll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
he: תזדקק למנהל מערכת כדי ליצור חשבון מטאב לפני שתוכל להשתמש ב- Google כדי להתחבר.

en: Sign in with {0}
he: היכנס עם {0}

en: Please contact an administrator to have them reset your password
he: אנא צור קשר עם מנהל מערכת כדי לאפס את הסיסמה שלך

en: Forgot password
he: שכחת את הסיסמא

en: The email you use for your Metabase account
he: הדוא"ל שאתה משתמש בו לחשבון המטבס שלך

en: Send password reset email
he: שלח איפוס לאיפוס סיסמה

en: Check your email for instructions on how to reset your password.
he: עיין בדוא"ל שלך לקבלת הוראות כיצד לאפס את הסיסמה שלך.

en: Sign in to Metabase
he: היכנס למטאבייס

en: OR
he: אוֹ

en: Username or email address
he: שם משתמש או כתובת אימייל

en: Sign in
he: להתחבר

en: I seem to have forgotten my password
he: נראה ששכחתי את הסיסמה שלי

en: request a new reset email
he: בקש דוא"ל לאיפוס חדש

en: Whoops, that's an expired link
he: אופס, זה קישור שפג תוקפו

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need
    to reset your password, you can {0}.
he: מסיבות אבטחה, קישורי איפוס הסיסמה פוגו לאחר זמן מה. אם אתה עדיין צריך
     כדי לאפס את הסיסמה שלך, אתה יכול {0}.

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: To keep your data secure, passwords {0}
he: כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך, סיסמאות {0}

en: Create a new password
he: צור סיסמא חדשה

en: Make sure its secure like the instructions above
he: וודא שהוא מאובטח כמו ההוראות לעיל

en: Confirm new password
he: תאשר סיסמא חדשה

en: Make sure it matches the one you just entered
he: וודא שהוא תואם את זה שרק נכנסת אליו

en: Your password has been reset.
he: הסיסמה שלך אופסה.

en: Sign in with your new password
he: היכנס עם הסיסמה החדשה שלך

en: Save failed
he: השמירה נכשלה

en: Saved
he: שמור

en: Ok
he: בסדר

en: Archive this collection?
he: ארכיב האוסף הזה?

en: The dashboards, collections, and pulses in this collection will also be archived.
he: גם לוח המחוונים, האוספים והקטניות באוסף זה יושמעו בארכיון.

en: Archive
he: ארכיב

en: This {0} has been archived
he: {0} זה הועבר לארכיון

en: View the archive
he: צפה בארכיון

en: Unarchive this {0}
he: לא ארכיב זה {0}

en: Our data
he: הנתונים שלנו

en: X-ray this table
he: צילום רנטגן טבלה זו

en: Learn about this table
he: למד על טבלה זו

en: Clickity click
he: לחיצה על לחיצה

en: Saved!
he: שמור!

en: Saving failed.
he: השמירה נכשלה.

en: Su
he: SU

en: Mo
he: מו

en: Tu
he: TU

en: We
he: אָנוּ

en: Th
he: ה

en: Sa
he: סא

en: Your admin's email address
he: כתובת הדוא"ל של המנהל שלך

en: To send {0}, you'll need to set up {1} integration.
he: כדי לשלוח {0}, תצטרך להגדיר שילוב {1}.

en:  or
he:  או

en: To send {0}, an admin needs to set up {1} integration.
he: כדי לשלוח {0}, מנהל מנהל צריך להגדיר שילוב {1}.

en: This collection is empty, like a blank canvas
he: אוסף זה ריק, כמו בד ריק

en: You can use collections to organize and group dashboards, questions and pulses for your team or yourself
he: אתה יכול להשתמש באוספים כדי לארגן ולקבץ לוחות מחוונים, שאלות ופולסים עבור הצוות שלך או לעצמך

en: Create another collection
he: צור אוסף נוסף

en: Dashboards let you collect and share data in one place.
he: לוחות מחוונים מאפשרים לך לאסוף ולשתף נתונים במקום אחד.

en: Pulses let you send out the latest data to your team on a schedule via email or slack.
he: פולסים מאפשרים לך לשלוח את הנתונים האחרונים לצוות שלך בלוח זמנים באמצעות דואר אלקטרוני או סלאק.

en: Questions are a saved look at your data.
he: שאלות הן מבט שנשמר על הנתונים שלך.

en: Pins
he: סיכות

en: Drag something here to pin it to the top
he: גרור כאן משהו כדי להצמיד אותו לפסגה

en: Collections
he: אוספים

en: Drag here to un-pin
he: גרור לכאן ל- Un-Pin

en: {0} item selected | {0} items selected
he[0]: {0} פריט שנבחר
he[1]: {0} פריטים שנבחרו

en: Move {0} items?
he: העבר {0} פריטים?

en: Move "{0}"?
he: העבר "{0}"?

en: Move
he: מהלך \ לזוז \ לעבור

en: Edit this collection
he: ערוך אוסף זה

en: Archive this collection
he: ארכיב אוסף זה

en: My personal collection
he: האוסף האישי שלי

en: New collection
he: קולקציה חדשה

en: Copied!
he: מוּעֲתָק!

en: Use an SSH-tunnel for database connections
he: השתמש במנהרה SSH לחיבורי מסד נתונים

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host.
    This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available.
    Enabling this is usually slower than a direct connection.
he: ניתן לגשת למתקני מסד נתונים מסוימים רק על ידי חיבור דרך מארח Bastion SSH.
     אפשרות זו מספקת גם שכבת אבטחה נוספת כאשר VPN אינו זמין.
     הפעלת זה בדרך כלל איטית יותר מחיבור ישיר.

en: This is a large database, so let me choose when Metabase syncs and scans
he: זהו בסיס נתונים גדול, אז הרשו לי לבחור מתי סנכרון וסריקות של מטאבייס

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values.
    If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
he: כברירת מחדל, Metabase עושה סנכרון שעה קל משקל וסריקה יומית אינטנסיבית של ערכי שדה.
     אם יש לך מסד נתונים גדול, אנו ממליצים להפעיל את זה ולסקור מתי ובאיזו תדירות מתרחשות סריקות ערך השדה.

en: {0} to generate a Client ID and Client Secret for your project.
he: {0} כדי ליצור מזהה לקוח וסוד לקוח עבור הפרויקט שלך.

en: Click here
he: לחץ כאן

en: Choose "Other" as the application type. Name it whatever you'd like.
he: בחר "אחר" כסוג היישום. תן שם לזה כל מה שתרצה.

en: {0} to get an auth code
he: {0} כדי לקבל קוד Auth

en: with Google Drive permissions
he: עם הרשאות Google Drive

en: To use Metabase with this data you must enable API access in the Google Developers Console.
he: כדי להשתמש במטאב עם נתונים אלה עליכם לאפשר גישה ל- API במסוף המפתחים של גוגל.

en: {0} to go to the console if you haven't already done so.
he: {0} ללכת לקונסולה אם עדיין לא עשית זאת.

en: How would you like to refer to this database?
he: איך תרצה להתייחס למסד הנתונים הזה?

en: Next
he: הַבָּא

en: Delete this {0}
he: מחק את זה {0}

en: Pin this item
he: הצמד פריט זה

en: Move this item
he: העבר פריט זה

en: Edit this question
he: ערוך שאלה זו

en: Action type
he: סוג פעולה

en: View revision history
he: צפה בהיסטוריה של עדכון

en: Move action
he: העבר פעולה

en: Archive action
he: אקשן ארכיב

en: Add to dashboard
he: הוסף ללוח המחוונים

en: Download results
he: הורד תוצאות

en: Sharing and embedding
he: שיתוף והטמעה

en: Another action type
he: סוג פעולה אחר

en: Get alerts about this
he: קבל התראות לגבי זה

en: View the SQL
he: צפה ב- SQL

en: Segments for this
he: קטעים לכך

en: Show error details
he: הצג פרטי שגיאה

en: Here's the full error message
he: הנה הודעת השגיאה המלאה

en: Hi, Metabot here.
he: היי, מטבוט כאן.

en: Based on the schema
he: מבוסס על הסכימה

en: A look at your
he: מבט על שלך

en: Search the list
he: חפש ברשימה

en: Search by {0}
he: חפש על ידי {0}

en:  or enter an ID
he:  או הכניסו מזהה

en: Enter an ID
he: הזן מזהה

en: Enter a number
he: הזן מספר

en: Enter some text
he: הזן טקסט כלשהו

en: No matching {0} found.
he: אין התאמה {0}.

en: Including every option in your filter probably won’t do much…
he: כולל כל אפשרות במסנן שלך כנראה לא תעשה הרבה ...

en: Something's gone wrong
he: משהו השתבש

en: We've run into an error. You can try refreshing the page, or just go back.
he: נתקלנו בשגיאה. אתה יכול לנסות לרענן את הדף, או פשוט לחזור.

en: No description yet
he: עדיין אין תיאור

en: New {0}
he: חדש {0}

en: Asked by {0}
he: נשאל על ידי {0}

en: Today,
he: היום,

en: Yesterday,
he: אתמול,

en: First revision.
he: עדכון ראשון.

en: Reverted to an earlier revision and {0}
he: הוחזר לעדכון מוקדם יותר ו- {0}

en: Revision history
he: היסטוריה של עדכון

en: When
he: מתי

en: Who
he: WHO

en: What
he: מה

en: Revert
he: לַחֲזוֹר

en: Reverting…
he: מחזירים ...

en: Revert failed
he: לחזור נכשל

en: Reverted
he: חוזר

en: Everything
he: הכל

en: Dashboards
he: לוח מחוונים

en: Questions
he: שאלות

en: Pulses
he: קטניות

en: Back
he: חזור

en: Find...
he: למצוא...

en: An error occured
he: חלה שגיאה

en: Loading...
he: טוען...

en: Metabase Newsletter
he: עלון מטאבייס

en: Get infrequent emails about new releases and feature updates.
he: קבל דוא"ל נדיר על מהדורות חדשות ועדכוני תכונות.

en: Subscribe
he: הירשם

en: You're subscribed. Thanks for using Metabase!
he: אתה מנוי. תודה על השימוש מטאבייס!

en: We're a little lost...
he: אנחנו קצת אבודים ...

en: Temporary Password
he: סיסמה זמנית

en: Hide
he: להתחבא

en: Show
he: הופעה

en: Saved! Add this to a dashboard?
he: שמור! להוסיף את זה ללוח מחוונים?

en: Yes please!
he: כן בבקשה!

en: Not now
he: לא עכשיו

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Sunday
he: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Monday
he: יוֹם שֵׁנִי

en: Tuesday
he: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Friday
he: יוֹם שִׁישִׁי

en: Saturday
he: יום שבת

en: First
he: ראשון

en: Last
he: אחרון

en: 15th (Midpoint)
he: 15 (נקודת אמצע)

en: Calendar Day
he: יום לוח שנה

en: your Metabase timezone
he: אזור הזמן של מטאבייס שלך

en: Filter this list...
he: סנן רשימה זו ...

en: Blue
he: כְּחוֹל

en: Green
he: ירוק

en: Red
he: אָדוֹם

en: Yellow
he: צהוב

en: A component used to make a selection
he: רכיב המשמש לבחירה

en: Selected
he: נבחר

en: Nothing to select
he: אין מה לבחור

en: Sorry, you don’t have permission to see that.
he: סליחה, אין לך אישור לראות את זה.

en: Unknown error encountered
he: שגיאה לא ידועה נתקלה

en: Create
he: לִיצוֹר

en: Create dashboard
he: צור לוח מחוונים

en: Table
he: שולחן

en: Database
he: מאגר מידע

en: Creator
he: בורא

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Try adjusting your filter to find what you’re looking for.
he: נסה להתאים את המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.

en: View by
he: צפייה על ידי

en: of
he: שֶׁל

en: Don't tell anyone, but you're my favorite.
he: אל תגיד לאף אחד, אבל אתה האהוב עלי.

en: Once you connect your own data, I can show you some automatic explorations called x-rays. Here are some examples with sample data.
he: ברגע שאתה מחבר נתונים משלך, אני יכול להראות לך כמה חקירות אוטומטיות הנקראות צילומי רנטגן. להלן כמה דוגמאות עם נתוני מדגם.

en: Start here
he: התחל כאן

en: Our analytics
he: האנליטיקס שלנו

en: Browse all items
he: עיין בכל הפריטים

en: Replace or save as new?
he: להחליף או לשמור כחדש?

en: Replace original question, "{0}"
he: החלף את השאלה המקורית, "{0}"

en: Save as new question
he: שמור כשאלה חדשה

en: First, save your question
he: ראשית, שמור את שאלתך

en: Save question
he: שמור שאלה

en: What is the name of your card?
he: מה שם הכרטיס שלך?

en: Description
he: תיאור

en: It's optional but oh, so helpful
he: זה אופציונלי אבל אה, כל כך מועיל

en: Which collection should this go in?
he: לאיזה אוסף זה צריך להיכנס?

en: modified
he: שונה

en: item
he: פריט

en: Undo
he: לבטל

en: Applying Question
he: החלת שאלה

en: That question isn't compatible
he: השאלה הזו אינה תואמת

en: Search for a question
he: חפש שאלה

en: We're not sure if this question is compatible
he: איננו בטוחים אם השאלה הזו תואמת

en: Archive Dashboard
he: לוח מחוונים לארכיון

en: Make sure to make a selection for each series, or the filter won't work on this card.
he: הקפד לבחור בחירה עבור כל סדרה, או שהמסנן לא יעבוד בכרטיס זה.

en: This dashboard is looking empty.
he: לוח המחוונים הזה נראה ריק.

en: Add a question to start making it useful!
he: הוסף שאלה שתתחיל להפוך אותה למועילה!

en: Daytime mode
he: מצב יום

en: Nighttime mode
he: מצב לילה

en: Exit fullscreen
he: צא ממסך מלא

en: Enter fullscreen
he: היכנס למסך מלא

en: Saving…
he: חִסָכוֹן…

en: Add a question
he: הוסף שאלה

en: Add a question to this dashboard
he: הוסף שאלה ללוח המחוונים הזה

en: Add a filter
he: הוסף פילטר

en: Parameters
he: פרמטרים

en: Add a text box
he: הוסף תיבת טקסט

en: Move dashboard
he: העבר לוח מחוונים

en: Edit dashboard
he: ערוך לוח מחוונים

en: Edit Dashboard Layout
he: ערוך פריסת לוח מחוונים

en: You are editing a dashboard
he: אתה עורך לוח מחוונים

en: Select the field that should be filtered for each card
he: בחר את השדה שצריך לסנן עבור כל כרטיס

en: Move dashboard to...
he: העבירו את לוח המחוונים ל ...

en: Dashboard moved to {0}
he: לוח המחוונים עבר ל {0}

en: What do you want to filter?
he: מה אתה רוצה לסנן?

en: What kind of filter?
he: איזה סוג של פילטר?

en: Off
he: כבוי

en: 1 minute
he: דקה 1

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 60 minutes
he: 60 דקות

en: Auto-refresh
he: רענון אוטומטי

en: Refreshing in
he: מרענן פנימה

en: Remove this question?
he: להסיר את השאלה הזו?

en: Your dashboard was saved
he: לוח המחוונים שלך נשמר

en: See it
he: לראות את זה

en: Save this
he: תשמור את זה

en: Show more about this
he: הראה עוד על זה

en: This card doesn't have any fields or parameters that can be mapped to this parameter type.
he: לכרטיס זה אין שדות או פרמטרים שניתן למפות לסוג פרמטר זה.

en: The values in this field don't overlap with the values of any other fields you've chosen.
he: הערכים בשדה זה אינם חופפים לערכים של שדות אחרים שבחרת.

en: No valid fields
he: אין שדות תקפים

en: Name must be 100 characters or less
he: השם חייב להיות 100 תווים או פחות

en: Color is required
he: נדרש צבע

en: What is the name of your dashboard?
he: מה שם לוח המחוונים שלך?

en: did some super awesome stuff that's hard to describe
he: עשו כמה דברים סופר מדהימים שקשה לתאר

en: created an alert about -
he: יצר התראה אודות -

en: deleted an alert about -
he: מחק התראה אודות -

en: saved a question about
he: שמר שאלה המבוסס על

en: saved a question
he: הציל שאלה

en: deleted a question
he: מחק שאלה

en: created a dashboard
he: יצר לוח מחוונים

en: deleted a dashboard
he: מחק לוח מחוונים

en: added a question to the dashboard -
he: הוסיף שאלה ללוח המחוונים -

en: removed a question from the dashboard -
he: הסיר שאלה מלוח המחוונים -

en: received the latest data from
he: קיבל את הנתונים האחרונים מ

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Hello World!
he: שלום עולם!

en: Metabase is up and running.
he: מטאבייס פועל.

en: added the metric
he: הוסיף את המדד

en:  to the
he:  עד ל

en:  table
he:  טבלה

en: made changes to the metric
he: ביצע שינויים במדד

en:  in the
he:  ב

en: removed the metric
he: הסיר את המדד

en: created a pulse
he: יצר דופק

en: deleted a pulse
he: מחק דופק

en: added the filter
he: הוסיף את המסנן

en: made changes to the filter
he: ביצעו שינויים במסנן

en: removed the filter {0}
he: הסיר את המסנן {0}

en: joined!
he: הצטרף!

en: Hmmm, looks like nothing has happened yet.
he: המממ, נראה ששום דבר עדיין לא קרה.

en: Save a question and get this baby going!
he: שמור שאלה והביא את התינוק הזה!

en: Ask questions and explore
he: שאל שאלות ולחקור

en: Click on charts or tables to explore, or ask a new question using the easy interface or the powerful SQL editor.
he: לחץ על תרשימים או שולחנות כדי לחקור, או שאל שאלה חדשה באמצעות הממשק הקל או עורך SQL החזק.

en: Make your own charts
he: הכינו תרשימים משלכם

en: Create line charts, scatter plots, maps, and more.
he: צור תרשימי קו, פיזור חלקות, מפות ועוד.

en: Share what you find
he: שתף את מה שאתה מוצא

en: Create powerful and flexible dashboards, and send regular updates via email or Slack.
he: צור לוחות מחוונים חזקים וגמישים ושלח עדכונים שוטפים באמצעות דואר אלקטרוני או סלאק.

en: Let's go
he: בוא נלך

en: Setup Tip
he: קצה הגדרה

en: View all
he: צפה בהכל

en: Recently Viewed
he: נראה לאחרונה

en: You haven't looked at any dashboards or questions recently
he: לאחרונה לא הסתכלת על לוח מחוונים או שאלות

en: {0} items selected
he: {0} פריטים שנבחרו

en: Unarchive
he: לא ארכיבי

en: Activity
he: פעילות

en: Results for "{0}"
he: תוצאות עבור "{0}"

en: Pulse
he: דוֹפֶק

en: Entity Key
he: מפתח ישות

en: Overall Row
he: שורה כוללת

en: The primary key for this table.
he: המפתח העיקרי לטבלה זו.

en: Entity Name
he: שם ישות

en: The "name" of each record. Usually a column called "name", "title", etc.
he: "השם" של כל רשומה. בדרך כלל טור שנקרא "שם", "כותרת" וכו '.

en: Foreign Key
he: מפתח זר

en: Points to another table to make a connection.
he: מצביע על טבלה אחרת כדי ליצור קשר.

en: Avatar Image URL
he: כתובת אתר תמונה של אווטאר

en: Common
he: מְשׁוּתָף

en: Category
he: קטגוריה

en: City
he: עִיר

en: Country
he: מדינה

en: Image URL
he: כתובת אתר של תמונה

en: Field containing JSON
he: שדה המכיל JSON

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: אורך

en: Number
he: מספר

en: State
he: מדינה

en: UNIX Timestamp (Seconds)
he: חותמת חותמת יוניקס (שניות)

en: UNIX Timestamp (Milliseconds)
he: חותמת חותמת יוניקס (אלפיות השנייה)

en: Zip Code
he: מיקוד

en: Quantity
he: כַּמוּת

en: Income
he: הַכנָסָה

en: Discount
he: הנחה

en: Creation timestamp
he: חותמת זמן יצירה

en: Creation time
he: זמן יצירה

en: Creation date
he: תאריך היווצרות

en: Product
he: מוצר

en: User
he: מִשׁתַמֵשׁ

en: Source
he: מָקוֹר

en: Price
he: מחיר

en: Join timestamp
he: הצטרף לחותמת זמן

en: Join time
he: הצטרף לזמן

en: Join date
he: תאריך הצטרפות

en: Share
he: לַחֲלוֹק

en: Owner
he: בעלים

en: Company
he: חֶברָה

en: Subscription
he: מִנוּי

en: Score
he: ציון

en: Title
he: כותרת

en: Comment
he: תגובה

en: Cost
he: עֲלוּת

en: Gross margin
he: שוליים גולמיים

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: A list of all values
he: רשימה של כל הערכים

en: Plain input box
he: תיבת קלט רגילה

en: Everywhere
he: בכל מקום

en: The default setting. This field will be displayed normally in tables and charts.
he: הגדרת ברירת המחדל. שדה זה יוצג כרגיל בטבלאות ותרשימים.

en: Only in Detail Views
he: רק בפירוט תצוגות

en: This field will only be displayed when viewing the details of a single record. Use this for information that's lengthy or that isn't useful in a table or chart.
he: שדה זה יוצג רק בעת הצגת פרטי הרשומה היחידה. השתמש בזה למידע ארוך או שאינו מועיל בטבלה או בתרשים.

en: Do Not Include
he: לא כלול

en: Metabase will never retrieve this field. Use this for sensitive or irrelevant information.
he: Metabase לעולם לא יאחזר שדה זה. השתמש בזה למידע רגיש או לא רלוונטי.

en: Count
he: לספור

en: Sum
he: סְכוּם

en: CumulativeSum
he: Cumulaticsum

en: Distinct
he: מוּבהָק

en: StandardDeviation
he: סטיית תקן

en: Average
he: מְמוּצָע

en: Min
he: דקה

en: Max
he: מקס

en: sad sad panda, lexing errors detected
he: פנדה עצובה עצובה, שגיאות לקסינג התגלו

en: {0} second | {0} seconds
he[0]: {0} שנייה
he[1]: {0} שניות

en: {0} minute | {0} minutes
he[0]: {0} דקה
he[1]: {0} דקות

en: Hey there
he: שלום

en: How's it going
he: איך הולך

en: Howdy
he: היי

en: Greetings
he: ברכות

en: Good to see you
he: טוב לראותך

en: What do you want to know?
he: מה אתה רוצה לדעת?

en: What's on your mind?
he: על מה אתה חושב?

en: What do you want to find out?
he: מה אתה רוצה לגלות?

en: Raw data
he: נתונים גולמיים

en: Cumulative count
he: ספירה מצטברת

en: Average of
he: ממוצע של

en: Distinct values of
he: ערכים מובחנים של

en: Standard deviation of
he: סטיית תקן של

en: Sum of
he: סכום של

en: Cumulative sum of
he: סכום מצטבר של

en: Maximum of
he: מקסימום של

en: Minimum of
he: מינימום של

en: Grouped by
he: מקובץ על ידי

en: Filtered by
he: מסונן על ידי

en: Sorted by
he: ממוין על ידי

en: True
he: נכון

en: False
he: לא נכון

en: Select longitude field
he: בחר שדה אורך

en: Enter upper latitude
he: הזן את הרוחב העליון

en: Enter left longitude
he: הזן קו אורך שמאלי

en: Enter lower latitude
he: הזן קו רוחב נמוך יותר

en: Enter right longitude
he: הזן אורך ימין

en: Is
he: הוא

en: Is not
he: לא

en: Is empty
he: זה ריק

en: Not empty
he: לא ריק

en: Equal to
he: שווה ל

en: Not equal to
he: לא שווה ל

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ

en: Between
he: בֵּין

en: Greater than or equal to
he: גדול מ או שווה ל

en: Less than or equal to
he: פחות מ או שווה ל

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מכיל

en: Starts with
he: מתחיל עם

en: Ends with
he: מסתיים עם

en: Before
he: לפני

en: After
he: לאחר

en: Inside
he: בְּתוֹך

en: Just a table with the rows in the answer, no additional operations.
he: רק טבלה עם השורות בתשובה, אין פעולות נוספות.

en: Count of rows
he: ספירת שורות

en: Total number of rows in the answer.
he: המספר הכולל של השורות בתשובה.

en: Sum of ...
he: סכום של ...

en: Sum of all the values of a column.
he: סכום של כל ערכי העמודה.

en: Average of ...
he: ממוצע של ...

en: Average of all the values of a column
he: ממוצע של כל ערכי העמודה

en: Number of distinct values of ...
he: מספר הערכים המובחנים של ...

en: Number of unique values of a column among all the rows in the answer.
he: מספר הערכים הייחודיים של עמודה בין כל השורות בתשובה.

en: Cumulative sum of ...
he: סכום מצטבר של ...

en: Additive sum of all the values of a column.\\ne.x. total revenue over time.
he: סכום תוסף של כל ערכי העמודה. \\ ne.x. סך ההכנסות לאורך זמן.

en: Cumulative count of rows
he: ספירת שורות מצטברת

en: Additive count of the number of rows.\\ne.x. total number of sales over time.
he: ספירת תוספות של מספר השורות. \\ ne.x. מספר המכירות הכולל לאורך זמן.

en: Standard deviation of ...
he: סטיית תקן של ...

en: Number which expresses how much the values of a column vary among all rows in the answer.
he: מספר שמבטא עד כמה ערכי העמודה משתנים בין כל השורות בתשובה.

en: Minimum of ...
he: מינימום של ...

en: Minimum value of a column
he: ערך מינימלי של עמודה

en: Maximum of ...
he: מקסימום של ...

en: Maximum value of a column
he: ערך מקסימלי של עמודה

en: Break out by dimension
he: לפרוץ לפי מימד

en: lower case letter
he: אות קטנה

en: upper case letter
he: אות גדולה

en: number
he: מספר

en: special character
he: תו מיוחד

en: must be
he: חייב להיות

en: characters long
he: דמויות ארוכות

en: Must be
he: חייב להיות

en: and include
he: ולכלול

en: zero
he: אֶפֶס

en: one
he: אחד

en: two
he: שתיים

en: three
he: שְׁלוֹשָׁה

en: four
he: ארבע

en: five
he: חָמֵשׁ

en: six
he: שֵׁשׁ

en: seven
he: שבע

en: eight
he: שמונה

en: nine
he: תֵשַׁע

en: Month and Year
he: חודש ושנה

en: Like January, 2016
he: כמו ינואר, 2016

en: Quarter and Year
he: רבע ושנה

en: Like Q1, 2016
he: כמו Q1, 2016

en: Single Date
he: תאריך יחיד

en: Like January 31, 2016
he: כמו 31 בינואר 2016

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: Like December 25, 2015 - February 14, 2016
he: כמו 25 בדצמבר 2015 - 14 בפברואר 2016

en: Relative Date
he: תאריך יחסי

en: Like "the last 7 days" or "this month"
he: כמו "7 הימים האחרונים" או "החודש"

en: Date Filter
he: מסנן תאריך

en: All Options
he: כל האפשרויות

en: Contains all of the above
he: מכיל את כל האמור לעיל

en: ZIP or Postal Code
he: מיקוד

en: ID
he: תְעוּדַת זֶהוּת

en: Time
he: זְמַן

en: Date range, relative date, time of day, etc.
he: טווח תאריכים, תאריך יחסי, זמן ביום וכו '.

en: Location
he: מקום

en: City, State, Country, ZIP code.
he: עיר, מדינה, מדינה, מיקוד.

en: User ID, product ID, event ID, etc.
he: מזהה משתמש, מזהה מוצר, מזהה אירוע וכו '.

en: Other Categories
he: קטגוריות אחרות

en: Category, Type, Model, Rating, etc.
he: קטגוריה, סוג, מודל, דירוג וכו '.

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Exit admin
he: יציאה למנהל

en: Logs
he: יומנים

en: Help
he: עֶזרָה

en: About Metabase
he: אודות מטאבייס

en: Sign out
he: התנתק

en: Thanks for using
he: תודה על השימוש

en: You're on version
he: אתה בגרסה

en: Built on
he: בנוי על

en: is a Trademark of
he: הוא סימן מסחרי של

en: and is built with care in San Francisco, CA
he: והוא בנוי בזהירות בסן פרנסיסקו, קליפורניה

en: Metabase Admin
he: מנהל מטאבייס

en: Ask a question
he: שאל שאלה

en: New dashboard
he: לוח מחוונים חדש

en: New pulse
he: דופק חדש

en: Reference
he: התייחסות

en: Which metric?
he: איזה מדד?

en: Defining common metrics for your team makes it even easier to ask questions
he: הגדרת מדדים נפוצים לצוות שלך מקלה עוד יותר על שאלת שאלות

en: How to create metrics
he: כיצד ליצור מדדים

en: See data over time, as a map, or pivoted to help you understand trends or changes.
he: ראו נתונים לאורך זמן, כמפה, או שמצטיינים כדי לעזור לכם להבין מגמות או שינויים.

en: Custom
he: המותאם אישית

en: New question
he: שאלה חדשה

en: Use the simple question builder to see trends, lists of things, or to create your own metrics.
he: השתמש בבניית השאלות הפשוטה כדי לראות מגמות, רשימות של דברים או כדי ליצור מדדים משלך.

en: Native query
he: שאילתה ילידית

en: For more complicated questions, you can write your own SQL or native query.
he: לשאלות מורכבות יותר, אתה יכול לכתוב SQL משלך או שאילתה מקומית.

en: Select a default value…
he: בחר ערך ברירת מחדל ...

en: Update filter
he: עדכן את המסנן

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Past 7 days
he: 7 הימים האחרונים

en: Past 30 days
he: 30 הימים האחרונים

en: Week
he: שָׁבוּעַ

en: Month
he: חוֹדֶשׁ

en: Year
he: שָׁנָה

en: Past 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Past 30 Days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last Week
he: שבוע שעבר

en: Last Month
he: חודש שעבר

en: Last Year
he: שנה שעברה

en: This Week
he: השבוע

en: This Month
he: החודש

en: This Year
he: השנה

en: Enter a value...
he: הזן ערך ...

en: Enter a default value...
he: הזן ערך ברירת מחדל ...

en: An error occurred
he: התרחשה שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: You’ve made changes that need to be published before they will be reflected in your application embed.
he: ביצעת שינויים שצריך להתפרסם לפני שהם יבואו לידי ביטוי בהטמעת היישום שלך.

en: You will need to publish this {0} before you can embed it in another application.
he: תצטרך לפרסם את זה {0} לפני שתוכל להטמיע אותו ביישום אחר.

en: Discard Changes
he: בטל שינויים

en: Updating...
he: עִדכּוּן...

en: Updated
he: מְעוּדכָּן

en: Failed!
he: נִכשָׁל!

en: Publish
he: לְפַרְסֵם

en: Code
he: קוד

en: Style
he: סִגְנוֹן

en: Which parameters can users of this embed use?
he: באילו פרמטרים יכולים המשתמשים בשימוש זה בהטמעה?

en: This {0} doesn't have any parameters to configure yet.
he: ל- {0} זה עדיין אין פרמטרים להגדיר את התצורה.

en: Editable
he: ניתן לעריכה

en: Locked
he: נָעוּל

en: Preview Locked Parameters
he: תצוגה מקדימה של פרמטרים נעולים

en: Try passing some values to your locked parameters here. Your server will have to provide the actual values in the signed token when using this for real.
he: נסה להעביר כמה ערכים לפרמטרים הנעולים שלך כאן. השרת שלך יצטרך לספק את הערכים בפועל באסימון החתום בעת השימוש בזה באמת.

en: Danger zone
he: אזור סכנה

en: This will disable embedding for this {0}.
he: זה ישבית את ההטמעה עבור {0} זה.

en: Unpublish
he: ללא פרסום

en: Light
he: אוֹר

en: Dark
he: אפל

en: Border
he: גבול

en: To embed this {0} in your application:
he: כדי להטמיע את זה {0} ביישום שלך:

en: Insert this code snippet in your server code to generate the signed embedding URL
he: הכנס קטע קוד זה בקוד השרת שלך כדי ליצור את כתובת האתר ההטבעה החתומה

en: Then insert this code snippet in your HTML template or single page app.
he: ואז הכנס קטע קוד זה בתבנית HTML או באפליקציית העמוד היחיד שלך.

en: Embed code snippet for your HTML or Frontend Application
he: הטמעת קטע קוד ליישום HTML או Frontend שלך

en: More {0}
he: עוד {0}

en: examples on GitHub
he: דוגמאות ל- GitHub

en: Enable sharing
he: אפשר שיתוף

en: Disable this public link?
he: להשבית את הקישור הציבורי הזה?

en: This will cause the existing link to stop working. You can re-enable it, but when you do it will be a different link.
he: זה יגרום לקישור הקיים להפסיק לעבוד. אתה יכול להפעיל אותו מחדש, אבל כשאתה עושה זה יהיה קישור אחר.

en: Public link
he: קישור ציבורי

en: Share this {0} with people who don't have a Metabase account using the URL below:
he: שתף את זה {0} עם אנשים שאין להם חשבון מטאבייס באמצעות כתובת האתר למטה:

en: Public embed
he: הטמעה ציבורית

en: Embed this {0} in blog posts or web pages by copying and pasting this snippet:
he: הטמיע את זה {0} בפוסטים בבלוג או בדפי אינטרנט על ידי העתקה והדבקת קטע זה:

en: Embed this {0} in an application
he: הטמיע את זה {0} ביישום

en: By integrating with your application server code, you can provide a secure stats {0} limited to a specific user, customer, organization, etc.
he: על ידי שילוב עם קוד שרת היישומים שלך, אתה יכול לספק סטטיסטיקות מאובטחות {0} מוגבלת למשתמש, לקוח, ארגון וכו 'ספציפיים וכו'.

en: Remove attachment
he: הסר את הקובץ המצורף

en: Attach file with results
he: צרף קובץ עם תוצאות

en: This question will be added as a file attachment
he: שאלה זו תתווסף כקובץ מצורף לקובץ

en: This question won't be included in your Pulse
he: שאלה זו לא תיכלל בדופק שלך

en: This pulse will no longer be emailed to {0} {1}
he: דופק זה כבר לא יישלח בדוא"ל ל {0} {1}

en: {0} address | {0} addresses
he[0]: {0} כתובת
he[1]: {0} כתובות

en: Slack channel {0} will no longer get this pulse {1}
he: ערוץ Slack {0} כבר לא יקבל את הדופק הזה {1}

en: Channel {0} will no longer receive this pulse {1}
he: ערוץ {0} כבר לא יקבל את הדופק הזה {1}

en: Edit pulse
he: ערוך דופק

en: What's a Pulse?
he: מה זה דופק?

en: Got it
he: הבנת

en: Where should this data go?
he: לאן הנתונים האלה צריכים ללכת?

en: Unarchiving…
he: לא מרכזי ...

en: Unarchive failed
he: לא ארכיב נכשל

en: Unarchived
he: לא ארכיט

en: Create pulse
he: ליצור דופק

en: Attachment
he: הִתקַשְׁרוּת

en: Heads up
he: ראשים למעלה

en: We'll show the first 10 columns and 20 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
he: נציג את 10 העמודות הראשונות ו -20 שורות של טבלה זו בדופק שלך. אם תשלח דוא"ל לזה, נוסיף קובץ מצורף לקובץ עם כל העמודות ועד 2,000 שורות.

en: Raw data questions can only be included as email attachments
he: ניתן לכלול שאלות נתונים גולמיות רק כקבצים מצורפים בדוא"ל

en: Looks like this pulse is getting big
he: נראה שהדופק הזה הופך להיות גדול

en: We recommend keeping pulses small and focused to help keep them digestible and useful to the whole team.
he: אנו ממליצים לשמור על קטניות קטנות וממוקדות כדי לעזור להם לעכל אותם לעיכול ושימושי לכל הצוות.

en: Pick your data
he: בחר את הנתונים שלך

en: Choose questions you'd like to send in this pulse
he: בחר שאלות שתרצה לשלוח לדופק זה

en: Emails
he: מיילים

en: Slack messages
he: הודעות רפויות

en: Sent
he: נשלח

en: {0} will be sent at
he: {0} יישלח ב

en: Messages
he: הודעות

en: Send email now
he: שלח דוא"ל עכשיו

en: Send to {0} now
he: שלח ל {0} עכשיו

en: Sending…
he: שְׁלִיחָה…

en: Sending failed
he: שליחה נכשלה

en: Didn’t send because the pulse has no results.
he: לא שלח כי לדופק אין תוצאות.

en: Pulse sent
he: דופק נשלח

en: {0} needs to be set up by an administrator.
he: {0} צריך להיות מוגדר על ידי מנהל.

en: Slack
he: רָפוּי

en: Which collection should this pulse live in?
he: באיזה אוסף צריך הדופק הזה לחיות?

en: Name your pulse
he: תן שם לדופק שלך

en: Give your pulse a name to help others understand what it's about
he: תן לדופק שלך שם שיעזור לאחרים להבין על מה מדובר

en: Important metrics
he: מדדים חשובים

en: Skip if no results
he: דלג אם אין תוצאות

en: Skip a scheduled Pulse if none of its questions have any results
he: דלג על דופק מתוזמן אם לאף אחת מהשאלות שלו אין תוצאות

en: Enter email addresses you'd like this data to go to
he: הזן כתובות דוא"ל שאליהן אתה רוצה שהנתונים האלה יעברו

en: Help everyone on your team stay in sync with your data.
he: עזור לכולם בצוות שלך להישאר בסנכרון עם הנתונים שלך.

en: Pulses let you send data from Metabase to email or Slack on the schedule of your choice.
he: פולסים מאפשרים לך לשלוח נתונים ממטאבייס לאימייל או לסלאק בלוח הזמנים שבחרת.

en: After {0}
he: אחרי {0}

en: Before {0}
he: לפני {0}

en: Is Empty
he: זה ריק

en: Not Empty
he: לא ריק

en: All Time
he: כל הזמן

en: Apply
he: להגיש מועמדות

en: View {0}
he: תצוגה {0}

en: Compare this with all rows in the table
he: השווה את זה עם כל השורות בטבלה

en: Analyze the results of this Query
he: נתח את תוצאות השאילתה הזו

en: Count of rows by time
he: ספירת שורות לפי זמן

en: Break out by {0}
he: פרוץ על ידי {0}

en: Summarize this segment
he: סיכמו את הקטע הזה

en: View this as a table
he: צפה בזה כטבלה

en: View the underlying {0} records
he: צפה ברשומות הבסיסיות של {0}

en: X-Ray this question
he: צילום רנטגן שאלה זו

en: X-ray {0} {1}
he: רנטגן {0} {1}

en: these
he: אלה

en: this
he: זֶה

en: Compare {0} {1} to the rest
he: השווה את {0} {1} לשאר

en: Distribution
he: הפצה

en: View details
he: הצג פרטים

en: View this {0}'s {1}
he: הצג את זה {0} 's {1}

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: over time
he: שעות נוספות

en: Avg
he: ממוצע

en: Distincts
he: הבחנה

en: View this {0} | View these {0}
he[0]: צפה בזה {0}
he[1]: צפו בזה {0}

en: Zoom in
he: לְהִתְמַקֵד

en: Custom Expression
he: ביטוי מותאם אישית

en: Common Metrics
he: מדדים נפוצים

en: Metabasics
he: מטבסים

en: Name (optional)
he: שם: (לא חובה)

en: Choose an aggregation
he: בחר צבירה

en: Set up your own alert
he: הגדר התראה משלך

en: Unsubscribing...
he: ביטול המנוי ...

en: Failed to unsubscribe
he: נכשל בביטול המנוי

en: Unsubscribe
he: בטל את המנוי

en: No channel
he: אין ערוץ

en: Okay, you're unsubscribed
he: אוקיי, אתה לא מנויך

en: You're receiving {0}'s alerts
he: אתה מקבל התראות של {0}

en: {0} set up an alert
he: {0} הגדר התראה

en: alerts
he: התראות

en: Let's set up your alert
he: בואו נקבע את ההתראה שלך

en: The wide world of alerts
he: עולם ההתראות הרחב

en: There are a few different kinds of alerts you can get
he: יש כמה סוגים שונים של התראות שתוכלו להשיג

en: When a raw data question {0}
he: כאשר שאלת נתונים גולמיים {0}

en: returns any results
he: מחזירה תוצאות כלשהן

en: When a line or bar {0}
he: כאשר קו או סרגל {0}

en: crosses a goal line
he: חוצה קו מטרה

en: When a progress bar {0}
he: כאשר סרגל התקדמות {0}

en: reaches its goal
he: מגיע למטרה שלה

en: Set up an alert
he: הגדר התראה

en: Edit your alert
he: ערוך את ההתראה שלך

en: Edit alert
he: ערוך התראה

en: This alert will no longer be emailed to {0}.
he: התראה זו כבר לא תישלח בדוא"ל ל {0}.

en: Slack channel {0} will no longer get this alert.
he: ערוץ Slack {0} כבר לא יקבל ערנות זו.

en: Channel {0} will no longer receive this alert.
he: ערוץ {0} כבר לא יקבל התראה זו.

en: Delete this alert
he: מחק התראה זו

en: Stop delivery and delete this alert. There's no undo, so be careful.
he: הפסק משלוח ומחק את ההתראה הזו. אין ביטול, אז היזהר.

en: Delete this alert?
he: למחוק את ההתראה הזו?

en: Alert me when the line…
he: התריע לי כאשר השורה ...

en: Alert me when the progress bar…
he: התריע לי כאשר סרגל ההתקדמות ...

en: Goes above the goal line
he: עובר מעל קו המטרה

en: Reaches the goal
he: מגיע למטרה

en: Goes below the goal line
he: הולך מתחת לקו המטרה

en: Goes below the goal
he: יורד מתחת למטרה

en: The first time it crosses, or every time?
he: בפעם הראשונה שהוא חוצה, או בכל פעם?

en: The first time it reaches the goal, or every time?
he: בפעם הראשונה שהוא מגיע למטרה, או בכל פעם?

en: The first time
he: הפעם הראשונה

en: Every time
he: בכל פעם

en: Where do you want to send these alerts?
he: לאן אתה רוצה לשלוח התראות אלה?

en: Email alerts to:
he: התראות דוא"ל אל:

en: {0} Goal-based alerts aren't yet supported for charts with more than one line, so this alert will be sent whenever the chart has {1}.
he: {0} התראות מבוססות יעדים עדיין אינן נתמכות בתרשימים עם יותר משורה אחת, ולכן התראה זו תישלח בכל פעם שיש לתרשים יש {1}.

en: results
he: תוצאות

en: {0} This kind of alert is most useful when your saved question doesn’t {1} return any results, but you want to know when it does.
he: {0} התראה מסוג זה מועילה ביותר כאשר השאלה השמורה שלך אינה {1} מחזירה תוצאות כלשהן, אך אתה רוצה לדעת מתי היא כן.

en: Tip
he: עֵצָה

en: usually
he: בְּדֶרֶך כְּלַל

en: Pick a segment or table
he: בחר קטע או טבלה

en: Select a database
he: בחר בסיס נתונים

en: Select...
he: בחר...

en: Select a table
he: בחר טבלה

en: No tables found in this database.
he: לא נמצאו טבלאות במסד נתונים זה.

en: Is a question missing?
he: האם חסרה שאלה?

en: Learn more about nested queries
he: למידע נוסף על שאילתות מקוננות

en: Fields
he: שדות

en: No segments were found.
he: לא נמצאו קטעים.

en: Find a segment
he: מצא קטע

en: View less
he: צפה פחות

en: View more
he: ראה עוד

en: Pick a field to sort by
he: בחר שדה למיין

en: Sort
he: סוג

en: Row limit
he: מגבלת שורה

en: Unknown Field
he: שדה לא ידוע

en: field
he: שדה

en: Matches
he: התאמות

en: Add filters to narrow your answer
he: הוסף פילטרים כדי לצמצם את תשובתך

en: Add a grouping
he: הוסף קיבוץ

en: Data
he: נתונים

en: Filtered by
he: מסונן על ידי

en: View
he: נוף

en: Grouped By
he: מקובץ על ידי

en: None
he: אף אחד

en: This question is written in {0}.
he: שאלה זו נכתבת ב {0}.

en: Hide Editor
he: הסתר עורך

en: Hide Query
he: להסתיר שאילתה

en: Open Editor
he: עורך פתוח

en: Show Query
he: להראות שאילתה

en: This metric has been retired.  It's no longer available for use.
he: מדד זה נסגר. הוא כבר לא זמין לשימוש.

en: Download full results
he: הורד תוצאות מלאות

en: Download this data
he: הורד נתונים אלה

en: Warning
he: אַזהָרָה

en: Your answer has a large number of rows so it could take a while to download.
he: לתשובה שלך יש מספר גדול של שורות כך שייקח זמן להוריד.

en: The maximum download size is 1 million rows.
he: גודל ההורדה המרבי הוא מיליון שורות.

en: Edit question
he: ערוך שאלה

en: SAVE CHANGES
he: שמור שינויים

en: CANCEL
he: לְבַטֵל

en: Move question
he: העבר שאלה

en: Which collection should this be in?
he: באיזה אוסף זה צריך להיות?

en: Variables
he: משתנים

en: Learn about your data
he: למד על הנתונים שלך

en: Alerts are on
he: ההתראות מופעלות

en: started from
he: התחיל מ

en: native query
he: שאילתה ילידת

en: Not Supported
he: אינו נתמך

en: View the {0}
he: צפה ב- {0}

en: Switch to {0}
he: לעבור ל {0}

en: Switch to Builder
he: עבור לבונה

en: {0} for this question
he: {0} לשאלה זו

en: Convert this question to {0}
he: המירו שאלה זו ל- {0}

en: This question will take approximately {0} to refresh
he: שאלה זו תיקח בערך {0} כדי לרענן

en: Updated {0}
he: עודכן {0}

en: row | rows
he[0]: שורה
he[1]: שורות

en: Showing first {0} {1}
he: מציג ראשון {0} {1}

en: Showing {0} {1}
he: מציג {0} {1}

en: Doing science
he: עושה מדע

en: If you give me some data I can show you something cool. Run a Query!
he: אם אתה נותן לי נתונים אני יכול להראות לך משהו מגניב. הפעל שאילתה!

en: How do I use this thing?
he: כיצד אוכל להשתמש בדבר הזה?

en: Get Answer
he: קבל תשובה

en: It's okay to play around with saved questions
he: זה בסדר לשחק עם שאלות שנשמרו

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click the edit icon in the top-right.
he: לא תבצע שינויים קבועים בשאלה שנשמרה אלא אם כן תלחץ על סמל העריכה בשמטה העליונה.

en: Search for
he: לחפש אחר

en: Advanced...
he: מִתקַדֵם...

en: Sorry. Something went wrong.
he: מצטער. משהו השתבש.

en: Group time by
he: זמן קבוצתי על ידי

en: Your question took too long
he: השאלה שלך ארכה זמן רב מדי

en: We didn't get an answer back from your database in time, so we had to stop. You can try again in a minute, or if the problem persists, you can email an admin to let them know.
he: לא קיבלנו תשובה בחזרה מהמאגר שלך בזמן, אז היינו צריכים להפסיק. אתה יכול לנסות שוב תוך דקה, או אם הבעיה נמשכת, אתה יכול לשלוח דוא"ל למנהל כדי ליידע אותם.

en: We're experiencing server issues
he: אנו חווים בעיות שרת

en: Try refreshing the page after waiting a minute or two. If the problem persists we'd recommend you contact an admin.
he: נסה לרענן את הדף לאחר המתנה דקה או שתיים. אם הבעיה נמשכת, אנו ממליצים לך לפנות למנהל.

en: There was a problem with your question
he: הייתה בעיה בשאלתך

en: Most of the time this is caused by an invalid selection or bad input value. Double check your inputs and retry your query.
he: רוב הזמן זה נגרם כתוצאה מבחירה לא חוקית או ערך קלט רע. בדוק שוב את הכניסות שלך ונסה מחדש את השאילתה שלך.

en: This may be the answer you’re looking for. If not, try removing or changing your filters to make them less specific.
he: זו יכולה להיות התשובה שאתה מחפש. אם לא, נסה להסיר או לשנות את המסננים שלך כדי להפוך אותם פחות ספציפיים.

en: You can also {0} when there are some results.
he: אתה יכול גם {0} כשיש כמה תוצאות.

en: get an alert
he: קבל התראה

en: Back to last run
he: חזרה לריצה האחרונה

en: Visualization
he: רְאִיָה

en: No description set.
he: אין תיאור.

en: Use for current question
he: השתמש לשאלה הנוכחית

en: Potentially useful questions
he: שאלות שעלולות להיות שימושיות

en: Group by {0}
he: קבוצה מאת {0}

en: Sum of all values of {0}
he: סכום של כל הערכים של {0}

en: All distinct values of {0}
he: כל הערכים המובחנים של {0}

en: Number of {0} grouped by {1}
he: מספר {0} מקובץ על ידי {1}

en: Data Reference
he: התייחסות לנתונים

en: Learn more about your data structure to ask more useful questions
he: למידע נוסף על מבנה הנתונים שלך כדי לשאול שאלות שימושיות יותר

en: Could not find the table metadata prior to creating a new question
he: לא הצליח למצוא את מטא נתונים של הטבלה לפני יצירת שאלה חדשה

en: See {0}
he: ראה {0}

en: Metric Definition
he: הגדרה מטרית

en: Filter by {0}
he: סנן על ידי {0}

en: Number of {0}
he: מספר {0}

en: See all {0}
he: ראה את כל {0}

en: Segment Definition
he: הגדרת קטע

en: An error occurred loading the table
he: אירעה שגיאה בהעמסת הטבלה

en: See the raw data for {0}
he: ראה את הנתונים הגולמיים עבור {0}

en: More
he: יותר

en: Invalid expression
he: ביטוי לא חוקי

en: unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Field formula
he: נוסחת שדה

en: Think of this as being kind of like writing a formula in a spreadsheet program: you can use numbers, fields in this table, mathematical symbols like +, and some functions. So you could type something like Subtotal - Cost.
he: חשבו על זה כמו להיות כמו כתיבת נוסחה בתוכנית גיליון אלקטרוני: תוכלו להשתמש במספרים, שדות בטבלה זו, סמלים מתמטיים כמו +וכמה פונקציות. אז אתה יכול להקליד משהו כמו תת -סתירה - עלות.

en: Learn more
he: למד עוד

en: Give it a name
he: תן לזה שם

en: Something nice and descriptive
he: משהו נחמד ותיאור

en: Add a custom field
he: הוסף שדה מותאם אישית

en: Include {0}
he: כלול {0}

en: Case sensitive
he: רגיש למקרה

en: today
he: היום

en: this week
he: השבוע

en: this month
he: החודש

en: this year
he: השנה

en: this minute
he: הרגע הזה

en: this hour
he: השעה הזו

en: not implemented {0}
he: לא מיושם {0}

en: true
he: נכון

en: false
he: לא נכון

en: Add filter
he: הוסף פילטר

en: Item
he: פריט

en: Previous
he: קודם

en: Current
he: נוֹכְחִי

en: On
he: עַל

en: Enter desired number
he: הזן את המספר הרצוי

en: Empty
he: ריק

en: Find a value
he: מצא ערך

en: Hide calendar
he: הסתר לוח שנה

en: Show calendar
he: הצג לוח שנה

en: You can enter multiple values separated by commas
he: אתה יכול להזין ערכים מרובים המופרדים על ידי פסיקים

en: Enter desired text
he: הזן טקסט רצוי

en: Try it
he: נסה זאת

en: What's this for?
he: למה זה?

en: Variables in native queries let you dynamically replace values in your queries using filter widgets or through the URL.
he: משתנים בשאילתות מקוריות מאפשרים לך להחליף באופן דינמי ערכים בשאילתות שלך באמצעות יישומונים לסינון או דרך כתובת האתר.

en: {0} creates a variable in this SQL template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the SQL template.
he: {0} יוצר משתנה בתבנית SQL זו הנקראת "variable_name". ניתן לתת למשתנים סוגים בלוח הצדדי, המשנה את התנהגותם. כל הסוגים המשתנים שאינם "פילטר שדה" יגרמו אוטומטית למצב של יישומון פילטר בשאלה זו; עם מסנני שדה זה אופציונלי. כאשר מתמלא יישומון מסנן זה, ערך זה מחליף את המשתנה בתבנית SQL.

en: Field Filters
he: מסנני שדה

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link SQL cards to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
he: מתן משתנה סוג "מסנן שדה" מאפשר לך לקשר כרטיסי SQL לווידג'טים של מסנן לוח מחוונים או להשתמש בסוגים נוספים של יישומי פילטר בשאלת SQL שלך. משתנה מסנן שדה מכניס SQL הדומה לזה שנוצר על ידי בונה שאילתת GUI בעת הוספת פילטרים בעמודות הקיימות.

en: When adding a Field Filter variable, you'll need to map it to a specific field. You can then choose to display a filter widget on your question, but even if you don't, you can now map your Field Filter variable to a dashboard filter when adding this question to a dashboard. Field Filters should be used inside of a "WHERE" clause.
he: בעת הוספת משתנה מסנן שדה, תצטרך למפות אותו לשדה ספציפי. לאחר מכן תוכל לבחור להציג יישומון פילטר בשאלתך, אך גם אם לא, כעת תוכל למפות את משתנה מסנן השדה שלך למסנן לוח מחוונים בעת הוספת שאלה זו ללוח המחוונים. יש להשתמש במסנני שדה בתוך סעיף "איפה".

en: Optional Clauses
he: סעיפים אופציונליים

en: brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
he: סוגריים סביב {0} צור סעיף אופציונלי בתבנית. אם מוגדר "משתנה", כל הסעיף מונח לתבנית. אם לא, אז מתעלמים מכל הסעיף.

en: To use multiple optional clauses you can include at least one non-optional WHERE clause followed by optional clauses starting with "AND".
he: כדי להשתמש בסעיפים אופציונליים מרובים אתה יכול לכלול לפחות אחד שאינו אופציונלי, כאשר הסעיף ואחריו סעיפים אופציונליים החל מ- "ו-".

en: Read the full documentation
he: קרא את התיעוד המלא

en: Filter label
he: תווית סינון

en: Variable type
he: סוג משתנה

en: Text
he: טֶקסט

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Field Filter
he: מסנן שדה

en: Field to map to
he: שדה למפה ל

en: Filter widget type
he: סוג ווידג'ט סנן

en: Required?
he: נדרש?

en: Default filter widget value
he: ערך יישומון סינון ברירת מחדל

en: Archive this question?
he: ארכיב שאלה זו?

en: This question will be removed from any dashboards or pulses using it.
he: שאלה זו תוסר מכל לוח מחוונים או פולסים המשתמשים בה.

en: Question
he: שְׁאֵלָה

en: Pick a question to add
he: בחר שאלה להוסיף

en: You are editing this page
he: אתה עורך דף זה

en: See this {0}
he: ראה את זה {0}

en: A subset of
he: תת קבוצה של

en: Select a field type
he: בחר סוג שדה

en: No field type
he: אין סוג שדה

en: by
he: על ידי

en: Field type
he: סוג שדה

en: Select a Foreign Key
he: בחר מקש זר

en: View the {0} formula
he: צפה בנוסחה {0}

en: Why this {0} is important
he: מדוע {0} זה חשוב

en: Why this {0} is interesting
he: מדוע {0} זה מעניין

en: Nothing important yet
he: שום דבר חשוב עדיין

en: Nothing interesting yet
he: שום דבר מעניין עדיין

en: Things to be aware of about this {0}
he: דברים שיש מודעים אליהם לגבי זה {0}

en: Nothing to be aware of yet
he: אין מה להיות מודע אליו עדיין

en: Explore this metric
he: חקור את המדד הזה

en: View this metric
he: צפה במדד זה

en: By {0}
he: על ידי {0}

en: Remove item
he: הסר פריט

en: Why is this dashboard the most important?
he: מדוע לוח המחוונים הזה הוא החשוב ביותר?

en: What is useful or interesting about this {0}?
he: מה שימושי או מעניין בזה {0}?

en: Write something helpful here
he: כתוב כאן משהו מועיל

en: Is there anything users of this dashboard should be aware of?
he: האם יש משהו שמשתמשים בלוח המחוונים הזה צריכים להיות מודעים אליו?

en: Anything users should be aware of about this {0}?
he: כל דבר שמשתמשים צריכים להיות מודעים אליו לגבי זה {0}?

en: Which 2-3 fields do you usually group this metric by?
he: באילו 2-3 שדות אתה בדרך כלל מקבץ את המדד הזה?

en: This is the perfect place to start if you’re new to your company’s data, or if you just want to check in on what’s going on.
he: זה המקום המושלם להתחיל בו אם אתה חדש בנתוני החברה שלך, או אם אתה רק רוצה לבדוק מה קורה.

en: Most useful fields to group this metric by
he: השדות השימושיים ביותר לקבוצת מדד זה על ידי

en: Reason for changes
he: סיבה לשינויים

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required
he: השאירו פתק כדי להסביר אילו שינויים ביצעתם ומדוע הם נדרשים

en: Why this database is interesting
he: מדוע בסיס נתונים זה מעניין

en: Things to be aware of about this database
he: דברים שיש מודעים אליהם לגבי מסד הנתונים הזה

en: Databases and tables
he: מסדי נתונים וטבלאות

en: Details
he: פרטים

en: Tables in {0}
he: טבלאות ב {0}

en: Actual name in database
he: שם בפועל במסד נתונים

en: Why this field is interesting
he: מדוע תחום זה מעניין

en: Things to be aware of about this field
he: דברים שיש מודעים אליהם לגבי תחום זה

en: Data type
he: סוג מידע

en: Fields in this table will appear here as they're added
he: שדות בטבלה זו יופיעו כאן כפי שנוספו

en: Fields in {0}
he: שדות ב {0}

en: Field name
he: שם שדה

en: X-ray this field
he: רנטגן שדה זה

en: Metabase is no fun without any data
he: מטאבייס אינו כיף ללא נתונים

en: Your databases will appear here once you connect one
he: מאגרי המידע שלך יופיעו כאן ברגע שתחבר אחד

en: Databases will appear here once your admins have added some
he: מסדי נתונים יופיעו כאן ברגע שממלאיכם הוסיפו כמה

en: Connect a database
he: חבר בסיס נתונים

note: #-#-#-#-#  metabase-backend.pot (metabase)  #-#-#-#-# cum-count and cum-sum get names for count and sum, respectively (see explanation in `aggregation-name`)
en: Count of {0}
he: ספירת {0}

en: See raw data for {0}
he: ראה נתונים גולמיים עבור {0}

en: Why this table is interesting
he: מדוע הטבלה הזו מעניינת

en: Things to be aware of about this table
he: דברים שצריך להיות מודעים אליהם לגבי הטבלה הזו

en: Tables in this database will appear here as they're added
he: טבלאות במאגר זה יופיעו כאן כפי שנוספו

en: Questions about this table will appear here as they're added
he: שאלות על טבלה זו יופיעו כאן כפי שנוספו

en: Questions about {0}
he: שאלות על {0}

en: Created {0} by {1}
he: נוצר {0} על ידי {1}

en: Fields in this table
he: שדות בטבלה זו

en: Questions about this table
he: שאלות על טבלה זו

en: Help your team get started with your data.
he: עזור לצוות שלך להתחיל עם הנתונים שלך.

en: Show your team what’s most important by choosing your top dashboard, metrics, and segments.
he: הראה את הצוות שלך מה הכי חשוב על ידי בחירת לוח המחוונים, הערכים והקטעים המובילים שלך.

en: Get started
he: להתחיל

en: Our most important dashboard
he: לוח המחוונים החשוב ביותר שלנו

en: Numbers that we pay attention to
he: מספרים שאנו שמים לב אליהם

en: Metrics are important numbers your company cares about. They often represent a core indicator of how the business is performing.
he: מדדים הם מספרים חשובים לחברה שלך אכפת. לעתים קרובות הם מייצגים אינדיקטור ליבה לאופן ביצוע העסק.

en: See all metrics
he: ראה את כל הערכים

en: Segments and tables
he: קטעים ושולחנות

en: Tables
he: שולחנות

en: Segments and tables are the building blocks of your company's data. Tables are collections of the raw information while segments are specific slices with specific meanings, like {0}
he: מגזרים ושולחנות הם אבני הבניין של נתוני החברה שלך. טבלאות הן אוספים של המידע הגולמי ואילו הקטעים הם פרוסות ספציפיות עם משמעויות ספציפיות, כמו {0}

en: Tables are the building blocks of your company's data.
he: שולחנות הם אבני הבניין של נתוני החברה שלך.

en: See all segments
he: ראה את כל הקטעים

en: See all tables
he: ראה את כל השולחנות

en: Other things to know about our data
he: דברים אחרים שכדאי לדעת על הנתונים שלנו

en: Find out more
he: גלה עוד

en: A good way to get to know your data is by spending a bit of time exploring the different tables and other info available to you. It may take a while, but you'll start to recognize names and meanings over time.
he: דרך טובה להכיר את הנתונים שלך היא לבזבז קצת זמן לחקור את הטבלאות השונות ומידע אחר העומד לרשותך. זה עשוי לקחת זמן מה, אבל תתחיל לזהות שמות ומשמעויות לאורך זמן.

en: Explore our data
he: חקור את הנתונים שלנו

en: Have questions?
he: יש שאלות?

en: Contact {0}
he: צור קשר {0}

en: Help new Metabase users find their way around.
he: עזרו למשתמשים חדשים במטבס למצוא את דרכם.

en: The Getting Started guide highlights the dashboard, metrics, segments, and tables that matter most, and informs your users of important things they should know before digging into the data.
he: מדריך תחילת העבודה מדגיש את לוח המחוונים, הערכים, הקטעים והטבלאות החשובים ביותר, ומודיע למשתמשים שלך על דברים חשובים שהם צריכים לדעת לפני שהם מתחפרים בנתונים.

en: Is there an important dashboard for your team?
he: האם יש לוח מחוונים חשוב לצוות שלך?

en: Create a dashboard now
he: צור לוח מחוונים עכשיו

en: What is your most important dashboard?
he: מה לוח המחוונים החשוב ביותר שלך?

en: Do you have any commonly referenced metrics?
he: האם יש לך מדדים נפוצים?

en: Learn how to define a metric
he: למד כיצד להגדיר מדד

en: What are your 3-5 most commonly referenced metrics?
he: מהם הערכים שלך 3-5 הנפוצים ביותר?

en: Add another metric
he: הוסף מדד נוסף

en: Do you have any commonly referenced segments or tables?
he: האם יש לך קטעים או שולחנות נפוצים?

en: Learn how to create a segment
he: למד כיצד ליצור קטע

en: What are 3-5 commonly referenced segments or tables that would be useful for this audience?
he: מהם 3-5 מקטעים או טבלאות שהופנו בדרך כלל שיהיו מועילים לקהל זה?

en: Add another segment or table
he: הוסף קטע או טבלה נוספת

en: Is there anything your users should understand or know before they start accessing the data?
he: האם יש משהו שהמשתמשים שלך צריכים להבין או לדעת לפני שהם מתחילים לגשת לנתונים?

en: What should a user of this data know before they start accessing it?
he: מה צריך למשתמש בנתונים אלה לדעת לפני שהם מתחילים לגשת אליהם?

en: E.g., expectations around data privacy and use, common pitfalls or misunderstandings, information about data warehouse performance, legal notices, etc.
he: למשל, ציפיות סביב פרטיות ושימוש בנתונים, מלכודות או אי הבנות נפוצות, מידע על ביצועי מחסן נתונים, הודעות משפטיות וכו '.

en: Is there someone your users could contact for help if they're confused about this guide?
he: האם יש מישהו שהמשתמשים שלך יכולים ליצור קשר עם עזרה אם הם מבולבלים לגבי מדריך זה?

en: Who should users contact for help if they're confused about this data?
he: עם מי המשתמשים צריכים ליצור קשר עם עזרה אם הם מבולבלים בנוגע לנתונים אלה?

en: Please enter a revision message
he: אנא הזן הודעת עדכון

en: Why this Metric is interesting
he: מדוע הערך הזה מעניין

en: Things to be aware of about this Metric
he: דברים שצריך להיות מודעים אליהם לגבי מדד זה

en: How this Metric is calculated
he: כיצד מחושב מדד זה

en: Nothing on how it's calculated yet
he: שום דבר על איך זה מחושב עדיין

en: Other fields you can group this metric by
he: שדות אחרים שתוכלו לקבץ מדד זה על ידי

en: Fields you can group this metric by
he: שדות שתוכלו לקבץ מדד זה על ידי

en: Metrics are the official numbers that your team cares about
he: מדדים הם המספרים הרשמיים שהצוות שלך אכפת להם

en: Metrics will appear here once your admins have created some
he: מדדים יופיעו כאן ברגע שממלאיכם יצרו כמה

en: Learn how to create metrics
he: למד כיצד ליצור מדדים

en: Questions about this metric will appear here as they're added
he: שאלות על מדד זה יופיעו כאן כפי שנוספו

en: There are no revisions for this metric
he: אין תיקונים עבור מדד זה

en: Revision history for {0}
he: היסטוריה של עדכון עבור {0}

en: X-ray this metric
he: צילום רנטגן מדד זה

en: Why this Segment is interesting
he: מדוע הקטע הזה מעניין

en: Things to be aware of about this Segment
he: דברים שיש מודעים אליהם בקטע הזה

en: Segments are interesting subsets of tables
he: קטעים הם קבוצות משנה מעניינות של שולחנות

en: Defining common segments for your team makes it even easier to ask questions
he: הגדרת קטעים נפוצים לצוות שלך מקלה עוד יותר על שאלת שאלות

en: Segments will appear here once your admins have created some
he: קטעים יופיעו כאן ברגע שמנהלי המנהלים שלך יצרו כמה

en: Learn how to create segments
he: למד כיצד ליצור קטעים

en: Questions about this segment will appear here as they're added
he: שאלות על קטע זה יופיעו כאן כפי שנוספו

en: There are no revisions for this segment
he: אין תיקונים עבור הקטע הזה

en: Fields in this segment
he: שדות בקטע זה

en: Questions about this segment
he: שאלות על קטע זה

en: X-ray this segment
he: צילום רנטגן בקטע זה

en: Login
he: התחברות

en: Search
he: לחפש

en: Dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: New Question
he: שאלה חדשה

en: Select the type of Database you use
he: בחר את סוג בסיס הנתונים בו אתה משתמש

en: Add your data
he: הוסף את הנתונים שלך

en: I'll add my own data later
he: אוסיף נתונים משלי אחר כך

en: Connecting to {0}
he: חיבור ל {0}

en: You’ll need some info about your database, like the username and password. If you don’t have that right now, Metabase also comes with a sample dataset you can get started with.
he: תצטרך קצת מידע על בסיס הנתונים שלך, כמו שם המשתמש והסיסמה. אם אין לך את זה כרגע, Metabase מגיע גם עם מערך נתונים לדוגמא שאתה יכול להתחיל איתו.

en: I'll add my data later
he: אוסיף את הנתונים שלי אחר כך

en: Control automatic scans
he: לשלוט בסריקות אוטומטיות

en: Usage data preferences
he: העדפות נתוני שימוש

en: Thanks for helping us improve
he: תודה שעזרת לנו להשתפר

en: We won't collect any usage events
he: לא נאסוף אירועי שימוש

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about usage through Google Analytics.
he: על מנת לעזור לנו לשפר את המטביל, ברצוננו לאסוף נתונים מסוימים על שימוש באמצעות Google Analytics.

en: Here's a full list of everything we track and why.
he: הנה רשימה מלאה של כל מה שאנחנו עוקבים אחריה ומדוע.

en: Allow Metabase to anonymously collect usage events
he: לאפשר למטאבייס לאסוף באופן אנונימי אירועי שימוש

en: Metabase {0} collects anything about your data or question results.
he: Metabase {0} אוסף כל דבר לגבי הנתונים או תוצאות השאלה שלך.

en: never
he: לעולם לא

en: All collection is completely anonymous.
he: כל האוסף אנונימי לחלוטין.

en: Collection can be turned off at any point in your admin settings.
he: ניתן לכבות את האיסוף בכל נקודה בהגדרות הניהול שלך.

en: If you feel stuck
he: אם אתה מרגיש תקוע

en: our getting started guide
he: מדריך התחלה שלנו

en: is just a click away.
he: הוא רק לחיצה משם.

en: Welcome to Metabase
he: ברוך הבא למטאבייס

en: Looks like everything is working. Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
he: נראה שהכל עובד. עכשיו נכיר אותך, התחבר לנתונים שלך ונתחיל למצוא לך כמה תשובות!

en: Let's get started
he: בואו נתחיל

en: You're all set up!
he: כולכם מוגדרים!

en: Take me to Metabase
he: קח אותי למטאבייס

en: What should we call you?
he: איך עלינו לקרוא לך?

en: Hi, {0}. nice to meet you!
he: היי, {0}. נעים להכיר אותך!

en: Create a password
he: צור סיסמה

en: Shhh...
he: ששש ...

en: Confirm password
he: אשר סיסמה

en: Shhh... but one more time so we get it right
he: שששש ... אבל פעם נוספת אז נקבל את זה נכון

en: Your company or team name
he: שם החברה או שם הצוות שלך

en: Department of awesome
he: המחלקה של מדהים

en: Metabot is admiring your integers…
he: מטבוט מעריץ את המספרים שלמים שלך ...

en: Metabot is performing billions of differential equations…
he: מטבוט מבצע מיליארדי משוואות דיפרנציאליות ...

en: Metabot is doing science…
he: מטבוט עושה מדע ...

en: Metabot is checking out your metrics…
he: Metabot בודק את הערכים שלך ...

en: Metabot is looking for trends and outliers…
he: Metabot מחפש מגמות ומחירים ...

en: Metabot is consulting the quantum abacus…
he: מטבוט מתייעץ עם ה- Abacus הקוונטי ...

en: Metabot is feeling pretty good about all this…
he: מטבוט מרגיש די טוב בכל זה ...

en: We’ll show you some interesting explorations of your data in
    just a few minutes.
he: נראה לך כמה חקירות מעניינות של הנתונים שלך 
    תוך כמה דקות.

en: This seems to be taking a while. In the meantime, you can check out one of these example explorations to see what Metabase can do for you.
he: נראה שזה לוקח זמן. בינתיים, תוכלו לבדוק את אחת מחקירות הדוגמה הללו כדי לראות מה מטאבייס יכול לעשות עבורכם.

en: I took a look at the data you just connected, and I have some explorations of interesting things I found. Hope you like them!
he: התבוננתי בנתונים שרק חיבורתי, ויש לי כמה חקירות של דברים מעניינים שמצאתי. מקווה שאתה אוהב אותם!

en: I'm done exploring for now
he: סיימתי לחקור בינתיים

en: Welcome to the Query Builder!
he: ברוך הבא לבנאי השאילתה!

en: The Query Builder lets you assemble questions (or "queries") to ask about your data.
he: בונה השאילתה מאפשר לך להרכיב שאלות (או "שאילתות") לשאול על הנתונים שלך.

en: Tell me more
he: ספר לי עוד

en: Start by picking the table with the data that you have a question about.
he: התחל בבחירת הטבלה עם הנתונים שיש לך שאלה לגבי.

en: Go ahead and select the "Orders" table from the dropdown menu.
he: קדימה ובחר בטבלת "הזמנות" מהתפריט הנפתח.

en: Filter your data to get just what you want.
he: סנן את הנתונים שלך כדי לקבל בדיוק את מה שאתה רוצה.

en: Click the plus button and select the "Created At" field.
he: לחץ על כפתור פלוס ובחר בשדה "נוצר בשטח".

en: Here we can pick how many days we want to see data for, try 10
he: כאן נוכל לבחור כמה ימים אנו רוצים לראות נתונים עבור, נסה 10

en: Here's where you can choose to add or average your data, count the number of rows in the table, or just view the raw data.
he: הנה המקום בו תוכלו לבחור להוסיף או למוצע את הנתונים שלכם, לספור את מספר השורות בטבלה או פשוט להציג את הנתונים הגולמיים.

en: Try it: click on <strong>Raw Data</strong> to change it to <strong>Count of rows</strong> so we can count how many orders there are in this table.
he: נסה את זה: לחץ על <strong> נתונים גולמיים </strong> כדי לשנות אותם ל <strong> ספירת שורות </strong> כדי שנוכל לספור כמה הזמנות יש בטבלה זו.

en: Add a grouping to break out your results by category, day, month, and more.
he: הוסף קיבוץ כדי לפרוץ את התוצאות שלך לפי קטגוריה, יום, חודש ועוד.

en: Let's do it: click on <strong>Add a grouping</strong>, and choose <strong>Created At: by Week</strong>.
he: בואו נעשה את זה: לחץ על <strong> הוסף קיבוץ </strong> ובחר <strong> שנוצר ב: by שבוע </strong>.

en: Click on "by day" to change it to "Week."
he: לחץ על "ביום" כדי לשנות את זה ל"שבוע ".

en: Run Your Query.
he: הפעל את השאילתה שלך.

en: You're doing so well! Click <strong>Run query</strong> to get your results!
he: אתה עושה כל כך טוב! לחץ על <strong> הפעלה שאילתה </strong> כדי לקבל את התוצאות שלך!

en: You can view your results as a chart instead of a table.
he: אתה יכול לראות את התוצאות שלך כתרשים במקום טבלה.

en: Everbody likes charts! Click the <strong>Visualization</strong> dropdown and select <strong>Line</strong>.
he: כל אחד אוהב תרשימים! לחץ על ה <strong> ויזואליזציה </strong> נפתח ובחר <strong> קו </strong>.

en: Well done!
he: כל הכבוד!

en: That's all! If you still have questions, check out our
he: זה הכל! אם עדיין יש לך שאלות, בדוק את שלנו

en: User's Guide
he: מדריך למשתמש

en: Have fun exploring your data!
he: תיהני לחקור את הנתונים שלך!

en: Thanks
he: תודה

en: Save Your Questions
he: שמור את השאלות שלך

en: By the way, you can save your questions so you can refer to them later. Saved Questions can also be put into dashboards or Pulses.
he: אגב, אתה יכול לשמור את השאלות שלך כך שתוכל להתייחס אליהם בהמשך. ניתן להכניס שאלות שנשמרו גם ללוחות מחוונים או פולסים.

en: Sounds good
he: נשמע טוב

en: Whoops!
he: אוף!

en: Sorry, it looks like something went wrong. Please try restarting the tutorial in a minute.
he: סליחה, נראה שמשהו השתבש. אנא נסה להפעיל מחדש את ההדרכה תוך דקה.

en: Password updated successfully!
he: הסיסמא עודכנה בהצלחה!

en: Account updated successfully!
he: החשבון עודכן בהצלחה!

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Sign in with Google Email address
he: היכנס עם כתובת הדוא"ל של גוגל

en: User Details
he: פרטי המשתמש

en: Reset to defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: unknown map
he: מפה לא ידועה

en: Grid map requires binned longitude/latitude.
he: מפת רשת דורשת קו אורך/קו רוחב.

en: more
he: יותר

en: Which fields do you want to use for the X and Y axes?
he: באילו שדות אתה רוצה להשתמש לצירי X ו- Y?

en: Choose fields
he: בחר שדות

en: Save as default view
he: שמור כתצוגת ברירת מחדל

en: Draw box to filter
he: צייר תיבת מסנן

en: Cancel filter
he: בטל את המסנן

en: Pin Map
he: מפת סיכה

en: Unset
he: ביטול הגדרה

en: Rows {0}-{1} of {2}
he: שורות {0}-{1} של {2}

en: Data truncated to {0} rows.
he: נתונים קטועים לשורות {0}.

en: Could not find visualization
he: לא הצליח למצוא הדמיה

en: Could not display this chart with this data.
he: לא יכול היה להציג תרשים זה עם נתונים אלה.

en: No results!
he: אין תוצאות!

en: Still Waiting...
he: עדיין מחכה...

en: This usually takes an average of {0}.
he: זה בדרך כלל לוקח ממוצע של {0}.

en: (This is a bit long for a dashboard)
he: (זה קצת ארוך ללוח מחוונים)

en: This is usually pretty fast but seems to be taking awhile right now.
he: זה בדרך כלל די מהיר אבל נראה שהוא לוקח זמן מה עכשיו.

en: Select a field
he: בחר שדה

en: error
he: שְׁגִיאָה

en: Click and drag to change their order
he: לחץ וגרור כדי לשנות את ההזמנה שלהם

en: Add fields from the list below
he: הוסף שדות מהרשימה למטה

en: less than
he: פחות מ

en: greater than
he: גדול מ

en: less than or equal to
he: פחות מ או שווה ל

en: greater than or equal to
he: גדול מ או שווה ל

en: equal to
he: שווה ל

en: not equal to
he: לא שווה ל

en: Conditional formatting
he: עיצוב מותנה

en: You can add rules to make the cells in this table change color if
    they meet certain conditions.
he: אתה יכול להוסיף כללים כדי להפוך את התאים בטבלה זו לשנות צבע אם
     הם עומדים בתנאים מסוימים.

en: Add a rule
he: הוסף כלל

en: Rules will be applied in this order
he: הכללים יוחלו בסדר זה

en: Click and drag to reorder.
he: לחץ וגרור כדי להזמין מחדש.

en: No columns selected
he: לא נבחרו עמודות

en: Cells in this column will be tinted based on their values.
he: תאים בעמודה זו יופיעו על פי ערכיהם.

en: When a cell in these columns is {0} it will be tinted this color.
he: כאשר תא בעמודות אלה הוא {0} הוא יכהה בצבע זה.

en: Which columns should be affected?
he: על אילו עמודות יש להשפיע?

en: Formatting style
he: סגנון עיצוב

en: Single color
he: צבע יחיד

en: Color range
he: טווח צבעים

en: When a cell in this column is…
he: כאשר תא בעמודה זו הוא ...

en: …turn its background this color:
he: ... הפוך את הרקע שלו לצבע זה:

en: Highlight the whole row
he: הדגש את כל השורה

en: Colors
he: צבעים

en: Start the range at
he: התחל את הטווח ב

en: Smallest value in this column
he: הערך הקטן ביותר בעמודה זו

en: Smallest value in each column
he: הערך הקטן ביותר בכל עמודה

en: Smallest value in all of these columns
he: הערך הקטן ביותר בכל העמודות הללו

en: Custom value
he: ערך מותאם אישית

en: End the range at
he: לסיים את הטווח ב

en: Largest value in this column
he: הערך הגדול ביותר בעמודה זו

en: Largest value in each column
he: הערך הגדול ביותר בכל טור

en: Largest value in all of these columns
he: הערך הגדול ביותר בכל העמודות הללו

en: Add rule
he: הוסף כלל

en: Update rule
he: כלל עדכון

en: Visualization is null
he: הדמיה היא null

en: Visualization must define an 'identifier' static variable:
he: ויזואליזציה חייבת להגדיר משתנה סטטי 'מזהה':

en: Visualization with that identifier is already registered:
he: ההדמיה עם המזהה הזה כבר רשומה:

en: No visualization for {0}
he: אין הדמיה עבור {0}

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the x-axis, the values will be summed.
he: "{0}" הוא שדה לא מוגדר: אם יש לו יותר מערך אחד בנקודה על ציר ה- X, הערכים יסוכמו.

en: This chart type requires at least 2 columns.
he: סוג תרשים זה דורש לפחות 2 עמודות.

en: This chart type doesn't support more than {0} series of data.
he: סוג תרשים זה אינו תומך יותר מסדרת נתונים {0}.

en: Goal
he: מטרה

en: Doh! The data from your query doesn't fit the chosen display choice. This visualization requires at least {0} {1} of data.
he: דוה! הנתונים מהשאילתה שלך לא מתאימים לבחירת התצוגה שנבחרה. הדמיה זו דורשת לפחות {0} {1} של נתונים.

en: column
he: טור

en: No dice. We have {0} data {1} to show and that's not enough for this visualization.
he: אין קוביות. יש לנו {0} נתונים {1} להציג וזה לא מספיק להדמיה זו.

en: point | points
he[0]: נקודה
he[1]: נקודות

en: Bummer. We can't actually do a pin map for this data because we require both a latitude and longitude column.
he: באסה. איננו יכולים למעשה לבצע מפת סיכות עבור נתונים אלה מכיוון שאנו דורשים גם עמודת קו רוחב וגם אורך.

en: Please configure this chart in the chart settings
he: אנא קבע את התצורה של תרשים זה בהגדרות התרשים

en: Edit Settings
he: ערוך הגדרות

en: xValues missing!
he: xvalues ​​חסר!

en: X-axis
he: X-ציר

en: Add a series breakout...
he: הוסף פריצת סדרה ...

en: Y-axis
he: ציר y

en: Add another series...
he: הוסף עוד סדרה ...

en: Bubble size
he: גודל בועה

en: Line
he: קַו

en: Curve
he: עֲקוּמָה

en: Step
he: שלב

en: Show point markers on lines
he: הצג סמני נקודה על שורות

en: Stacking
he: הַעֲרָמָה

en: Don't stack
he: אל תערום

en: Stack
he: לַעֲרוֹם

en: Stack - 100%
he: ערימה - 100%

en: Show goal
he: להראות יעד

en: Goal value
he: ערך יעד

en: Replace missing values with
he: החלף ערכים חסרים ב

en: Zero
he: אֶפֶס

en: Nothing
he: שום דבר

en: Linear Interpolated
he: ליניארי אינטרפולציה

en: X-axis scale
he: סולם ציר X.

en: Timeseries
he: סדרת זמן

en: Linear
he: ליניארי

en: Power
he: כּוֹחַ

en: Log
he: עֵץ

en: Histogram
he: היסטוגרמה

en: Ordinal
he: סוֹדֵר

en: Y-axis scale
he: סולם ציר Y.

en: Show x-axis line and marks
he: הצג קו ציר X

en: Compact
he: קוֹמפָּקטִי

en: Rotate 45°
he: סובב 45 °

en: Rotate 90°
he: סובב 90 °

en: Show y-axis line and marks
he: הצג קו ציר וסימנים

en: Auto y-axis range
he: טווח ציר אוטומטי

en: Use a split y-axis when necessary
he: השתמש בציר Y מפוצל במידת הצורך

en: Show label on x-axis
he: הצג תווית על ציר x

en: X-axis label
he: תווית x-ציר

en: Show label on y-axis
he: הצג תווית על ציר Y

en: Y-axis label
he: תווית ציר y

en: Standard Deviation
he: סטיית תקן

en: Area
he: אֵזוֹר

en: area chart
he: תרשים אזור

en: Bar
he: בַּר

en: bar chart
he: טבלת עמודות

en: Which fields do you want to use?
he: באילו שדות אתה רוצה להשתמש?

en: Funnel
he: מַשׁפֵּך

en: Measure
he: מידה

en: Funnel type
he: סוג משפך

en: Bar chart
he: טבלת עמודות

en: line chart
he: תרשים קו

en: Please select longitude and latitude columns in the chart settings.
he: אנא בחר עמודות קו אורך ורוחב בהגדרות התרשים.

en: Please select a region map.
he: אנא בחר מפת אזור.

en: Please select region and metric columns in the chart settings.
he: אנא בחר עמודות אזור ועמודות מטרי בהגדרות התרשים.

en: Map
he: מַפָּה

en: Map type
he: סוג מפה

en: Region map
he: מפת אזור

en: Pin map
he: מפת סיכה

en: Pin type
he: סוג סיכה

en: Tiles
he: אריחים

en: Markers
he: סמנים

en: Latitude field
he: שדה קו רוחב

en: Longitude field
he: שדה אורך

en: Metric field
he: שדה מטרי

en: Region field
he: שדה אזור

en: Radius
he: רַדִיוּס

en: Blur
he: לְטַשׁטֵשׁ

en: Min Opacity
he: אטימות דקות

en: Max Zoom
he: מקס זום

en: No relationships found.
he: לא נמצאו מערכות יחסים.

en: via {0}
he: דרך {0}

en: This {0} is connected to:
he: {0} זה מחובר ל:

en: Object Detail
he: פרטי אובייקט

en: object
he: לְהִתְנַגֵד

en: Total
he: סה"כ

en: Which columns do you want to use?
he: באילו עמודות אתה רוצה להשתמש?

en: Pie
he: פַּאִי

en: Dimension
he: מֵמַד

en: Show legend
he: להראות אגדה

en: Show percentages in legend
he: להציג אחוזים באגדה

en: Minimum slice percentage
he: אחוז פרוסה מינימלי

en: Goal met
he: המטרה נפגשה

en: Goal exceeded
he: המטרה חרגה

en: Goal {0}
he: יעד {0}

en: Progress visualization requires a number.
he: הדמיה של התקדמות דורשת מספר.

en: Progress
he: התקדמות

en: Color
he: צֶבַע

en: Row Chart
he: תרשים שורות

en: row chart
he: תרשים שורות

en: Separator style
he: סגנון מפריד

en: Number of decimal places
he: מספר המקומות העשרוניים

en: Add a prefix
he: הוסף קידומת

en: Add a suffix
he: הוסף סיומת

en: Multiply by a number
he: הכפל במספר

en: Scatter
he: לְפַזֵר

en: scatter plot
he: גרף פיזור

en: Pivot the table
he: הסתובב בשולחן

en: Visible fields
he: שדות גלויים

en: Write here, and use Markdown if you'd like
he: כתוב כאן והשתמש ב- MarkDown אם תרצה

en: Vertical Alignment
he: יישור אנכי

en: Top
he: חלק עליון

en: Middle
he: אֶמצַע

en: Bottom
he: תַחתִית

en: Horizontal Alignment
he: יישור אופקי

en: Left
he: שמאלה

en: Center
he: מֶרְכָּז

en: Right
he: ימין

en: Show background
he: הצג רקע

en: {0} bin | {0} bins
he[0]: {0} סל
he[1]: {0} סלים

en: Auto binned
he: רכב אוטומטי

en: DELETE /api/alert/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/alert/:id.
he: מחק/API/Alert/: ID מיושם. במקום זאת, שנה את ערך ה'ארכיב 'שלו באמצעות Put/API/Alert/: Id.

en: invalid show value
he: ערך מופע לא חוקי

en: invalid value for prefix
he: ערך לא חוקי לקידומת

en: invalid value for rule name
he: ערך לא חוקי עבור שם הכלל

en: value couldn''t be parsed as base64 encoded JSON
he: לא ניתן היה לנתח ערך כ- Base64 מקודד JSON

en: Invalid entity type
he: סוג ישות לא חוקי

en: Invalid comparison entity type. Can only be one of "table", "segment", or "adhoc"
he: סוג ישות השוואה לא חוקי. יכול להיות רק אחד מ"טבלה "," קטע "או" אדיוק "

en: Error running query to determine Card result metadata:
he: שגיאה בהפעלת שאילתה כדי לקבוע מטא נתונים של תוצאות הכרטיס:

en: DELETE /api/card/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/card/:id.
he: מחק/API/Card/: ID מיושם. במקום זאת, שנה את ערך ה'ארכיב 'שלו באמצעות PUT/API/CARD/: ID.

en: Invalid field: {0}
he: שדה לא חוקי: {0}

en: Invalid value ''{0}'' for ''{1}'': {2}
he: ערך לא חוקי '' {0} '' עבור '' {1} '': {2}

en: must be one of: {0}
he: חייב להיות אחד של: {0}

en: Invalid Request.
he: בקשה שגויה.

en: Not found.
he: לא נמצא.

en: You don''t have permissions to do that.
he: אין לך הרשאות לעשות את זה.

en: Internal server error.
he: שגיאת שרת פנימית.

en: Warning: endpoint {0}/{1} does not have a docstring.
he: אזהרה: נקודת קצה {0}/{1} אין דוקסטרינג.

en: starting streaming request
he: הפעלת בקשת הזרמה

en: connection closed, canceling request
he: חיבור סגור, בקשת ביטול

note: a newline padding character as it's harmless and will allow us to check if the client is connected. If sending this character fails because the connection is closed, the chan will then close.  Newlines are no-ops when reading JSON which this depends upon.
en: Response not ready, writing one byte & sleeping...
he: תגובה לא מוכנה, כותבת בייט אחד וישנה ...

en: Public sharing is not enabled.
he: שיתוף ציבורי אינו מופעל.

en: Embedding is not enabled.
he: הטמעה אינה מופעלת.

en: The object has been archived.
he: האובייקט הועבר בארכיון.

en: Attempted to return a boolean as an API response. This is not allowed!
he: ניסה להחזיר בוליאני כתגובת API. זה אסור!

en: Source query for this query is Card {0}
he: שאילתת מקור לשאילתה זו היא כרטיס {0}

en: Invalid export format: {0}
he: פורמט ייצוא לא חוקי: {0}

en: Invalid JSON URL or resource: {0}
he: כתובת URL או משאב לא חוקית של JSON: {0}

en: JSON containing information about custom GeoJSON files for use in map visualizations instead of the default US State or World GeoJSON.
he: JSON המכיל מידע על קבצי Geojson מותאמים אישית לשימוש בהמחשות מפות במקום המדינות המוגדרות כברירת מחדל של ארה"ב או Geojson.

en: Invalid custom GeoJSON key: {0}
he: מפתח Geojson מותאם אישית לא חוקי: {0}

note: ...but if we *still* couldn't find a match, throw an Exception, because we don't want people trying to inject new params
en: Invalid param: {0}
he: פרמיה לא חוקית: {0}

en: DELETE /api/pulse/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/pulse/:id.
he: מחק/API/PULSE/: ID מיושם. במקום זאת, שנה את ערך ה'ארכיב 'שלו באמצעות Put/API/Pulse/: ID.

en: API endpoint does not exist.
he: נקודת הקצה של API אינה קיימת.

en: Password did not match stored password.
he: הסיסמה לא התאימה לסיסמה מאוחסנת.

en: did not match stored password
he: לא התאים לסיסמה מאוחסנת

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication {0}
he: בעיה בחיבור לשרת LDAP, תיפול לאימות מקומי {0}

en: Invalid reset token
he: אסימון איפוס לא חוקי

en: Client ID for Google Auth SSO. If this is set, Google Auth is considered to be enabled.
he: מזהה לקוח עבור Google Auth SSO. אם זה מוגדר, Google Auth נחשב כמופעל.

en: When set, allow users to sign up on their own if their Google account email address is from this domain.
he: כאשר הם מוגדרים, אפשר למשתמשים להירשם בעצמם אם כתובת הדוא"ל שלהם לחשבון Google היא מתחום זה.

en: Invalid Google Auth token.
he: אסימון Auth Google Auth לא חוקי.

en: Email is not verified.
he: דוא"ל אינו מאומת.

en: You''ll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
he: תצטרך מנהל מערכת כדי ליצור חשבון METABase לפני שתוכל להשתמש ב- Google כדי להתחבר.

en: Successfully authenticated Google Auth token for: {0} {1}
he: אימות בהצלחה אסימון Auth Google עבור: {0} {1}

en: Add a database
he: הוסף מסד נתונים

en: Get connected
he: להתחבר

en: Connect to your data so your whole team can start to explore.
he: התחבר לנתונים שלך כדי שכל הצוות שלך יוכל להתחיל לחקור.

en: Set up email
he: הגדר דוא"ל

en: Add email credentials so you can more easily invite team members and get updates via Pulses.
he: הוסף אישורי דוא"ל כך שתוכל בקלות רבה יותר להזמין חברי צוות ולקבל עדכונים באמצעות פולסים.

en: Set Slack credentials
he: הגדר אישורים לרפוי

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via pulses and ask questions with MetaBot.
he: האם הצוות שלך משתמש בסלאק? אם כן, אתה יכול לשלוח עדכונים אוטומטיים באמצעות פולסים ולשאול שאלות עם Metabot.

en: Invite team members
he: הזמינו חברי צוות

en: Share answers and data with the rest of your team.
he: שתף תשובות ונתונים עם שאר הצוות שלך.

en: Hide irrelevant tables
he: הסתר שולחנות לא רלוונטיים

en: Curate your data
he: אוצר את הנתונים שלך

en: If your data contains technical or irrelevant info you can hide it.
he: אם הנתונים שלך מכילים מידע טכני או לא רלוונטי אתה יכול להסתיר אותו.

en: Organize questions
he: ארגן שאלות

en: Have a lot of saved questions in {0}? Create collections to help manage them and add context.
he: יש לך הרבה שאלות שנשמרו ב- {0}? צור אוספים שיעזרו לנהל אותם ולהוסיף הקשר.

note: This is the very first log message that will get printed. It's here because this is one of the very first namespaces that gets loaded, and the first that has access to the logger It shows up a solid 10-15 seconds before the "Starting Metabase in STANDALONE mode" message because so many other namespa
en: Metabase
he: מטאסיד

en: Create metrics
he: ליצור מדדים

en: Define canonical metrics to make it easier for the rest of your team to get the right answers.
he: הגדר מדדים קנוניים כדי להקל על שאר הצוות שלך לקבל את התשובות הנכונות.

en: Create segments
he: ליצור קטעים

en: Keep everyone on the same page by creating canonical sets of filters anyone can use while asking questions.
he: שמור את כולם באותו עמוד על ידי יצירת קבוצות קנוניות של פילטרים שכל אחד יכול להשתמש בו תוך כדי שאלת שאלות.

en: Table ''{0}'' is now visible. Resyncing.
he: טבלה '' {0} '' נראית כעת. מסנכרן מחדש.

en: Auto bin
he: סל אוטומטי

en: Don''t bin
he: אל תספר

en: Day
he: יְוֹם

note: note the order of these options corresponds to the order they will be shown to the user in the UI
en: Minute
he: דַקָה

en: Hour
he: שָׁעָה

en: Quarter
he: רובע

en: Minute of Hour
he: דקה של שעה

en: Hour of Day
he: שעת יום

en: Day of Week
he: יום בשבוע

en: Day of Month
he: יום בחודש

en: Day of Year
he: יום בשנה

en: Week of Year
he: שבוע השנה

en: Month of Year
he: חודש השנה

en: Quarter of Year
he: רבע השנה

en: 10 bins
he: 10 פחים

en: 50 bins
he: 50 פחים

en: 100 bins
he: 100 פחים

en: Bin every 0.1 degrees
he: סל כל 0.1 מעלות

en: Bin every 1 degree
he: סל כל תואר אחד

en: Bin every 10 degrees
he: סל כל 10 מעלות

en: Bin every 20 degrees
he: סל כל 20 מעלות

note: returns `true` if successful -- see JavaDoc
en: No appropriate image writer found!
he: לא נמצא סופר תמונות מתאים!

en: Email address already in use.
he: כתובת הדוא"ל כבר בשימוש.

en: Email address already associated to another user.
he: כתובת דוא"ל שכבר קשורה למשתמש אחר.

en: Not able to reactivate an active user
he: לא מסוגל להפעיל מחדש משתמש פעיל

en: Invalid password
he: סיסמה שגויה

en: All {0}
he: הכל {0}

en: {0}, all {1}
he: {0}, הכל {1}

en: Comparison of {0} and {1}
he: השוואה בין {0} ו- {1}

en: Automatically generated comparison dashboard comparing {0} and {1}
he: לוח מחוונים השוואתי שנוצר אוטומטית בהשוואה {0} ו- {1}

en: sum
he: סְכוּם

en: average
he: מְמוּצָע

en: minumum
he: מינום

en: maximum
he: מַקסִימוּם

en: distinct count
he: ספירה מובחנת

en: standard deviation
he: סטיית תקן

en: cumulative count
he: ספירה מצטברת

en: cumulative sum
he: סכום מצטבר

en: {0} and {1}
he: {0} ו- {1}

en: {0} of {1}
he: {0} של {1}

en: {0} by {1}
he: {0} על ידי {1}

en: {0} in the {1} segment
he: {0} בקטע {1}

en: {0} segment
he: {0} קטע

en: {0} metric | {0} metrics
he[0]: {0} מטרי
he[1]: {0} מטריקות

en: {0} field | {0} fields
he[0]: {0} שדה
he[1]: {0} שדות

en: "{0}" question
he: שאלה "{0}"

en: Compare with {0}
he: השווה עם {0}

en: Compare with entire dataset
he: השווה עם מערך נתונים שלם

en: Applying heuristic %s to %s.
he: יישום %היוריסטיים על %s.

en: Dimensions bindings:n%s
he: כריכות מידות: n%s

en: Using definitions:nMetrics:n%snFilters:n%s
he: שימוש בהגדרות: nmetrics: n%snfilters: n%s

en: Can''t create dashboard for {0}
he: לא יכול ליצור לוח מחוונים עבור {0}

en: {0}st
he: {0} ST

en: {0}nd
he: {0} nd

en: {0}rd
he: {0} rd

en: {0}th
he: {0} th

en: at {0}
he: ב {0}

en: on {0}
he: ב {0}

en: in {0} week - {1}
he: בשבוע {0} - {1}

en: in {0}
he: ב {0}

en: in Q{0} - {1}
he: ב- q {0} - {1}

en: Q{0}
he: Q {0}

en: {0} is {1}
he: {0} הוא {1}

en: {0} is between {1} and {2}
he: {0} הוא בין {1} ל- {2}

en: {0} is between {1} and {2}; and {3} is between {4} and {5}
he: {0} הוא בין {1} ל- {2}; ו- {3} הוא בין {4} ל- {5}

en: where {0}
he: איפה {0}

en: A closer look at {0}
he: מבט מקרוב על {0}

en: A closer look at the {0}
he: מבט מקרוב על {0}

en: Adding %s cards to dashboard %s:n%s
he: הוספת כרטיסי %S ללוח המחוונים %s: n %s

en: 0 <= score <= {0}
he: 0 <= ציון <= {0}

en: 1 <= width <= {0}
he: 1 <= רוחב <= {0}

en: Valid metrics references
he: הפניות לתקפות מדדים

en: Valid filters references
he: הפניות תקפות מסננים

en: Valid group references
he: הפניות קבוצתיות תקפות

en: Valid order_by references
he: הפניות תקפות של Order_by

en: Valid dashboard filters references
he: הפניות מסנני לוח מחוונים תקפים

en: Valid dimension references
he: הפניות לממד תקפות

en: Valid card dimension references
he: הפניות לממד קלף תקפות

en: Error parsing %s:n%s
he: ניתוח שגיאות %s: n %s

en: No user found with email address ''{0}''.
he: לא נמצא משתמש עם כתובת דואר '{0}'.

en: Please check the spelling and try again.
he: אנא בדוק את האיות ונסה שוב.

en: Resetting password for {0}...
he: איפוס סיסמה עבור {0} ...

en: OK [[[{0}]]]
he: בסדר [[[{0}]]]

en: FAIL [[[{0}]]]
he: נכשל [[[{0}]]]

en: Please use the following URL to setup your Metabase installation:
he: אנא השתמש בכתובת האתר הבאה כדי להגדיר את התקנת Metabase שלך:

en: Metabase Shutting Down ...
he: מטאבייס בתהליך כיבוי...

en: Metabase Shutdown COMPLETE
he: כיבוי מטאבייס הושלם

en: Starting Metabase version {0} ...
he: התחלת גרסת המטבס {0} ...

en: System timezone is ''{0}'' ...
he: אזור זמן מערכת הוא '' {0} '' ...

note: startup database.  validates connection & runs any necessary migrations
en: Setting up and migrating Metabase DB. Please sit tight, this may take a minute...
he: הגדרת והעברת Metabase DB. אנא שב חזק, זה עשוי לקחת רגע ...

en: Looks like this is a new installation ... preparing setup wizard
he: נראה שזו התקנה חדשה ... הכנת אשף ההתקנה

en: Metabase Initialization COMPLETE
he: אתחול מטאבייס הושלם

en: Launching Embedded Jetty Webserver with config:
he: השקת שרת אינטרנט משובח של ג'טטי עם config:

en: Shutting Down Embedded Jetty Webserver
he: כיבוי שרת אינטרנט משובץ מזח

en: Starting Metabase in STANDALONE mode
he: התחלת מטאסיד במצב עצמאי

en: Metabase Initialization FAILED
he: אתחול מטאבייס נכשל

en: Database has migration lock; cannot run migrations.
he: למסד הנתונים יש נעילת הגירה; לא יכול להריץ הגירות.

en: You can force-release these locks by running `java -jar metabase.jar migrate release-locks`.
he: אתה יכול לשחרר את המנעולים הללו על ידי הפעלת `java-jar metabase.jar הנודדים מנעולי שחרור '.

en: Checking if Database has unrun migrations...
he: לבדוק אם מסד הנתונים יש הגירות שלא און ...

en: Database has unrun migrations. Waiting for migration lock to be cleared...
he: למסד הנתונים יש הגירות שלא און. מחכה לפינוי מנעול ההגירה ...

en: Migration lock is cleared. Running migrations...
he: מנעול ההגירה מנוקה. הפעלת הגירות ...

en: Migration lock cleared, but nothing to do here! Migrations were finished by another instance.
he: מנעול ההגירה התנקה, אבל אין מה לעשות כאן! ההגירה הסתיימה על ידי מופע אחר.

note: Set up liquibase and let it do its thing
en: Setting up Liquibase...
he: הגדרת Liquibase ...

en: Liquibase is ready.
he: Liquibase מוכן.

en: Verifying {0} Database Connection ...
he: אימות {0} חיבור מסד נתונים ...

en: Verify Database Connection ...
he: אמת את חיבור מסד הנתונים ...

en: Running Database Migrations...
he: הפעלת הגירות מסד נתונים ...

en: Database Migrations Current ...
he: העברת מסד נתונים עדכניות ...

en: Hmm, we couldn''t connect to the database.
he: הממ, לא נוכל להתחבר למסד הנתונים.

en: Make sure your host and port settings are correct
he: וודא שהגדרות המארח והיציאה שלך נכונות

en: We couldn''t connect to the ssh tunnel host.
he: לא נוכל להתחבר למארח מנהרת SSH.

en: Check the username, password.
he: בדוק את שם המשתמש, הסיסמה.

en: Check the hostname and port.
he: בדוק את שם המארח ואת היציאה.

en: Looks like the database name is incorrect.
he: נראה ששם בסיס הנתונים שגוי.

en: It looks like your host is invalid.
he: נראה שהמארח שלך אינו חוקי.

en: Please double-check it and try again.
he: אנא בדוק אותו שוב ונסה שוב.

en: Looks like your password is incorrect.
he: נראה שהסיסמה שלך שגויה.

en: Looks like you forgot to enter your password.
he: נראה ששכחת להזין את הסיסמה שלך.

en: Looks like your username is incorrect.
he: נראה ששם המשתמש שלך שגוי.

en: Looks like the username or password is incorrect.
he: נראה ששם המשתמש או הסיסמה שגויים.

note: ## CONFIG
en: Connection timezone to use when executing queries. Defaults to system timezone.
he: אזור זמן חיבור לשימוש בעת ביצוע שאילתות. ברירת מחדל לאזור הזמן של המערכת.

en: Registered driver {0} {1}
he: מנהל התקן רשום {0} {1}

en: No -init-driver function found for ''{0}''
he: פונקציית נהג לא -אינץ 'נמצאה עבור' '{0}' '

en: Unable to parse date string ''{0}'' for database engine ''{1}''
he: לא ניתן לנתח מחרוזת תאריך '' {0} '' למנוע מסד נתונים '' {1} ''

note: all-NULL columns in DBs like Mongo w/o explicit types
en: Don''t know how to map class ''{0}'' to a Field base_type, falling back to :type/*.
he: אל תדע איך למפות את הכיתה '' {0} '' לשדה base_type, נופל חזרה ל: type/*.

en: Failed to connect to database: {0}
he: התחברות נכשלה למסד נתונים: {0}

en: Invalid BigQuery identifier: ''{0}''
he: מזהה bigquery לא חוקי: '' {0} ''

en: BigQuery statements can't be parameterized!
he: לא ניתן לפרמט את הצהרות Bigquery!

en: Failed to set timezone:
he: קביעת אזור זמן נכשלה:

en: You must enable the Google Analytics API. Use this link to go to the Google Developers Console: {0}
he: עליכם לאפשר לממשק ה- API של Google Analytics. השתמש בקישור זה כדי לעבור למסוף המפתחים של גוגל: {0}

en: Running SQL queries against H2 databases using the default (admin) database user is forbidden.
he: הפעלת שאילתות SQL כנגד מסדי נתונים של H2 באמצעות משתמש מסד הנתונים המוגדר כברירת מחדל (Adman) אסור.

en: Error: metabase.driver.FixedHiveDriver is registered, but JDBC does not seem to be using it.
he: שגיאה: Metabase.Driver.FixedHiverriver רשום, אך נראה כי JDBC לא משתמש בו.

en: Found metabase.driver.FixedHiveDriver.
he: נמצא metabase.driver.fixedHiverriver.

en: Successfully registered metabase.driver.FixedHiveDriver with JDBC.
he: Metabase.driver.fixedhiveriver נרשם בהצלחה עם JDBC.

note: CONFIG TODO - smtp-port should be switched to type :integer
en: Email address you want to use as the sender of Metabase.
he: כתובת דוא"ל שבהם תרצה להשתמש כשולח Metabase.

en: The address of the SMTP server that handles your emails.
he: הכתובת של שרת SMTP המטפל בדוא"ל שלך.

en: SMTP username.
he: שם משתמש SMTP.

en: SMTP password.
he: סיסמת SMTP.

en: The port your SMTP server uses for outgoing emails.
he: היציאה ששרת ה- SMTP שלך משתמש בהודעות דוא"ל יוצאות.

en: SMTP secure connection protocol. (tls, ssl, starttls, or none)
he: פרוטוקול חיבור מאובטח SMTP. (TLS, SSL, StartTLS, או NONE)

en: none
he: אף אחד

en: SMTP host is not set.
he: מארח SMTP אינו מוגדר.

en: Failed to send email
he: נכשל בשליחת דוא"ל

en: Error testing SMTP connection
he: בדיקת שגיאה בחיבור SMTP

en: Enable LDAP authentication.
he: אפשר אימות LDAP.

en: Server hostname.
he: שם מארח שרת.

en: Server port, usually 389 or 636 if SSL is used.
he: יציאת שרת, בדרך כלל 389 או 636 אם משתמשים ב- SSL.

en: Use SSL, TLS or plain text.
he: השתמש ב- SSL, TLS או בטקסט רגיל.

en: The Distinguished Name to bind as (if any), this user will be used to lookup information about other users.
he: השם המובחן לקשור כ (אם בכלל), משתמש זה ישמש כדי לחפש מידע על משתמשים אחרים.

en: The password to bind with for the lookup user.
he: הסיסמה להיקשר איתה עבור משתמש ה- Lookup.

en: Search base for users. (Will be searched recursively)
he: בסיס חיפוש אחר משתמשים. (יחפשו חיפוש רקורסיבי)

en: User lookup filter, the placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
he: מסנן בדיקת משתמש, מציין המקום '{login}' יוחלף על ידי הכניסה המסופקת על ידי המשתמש.

en: Attribute to use for the user's email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
he: תכונה לשימוש לצורך דוא"ל המשתמש. (בדרך כלל '' דואר '', '' דוא"ל '' או '' userprincipalname '')

en: Attribute to use for the user''s first name. (usually ''givenName'')
he: תכונה לשימוש לשם הפרטי של המשתמש. (בדרך כלל '' name name '')

en: Attribute to use for the user''s last name. (usually ''sn'')
he: תכונה לשימוש לשם המשפחה של המשתמש. (בדרך כלל '' sn '')

en: Enable group membership synchronization with LDAP.
he: אפשר סנכרון חברות קבוצתית עם LDAP.

en: Search base for groups, not required if your LDAP directory provides a ''memberOf'' overlay. (Will be searched recursively)
he: בסיס חיפוש קבוצות, לא נדרש אם ספריית ה- LDAP שלך מספקת שכבת -על '' חבר ''. (יחפשו חיפוש רקורסיבי)

note: Should be in the form: {"cn=Some Group,dc=...": [1, 2, 3]} where keys are LDAP groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing LDAP to Metabase group mappings.
he: JSON המכיל LDAP למיפוי קבוצתי של מטאקס.

note: Define a setting which captures our Slack api token
en: Slack API bearer token obtained from https://api.slack.com/web#authentication
he: אסימון נושאי API של Slack הושג מ https://api.slack.com/web#authentication

en: Enable MetaBot, which lets you search for and view your saved questions directly via Slack.
he: אפשר Metabot, המאפשר לך לחפש ולצפות ישירות בשאלות שנשמרו באמצעות Slack.

en: Last MetaBot checkin was {0} ago.
he: בדיקת מטבוט אחרונה הייתה לפני {0}.

en: This instance will now handle MetaBot duties.
he: מופע זה יטפל כעת בחובות מטבוט.

en: Here''s what I can {0}:
he: הנה 'מה שאני יכול {0}:

en: I don''t know how to {0} `{1}`.n{2}
he: אני לא יודע איך {0} `{1}` .n {2}

en: Uh oh! :cry:n> {0}
he: או - או! : בכי: n> {0}

en: Here''s your {0} most recent cards:n{1}
he: הנה '{0} הקלפים האחרונים שלך: n {1}

en: Could you be a little more specific? I found these cards with names that matched:n{0}
he: האם אתה יכול להיות קצת יותר ספציפי? מצאתי את הקלפים האלה עם שמות שתואמים: n {0}

en: I don''t know what Card `{0}` is. Give me a Card ID or name.
he: אני לא יודע איזה כרטיס `{0}` הוא. תן לי מזהה כרטיס או שם.

en: Show which card? Give me a part of a card name or its ID and I can show it to you. If you don''t know which card you want, try `metabot list`.
he: להראות איזה כרטיס? תן לי חלק משם כרטיס או מזהה שלו ואני יכול להראות לך את זה. אם אתה לא יודע איזה כרטיס אתה רוצה, נסה 'רשימת מטבוט'.

en: Ok, just a second...
he: בסדר, רק שנייה ...

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Evaluating Metabot command:
he: הערכת פקודת מטבוט:

en: Go home websocket, you're drunk.
he: חזור הביתה WebSocket, אתה שיכור.

en: Error launching metabot:
he: שגיאה בהשקת מטבוט:

en: MetaBot WebSocket is closed. Reconnecting now.
he: Metabot Websocket סגור. להתחבר מחדש עכשיו.

en: Error connecting websocket:
he: שגיאה בחיבור WebSocket:

en: This instance is performing MetaBot duties.
he: מופע זה מבצע חובות מטבוט.

en: Another instance is already handling MetaBot duties.
he: מופע נוסף כבר מטפל בחובות מטבוט.

en: Starting MetaBot threads...
he: התחלת אשכולות מטבוט ...

en: Stopping MetaBot...  🤖
he: עצירת מטאבוט ... 🤖

en: MetaBot already running. Killing the previous WebSocket listener first.
he: מטבוט כבר פועל. הריגתו תחילה להרוג את מאזין ה- WebSocket הקודם.

en: Base-64 encoded public key for this site's SSL certificate.
he: Base-64 מקודד מפתח ציבורי לתעודת SSL של אתר זה.

en: Specify this to enable HTTP Public Key Pinning.
he: ציין זאת כדי לאפשר הצמדת מפתח ציבורית HTTP.

en: See {0} for more information.
he: ראה {0} למידע נוסף.

en: Cannot save Question: source query has circular references.
he: לא ניתן לשמור שאלה: לשאילתת המקור יש אזכורים מעגליים.

en: Card {0} does not exist.
he: כרטיס {0} אינו קיים.

en: You do not have permissions to run ad-hoc native queries against Database {0}.
he: אין לך הרשאות להריץ שאילתות מקוריות אד-הוק כנגד מסד נתונים {0}.

en: Invalid color
he: צבע לא חוקי

en: must be a valid 6-character hex color code
he: חייב להיות קוד צבע משושה תקף בן 6 תווים

en: Collection name cannot be blank!
he: שם האוסף לא יכול להיות ריק!

en: cannot be blank
he: לא יכול להיות ריק

en: Invalid Collection location: path is invalid.
he: מיקום איסוף לא חוקי: הנתיב אינו חוקי.

en: You cannot move a Personal Collection.
he: אינך יכול להעביר אוסף אישי.

en: Invalid Collection location: some or all ancestors do not exist.
he: מיקום איסוף לא חוקי: חלק אבות אבות או כולם אינם קיימים.

en: You cannot archive the Root Collection.
he: אינך יכול לארכיב את אוסף השורשים.

en: You cannot archive a Personal Collection.
he: אינך יכול לארכיב אוסף אישי.

en: You cannot move the Root Collection.
he: אינך יכול להזיז את אוסף השורשים.

en: You cannot move a Collection into itself or into one of its descendants.
he: אינך יכול להעביר אוסף לעצמו או לאחד צאצאיו.

note: first move this Collection
en: Moving Collection {0} and its descendants from {1} to {2}
he: אוסף הובלות {0} וצאצאיו מ- {1} ל- {2}

en: You're not allowed to change the owner of a Personal Collection.
he: אסור לך לשנות את הבעלים של אוסף אישי.

en: You're not allowed to move a Personal Collection.
he: אסור לך להעביר אוסף אישי.

en: You cannot move a Collection and archive it at the same time.
he: אינך יכול להזיז אוסף וארכיב אותו בו זמנית.

en: You cannot delete a Personal Collection!
he: אינך יכול למחוק אוסף אישי!

en: {0} {1}''s Personal Collection
he: {0} {1} 'האוסף האישי של

en: You cannot update a CollectionRevision!
he: אינך יכול לעדכן אוסף Revision!

en: Field {0} was previously automatically set to show a list widget, but now has {1} values.
he: שדה {0} הוגדר בעבר באופן אוטומטי כדי להציג יישומון רשימה, אך כעת יש ערכים {1}.

en: Switching Field to use a search widget instead.
he: מיתוג שדה כדי להשתמש בווידג'ט חיפוש במקום זאת.

en: Storing updated FieldValues for Field {0}...
he: אחסון ערכי שדה מעודכנים לשדה {0} ...

en: Storing FieldValues for Field {0}...
he: אחסון ערכי שדה לשדה {0} ...

en: Metabase can attempt to transform your table and field names into more sensible, human-readable versions, e.g. "somehorriblename" becomes "Some Horrible Name".
he: Metabase יכול לנסות להפוך את שמות הטבלה והשדה שלך לגרסאות הגיוניות יותר, קריאות אנושיות, למשל. "FOTHORRIBLENAME" הופך ל"איזה שם נורא ".

en: This doesn’t work all that well if the names are in a language other than English, however.
he: עם זאת, זה לא עובד כל כך טוב אם השמות בשפה שאינה אנגלית.

en: Do you want us to take a guess?
he: אתה רוצה שנניח ניחוש?

en: You cannot create or revoke permissions for the 'Admin' group.
he: אינך יכול ליצור או לבטל הרשאות לקבוצת 'מנהל'.

en: Invalid permissions object path: ''{0}''.
he: נתיב אובייקט הרשאות לא חוקי: '' {0} ''.

en: You cannot update a permissions entry!
he: אינך יכול לעדכן ערך הרשאות!

en: Delete it and create a new one.
he: מחק אותו וצור חדש.

en: You cannot edit permissions for a Personal Collection or its descendants.
he: אינך יכול לערוך הרשאות לאוסף אישי או לצאצאיו.

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date.
he: נראה שמישהו אחר ערך את ההרשאות והנתונים שלך לא מעודכנים.

en: Please fetch new data and try again.
he: אנא השג נתונים חדשים ונסה שוב.

en: Created magic permissions group ''{0}'' (ID = {1})
he: קבוצת הרשאות קסם יצרה '' {0} '' (id = {1})

en: A group with that name already exists.
he: קבוצה עם שם זה כבר קיימת.

en: You cannot edit or delete the ''{0}'' permissions group!
he: אינך יכול לערוך או למחוק את קבוצת ההרשאות '' {0} ''!

en: You cannot add or remove users to/from the 'MetaBot' group.
he: אינך יכול להוסיף או להסיר משתמשים לקבוצת 'מטבוט'.

en: You cannot add or remove users to/from the 'All Users' group.
he: אינך יכול להוסיף או להסיר משתמשים לקבוצת 'כל המשתמשים'.

en: You cannot remove the last member of the 'Admin' group!
he: אינך יכול להסיר את החבר האחרון בקבוצת 'מנהל'!

en: You cannot update a PermissionsRevision!
he: אינך יכול לעדכן הרשאות revision!

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card assoicated with it
he: התראה לא חוקית: התראה אין כרטיסים שנמצאים איתו

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, and `{2}`.
he: הערך חייב להיות מפה עם המפתחות `{0}`, `{1}` ו- `{2}`.

en: value must be a map with the following keys `({0})`
he: הערך חייב להיות מפה עם המפתחות הבאים `({0})`

en: Error calculating permissions for query: {0}
he: שגיאה בחישוב הרשאות לשאילתה: {0}

en: Invalid query type: {0}
he: סוג שאילתה לא חוקי: {0}

en: You cannot update a QueryExecution!
he: אינך יכול לעדכן QueryExecution!

en: You cannot update a Revision!
he: אינך יכול לעדכן עדכון!

en: Setting {0} does not exist.nFound: {1}
he: הגדרת {0} אינה קיימת. Nfound: {1}

en: Updating value of settings-last-updated in DB...
he: עדכון הערך של הגדרות-עדכון עדכון ב- DB ...

en: Checking whether settings cache is out of date (requires DB call)...
he: בדיקה אם מטמון הגדרות אינו מעודכן (דורש שיחת db) ...

en: Settings have been changed on another instance, and will be reloaded here.
he: ההגדרות שונו במופע אחר, ויועברו כאן מחדש.

en: Refreshing Settings cache...
he: הגדרות מרעננות מטמון ...

en: Invalid value for string: must be either "true" or "false" (case-insensitive).
he: ערך לא חוקי למחרוזת: חייב להיות "נכון" או "שקר" (לא רגיש למקרה).

en: You cannot update `settings-last-updated` yourself! This is done automatically.
he: אינך יכול לעדכן את עצמך "הגדרות-עדכניות"! זה נעשה באופן אוטומטי.

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting:
he: שגיאה בהכנסת הגדרה חדשה:

en: Assuming Setting already exists in DB and updating existing value.
he: בהנחה שההגדרה כבר קיימת ב- DB ועדכון הערך הקיים.

en: value must be a map with each value either a string or number.
he: הערך חייב להיות מפה עם כל ערך או מספר מחרוזת או מספר.

en: Loading plugins in directory {0}...
he: טעינת תוספים בספריה {0} ...

en: Loading plugin {0}...
he: טוען תוסף {0}...

en: It looks like you have some external dependencies in your Metabase plugins directory.
he: נראה שיש לך כמה תלות חיצוניות בספריית התוספים של Metabase שלך.

en: With Java 9 or higher, Metabase cannot automatically add them to your classpath.
he: עם Java 9 ומעלה, Metabase לא יכול להוסיף אותם אוטומטית לנתיב הכיתה שלך.

en: Instead, you should include them at launch with the -cp option. For example:
he: במקום זאת, עליך לכלול אותם בהשקה עם אפשרות -CP. לדוגמה:

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions for more details.
he: ראה https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions לקבלת פרטים נוספים.

en: (If you're already running Metabase this way, you can ignore this message.)
he: (אם אתה כבר מפעיל מטאבייס בדרך זו, אתה יכול להתעלם מהודעה זו.)

en: Identify when new versions of Metabase are available.
he: זהה מתי זמינות גרסאות חדשות של מטאבייס.

en: Information about available versions of Metabase.
he: מידע על גרסאות זמינות של Metabase.

en: The name used for this instance of Metabase.
he: השם המשמש למופע זה של Metabase.

en: The base URL of this Metabase instance, e.g. "http://metabase.my-company.com".
he: כתובת האתר הבסיסית של מופע מטאבייס זה, ע.ע. למשל "http://metabase.my-company.com".

en: The default language for this Metabase instance.
he: שפת ברירת המחדל עבור מופע מטאבייס זה.

en: This only applies to emails, Pulses, etc. Users'' browsers will specify the language used in the user interface.
he: זה חל רק על דוא"ל, פולסים וכו '. דפדפני' המשתמשים 'יפרטו את השפה המשמשת בממשק המשתמש.

en: The email address users should be referred to if they encounter a problem.
he: יש להפנות את משתמשי כתובות הדוא"ל אם הם נתקלים בבעיה.

en: Enable the collection of anonymous usage data in order to help Metabase improve.
he: אפשר איסוף נתוני שימוש אנונימיים על מנת לעזור למטאבייס להשתפר.

en: The map tile server URL template used in map visualizations, for example from OpenStreetMaps or MapBox.
he: תבנית כתובת האתר של שרת אריחי המפה המשמשת בהמחשות מפות, למשל מ- OpenStreetMaps או MapBox.

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards?
he: אפשר למנהלים ליצור קישורים הניתנים לצפייה בציבור (ולהטמיע iframes) לשאלות ולוחות מחוונים?

en: Allow admins to securely embed questions and dashboards within other applications?
he: לאפשר למנהלים להטמיע היטב שאלות ולוחות מחוונים בתוך יישומים אחרים?

en: Allow using a saved question as the source for other queries?
he: לאפשר להשתמש בשאלה נשמרת כמקור לשאילתות אחרות?

en: Enabling caching will save the results of queries that take a long time to run.
he: הפעלת מטמון תחסוך את תוצאות השאילתות שלוקח זמן רב לרוץ.

en: The maximum size of the cache, per saved question, in kilobytes:
he: הגודל המרבי של המטמון, לפי שאלה שנשמרה, בקילובייט:

en: The absolute maximum time to keep any cached query results, in seconds.
he: הזמן המרבי המוחלט לשמור על כל תוצאות שאילתה במטמון, תוך שניות.

en: Metabase will cache all saved questions with an average query execution time longer than this many seconds:
he: Metabase תטמון בכל השאלות שנחסכו עם זמן ביצוע של שאילתה ממוצע יותר משניות רבות אלה:

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here.
he: כדי לקבוע כמה זמן צריך כל תוצאת המטמון של השאלה של השאלה, אנו לוקחים את זמן הביצוע הממוצע של השאילתה ומכפיל את זה בכל מה שתזין כאן.

en: So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
he: כך שאם שאילתה נמשכת בממוצע 2 דקות לרוץ, ואתה מזין 10 למכפיל שלך, כניסת המטמון שלה תימשך 20 דקות.

en: When using the default binning strategy and a number of bins is not provided, this number will be used as the default.
he: בעת השימוש באסטרטגיית ברירת המחדל ברירת המחדל ומספר פחים לא מסופק, מספר זה ישמש כברירת מחדל.

en: When using the default binning strategy for a field of type Coordinate (such as Latitude and Longitude), this number will be used as the default bin width (in degrees).
he: בעת שימוש באסטרטגיית ברירת המחדל של Binning עבור שדה של קואורדינטת סוג (כגון קו רוחב ואורך), מספר זה ישמש כרוחב פח ברירת המחדל (במעלות).

en: Unable to validate token.
he: לא ניתן לאמת אסימון.

en: Error fetching token status:
he: שגיאה בהשגת סטטוס אסימון:

en: There was an error checking whether this token was valid.
he: הייתה שגיאה בבדיקה אם האסימון הזה היה תקף.

en: Token validation timed out.
he: אימות אסימון מתוזמן.

en: Invalid token: token isn't in the right format.
he: אסימון לא חוקי: אסימון אינו בפורמט הנכון.

note: attempt to query the metastore API about the status of this token. If the request doesn't complete in a reasonable amount of time throw a timeout exception
en: Checking with the MetaStore to see whether {0} is valid...
he: בדיקה עם הגרורות כדי לראות אם {0} תקף ...

en: Token for premium embedding. Go to the MetaStore to get yours!
he: אסימון להטמעת פרימיום. עבור אל הגרורות כדי להשיג את שלך!

en: Token is valid.
he: אסימון תקף.

en: Error setting premium embedding token
he: שגיאה הגדרת אסימון הטמעת פרמיה

en: Unable to compare results to goal for alert.
he: לא ניתן להשוות תוצאות למטרה עבור התראה.

en: Question ID is ''{0}'' with visualization settings ''{1}''
he: מזהה השאלה הוא '' {0} '' עם הגדרות הדמיה '' {1} ''

en: Unrecognized alert with condition ''{0}''
he: התראה לא מוכרת עם תנאי '' {0} ''

en: Unrecognized channel type {0}
he: סוג ערוץ לא מוכר {0}

en: Error sending notification!
he: שגיאה שליחת הודעה!

en: Can't find JS color selector at ''{0}''
he: לא מצליח למצוא בורר צבע JS ב '' {0} ''

en: Card has errors: {0}
he: בכרטיס יש שגיאות: {0}

en: Pulse card render error
he: שגיאת כרטיסי דופק

en: Trimming trailing comment from card with id {0}
he: זמירה תגובה נגררת מכרטיס עם מזהה {0}

en: Can't find field with ID: {0}
he: לא מצליח למצוא שדה עם מזהה: {0}

en: ''{0}'' is a required param.
he: '{0}' 'הוא פרמטר נדרש.

en: Found ''{0}'' with no terminating ''{1}'' in query ''{2}''
he: נמצא '' {0} '' ללא סיום '' {1} '' בשאילתה '' {2} ''

en: Unable to substitute ''{0}'': param not specified.nFound: {1}
he: לא ניתן להחליף '' {0} '': param לא צוין. Nfound: {1}

en: You do not have permissions to view Card {0}.
he: אין לך הרשאות להציג כרטיס {0}.

en: You do not have permissions to run this query.
he: אין לך הרשאות להפעיל את השאילתה הזו.

en: Fingerprint updates attempted {0}, updated {1}, no data found {2}, failed {3}
he: עדכוני טביעות אצבע ניסיון {0}, עודכן {1}, לא נמצאו נתונים {2}, נכשלו {3}

en: Total number of fields classified {0}, {1} failed
he: המספר הכולל של השדות המסווגים {0}, {1} נכשל

en: Total number of tables classified {0}, {1} updated
he: המספר הכולל של הטבלאות המסווג {0}, {1} עודכן

en: Error generating fingerprint for {0}
he: שגיאה ביצירת טביעת אצבע עבור {0}

en: Updated {0} field value sets, created {1}, deleted {2} with {3} errors
he: עודכן {0} ערכות ערך שדה, נוצרו {1}, נמחק {2} עם {3} שגיאות

en: Total number of fields sync''d {0}, number of fields updated {1}
he: המספר הכולל של שדות סינכרון {0}, מספר השדות שעודכן {1}

en: Total number of tables sync''d {0}, number of tables updated {1}
he: המספר הכולל של הטבלאות Sync''d {0}, מספר הטבלאות עודכנו {1}

en: Found timezone id {0}
he: נמצא זיהוי TimeZone {0}

en: Total number of foreign keys sync''d {0}, {1} updated and {2} tables failed to update
he: המספר הכולל של מפתחות זרים סנכרן {0}, {1} מעודכן וטבעות {2} לא הצליחו לעדכן

en: {0} Database {1} ''{2}''
he: {0} מסד נתונים {1} '' {2} ''

en: Table {0} ''{1}''
he: טבלה {0} '' {1} ''

en: Field {0} ''{1}''
he: שדה {0} '' {1} ''

en: Field ''{0}''
he: שדה '' {0} ''

en: step ''{0}'' for {1}
he: שלב '' {0} '' עבור {1}

en: Completed {0} on {1}
he: הושלם {0} ב- {1}

en: Start: {0}
he: התחל: {0}

en: End: {0}
he: סוף: {0}

en: Duration: {0}
he: משך: {0}

en: Completed step ''{0}''
he: שלב הושלם '' {0} ''

en: Loading tasks namespace:
he: טוען מרחב שמות משימות:

en: Starting Quartz Scheduler
he: מתחיל מתזמן קוורץ

en: Stopping Quartz Scheduler
he: עצירת מתזמן קוורץ

en: Job already exists:
he: איוב כבר קיים:

note: This is the very first log message that will get printed.  It's here because this is one of the very first namespaces that gets loaded, and the first that has access to the logger It shows up a solid 10-15 seconds before the "Starting Metabase in STANDALONE mode" message because so many other namesp
en: Loading Metabase...
he: טוען את מטאבייס...

en: Possible timezone conflict found on database {0}.
he: קונפליקט אפשרי של זמן זמן שנמצא במסד נתונים {0}.

en: JVM timezone is {0} and detected database timezone is {1}.
he: Jvm timezone הוא {0} וגילוי מסד נתונים שזמן זמן הוא {1}.

en: Configure a report timezone to ensure proper date and time conversions.
he: קבע את התצורה של אזור זמן דוח כדי להבטיח המרות תאריך ושעה מתאימות.

en: Secret key used to sign JSON Web Tokens for requests to `/api/embed` endpoints.
he: מפתח סודי המשמש לחתימת אסימוני אינטרנט של JSON לבקשות לנקודות קצה '/API/הטמעה'.

en: MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY must be at least 16 characters.
he: Mb_encryption_secret_key חייב להיות לפחות 16 תווים.

en: Saved credentials encryption is ENABLED for this Metabase instance.
he: הצפנת אישורים נשמרת מופעלת עבור מופע מטאביל זה.

en: Saved credentials encryption is DISABLED for this Metabase instance.
he: הצפנת אישורים שנשמרה מושבתת למופע מטאביל זה.

en: nFor more information, see
he: אין מידע נוסף, ראה

en: value must be an integer.
he: הערך חייב להיות מספר שלם.

en: value must be a string.
he: הערך חייב להיות מחרוזת.

en: value must be a boolean.
he: הערך חייב להיות בוליאני.

en: value must be a string that matches the regex `{0}`.
he: הערך חייב להיות מחרוזת התואמת את regex `{0}`.

en: value must satisfy one of the following requirements:
he: הערך חייב לעמוד באחת מהדרישות הבאות:

en: value may be nil, or if non-nil, {0}
he: הערך עשוי להיות אפס, או אם לא NIL, {0}

en: value must be one of: {0}.
he: הערך חייב להיות אחד של: {0}.

en: value must be an array.
he: הערך חייב להיות מערך.

en: Each {0}
he: כל {0}

en: The array cannot be empty.
he: המערך לא יכול להיות ריק.

en: value must be a non-blank string.
he: הערך חייב להיות מחרוזת לא ריק.

en: Integer greater than zero
he: מספר שלם גדול מאפס

en: value must be an integer greater than zero.
he: הערך חייב להיות מספר שלם גדול מאפס.

en: Number greater than zero
he: מספר גדול מאפס

en: value must be a number greater than zero.
he: הערך חייב להיות מספר גדול מאפס.

en: Keyword or string
he: מילת מפתח או מחרוזת

en: Valid field type
he: סוג שדה תקף

en: value must be a valid field type.
he: הערך חייב להיות סוג שדה תקף.

en: Valid field type (keyword or string)
he: סוג שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid field type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת).

en: Valid entity type (keyword or string)
he: סוג ישות תקף (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid entity type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג ישות תקף (מילת מפתח או מחרוזת).

en: Valid map
he: מפה תקפה

en: value must be a map.
he: הערך חייב להיות מפה.

en: Valid email address
he: כתובת אימייל פעילה

en: value must be a valid email address.
he: הערך חייב להיות כתובת דוא"ל תקפה.

en: Insufficient password strength
he: לא מספיק חוזק סיסמא

en: value must be a valid integer.
he: הערך חייב להיות מספר שלם תקף.

en: value must be a valid integer greater than zero.
he: הערך חייב להיות מספר שלם תקף גדול מאפס.

en: value must be a valid boolean string (''true'' or ''false'').
he: הערך חייב להיות מחרוזת בוליאנית תקפה ('' אמיתי '' או '' שקר '').

en: value must be a valid JSON string.
he: הערך חייב להיות מחרוזת JSON תקפה.

en: value must be a valid embedding params map.
he: הערך חייב להיות מפת פרמטרים מטמחים תקפה.

en: Data permissions
he: הרשאות נתונים

en: Collection permissions
he: הרשאות איסוף

en: See all collection permissions
he: ראה את כל הרשאות האיסוף

en: Also change sub-collections
he: שנה גם איסוף משנה

en: Can edit this collection and its contents
he: יכול לערוך אוסף זה ואת תוכנו

en: Can view items in this collection
he: יכול להציג פריטים באוסף זה

en: Collection Access
he: גישה לאוסף

en: This group has permission to view at least one subcollection of this collection.
he: לקבוצה זו יש אישור להציג לפחות איסוף משנה אחד של אוסף זה.

en: This group has permission to edit at least one subcollection of this collection.
he: לקבוצה זו יש אישור לערוך לפחות איסוף משנה אחד של אוסף זה.

en: View sub-collections
he: צפה באספנות משנה

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: X-ray this schema
he: רנטגן סכימה זו

en: Edit the permissions for this collection
he: ערוך את ההרשאות לאוסף זה

en: Add this question to a dashboard
he: הוסף שאלה זו ללוח מחוונים

en: Create a new dashboard
he: צור לוח מחוונים חדש

en: The page you asked for couldn't be found.
he: לא ניתן היה למצוא את הדף שביקשת.

en: Select a {0}
he: בחר {0}

en: Save dashboards, questions, and collections in "{0}"
he: שמור לוח מחוונים, שאלות ואוספים ב- "{0}"

en: Access dashboards, questions, and collections in "{0}"
he: גישה לוחות מחוונים, שאלות ואוספים ב "{0}"

en: Compare
he: לְהַשְׁווֹת

en: Zoom out
he: להקטין את התצוגה

en: Related
he: קָשׁוּר

en: More X-rays
he: עוד צילומי רנטגן

en: No results
he: אין תוצאות

en: Metabase couldn't find any results for your search.
he: Metabase לא הצליח למצוא תוצאות לחיפוש שלך.

en: No metrics
he: אין מדדים

en: Aggregations
he: אגרגציות

en: Operators
he: מפעילים

en: Custom fields
he: שדות מותאמים אישית

note: 2. Create the new collections.
en: Migrated Dashboards
he: לוחות מחוונים שהועברו

en: Migrated Pulses
he: פולסים שהועברו

en: Migrated Questions
he: שאלות שהועברו

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren't in a Collection to {1} Collection {2}
he: מקרים נעים של {0} שאינם באוסף לאוסף {1} {2}

en: Failed to grant permissions: {0}
he: להעניק הרשאות נכשלה: {0}

en: Cannot decrypt encrypted string. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
he: לא ניתן לפענח מחרוזת מוצפנת. האם שינית או שכחת להגדיר mb_encryption_secret_key?

en: All personal collections
he: כל האוספים האישיים

en: Host
he: מנחה

en: Port
he: נמל

en: Database username
he: שם משתמש מסד נתונים

en: What username do you use to login to the database?
he: באיזה שם משתמש אתה משתמש כדי להתחבר למסד הנתונים?

en: Database password
he: סיסמת מסד נתונים

en: Database name
he: שם בסיס הנתונים

en: birds_of_the_world
he: Birds_Of_The_World

en: Use a secure connection (SSL)?
he: השתמש בחיבור מאובטח (SSL)?

en: Additional JDBC connection string options
he: אפשרויות מחרוזת חיבור JDBC נוספות

en: Project ID
he: מזהה פרויקט

en: praxis-beacon-120871
he: Praxis-Beacon-120871

en: Dataset ID
he: מזהה נתונים

en: toucanSightings
he: Toucangeightings

en: Client ID
he: מזהה לקוח

en: Client Secret
he: סוד לקוח

en: Auth Code
he: קוד AUTH

en: Hosts
he: מארחים

en: Broker node port
he: יציאת צומת מתווך

en: Google Analytics Account ID
he: מזהה חשבון Google Analytics

en: Connection String
he: מחרוזת חיבור

en: Users/camsaul/bird_sightings/toucans
he: משתמשים/camsaul/bird_sightings/toucans

en: carrierPigeonDeliveries
he: CarrierPigeOndeLiveries

en: Authentication Database
he: מסד נתונים אימות

en: Optional database to use when authenticating
he: מסד נתונים אופציונלי לשימוש בעת אימות

en: Additional Mongo connection string options
he: אפשרויות מחרוזת חיבור Mongo נוספות

en: Oracle system ID (SID)
he: מזהה מערכת Oracle (SID)

en: Usually something like ORCL or XE.
he: בדרך כלל משהו כמו ORCL או XE.

en: Optional if using service name
he: אופציונלי אם אתה משתמש בשם שירות

en: Oracle service name
he: שם שירות Oracle

en: Optional TNS alias
he: כינוי TNS אופציונלי

en: hive
he: כוורת

en: toucan_sightings
he: Toucan_sightings

en: default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Filename
he: שם קובץ

en: BirdsOfTheWorld
he: BirdsoFtheWorld

en: Database instance name
he: שם מופע מסד נתונים

en: N/A
he: N/a

en: Windows domain
he: תחום Windows

en: Labels
he: תוויות

en: Add members
he: הוסף חברים

en: Collection it's saved in
he: אוסף זה נשמר

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: Administrators
he: מנהלים

en: MetaBot
he: מטבוט

en: Sharing
he: שיתוף

en: Display
he: לְהַצִיג

en: Axes
he: צירים

en: Formatting
he: עיצוב

en: Try these x-rays based on your data.
he: נסה את צילומי הרנטגן האלה על סמך הנתונים שלך.

en: There was a problem displaying this chart.
he: הייתה בעיה להציג את התרשים הזה.

en: Sorry, you don't have permission to see this card.
he: סליחה, אין לך אישור לראות את הכרטיס הזה.

en: Just a heads up:
he: רק התראה:

en: {0} without the Sample Dataset, the Query Builder tutorial won't work. You can always restore the Sample Dataset, but any questions you've saved using this data will be lost.
he: {0} ללא מערך הנתונים לדוגמא, הדרכת בונה השאילתה לא תעבוד. אתה תמיד יכול לשחזר את מערך הנתונים לדוגמא, אך כל שאלה ששמרת באמצעות נתונים אלה תאבד.

en: X-ray
he: צילום רנטגן

en: Compare to the rest
he: השווה לשאר

en: Use the Java Virtual Machine (JVM) timezone
he: השתמש באזור הזמן של מכונה וירטואלית של Java (JVM)

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in
    many or most of your queries with this data.
he: אנו ממליצים לך להשאיר את זה אלא אם כן אתה מבצע שינוי ידני לאזור זמן
     בשאילתה או שאילתות שלך עם נתונים אלה.

en: Your team's most important dashboards go here
he: לוחות המחוונים החשובים ביותר של הצוות שלך הולכים לכאן

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone
he: סיכה לוחות מחוונים ב- {0} כדי להופיע במרחב הזה לכולם

en: Unable to release the Liquibase lock after a migration failure
he: לא ניתן לשחרר את מנעול ה- Liquibase לאחר כישלון הגירה

en: Use JVM Time Zone
he: השתמש באזור הזמן של JVM

en: We're currently analyzing the tables and fields to help you explore your data.
he: אנו מנתחים כרגע את הטבלאות והשדות שיעזרו לכם לחקור את הנתונים שלכם.

en: Tip:
he: טיפ:

en: Select a currency type
he: בחר סוג מטבע

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Troubleshooting
he: פתרון תקלות

en: Enable X-ray features
he: אפשר תכונות רנטגן

en: Formatting Options
he: אפשרויות עיצוב

en: Task details
he: פרטי משימה

en: Troubleshooting logs
he: פתרון בעיות בולי עץ

en: Trying to get to the bottom of something? This section shows logs of Metabase's background tasks, which can help shed light on what's going on.
he: מנסה לרדת לתחתית משהו? קטע זה מציג יומני משימות הרקע של Metabase, שיכולות לעזור לשפוך אור על המתרחש.

en: Task
he: מְשִׁימָה

en: DB ID
he: מזהה DB

en: Started at
he: התחיל ב

en: Ended at
he: הסתיים ב

en: Duration (ms)
he: משך (MS)

en: Currency
he: מַטְבֵּעַ

en: Pick a user or channel...
he: בחר משתמש או ערוץ ...

en: No formatting settings
he: אין הגדרות עיצוב

en: Label for this range (optional)
he: תווית לטווח זה (אופציונלי)

en: Add a range
he: הוסף טווח

en: is less than
he: זה פחות מ

en: is greater than
he: גדול מ

en: is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: is equal to
he: שווה ל

en: is not equal to
he: אינו שווה ל

en: is null
he: הוא null

en: is not null
he: הוא לא null

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: לא מכיל

en: starts with
he: מתחיל עם

en: ends with
he: מסתיים עם

en: When a cell in these columns {0} it will be tinted this color.
he: כאשר תא בעמודות אלה {0} הוא יכהה בצבע זה.

en: When a cell in this column… | When any cell in these columns…
he[0]: כאשר תא בעמודה זו ...
he[1]: כאשר תא כלשהו בעמודות אלו

en: This visualization requires you to group by a field.
he: הדמיה זו מחייבת אותך לקבץ בשדה.

en: Date style
he: סגנון תאריך

en: Date separators
he: מפרידי תאריך

en: Abbreviate names of days and months
he: קיצור שמות של ימים וחודשים

en: Show the time
he: הראה את הזמן

en: HH:MM
he: HH: MM

en: HH:MM:SS
he: HH: MM: SS

en: HH:MM:SS.MS
he: HH: MM: Ss.Ms

en: Time style
he: סגנון זמן

en: Unit of currency
he: יחידת מטבע

en: Currency label style
he: סגנון תווית מטבע

en: Where to display the unit of currency
he: היכן להציג את יחידת המטבע

en: Minimum number of decimal places
he: מספר מינימלי של מקומות עשרוניים

en: Stacked chart type
he: סוג תרשים מוערם

en: Goal label
he: תווית יעד

en: Show trend line
he: הצג קו מגמה

en: Line style
he: סגנון קו

en: Show dots on lines
he: הצג נקודות בשורות

en: Auto
he: אוטומטי

en: Which axis?
he: איזה ציר?

en: Line + Bar
he: קו + סרגל

en: line and bar chart
he: תרשים קו ועמודות

en: Gauge visualization requires a number.
he: הדמיה של מד דורש מספר.

en: Gauge
he: מַד

en: Gauge ranges
he: טווחי מד

en: Field to show
he: שדה להראות

en: last {0}
he: אחרון {0}

en: {0} was {1} {2}
he: {0} היה {1} {2}

en: Group by a time field to see how this has changed over time
he: קבוצה לפי שדה זמן כדי לראות איך זה השתנה עם הזמן

en: Switch positive / negative colors?
he: להחליף צבעים חיוביים / שליליים?

en: Pivot column
he: עמוד ציר

en: Cell column
he: עמוד תאים

en: Visible columns
he: עמודות גלויות

en: Conditional Formatting
he: עיצוב מותנה

en: Column title
he: כותרת העמודה

en: Show a mini bar chart
he: להראות תרשים עמודות מיני

en: Link
he: קישור

en: Email link
he: קישור דוא"ל

en: Image
he: תמונה

en: Automatic
he: אוֹטוֹמָטִי

en: View as link or image
he: תצוגה כקישור או תמונה

en: Link text
he: טקסט קישור

en: Not a valid integer: ''{0}''
he: לא מספר שלם תקף: '' {0} ''

en: Embedding is not enabled for this object.
he: הטמעה אינה מופעלת עבור אובייקט זה.

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication: {0}
he: בעיה בחיבור לשרת LDAP, תיפול לאימות מקומי: {0}

en: When including an offset, a limit must also be included.
he: כאשר כולל קיזוז, יש לכלול גם מגבלה.

en: When including a limit, an offset must also be included.
he: כאשר כולל גבול, יש לכלול גם קיזוז.

en: Applying heuristic {0} to {1}.
he: החלת היוריסטית {0} על {1}.

en: Dimensions bindings:n{0}
he: כריכות מידות: n {0}

en: Using definitions:nMetrics:n{0}nFilters:n{1}
he: שימוש בהגדרות: nmetrics: n {0} nfilters: n {1}

en: minute
he: דַקָה

en: hour
he: שָׁעָה

en: day of week
he: יום בשבוע

en: day of month
he: יום בחודש

en: day of year
he: יום בשנה

en: week
he: שָׁבוּעַ

en: month
he: חוֹדֶשׁ

en: quarter
he: רובע

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:n{2}
he: הוספת {0} קלפים ללוח המחוונים {1}: n {2}

en: Error parsing {0}:n{1}
he: שגיאה ניתוח {0}: n {1}

en: WARNING: Filtering only works on dimensions! ''{0}'' is a metric. Ignoring filter.
he: אזהרה: סינון עובד רק על מידות! '' {0} '' הוא מדד. התעלמות מסנן.

en: WARNING: A date can't belong to multiple discrete intervals, so ANDing them together doesn't make sense.
he: אזהרה: תאריך לא יכול להשתייך למרווחים נפרדים מרובים, ולכן וכיוון שהם יחד לא הגיוני.

en: Ignoring these intervals: {0}
he: התעלמות מרווחים אלה: {0}

note: We should never get to this point since the all non-string negations should get automatically rewritten by the query expander.
en: WARNING: Don't know how to negate: {0}
he: אזהרה: לא יודעים לשלול: {0}

en: Sorting with Druid is only allowed in queries that have one or more breakout columns. Ignoring :order-by clause.
he: מיון עם דרואיד מותר רק בשאילתות שיש בהן עמודת פריצה אחת או יותר. התעלמות: סעיף הזמנה.

note: TODO - this is not really true, is it
en: WARNING: It only makes sense to specify :fields for a query with no aggregation. Ignoring the clause.
he: אזהרה: הגיוני רק לציין: שדות לשאילתה ללא צבירה. מתעלם מהסעיף.

en: WARNING: Druid doenst allow limitSpec in timeseries queries. Ignoring the LIMIT clause.
he: אזהרה: דרואיד דנאסט מאפשר LimitSpec בשאילתות של Timeseries. התעלמות מסעיף הגבול.

en: HoneySQL Form:
he: טופס HoneySQL:

en: Unable to parse date ''{0}''
he: לא ניתן לנתח תאריך '' {0} ''

en: Client closed connection, cancelling query
he: חיבור סגור לקוח, ביטול שאילתה

en: Setting timezone with statement: {0}
he: הגדרת זמן זמן עם הצהרה: {0}

en: Multiple date filters are not supported
he: מסנני תאריך מרובים אינם נתמכים

en: :not is not yet implemented
he: : עדיין לא מיושם

en: Only one Google Analytics segment allowed at a time.
he: רק קטע אחד של Google Analytics מותר בכל פעם.

en: MONGO AGGREGATION PIPELINE:
he: צינור צבירה של מונגו:

en: Error: mismatched columns in results! Expected: {0} Got: {1}
he: שגיאה: עמודות לא תואמות בתוצאות! צפוי: {0} GOT: {1}

en: Unable to create temp file in `{0}` for email attachments
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני 'ב `{0}` עבור קבצים מצורפים בדואר אלקטרוני

en: Error preprocessing query:
he: שגיאה בעיבוד מראש שאילתה:

en: Illegal filter clause: {0}
he: סעיף פילטר לא חוקי: {0}

en: Invalid clause:
he: סעיף לא חוקי:

en: Error: query's source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
he: שגיאה: שאילתת המקור של שאילתה לא נפתרה. סביר להניח שאתה צריך 'לעיבוד מוקדם' את השאילתה.

note: failing that throw an Exception with detailed info about what we tried and what the actual expressions were
en: No expression named ''{0}''
he: אין ביטוי בשם '' {0} ''

en: No aggregation at index: {0}
he: אין צבירה באינדקס: {0}

en: Field values total length is {0} (max {1}).
he: ערכי שדה אורך כולל הוא {0} (מקסימום {1}).

en: FieldValues are allowed for this Field.
he: ערכי שדה מורשים לתחום זה.

en: FieldValues are NOT allowed for this Field.
he: ערכי שדה אסורים לתחום זה.

en: Field {0} ''{1}'' should have FieldValues and belongs to a Database with On-Demand FieldValues updating.
he: שדה {0} '' {1} '' צריך להיות בעל ערכי שדה ושייכים למסד נתונים עם ערכי שדה לפי דרישה.

en: You cannot create or revoke permissions for the ''Admin'' group.
he: אינך יכול ליצור או לבטל הרשאות לקבוצה '' מנהל ''.

en: You cannot add or remove users to/from the ''MetaBot'' group.
he: אינך יכול להוסיף או להסיר משתמשים לקבוצת '' מטבוט ''.

en: You cannot add or remove users to/from the ''All Users'' group.
he: אינך יכול להוסיף או להסיר משתמשים לקבוצת '' כל המשתמשים ''.

en: You cannot remove the last member of the ''Admin'' group!
he: אינך יכול להסיר את החבר האחרון בקבוצה '' מנהל ''!

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting: {0}
he: הכנסת שגיאה הגדרה חדשה: {0}

en: defsetting descriptions strings must be `:internal?` or internationalized, found: `{0}`
he: הגדרת תיאורים מיתרים חייבים להיות `: פנימיים?` או בינלאומי, נמצא: `{0}`

en: Loading plugin {0}... {1}
he: טעינה תוסף {0} ... {1}

en: Object keyed by type, containing formatting settings
he: מקש האובייקט לפי סוג, המכיל הגדרות עיצוב

en: Allow users to explore data using X-rays
he: אפשר למשתמשים לחקור נתונים באמצעות צילומי רנטגן

en: Using this URL to check token: {0}
he: באמצעות כתובת אתר זו כדי לבדוק אסימון: {0}

en: Unable to validate token: 404 not found.
he: לא ניתן לאמת אסימון: 404 לא נמצא.

en: There was an error checking whether this token was valid:
he: הייתה שגיאה בבדיקה אם האסימון הזה היה תקף:

note: +----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ |                                             SETTING & RELATED FNS                                              | TODO - rename this to premium-features-token?
en: Token for premium features. Go to the MetaStore to get yours!
he: אסימון לתכונות פרימיום. עבור אל הגרורות כדי להשיג את שלך!

en: Token format is invalid. Token should be 64 hexadecimal characters.
he: פורמט אסימון אינו חוקי. אסימון צריך להיות 64 דמויות הקסדצימאליות.

en: Error setting premium features token
he: הגדרת שגיאות תכונות פרימיום

en: Error validating token:
he: שגיאה באימות אסימון:

en: Error preprocessing query
he: שגיאה בעיבוד מראש שאילתה

en: No native form returned.
he: שום טופס יליד לא חזר.

en: Invalid response from database driver. No :status provided.
he: תגובה לא חוקית ממנהל התקן מסד נתונים. לא: סטטוס מסופק.

en: General error
he: שגיאה כללית

en: Missing query hash!
he: חסר שאילתה חשיש!

en: Table ''{0}'' has no Fields associated with it.
he: לטבלה '' {0} '' אין שדות הקשורים אליו.

en: Max concurrent query limit reached
he: גבול השאילתה המקסימום במקביל הגיע

note: we should never reach this if our patterns are written right so this is more to catch code mistakes than something the user should expect to see
en: Don't know how to get information about Field:
he: לא יודע כיצד לקבל מידע על שדה:

en: metabase.query-processor.interface/*driver* is unbound.
he: Metabase.Query-Processor. Interface/* Driver* אינו קשור.

en: Query processor error: mismatched number of columns in query and results.
he: שגיאת מעבד שאילתה: מספר לא תואם של עמודות בשאילתה ותוצאות.

en: Expected {0} fields, got {1}
he: שדות צפויים {0}, קיבלו {1}

en: Expected: {0}
he: צפוי: {0}

en: Actual: {0}
he: ממש: {0}

en: Unable to bin Field without a min/max value
he: לא ניתן לשדה פח ללא ערך דקה/מקסימום

en: {0} is not supported by this driver.
he: {0} אינו נתמך על ידי מנהל התקן זה.

en: Segment {0} does not exist, or is invalid.
he: קטע {0} אינו קיים, או אינו חוקי.

en: Metric {0} does not exist, or is invalid.
he: מטרי {0} אינו קיים, או אינו חוקי.

en: Missing source query in Card {0}
he: שאילתת מקור חסרה בכרטיס {0}

note: log the query at this point, it's useful for some purposes
en: Fetched source query from Card {0}:
he: שאילתת מקור הובלה מכרטיס {0}:

en: Error transforming MBQL query to native:
he: שגיאה בהפיכת שאילתת MBQL ליליד:

en: Cannot run query: could not find source table {0}.
he: לא ניתן להריץ שאילתה: לא יכול למצוא את טבלת המקור {0}.

en: Error recording results metadata for query:
he: שגיאות הקלטת תוצאות מטא נתונים לשאילתה:

en: Error: Query Processor store is not initialized.
he: שגיאה: חנות מעבד שאילתה אינה מאתחל.

en: Error: Table {0} is not present in the Query Processor Store.
he: שגיאה: טבלה {0} אינה קיימת בחנות מעבדי השאילתה.

en: Error: Field {0} is not present in the Query Processor Store.
he: שגיאה: שדה {0} אינו קיים בחנות מעבדי השאילתה.

en: Task history cleanup successful, rows were {0}deleted
he: ניקוי היסטוריית המשימות מוצלח, שורות נמחקו {0}

en: not
he: לֹא

en: For more information, see
he: למידע נוסף ראה

en: Integer greater than or equal to zero
he: מספר שלם גדול או שווה לאפס

en: value must be an integer greater than or equal to zero.
he: הערך חייב להיות מספר שלם גדול או שווה לאפס.

en: value must be an integer zero or greater.
he: הערך חייב להיות אפס שלם ומעלה.

en: value must be a valid integer greater than or equal to zero.
he: הערך חייב להיות מספר שלם תקף גדול או שווה לאפס.

en: New users per state in the last 30 days
he: משתמשים חדשים למדינה בשלושים הימים האחרונים

en: Created At by day of the week
he: נוצר ביום השבוע

en: Created At by quarter of the year
he: נוצר ברבע השנה

en: [[this.short-name]] per country
he: [[this.short-name]] לכל מדינה

en: Users per source
he: משתמשים לכל מקור

en: The top external pages that brought users to your site
he: הדפים החיצוניים המובילים שהביאו משתמשים לאתר שלך

en: How [[this]] is distributed and more.
he: כיצד [[זה]] מופץ ועוד.

en: The [[this]] over time
he: [[זה]] לאורך זמן

en: User growth
he: צמיחת משתמשים

en: Whether or not there are any patterns to when they happen.
he: בין אם יש דפוסים או לא כאשר הם מתרחשים.

en: Users per state
he: משתמשים למדינה

en: Sessions
he: מושבים

en: How some of the numbers in [[this]] relate to each other
he: איך חלק מהמספרים ב- [[זה]] מתייחסים זה לזה

en: Sales per country
he: מכירות למדינה

en: Join date by month of the year
he: הצטרף לתאריך לפי חודש השנה

en: [[Timestamp]] by hour of the day
he: [[חותמת זמן]] בשעה של היום

en: A look at the [[this]]
he: מבט על [[זה]]

en: Bottom 5 per category
he: 5 התחתונים לקטגוריה

en: Number of orders
he: מספר ההזמנות

en: Event growth
he: צמיחת אירועים

en: Total [[GenericTable]]
he: סה"כ [[ניתן לגניבה]]

en: Income growth
he: צמיחת הכנסה

en: Top 10 countries by sales in the last 30 days
he: 10 המדינות המובילות לפי מכירות בשלושים הימים האחרונים

en: [[this]] by month of the year
he: [[זה]] עד חודש השנה

en: Transactions per day of the week
he: עסקאות ליום השבוע

en: Sessions by device type
he: מפגשים לפי סוג המכשיר

en: Transactions per country
he: עסקאות למדינה

en: Join date by quarter of the year
he: הצטרף לתאריך ברבע השנה

en: Events per hour of the day
he: אירועים לשעה ביום

en: [[Singleton]]
he: [[קְלָף בּוֹדֵד]]

en: Top 5 [[this]]
he: Top 5 [[זה]]

en: Bottom 5 [[this]]
he: התחתון 5 [[זה]]

en: [[Timestamp]] by day of the month
he: [[חותמת זמן]] עד יום החודש

en: Per [[GenericCategoryLarge]]
he: לכל [[genericcategorylarge]]

en: Null values
he: ערכי null

en: Total events
he: אירועים מוחלטים

en: A look at [[GenericTable]] across your [[this]], and how it changes over time.
he: מבט על [[ניתן לנקוט]] על פני [[זה]] וכיצד הוא משתנה עם הזמן.

en: [[this]] per [[GenericCategoryMedium]]
he: [[זה]] לכל [[genericcategorymedium]]

en: How the [[this]] changes with time
he: כיצד [[זה]] משתנה עם הזמן

en: How they compare by seasonality
he: איך הם משווים בין עונתיות

en: Average income per transaction
he: הכנסה ממוצעת לכל עסקה

en: [[this]] per country
he: [[זה]] לכל מדינה

en: Income per state
he: הכנסה למדינה

en: Per [[GenericCategoryMedium]]
he: לכל [[genericcategorymedium]]]

en: A closer look at your [[this]]
he: מבט מקרוב על [[זה]]

en: How [[GenericNumber]] is distributed
he: כיצד מופץ [[genericnumber]]

en: [[Timestamp]] by quarter of year
he: [[חותמת זמן]] ברבע השנה

en: Events per country
he: אירועים למדינה

en: Weekdays when [[this.short-name]] were added
he: ימי חול כאשר נוספו [[this.short-name]]

en: Months when [[this.short-name]] were added
he: חודשים שבהם נוספו [[this.short-name]]

en: How they compare across different categories
he: כיצד הם משווים בין קטגוריות שונות

en: New users per source in the last 30
he: משתמשים חדשים לכל מקור ב -30 האחרונים

en: Events per quarter of the year
he: אירועים ברבע השנה

en: Heres a quick look at your [[this]]
he: כאן מבט מהיר על [[זה]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], top 5
he: [[זה]] per [[genericcategorylarge]], Top 5

en: Days when [[this.short-name]] were added
he: ימים שבהם נוספו [[this.short-name]]

en: Total orders per source
he: סך ההזמנות למקור

en: [[this]] by quarter of the year
he: [[זה]] עד רבע השנה

en: Events per [[GenericCategoryMedium]]
he: אירועים לכל [[genericcategorymedium]]

en: Events per state
he: אירועים למדינה

en: Top landing pages
he: דפי נחיתה מובילים

en: Heres a closer look at your [[this]] over time
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] לאורך זמן

en: Sum of [[this]] by [[Country]]
he: סכום של [[זה]] על ידי [[מדינה]]

en: States that are performing best
he: מדינות שמופיעות בצורה הטובה ביותר

en: Created At by month of the year
he: נוצר עד חודש השנה

en: Sum of [[this]] by [[State]]
he: סכום של [[זה]] על ידי [[מדינה]]

en: Sum of [[GenericNumber]] per [[this]]
he: סכום של [[genericnumber]] לכל [[זה]]

en: Events by coordinates
he: אירועים על ידי קואורדינטות

en: Top referral pages
he: דפי ההפניה המובילים

en: An exploration of your users to get you started.
he: בחינת המשתמשים שלך כדי להתחיל.

en: An overview of your [[this]] and how its distributed across time, place, and categories.
he: סקירה כללית של [[זה]] וכיצד הוא מופץ לאורך זמן, מקום וקטגוריות.

en: Average income per state
he: הכנסה ממוצעת למדינה

en: [[this]] by [[GenericCategoryMedium]]
he: [[זה]] על ידי [[genericcategorymedium]]

en: Total transactions
he: סך העסקאות

en: [[this.short-name]] that have joined over time
he: [[this.short-name]] שהצטרפו לאורך זמן

en: The [[this]] by location
he: [[זה]] לפי מיקום

en: Events per month of the year
he: אירועים בחודש השנה

en: [[this]] by [[GenericNumber]]
he: [[זה]] על ידי [[genericnumber]]

en: Quarters when [[this.short-name]] were added
he: רבעים כאשר נוספו [[this.short-name]]

en: How these [[this.short-name]] are distributed
he: כיצד מופצים אלה [[this.short-name]]

en: [[this.short-name]] by [[GenericNumber]]
he: [[this.short-name]] על ידי [[genericnumber]]

en: Where users are coming from
he: מאיפה המשתמשים מגיעים

en: [[this]] comparisons and correlations
he: [[זה]] השוואה וקורלציות

en: Total income
he: הכנסה כוללת

en: Total income per month
he: סך ההכנסה לחודש

en: Number of users per source
he: מספר המשתמשים לכל מקור

en: Transactions per state
he: עסקאות למדינה

en: [[this]] by [[Timestamp]]
he: [[זה]] על ידי [[חותמת זמן]]

en: New users per source in the last 30 days
he: משתמשים חדשים לכל מקור בשלושים הימים האחרונים

en: Join date by day of the month
he: הצטרף לתאריך ביום החודש

en: Average discount %
he: הנחה ממוצעת %

en: Autogenerated metrics about [[GenericTable]].
he: מדדים אוטומטיים אודות [[ניתנים לניתוח]].

en: [[this]] per day of the month
he: [[זה]] ליום החודש

en: Total sessions in each country
he: סה"כ המפגשים בכל מדינה

en: Transactions per month of the year
he: עסקאות בחודש השנה

en: Sales per product
he: מכירות לכל מוצר

en: Users in each country
he: משתמשים בכל מדינה

en: [[this]] by hour of the day
he: [[זה]] בשעה של היום

en: Events in the last 30 days
he: אירועים ב -30 הימים האחרונים

en: Transactions per source
he: עסקאות למקור

en: Where youve acquired your users
he: איפה רכשת את המשתמשים שלך

en: How they compare acrosss location
he: איך הם משווים מיקום בכל רחבי העולם

en: [[this]] per product
he: [[זה]] לכל מוצר

en: [[this]] per month of the year
he: [[זה]] לחודש השנה

en: Per country
he: למדינה

en: A deeper look at how different countries are performing for you.
he: מבט עמוק יותר על אופן ביצוע המדינות השונות עבורך.

en: Sales per state
he: מכירות למדינה

en: Events by [[GenericNumber]]
he: אירועים מאת [[genericnumber]]

en: Sales per product [[ProductCategoryMedium]]
he: מכירות לכל מוצר [[ProductCategoryMedium]]

en: User acquisition by country
he: רכישת משתמשים לפי מדינה

en: [[this]] per source
he: [[זה]] לכל מקור

en: [[this]] by day of the week
he: [[זה]] ביום השבוע

en: Days of the month when [[this.short-name]] joined
he: ימי החודש כאשר [[זה. שם-שם]] הצטרף

en: Heres an overview of the people in your [[this]]
he: הנה סקירה כללית של האנשים ב- [[זה]]

en: How [[GenericTable]] are distributed across this time field, and if it has any seasonal patterns.
he: כיצד מופצים [[ניתנים לניתוח]] על פני תחום זמן זה, ואם יש לו דפוסים עונתיים.

en: Overview
he: סקירה כללית

en: How this metric is distributed across different categories
he: כיצד מדד זה מופץ בקטגוריות שונות

en: [[this.short-name]] per state
he: [[this.short-name]] לכל מדינה

en: Weekdays when [[this.short-name]] joined
he: ימי חול כאשר [[this.short-name]] הצטרף

en: Hours when [[this.short-name]] joined
he: שעות בהן הצטרפו [[this.short-name]]

en: Total income by month
he: סך ההכנסה לפי חודש

en: A breakdown of your [[this]] over time, and its min, max, average and more.
he: פירוט של [[זה]] לאורך זמן, וה- Min, המקסימום, הממוצע ועוד.

en: Average quantity per state
he: כמות ממוצעת למדינה

en: How they compare by across different numbers
he: איך הם משווים בין מספרים שונים

en: New users per country in the last 30 days
he: משתמשים חדשים למדינה בשלושים הימים האחרונים

en: Transactions over time
he: עסקאות לאורך זמן

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]]
he: [[זה]] לכל [[genericcategorysmall]]

en: Some breakdown
he: קצת התמוטטות

en: Average of [[this]] by [[State]]
he: ממוצע של [[זה]] על ידי [[מדינה]]

en: Transactions per quarter of the year
he: עסקאות ברבע השנה

en: By coordinates
he: על ידי קואורדינטות

en: Heres a closer look at your [[this]] by products
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] על ידי מוצרים

en: [[this]] per quarter of the year
he: [[זה]] לרבע השנה

en: Heres an overview of your [[this]] data from Google Analytics
he: הנה סקירה כללית של נתוני [[זה]] מ- Google Analytics

en: Quarters when [[this.short-name]] joined
he: רבעים כאשר [[this.short-name]] הצטרף

en: New [[this.short-name]] in the last 30 days
he: חדש [[this.short-name]] בשלושים הימים האחרונים

en: Total sessions by desktop, mobile, or tablet
he: סה"כ המפגשים לפי שולחן עבודה, נייד או טאבלט

en: Indepth example
he: דוגמה עומדת

en: Average income per source
he: הכנסה ממוצעת למקור

en: [[Timestamp]] by day of week
he: [[חותמת זמן]] ביום השבוע

en: Heres a closer look at your [[this]]
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] שלך

en: Heres a closer look at your [[this]] field
he: כאן מבט מקרוב על התחום שלך [[זה]]

en: Summary
he: סיכום

en: How the [[this]] is distributed geographically
he: כיצד מופץ [[זה]] מבחינה גיאוגרפית

en: The pages with the most pageviews
he: הדפים עם התצוגה הכי הרבה

en: How [[Number1]] is correlated with [[Number2]]
he: כיצד [[מספר 1]] מתואם עם [[מספר 2]]

en: Top 10 states by sales in the last 30 days
he: 10 המדינות המובילות לפי מכירות בשלושים הימים האחרונים

en: Top 10 states by sales
he: 10 המדינות המובילות לפי מכירות

en: [[Timestamp]]
he: [[חותמת זמן]]

en: Where these transactions happened
he: היכן שהעסקאות הללו התרחשו

en: Top 10 countries by sales
he: 10 המדינות המובילות לפי מכירות

en: Sales by state
he: מכירות לפי מדינה

en: Where most of your sessions originate from
he: מאיפה רוב המפגשים שלך מקורם

en: Top acquisition channels
he: ערוצי הרכישה המובילים

en: These [[this.short-name]] across time
he: אלה [[this.short-name]] לאורך זמן

en: Average quantity
he: כמות ממוצעת

en: Sales per source
he: מכירות למקור

en: Average income per country
he: הכנסה ממוצעת למדינה

en: How [[this]] is distributed
he: כיצד מופץ [[זה]]

en: Distinct [[FK]]
he: מובחן [[FK]]

en: How these transactions are distributed
he: כיצד מופצים עסקאות אלה

en: Per state
he: למדינה

en: Count of [[GenericCategoryMedium]] by [[this]]
he: ספירת [[genericcategorymedium]] על ידי [[זה]]

en: A look at your [[this]]
he: מבט על [[זה]]

en: [[GenericNumber]] by [[this]]
he: [[Genericnumber]] על ידי [[זה]]

en: Sum of [[GenericNumber]] by [[this]]
he: סכום של [[genericnumber]] על ידי [[זה]]

en: A look at your [[this]] table
he: מבט בטבלה שלך [[זה]]

en: How many [[GenericTable]] there are per state, and how each state is represented across other categories.
he: כמה [[ניתנים לניתוח]] יש למדינה, וכיצד כל מדינה מיוצגת בקטגוריות אחרות.

en: Most-viewed pages
he: דפים שנצפו ביותר

en: Example exploration
he: חקר דוגמה

en: Sales vs. rating
he: מכירות לעומת דירוג

en: [[this]] per hour of the day
he: [[זה]] לשעה של היום

en: Where your [[this.short-name]] are
he: איפה [[this.short-name]]

en: These are the same for all your [[this.short-name]]
he: אלה זהים לכל [[this.short-name]]

en: Events by different categories
he: אירועים לפי קטגוריות שונות

en: Where these [[this.short-name]] are
he: איפה אלה [this.short-name]]

en: Over time
he: שעות נוספות

en: A summary of the events in your [[this]] table
he: סיכום האירועים בטבלה שלך [[זה]]

en: Transactions per source over time
he: עסקאות למקור לאורך זמן

en: How the [[this]] is distributed
he: כיצד מופץ [[זה]]

en: Total income per source
he: סך ההכנסה למקור

en: Total [[this.short-name]]
he: סה"כ [[this.short-name]]

en: Some metrics we found about your transactions.
he: כמה מדדים שמצאנו על העסקאות שלך.

en: How your different products are performing.
he: כיצד מבצעים המוצרים השונים שלך.

en: Where these events are happening
he: איפה האירועים האלה מתרחשים

en: Which US states are bringing you the most business.
he: שמדינות ארה"ב מביאות לך את העסק הכי הרבה.

en: How they compare across time
he: איך הם משווים לאורך זמן

en: Average transaction income per month
he: הכנסה ממוצעת של עסקה בחודש

en: Average quantity per month
he: כמות ממוצעת לחודש

en: Seasonal patterns in the [[this]]
he: דפוסים עונתיים ב- [[זה]]

en: Events over time
he: אירועים לאורך זמן

en: Orders and income per source
he: הזמנות והכנסה למקור

en: Transactions per hour of the day
he: עסקאות לשעה של היום

en: Where most of your traffic is coming from.
he: מאיפה מרבית התנועה שלך מגיעה.

en: Heres a quick look at the [[this]]
he: כאן מבט מהיר על [[זה]]

en: It looks like your [[this]] has transactions, so heres a look at them
he: זה נראה כאילו [[זה]] יש עסקאות, אז יש להסתכל עליהם

en: Average discount per month
he: הנחה ממוצעת לחודש

en: [[Timestamp]] by month of the year
he: [[חותמת זמן]] עד חודש השנה

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]] over time
he: [[זה]] לכל [[genericcategorysmall]] עם הזמן

en: Distribution by coordinates
he: הפצה על ידי קואורדינטות

en: Sales by source
he: מכירות לפי מקור

en: Sales for each product category
he: מכירות עבור כל קטגוריית מוצרים

en: A closer look at the metrics and dimensions used in this saved question.
he: מבט מקרוב על הערכים והממדים ששימשו בשאלה שמחה זו.

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryMedium]]
he: [[this.short-name]] per [[genericcategorymedium]]

en: Sales per product [[ProductCategoryLarge]]
he: מכירות לכל מוצר [[ProductCategoryLarge]]

en: Average quantity per country
he: כמות ממוצעת למדינה

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryLarge]]
he: [[this.short-name]] per [[genericcategorylarge]]

en: Heres a closer look at your [[this]] per source
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] למקור

en: Events per day of the month
he: אירועים ליום החודש

en: If youre into correlations, this is the x-ray for you.
he: אם אתה בקורלציות, זהו צילום הרנטגן עבורך.

en: Sessions by Country
he: מפגשים לפי מדינה

en: Some interesting metrics about your GA stats to get you started.
he: כמה מדדים מעניינים לגבי סטטיסטיקות ה- GA שלך כדי להתחיל.

en: [[this]] per state
he: [[זה]] לכל מדינה

en: [[Timestamp]] by quarter of the year
he: [[חותמת זמן]] ברבע השנה

en: How its distributed across time and other categories.
he: כיצד הוא מופץ לאורך זמן וקטגוריות אחרות.

en: A look at your events over time and by several categories.
he: מבט על האירועים שלך לאורך זמן ועל ידי מספר קטגוריות.

en: [[GenericTable]] per [[this]]
he: [[ניתן להבחין]] לכל [[זה]]

en: Average quantity per source
he: כמות ממוצעת למקור

en: Top 5 per category
he: 5 המובילים בקטגוריה

en: Events per day of the week
he: אירועים ליום השבוע

en: New [[this.short-name]] per month
he: חדש [[this.short-name]] לחודש

en: Top performers
he: המופיעים המובילים

en: Transactions in the last 30 days
he: עסקאות בשלושים הימים האחרונים

en: [[GenericTable]] by [[this]]
he: [[ניתן להבחין]] על ידי [[זה]]

en: Overview of your [[this]] data from Google Analytics
he: סקירה כללית של נתוני [[זה]] מ- Google Analytics

en: Created At by hour of the day
he: נוצר בשעה שעה ביום

en: Sales by month
he: מכירות לפי חודש

en: How the [[this]] is distributed across categories
he: כיצד מופץ [[זה]] על פני קטגוריות

en: [[Timestamp]] by month of year
he: [[חותמת זמן]] עד חודש השנה

en: How many total sessions vs. how many individual users you had each day.
he: כמה מפגשים בסך הכל לעומת כמה משתמשים בודדים היו לך בכל יום.

en: How this metric is distributed across different numbers
he: כיצד מדד זה מופץ על פני מספרים שונים

en: Sessions by page where the session began
he: מפגשים לפי עמוד בו החלה הפגישה

en: Distinct values
he: ערכים מובחנים

en: Hours when [[this.short-name]] were added
he: שעות בהן נוספו [[this.short-name]]

en: [[Timestamp]] by day of the week
he: [[חותמת זמן]] עד יום השבוע

en: [[GenericNumber]] over time
he: [[Genericnumber]] לאורך זמן

en: Heres an overview of your [[this]]
he: הנה סקירה כללית של [[זה]] שלך

en: [[this.short-name]] by coordinates
he: [[this.short-name]] על ידי קואורדינטות

en: Heres a closer look at your [[this]] per state
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] למדינה

en: Created At by day of the month
he: נוצר ביום החודש

en: Sales by coordinates
he: מכירות על ידי קואורדינטות

en: New [[this.short-name]] over time
he: חדש [[this.short-name]] לאורך זמן

en: Join date by hour of the day
he: הצטרף לתאריך אחר שעה ביום

en: [[Timestamp]] by hour of day
he: [[חותמת זמן]] בשעה של יום

en: Sessions and unique users per day
he: מפגשים ומשתמשים ייחודיים ביום

en: Events per [[GenericCategoryLarge]]
he: אירועים לכל [[genericcategorylarge]]

en: How they compare by distribution
he: איך הם משווים על ידי הפצה

en: Income per country
he: הכנסה למדינה

en: Heres a closer look at your [[this]] per country
he: כאן מבט מקרוב על [[זה]] לכל מדינה

en: Sales by product [[ProductCategory]]
he: מכירות לפי מוצר [[מוצר קטגוריה]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], bottom 5
he: [[זה]] לכל [[genericcategorylarge]], תחתון 5

en: [[this.short-name]] added in the last 30 days
he: [[this.short-name]] התווסף בשלושים הימים האחרונים

en: Per [[Source]]
he: לכל [[מקור]]

en: Average item quantity per month
he: כמות פריט ממוצעת לחודש

en: The number of [[GenericTable]] per country, and how each country is represented in different categories.
he: מספר [[הניתן להחלפה]] לכל מדינה, וכיצד כל מדינה מיוצגת בקטגוריות שונות.

en: [[this]] per day of the week
he: [[זה]] ליום השבוע

en: Average qunatity per source
he: QUNATITY הממוצע למקור

en: [[this.short-name]] by [[Timestamp]]
he: [[this.short-name]] על ידי [[חותמת זמן]]

en: Summary statistics
he: סטטיסטיקות סיכום

en: Sales per month
he: מכירות בחודש

en: [[GenericNumber]] by join date
he: [[Genericnumber]] לפי תאריך הצטרפות

en: Average of [[this]] by [[Country]]
he: ממוצע של [[זה]] על ידי [[מדינה]]

en: [[this]] over time
he: [[זה]] לאורך זמן

en: Join date by day of the week
he: הצטרף לתאריך ביום השבוע

en: We crunched the numbers for your [[this]]
he: מחצנו את המספרים עבור [[זה]]

en: Months when [[this.short-name]] joined
he: חודשים כאשר [[this.short-name]] הצטרף

en: Unable to parse resource `{0}` as JSON
he: לא ניתן לנתח משאב `{0}` כ- JSON

en: Unable to find JSON via relative path `{0}`
he: לא ניתן למצוא JSON דרך נתיב יחסי `{0}`

en: Connection to host timed out for URL `{0}`
he: חיבור למארח מתוזמן לכתובת אתר `{0}`

en: Unable to connect to unknown host at URL `{0}`
he: לא ניתן להתחבר למארח לא ידוע ב- URL `{0}`

en: Unable to connect to host at URL `{0}`
he: לא ניתן להתחבר למארח בכתובת `{0}`

en: Connection refused by host at for URL `{0}`
he: חיבור שסירב על ידי מארח ב- URL `{0}`

en: Unable to retrieve resource at URL `{0}`
he: לא ניתן לאחזר משאב ב- URL `{0}`

en: Unable to parse resource at URL `{0}` as JSON
he: לא ניתן לנתח את המשאב בכתובת האתר `{0}` בתור JSON

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication: {0}
he: בעיה בחיבור לשרת LDAP, תחזור לאימות מקומי: {0}

en: BigQuery statements can''t be parameterized!
he: לא ניתן לפרמט את הצהרות Bigquery!

en: WARNING: Druid does not allow limitSpec in time series queries. Ignoring the LIMIT clause.
he: אזהרה: דרואיד אינו מאפשר LimitSpec בשאילתות סדרות זמן. התעלמות מסעיף הגבול.

en: Invalid Snowflake connection details: missing DB name.
he: פרטי חיבור פתית שלג לא חוקית: חסר שם DB.

en: We’d love your feedback.
he: אנחנו נאהב את המשוב שלך.

en: It looks like Metabase wasn’t quite a match for you.
he: נראה שמטאבייס לא היה ממש התאמה עבורך.

en: Would you mind taking a fast 5 question survey to help the Metabase team understand why and make things better in the future?
he: האם אכפת לך לקחת סקר שאלות מהיר של 5 שאלות כדי לעזור לצוות המטבס להבין מדוע ולהפוך את המצב טוב יותר בעתיד?

en: We hope you''ve been enjoying Metabase.
he: אנו מקווים שנהנית ממטאבייס.

en: Would you mind taking a fast 6 question survey to tell us how it’s going?
he: האם אכפת לך לקחת סקר שאלות מהיר 6 כדי לספר לנו איך זה הולך?

en: {0} created a Metabase account
he: {0} יצר חשבון מטאבייס

en: {0} accepted their Metabase invite
he: {0} קיבלו את הזמנת המטבס שלהם

en: [Metabase] Password Reset Request
he: [Metabase] בקשת איפוס סיסמה

en: [Metabase] Notification
he: הודעה [מטאבייס]

en: [Metabase] Help make Metabase better.
he: [Metabase] עזרו לשפר את מטאקס.

en: [Metabase] Tell us how things are going.
he: [מטאבייס] ספר לנו איך הדברים מתנהלים.

en: Error: query''s source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
he: שגיאה: שאילתת המקור של שאילתה לא נפתרה. סביר להניח שאתה צריך 'לעיבוד מוקדם' את השאילתה.

en: Don't know what to do with:
he: לא יודע עם מה לעשות:

en: Don't know how to wrap:
he: לא יודע איך לעטוף:

en: Failed setting `query-caching-max-kb` to {0}.
he: הגדרה נכשלה `שאילתה-מטה-מקס-kb` ל {0}.

en: Values greater than {1} are not allowed.
he: אסור לערכים גדולים מ- {1}.

note: we need the Database instance no matter what (in order to compare details hash with cached value) passed in look up by ID
en: Database {0} does not exist.
he: מסד נתונים {0} אינו קיים.

en: Error: Database is not present in the Query Processor Store.
he: שגיאה: מסד הנתונים אינו קיים בחנות מעבדי השאילתה.

en: Invalid embedding-secret-key! Secret key must be a hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string).
he: לא חוקי הטמעה-סודי-מפתח! מפתח סודי חייב להיות מקש 256 סיביות מקודד הקסדצימאלי (כלומר, מחרוזת 64 תווים).

en: JWT is missing `alg`.
he: JWT חסר 'alg'.

en: JWT `alg` cannot be `none`.
he: Jwt `alg` לא יכול להיות 'אף אחד'.

en: The embedding secret key has not been set.
he: לא נקבע מפתח הסוד הטמוס.

en: Token is missing value for keypath
he: אסימון חסר ערך עבור Keypath

en: In-depth example
he: דוגמה מעמיקה

en: Key
he: מַפְתֵחַ

en: Class
he: מעמד

en: Triggers
he: מפעילים

en: View triggers
he: צפה טריגרים

en: Scheduler Info
he: מידע על מתזמן

en: Priority
he: עדיפות

en: Last Fired
he: פוטר לאחרונה

en: Next Fire Time
he: זמן האש הבאה

en: Start Time
he: שעת התחלה

en: End Time
he: זמן סיום

en: Final Fire Time
he: זמן אש אחרון

en: May Fire Again?
he: האם יכול לפטר שוב?

en: Triggers for {0}
he: מפעילים עבור {0}

en: Tasks
he: משימות

en: Jobs
he: מקומות תעסוקה

en: Duplicated {0}
he: משוכפל {0}

en: Duplicate this item
he: שכפול פריט זה

en: Archive this item
he: ארכיב פריט זה

en: Duplicate dashboard
he: לוח מחוונים כפול

en: Duplicate "{0}"
he: שכפול "{0}"

en: Duplicate
he: לְשַׁכְפֵּל

en: Tomorrow
he: מָחָר

en: This {0}
he: זה {0}

en: Next {0}
he: הבא {0}

en: Previous {0}
he: הקודם {0}

en: Previous {0} {1}
he: הקודם {0} {1}

en: Next {0} {1}
he: הבא {0} {1}

en: Now
he: עַכשָׁיו

en: {0} {1} ago
he: {0} {1} לפני

en: {0} {1} from now
he: {0} {1} מעכשיו

en: Default period | Default periods
he[0]: תקופת ברירת מחדל
he[1]: תקופות ברירת מחדל

en: Minute of hour
he: דקה של שעה

en: Hour of day
he: שעת יום

en: Day of week
he: יום בשבוע

en: Day of month
he: יום בחודש

en: Day of year
he: יום בשנה

en: Week of year
he: שבוע השנה

en: Month of year
he: חודש השנה

en: Quarter of year
he: רבע השנה

en: {0} selection | {0} selections
he[0]: {0} בחירה
he[1]: {0} בחירות

en: [Q]Q
he: [ש] ש

en: This
he: זֶה

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Add a time
he: הוסף זמן

en: Nothing to compare for the previous {0}.
he: אין מה להשוות עבור {0} הקודם.

en: by {0}
he: על ידי {0}

en: value must be a valid database engine.
he: הערך חייב להיות מנוע מסד נתונים תקף.

en: Connection refused by host for URL `{0}`
he: חיבור שסירב על ידי מארח עבור כתובת אתר `{0}`

en: Warning: Postgres connection string with `ssl=true` detected.
he: אזהרה: מחרוזת חיבור Postgres עם 'ssl = true' זוהתה.

en: You may need to add `?sslmode=require` to your application DB connection string.
he: יתכן שתצטרך להוסיף '? SSLMODE = דורש' למחרוזת חיבור DB היישום שלך.

en: If Metabase fails to launch, please add it and try again.
he: אם מטאבייס לא מצליח להפעיל, אנא הוסף אותו ונסה שוב.

en: See https://github.com/metabase/metabase/issues/8908 for more details.
he: ראה https://github.com/metabase/metabase/issues/8908 לפרטים נוספים.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recomended for production deployments.
he: אזהרה: שימוש במטבס עם מסד נתונים של יישומי H2 אינו מועבר לפריסות ייצור.

en: For production deployments, we highly recommend using Postgres, MySQL, or MariaDB instead.
he: לפריסות ייצור, אנו ממליצים מאוד להשתמש ב- Postgres, MySQL או MariaDB במקום זאת.

en: If you decide to continue to use H2, please be sure to back up the database file regularly.
he: אם תחליט להמשיך להשתמש ב- H2, אנא הקפד לגבות את קובץ מסד הנתונים באופן קבוע.

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres for more information.
he: ראו https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres למידע נוסף.

en: Unable to connect to Metabase {0} DB.
he: לא ניתן להתחבר למטאבייס {0} db.

en: Error adding legacy SQL directive to BigQuery saved Question
he: שגיאה הוספת הנחיית SQL Legacy לשאלה שנשמרה על ידי Bigquery

en: Failed to notify {0} Database {1} updated
he: נכשלה הודעת {0} מסד נתונים {1} עודכן

en: Loading driver {0} {1}
he: טעינה של מנהל התקן {0} {1}

en: Load driver {0}
he: טען מנהל התקן {0}

en: Driver not registered after loading: {0}
he: מנהל התקן לא רשום לאחר העמסה: {0}

en: Error: attempting to change {0} property `:abstract?` from {1} to {2}.
he: שגיאה: ניסיון לשנות {0} נכס `: תקציר?` מ- {1} ל- {2}.

en: Registered abstract driver {0}
he: מנהל התקן מופשט רשום {0}

en: Registered driver {0}
he: מנהל התקן רשום {0}

en: (parents: {0})
he: (הורים: {0})

en: Initializing driver {0}...
he: אתחול מנהל התקן {0} ...

en: Reason:
he: סיבה:

en: Invalid driver feature: {0}
he: תכונה של מנהל התקן לא חוקי: {0}

en: Invalid HoneySQL form:
he: טופס honeysql לא חוקי:

en: Closing connection pool for database {0} ...
he: סגירת מאגר חיבורים למסד נתונים {0} ...

en: Error loading namespace
he: שגיאה בטעינת מרחב שמות

en: Starting events listener:
he: מאזין לאירועי התחלה:

en: Unexpected error listening on events
he: שגיאה בלתי צפויה האזנה לאירועים

en: Error syncing Database {0}
he: שגיאה בסנכרון מסד נתונים {0}

en: Failed to process sync-database event.
he: נכשלה לעבד אירוע סנכרון-מסלולי סנכרון.

en: Bad nested-query-level: query does not have a source query
he: ברמה של רמת שאלון מקונן: לשאילתה אין שאילתת מקור

en: I don''t know how to `{0}`.
he: אני לא יודע איך `{0}`.

en: Here''s what I can do:
he: הנה מה שאני יכול לעשות:

en: Error in Metabot command
he: שגיאה בפקודה מטבוט

en: Websocket associated with this Slack event is different from the websocket we're currently using.
he: WebSocket המשויך לאירוע Slack זה שונה מ- WebSocket בו אנו משתמשים כעת.

en: FieldValues for Field {0} remain unchanged. Skipping...
he: ערכי שדה לשדה {0} נשארים ללא שינוי. מדלג ...

en: Unable to normalize:
he: לא ניתן לנרמל:

en: Could not find matching Field ID for target:
he: לא יכולתי למצוא מזהה שדה תואם עבור Target:

en: Metabase does not have permissions to write to plugins directory {0}
he: ל- Metabase אין הרשאות לכתוב לספריית תוספים {0}

en: Metabase cannot use the plugins directory {0}
he: Metabase לא יכול להשתמש בספריית התוספים {0}

en: Please make sure the directory exists and that Metabase has permission to write to it.
he: אנא וודא שהספרייה קיימת וכי למטאבייס יש אישור לכתוב לו.

en: You can change the directory Metabase uses for modules by setting the environment variable MB_PLUGINS_DIR.
he: באפשרותך לשנות את השימוש במטאסיית הספרייה למודולים על ידי הגדרת משתנה הסביבה MB_PLUGINS_DIR.

en: Falling back to a temporary directory for now.
he: נופל חזרה למדריך זמני לעת עתה.

en: Metabase cannot write to temporary directory. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
he: Metabase לא יכול לכתוב לספריה זמנית. אנא הגדר MB_PLUGINS_DIR לספרייה הניתנת לכתיבה והפעיל מחדש את המטביל.

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 1.0+. You can delete it from the plugins directory.
he: Spark-deps.jar כבר לא נחוץ על ידי Metabase 1.0+. אתה יכול למחוק אותו מספריית התוספים.

en: Failied to initialize plugin {0}
he: נכשל לאתחל את התוסף {0}

en: Loading plugins in {0}...
he: טוען תוספים ב {0} ...

en: Using Clojure base loader as shared context classloader: {0}
he: שימוש במטען בסיס Clojure כ- Class Classloader משותף: {0}

en: Setting current thread context classloader to shared classloader {0}...
he: הגדרת ClassOlloader ClassOlloader ClassOlloader משותף {0} ...

note: it's important that we deref the promise again here instead of using the one we just created because it is possible thru a race condition that somebody else delivered the promise before we did; in that case, Clojure ignores subsequent calls to `deliver`. Dereffing the promise guarantees that we'll g
en: Setting current thread context classloader to NEWLY CREATED classloader {0}...
he: הגדרת ClassOlloader Class Class Loptory ל- ClassLoader {0} ...

en: Added URL {0} to classpath
he: כתובת URL נוספת {0} ל- ClassPath

en: Plugin {0} declares a dependency that Metabase does not understand: {1}
he: Plugin {0} מצהיר על תלות שמטאבייס אינו מבין: {1}

en: Refer to the plugin manifest reference for a complete list of valid plugin dependencies:
he: עיין בהפניה של התוסף לניפוי לרשימה מלאה של תלות תוסף תקפות:

en: Metabase cannot initialize plugin {0} due to required dependencies.
he: Metabase לא יכול לאתחל את התוסף {0} עקב תלות נדרשות.

en: Class not found: {0}
he: השיעור לא נמצא: {0}

en: Plugin ''{0}'' depends on plugin ''{1}''
he: Plugin '' {0} '' תלוי בתוסף '' {1} ''

en: {0} dependency {1} satisfied? {2}
he: {0} תלות {1} מרוצה? {2}

en: Plugins with unsatisfied deps: {0}
he: תוספים עם deps לא מרוצים: {0}

en: Extract file {0} -> {1}
he: חלץ קובץ {0} -> {1}

en: Resource does not exist.
he: המשאב אינו קיים.

en: Loading plugin namespace {0}...
he: טוען מרחב שמות תוסף {0} ...

en: Dependencies satisfied; these plugins will now be loaded: {0}
he: תלות מרוצה; תוספים אלה יועברו כעת: {0}

en: Registering JDBC proxy driver for {0}...
he: רישום מנהל התקן Proxy של JDBC עבור {0} ...

en: Deregistering original JDBC driver {0}...
he: רישום מנהל התקן JDBC המקורי {0} ...

en: Default connection property {0} does not exist.
he: מאפיין חיבור ברירת מחדל {0} אינו קיים.

en: Invalid connection property {0}: not a string or map.
he: מאפיין חיבור לא חוקי {0}: לא מחרוזת או מפה.

note: ok, do the init steps listed in the plugin mainfest
en: Load lazy loading driver {0}
he: טען מנהל התקן טעינה עצלן {0}

en: Cannot initialize plugin: missing required property `driver-name`
he: לא ניתן לאתחל את התוסף: חסר נכס נדרש 'שם מנהל התקן'

en: Warning: plugin manifest for {0} does not include connection properties
he: אזהרה: התוסף המניפוי ל- {0} אינו כולל מאפייני חיבור

note: finally, register the Metabase driver
en: Registering lazy loading driver {0}...
he: רישום מנהל התקן טעינה עצלן {0} ...

en: Error running query for Card {0}
he: שגיאה בהפעלת שאילתה לכרטיס {0}

en: Last week
he: שבוע שעבר

en: This week
he: השבוע

en: Last month
he: חודש שעבר

en: This month
he: החודש

en: Last quarter
he: רבע אחרון

en: This quarter
he: הרבע הזה

en: Last year
he: שנה שעברה

en: This year
he: השנה

en: *driver* is unbound.
he: * הנהג* אינו קשור.

en: Error syncing Fields for Table ''{0}''
he: שגיאה בסנכרון שדות לטבלה '' {0} ''

en: Hash of {0} matches stored hash, skipping Fields sync
he: Hash של {0} מתאים חשיש מאוחסן, דילוג על שדות סנכרון

en: Field
he: שדה

en: Error checking if Fields {0} need to be created or reactivated
he: שגיאות בדיקת אם שדות {0} יש ליצור או להפעיל מחדש

en: Marking Field ''{0}'' as inactive.
he: שדה סימון '' {0} '' כבלתי פעיל.

en: Error retiring {0}
he: שגיאה פורשת {0}

en: Database type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: סוג מסד הנתונים של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Base type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: סוג בסיס של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Special type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: סוג מיוחד של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Comment has been added for {0}.
he: תגובה נוספה עבור {0}.

en: Stopping Quartz Scheduler {0}
he: עצירת מתזמן קוורץ {0}

en: Starting Quartz Scheduler {0}
he: מתחיל מתזמן קוורץ {0}

en: Error loading tasks namespace {0}
he: שגיאה בטעינת משימות מרחב שמות {0}

note: don't bother logging namespace for now, maybe in the future if there's tasks of the same name in multiple namespaces we can log it
en: Initializing task {0}
he: אתחול המשימה {0}

en: Error initializing task {0}
he: שגיאה במשימה לאתחול {0}

en: Problem sending abandonment email
he: בעיה לשלוח דוא"ל נטישה

en: Sending anonymous usage stats.
he: שליחת סטטיסטיקות שימוש אנונימיות.

en: Error sending anonymous usage stats
he: שגיאה בשליחת סטטיסטיקות שימוש אנונימיות

en: Error sending Pulse {0}
he: שגיאה שליחת דופק {0}

en: Sending scheduled pulses...
he: שליחת פולסים מתוזמנים ...

en: SendPulses task failed
he: משימת SendPulses נכשלה

en: Failed to scheduler tasks for Database {0}
he: משימות מתזמן נכשלה למסד נתונים {0}

en: Cleaning up task history
he: ניקוי היסטוריית המשימות

en: Task history cleanup successful, rows were deleted
he: ניקוי היסטוריית המשימות מוצלח, שורות נמחקו

en: Task history cleanup successful, no rows were deleted
he: ניקוי היסטוריית המשימות מוצלח, לא נמחקו שורות

en: Checking for new Metabase version info.
he: בודק מידע חדש בגרסאות מטאבייס.

en: Error fetching version info
he: שגיאה בהשגת פרטי גרסה

en: Maximum memory available to JVM: {0}
he: זיכרון מקסימלי זמין ל- JVM: {0}

en: Not something with an ID: {0}
he: לא משהו עם מזהה: {0}

en: [[CreateDate]] by month of the year
he: [[נוצר]] עד חודש השנה

en: Here's a quick look at your [[this]]
he: להלן מבט מהיר על [[זה]]

en: [[CreateTimestamp]] by hour of the day
he: [[CreateTimestamp]] בשעה של היום

en: Where you've acquired your users
he: איפה רכשת את המשתמשים שלך

en: How it's distributed across time and other categories.
he: איך זה מופץ לאורך זמן וקטגוריות אחרות.

en: Here's a closer look at your [[this]] per source
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] למקור

en: Here's a quick look at the [[this]]
he: להלן מבט מהיר על [[זה]]

en: [[CreateTimestamp]] by day of the month
he: [[CreateTimestamp]] עד יום החודש

en: Here's an overview of the people in your [[this]]
he: להלן סקירה של האנשים ב- [[זה]]

en: [[CreateTimestamp]] by quarter of the year
he: [[CreateTimestamp]] עד רבע השנה

en: How they compare across location
he: איך הם משווים בין המיקום

en: Here's a closer look at your [[this]] by products
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] על ידי מוצרים

en: [[CreateTimestamp]] by month of the year
he: [[CreateTimestamp]] עד חודש השנה

en: An overview of your [[this]] and how it's distributed across time, place, and categories.
he: סקירה כללית של [[זה]] וכיצד הוא מופץ לאורך זמן, מקום וקטגוריות.

en: Here's a closer look at your [[this]]
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] שלך

en: [[CreateTimestamp]] by day of the week
he: [[CreateTimestamp]] עד יום השבוע

en: Here's an overview of your [[this]] data from Google Analytics
he: להלן סקירה כללית של נתוני [[זה]] מ- Google Analytics

en: Here's an overview of your [[this]]
he: להלן סקירה כללית של [[זה]] שלך

en: Here's a closer look at your [[this]] field
he: להלן מבט מקרוב על התחום שלך [[זה]]

en: Here's a closer look at your [[this]] per country
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] למדינה שלך

en: If you're into correlations, this is the x-ray for you.
he: אם אתה מתאם, זה רנטגן עבורך.

en: [[CreateDate]] by day of the week
he: [[נוצר]] עד יום השבוע

en: It looks like your [[this]] has transactions, so here's a look at them
he: זה נראה כאילו [[זה]] יש עסקאות, אז הנה מבט עליהם

en: Here's a closer look at your [[this]] per state
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] למדינה שלך

en: [[CreateDate]] by day of the month
he: [[נוצר]] עד יום החודש

en: [[CreateTime]] by hour of the day
he: [[CreateTime]] לפי שעה ביום

en: Here's a closer look at your [[this]] over time
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] לאורך זמן

en: [[CreateDate]] by quarter of the year
he: [[נוצר]] ברבע השנה

en: Edit user
he: ערוך משתמש

en: New user
he: משתמש חדש

en: Reset password
he: לאפס את הסיסמה

en: Deactivate user
he: מבטל את המשתמש

en: Reactivate {0}?
he: הפעלה מחדש {0}?

en: We couldn’t send them an email invitation, so make sure to tell them to log in using {0} and this password we’ve generated for them:
he: לא יכולנו לשלוח להם הזמנה לדוא"ל, אז הקפד לומר להם להתחבר באמצעות {0} והסיסמה הזו שיצרנו עבורם:

en: collection
he: אוסף

en: collections
he: אוספים

en: dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: dashboards
he: לוח מחוונים

en: First name is required
he: נדרש שם פרטי

en: Must be 100 characters or less
he: חייב להיות 100 תווים או פחות

en: Last name is required
he: שם משפחה נדרש

en: Email is required
he: נדרש דוא"ל

en: Items you archive will appear here.
he: פריטים שאתה ארכיב יופיע כאן.

en: No description
he: אין תיאור

en: Sum of all values
he: סכום של כל הערכים

en: See all distinct values
he: ראה את כל הערכים המובחנים

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started
he: עיין בתוכן מסדי הנתונים, הטבלאות והעמודות שלך. בחר בסיס נתונים כדי להתחיל

en: Card results metadata passed in to API is VALID. Thanks!
he: תוצאות הכרטיסים מטא נתונים שהועברו ל- API תקף. תודה!

en: Card results metadata passed in to API is INVALID. Running query to fetch correct metadata.
he: תוצאות כרטיסים מטא נתונים שהועברו ל- API אינו תקף. הפעלת שאילתה כדי להביא מטא נתונים נכונים.

en: Card results metadata passed in to API is  ISSING. Running query to fetch correct metadata.
he: תוצאות כרטיסים מטא נתונים שהועברו ל- API מתפרסמת. הפעלת שאילתה כדי להביא מטא נתונים נכונים.

en: {0} was autocorrected to {1}
he: {0} תוקן אוטומטית ל- {1}

en: DELETE /api/metric/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/metric/:id.
he: מחק/API/metric/: ID מיושם. במקום זאת, שנה את ערך ה'ארכיב 'שלו באמצעות PUT/API/METRIC/: ID.

en: DELETE /api/segment/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/segment/:id.
he: מחק/API/קטע/: מזהה מיושם. במקום זאת, שנה את ערך ה'ארכיב 'שלו באמצעות PUT/API/SELEGE/: ID.

en: Value of is_superuser must correspond to presence of Admin group ID in group_ids.
he: הערך של iS_SuperUser חייב להתאים לנוכחות של מזהה קבוצת הניהול ב- Group_IDS.

en: Unexpected error writing keepalive characters
he: שגיאות לא צפויות כתיבת תווים שמירת תווים

en: Unexpected output in async API response
he: תפוקה בלתי צפויה בתגובת API של ASYNC

en: starting streaming response
he: התחלת תגובת הזרמה

en: Output chan closed, canceling keepalive request.
he: פלט צ'אן נסגר, מבטל את בקשת המרהיבה.

en: Async response finished, closing channels.
he: תגובת Async הסתיימה וסגירת ערוצים.

en: No response after waiting {0}. Canceling request.
he: אין תגובה לאחר המתנה {0}. בקשת ביטול.

en: Input channel unexpectedly closed.
he: ערוץ קלט סגור באופן בלתי צפוי.

en: f finished, permit will be returned
he: f הסתיים, היתר יוחזר

en: request canceled, permit will be returned
he: בקשה שבוטלה, היתר יוחזר

en: Unexpected error attempting to run function after obtaining permit
he: שגיאה בלתי צפויה שמנסה להפעיל פונקציה לאחר קבלת היתר

en: Not running pending function call: output channel already closed.
he: לא מריץ פונקציה ממתינה שיחה: ערוץ הפלט כבר סגור.

en: Current thread already has a permit for {0}, will not wait to acquire another
he: לשרשור הנוכחי יש כבר אישור ל- {0}, לא יחכה לרכוש אחר

en: Output channel closed, will skip running {0}.
he: ערוץ הפלט סגור, ידלג על ריצה {0}.

en: Running {0} on separate thread...
he: פועל {0} בשרשור נפרד ...

en: Caught error running {0}
he: שגיאה שנתפסה פועלת {0}

en: Request canceled, canceling future
he: בקש מבוטל, ביטול עתיד

en: Closing old connection pool for database {0} ...
he: סגירת מאגר חיבורים ישן למסד נתונים {0} ...

en: Here''s your {0} most recent cards:
he: הנה 'הקלפים האחרונים שלך {0}:

en: Could you be a little more specific, or use the ID? I found these cards with names that matched:
he: האם אתה יכול להיות קצת יותר ספציפי, או להשתמש במזהה? מצאתי את הקלפים האלה עם שמות שתואמים:

note: Searching by ID
en: Card {0} not found.
he: כרטיס {0} לא נמצא.

en: Exception in API call
he: חריג בשיחת API

en: Request canceled before finishing.
he: בקשה שבוטלה לפני סיום.

en: Metabase only supports JSON requests.
he: Metabase תומך רק בבקשות JSON.

en: Make sure you set a 'Content-Type: application/json' header.
he: וודא שאתה מגדיר כותרת 'סוג תוכן: יישום/JSON'.

en: Setting Metabase site URL to {0}
he: הגדרת כתובת האתר של Metabase ל {0}

en: Error scheduling tasks for DB
he: משימות תזמון שגיאות עבור DB

en: Error unscheduling tasks for DB.
he: שגיאה במשימות ללא ניתוח של DB.

en: {0} Database ''{1}'' sync/analyze schedules have changed!
he: {0} מסד נתונים '' {1} '' סינכרון/לנתוני לוחות הזמנים השתנו!

en: Sync metadata was: ''{0}'' is now: ''{1}''
he: Sync Metadata היה: '' {0} '' הוא עכשיו: '' {1} ''

en: Cache FieldValues was: ''{0}'', is now: ''{1}''
he: ערכי FieldValues ​​של מטמון היה: '' {0} '', הוא עכשיו: '' {1} ''

en: You cannot update the creator_id of a Metric.
he: אינך יכול לעדכן את היוצר של מדד.

en: MetaBot can only have Collection permissions.
he: מטבוט יכול להיות בעל הרשאות איסוף בלבד.

en: Failed to grant permissions
he: לא הצליח להעניק הרשאות

en: Changing permissions
he: שינוי הרשאות

en: FROM:
he: מ:

en: TO:
he: ל:

en: You cannot update the creator_id of a Segment.
he: אינך יכול לעדכן את היוצר_ד של קטע.

en: Attempted to set Setting {0} to obfuscated value. Ignoring change.
he: ניסה להגדיר את הגדרת {0} לערך מעורפל. התעלמות מהשינוי.

en: Using value of env var {0}
he: באמצעות ערך של env var {0}

en: Adding User {0} to All Users permissions group...
he: הוספת משתמש {0} לכל קבוצת הרשאות המשתמשים ...

en: Adding User {0} to Admin permissions group...
he: הוספת משתמש {0} לקבוצת הרשאות הניהול ...

en: Query failure
he: כישלון שאילתה

en: Maximum number of simultaneous queries to allow per connected Database.
he: המספר המרבי של שאילתות סימולטניות המאפשרות בסיס נתונים מחובר.

en: Timed out after {0} milliseconds.
he: מתוזמן לאחר {0} אלפיות השנייה.

en: Misfire Instruction
he: הוראה לא נכונה

en: Archive this?
he: ארכיב זה?

en: Learn about our data
he: למד על הנתונים שלנו

en: Use DNS SRV when connecting
he: השתמש ב- DNS SRV בעת חיבור

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to 
    an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means,
    leave this disabled.
he: השימוש באפשרות זו מחייב שהמארח המסופק הוא FQDN. אם מתחברים ל
     אשכול אטלס, ייתכן שתצטרך לאפשר אפשרות זו. אם אינך יודע מה זה אומר,
     השאר אותה סגורה.

en: Automatically run queries when doing simple filtering and summarizing
he: הפעל אוטומטית שאילתות בעת ביצוע סינון פשוט וסיכום

en: When this is on Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
he: כאשר זה נמצא ב- Metabase יפעל אוטומטית שאילתות כאשר משתמשים מבצעים חקירות פשוטות עם כפתורי הסיכום והסינון בעת ​​הצגת טבלה או תרשים. אתה יכול לכבות את זה אם שאילתת מסד הנתונים הזה איטי. הגדרה זו אינה משפיעה על מקדחות או שאילתות SQL.

en: Learn about this database
he: למד על בסיס נתונים זה

en: Archive this dashboard?
he: ארכיב לוח המחוונים הזה?

en: All results
he: כל התוצאות

en: Our Analytics
he: האנליטיקס שלנו

en: Additive sum of all the values of a column.\ne.x. total revenue over time.
he: סכום תוסף של כל ערכי העמודה. \ Ne.x. סך ההכנסות לאורך זמן.

en: Additive count of the number of rows.\ne.x. total number of sales over time.
he: ספירת תוספות של מספר השורות. \ Ne.x. מספר המכירות הכולל לאורך זמן.

en: Filter
he: לְסַנֵן

en: record | records
he[0]: רשומה
he[1]: רשומות

en: Browse Data
he: עיין בנתונים

en: Write SQL
he: כתוב sql

en: Simple question
he: שאלה פשוטה

en: Pick some data, view it, and easily filter, summarize, and visualize it.
he: בחר כמה נתונים, צפה בהם וסנן בקלות, סיכום והדמיין אותם.

en: Custom question
he: שאלה מותאמת אישית

en: Use the advanced notebook editor to join data, create custom columns, do math, and more.
he: השתמש בעורך המחברות המתקדם כדי להצטרף לנתונים, ליצור עמודות מותאמות אישית, לעשות מתמטיקה ועוד.

en: Basic Metrics
he: מדדים בסיסיים

en: Custom…
he: המותאם אישית…

en: Add grouping
he: הוסף קיבוץ

en: Pick a limit
he: בחר גבול

en: Show maximum
he: הראה מקסימום

en: Get Preview
he: קבל תצוגה מקדימה

en: Back to previous results
he: חזרה לתוצאות קודמות

en: Sample values
he: ערכי דוגמה

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started.
he: עיין בתוכן מסדי הנתונים, הטבלאות והעמודות שלך. בחר בסיס נתונים כדי להתחיל.

en: Visualize
he: לַחֲזוֹת

en: Join data
he: הצטרף לנתונים

en: Custom column
he: עמודה בהתאמה אישית

en: Summarize
he: לְסַכֵּם

en: Aggregate
he: לְקַבֵּץ

en: Breakout
he: להיפרד

en: Pick the metric you want to see
he: בחר את המדד שאתה רוצה לראות

en: Pick a column to group by
he: בחר טור לקבוצה על ידי

en: Pick your starting data
he: בחר את נתוני ההתחלה שלך

en: Select None
he: אל תבחר באף אחת מהאפשרויות

en: Select All
he: בחר הכל

en: Pick a table...
he: בחר שולחן ...

en: Enter a limit
he: הזן מגבלה

en: Brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
he: סוגריים סביב {0} צור סעיף אופציונלי בתבנית. אם מוגדר "משתנה", כל הסעיף מונח לתבנית. אם לא, אז מתעלמים מכל הסעיף.

en: When using a Field Filter, the column name should not be included in the SQL. Instead, the variable should be mapped to a field in the side panel.
he: בעת שימוש במסנן שדה, אין לכלול את שם העמודה ב- SQL. במקום זאת, יש למפות את המשתנה לשדה בלוח הצד.

en: View the native query
he: צפה בשאילתה הילידית

en: Native query for this question
he: שאילתה ילידת לשאלה זו

en: Convert this question to a native query
he: להמיר שאלה זו לשאילתה ילידית

en: SQL for this question
he: SQL לשאלה זו

en: Convert this question to SQL
he: להמיר שאלה זו ל- SQL

en: Get alerts
he: קבל התראות

en: {0} breakout | {0} breakouts
he[0]: {0} שבירה
he[1]: {0} שבירות

en: Hide filters
he: הסתר פילטרים

en: Show filters
he: הצג מסננים

en: Started from
he: התחיל מ

en: {0} row | {0} rows
he[0]: {0} שורה
he[1]: {0} שורות

en: Show all rows
he: הראה את כל השורות

en: Show {0}
he: הצג {0}

en: Showing first {0}
he: מציג ראשון {0}

en: Showing {0}
he: מציג {0}

en: Summarized
he: מסכם

en: Hide editor
he: הסתר עורך

en: Show editor
he: עורך הצגה

en: Pick the metric you'd like to see
he: בחר את המדד שתרצה לראות

en: {0} options
he: {0} אפשרויות

en: Choose a visualization
he: בחר הדמיה

en: Filter by
he: סנן על ידי

en: Summarize by
he: סיכום על ידי

en: Group by
he: קבוצה מאת

en: Add a metric
he: הוסף מדד

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: This is usually pretty fast but seems to be taking a while right now.
he: זה בדרך כלל די מהיר אבל נראה שהוא לוקח זמן עכשיו.

en: Combo
he: משולבת

en: Row
he: שׁוּרָה

en: Trend
he: מְגַמָה

en: Boolean
he: בוליאני

en: Unknown Segment
he: קטע לא ידוע

en: Unknown Filter
he: פילטר לא ידוע

en: Left outer join
he: הצטרפות חיצונית שמאלית

en: Right outer join
he: הצטרפות חיצונית ימינה

en: Inner join
he: הצטרפות פנימית

en: Full outer join
he: הצטרפות חיצונית מלאה

en: Card results metadata passed in to API is MISSING. Running query to fetch correct metadata.
he: מטא נתונים של תוצאות הכרטיסים שהועברו ל- API חסר. הפעלת שאילתה כדי להביא מטא נתונים נכונים.

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication
he: בעיה בחיבור לשרת LDAP, תחזור לאימות מקומי

en: Cannot create Database: cannot find driver {0}.
he: לא ניתן ליצור מסד נתונים: לא ניתן למצוא מנהל התקן {0}.

en: Query failed
he: השאילתה נכשלה

en: Warning: {0} returned `nil`
he: אזהרה: {0} הוחזר `nil`

en: Unexpected error writing result to output channel: already closed
he: שגיאה לא צפויה כתיבת תוצאה לערוץ הפלט: כבר סגור

en: Unexpected error writing exception to output channel: already closed
he: שגיאה בלתי צפויה כתיבת חריג לערוץ הפלט: כבר סגור

en: Request canceled, canceling future.
he: בקש מבוטל, ביטול העתיד.

en: Metabase can only transfer data from H2 to Postgres or MySQL/MariaDB.
he: Metabase יכול להעביר נתונים רק מ- H2 ל- POSTGRES או MYSQL/MARIADB.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recommended for production deployments.
he: אזהרה: שימוש במטבס עם מסד נתונים של יישומי H2 אינו מומלץ לפריסות ייצור.

en: Application database setup
he: הגדרת מסד נתונים של יישומים

en: Could not find {0} driver.
he: לא הצליח למצוא את מנהל ההתקן של {0}.

en: Abstract drivers cannot derive from concrete parent drivers.
he: נהגים מופשטים אינם יכולים להפיק מנהגי הורים קונקרטיים.

en: You may need to add 'trustServerCertificate=true' to the additional connection options to connect with SSL.
he: יתכן שתצטרך להוסיף 'TrustServerCertificate = True' לאפשרויות החיבור הנוספות כדי להתחבר ל- SSL.

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifer.
he: לא יודע כיצד לכינוי {0}, ציפה למזהה.

en: Client closed connection, canceling query
he: חיבור סגור לקוח, ביטול שאילתה

en: {0} is not a valid DN.
he: {0} אינו DN תקף.

en: Error logging API request
he: שגיאה בכניסה לבקשת API

en: Failed to set site-url
he: הגדרת האתר- url נכשלה

en: Error destroying thread pool for DB.
he: שגיאה בהשמדת בריכת חוטים עבור db.

en: Updating display name for {0} ''{1}'': ''{2}'' -> ''{3}''
he: עדכון שם תצוגה עבור {0} '' {1} '': '' {2} '' -> '' {3} ''

en: Invalid humanization strategy ''{0}''. Valid strategies are: {1}
he: אסטרטגיית הומניזציה לא חוקית '' {0} ''. אסטרטגיות תקפות הן: {1}

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Chaning Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
he: Chaning Table & Fiel

en: Error saving task history
he: שמירת שגיאות היסטוריית המשימות

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 0.32.0+. You can delete it from the plugins directory.
he: Spark-deps.jar כבר לא נחוץ על ידי Metabase 0.32.0+. אתה יכול למחוק אותו מספריית התוספים.

en: Using NEWLY CREATED classloader as shared context classloader: {0}
he: באמצעות ClassLoader שנוצר לאחרונה כ- Classloader Contect ClassoLoader: {0}

en: Failed to copy file
he: העתק קובץ נכשל

note: check that the URL is valid
en: Invalid site URL: {0}
he: כתובת אתר לא חוקית: {0}

en: site-url is invalid; returning nil for now. Will be reset on next request.
he: Site-url אינו חוקי; חוזר NIL לעת עתה. יאפס בבקשה הבאה.

en: More results have been included as a file attachment
he: תוצאות נוספות נכללו כקובץ מצורף לקובץ

en: This question has been included as a file attachment
he: שאלה זו נכללה כקובץ מצורף לקובץ

en: We were unable to display this Pulse.
he: לא הצלחנו להציג את הדופק הזה.

en: Please view this card in Metabase.
he: אנא צפה בכרטיס זה במטאבייס.

en: An error occurred while displaying this card.
he: אירעה שגיאה בעת הצגת כרטיס זה.

en: Can only determine expected columns for MBQL queries.
he: יכול לקבוע רק עמודות צפויות לשאילתות MBQL.

en: No columns returned.
he: לא חזרו עמודות.

en: Warining: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
he: וריינינג: לא יכול לקבוע שדות עבור 'שאילתת מקור' מפורשת אלא אם כן אתה כולל גם 'מטאדאטה מקור'.

en: Cannot resolve {0}: Field does not exist, or its Table belongs to a different Database.
he: לא ניתן לפתור את {0}: שדה אינו קיים, או שהטבלה שלו שייכת למסד נתונים אחר.

en: Cannot resolve :field-literal inside :fk-> unless inside join with explicit :alias.
he: לא ניתן לפתור: חילול שדה בפנים: FK-> אלא אם כן בפנים הצטרפו למפורש: כינוי.

en: Cannot find Table ID for {0}
he: לא ניתן למצוא מזהה טבלה עבור {0}

en: No matching info found.
he: לא נמצא מידע תואם.

en: Could not resolve {0}
he: לא יכול היה לפתור {0}

en: Invalid fk-> clause: nowhere to add corresponding join.
he: סעיף FK-> לא חוקי: בשום מקום להוסיף הצטרפות מתאימה.

en: {0} driver does not support foreign keys.
he: {0} מנהל התקן אינו תומך במפתחות זרים.

en: Cannot infer `:source-metadata` for source query with native source query without source metadata.
he: לא ניתן להסיק `: מקור-מטאדאטה לשאילתת מקור עם שאילתת מקור מקורית ללא מטא נתונים של מקור.

en: Query processor error: number of columns returned by driver does not match results.
he: שגיאת מעבד שאילתה: מספר העמודות שהוחזרו על ידי מנהל ההתקן אינו תואם לתוצאות.

en: Expected {0} columns, but first row of resuls has {1} columns.
he: צפוי {0} עמודות, אך לשורה ראשונה של Resuls יש עמודות {1}.

en: No expression named {0} found. Found: {1}
he: לא נמצא ביטוי בשם {0}. נמצא: {1}

en: Distinct values of {0}
he: ערכים מובחנים של {0}

en: Average of {0}
he: ממוצע של {0}

en: Sum of {0}
he: סכום של {0}

en: SD of {0}
he: SD של {0}

en: Min of {0}
he: דקות של {0}

en: Max of {0}
he: מקסימום של {0}

note: until we have a way to generate good names for filters we'll just have to say 'matching condition' for now
en: Sum of {0} matching condition
he: סכום של {0} מצב התאמה

en: Share of rows matching condition
he: חלק מהמצב התואם של שורות

en: Count of rows matching condition
he: ספירת שורות תואם

en: Request already canceled, will not run synchronous QP code.
he: בקשה שכבר בוטלה, לא תפעיל קוד QP סינכרוני.

en: Unexpectedly got `nil` Query Processor response.
he: באופן בלתי צפוי קיבלו תגובה של מעבד שאילתת NIL.

en: Got InterruptedException. Canceling query.
he: קיבלתי את ההפרעה. ביטול שאילתה.

en: Unhandled exception, exepected `catch-exceptions` middleware to handle it.
he: חריג לא מטופל, מופעל מחדש 'תפיסות תפיסה' לתווך כדי לטפל בה.

en: Query timed out after %s
he: שאילתה מתוזמנת לאחר %s

en: Creating new query thread pool for Database {0}
he: יצירת בריכת חוטי שאילתה חדשה למסד נתונים {0}

en: Destroying query thread pool for Database {0}
he: השמדת בריכת חוטי שאילתה למסד נתונים {0}

en: Request canceled, canceling pending query
he: בקש מבוטל, ביטול שאילתה בהמתנה

en: Cannot update binned field: query is missing source-metadata
he: לא ניתן לעדכן שדה מקור

en: Cannot update binned field: could not find matching source metadata for Field ''{0}''
he: לא ניתן לעדכן שדה מנוטר: לא הצליח למצוא מטא נתונים מקוריים תואמים לשדה '' {0} ''

en: Using query processor cache backend: {0}
he: שימוש במטמון של מעבד שאילתה Backend: {0}

en: Invalid metric: {0} reason: {1}
he: מדד לא חוקי: {0} סיבה: {1}

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unexpected nil response from query processor.
he: תגובה אפסית בלתי צפויה ממעבד השאילתה.

en: Query canceled
he: שאילתה בוטלה

en: Unable to resolve driver for query: missing or invalid `:database` ID.
he: לא ניתן לפתור את מנהל ההתקן לשאילתה: חסר או לא חוקי ': מזהה מסד נתונים'.

en: Unable to resolve driver for query: Database {0} does not exist.
he: לא ניתן לפתור את מנהל התקן לשאילתה: מסד נתונים {0} אינו קיים.

en: Cannot use :fields :all in join against source query unless it has :source-metadata.
he: לא ניתן להשתמש: שדות: כולם בהצטרפות נגד שאילתת מקור אלא אם כן יש לה: מטאדאטה מקור.

en: Bad :joined-field clause: join with alias ''{0}'' does not exist. Found: {1}
he: רע: סעיף שדה מחובר: הצטרף לכינוי '' {0} '' אינו קיים. נמצא: {1}

en: Invalid :source-table ''{0}'': should be resolved to a Table ID by now.
he: לא חוקי: שולחן המקור '' {0} '': צריך להיפתר למזהה טבלה עד עכשיו.

en: Cannot store Tables or Fields before Database is stored.
he: לא ניתן לאחסן שולחנות או שדות לפני מאוחסן בסיס הנתונים.

en: Attempting to fetch second Database. Queries can only reference one Database.
he: ניסיון להביא מסד נתונים שני. שאילתות יכולות להתייחס רק למסד נתונים אחד.

en: Failed to fetch Table {0}: Table does not exist, or belongs to a different Database.
he: נכשלה להביא טבלה {0}: הטבלה אינה קיימת, או שייכת למסד נתונים אחר.

en: Failed to fetch Field {0}: Field does not exist, or belongs to a different Database.
he: נכשלה להביא שדה {0}: שדה אינו קיים, או שייך למסד נתונים אחר.

en: Failed to load template ''{0}''. Did you remember to build the Metabase frontend?
he: נכשל טוען תבנית '' {0} ''. האם נזכרת לבנות את חזית המטבס?

en: Sample dataset DB file ''{0}'' cannot be found.
he: לא ניתן למצוא קובץ DB DB לדוגמא '' {0} ''.

en: Loading sample dataset...
he: טוען מערך נתונים לדוגמא ...

en: Failed to load sample dataset
he: נכשל טוען מערך מדגם

en: Found new tables:
he: מצא שולחנות חדשים:

en: Marking tables as inactive:
he: סימון שולחנות כלא פעילים:

en: Updating description for tables:
he: עדכון תיאור לטבלאות:

en: Rescheduling job {0}
he: תזמון מחדש של עבודה {0}

en: Error rescheduling job
he: שגיאה מחדש את העבודה

en: Starting Pulse Execution: {0}
he: התחלת ביצוע דופק: {0}

en: Finished Pulse Execution: {0}
he: ביצוע דופק סיים: {0}

en: Failed to schedule tasks for Database {0}
he: נכשלה קביעת משימות למסד נתונים {0}

en: All elements must be distinct.
he: כל האלמנטים חייבים להיות מובחנים.

[ctx: Modal for selecting columns in source data or when doing a join.]
en: Pick the columns you want to include
he: בחר את העמודות שאתה רוצה לכלול

en: When this is on, Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
he: כאשר זה פועל, Metabase יפעל אוטומטית שאילתות כאשר המשתמשים מבצעים חקירות פשוטות עם כפתורי הסיכום והסינון בעת ​​הצגת טבלה או תרשים. אתה יכול לכבות את זה אם שאילתת מסד הנתונים הזה איטי. הגדרה זו אינה משפיעה על מקדחות או שאילתות SQL.

en: Change join type
he: שנה את סוג ההצטרפות

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifier.
he: לא יודע כיצד לכינוי {0}, ציפה למזהה.

en: Error adding User {0} to Group {1}
he: שגיאה הוספת משתמש {0} לקבוצה {1}

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Changing Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
he: שינוי טבלה ושמה שמות אסטרטגיית הומניזציה מ- '' {0} '' ל- '' {1} ''

en: Infinite loop detected: recursively preprocessed query {0} times.
he: לולאה אינסופית זוהתה: שאילתה מעובדת רקורסיבית {0} פעמים.

en: Warning: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
he: אזהרה: אינך יכול לקבוע שדות עבור 'שאילתת מקור' מפורשת אלא אם כן אתה כולל גם 'מטאדאטה מקור'.

en: Error determining expected columns for query
he: שגיאה בקביעת העמודות הצפויות לשאילתה

en: Unhandled exception, expected `catch-exceptions` middleware to handle it.
he: חריג לא מטופל, צפוי 'תפיסות תפיסה' בתווך תווך כדי לטפל בה.

en: Diagnostic Info
he: מידע אבחוני

en: Select Metabase process:
he: בחר תהליך מטאבייס:

en: All Metabase processes
he: כל תהליכי המטבס

en: The window was closed before completing Google Authentication.
he: החלון נסגר לפני שסיים את אימות גוגל.

en: There was an issue signing in with Google. Pleast contact an administrator.
he: הייתה סוגיה שנחתמה עם גוגל. PLEAST צור קשר עם מנהל.

en: Sign in with email
he: היכנס באמצעות דוא"ל

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means, leave this disabled.
he: השימוש באפשרות זו מחייב שהמארח המסופק הוא FQDN. אם חיבור לאשכול אטלס, ייתכן שתצטרך לאפשר אפשרות זו. אם אינך יודע מה המשמעות של זה, השאר אותה סגורה.

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
he: כברירת מחדל, Metabase עושה סנכרון שעה קל משקל וסריקה יומית אינטנסיבית של ערכי שדה. אם יש לך מסד נתונים גדול, אנו ממליצים להפעיל את זה ולסקור מתי ובאיזו תדירות מתרחשות סריקות ערך השדה.

en: Remove these suggestions
he: הסר את ההצעות הללו

en: Remove these suggestions?
he: להסיר את ההצעות הללו?

en: These won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always get to x-rays by clicking on Browse Data in the main navigation, then clicking on the lightning bolt icon on one of your tables.
he: אלה כבר לא יופיעו בדף הבית עבור אף אחד מהמשתמשים שלך, אך אתה תמיד יכול להגיע לצילומי רנטגן על ידי לחיצה על דפדף בנתונים בניווט הראשי, ואז ללחוץ על סמל הברק של ברק באחד מהשולחנות שלך.

en: Hide this section
he: הסתר את החלק הזה

en: Remove this section?
he: להסיר את החלק הזה?

en: "Our Data" won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always browse through your databases and tables by clicking Browse Data in the main navigation.
he: "הנתונים שלנו" לא יופיעו בדף הבית עבור אף אחד מהמשתמשים שלך, אך תמיד תוכל לגלוש במאגרי הנתונים והטבלאות שלך על ידי לחיצה על נתונים על ניווט הראשי.

en: My new fantastic collection
he: הקולקציה הפנטסטית החדשה שלי

en: Cancelation timestamp
he: חותמת חותמת ביטול

en: Cancelation time
he: זמן ביטול

en: Cancelation date
he: תאריך ביטול

en: Deletion timestamp
he: חותמת זמן מחיקה

en: Deletion time
he: זמן מחיקה

en: Deletion date
he: תאריך מחיקה

en: Only in detail views
he: רק בפירוט תצוגות

en: Do not include
he: לא כלול

en: This field won't be visible or selectable in questions created with the GUI interfaces. It will still be accessible in SQL/native queries.
he: שדה זה לא יהיה גלוי או ניתן לבחירה בשאלות שנוצרו עם ממשקי ה- GUI. זה עדיין יהיה נגיש בשאילתות SQL/ילידי.

en: Cumulative sum
he: סכום מצטבר

en: Standard deviation
he: סטיית תקן

en: must be at least {0} characters long
he: חייבים להיות לפחות {0} תווים

en: Must be at least {0} characters long
he: חייבים להיות לפחות {0} תווים

en: Name (required)
he: שם (חובה)

en: Run selected text
he: הפעל טקסט שנבחר

en: Run query
he: הפעל שאילתה

en: (⌘ + enter)
he: (⌘ + Enter)

en: (Ctrl + enter)
he: (Ctrl + Enter)

en: Here's where your results will appear
he: כאן יופיעו התוצאות שלך

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click Save and choose to replace the original question.
he: לא תבצע שינויים קבועים בשאלה שנשמרה אלא אם כן תלחץ על שמור ובחר כדי להחליף את השאלה המקורית.

en: There aren't any filter widgets for this type of field yet.
he: אין עדיין שום יישומי פילטר לשדה מסוג זה.

en: Look up this field
he: חפש את השדה הזה

en: Why this metric is interesting
he: מדוע מדד זה מעניין

en: Things to be aware of about this metric
he: דברים שצריך להיות מודעים אליהם לגבי מדד זה

en: How this metric is calculated
he: כיצד מחושב מדד זה

en: Table this is based on
he: טבלה זה מבוסס על

en: (empty)
he: (ריק)

en: Goal line
he: קו יעד

en: Trend line
he: קו מגמה

en: Show values on data points
he: הצג ערכים בנקודות נתונים

en: Values to show
he: ערכים להראות

en: As many as can fit nicely
he: כמה שיותר יכול להתאים יפה

en: All
he: את כל

en: Data includes missing dimension values.
he: הנתונים כוללים ערכי מימד חסרים.

en: We encountered an invalid date: "{0}"
he: נתקלנו בתאריך לא חוקי: "{0}"

en: The query for this chart was run in {0} rather than {1} due to database or driver constraints.
he: השאילתה לתרשים זה הופעלה ב- {0} ולא {1} בגלל אילוצי מסד נתונים או מנהלי התקנים.

en: This chart contains queries run in multiple timezones: {0}
he: תרשים זה מכיל שאילתות הפועלות באזורי זמן מרובות: {0}

en: An error occurred while running the query.
he: אירעה שגיאה בעת הפעלת השאילתה.

en: Output H2 database already exists: %s, removing.
he: מסד נתונים של פלט H2 כבר קיים: %S, הסרה.

en: Don't need to migrate, just use the existing H2 file
he: לא צריך להעביר, פשוט השתמש בקובץ H2 הקיים

en: Target DB is already populated!
he: Target DB כבר מאוכלס!

en: System info:n {0}
he: מידע על מערכת: n {0}

en: Database setup
he: הגדרת מסד נתונים

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren''t in a Collection to {1} Collection {2}
he: מקרים נעים של {0} שאינם באוסף לאוסף {1} אוסף {2}

en: Invalid '{{...}}' clause: expected a param name
he: סעיף '{{...}}' לא חוקי

en: '{{...}}' clauses cannot be empty.
he: '{{...}}' מסוג זה לא יכולים להיות ריקים.

en: '[[...]]' clauses must contain at least one '{{...}}' clause.
he: '[[...]]' מסוג זה חייבים להכיל לפחות סעיף אחד '{{...}}'.

en: Invalid query: found '[[' or '{{' with no matching ']]' or '}}'
he: שאילתה לא חוקית: נמצא '[[' או '{{' ללא תואם ']]' או '}}'

en: You''ll need to pick a value for ''{0}'' before this query can run.
he: תצטרך לבחור ערך עבור '' {0} '' לפני שאילתה זו יכולה לרוץ.

en: Can''t find field with ID: {0}
he: לא יכול למצוא שדה עם מזהה: {0}

en: Error loading driver namespace
he: שגיאה בטעינת מרחב שמות מנהל התקן

en: Could not load {0} driver.
he: לא יכול היה לטעון את מנהל ההתקן {0}.

en: Cannot run query: missing required parameters: {0}
he: לא ניתן להריץ שאילתה: חסר פרמטרים נדרשים: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1}
he: אל תדע איך לנתח {0} {1}

en: Don''t know how to alias {0}, expected an Identifier.
he: אל תדע איך לכינוי {0}, ציפה למזהה.

note: it's better return a slightly broken SQL query with a probably incorrect string representation of the value than to have the entire QP run fail because of an unknown type.
en: Don''t know how to unprepare values of class {0}
he: אל תדע איך לבטל את הערכים של הכיתה {0}

en: Creating new connection pool for {0} database {1} ...
he: יצירת מאגר חיבורים חדש עבור מסד נתונים {0} {1} ...

en: Invalid timezone ''{0}''
he: זמן לא חוקי של זמן '' {0} ''

en: Cannot set timezone: invalid or missing SQL format string for driver {0}.
he: לא ניתן להגדיר TimeZone: מחרוזת תבנית SQL לא חוקית או חסרה עבור מנהל התקן {0}.

en: Did you implement set-timezone-sql?
he: האם יישמת Set TimeZone-SQL?

en: Failed to set timezone ''{0}''
he: נכשלה להגדיר את TimeZone '' {0} ''

en: Database connection error
he: שגיאת חיבור מסד נתונים

en: Error parsing JSON
he: שגיאות ניתוח JSON

en: Whether or not to display data on the homepage. Admins might turn this off in order to direct users to better content than raw data
he: בין אם להציג נתונים בדף הבית או לא. מנהלים עשויים לכבות זאת על מנת להפנות משתמשים לתוכן טוב יותר מאשר נתונים גולמיים

en: Whether or not to display x-ray suggestions on the homepage. They will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
he: בין אם להציג הצעות רנטגן בדף הבית או לא. הם גם יוסתרו אם ישודקו לוחות מחוונים כלשהם. מנהלים עשויים להסתיר זאת כדי להפנות משתמשים לתוכן טוב יותר מאשר נתונים גולמיים

en: Identify the source of HTTP requests by this header's value, instead of its remote address.
he: זהה את מקור בקשות HTTP לפי ערך כותרת זו, במקום הכתובת המרוחקת שלה.

en: Could not resolve Setting {0}/{1}
he: לא יכול היה לפתור את הגדרת {0}/{1}

en: Invalid Setting: {0}/{1}
he: הגדרה לא חוקית: {0}/{1}

en: reached its goal
he: הגיע למטרה שלה

en: gone below its goal
he: הלך מתחת למטרה שלה

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via email
he: שליחת דופק ({0}: {1}) באמצעות דוא"ל

en: Pulse: {0}
he: דופק: {0}

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via Slack
he: שליחת דופק ({0}: {1}) דרך Slack

en: Sending Alert ({0}: {1}) via email
he: שליחת התראה ({0}: {1}) באמצעות דוא"ל

en: Metabase alert: {0} has {1}
he: התראת מטאבייס: {0} יש {1}

en: Sending Alert ({0}: {1}) via Slack
he: שליחת התראה ({0}: {1}) באמצעות Slack

en: Alert: {0}
he: התראה: {0}

en: Can''t find JS color selector at ''{0}''
he: לא יכול למצוא בורר צבע JS ב '' {0} ''

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attemping to format them as such?
he: FIXME: אלה לא תקפים מילוליות זמניות: {0} {1}. מדוע אנו מופיעים לעצב אותם ככאלה?

en: No matching info found for join against Table {0} ''{1}'' on Field {2} ''{3}'' via FK {4} ''{5}''
he: אין מידע תואם שנמצא להצטרפות מול טבלה {0} '' {1} '' בשדה {2} '' {3} '' דרך fk {4} '' {5} ''

en: Don''t know how to get information about Field: {0}
he: אל תדע איך לקבל מידע על שדה: {0}

en: Query timed out after {0}
he: שאילתה מתוזמנת לאחר {0}

en: Formatting rows with results timezone ID {0}
he: עיצוב שורות עם תוצאות מזהה אזור זמן {0}

en: Invalid timezone ID ''{0}''
he: זיהוי זמן לא חוקי של זיהוי זמן '' {0} ''

en: Saving fingerprint for {0}
he: שמירת טביעת אצבע עבור {0}

en: Sending abandoment email!
he: שולח דוא"ל מפני!

en: Resulting transforms do not conform to expectations.nExpected: {0}
he: טרנספורמציות שהתקבלו אינן תואמות את הציפיות. בצפוי: {0}

en: Timed out after {0}
he: מתוזמן לאחר {0}

en: No temporal adjuster named {0}
he: אין שמאי זמני בשם {0}

en: Invalid unit: {0}
he: יחידה לא חוקית: {0}

en: Don''t know how to parse {0} using format {1}
he: אל תדע לנתח {0} באמצעות פורמט {1}

en: Token is missing value for keypath {0}
he: אסימון חסר ערך עבור Keypath {0}

en: Sending usage stats FAILED
he: שליחת סטטיסטיקות השימוש נכשלה

en: There was an error saving
he: הייתה שמירת שגיאה

en: OK
he: בסדר

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}.
he: כדי לאפשר למשתמשים להיכנס עם גוגל תצטרך לתת למטאבייס מזהה לקוח של יישומי קונסולה של Google למפתחים. זה לוקח רק כמה צעדים והוראות כיצד ליצור מפתח ניתן למצוא {0}.

en: Be sure to include the full client ID, including the apps.googleusercontent.com suffix.
he: הקפד לכלול את מזהה הלקוח המלא, כולל סיומת Apps.GoogleUserContent.com.

en: Metabase {0} is available.
he: Metabase {0} זמין.

en: You're running {0}
he: אתה פועל {0}

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time.
he: סליחה, לא הצלחנו לבדוק אם יש עדכונים בשלב זה.

en: patch release
he: שחרור תיקון

en: Dates and Times
he: תאריכים ושעות

en: Numbers
he: מספרים

en: No mappable groups
he: אין קבוצות ניתנות למיפוי

en: Metabase Documentation
he: תיעוד מטאבייס

en: Includes a troubleshooting guide
he: כולל מדריך לפתרון בעיות

en: Post on the Metabase support forum
he: פרסם בפורום התמיכה של מטאבייס

en: A community forum for all things Metabase
he: פורום קהילתי לכל הדברים

en: File a bug report
he: הגש דוח באגים

en: Create a GitHub issue (includes the diagnostic info below)
he: צור בעיה של GitHub (כולל את המידע האבחוני למטה)

en: Please include these details in support requests. Thank you!
he: אנא כלול פרטים אלה בבקשות תמיכה. תודה!

en: Remember me
he: זכור אותי

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can {0}.
he: מסיבות אבטחה, קישורי איפוס הסיסמה פוגו לאחר זמן מה. אם אתה עדיין צריך לאפס את הסיסמה שלך, אתה יכול {0}.

en: Save new password
he: שמור סיסמה חדשה

en: No matching result
he: אין תוצאה תואמת

en: Submit
he: שלח

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host. This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available. Enabling this is usually slower than a direct connection.
he: ניתן לגשת למתקני מסד נתונים מסוימים רק על ידי חיבור דרך מארח Bastion SSH. אפשרות זו מספקת גם שכבת אבטחה נוספת כאשר VPN אינו זמין. הפעלת זה בדרך כלל איטית יותר מחיבור ישיר.

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in many or most of your queries with this data.
he: אנו ממליצים לך להשאיר את זה אלא אם כן אתה מבצע ליהוק בשרון זמן ידני ברבים או ברוב השאלות שלך עם נתונים אלה.

en: {0} to get an auth code.
he: {0} כדי לקבל קוד AUTH.

en: or
he: אוֹ

en: required
he: נדרש

en: Database type
he: סוג מסד נתונים

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
he: זהו תהליך קל המשקל הבודק עדכונים לסכימה של מסד נתונים זה. ברוב המקרים, אתה צריך להיות בסדר להשאיר את הסנכרן הזה לסנכרון לפי שעה.

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database.
he: Metabase יכול לסרוק את הערכים הקיימים בכל שדה במסד נתונים זה כדי לאפשר פילטרים של תיבות סימון בלוח המחוונים ובשאלות. זה יכול להיות תהליך אינטנסיבי במקצת, במיוחד אם יש לך בסיס נתונים גדול מאוד.

en: Collection
he: אוסף

en: Confirm your password
he: אמת סיסמתך

en: passwords do not match
he: סיסמאות לא תואמות

en: Department of Awesome
he: המחלקה של מדהים

en: Financial
he: כַּספִּי

en: Numeric
he: מספרי

en: Date and Time
he: תאריך ושעה

en: Categorical
he: קָטֵגוֹרִי

en: URLs
he: כתובות אתרים

en: Returns the average of the values in the column.
he: מחזירה את הממוצע של הערכים בעמודה.

en: The column whose values to average.
he: העמודה שערכיה לממוצע.

en: start
he: הַתחָלָה

en: end
he: סוֹף

en: Checks a date or numeric column's values to see if they're within the specified range.
he: בודק תאריך או את ערכי העמודה המספרית כדי לבדוק אם הם בטווח שצוין.

en: Rating
he: דֵרוּג

en: condition
he: מַצָב

en: output
he: תְפוּקָה

en: Tests a list of cases and returns the corresponding value of the first true case, with an optional default value if nothing else is met.
he: בודק רשימה של מקרים ומחזיר את הערך המקביל של המקרה האמיתי הראשון, עם ערך ברירת מחדל אופציונלי אם לא מתקיים שום דבר אחר.

en: Weight
he: מִשׁקָל

en: Large
he: גָדוֹל

en: Medium
he: בינוני

en: Small
he: קָטָן

en: Something that should evaluate to true or false.
he: משהו שצריך להעריך נכון או לא נכון.

en: The value that will be returned if the preceeding condition is true.
he: הערך שיוחזר אם התנאי הקדם נכון.

en: value1
he: ערך 1

en: value2
he: ערך 2

en: Looks at the values in each argument in order and returns the first non-null value for each row.
he: מסתכל על הערכים בכל טיעון לפי הסדר ומחזיר את הערך הראשון שאינו אפס עבור כל שורה.

en: Comments
he: הערות

en: Notes
he: הערות

en: No comments
he: אין תגובה

en: A column or value.
he: עמודה או ערך.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if it's not empty, and so on.
he: אם הערך 1 ריק, ערך 2 מוחזר אם הוא לא ריק וכן הלאה.

en: Combines two or more strings of text together.
he: משלב שני מיתרי טקסט או יותר יחד.

en: Last Name
he: שם משפחה

en: First Name
he: שם פרטי

en: value2 will be added on to the end of this.
he: ערך 2 יתווסף לסוף זה.

en: This will be added to the end of value1.
he: זה יתווסף לסוף ערך 1.

en: Checks to see if string1 contains string2 within it.
he: בודק כדי לראות אם מחרוזת 1 מכילה String2 בתוכו.

en: Status
he: סטָטוּס

en: Pass
he: לַעֲבוֹר

en: The contents of this string will be checked.
he: תוכן המחרוזת הזו ייבדק.

en: The string of text to look for.
he: מחרוזת הטקסט לחפש.

en: Returns the count of rows in the source data.
he: מחזיר את ספירת השורות בנתוני המקור.

en: Only counts rows where the condition is true.
he: רק סופר שורות במקום בו התנאי נכון.

en: Subtotal
he: תת -משטחי

en: The additive total of rows across a breakout.
he: סך השורות התוסף על פני הפריצה.

en: The rolling sum of a column across a breakout.
he: הסכום המתגלגל של טור על פני הפריצה.

en: The column to sum.
he: העמודה לסיכום.

en: The number of distinct values in this column.
he: מספר הערכים המובחנים בעמודה זו.

en: The column whose distinct values to count.
he: הטור שערכיו המובחנים לספור.

en: text
he: טֶקסט

en: comparison
he: השוואה

en: Returns true if the end of the text matches the comparison text.
he: חוזר נכון אם סוף הטקסט תואם את טקסט ההשוואה.

en: Appetite
he: תֵאָבוֹן

en: hungry
he: רעב

en: A column or string of text to check.
he: עמודה או מחרוזת טקסט לבדיקה.

en: The string of text that the original text should end with.
he: מחרוזת הטקסט שהטקסט המקורי צריך להסתיים איתו.

en: regular_expression
he: הבעה רגילה

en: Extracts matching substrings according to a regular expression.
he: תמצית מצעים תואמים לפי ביטוי רגיל.

en: Address
he: כתובת

en: The column or string of text to search though.
he: עם זאת, העמודה או מחרוזת הטקסט לחיפוש.

en: The regular expression to match.
he: הביטוי הרגיל להתאים.

en: Returns the string of text in all lowercase.
he: מחזיר את מחרוזת הטקסט בכל אותיות קטנות.

en: The column with values to convert to lowercase.
he: העמודה עם ערכים להמרה לאותיות קטנות.

en: Removes leading whitespace from a string of text.
he: מסיר מרחב לבן מוביל ממחרוזת טקסט.

en: The column with values you want to trim.
he: העמודה עם ערכים שברצונך לקצץ.

en: Returns the largest value found in the column.
he: מחזיר את הערך הגדול ביותר שנמצא בעמודה.

en: Age
he: גיל

en: The numeric column whose maximum you want to find.
he: העמודה המספרית שאת המקסימום תרצה למצוא.

en: Returns the smallest value found in the column.
he: מחזיר את הערך הקטן ביותר שנמצא בעמודה.

en: Salary
he: שכר

en: The numeric column whose minimum you want to find.
he: העמודה המספרית שאת המינימום שלך תרצה למצוא.

en: position
he: עמדה

en: length
he: אורך

en: Replaces a part of the input text with new text.
he: מחליף חלק מטקסט הקלט בטקסט חדש.

en: Order ID
he: מספר הזמנה

en: Updated Part of ID
he: חלק מעודכן של מזהה

en: The text that will be modified.
he: הטקסט שישתנה.

en: The position where the replacing will start.
he: המיקום בו יתחיל ההחלפה.

en: The number of characters to replace.
he: מספר התווים שיש להחליף.

en: The text to use in the replacement.
he: הטקסט לשימוש בהחלפה.

en: Removes trailing whitespace from a string of text.
he: מסיר את המרחב הנגרר ממחרוזת טקסט.

en: Returns the percent of rows in the data that match the condition, as a decimal.
he: מחזיר את אחוז השורות בנתונים התואמים את המצב, כעשרוני.

en: Returns true if the beginning of the text matches the comparison text.
he: חוזר נכון אם תחילת הטקסט תואמת את טקסט ההשוואה.

en: Course Name
he: שם קורס

en: Computer Science
he: מדעי המחשב

en: The string of text that the original text should start with.
he: מחרוזת הטקסט שהטקסט המקורי צריך להתחיל איתו.

en: Calculates the standard deviation of the column.
he: מחשבת את סטיית התקן של העמודה.

en: Population
he: אוּכְלוֹסִיָה

en: A numeric column.
he: עמודה מספרית.

en: Returns a portion of the supplied text.
he: מחזיר חלק מהטקסט המסופק.

en: The text to return a portion of.
he: הטקסט להחזרת חלק של.

en: The position to start copying characters.
he: העמדה להתחיל להעתיק תווים.

en: The number of characters to return.
he: מספר התווים לחזור.

en: Adds up all the values of the column.
he: מוסיף את כל ערכי העמודה.

en: The numeric column to sum.
he: העמודה המספרית לסיכום.

en: Sums up values in a column where rows match the condition.
he: מסכם ערכים בעמודה שבה שורות תואמות את המצב.

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Valid
he: תָקֵף

en: Removes leading and trailing whitespace from a string of text.
he: מסיר מרחב לבן מוביל ונגרר ממחרוזת טקסט.

en: Returns the string of text in all upper case.
he: מחזיר את מחרוזת הטקסט בכל אותן עליונות.

en: The column with values to convert to upper case.
he: העמודה עם ערכים להמרה לאותיות עליונות.

en: must be {0} and include {1}.
he: חייב להיות {0} ולכלול {1}.

en: must be {0}.
he: חייב להיות {0}.

en: must include {0}.
he: חייב לכלול {0}.

en: at least {0} character long | at least {0} characters long
he[0]: באורך של לפחות {0} תווים
he[1]: באורך של לפחות {0} תווים

en: {0} lower case letter | {0} lower case letters
he[0]: {0} אות קטנה
he[1]: {0} אותיות קטנות

en: {0} upper case letter | {0} upper case letters
he[0]: {0} אות גדולה
he[1]: {0} אותיות גדולות

en: {0} number | {0} numbers
he[0]: {0} מספר
he[1]: {0} מספרים

en: {0} special character | {0} special characters
he[0]: {0} תו מיוחד
he[1]: {0} תוים מיוחדים

en: must be a valid email address
he: חייב להיות כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: must be {0} characters or less
he: חייב להיות {0} תווים או פחות

en: Thanks for using Metabase!
he: תודה על השימוש במטאבייס!

en: Powered by {0}
he: מופעל על ידי {0}

en: To:
he: ל:

en: This question can't be used because it's based on a different database.
he: לא ניתן להשתמש בשאלה זו מכיוון שהיא מבוססת על בסיס נתונים אחר.

en: Couldn't find a saved question with that ID number.
he: לא יכולתי למצוא שאלה נשמרת עם אותו מספר תעודת זהות.

en: Pick a saved question
he: בחר שאלה נשמרת

en: Pick a different question
he: בחר שאלה אחרת

en: Loading…
he: טוען…

en: Question #…
he: שאלה #...

en: Question #{0}
he: שאלה #{0}

en: Last edited {0}
he: ערוך לאחרונה {0}

en: {0} creates a variable in this query template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the query template.
he: {0} יוצר משתנה בתבנית שאילתה זו שנקראת "variable_name". ניתן לתת למשתנים סוגים בלוח הצדדי, המשנה את התנהגותם. כל הסוגים המשתנים שאינם "פילטר שדה" יגרמו אוטומטית למצב של יישומון פילטר בשאלה זו; עם מסנני שדה זה אופציונלי. כאשר מתמלא יישומון מסנן זה, ערך זה מחליף את המשתנה בתבנית השאילתה.

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link questions to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
he: מתן משתנה סוג "מסנן שדה" מאפשר לך לקשר שאלות לווידג'טים של מסנן לוח מחוונים או להשתמש בסוגים נוספים של ווידג'טים של פילטר בשאלת SQL שלך. משתנה מסנן שדה מכניס SQL הדומה לזה שנוצר על ידי בונה שאילתת GUI בעת הוספת פילטרים בעמודות הקיימות.

en: Variable name
he: שם משתנה

en: Filter widget label
he: תווית יישומון סנן

en: Select a foreign key
he: בחר מקש זר

en: Hi, {0}. Nice to meet you!
he: היי, {0}. נעים להכיר אותך!

en: 12-hour clock
he: שעון של 12 שעות

en: 24-hour clock
he: שעון 24 שעות ביממה

en: Symbol
he: סֵמֶל

en: In the column heading
he: בכותרת העמוד

en: In every table cell
he: בכל תא שולחן

en: Value formatting
he: עיצוב ערך

en: Full
he: מלא

en: No change from last {0}
he: אין שינוי מהאחרון {0}

en: Connection to ''{0}:{1}'' successful, but could not connect to DB.
he: חיבור ל- '' {0}: {1} '' מוצלח, אך לא יכול היה להתחבר ל- DB.

en: Connection to host ''{0}'' successful, but port {1} is invalid.
he: החיבור לארח '' {0} '' מצליח, אך יציאה {1} אינו חוקי.

en: Host ''{0}'' is not reachable
he: לא ניתן להגיע למארח '' {0} ''

en: Unable to connect to database.
he: לא ניתן להתחבר למסד נתונים.

en: Cannot connect to Database
he: לא יכול להתחבר למסד נתונים

en: You''re not allowed to specify a value for {0}.
he: אסור לך לציין ערך עבור {0}.

en: You can''t specify a value for {0} if it''s already set in the JWT.
he: אתה לא יכול לציין ערך עבור {0} אם זה כבר מוגדר ב- JWT.

en: You must specify a value for {0} in the JWT.
he: עליך לציין ערך עבור {0} ב- JWT.

en: You can only specify a value for {0} in the JWT.
he: אתה יכול לציין רק ערך עבור {0} ב- JWT.

en: Error searching field values
he: שגיאה בחיפוש ערכי שדה

en: Error searching for remapping
he: שגיאה בחיפוש אחר מיפוי מחדש

en: Google Auth token appears to be incorrect.
he: נראה כי Google Auth token אינו נכון.

en: Double check that it matches in Google and Metabase.
he: בדוק שוב שזה תואם בגוגל ובמטבס.

en: Everything else
he: כל דבר אחר

en: WARNING: You have enabled namespace tracing, which could log sensitive information like db passwords.
he: אזהרה: הפעלת מעקב אחר מרחב השמות, שיכול לרשום מידע רגיש כמו סיסמאות DB.

en: Database Upgrade Required
he: שדרוג מסד נתונים נדרש

en: NOTICE: Your database requires updates to work with this version of Metabase.
he: הודעה: בסיס הנתונים שלך דורש עדכונים כדי לעבוד עם גרסה זו של Metabase.

en: Please execute the following sql commands on your database before proceeding.
he: אנא בצע את פקודות ה- SQL הבאות במסד הנתונים שלך לפני שתמשיך.

en: Once your database is updated try running the application again.
he: לאחר עדכון מסד הנתונים שלך נסה להפעיל את היישום שוב.

en: Database requires manual upgrade.
he: בסיס נתונים דורש שדרוג ידני.

note: Tell transaction to automatically `.rollback` instead of `.commit` when the transaction finishes
en: Set transaction to automatically roll back...
he: הגדר עסקה כדי להתגלגל באופן אוטומטי ...

note: Disable auto-commit. This should already be off but set it just to be safe
en: Disable auto-commit...
he: השבת התחייבות אוטומטית ...

en: Set default db connection with connection pool...
he: הגדר חיבור DB ברירת מחדל עם בריכת חיבור ...

en: Successfully verified {0} {1} application database connection.
he: אימות בהצלחה {0} {1} חיבור מסד נתונים של יישומים.

note: if both of the decoders above fail, then the date string is invalid
en: Don''t know how to parse date param ''{0}'' — invalid format
he: אל תדע איך לנתח את תאריך התאריך '' '{0}' ' - פורמט לא חוקי

en: The sub-query from referenced question #{0} failed with the following error: {1}
he: תת-שאית מהשאלה שהוזכרו #{0} נכשלה עם השגיאה הבאה: {1}

en: WARNING: Metabase only officially supports MySQL {0}/MariaDB {1} and above.
he: אזהרה: Metabase תומך רק רשמית ב- MySQL {0}/MariaDB {1} ומעלה.

en: All Metabase features may not work properly when using an unsupported version.
he: ייתכן שכל תכונות המטבס אינן עובדות כראוי בעת שימוש בגרסה לא נתמכת.

en: Unable to substitute parameters
he: לא ניתן להחליף פרמטרים

en: Cannot run the query: missing required parameters: {0}
he: לא ניתן להריץ את השאילתה: חסרים פרמטרים נדרשים: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1} as a temporal literal
he: אל תדע לנתח {0} {1} כמילולית זמנית

en: Setting {0} database timezone with statement: {1}
he: הגדרת {0} מסד נתונים אזור זמן עם הצהרה: {1}

en: Error setting connection to readwrite
he: שגיאה הגדרת חיבור ל- ReadWrite

en: Failed to set timezone ''{0}'' for {1} database
he: נכשלה להגדיר את TimeZone '' {0} '' עבור {1} מסד נתונים

en: Error setting transaction isolation level for {0} database to {1}
he: הגדרת שגיאה רמת בידוד עסקה עבור מסד נתונים {0} ל- {1}

en: Error setting connection to read-only
he: שגיאה הגדרת חיבור לקריאה בלבד

en: Error setting default holdability for connection
he: הגדרת שגיאה ברירת מחדל אחזקה לחיבור

en: Error setting result set fetch direction to FETCH_FORWARD
he: הגדרת שגיאה הגדר תוצאה הגדר כיוון השראה ל- fetch_forward

en: Query canceled, calling PreparedStatement.cancel()
he: שאילתה בוטלה, התקשרות ל- SentemStatement.cancel ()

en: Failed to connect to database
he: התחברות למסד נתונים נכשלה

en: Unable to determine connection properties for driver {0}
he: לא ניתן לקבוע מאפייני חיבור עבור מנהל התקן {0}

en: Error fetching field values
he: שגיאה בהשגת ערכי שדה

en: You cannot set {0}; it is a read-only setting.
he: אינך יכול להגדיר {0}; זו הגדרה לקריאה בלבד.

en: defsetting descriptions strings must have `:visibilty` `:internal`, `:setter` `:none`, or internationalized, found: `{0}`
he: הגדרת התיאורים על מיתרים חייבים להיות `: visibilty``: פנימי`, `: setter``: אף אחד ', או בינלאומי, נמצא: `{0}`

en: Setting {0} is internal
he: הגדרת {0} היא פנימית

en: Loading local plugin manifest at {0}
he: טוען התוסף המקומי של התוסף ב {0}

en: Google Analytics tracking code.
he: קוד מעקב אחר Google Analytics.

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via email
he: שליחת דופק ({0}: {1}) עם {2} כרטיסים באמצעות דוא"ל

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via Slack
he: שליחת דופק ({0}: {1}) עם {2} כרטיסים באמצעות Slack

en: Rendering pulse card with chart-type {0} and render-type {1}
he: עיבוד של כרטיס דופק עם תרשים מסוג {0} ו- render-type {1}

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attempting to format them as such?
he: FIXME: אלה לא תקפים מילוליות זמניות: {0} {1}. מדוע אנו מנסים לעצב אותם ככאלה?

en: Error reducing result rows
he: שגיאה בהפחתת שורות התוצאה

en: Unexpected nil result
he: תוצאה אפסית בלתי צפויה

en: Query timed out after {0} ms, raising timeout exception.
he: שאילתה מתוזמנת לאחר {0} טרשת נפוצה, העלאת חריג פסק זמן.

en: Timed out after {0}.
he: מתוזמן לאחר {0}.

en: Query canceled before finishing.
he: שאילתה בוטלה לפני סיום.

en: Unknown query type {0}
he: סוג שאילתה לא ידוע {0}

en: Error purging old cache entires
he: טיהור שגיאות מטמון ישן נוגע

en: Caching results for next time for query with hash {0}.
he: תוצאות מטמון לפעם הבאה לשאילתה עם hash {0}.

en: Error saving query results to cache.
he: שגיאות שמירת תוצאות שאילתה למטמון.

en: Successfully cached results for query.
he: תוצאות במטמון בהצלחה לשאילתה.

en: Query took {0} to run; miminum for cache eligibility is {1}
he: השאילתה לקחה {0} לרוץ; חיקוי לזכאות מטמון הוא {1}

en: Results are too large to cache.
he: התוצאות גדולות מכדי למטמון.

en: Serialization timed out after {0}.
he: הסדרה מתוזמנת לאחר {0}.

en: Error parsing serialized results
he: ניתוח שגיאות תוצאות סדירות

en: Error purging old cache entries
he: שגיאות בטיהור ערכי מטמון ישנים

en: Caching results for query with hash {0}.
he: תוצאות מטמון עבור שאילתה עם hash {0}.

en: Cannot save QueryExecution, missing :context
he: לא ניתן לשמור QueryExecution, חסר: הקשר

en: Error saving query execution info
he: שגיאה שמירה על פרטי ביצוע שאילתה

en: Unable to resolve database for query: missing or invalid `:database` ID.
he: לא ניתן לפתור את מסד הנתונים לשאילתה: חסר או לא חוקי ': מזהה מסד נתונים'.

en: Unable to resolve driver for query
he: לא ניתן לפתור את הנהג לשאילתה

en: Referenced question #{0} could not be found
he: לא ניתן היה למצוא שאלה #{0}

en: Referenced query is from a different database
he: השאילתה המופנית היא ממסד נתונים אחר

en: This query has circular referencing sub-queries.
he: לשאילתה זו יש שאלות משנה מעגליות.

en: These questions seem to be part of the problem: "{0}" and "{1}".
he: נראה כי שאלות אלה הן חלק מהבעיה: "{0}" ו- "{1}".

en: Error recording results metadata for query
he: שגיאות הקלטת תוצאות מטא נתונים של שאילתה

en: Query result
he: תוצאת שאילתה

en: Error generating insights for column:
he: שגיאה ביצירת תובנות לטור:

en: Sending abandonment email!
he: שליחת דוא"ל נטישה!

en: You can create saved metrics to add a named metric option. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
he: אתה יכול ליצור מדדים שנשמרו כדי להוסיף אפשרות מטרית בשם. מדדים שנשמרו כוללים את סוג הצבירה, את השדה המצטבר, ובאופן אופציונלי כל פילטר שתוסיף. כדוגמה, אתה יכול להשתמש בזה כדי ליצור משהו כמו הדרך הרשמית לחישוב "מחיר ממוצע" לטבלת הזמנות.

en: Select and add filters to create your new segment.
he: בחר והוסף פילטרים ליצירת הקטע החדש שלך.

en: Alphabetical
he: אָלֶף בֵּיתִי

en: Smart
he: לִכאוֹב

en: Column order: {0}
he: הזמנת עמודות: {0}

en: Unhide all
he: הסרת את כולם

en: Hide all
he: להסתיר הכל

en: Unhide
he: לא הסתדר

en: New metric
he: מדד חדש

en: Create metrics to add them to the Summarize dropdown in the query builder
he: צור מדדים כדי להוסיף אותם לתפריט הסכמה בבניית השאילתה

en: New segment
he: קטע חדש

en: Filter by table
he: סנן לפי טבלה

en: Checking HTTPS...
he: בודק https ...

en: It looks like HTTPS is not properly configured
he: נראה כי HTTPS אינו מוגדר כראוי

en: Redirect to HTTPS
he: להפנות מחדש ל- HTTPS

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Instance language
he: שפת מופע

en: Localization options
he: אפשרויות לוקליזציה

en: This database doesn't have any tables.
he: למסד הנתונים הזה אין טבלאות.

en: This field only accepts a single value because it's used in a SQL query.
he: שדה זה מקבל רק ערך יחיד מכיוון שהוא משמש בשאילתת SQL.

en: Service Accounts
he: חשבונות שירות

en: Metabase connects to Big Query via {0}.
he: Metabase מתחבר לשאילתה גדולה באמצעות {0}.

en: Continue using an OAuth application to connect
he: המשך להשתמש ביישום OAuth כדי להתחבר

en: We recommend switching to use {0} instead of an OAuth application to connect to BigQuery
he: אנו ממליצים לעבור להשתמש ב {0} במקום ביישום OAuth כדי להתחבר ל- BigQuery

en: Connect to a Service Account instead
he: התחברו לחשבון שירות במקום

en: invalid JSON
he: JSON לא חוקי

en: SSH private key
he: מפתח פרטי SSH

en: Paste the contents of your ssh private key here
he: הדבק את תוכן המפתח הפרטי שלך ב- SSH כאן

en: Passphrase for the SSH private key
he: ביטוי סיסמה למפתח הפרטי של SSH

en: SSH Authentication
he: אימות SSH

en: SSH Key
he: מפתח SSH

en: Server SSL certificate chain
he: שרשרת תעודות SSL Server

en: Paste the contents of the server's SSL certificate chain here
he: הדבק כאן את תוכן שרשרת תעודות ה- SSL של השרת כאן

en: Paste a connection string
he: הדבק מחרוזת חיבור

en: Fill out individual fields
he: מלא שדות בודדים

en: Enter some SQL here so you can reuse it later
he: הזן כאן קצת SQL כדי שתוכל לעשות בו שימוש חוזר אחר כך

en: Give your snippet a name
he: תן לקטע שלך שם

en: Current Customers
he: לקוחות נוכחיים

en: Add a description
he: הוסף תיאור

en: Use site default
he: השתמש בברירת המחדל של האתר

en: find
he: למצוא

en: replace
he: החלף

en: The text to find.
he: הטקסט למצוא.

en: The text to use as the replacement.
he: הטקסט שישמש כמחליף.

en: Editing {0}
he: עריכה {0}

en: Create your new snippet
he: צור את הקטע החדש שלך

en: Archived snippets
he: קטעי ארכיון

en: Snippets are reusable bits of SQL
he: קטעי טקסט הם חתיכות לשימוש חוזר של SQL

en: Create a snippet
he: צור קטע

en: Snippets
he: קטעים

en: SQL Snippets
he: קטעי SQL

en: Your language is set to {0}
he: השפה שלך מוגדרת כ- {0}

en: What's your preferred language?
he: מה השפה המועדפת עליך?

en: This language will be used throughout Metabase and will be the default for new users.
he: שפה זו תשמש לאורך כל מטאבייס והיא תהיה ברירת המחדל עבור משתמשים חדשים.

en: We filtered out {0} row(s) containing null values.
he: סיננו את {0} שורות (ים) המכילות ערכי null.

en: Show values for this series
he: הצג ערכים לסדרה זו

en: Question''s average execution duration is {0}; using ''magic'' TTL of {1}
he: משך הביצוע הממוצע של השאלה הוא {0}; באמצעות '' קסם '' TTL של {1}

en: A snippet with that name already exists. Please pick a different name.
he: קטע עם שם זה כבר קיים. אנא בחר שם אחר.

en: [Unknown Metric]
he: [מדד לא ידוע]

en: [Unknown Segment]
he: [קטע לא ידוע]

en: Error writing error to output stream
he: שגיאה בכתיבת שגיאה לזרם פלט

en: Caught unexpected Exception in streaming response body
he: נתפס חריג בלתי צפוי בגוף התגובה לסטרימינג

en: bound-fn caught unexpected Exception
he: Bound-FN נתפס חריג בלתי צפוי

en: Error determining whether HTTP request was canceled
he: שגיאה בקביעת האם בקשת HTTP בוטלה

en: Check cancelation status timed out after {0}
he: בדוק את סטטוס ביטול מתוזמן לאחר {0}

en: Unexpected exception in do-f-async
he: חריג בלתי צפוי ב- do-f-async

en: Unexpected exception writing error response
he: חריג בלתי צפוי כתיבת שגיאת תגובה

en: Server certificate not trusted - did you specify the correct SSL certificate chain?
he: תעודת שרת לא מהימנים - האם ציינת את שרשרת האישורים SSL הנכונה?

en: Server appears to require SSL - please enable SSL above
he: נראה ששרת דורש SSL - אנא הפעל את SSL לעיל

en: Username
he: שם משתמש

en: Don''t know how to parse parameter of type {0}
he: אל תדע איך לנתח פרמטר מסוג {0}

en: Invalid :card parameter: missing `:card-id`
he: לא חוקי: פרמטר כרטיס: חסר `: מזהה כרטיס`

en: Unable to resolve Snippet: missing `:snippet-id`
he: לא ניתן לפתור קטע: חסר `: Snippet-ID`

en: Snippet {0} {1} not found.
he: Snippet {0} {1} לא נמצא.

en: Error determining value for parameter
he: שגיאה קביעת ערך לפרמטר

en: Error building query parameter map
he: שגיאה בבניית מפת פרמטר שאילתה

en: ASYNC
he: אסינק

en: {0} ({1} DB calls)
he: {0} ({1} שיחות db)

en: App DB connections: {0}/{1}
he: App DB חיבורים: {0}/{1}

en: Jetty threads: {0}/{1} ({2} idle, {3} queued)
he: חוטי Jetty: {0}/{1} ({2} סרק, {3} queued)

en: ({0} total active threads)
he: ({0} האשכולות הפעילים הכוללים)

en: Queries in flight: {0}
he: שאילתות בטיסה: {0}

en: ({0} queued)
he: ({0} תור)

en: Collection must be in the same namespace as its parent
he: האוסף חייב להיות באותו מרחב שמות כמו ההורה שלו

en: Personal Collections must be in the default namespace
he: אוספים אישיים חייבים להיות במרחב השמות המוגדר כברירת מחדל

en: You cannot move a Collection to a different namespace once it has been created.
he: אינך יכול להעביר אוסף למרחב שמות אחר לאחר שנוצר.

en: Collection does not exist.
he: האוסף לא קיים.

en: A {0} can only go in Collections in the {1} namespace.
he: A {0} יכול לעבור רק באוספים במרחב השמות {1}.

en: Error sending database deletion notification
he: שגיאה שליחת הודעת מחיקת מסד נתונים

en: You cannot update the creator_id of a NativeQuerySnippet.
he: אינך יכול לעדכן את היוצר_ד של QuardQuerySnippet.

en: Error fetching value of Setting
he: שגיאה בערכה של ערך ההגדרה

en: The language that should be used for Metabase's UI, system emails, pulses, and alerts.
he: השפה שצריכה לשמש לממשק המשתמש של מטאבייס, מיילים של מערכת, פולסים והתראות.

en: This is also the default language for all users, which they can change from their own account settings.
he: זו גם שפת ברירת המחדל עבור כל המשתמשים, אותם הם יכולים לשנות מהגדרות החשבון שלהם.

en: Invalid locale {0}
he: אזור לא חוקי {0}

en: Force all traffic to use HTTPS via a redirect, if the site URL is HTTPS
he: הכריחו את כל התנועה להשתמש ב- HTTPS באמצעות הפניה מחדש, אם כתובת האתר היא HTTPS

en: Cannot redirect requests to HTTPS unless `site-url` is HTTPS.
he: לא ניתן להפנות בקשות ל- HTTPS אלא אם כן 'אתר-url' הוא HTTPS.

en: Error registering fonts: Metabase will not be able to send Pulses.
he: שגיאה ברישום גופנים: Metabase לא יוכל לשלוח פולסים.

en: This is a known issue with certain JVMs. See {0} and for more details.
he: זהו נושא ידוע עם JVMs מסוימים. ראה {0} ולפרטים נוספים.

en: Error rendering Pulse
he: דופק עיבוד שגיאות

en: Query timed out after {0}, raising timeout exception.
he: השאילתה מתוזמנת לאחר {0}, העלאת חריג פסק זמן.

en: No fields found for table {0}.
he: לא נמצאו שדות לטבלה {0}.

en: Case
he: מקרה

en: Variance of {0}
he: שונות של {0}

en: Median of {0}
he: חציון של {0}

en: {0}th percentile of {1}
he: {0} האחוזון של {1}

en: Not caching results: results are larger than {0} KB
he: לא תוצאות מטמון: התוצאות גדולות מ- {0} kb

en: Cannot cache results: expected byte array, got {0}
he: לא ניתן תוצאות מטמון: מערך בתים צפוי, קיבל {0}

en: Request is closed; no one to return cached results to
he: הבקשה סגורה; אף אחד לא יחזיר תוצאות במטמון ל

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}
he: שגיאה בניסיון להביא תוצאות מטמון עבור שאילתה עם hash {0}

en: Error preparing statement to fetch cached query results
he: שגיאה בהכנת הצהרה כדי להביא תוצאות שאילתה במטמון

en: Error processing query: {0}
he: שאילתת עיבוד שגיאות: {0}

en: Unexpected exception in endpoint
he: חריג בלתי צפוי בנקודת הקצה

en: Unexpected Exception in API request handler
he: חריג בלתי צפוי במטפל בקשת API

en: Error reducing {0}
he: שגיאה בהפחתת {0}

en: Error generating timeseries insight keyed by: {0}
he: שגיאה ביצירת תובנות Timeseries המועמדות על ידי: {0}

en: Database position of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: מיקום מסד הנתונים של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Unscheduling task for Database {0}: trigger: {1}
he: משימה לא מתנהלת למסד נתונים {0}: טריגר: {1}

en: value must be a keyword or string.
he: הערך חייב להיות מילת מפתח או מחרוזת.

en: String must be a valid two-letter ISO language or language-country code e.g. 'en' or 'en_US'.
he: מחרוזת חייבת להיות שפה ISO תקפה של דו אותיות או קוד מדינת שפה, למשל 'en' או 'en_us'.

en: Rows {0}-{1}
he: שורות {0}-{1}

en: Audit
he: בְּדִיקָה

en: User attribute configuration (optional)
he: תצורת תכונה של משתמש (אופציונלי)

en: Using {0}
he: באמצעות {0}

en: Set up SAML-based SSO
he: הגדר SSO מבוסס SAML

en: SAML Authentication
he: אימות SAML

en: Configure your identity provider (IdP)
he: קבע את התצורה של ספק הזהות שלך (IDP)

en: Your identity provider will need the following info about Metabase.
he: ספק הזהות שלך יזדקק למידע הבא על מטאבייס.

en: URL the IdP should redirect back to
he: כתובת האתר על IDP להפנות מחדש

en: This is called the Single Sign On URL in Okta, the Application Callback URL in Auth0,
    and the ACS (Consumer) URL in OneLogin.
he: זה נקרא SSO בכתובת האתר ב- OKTA, כתובת האתר החזרתית של היישום ב-
     Auth0 ו- URL של ACS (צרכנים) בOnelogin.

en: SAML attributes
he: תכונות SAML

en: In most IdPs, you'll need to put each of these in an input box labeled
    "Name" in the attribute statements section.
he: ברוב ה- IDP, תצטרך להכניס כל אחד מאלה בתיבת קלט שכותרתו
     'שם' בסעיף הצהרות התכונה.

en: User's email attribute
he: תכונת הדוא"ל של המשתמש

en: User's first name attribute
he: תכונה של השם הפרטי של המשתמש

en: User's last name attribute
he: תכונה של שם המשפחה של המשתמש

en: Tell Metabase about your identity provider
he: ספר למטבס על ספק הזהות שלך

en: Metabase will need the following info about your provider.
he: Metabase תזדקק למידע הבא אודות הספק שלך.

en: SAML Identity Provider URL
he: כתובת URL של ספק זהות SAML

en: SAML Identity Provider Certificate
he: תעודת ספקי זהות SAML

en: SAML Application Name
he: שם יישום SAML

en: Sign SSO requests (optional)
he: חתום על בקשות SSO (אופציונלי)

en: SAML Keystore Path
he: נתיב חנות המפתח של SAML

en: SAML Keystore Password
he: סיסמת SAML KeyStore

en: Shh...
he: ששם ...

en: SAML Keystore Alias
he: כינוי SAML KeyStore

en: Synchronize group membership with your SSO
he: סנכרן חברות קבוצתית ב- SSO שלך

en: To enable this, you'll need to create mappings to tell Metabase which group(s) your users should
    be added to based on the SSO group they're in.
he: כדי לאפשר זאת, תצטרך ליצור מיפויים כדי לספר למטאבז אילו קבוצות (ים) המשתמשים שלך צריכים
     להתווסף על סמך קבוצת SSO שהם נמצאים בהם.

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Group attribute name
he: שם תכונה קבוצתית

en: Note:
he: הערה:

en: If you change any of the settings of an existing SAML active setup, then you will need to restart Metabase for them to take effect.
he: אם תשנה אחת מההגדרות של הגדרה פעילה של SAML קיימת, תצטרך להפעיל מחדש את Metabase כדי שתוכל להיכנס לתוקף.

en: Allows users to login via a SAML Identity Provider.
he: מאפשר למשתמשים להתחבר באמצעות ספק זהות SAML.

en: Allows users to login via a JWT Identity Provider.
he: מאפשר למשתמשים להתחבר באמצעות ספק זהות JWT.

en: Enable Password Authentication
he: אפשר אימות סיסמא

en: When enabled, users can additionally log in with email and password.
he: כאשר הם מופעלים, משתמשים יכולים להיכנס בנוסף באמצעות דואר אלקטרוני וסיסמא.

en: Notify admins of new SSO users
he: הודע למנהלים על משתמשי SSO חדשים

en: When enabled, administrators will receive an email the first time a user uses Single Sign-On.
he: כאשר הם מופעלים, מנהלי מערכת יקבלו דוא"ל בפעם הראשונה שמשתמש משתמש בהתייחסות יחידה.

en: Use the settings below to configure your SSO via SAML. If you have any questions, check out our {0}.
he: השתמש בהגדרות שלהלן כדי להגדיר את התצורה של ה- SSO שלך באמצעות SAML. אם יש לך שאלות, עיין ב {0} שלנו.

en: documentation
he: תיעוד

en: SAML Identity Provider URI
he: ספק זהות SAML URI

en: JWT Authentication
he: אימות JWT

en: JWT Identity Provider URI
he: ספק זהות JWT URI

en: String used by the JWT signing key
he: מחרוזת המשמשת על ידי מקש החתימה של JWT

en: Embedding the entire Metabase app
he: הטמעת אפליקציית Metabase כולה

en: If you want to embed all of Metabase, enter the origins of the websites or web apps where you want to allow embedding in an iframe, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
he: אם ברצונך להטמיע את כל המטבס, הזן את מקורות האתרים או אפליקציות האינטרנט שבהם ברצונך לאפשר הטמעה ב- iframe, המופרדת על ידי שטח. להלן ה- {0} עבור מה שניתן להזין.

en: Grant sandboxed access to this table
he: הענק גישה לארגז חול לטבלה זו

en: When users in this group view this table they'll see a version of it that's filtered by their user attributes, or a custom view of it based on a saved question.
he: כאשר משתמשים בקבוצה זו מציגים טבלה זו הם יראו גרסה שלה המסוננת על ידי תכונות המשתמש שלהם, או תצוגה מותאמת אישית שלה על סמך שאלה שנשמרה.

en: How do you want to filter this table for users in this group?
he: איך אתה רוצה לסנן טבלה זו למשתמשים בקבוצה זו?

en: Pick a saved question that returns the custom view of this table that these users should see.
he: בחר שאלה שנשמרה שמחזיר את התצוגה המותאמת אישית של טבלה זו שעל המשתמשים הללו לראות.

en: You can optionally add additional filters here based on user attributes. These filters will be applied on top of any filters that are already in this saved question.
he: אתה יכול להוסיף פילטרים נוספים כאן על סמך תכונות משתמש. פילטרים אלה יוחלו על גבי כל המסננים שכבר נמצאים בשאלה נשמרת זו.

en: For this option to work, your users need to have some attributes
he: לאפשרות זו לעבוד, המשתמשים שלך צריכים להיות בעלי תכונות מסוימות

en: To add additional filters, your users need to have some attributes
he: כדי להוסיף פילטרים נוספים, המשתמשים שלך צריכים להיות בעלי תכונות מסוימות

en: No user attributes
he: אין תכונות משתמש

en: Pick a user attribute
he: בחר תכונה של משתמש

en: Pick a parameter
he: בחר פרמטר

en: Pick a column
he: בחר טור

en: Users in {0} can view
he: משתמשים ב- {0} יכולים להציג

en: rows in the {0} question
he: שורות בשאלה {0}

en: rows in the {0} table
he: שורות בטבלה {0}

en: where {0} equals {1}
he: איפה {0} שווה {1}

en: and {0} equals {1}
he: ו- {0} שווה {1}

en: You can add attributes automatically by setting up an SSO that uses SAML, or you can enter them manually by going to the People section and clicking on the … menu on the far right.
he: אתה יכול להוסיף תכונות באופן אוטומטי על ידי הגדרת SSO המשתמש ב- SAML, או שתוכל להזין אותן ידנית על ידי מעבר לקטע של אנשים ולחיצה על התפריט ... בצד ימין הקיצוני.

en: User attribute
he: תכונה למשתמש

en: We can automatically get your users’ attributes if you’ve set up SSO, or you can add them manually from the "…" menu in the People section of the Admin Panel.
he: אנו יכולים להשיג אוטומטית את תכונות המשתמשים שלך אם אתה מגדיר SSO, או שתוכל להוסיף אותם ידנית מהתפריט "..." בחלק האנשים של לוח הניהול.

en: Parameter or variable
he: פרמטר או משתנה

en: equals
he: שווים

en: Grant sandboxed access
he: הענק גישה לארגז חול

en: Sandboxed access
he: גישה לארגז חול

en: Edit sandboxed access
he: ערוך גישה ארגז חול

en: Edit folder details
he: ערוך פרטי תיקיה

en: Change permissions
he: לשנות הרשאות

en: Create your new folder
he: צור את התיקיה החדשה שלך

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: We're having trouble validating your token
he: אנו מתקשים לאמת את האסימון שלך

en: Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers
he: אנא בדוק שוב כי המופע שלך יכול להתחבר לשרתים של Metabase

en: Get help
he: תקבל עזרה

en: Get even more out of Metabase with the Enterprise Edition
he: הוצא עוד יותר ממטאבייס עם המהדורה הארגונית

en: All the tools you need to quickly and easily provide reports for your customers, or to help you run and monitor Metabase in a large organization
he: כל הכלים הדרושים לך בכדי לספק דוחות במהירות ובקלות ללקוחות שלך, או כדי לעזור לך לרוץ ולפקח על Metabase בארגון גדול

en: Activate a license
he: הפעל רישיון

en: Your trial is active with these features
he: הניסיון שלך פעיל בתכונות אלה

en: Trial expires {0}
he: ניסוי פג {0}

en: Need help? Ready to buy?
he: זקוק לעזרה? מוכנים לקנות?

en: Talk to us
he: דבר איתנו

en: Your trial has expired
he: המשפט שלך פג תוקף

en: Need more time? Ready to buy?
he: זקוק לעוד זמן? מוכנים לקנות?

en: Your features are active!
he: התכונות שלך פעילות!

en: Your licence is valid through {0}
he: הרישיון שלך תקף דרך {0}

en: Your license has expired
he: הרישיון שלך פג

en: It expired on {0}
he: זה פג ב- {0}

en: Want to renew your license?
he: רוצה לחדש את הרישיון שלך?

en: Learn how to use this
he: למד כיצד להשתמש בזה

en: Not included in your current plan
he: לא נכלל בתוכנית הנוכחית שלך

en: Enter the token you recieved from the store
he: הזן את האסימון שקיבלת מהחנות

en: Activate
he: לְהַפְעִיל

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: More info about your problem.
he: מידע נוסף על הבעיה שלך.

en: Contact support
he: צור קשר עם תמיכה

en: Enterprise
he: מִפְעָל

en: Data sandboxes
he: ארגזי חול נתונים

en: Make sure you're showing the right people the right data with automatic and secure filters based on user attributes.
he: וודא שאתה מציג לאנשים הנכונים את הנתונים הנכונים עם מסננים אוטומטיים ומאובטחים על בסיס תכונות משתמש.

en: White labeling
he: תיוג לבן

en: Match Metabase to your brand with custom colors, your own logo and more.
he: התאם מטאבייס למותג שלך עם צבעים מותאמים אישית, לוגו משלך ועוד.

en: Auditing
he: ביקורת

en: Keep an eye on performance and behavior with robust auditing tools.
he: עוקב אחר ביצועים והתנהגות עם כלי ביקורת חזקים.

en: Single sign-on
he: כניסה יחידה

en: Provide easy login that works with your exisiting authentication infrastructure.
he: ספק כניסה קלה שעובדת עם תשתית האימות המנוקדת שלך.

en: Store
he: חנות

en: Application Name
he: שם אפליקציה

en: Color Palette
he: פלטת צבעים

en: Logo
he: סֵמֶל

en: Favicon
he: פאביקון

en: Landing Page
he: דף נחיתה

en: No groups
he: אין קבוצות

en: Permissions for {0}
he: הרשאות עבור {0}

en: Permissions for this folder
he: הרשאות לתיקיה זו

en: Grant Edit access
he: הענק גישה לעריכה

en: Can modify snippets in this folder
he: יכול לשנות קטעים בתיקיה זו

en: Grant View access
he: גישת תצוגת הענק

en: Can insert and use snippets in this folder, but can't edit the SQL they contain
he: יכול להכניס ולהשתמש בקטעים בתיקיה זו, אך לא ניתן לערוך את ה- SQL שהם מכילים

en: Can't view or insert snippets in this folder
he: לא ניתן להציג או להכניס קטעי טקסט בתיקיה זו

en: Also change sub-folders
he: שנה גם תכניות משנה

en: First day of the week
he: יום ראשון בשבוע

en: There was an issue signing in with Google. Please contact an administrator.
he: הייתה סוגיה שנחתמה עם גוגל. אנא צור קשר עם מנהל.

en: on the
he: על

en: at
he: בְּ-

en: Open the Metabase actions menu
he: פתח את התפריט של פעולות Metabase

en: Do nothing
he: לעשות כלום

en: Go to a custom destination
he: עבור ליעד בהתאמה אישית

en: Update a dashboard filter
he: עדכן מסנן לוח מחוונים

en: {0} updates {1} filter | {0} updates {1} filters
he[0]: {0} עדכונים {1} פילטר
he[1]: {0} עדכונים {1} פילטרים

en: {0} goes to {1}
he: {0} הולך ל {1}

en: On-click behavior for each column
he: התנהגות בלחיצה על כל טור

en: Go to custom destination
he: עבור אל יעד מותאם אישית

en: Open the actions menu
he: פתח את תפריט הפעולות

en: Click behavior for {0}
he: לחץ על התנהגות עבור {0}

en: Pick one or more filters to update
he: בחר מסנן אחד או יותר לעדכון

en: Saved question
he: שאלה נשמרת

en: Link to
he: קישור ל

en: Enter a URL to link to
he: הזן כתובת אתר לקישור אליה

en: You can insert the value of a column or dashboard filter using its name, like this: {{some_column}}
he: באפשרותך להכניס את הערך של עמודה או מסנן לוח מחוונים באמצעות שמו, כך: {{some_column}}

en: e.g. http://acme.com/id/{{user_id}}
he: לְמָשָׁל http://acme.com/id/ {user_id}}

en: Pick a dashboard...
he: בחר לוח מחוונים ...

en: Pick a question...
he: בחר שאלה ...

en: Pick a dashboard to link to
he: בחר לוח מחוונים לקישור אליו

en: Pick a question to link to
he: בחר שאלה לקישור אליה

en: Pass values to this dashboard's filters (optional)
he: העבר ערכים למסננים של לוח המחוונים הזה (אופציונלי)

en: Pass values to this question's variables (optional)
he: העבר ערכים למשתנים של שאלה זו (אופציונלי)

en: Pass values to filter this question (optional)
he: העבר ערכים לסינון שאלה זו (אופציונלי)

en: Dashboard filters
he: מסנני לוח מחוונים

en: User attributes
he: תכונות משתמש

en: Customize link text (optional)
he: התאמה אישית של טקסט קישור (אופציונלי)

en: E.x. Details for {{Column Name}}
he: לְשֶׁעָבַר. פרטים עבור {{שם העמודה}}

en: Values you can reference
he: ערכים שאתה יכול להתייחס אליהם

en: No available targets
he: אין יעדים זמינים

en: filter
he: לְסַנֵן

en: variable
he: מִשְׁתַנֶה

en: Other available filters
he: פילטרים זמינים אחרים

en: Avaliable filters
he: פילטרים ניתנים לניתוח

en: Other available variables
he: משתנים זמינים אחרים

en: Avaliable variables
he: משתנים ניתנים לניתוח

en: Other available columns
he: עמודות זמינות אחרות

en: Avaliable columns
he: עמודות הניתנות לניתוח

en: user attribute
he: תכונה למשתמש

en: Text card
he: כרטיס טקסט

en: Click behavior
he: לחץ על התנהגות

en: Visualization options
he: אפשרויות הדמיה

en: Edit series
he: ערוך סדרה

en: Add series
he: הוסף סדרה

en: On click
he: בלחיצה

en: Change title and description
he: שנה את הכותרת והתיאור

en: You've updated embedded params and will need to update your embed code.
he: עדכנת פרמטרים משובצים ותצטרך לעדכן את קוד ההטבעה שלך.

en: Add question
he: הוסף שאלה

en: You're editing this dashboard.
he: אתה עורך את לוח המחוונים הזה.

en: Column to filter on
he: העמודה לסינון

en: snippet collection
he: קולקציית קטעים

en: snippet collections
he: אוספי קטעים

en: Give your folder a name
he: תן לתיקיה שלך שם

en: Something short but sweet
he: משהו קצר אבל מתוק

en: Folder this should be in
he: תיקיה זה אמור להיות ב

en: Open the action menu
he: פתח את תפריט הפעולה

en: {0} column has custom behavior | {0} columns have custom behavior
he[0]: בעמודה {0} יש התנהגות מותאמת אישית
he[1]: בעמודות {0} יש התנהגות מותאמת אישית

en: Go to...
he: לך ל...

en: Go to dashboard
he: עבור אל לוח המחוונים

en: Go to question
he: לך לשאלה

en: Go to url
he: לך לכתובת אתר

en: Filter this dashboard
he: סנן את לוח המחוונים הזה

en: Returns the count of rows in the selected data.
he: מחזיר את ספירת השורות בנתונים שנבחרו.

en: The column or number to sum.
he: העמודה או המספר לסיכום.

en: The numeric column to get standard deviation of.
he: העמודה המספרית כדי לקבל סטיית תקן של.

en: The numeric column whose values to average.
he: העמודה המספרית שערכיה לממוצע.

en: Returns the smallest value found in the column
he: מחזיר את הערך הקטן ביותר שנמצא בעמודה

en: Google
he: גוגל

en: Sums up the specified column only for rows where the condition is true.
he: מסכם את העמודה שצוינה רק עבור שורות בהן התנאי נכון.

en: Returns the numeric variance for a given column.
he: מחזירה את השונות המספרית עבור עמודה נתונה.

en: Temperature
he: טֶמפֶּרָטוּרָה

en: The column or number to get the variance of.
he: העמודה או המספר כדי לקבל את השונות של.

en: Returns the median value of the specified column.
he: מחזיר את הערך החציוני של העמודה שצוינה.

en: The column or number to get the median of.
he: העמודה או המספר כדי לקבל את החציון של.

en: percentile-value
he: ערך אחוז

en: Returns the value of the column at the percentile value.
he: מחזיר את ערך העמודה בערך האחוזון.

en: The column or number to get the percentile of.
he: העמודה או המספר כדי לקבל את האחוזון של.

en: The value of the percentile.
he: ערך האחוזון.

en: Returns the string of text in all lower case.
he: מחזיר את מחרוזת הטקסט בכל אותן קטנות.

en: The column with values to convert to lower case.
he: העמודה עם ערכים להמרה לאותיות נמוכות יותר.

en: Returns the text in all upper case.
he: מחזיר את הטקסט בכל אותן עליונות.

en: The column or text to return a portion of.
he: העמודה או הטקסט להחזרת חלק של.

en: The column or text to search through.
he: העמודה או הטקסט לחיפוש.

en: Combine two or more strings of text together.
he: שלב שני מיתרי טקסט או יותר יחד.

en: The column or text to begin with.
he: העמודה או הטקסט מלכתחילה.

en: This will be added to the end of value1, and so on.
he: זה יתווסף לסוף ערך 1 וכן הלאה.

en: Enormous
he: עֲנָקִי

en: Gigantic
he: עֲנָקִי

en: Returns the number of characters in text.
he: מחזיר את מספר התווים בטקסט.

en: The column or text you want to get the length of.
he: העמודה או הטקסט שברצונך לקבל את אורך.

en: The column or text you want to trim.
he: העמודה או הטקסט שברצונך לקצץ.

en: Returns the absolute (positive) value of the specified column.
he: מחזיר את הערך המוחלט (החיובי) של העמודה שצוינה.

en: Debt
he: חוֹב

en: The column or number to return absolute (positive) value of.
he: העמודה או המספר להחזרת ערך מוחלט (חיובי) של.

en: Rounds a decimal number down.
he: מסובב מספר עשרוני למטה.

en: The column or number to round down.
he: העמודה או המספר לסיום למטה.

en: Rounds a decimal number up.
he: מסובב מספר עשרוני.

en: The column or number to round up.
he: העמודה או המספר לסיום.

en: Rounds a decimal number either up or down to the nearest integer value.
he: מסובב מספר עשרוני למעלה או למטה לערך מספר שלם הקרוב ביותר.

en: The column or number to round to nearest integer.
he: העמודה או המספר לסיבוב למספר שלם הקרוב ביותר.

en: Returns the square root.
he: מחזיר את השורש הריבועי.

en: Hypotenuse
he: אֲלַכסוֹן

en: The column or number to return square root value of.
he: העמודה או המספר להחזרת ערך שורש מרובע של.

en: exponent
he: מַעֲרִיך

en: Raises a number to the power of the exponent value.
he: מעלה מספר לכוח של ערך האקספקטנט.

en: Length
he: אורך

en: The column or number raised to the exponent.
he: העמודה או המספר שהועלו לאקספקטנט.

en: The value of the exponent.
he: הערך של האקספקטנט.

en: Returns the base 10 log of the number.
he: מחזיר את יומן הבסיס 10 של המספר.

en: Value
he: ערך

en: The column or number to return the natural logarithm value of.
he: העמודה או המספר כדי להחזיר את ערך הלוגריתם הטבעי של.

en: Returns Euler's number, e, raised to the power of the supplied number.
he: מחזיר את המספר של אוילר, E, שהועלה לכוח המספר המסופק.

en: Interest Months
he: חודשי עניין

en: The column or number to return the exponential value of.
he: העמודה או המספר להחזרת הערך האקספוננציאלי של.

en: The column or text to check.
he: העמודה או הטקסט לבדיקה.

en: Checks a date or number column's values to see if they're within the specified range.
he: בודק את ערכי העמודה של תאריך או מספר כדי לראות אם הם בטווח שצוין.

en: Created At
he: נוצר ב

en: The date or numeric column that should be within the start and end values.
he: התאריך או העמודה המספרית שצריכה להיות בערכי ההתחלה והסיום.

en: The beginning of the range.
he: תחילת הטווח.

en: The end of the range.
he: סוף הטווח.

en: Checks a date column's values to see if they're within the relative range.
he: בודק את ערכי העמודה של תאריך כדי לבדוק אם הם בטווח היחסי.

en: The date column to return interval of.
he: עמודת התאריך להחזרת מרווח של.

en: Period of interval, where negative values are back in time.
he: תקופת המרווח, כאשר הערכים השליליים חוזרים בזמן.

en: Type of internal like "day", "month", "year".
he: סוג הפנימי כמו "יום", "חודש", "שנה".

en: The column or value to return.
he: העמודה או הערך להחזרה.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if its not empty, and so on.
he: אם הערך 1 ריק, ערך 2 מוחזר אם הוא לא ריק וכן הלאה.

en: Tests an expression against a list of cases and returns the corresponding value of the first matching case, with an optional default value if nothing else is met.
he: בודק ביטוי כנגד רשימת מקרים ומחזיר את הערך המקביל של מקרה ההתאמה הראשון, עם ערך ברירת מחדל אופציונלי אם לא מתקיים שום דבר אחר.

en: The value that will be returned if the preceding condition is true, and so on.
he: הערך שיוחזר אם התנאי הקודם נכון וכן הלאה.

en: Is null
he: הוא null

en: Not null
he: לא ריק

en: Additive sum of all the values of a column.
    e.x. total revenue over time.
he: ספירת תוספת של מספר העמודות.
     ע.ע. מספר המכירות הכולל לאורך זמן.

en: Additive count of the number of rows.
    e.x. total number of sales over time.
he: ספירת תוספת של מספר השורות.
     ע.ע. מספר המכירות הכולל לאורך זמן.

en: Linked filters
he: פילטרים מקושרים

en: Label
he: תווית

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: No default
he: אין ברירת מחדל

en: To view this, {0} must be connected to at least one field.
he: כדי להציג זאת, {0} חייב להיות מחובר לפחות לשדה אחד.

en: Limit this filter's choices
he: הגבל את הבחירות של המסנן הזה

en: If you have another dashboard filter, you can limit the choices that are listed for this filter based on the selection of the other one.
he: אם יש לך פילטר לוח מחוונים נוסף, אתה יכול להגביל את הבחירות המופיעות עבור פילטר זה על סמך בחירתו של האחר.

en: So first, {0}.
he: אז ראשית, {0}.

en: add another dashboard filter
he: הוסף מסנן לוח מחוונים נוסף

en: If you toggle on one of these dashboard filters, selecting a value for that filter will limit the available choices for {0} filter.
he: אם אתה מחליף באחד מסנני לוח המחוונים הללו, בחירת ערך עבור אותו פילטר תגביל את הבחירות הזמינות עבור מסנן {0}.

en: Filtering column
he: עמודת סינון

en: Filtered column
he: עמוד מסונן

en: Enter user names or email addresses
he: הזן שמות משתמשים או כתובות דוא"ל

en: New snippet
he: קטע חדש

en: {0}:00 PM
he: {0}: 00 בערב

en: 12:00 AM
he: 00:00

en: {0}:00 AM
he: {0}: 00 בבוקר

en: Hourly
he: שעה

en: Daily at {0}
he: מדי יום ב {0}

en: Weekly at {0} on {1}
he: שבועי ב {0} ב- {1}

en: Monthly on the {0} {1} at {2}
he: חודשי ב- {0} {1} ב {2}

en: Delete this subscription
he: מחק את המנוי הזה

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Create a dashboard subscription
he: צור מנוי לוח מחוונים

en: Email it
he: שלח אותו בדוא"ל

en: You can send this dashboard regularly to users or email addresses.
he: אתה יכול לשלוח לוח מחוונים זה באופן קבוע למשתמשים או כתובות דוא"ל.

en: Send it to Slack
he: שלח אותו לסלאק

en: Pick a channel and a schedule, and Metabase will do the rest.
he: בחר ערוץ ולוח זמנים, ומטאבייס יעשה את השאר.

en: Email this dashboard
he: שלח דוא"ל לוח מחוונים זה

en: Don't send if there aren't results
he: אל תשלח אם אין תוצאות

en: Attach results
he: צרף תוצאות

en: Attachments can contain up to 2,000 rows of data.
he: קבצים מצורפים יכולים להכיל עד 2,000 שורות של נתונים.

en: Send this dashboard to Slack
he: שלח את לוח המחוונים הזה לסלאק

en: Dashboard does not have a parameter with the ID {0}
he: ללוח המחוונים אין פרמטר עם המזהה {0}

en: Parameter {0} does not have any Fields associated with it
he: לפרמטר {0} אין שדות הקשורים אליו

en: include must be either empty or the value 'tables'
he: כלול חייב להיות ריק או לערך 'טבלאות'

en: `database` is required for all queries whose type is not `internal`.
he: "מסד נתונים" נדרש לכל השאלות שהסוג שלהן אינו "פנימי".

en: Password login is disabled for this instance.
he: כניסה לסיסמא מושבתת למופע זה.

en: Your account is disabled. Please contact your administrator.
he: חשבונך מושבת. אנא צור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: Your account is disabled.
he: חשבונך מושבת.

en: Invalid Slack token.
he: אסימון רפוי לא חוקי.

en: The ''{0}'' command is only available in Metabase Enterprise Edition.
he: הפקודה '' {0} 'זמינה רק במהדורת Enterprise של Metabase.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are PRESENT.
he: קיימות תוספי מהדורת ארגוני Metabase.

en: Usage of Metabase Enterprise Edition features are subject to the Metabase Commercial License.
he: השימוש בתכונות המהדורה של Metabase Enterprise כפוף לרישיון המסחרי של Metabase.

en: See {0} for details.
he: ראה {0} לפרטים.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are NOT PRESENT.
he: אינן קיימות תוספי מהדורת ארגוני Metabase.

en: You''re invited to join {0}''s {1}
he: אתה מוזמן להצטרף {0} '' {1}

en: {0} created a {1} account
he: {0} יצר חשבון {1}

en: {0} accepted their {1} invite
he: {0} קיבלו את הזמנת {1} שלהם

en: [{0}] Password Reset Request
he: [{0}] בקשת איפוס סיסמה

en: [{0}] Notification
he: [{0}] הודעה

en: [{0}] Help make [{1}] better.
he: [{0}] עזרו להפוך את [{1}] לטוב יותר.

en: [{0}] Tell us how things are going.
he: [{0}] ספר לנו איך הדברים מתנהלים.

en: Error starting events listener
he: שגיאה במאזין אירועי התחלה

en: Should we sync user attributes when someone logs in via LDAP?
he: האם עלינו לסנכרן תכונות משתמש כאשר מישהו נכנס דרך LDAP?

en: Comma-separated list of user attributes to skip syncing for LDAP users.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של תכונות משתמש כדי לדלג על סנכרון למשתמשי LDAP.

en: Invalid token
he: אסימון לא חוקי

en: Slack API error: {0}
he: שגיאת API של Slack: {0}

en: Slack channel named `metabase_files` is missing!
he: ערוץ Slack בשם 'metabase_files' חסר!

en: Please create or unarchive the channel in order to complete the Slack integration.
he: אנא צור או לא מרכיב את הערוץ על מנת להשלים את שילוב הסלאק.

en: The channel is used for storing graphs that are included in Pulses and MetaBot answers.
he: הערוץ משמש לאחסון גרפים הכלולים בפולסים ותשובות מטבוט.

en: Uploaded image
he: תמונה שהועלה

en: Error uploading file to Slack:
he: העלאת שגיאה בהעלאת קובץ ל- Slack:

en: Invalid session. Expected an instance of Session.
he: מושב לא חוקי. ציפה למופע של הפעלה.

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is
he: SameSe Sameie של Session Cookie מוגדר ל"אף אחד ", אבל האתר הוא

en: served over an insecure connection. Some browsers will reject
he: מוגש על חיבור לא מאובטח. חלק מהדפדפנים ידחו

en: cookies under these conditions.
he: עוגיות בתנאים אלה.

en: Top folder
he: התיקיה העליונה

en: :parameters must be a sequence of maps with String :id keys
he: : פרמטרים חייבים להיות רצף של מפות עם מחרוזת: מקשי מזהה

en: Invalid human-readable-values: values must be a sequence; each item must be nil or a string
he: ערכים לא חוקיים לקריאת אדם: ערכים חייבים להיות רצף; כל פריט חייב להיות אפס או מחרוזת

en: :values must be present to fetch :human_readable_values
he: : ערכים חייבים להיות נוכחים כדי להביא: Human_Readable_Values

en: Field values total length is > {0}.
he: ערכי שדה אורך כולל הוא> {0}.

en: snippet names cannot include '}' or start with spaces
he: שמות קטעי קטעים אינם יכולים לכלול '}' או להתחיל עם רווחים

en: Error executing chain filter query
he: שגיאה בביצוע שאילתת מסנן שרשרת

en: Field {0} does not exist.
he: שדה {0} אינו קיים.

en: Cannot search against non-Text Field {0} {1}
he: לא ניתן לחפש בשדה שאינו טקסט {0} {1}

en: Granting permissions for group {0}: {1}
he: מתן הרשאות לקבוצה {0}: {1}

en: Revoking permissions for group {0}: {1}
he: ביטול הרשאות לקבוצה {0}: {1}

en: Invalid DB permissions: if you have write access for native queries, you must have full data access.
he: הרשאות DB לא חוקיות: אם יש לך גישה לכתיבה לשאילתות מקוריות, עליך להיות בעל גישה מלאה לנתונים.

en: Invalid DB permissions: if you have readonly native query access, you must also have data access.
he: הרשאות DB לא חוקיות: אם יש לך גישה לקריאה מקורית, עליך לקבל גישה לנתונים.

en: Changing permissions from: {0} to: {1}
he: שינוי הרשאות מ: {0} ל: {1}

en: login attribute keys must be a keyword or string
he: מקשי תכונה כניסה חייבים להיות מילת מפתח או מחרוזת

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts.
he: שפת ברירת המחדל עבור כל המשתמשים בממשק המשתמש של מטאבייס, דואר מערכת, פולסים והתראות.

en: Users can individually override this default language from their own account settings.
he: משתמשים יכולים לעקוף בנפרד את שפת ברירת המחדל הזו מהגדרות החשבון שלהם.

en: Default page to show the user
he: דף ברירת מחדל כדי להציג את המשתמש

en: Allow this origin to embed the full Metabase application
he: אפשר למקור זה להטמיע את יישום המטביל המלא

en: Values greater than {0} ({1}) are not allowed.
he: אסור לערכים גדולים מ- {0} ({1}).

en: This will replace the word "Metabase" wherever it appears.
he: זה יחליף את המילה "מטבס" בכל מקום שהוא מופיע.

en: These are the primary colors used in charts and throughout Metabase. You might need to refresh your browser to see your changes take effect.
he: אלה צבעי היסוד המשמשים בתרשימים ובכל רחבי המטביל. יתכן שתצטרך לרענן את הדפדפן שלך כדי לראות את השינויים שלך נכנסים לתוקף.

en: For best results, use an SVG file with a transparent background.
he: לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בקובץ SVG עם רקע שקוף.

en: The url or image that you want to use as the favicon.
he: כתובת האתר או התמונה שבהם תרצה להשתמש בתור הפאביקון.

en: Allow logging in by email and password.
he: אפשר כניסה באמצעות דואר אלקטרוני ובסיסמה.

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
      It won''t affect SQL queries.
he: זה ישפיע על דברים כמו קיבוץ לפי שבוע או סינון בשאילתות GUI.
      זה לא ישפיע על שאילתות SQL.

en: Unable to validate token
he: לא ניתן לאמת אסימון

en: Token format is invalid.
he: פורמט אסימון אינו חוקי.

en: Error validating token
he: שגיאה באימות אסימון

en: Error filtering against {0} Field: unable to parse String {1} to a {2}
he: שגיאה בסינון כנגד {0} שדה: לא ניתן לנתח מחרוזת {1} ל- {2}

en: Error fetching details for Job: {0}
he: שגיאה בהשגת פרטים למשרה: {0}

en: Starting sync task for Database {0}.
he: הפעלת משימת סנכרון למסד נתונים {0}.

en: Cannot sync Database {0}: Database does not exist.
he: לא ניתן לסנכרן מסד נתונים {0}: מסד הנתונים אינו קיים.

en: Update Field values task triggered for Database {0}.
he: עדכן ערכי שדה המשימה המופעלת למסד נתונים {0}.

en: Skipping update, automatic Field value updates are disabled for Database {0}.
he: עדכון דילוג, עדכוני ערך שדה אוטומטיים מושבתים למסד נתונים {0}.

en: SAML Identity Provider Issuer
he: מנפיק ספקי זהות SAML

en: SAML Identity Provider SSO URL
he: ספקית זהות SAML SSO URL

en: DB Name
he: שם DB

en: DB Engine
he: מנוע DB

en: Unknown name
he: שם לא ידוע

en: Unknown engine
he: מנוע לא ידוע

en: Edit collection
he: עריכה אוסף

en: Pinned items
he: פריטים מצמידים

en: Other users' personal collections
he: אוספים אישיים של משתמשים אחרים

en: View archive
he: צפה בארכיון

en: Your personal collection
he: האוסף האישי שלך

en: Nothing to see yet.
he: אין מה לראות עדיין.

en: Use collections to organize and group dashboards and questions for your team or yourself
he: השתמש באוספים כדי לארגן ולקבץ לוח מחוונים ושאלות עבור הצוות שלך או את עצמך

en: Unpin this item
he: בטל את הפריט הזה

en: Available filters
he: פילטרים זמינים

en: Available variables
he: משתנים זמינים

en: Available columns
he: עמודות זמינות

en: Include User ID and query hash in queries
he: כלול מזהה משתמש וחשיש שאילתה בשאילתות

en: When on, Metabase User ID and query hash get appended to queries on this database, which can be useful for auditing and debugging. However, this causes each query to look distinct, preventing BigQuery from returning cached results, which may increase your costs.
he: כאשר הם פועלים, מזהה משתמש של מטאבייס וחשיש שאילתה מצדפים לשאילתות במסד נתונים זה, שיכולים להיות שימושיים לביקורת ובניפוי באגים. עם זאת, זה גורם לכל שאילתה להיראות מובחנת, ומונעת מתוצאות של Bigquery להחזיר את התוצאות במטמון, מה שעשוי להגדיל את העלויות שלך.

en: Periodically refingerprint tables
he: טבלאות טביעות טפיסת מעת לעת

en: When syncing with this database, Metabase will scan a subset of values of fields to gather statistics that enable things like improved binning behavior in charts, and to generally make your Metabase instance smarter.
he: בעת סנכרון עם מסד נתונים זה, Metabase יסרוק תת קבוצה של ערכים של שדות כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים המאפשרים דברים כמו שיפור התנהגות ברינינג בתרשימים, ובאופן כללי להפוך את מופע המטבס שלך לחכם יותר.

en: Updated date
he: תאריך עדכון

en: Updated time
he: זמן מעודכן

en: Updated timestamp
he: חותמת זמן מעודכנת

en: Type of interval like "day", "month", "year".
he: סוג המרווח כמו "יום", "חודש", "שנה".

en: Filter by this column
he: סנן באמצעות עמודה זו

en: Column formatting
he: עיצוב עמודות

en: Sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: Sort descending
he: מיון יורד

en: Browse data
he: עיין בנתונים

en: Show maximum (first {0})
he: הצג מקסימום (ראשון {0})

en: There was a problem with this visualization
he: הייתה בעיה בהדמיה זו

en: Showing first {0} rows
he: מציג שורות ראשונות {0}

en: first
he: ראשון

en: last
he: אחרון

en: Emailed
he: נשלח בדואר אלקטרוני

en: Sent to
he: נשלח ל

en: Sent
he: נשלח

en: hourly
he: שעה

en: daily at {0}
he: מדי יום ב {0}

en: {0} at {1}
he: {0} ב {1}

en: monthly on the {0} {1} at {2}
he: חודשי ב- {0} {1} ב {2}

en:  and {0} other |  and {0} others
he[0]:  ו {0} אחר
he[1]:  ו {0} אחרים

en: This dashboard will no longer be emailed to {0} {1}
he: לוח מחוונים זה כבר לא יישלח בדוא"ל ל {0} {1}

en: Slack channel {0} will no longer get this dashboard {1}
he: ערוץ Slack {0} כבר לא יקבל את לוח המחוונים הזה {1}

en: Channel {0} will no longer receive this dashboard {1}
he: ערוץ {0} כבר לא יקבל את לוח המחוונים הזה {1}

en: Schedules
he: לוחות זמנים

en: Set up a new schedule
he: הגדר לוח זמנים חדש

en: Close
he: סגור

en: You'll need to {0} first.
he: תחילה תצטרך {0}.

en: First, you'll have to {0}.
he: ראשית, תצטרך {0}.

en: Rows {0}-{1} of first {2}
he: שורות {0}-{1} של First {2}

en: Drag fields here
he: גרור שדות כאן

en: Percentage
he: אֲחוּזִים

en: Totals for {0}
he: סיכומים עבור {0}

en: Grand totals
he: סיכומים מפוארים

en: Row totals
he: סיכומי שורה

en: Fields to use for the table rows
he: שדות לשימוש לשורות הטבלה

en: Fields to use for the table columns
he: שדות לשימוש בעמודות הטבלה

en: Fields to use for the table values
he: שדות לשימוש לערכי הטבלה

en: Pivot tables can only be used with aggregated queries.
he: ניתן להשתמש בטבלאות ציר רק עם שאילתות מצטברות.

en: Pivot Table
he: טבלת ציר

en: Waterfall
he: מפל מים

en: waterfall chart
he: תרשים מפל

en: Increase color
he: הגדל את הצבע

en: Decrease color
he: צמצם את הצבע

en: Show total
he: הצג סך הכל

en: Total color
he: צבע כולל

en: Unable to run internal query function: cannot resolve {0}
he: לא ניתן להפעיל פונקציית שאילתה פנימית: לא יכול לפתור {0}

en: Audit App queries are not enabled on this instance.
he: שאילתות באפליקציות ביקורת אינן מופעלות במקרה זה.

en: Invalid internal query function: {0} is not marked as an ^:internal-query-fn
he: פונקציית שאילתה פנימית לא חוקית: {0} אינה מסומנת כ ^: פנימי-שאלתי- fn

en: Error: sandboxing is not enabled for this instance.
he: שגיאה: ארגון חול אינו מופעל עבור מופע זה.

en: Please check you have set a valid Enterprise token and try again.
he: אנא בדוק שהגדרת אסימון ארגוני תקף ונסה שוב.

note: If the current permissions are nil, then we would return false which could give a potentially segmented user access they shouldn't have. If we don't have permissions, we can't determine whether they are segmented, so throw.
en: No permissions found for current user
he: לא נמצאו הרשאות למשתמש הנוכחי

en: User ''{0}'' attempted to access an inaccessible field. Accessible fields {1}, fields in query {2}
he: המשתמש '' {0} '' ניסה לגשת לשדה בלתי נגיש. שדות נגישים {1}, שדות בשאילתה {2}

en: User not able to query field
he: המשתמש לא מסוגל לשאול שדה

en: Found more than one group table access policy for user ''{0}''
he: מצא יותר ממדיניות גישה לטבלה קבוצתית אחת עבור המשתמש '' {0} ''

en: Query requires user attribute `{0}`
he: השאילתה דורשת תכונה של משתמש `{0}`

en: invalid --mode value
he: ערך לא חוקי -ערך במצב

en: invalid --on-error value
he: ערך לא חוקי-שגיאה

en: invalid context seed value
he: ערך זרעי הקשר לא חוקי

en: Dump was produced using a different version of Metabase. Things may break!
he: Dump הופק באמצעות גרסה שונה של Metabase. הדברים עשויים להישבר!

en: Error loading dump: {0}
he: שגיאה בטעינת זבל: {0}

en: {0} is not a valid user
he: {0} אינו משתמש תקף

en: Error dumping {0}
he: שגיאה בהטלת {0}

en: No admin users found! At least one admin user is needed to act as the owner for all the loaded entities.
he: לא נמצאו משתמשי מנהל! יש צורך לפחות למשתמש מנהל אחד כדי לפעול כבעלים עבור כל הגופים העמוסים.

en: Error loading dependencies: reference to an unknown entity {0}
he: טעינת שגיאה תלות: התייחסות לישות לא ידועה {0}

en: Can''t resolve {0} in fully qualified name {1}
he: לא יכול לפתור {0} בשם מוסמך לחלוטין {1}

en: Model {0} does not support upsert
he: דגם {0} אינו תומך ב- UPSERT

en: Error inserting {0}
he: הכנסת שגיאה {0}

en: Inserting {0}
he: הכנסת {0}

en: {0} already exists -- skipping
he: {0} כבר קיים - דילוג

en: Skipping {0} (nothing to update)
he: דילוג על {0} (שום דבר לעדכן)

en: Updating {0}
he: עדכון {0}

en: Error updating {0}
he: שגיאה בעדכון {0}

en: SSO has not been enabled and/or configured
he: SSO לא הופעל ו/או מוגדר

en: SSO requires a valid token
he: SSO דורש אסימון תקף

en: Error returning SSO entry point
he: שגיאה החזרת נקודת כניסה של SSO

en: Error logging in
he: כניסה שגיאה

en: Can't create new JWT user when JWT is not configured
he: לא ניתן ליצור משתמש חדש ב- JWT כאשר JWT אינו מוגדר

en: JWT SSO has not been enabled and/or configured
he: JWT SSO לא הופעל ו/או מוגדר

en: Invalid SAML configuration: could not find user email.
he: תצורת SAML לא חוקית: לא הצליחה למצוא דוא"ל למשתמש.

en: We tried looking for {0}, but couldn't find the attribute.
he: ניסינו לחפש {0}, אך לא מצאנו את התכונה.

en: Please make sure your SAML IdP is properly configured.
he: אנא וודא ש- SAML IDP שלך מוגדר כראוי.

en: SAML has not been enabled and/or configured
he: SAML לא הופעל ו/או מוגדר

en: Warning: expected `redirect` param, but none is present
he: אזהרה: צפוי 'להפנות מחדש' פרמיות, אך אף אחד לא קיים

en: Error generating SAML request
he: שגיאה ביצירת בקשת SAML

en: Unable to log in: SAML IdP certificate is not set.
he: לא ניתן להתחבר: תעודת IDP של SAML אינה מוגדרת.

en: SAML response validation failed
he: אימות התגובה של SAML נכשל

en: Unable to log in: SAML response validation failed
he: לא ניתן להתחבר: אימות התגובה של SAML נכשל

en: Unable to log in: SAML info does not contain user attributes.
he: לא ניתן להתחבר: מידע SAML אינו מכיל תכונות משתמש.

en: Enable SAML authentication.
he: אפשר אימות SAML.

en: This is the URL where your users go to log in to your identity provider. Depending on which IdP you''re
    using, this usually looks like https://your-org-name.example.com or https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml
he: זוהי כתובת האתר בה המשתמשים שלך הולכים להתחבר לספק הזהות שלך. תלוי באיזה IDP אתה
     באמצעות זה נראה בדרך כלל כמו https://your-org-name.example.com או https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml

en: Error parsing SAML identity provider certificate
he: שגיאה בניתוח תעודת ספק זהות SAML

en: Invalid identity provider certificate. Certificate should be a base-64 encoded string.
he: תעודת ספק זהות לא חוקית. תעודה צריכה להיות מחרוזת מקודדת בסיס -64.

en: Encoded certificate for the identity provider. Depending on your IdP, you might need to download this,
    open it in a text editor, then copy and paste the certificate's contents here.
he: תעודה מקודדת עבור ספק הזהות. תלוי ב- IDP שלך, ייתכן שתצטרך להוריד זאת,
     פתח אותו בעורך טקסטים, ואז העתק והדבק כאן את תוכן האישור.

en: This is a unique identifier for the IdP. Often referred to as Entity ID or simply 'Issuer'. Depending
    on your IdP, this usually looks something like http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v
he: זהו מזהה ייחודי עבור ה- IDP. מכונה לעתים קרובות תעודת זהות של ישות או פשוט 'מנפיק'. תלוי ב- IDP שלך, זה בדרך כלל נראה כמו 
    http://www.example.com/141xkex604w0q5pn724v

en: This application name will be used for requests to the Identity Provider
he: שם יישום זה ישמש לבקשות לספק הזהות

en: Absolute path to the Keystore file to use for signing SAML requests
he: נתיב מוחלט לקובץ חנות המפתח לשימוש לחתימת בקשות SAML

en: Password for opening the keystore
he: סיסמא לפתיחת חנות המפתח

en: Alias for the key that Metabase should use for signing SAML requests
he: כינוי למפתח בו יש להשתמש במטביל לחתימת בקשות SAML

en: SAML attribute for the user''s email address
he: תכונה של SAML לכתובת הדוא"ל של המשתמש

en: SAML attribute for the user''s first name
he: תכונה של SAML לשמו הפרטי של המשתמש

en: SAML attribute for the user''s last name
he: תכונה של SAML לשם המשפחה של המשתמש

en: Enable group membership synchronization with SAML.
he: אפשר סנכרון חברות קבוצתית עם SAML.

en: SAML attribute for group syncing
he: תכונה של SAML לסנכרון קבוצתי

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are SAML groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing SAML to Metabase group mappings.
he: JSON המכיל SAML למיפוי קבוצתי של מטאקס.

en: Enable JWT based authentication
he: אפשר אימות מבוסס JWT

en: URL of JWT based login page
he: כתובת אתר של דף כניסה מבוסס JWT

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages
he: מחרוזת המשמשת לזרע את המפתח הפרטי המשמש לאימות הודעות JWT

en: Key to retrieve the JWT user's email address
he: המפתח לאחזר את כתובת הדוא"ל של משתמש JWT

en: Key to retrieve the JWT user's first name
he: המפתח לאחזור השם הפרטי של משתמש JWT

en: Key to retrieve the JWT user's last name
he: המפתח לאחזור שם המשפחה של משתמש JWT

en: Key to retrieve the JWT user's groups
he: המפתח לאחזור קבוצות המשתמש של JWT

en: Enable group membership synchronization with JWT.
he: אפשר סנכרון חברות קבוצתית עם JWT.

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are JWT groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing JWT to Metabase group mappings.
he: JSON המכיל JWT למיפוי קבוצתי של מטאקס.

en: Should new email notifications be sent to admins, for all new SSO users?
he: האם יש לשלוח הודעות דוא"ל חדשות למנהלים, על כל משתמשי ה- SSO החדשים?

en: New SSO user created: {0} ({1})
he: משתמש SSO חדש שנוצר: {0} ({1})

en: Cannot convert a {0} to a {1}
he: לא ניתן להמיר A {0} ל- {1}

en: Cannot extract {0} from a TIME field
he: לא ניתן לחלץ {0} משדה זמן

en: Cannot extract {0} from a DATE field
he: לא ניתן לחלץ {0} משדה תאריך

en: Cannot extract {0} from a DATETIME or TIMESTAMP
he: לא ניתן לחלץ {0} מתקופת תאריך או חותמת זמן

note: trying to add an `hour` to a `date` or a `year` to a `time` is something we shouldn't be allowing in the UI in the first place
en: Invalid query: you cannot add a {0} to a {1} column.
he: שאילתה לא חוקית: אינך יכול להוסיף {0} לעמודה {1}.

en: It doesn''t make sense to convert between DATEs and TIMEs!
he: זה לא הגיוני להמיר בין תאריכים לזמנים!

en: Druid request error [{0}]: {1}
he: שגיאת בקשת דרואיד [{0}]: {1}

en: Failed to parse Druid response body: {0}
he: נכשלה לנתח את גוף התגובה הדרואיד: {0}

en: Error running query:
he: שגיאה הפעלת שאילתה:

en: Client closed connection, no queryId found, can't cancel query
he: חיבור סגור של לקוח, לא נמצא שאילתה, לא יכול לבטל שאילתה

en: Client closed connection, canceling Druid queryId {0}
he: חיבור סגור של לקוח, ביטול QueryID Druid {0}

en: Canceling Druid query with ID {0}
he: ביטול שאילתת דרואיד עם מזהה {0}

en: Failed to cancel Druid query with queryId {0}
he: נכשל בביטול שאילתת דרואיד באמצעות QueryID {0}

en: Don''t know how to retrieve results for columns {0}
he: אל תדע לאחזר תוצאות עבור עמודות {0}

en: Error post-processing Druid query results
he: שגיאה תוצאות שאילתת דרואיד לאחר עיבוד

en: Error reducing Druid query results
he: שגיאה בהפחתת תוצאות שאילתת דרואיד

en: WARNING: Don't know how to combine these intervals into a single interval.
he: אזהרה: לא יודעים לשלב מרווחים אלה למרווח יחיד.

en: Ignoring intervals: {0}
he: התעלמות מרווחים: {0}

en: Error creating aggregation clause
he: שגיאה ביצירת סעיף צבירה

en: Expected :aggregation-options, constant, or expression.
he: צפוי: אפשרויות צבירה, קבוע או ביטוי.

en: grouped timeseries queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
he: שאילתות זמנים מקובצות ניתן למיין רק על ידי העמודה '' חותמת זמן ''.

en: scan queries can only be sorted if they include the ''timestamp'' column.
he: ניתן למיין שאילתות סריקה רק אם הן כוללות את העמודה '' חותמת זמן ''.

en: scan queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
he: שאילתות סריקה יכולות להיות ממוינות רק על ידי העמודה '' חותמת זמן ''.

en: Error generating Druid query
he: שגיאה ביצירת שאילתת דרואיד

en: Fetching Google access/refresh tokens with auth-code {0}...
he: הבאת אסימוני גישה/רענון של גוגל עם קוד Auth {0} ...

en: Multiple date filters are not supported in filters:
he: מסנני תאריך מרובים אינם נתמכים במסננים:

en: Unexpected columns in results: {0}
he: עמודות לא צפויות בתוצאות: {0}

en: Unable to parse query: {0}
he: לא ניתן לנתח שאילתה: {0}

en: Don''t know how to substitute {0} {1}
he: לא יודע איך להחליף {0} {1}

en: Substituted {0} -> {1}
he: החלף {0} -> {1}

en: Don''t know how to handle aggregation {0}
he: אל תדע איך להתמודד עם צבירה {0}

en: Using DNS SRV requires a FQDN for host
he: שימוש ב- DNS SRV דורש FQDN עבור מארח

en: No database name specified in URI. Monger requires a database to be explicitly configured.
he: אין שם מסד נתונים שצוין ב- URI. MONGER מחייב את התצורה של מסד נתונים במפורש.

en: Opened new MongoDB connection.
he: פתח חיבור MongoDB חדש.

en: Closed MongoDB connection.
he: חיבור mongodb סגור.

en: fetch-next-page w/ URI
he: Fetch-next-PAGE W/ URI

en: Error running query.
he: שגיאה הפעלת שאילתה.

en: Client connection closed, no query-id found, can't cancel query
he: חיבור לקוח סגור, אין מזהה שאילתה, לא יכול לבטל שאילתה

en: Error canceling query with ID {0}
he: שגיאה בביטול שאילתה עם ID {0}

en: Error executing query
he: שגיאה בביצוע שאילתה

en: Failed to fetch materialized views for this database
he: נכשל להביא תצוגות מיומנות למסד נתונים זה

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card associated with it
he: התראה לא חוקית: להתראה אין כרטיס המשויך אליו

en: Error determining whether Database supports nested queries
he: שגיאה בקביעת האם מסד הנתונים תומך בשאילתות מקוננות

en: Invalid query params: could not determine slug for parameter with ID {0}
he: פרמטרים שאילתה לא חוקיים: לא יכלו לקבוע שבלול לפרמטר עם ID {0}

en: Cannot search for values: {0} is not an enabled parameter.
he: לא ניתן לחפש ערכים: {0} אינו פרמטר מופעל.

en: You can''t specify a value for {0} if it's already set in the JWT.
he: אתה לא יכול לציין ערך עבור {0} אם הוא כבר מוגדר ב- JWT.

en: Error compiling HoneySQL form
he: שגיאה בהרכבת טופס honeysql

en: Not a valid Database/Database ID/JDBC spec
he: לא מסד נתונים תקף/מזהה מסד נתונים/מפרט JDBC

en: You don''t have any cards yet.
he: אין לך עוד קלפים.

en: Here are your {0} most recent cards:
he: להלן הקלפים האחרונים שלך {0}:

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, `{2}`, and `{3}`.
he: הערך חייב להיות מפה עם המפתחות `{0}`, `{1}`, `{2}`, ו- `{3}`.

en: Not creating proxy JDBC driver for class {0} -- original driver was loaded by system ClassLoader
he: אי יצירת מנהל התקן JDBC של Proxy עבור Class {0} - מנהל התקן המקורי הועמס על ידי ClassLoader System

en: Query took {0} to run; minimum for cache eligibility is {1}
he: השאילתה לקחה {0} לרוץ; המינימום לזכאות מטמון הוא {1}

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to wrap field references in explicit :joined-field clauses.
he: לא ניתן לפתור שדה שהצטרף בגלל הצטרפות דו -משמעיות: טבלה {0} (ID {1}) הצטרפה מספר פעמים. אתה צריך לעטוף הפניות בשדה במפורש: סעיפי שדה מחוברים.

en: I don''t know how to `overflow stack`. Here''s what I can do: `help`, `list`, `show`
he: אני לא יודע איך 'הצפת ערימה'. הנה 'מה שאני יכול לעשות:' עזרה ',' רשימה ',' הצגה '

en: Test setting - this only shows up in dev (1)
he: הגדרת מבחן - זה מופיע רק ב- dev (1)

en: Test setting - this only shows up in dev (2)
he: הגדרת מבחן - זה מופיע רק ב- dev (2)

en: Test setting - this only shows up in dev (3)
he: הגדרת מבחן - זה מופיע רק ב- dev (3)

en: Test setting - this only shows up in dev (4)
he: הגדרת מבחן - זה מופיע רק ב- dev (4)

en: Test setting - with i18n
he: הגדרת מבחן - עם i18n

en: This is a sample sensitive Setting.
he: זוהי הגדרה רגישה לדוגמא.

en: WOW
he: וואו

[ctx: This is a new information message on the new pulse creation page.]
en: Pulses are being phased out
he: פולסים נשללים

[ctx: An info message letting you know you can create dashboard subscriptions instead of pulses.]
en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
he: כעת תוכל להגדיר {0} במקום זאת. אנו נסיר קטניות במהדורה עתידית ונעזור לך להעביר כל מה שיש לך עדיין.

en: dashboard subscriptions
he: מנויים של לוח המחוונים

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}
he: {0} תרשימים במנוי שלך לא ייראו כמו בלוח המחוונים שלך. {1}

en: minutes past the hour
he: דקות אחרי השעה

en: Email sent
he: הדוא"ל נשלח

en: Add data to share this dashboard
he: הוסף נתונים לשיתוף לוח המחוונים הזה

en: Dashboard subscriptions
he: מנויים של לוח המחוונים

en: Text as a ISO-8601 timestamp
he: טקסט כ- ISO-8601 חותמת זמן

en: Text as a ISO-8601 time
he: טקסט כ- ISO-8601 זמן

en: Text as a ISO-8601 date
he: טקסט כתאריך ISO-8601

en: UNIX Timestamp (Microseconds)
he: חותמת חותמת יוניקס (מיקרו -שניות)

en: Pulses are being phased out
he: פולסים נשללים

en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
he: כעת תוכל להגדיר {0} במקום זאת. אנו נסיר קטניות במהדורה עתידית ונעזור לך להעביר כל מה שיש לך עדיין.

en: File format
he: פורמט קובץ

en: Questions to attach
he: שאלות שיש לצרף

en: Delete this subscription to {0}?
he: מחק את המנוי הזה ל- {0}?

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}.
he: {0} תרשימים במנוי שלך לא ייראו כמו בלוח המחוונים שלך. {1}.

en: Fields to use for the table {0}
he: שדות לשימוש לטבלה {0}

en: rows
he: שורות

en: columns
he: עמודות

en: values
he: ערכים

en: Error normalizing form.
he: שגיאה בנורמליזציה של טופס.

en: Error canonicalizing query
he: שגיאה בשאילתה קנונית

en: Error performing whole query transformations
he: שגיאה בביצוע טרנספורמציות שאילתה שלמות

en: Error normalizing query
he: שגיאה בנורמליזציה של שאילתה

en: Sandbox Cards can''t return columns that aren't present in the Table they are sandboxing.
he: כרטיסי ארגז חול לא יכולים להחזיר עמודים שאינם קיימים בטבלה שהם אגרוף חול.

en: Sandbox Cards can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
he: כרטיסי ארגז חול לא יכולים להחזיר עמודות שיש להם סוגים שונים מהשולחן שהם ארגזי חול.

en: Cannot update Card: Card is used for Sandboxing, and updates would violate sandbox rules.
he: לא ניתן לעדכן כרטיס: כרטיס משמש לארגוני חול, ועדכונים יפרו את כללי ארגז החול.

en: You cannot change the Table ID of a GTAP once it has been created.
he: אינך יכול לשנות את מזהה הטבלה של GTAP לאחר שנוצר.

en: `database` is required for all queries.
he: "מסד נתונים" נדרש לכל השאלות.

en: ERROR {0}
he: שגיאה {0}

en: copied {0} instances.
he: הועתק {0} מופעים.

en: Copying instances of {0}...
he: העתקת מקרים של {0} ...

en: Error copying instances of {0}
he: שגיאה בהעתקת מופעים של {0}

en: Temporarily disabling DB constraints...
he: השבתה זמנית של אילוצי DB ...

en: Re-enabling DB constraints...
he: אפשרות מחדש לאילוצי DB ...

en: Setting Postgres sequence ids to proper values...
he: הגדרת מזהי רצף של Postgres לערכים מתאימים ...

note: make sure the source database is up-do-date
en: Set up {0} source database and run migrations...
he: הגדר {0} מסד נתונים מקור והפעל הגירות ...

note: make sure the dest DB is up-to-date don't need or want to run data migrations in the target DB, since the data is already migrated appropriately
en: Set up {0} target database and run migrations...
he: הגדר {0} מסד נתונים יעד והפעל הגירות ...

note: make sure target DB is empty
en: Testing if target {0} database is already populated...
he: בדיקה אם מסד הנתונים של היעד {0} כבר מאוכלס ...

en: Unsupported application database type: {0} is not currently supported.
he: סוג מסד נתונים של יישומים לא נתמכים: {0} אינו נתמך כרגע.

en: Check the value of MB_DB_CONNECTION_URI.
he: בדוק את הערך של mb_db_connection_uri.

en: Driver {0} does not support {1}
he: מנהל התקן {0} אינו תומך ב {1}

en: No magnitude known for {0}
he: אין גודל ידוע ב {0}

en: Error resolving source query
he: שגיאה בפתרון שאילתת מקור

en: Have your email configured for you.
he: הגדר את הדוא"ל שלך עבורך.

en: Have your server maintained for you.
he: יש לשמור על השרת שלך עבורך.

en: Want to have upgrades taken care of for you?
he: רוצה לטפל בשדרוגים עבורך?

en: Migrate to Metabase Cloud.
he: להעביר לענן מטאבייס.

en: Manage Metabase Cloud
he: ניהול ענן מטאבייס

en: Show totals
he: להראות סיכומים

en: Sort order
he: סדר המיון

en: See options…
he: ראה אפשרויות ...

en: This database does not support pivot tables.
he: בסיס נתונים זה אינו תומך בטבלאות ציר.

en: Invalid GeoJSON file location: must either start with http:// or https:// or be a relative path to a file on the classpath.
he: מיקום קובץ Geojson לא חוקי: חייב להתחיל בכתובת http: // או https: // או להיות נתיב יחסי לקובץ בנתיב הכיתה.

en: URLs referring to hosts that supply internal hosting metadata are prohibited.
he: כתובות אתרים המתייחסות למארחים המספקים מטא נתונים של אירוח פנימי אסורים.

en: Invalid custom GeoJSON.
he: Geojson מותאם אישית לא חוקי.

en: Invalid {0}: specified breakout at index {1}, but we only have {2} breakouts
he: לא חוקי {0}: פריצה שצוינה ב- Index {1}, אך יש לנו רק {2} התפרקות

en: Error generating pivot queries
he: שגיאה ביצירת שאילתות ציר

en: Sync Administrator group
he: קבוצת מנהלי סנכרון

en: Set filter values for when this gets sent
he: הגדר ערכי סינון למועד שנשלח זה

en: Delete the {0} database?
he: מחק את מסד הנתונים {0}?

en: Restoring the sample dataset...
he: שחזור מערך הנתונים לדוגמא ...

en: No semantic type
he: אין סוג סמנטי

en: Select a semantic type
he: בחר סוג סמנטי

en: Cast to a specific data type
he: יצוק לסוג נתונים ספציפי

en: Select a conversion
he: בחר המרה

en: Don't cast
he: אל תלהק

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: Choose "Desktop App" as the application type. Name it whatever you'd like.
he: בחר "אפליקציית שולחן העבודה" כסוג היישום. תן שם לזה כל מה שתרצה.

en: Didn't find anything
he: לא מצאתי כלום

en: There weren't any results for your search.
he: לא היו תוצאות לחיפוש שלך.

en: Checks if a column is null
he: בודק אם העמודה היא null

en: The column to check.
he: העמודה לבדיקה.

en: Checks if a column is empty
he: בודק אם העמודה ריקה

en: CASE expects 2 arguments or more
he: מקרה מצפה לשני טיעונים או יותר

en: Function {0} expects {1} argument | Function {0} expects {1} arguments
he[0]: פונקציה {0} מצפה {1} טיעון
he[1]: פונקציה {0} מצפה {1} טיעונים

en: Expecting boolean but found {0}
he: מצפה לבוליאני אך נמצא {0}

en: 12:00 PM
he: 12:00

en: Subtotal, Age, Price, Quantity, etc.
he: תת -סיני, גיל, מחיר, כמות וכו '.

en: Dropdown
he: להפיל

en: Select one or more values from a list or search box.
he: בחר ערכה אחת או יותר מרשימה או תיבת חיפוש.

en: Exclude one or more specific values.
he: לא לכלול ערכה ספציפית אחת או יותר.

en: Match values that contain the entered text.
he: תואמים ערכי התאם המכילים את הטקסט שהוזן.

en: Filter out values that contain the entered text.
he: סנן ערכים המכילים את הטקסט שהוזן.

en: Match values that begin with the entered text.
he: התאם ערכים המתחילים בטקסט שהוזן.

en: Match values that end with the entered text.
he: התאם ערכים שמסתיימים עם הטקסט שהוזן.

en: Duplicate this question
he: שכפול שאלה זו

en: Saved question in {0}
he: שאלה נשמרת ב {0}

en: Table in {0}
he: טבלה ב {0}

en: Segment of
he: סגמנט של

en: Metric for
he: מדד ל

en: {0} in {1}
he: {0} ב {1}

en: Note
he: הערה

en: charts in your subscription won't look the same as in your dashboard.
he: תרשימים במנוי שלך לא ייראו כמו בלוח המחוונים שלך.

en: Filter values
he: ערכי סינון

en: You can customize filter values for each subscription with the Enterprise edition.
he: באפשרותך להתאים אישית ערכי פילטר עבור כל מנוי עם המהדורה הארגונית.

en: If a dashboard filter has a default value, it’ll be applied when your subscription is sent.
he: אם למסנן לוח מחוונים יש ערך ברירת מחדל, הוא יוחל כאשר המנוי שלך יישלח.

en: and {0} other | and {0} others
he[0]: ו- {0} אחר
he[1]: ו- {0} אחרים

en: {0} selections
he: {0} בחירות

en: and {0} more filter | and {0} more filters
he[0]: ו- {0} פילטר נוסף
he[1]: ו- {0} פילטרים נוספים

en: Login History
he: היסטוריה של התחברות

en: Sync the admin group?
he: לסנכרן את קבוצת הניהול?

en: Sandbox Questions can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
he: שאלות ארגז חול לא יכולות להחזיר עמודות שיש להן סוגים שונים מהטבלה שהם מארגנים חול.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP
he: שגיאה בעיבוד מקדים שאילתת מקור בעת החלת GTAP

en: Error running query to determine metadata
he: שגיאה בהפעלת שאילתה כדי לקבוע מטא נתונים

en: Can't create new SAML user when SAML is not configured
he: לא ניתן ליצור משתמש SAML חדש כאשר SAML אינו מוגדר

en: Error compiling SQL: breakout does not have an alias
he: שגיאה בהרכבת SQL: לפריצה אין כינוי

en: Error running query
he: שגיאה הפעלת שאילתה

en: Unknown aggregation type!
he: סוג צבירה לא ידוע!

en: No aggregation at index {0}
he: אין צבירה באינדקס {0}

en: Multiple date filters are not supported.
he: מסנני תאריך מרובים אינם נתמכים.

en: Error checking schema permissions
he: שגיאות בבדיקת הרשאות סכימה

en: Error setting prepared statement fetch direction to FETCH_FORWARD
he: הגדרת שגיאה הצהרה מוכנה הבחנה כיוון ל- Fetch_Forward

en: Error setting statement fetch direction to FETCH_FORWARD
he: שגיאה הגדרת הצהרה הביאה כיוון ל- Fetch_Forward

en: You cannot save this Question because you do not have permissions to run its query.
he: אינך יכול לשמור שאלה זו מכיוון שאין לך הרשאות להריץ את השאילתה שלה.

en: Authentication endpoint error
he: שגיאת נקודת קצה של אימות

en: SSH tunnel can only be established for H2 connections using the TCP protocol
he: ניתן להקים מנהרת SSH רק לחיבורי H2 באמצעות פרוטוקול TCP

en: ssh tunnel for database {0} looks closed; marking pool invalid to reopen it
he: מנהרת SSH למסד נתונים {0} נראית סגורה; סימון בריכה לא תקפה לפתיחה מחדש

en: Query canceled, calling Statement.cancel()
he: שאילתה בוטלה, הצהרת שיחות. Cancel ()

en: Select statement did not produce a ResultSet for native query
he: הצהרת SELECT לא הובילה תוצאה עבור שאילתה מקומית

en: We''ve Noticed a New {0} Login, {1}
he: שמנו לב לחיבור חדש {0}, {1}

en: Don''t know how to process event with model {0}
he: אל תדע איך לעבד אירוע עם דגם {0}

en: Failed to process activity event {0}
he: עיבוד אירוע הפעילות נכשל {0}

en: Error sending ''login from new device'' notification email
he: שגיאה שליחת "כניסה ממכשיר חדש" "הודעת דוא"ל

en: You can''t update a LoginHistory after it has been created.
he: אתה לא יכול לעדכן כניסה של היסטור לאחר שנוצר.

en: Don''t know how to wrap Field ID.
he: אל תדע לעטוף מזהה שדה.

en: Setting {0} already registered in {1}
he: הגדרת {0} כבר רשומה ב- {1}

en: Controls how often the heartbeats are sent when an SSH tunnel is established (in seconds).
he: שולט באיזו תדירות פעימות הלב נשלחות כאשר נוצרת מנהרת SSH (תוך שניות).

en: Controls the fetch size used for Redshift queries (in PreparedStatement), via defaultRowFetchSize.
he: שולט בגודל האב המשמש לשאילתות משמרת אדומה (ב ententatement), באמצעות defaultrowFetSsize.

en: Cannot find matching FK Table ID for FK Field {0}
he: לא ניתן למצוא מזהה טבלת FK תואם לשדה FK {0}

note: if for some reason `optimize-filter` doesn't return an optimized filter clause, log and error and use the original. `can-optimize-filter?` shouldn't have said we could optimize this filter in the first place
en: Error optimizing temporal filter clause
he: שגיאה מיטוב סעיף פילטר זמני

en: Error resolving Fields in query
he: שגיאה בפתרון שדות בשאילתה

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to specify an explicit `:join-alias` in the field reference.
he: לא ניתן לפתור שדה שהצטרף בגלל הצטרפות דו -משמעיות: טבלה {0} (ID {1}) הצטרפה מספר פעמים. עליכם לציין מפורש `: הצטרפות אליות’ בהפניה לשדה.

en: Unsupported temporal bucketing: You can''t bucket a {0} Field by {1}.
he: דלי זמני לא נתפס: אתה לא יכול לדלג שדה {0} על ידי {1}.

en: Error processing additional pivot table query
he: שגיאות עיבוד שאילתת טבלת ציר נוספת

en: Invalid cell format
he: פורמט תאים לא חוקי

en: Enable typeahead search in the Metabase navbar?
he: אפשר חיפוש של TypeAhead ב Navbase Metabase?

en: Login in request is missing device ID information
he: כניסה לבקשה חסרה מידע על מזהה מכשיר

en: Login request is missing user-agent information
he: בקשת ההתחברות חסרה מידע על סוכן משתמש

en: Unable to determine login request IP address
he: לא ניתן לקבוע את כתובת ה- IP של בקשת כניסה

en: Error determining login history for request
he: שגיאה בקביעת היסטוריית הכניסה לבקשה

en: unknown
he: לא ידוע

en: Unknown device type
he: סוג מכשיר לא ידוע

en: Unknown OS
he: מערכת הפעלה לא ידועה

en: Unknown browser
he: דפדפן לא ידוע

en: Error geocoding IP addresses
he: שגיאה ב- GeoCoding כתובות IP

en: Semantic type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: סוג סמנטי של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Name of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: שם {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Don''t know how to format a {0} as a human-readable date/time
he: אל תדע לעצב A {0} כתאריך/זמן קריאה אנושית

en: Valid coercion strategy
he: אסטרטגיית כפייה תקפה

en: value must be a valid coercion strategy.
he: הערך חייב להיות אסטרטגיית כפייה תקפה.

en: A testing setting
he: הגדרת בדיקה

en: Question name
he: שם שאלה

en: Collection name
he: שם אוסף

en: Group membership filter
he: פילטר חברות קבוצתית

en: {0} member | {0} members
he[0]: {0} חבר
he[1]: {0} חברים

en: {0} person found | {0} people found
he[0]: {0} נמצא אדם
he[1]: {0} נמצאו אנשים

en: Find someone
he: למצוא מישהו

en: Invite someone
he: להזמין מישהו

en: here
he: כאן

en: {your-client-id}.apps.googleusercontent.com
he: {שלך- client-id} .apps.googleusercontent.com

en: Domain
he: תְחוּם

en: Add bot integration
he: הוסף שילוב BOT

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time. Last successful check was
    {0}.
he: סליחה, לא הצלחנו לבדוק אם יש עדכונים בשלב זה. המחאה המוצלחת האחרונה הייתה
     {0}.

en: Only change this if you know what you're doing!
he: שנה את זה רק אם אתה יודע מה אתה עושה!

en: Replace underscores and dashes with spaces
he: החלף את הדגשים והמקפים בחללים

en: Advanced Details (click to download)
he: פרטים מתקדמים (לחץ כדי להוריד)

en: Connection Pool Details
he: פרטי מאגר חיבור

en: Information about active and idle connections for all pools
he: מידע על חיבורים פעילים וברק לכל הבריכות

en: Saved Questions
he: שאלות שמורות

en: Last edited by
he: נערך לאחרונה על ידי

en: Last edited at
he: ערוך לאחרונה ב

en: Need help setting up
he: זקוק לעזרה בהגדרת

en: Our docs can help.
he: המסמכים שלנו יכולים לעזור.

en: Docs weren't enough?
he: מסמכים לא הספיקו?

en: Write us.
he: כתוב לנו.

en: See more
he: ראה עוד

en: See less
he: ראה פחות

en: Edited {0} by {1}
he: נערך {0} על ידי {1}

en: Close sidebar
he: סגור סרגל צד

en: Add questions
he: הוסף שאלות

en: Nothing here
he: אין פה כלום

en: Search…
he: לחפש…

en: Missing exponent
he: חסר אקספקטנט

en: Missing closing quotes
he: חסר הצעות מחיר לסגירה

en: Bracket identifier in another bracket identifier
he: מזהה סוגר במזהה אחר של סוגר

en: Missing a closing bracket
he: חסר סוגר סגירה

en: Missing an opening bracket for {0}
he: חסר סוגר פתיחה עבור {0}

en: Missing an opening bracket
he: חסר סוגר פתיחה

en: Invalid character: {0}
he: תו לא חוקי: {0}

en: User ID, Product ID, Event ID, etc.
he: מזהה משתמש, מזהה מוצר, מזהה אירוע וכו '.

en: Text or Category
he: טקסט או קטגוריה

en: Name, Rating, Description, etc.
he: שם, דירוג, תיאור וכו '.

en: String
he: חוּט

en: Search for a table...
he: חפש טבלה ...

en: Expecting a closing parenthesis
he: מצפה לסוגריים סגירה

en: Expecting {0} closing parentheses
he: מצפה {0} סוגריים סגורים

en: Expecting an opening parenthesis
he: מצפה לסוגריים פותח

en: Expecting {0} opening parentheses
he: מצפה {0} פתיחת סוגריים

en: Expecting an opening parenthesis after function {0}
he: מצפה לסוגריים פתיחה לאחר הפונקציה {0}

en: Explore results
he: לחקור תוצאות

en: You can use the value of any column here like this: {{COLUMN}}
he: אתה יכול להשתמש בערך של כל עמודה כאן: {{עמודה}}

en: Link URL
he: כתובת אתר קישור

en: Group membership lookup filter. The placeholders '{dn}' and '{uid}' will be replaced by the user''s Distinguished Name and UID, respectively.
he: פילטר בדיקת חברות קבוצתית. מצייני המקום '{dn}' ו- '{uid}' יוחלפו בשם המובחן של המשתמש ו- UID, בהתאמה.

en: Error deleting Sandboxes: {0}
he: שגיאה במחיקת ארגזי חול: {0}

en: BEGIN LOAD from {0} with context {1}
he: התחל לטעון מ- {0} עם הקשר {1}

en: Finished first pass of load; now performing second pass
he: סיים את המעבר הראשון של העומס; עכשיו מבצע מעבר שנייה

en: END LOAD from {0} with context {1}
he: עומס סיום מ- {0} עם הקשר {1}

en: ERROR LOAD from {0}: {1}
he: טעינת שגיאה מ- {0}: {1}

en: BEGIN DUMP to {0} via user {1}
he: התחל dump ל- {0} באמצעות משתמש {1}

en: END DUMP to {0} via user {1}
he: סיום dump ל- {0} באמצעות משתמש {1}

en: Could not find context for fully qualified card name {0}
he: לא הצליח למצוא הקשר לשם כרטיס מוסמך לחלוטין {0}

en: Could not find context for fully qualified snippet name {0}
he: לא יכולתי למצוא הקשר לשם קטע מוסמך לחלוטין {0}

en: Failed to execute query for loaded card "{0}": {1}
he: ביצוע שאילתה נכשלה עבור כרטיס טעון "{0}": {1}

en: Cannot connect to database ''{0}'' in order to sync unhidden tables
he: לא ניתן להתחבר למסד נתונים '' {0} '' על מנת לסנכרן טבלאות לא מוסתרות

en: Can't decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
he: לא ניתן לפענח אפליקציה db עם mb_encryption_secret_key

en: Enable the new field-filter operators
he: הפעל את מפעילי סינון השדה החדש

en: New field filter operators are not enabled
he: מפעילי מסנן שדה חדשים אינם מופעלים

note: Multiple comma-separated domains is EE-only feature
en: Invalid domain
he: תחום לא חוקי

en: User lookup filter. The placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
he: מסנן בדיקת משתמשים. מציין המקום '{login}' יוחלף על ידי הכניסה המסופקת על ידי המשתמש.

en: Attribute to use for the user''s email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
he: תכונה לשימוש עבור הדוא"ל של המשתמש. (בדרך כלל '' דואר '', '' דוא"ל '' או '' userprincipalname '')

en: Search base for groups. Not required for LDAP directories that provide a ''memberOf'' overlay, such as Active Directory. (Will be searched recursively)
he: בסיס חיפוש אחר קבוצות. לא נדרשים לספריות LDAP המספקות שכבת -על '' חבר '' ', כגון Active Directory. (יחפשו חיפוש רקורסיבי)

note: you're not allowed to change the `:personal_owner_id` of a Collection! double-check and make sure it's not just the existing value getting passed back in for whatever reason
en: You are not allowed to change the owner of a Personal Collection.
he: אסור לך לשנות את הבעלים של אוסף אישי.

en: You are not allowed to change the authority level of a Personal Collection.
he: אסור לך לשנות את רמת הסמכות של אוסף אישי.

note: The checks below should be redundant because the `perms-for-moving` and `perms-for-archiving` functions also check to make sure you're not operating on Personal Collections. But as an extra safety net it doesn't hurt to check here too.
en: You are not allowed to move a Personal Collection.
he: אסור לך להעביר אוסף אישי.

en: You cannot update a CollectionPermissionGraphRevision!
he: אינך יכול לעדכן CollectionPermissionGraphRevision!

en: Invalid Field {0} {1}
he: שדה לא חוקי {0} {1}

en: Invalid Field {0} {1}: falling back to {2}
he: שדה לא חוקי {0} {1}: נפילה חזרה ל {2}

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces.
he: כדי להפוך את שמות השולחן והשדות ידידותיים יותר לאדם, Metabase יחליף את מקפים ומדגישים בהם בחללים.

en: We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
he: אנו נשתלל כל מילה בזמן שהיא, כך ש'- LAST_VISITID_AT 'יהפוך ל'ביקר לאחרונה ב'.

note: redefinitions are fine
en: Setting names in would collide: {0} and {1}
he: הגדרת שמות בפנים תתנגש: {0} ו- {1}

en: Indicates when Metabase last checked for new versions.
he: מציין מתי מטאבייס נבדק לאחרונה בגרסאות חדשות.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects,
he: כתובת אתר זו משמשת לדברים כמו יצירת קישורים בהודעות דוא"ל, הפניות מחדש של Auth,

en: and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
he: ובכמה תרחישים הטמעים, ולכן שינוי זה יכול לשבור פונקציונליות או לגרום לך לנעול מהמופע הזה.

en: When set, enforces the use of session cookies for all users which expire when the browser is closed.
he: בעת הגדרתו, אוכף את השימוש בעוגיות הפעלה עבור כל המשתמשים שפג תוקף כאשר הדפדפן סגור.

en: Error parsing paging parameters: {0}
he: שגיאה בניתוח פרמטרים להחלפה: {0}

en: Error running sync step
he: שגיאה בהפעלת שלב סנכרון

en: Error in sync step {0}
he: שגיאה בשלב סנכרון {0}

en: Error fetching version info; setting version-info value to nil
he: שגיאה בהשגת מידע על גרסה; הגדרת ערך גרסה-INFO ל- NIL

en: Valid field semantic type
he: סוג סמנטי שדה תקף

en: value must be a valid field semantic type.
he: ערך חייב להיות סוג סמנטי שדה תקף.

en: Valid field relation type
he: סוג יחסי שדה תקף

en: value must be a valid field relation type.
he: הערך חייב להיות סוג יחסי שדה תקף.

en: Valid field semantic or relation type
he: שדה תקף סמנטי או סוג יחסיות

en: value must be a valid field semantic or relation type.
he: הערך חייב להיות סוג שדה תקף או סוג יחס.

en: Valid field data type (keyword or string)
he: סוג נתוני שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid field data type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג נתוני שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת).

en: Valid field semantic type (keyword or string)
he: סוג סמנטי שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid field semantic type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג סמנטי שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת).

en: Valid field relation type (keyword or string)
he: סוג יחסי שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid field relation type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג יחסי שדה תקף (מילת מפתח או מחרוזת).

en: Valid field semantic or relation type (keyword or string)
he: סוג תקף שדה סמנטי או סוג יחס (מילת מפתח או מחרוזת)

en: value must be a valid field semantic or relation type (keyword or string).
he: הערך חייב להיות סוג שדה תקף או סוג יחס יחס (מילת מפתח או מחרוזת).

en: value must be a valid coercion strategy (keyword or string).
he: הערך חייב להיות אסטרטגיית כפייה תקפה (מילת מפתח או מחרוזת).

en: password is too common.
he: הסיסמה נפוצה מדי.

en: Enter the token you received from the store
he: הזן את האסימון שקיבלת מהחנות

en: Metabase Cloud keeps your instance up-to-date. You're currently on version {0}. Thanks for being a customer!
he: ענן Metabase שומר על המופע שלך עדכני. אתה כרגע בגרסה {0}. תודה על היותך לקוח!

en: No successful checks yet.
he: עדיין אין בדיקות מוצלחות.

en: Invalid custom GeoJSON
he: Geojson מותאם אישית לא חוקי

en: Invalid custom GeoJSON: does not contain features
he: Geojson מותאם אישית לא חוקי: אינו מכיל תכונות

en: Invalid custom GeoJSON: feature is misssing properties
he: Geojson בהתאמה אישית לא חוקית: התכונה היא Misssing Properties

en: Break out by a…
he: לפרוץ על ידי ...

en: Automatic explorations
he: חקירות אוטומטיות

en: Filter by this value
he: סנן לפי ערך זה

en: GeoJSON URL failed to load
he: כתובת האתר של Geojson לא הצליחה לטעון

en: Error determining value for parameter: {0}
he: שגיאה בקביעת ערך לפרמטר: {0}

en: Error building query parameter map: {0}
he: שגיאה בבניית פרמטר שאילתה מפת: {0}

en: This is our new {0} driver, which is faster and more reliable.
he: זהו מנהל ההתקן החדש שלנו {0}, שהוא מהיר ואמין יותר.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can select {0} now.
he: הדרייבר הישן כבר לא תקין ויוסר בגרסה הבאה. אם אתה באמת
     צריך להשתמש בו, אתה יכול {0} עכשיו.

en: This driver has been deprecated and will be removed in the next release.
he: נהג זה הוחלף ויוסר במהדורה הבאה.

en: We recommend that you upgrade to the new {0} driver, which is faster and more reliable.
he: אנו ממליצים לשדרג למנהל התקן {0} החדש, שהוא מהיר ואמין יותר.

en: How to upgrade a driver
he: כיצד לשדרג נהג

en: New driver
he: נהג חדש

en: Driver deprecated
he: נהג הושקע

en: you
he: אתה

en: {0} created this
he: {0} יצר את זה

en: {0} edited this
he: {0} ערוך את זה

en: Regular
he: רגיל

en: Collection type
he: סוג איסוף

en: The contents of Official collections will get a badge by their name and will be more likely to show up in search results.
he: תוכן האוספים הרשמיים יקבל תג בשמם ויהיה יותר סיכוי להופיע בתוצאות החיפוש.

en: Official
he: רשמי

en: Moderation
he: מְתִינוּת

en: Verify this
he: אמת זאת

en: {0} verified this
he: {0} אימת זאת

en: Remove verification
he: הסר את האימות

en: A moderator
he: מנחה

en: Cloud
he: ענן

en: Cloud Settings
he: הגדרות ענן

en: Edit details
he: לערוך את הפרטים

en: History
he: היסטוריית

en: Every field is hidden right now
he: כל שדה מוסתר עכשיו

en: Make all sub-collections {0}, too.
he: הפוך את כל אסיפות המשנה {0}.

en: Manage your Cloud account, including billing preferences and technical settings about this instance in your Metabase Store account.
he: נהל את חשבון הענן שלך, כולל העדפות חיוב והגדרות טכניות לגבי מופע זה בחשבון חנות Metabase שלך.

en: Go to the Metabase Store
he: עבור לחנות Metabase

en: Running statement in describe-schema: {0}
he: הצהרת הפעלה בתאר-סכמה: {0}

en: Running statement in all-schemas: {0}
he: הצהרת הפעלה ב- All-Schemas: {0}

en: Running statement in describe-table: {0}
he: הצהרת הפעלה בשולחן התואר: {0}

en: Error parsing JSON setting {0}: {1}
he: שגיאה בניתוח הגדרת JSON {0}: {1}

en: Plugin ''{0}'' depends on environment variable ''{1}'' being set to something
he: תוסף '' {0} '' תלוי במשתנה הסביבה '' {1} '' מוגדר למשהו

en: Down
he: מטה

en: Up
he: לְמַעלָה

en: Approved domains for notifications
he: תחומים מאושרים להתראות

en: alert
he: עֵרָנִי

en: deleted
he: נמחק

en: restored
he: מְשׁוּחזָר

en: Successfully unsubscribed
he: שלא נרשם בהצלחה

en: updated
he: מְעוּדכָּן

en: Send to Slack now
he: שלח ל- Slack עכשיו

en: Slack sent
he: נשלח רפי

en: About data permissions
he: על הרשאות נתונים

en: Each of your user groups can have a level of access for each of your databases on the tables they contain.
he: לכל אחת מקבוצות המשתמש שלך יכולה להיות רמת גישה לכל אחד ממאגרי המידע שלך בטבלאות שהם מכילים.

en: Users can be members of multiple groups, and are given the {0} level of access for a database or table across all the groups they’re a member of.
he: משתמשים יכולים להיות חברים בקבוצות מרובות, וניתנים להם רמת הגישה {0} עבור מסד נתונים או טבלה בכל הקבוצות בהן הם חבר.

en: most permissive
he: הכי מתיר

en: Unless a user group's access for a given database is set to “block", they’ll be able to view any saved question based on that data if they have access to the collection it’s saved in.
he: אלא אם כן הגישה של קבוצת משתמשים למסד נתונים נתון מוגדרת "לחסום", הם יוכלו להציג כל שאלה שנשמרה על סמך נתונים אלה אם יש להם גישה לאוסף שהוא נשמר.

en: Access levels
he: רמות גישה

en: Users can use the visual query builder to ask questions based on all tables in this database. A user group must have Unrestricted access for a database if you want to give them access to the SQL/native query editor.
he: משתמשים יכולים להשתמש בבניית השאילתה החזותית כדי לשאול שאלות על בסיס כל הטבלאות במסד נתונים זה. לקבוצת משתמשים חייבת להיות גישה בלתי מוגבלת למסד נתונים אם ברצונך לתת להם גישה לעורך ה- SQL/Querence Query.

en: Granular access
he: גישה גרגירה

en: Restrict user access to specific tables in a database. When you select this option, you’ll be taken to the table-level view of that database to set the access level for each table.
he: הגבל את הגישה למשתמש לטבלאות ספציפיות במסד נתונים. כשתבחר באפשרות זו, תועבר לתצוגה ברמת הטבלה של בסיס נתונים זה כדי להגדיר את רמת הגישה עבור כל טבלה.

en: No self-service access
he: אין גישה לשירות עצמי

en: Prevent users from creating new ad hoc queries or questions based on this data, or from seeing this data in the Browse Data screen. Users with this level of access can still see saved questions and charts based on this data in Collections they have access to.
he: למנוע מהמשתמשים ליצור שאילתות או שאלות חדשות של אד הוק המבוססות על נתונים אלה, או לראות נתונים אלה במסך הנתונים. משתמשים עם רמת גישה זו עדיין יכולים לראות שאלות שמורים ותרשימים המבוססים על נתונים אלה באוספים שיש להם גישה אליהם.

en: Block
he: לַחסוֹם

en: Ensure users can’t ever see the data from this database regardless of their permissions at the Collection level. Keep in mind that if a user belongs to another group that does have data access, that setting will take precedence, and the user's access will not be blocked.
he: ודא שהמשתמשים לא יכולים לראות את הנתונים ממסד נתונים זה ללא קשר להרשאותיהם ברמת האיסוף. קחו בחשבון שאם משתמש שייך לקבוצה אחרת שיש לה גישה לנתונים, ההגדרה תקבל עדיפות, וגישה של המשתמש לא תיחסם.

en: Only available in certain Metabase plans.
he: ניתן להשיג רק בתוכניות מסוימות של מטאבייס.

en: Learn more about permissions
he: למידע נוסף על הרשאות

en: hours
he: שעה (ות

en: Error name
he: שם שגיאה

en: DB name
he: שם DB

en: Rerun Selected
he: RERUN נבחר

en: Rerun?
he: חוזר?

en: Notifications
he: התראות

en: Our team is ready to help you
he: הצוות שלנו מוכן לעזור לך

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can
he: הדרייבר הישן כבר לא תקין ויוסר בגרסה הבאה. אם אתה באמת
     צריך להשתמש בו, אתה יכול

en: find it here
he: מצא את זה כאן

en: We recommend that you upgrade to the
he: אנו ממליצים לשדרג ל

en: new {0} driver
he: מנהל התקן חדש {0}

en: , which is faster and more reliable.
he: , שהוא מהיר יותר ואמין יותר.

en: Daily
he: יום יומי

en: Weekly
he: שְׁבוּעִי

en: Monthly
he: יַרחוֹן

en: on
he: עַל

en: Collection is required
he: נדרש אוסף

en: Cache all question results for
he: מטמון כל תוצאות השאלות עבור

en: subscription
he: מִנוּי

en: moved
he: נִרגָשׁ

en: {0} hour | {0} hours
he[0]: {0} שעה
he[1]: {0} שעות

en: emailed
he: נשלח בדוא"ל

en: slack’d
he: רפוי

en: sent
he: נשלח

en: {0} email | {0} emails
he[0]: {0} כתובת דוא"ל
he[1]: {0} כתובות דוא"ל

en: {0} Slack channel | {0} Slack channels
he[0]: {0} ערוץ Slack
he[1]: {0} ערוצי Slack

en: {0} and {1}.
he: {0} ו- {1}.

en: just now
he: זֶה עַתָה

en: Unsubscribe from all subscriptions / alerts
he: בטל את המנוי מכל המנויים / התראות

en: How long to keep question results. By default, Metabase will use the value you supply on the {0}, but if this database has other factors that influence the freshness of data, it could make sense to set a custom duration. You can also choose custom durations on individual questions or dashboards to help improve performance.
he: כמה זמן לשמור על תוצאות השאלה. כברירת מחדל, Metabase תשתמש בערך שאתה מספק ב- {0}, אך אם למסד נתונים זה יש גורמים אחרים המשפיעים על רעננות הנתונים, זה יכול להיות הגיוני להגדיר משך מותאם אישית. אתה יכול גם לבחור משך זמן מותאם אישית על שאלות או לוחות מחוונים בודדים כדי לעזור בשיפור הביצועים.

en: cache settings page
he: דף הגדרות מטמון

en: Default result cache duration
he: משך מטמון ברירת מחדל של תוצאה

en: Must be a positive integer value
he: חייב להיות ערך שלם חיובי

en: Official collection
he: אוסף רשמי

en: Belongs to an Official collection
he: שייך לאוסף רשמי

en: {0} removed verification
he: {0} אימות הוסר

en: {0} changed status to {1}
he: {0} שינה את הסטטוס ל- {1}

en: Tools
he: כלים

en: Erroring Questions
he: שגיאה שאלות

en: As the creator you can also choose to delete this if it’s no longer relevant to others as well.
he: כיוצר אתה יכול גם לבחור למחוק זאת אם זה כבר לא רלוונטי לאחרים.

en: You’re unsubscribed. Delete this alert as well?
he: אתה לא רשום. מחק גם את ההתראה הזו?

en: You’re unsubscribed. Delete this subscription as well?
he: אתה לא רשום. למחוק גם את המנוי הזה?

en: Delete this subscription?
he: למחוק את המנוי הזה?

en: Yes, delete this alert
he: כן, מחק את ההתראה הזו

en: Yes, delete this subscription
he: כן, מחק את המנוי הזה

en: Keep it around
he: שמור על זה בסביבה

en: I changed my mind
he: שיניתי את דעתי

en: You won’t receive this alert at {0} any more.
he: לא תקבל התראה זו ב {0} יותר.

en: You won’t receive this subscription at {0} any more.
he: לא תקבל את המנוי הזה ב {0} יותר.

en: You created this alert on {0}.
he: יצרת התראה זו ב- {0}.

en: You created this subscription on {0}.
he: יצרת את המנוי הזה ב- {0}.

en: It’s currently being sent to {0}.
he: כרגע זה נשלח ל- {0}.

en: Sandboxed
he: ארגז חול

en: Curate
he: עוֹזֵר לְכּוֹמֶר

en: Discard your unsaved changes?
he: השלך את השינויים הלא -שמורים שלך?

en: If you leave this page now, your changes won't be saved.
he: אם אתה עוזב את הדף הזה עכשיו, השינויים שלך לא יישמרו.

en: Discard changes
he: בטל שינויים

en: Select a collection to see its permissions
he: בחר אוסף כדי לראות את ההרשאות שלו

en: Search for a collection
he: חפש אוסף

en: Search for a group
he: חפש קבוצה

en: Collection access
he: גישה לאוסף

en: Edit dashboard details
he: ערוך פרטי לוח המחוונים

en: More options
he: אפשרויות נוספות

en: Expecting field but found {0}
he: מצפה לשדה אך נמצא {0}

en: Recently viewed
he: נראה לאחרונה

en: Segment
he: מִגזָר

en: Metric
he: מֶטרִי

en: Explore paid features
he: חקור תכונות בתשלום

en: This filter needs to be connected to a card.
he: יש לחבר את המסנן הזה לכרטיס.

en: We'll show the first 10 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
he: נציג את 10 השורות הראשונות של הטבלה הזו בדופק שלך. אם תשלח דוא"ל לזה, נוסיף קובץ מצורף לקובץ עם כל העמודות ועד 2,000 שורות.

en: Pick columns
he: בחר עמודות

en: Segment of {0}
he: קטע של {0}

en: Metric for {0}
he: מדד עבור {0}

en: {0} chart does not support multiple series
he: {0} תרשים אינו תומך בסדרות מרובות

en: And {0} more
he: ו- {0} עוד

en: Others
he: אחרים

en: {0} alert recipients
he: {0} מקבלי התראה

en: {0} recipients
he: {0} נמענים

en: This alert will no longer be {0}.
he: התראה זו כבר לא תהיה {0}.

en: This dashboard will no longer be {0}.
he: לוח מחוונים זה כבר לא יהיה {0}.

en: Unsubscribe {0} from all subscriptions and alerts?
he: בטל את המנוי {0} מכל המנויים וההתראות?

en: This will delete any dashboard subscriptions or alerts {0} has created, and remove them as a recipient from any other subscriptions or alerts.
he: זה ימחק כל מנויים או התראות על לוח המחוונים {0} יצרו, ויסיר אותם כמקבל מכל מנויים או התראות אחרות.

en: This does not affect email distribution lists that are managed outside of Metabase.
he: זה לא משפיע על רשימות הפצת דוא"ל המנוהלות מחוץ למטביל.

en: Team members
he: חברי צוות

en: Items
he: פריטים

en: Downloads
he: הורדות

en: Subscriptions & Alerts
he: מנויים והתראות

en: Filter by question name
he: סנן בשם שאלה

en: Filter by dashboard name
he: סנן לפי שם לוח המחוונים

en: Unsubscribe successful
he: בטל את המנוי להצליח

en: Alerts
he: התראות

en: Use default
he: השתמש בברית המחדל

en: Use instance default (TTL)
he: השתמש בברירת המחדל של מופע (TTL)

en: Not seeing something listed here?
he: לא רואה משהו רשום כאן?

en: It’s possible you may also receive emails from Metabase if you’re a member of an email distribution list, like “team@mycompany.com” and that list is used as the recipient for an alert or dashboard subscription instead of your individual email.
he: יתכן שתוכל גם לקבל דואר אלקטרוני ממטאבייס אם אתה חבר ברשימת ההפצה, כמו 'team@mycompany.com' ורשימה זו משמשת כמקבל למנוי להתראה או לוח מחוונים במקום האימייל האישי שלך.

en: Hopefully they’ll be able to help you out!
he: אני מקווה שהם יוכלו לעזור לך!

en: your instance administrator
he: מנהל המופע שלך

en: Metabase doesn’t manage those lists, so we’d recommend contacting {0}.
he: מטאבייס אינו מנהל את הרשימות הללו, ולכן אנו ממליצים ליצור קשר עם {0}.

en: Created by you
he: נוצר על ידך

en: Created by {0}
he: נוצר על ידי {0}

en: Created
he: נוצר

en:  on {0}
he:  על {0}

en: You receive or created these
he: אתה מקבל או יצר את אלה

en: Not seeing one here?
he: לא רואה אחד כאן?

en: If you subscribe or are added to dashboard subscriptions or alerts you’ll be able to manage those here.
he: אם אתה מנוי או מתווסף למנויים או התראות על לוח המחוונים תוכל לנהל את אלה כאן.

en: Confirm you want to unsubscribe
he: אשר שברצונך לבטל את המנוי

en: Depending on your organization’s permissions you might need to ask a moderator to be re-added in the future.
he: תלוי בהרשאות הארגון שלך, ייתכן שתצטרך לבקש מהמנחה שיוסדר מחדש בעתיד.

en: You’ll stop receiving this alert from now on.
he: תפסיק לקבל את ההתראה הזו מעכשיו.

en: You’ll stop receiving this subscription from now on.
he: תפסיק לקבל את המנוי הזה מעכשיו.

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: Granular
he: גַרגִירִי

en: No self-service
he: אין שירות עצמי

en: Native query editor access requires full data access.
he: גישה לעורך שאילתה מקורית דורשת גישה מלאה לנתונים.

en: Select a database to see group permissions
he: בחר בסיס נתונים כדי לראות הרשאות קבוצתיות

en: Allow native query editing?
he: לאפשר עריכת שאילתות ילידיות?

en: Select a group to see its data permissions
he: בחר קבוצה כדי לראות את הרשאות הנתונים שלה

en: Search for a database
he: חפש מסד נתונים

en: Select a table to set more specific permissions
he: בחר טבלה כדי להגדיר הרשאות ספציפיות יותר

en: Search for a table
he: חפש טבלה

en: Data access
he: גישה למידע

en: Native query editing
he: עריכת שאילתות ילידיות

en: The Administrators group is special, and always has Unrestricted access.
he: קבוצת המנהלים היא מיוחדת, ותמיד יש לה גישה בלתי מוגבלת.

en: Permissions for
he: הרשאות עבור

en: Table name
he: שם שולחן

en: Schema name
he: שם סכימה

en: Search for a schema
he: חפש סכימה

en: Permissions for the
he: הרשאות עבור

en: {0} person | {0} people
he[0]: {0} אדם
he[1]: {0} אנשים

en: Cache results for
he: תוצאות מטמון עבור

en: Permission help
he: עזרה בהרשאה

en: Previous results
he: תוצאות קודמות

en: Pick a column...
he: בחר טור ...

en: Allowed email address domain(s) for new DashboardSubscriptions and Alerts. Does not affect existing subscriptions.
he: תחומי כתובות דוא"ל מותרות עבור מערכות מחוונים חדשות והתראות. אינו משפיע על המנויים הקיימים.

en: Invalid email address: {0}
he: כתובת דוא"ל לא חוקית: {0}

en: You cannot create new subscriptions for the domain {0}. Allowed domains are: {1}
he: אינך יכול ליצור מנויים חדשים לדומיין {0}. דומיינים המותרים הם: {1}

en: This API endpoint is only enabled if you have a premium token with the {0} feature.
he: נקודת קצה זו של API מופעלת רק אם יש לך אסימון פרימיום עם התכונה {0}.

en: Error compiling audit query: {0}
he: שגיאה בהרכבת שאילתת ביקורת: {0}

en: Error running audit query: {0}
he: שגיאה הפעלת שאילתת ביקורת: {0}

en: Error parsing Pulse parameters: {0}
he: שגיאה בניתוח פרמטרים של דופק: {0}

note: TODO -- come up with a better error message.
en: Blocked: you are not allowed to run queries against Database {0}.
he: חסום: אסור לך להריץ שאילתות כנגד מסד נתונים {0}.

en: BigQueryException executing query
he: BigQueryException מבצעת שאילתה

en: SSL must be enabled to use Kerberos authentication
he: יש לאפשר ל- SSL להשתמש באימות קרברוס

en: Cannot parse permissions graph because it is invalid: {0}
he: לא ניתן לנתח גרף הרשאות מכיוון שהוא לא חוקי: {0}

en: Hash of database {0} details changed; marking pool invalid to reopen it
he: חשיש של מסד נתונים {0} פרטים השתנו; סימון בריכה לא תקפה לפתיחה מחדש

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have full data access.
he: הרשאות DB לא חוקיות: אם יש לך גישה לכתיבה לשאילתות מקוריות, עליך להיות בעל גישה מלאה לנתונים.

en: Error parsing permissions tree {0}
he: שגיאה בניתוח הרשאות העץ {0}

en: collection ID of a dashboard subscription cannot be directly modified
he: לא ניתן לשנות ישירות מזהה איסוף של מנוי לוח מחוונים

en: dashboard ID of a dashboard subscription cannot be modified
he: לא ניתן לשנות את מזהה לוח המחוונים של מנוי לוח מחוונים

en: Javascript resource not found: {0}
he: משאב JavaScript לא נמצא: {0}

en: Found new version for DB: {0}
he: מצא גרסה חדשה עבור db: {0}

en: Admin settings
he: הגדרות מנהל

en: and is built with care by a team from all across this pale blue dot.
he: והוא בנוי בזהירות על ידי צוות מכל רחבי הנקודה הכחולה בהירה זו.

en: This is a model now.
he: זהו מודל עכשיו.

en: This is a question now.
he: זו שאלה עכשיו.

en: You're only allowed to email subscriptions to addresses ending in {0}
he: אתה רשאי לשלוח דוא"ל למנויים לדוא"ל לכתובות המסתיימות ב- {0}

en: Primary color
he: צבע יסוד

en: The main color used throughout the app for buttons, links, and the default chart color.
he: הצבע העיקרי המשמש ברחבי האפליקציה לכפתורים, קישורים וצבע תרשים ברירת המחדל.

en: Navigation bar color
he: צבע סרגל ניווט

en: The top nav bar of Metabase. Defaults to the Primary Color if not set.
he: סרגל ה- NAV העליון של Metabase. ברירת מחדל לצבע הראשי אם לא מוגדרת.

en: Accent 1
he: מבטא 1

en: The color of aggregations and breakouts in the graphical query builder.
he: צבע הצבירה והפריצות בבניית השאילתה הגרפית.

en: Accent 2
he: מבטא 2

en: The color of filters in the query builder and buttons and links in filter widgets.
he: צבע המסננים בבנאי השאילתה ובכפתורים וקישורים בווידג'טים לסינון.

en: Additional chart color
he: צבע תרשים נוסף

en: Rerun this question
he: מחדש את השאלה הזו

en: Syncing database…
he: מסד נתונים סנכרון ...

en: Add this model to a dashboard
he: הוסף דגם זה ללוח מחוונים

en: Project ID to be used for authentication. You can omit this field if you are only querying datasets owned by your organization.
he: מזהה פרויקט שישמש לאימות. אתה יכול להשמיט שדה זה אם אתה רק שאילתת מערכי נתונים בבעלות הארגון שלך.

en: Make sure to leave out the Project ID prefix in "project_name:dataset_id" and only enter “dataset_id”
he: הקפד להשאיר את קידומת מזהה הפרויקט ב- "project_name: dataset_id" ולהזין רק את "dataset_id"

en: Service account JSON file
he: קובץ JSON של חשבון שירות

en: This JSON file contains the credentials Metabase needs to read and query your dataset.
he: קובץ JSON זה מכיל את אישורי המטבעות צריכים לקרוא ולשאול את מערך הנתונים שלך.

en: Rerun queries for simple explorations
he: שאילתות מחדש לחקירות פשוטות

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter. This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
he: אנו מבצעים את השאילתה הבסיסית כאשר אתה חוקר נתונים באמצעות סיכום או פילטר. זה כברירת מחדל, אך אתה יכול לכבות אותו אם הביצועים איטיים.

en: Choose when syncs and scans happen
he: בחר מתי מתרחשים סנכרון וסריקות

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, turn this on to make changes.
he: כברירת מחדל, Metabase עושה סנכרון שעה קל משקל וסריקה יומית אינטנסיבית של ערכי שדה. אם יש לך בסיס נתונים גדול, הפעל את זה כדי לבצע שינויים.

en: This enables Metabase to scan for additional field values during syncs allowing smarter behavior, like improved auto-binning on your bar charts.
he: זה מאפשר לסרוק את מטאקס לערכי שדה נוספים במהלך סנכרון המאפשר התנהגות חכמה יותר, כמו שיפור ציפוי אוטומטי בתרשימי העמודות שלך.

en: Company or team name
he: שם חברה או שם צוות

en: must be different from the email address you used in setup
he: חייב להיות שונה מכתובת הדוא"ל בה השתמשת בהגדרה

en: saved a model based on
he: שמר מודל המבוסס על

en: saved a model
he: הציל דגם

en: deleted a model
he: מחק דגם

en: New
he: חָדָשׁ

en: SQL query
he: שאילתת SQL

en: Archive this model?
he: ארכיב המודל הזה?

en: This model will be removed from any dashboards or pulses using it.
he: דגם זה יוסר מכל לוח מחוונים או פולסים המשתמשים בו.

en: Verify this model
he: אמת מודל זה

en: Verify this question
he: אמת שאלה זו

en: View this
he: צפה בזה

en: License and billing
he: רישיון וחיוב

en: License
he: רישיון

en: New…
he: חָדָשׁ…

en: {0} distinct value | {0} distinct values
he[0]: {0} ערך ייחודי
he[1]: {0} ערכים ייחודים

en: Getting distinct values...
he: קבלת ערכים מובחנים ...

en: You don’t have permission to see this question’s columns.
he: אין לך אישור לראות את העמודות של השאלה הזו.

en: Use an SSH-tunnel
he: השתמש במנהרה SSH

en: We suggest you leave this off unless you plan on doing a lot of manual timezone casting with this data.
he: אנו ממליצים לך להשאיר את זה אלא אם כן אתה מתכנן לעשות הרבה ליהוק אזורי זמן ידניים עם הנתונים האלה.

en: This can be useful for auditing and debugging, but prevents BigQuery from caching results and may increase your costs.
he: זה יכול להיות שימושי לביקורת וניפוי באגים, אך מונע את BigQuery תוצאות מטמון ועשוי להגדיל את העלויות שלך.

en: Connect using DNS SRV
he: התחבר באמצעות DNS SRV

en: If you're connecting to an Atlas cluster, you might need to turn this on. Note that your provided host must be a fully qualified domain name.
he: אם אתה מתחבר לאשכול אטלס, ייתכן שתצטרך להפעיל את זה. שים לב שהמארח המסופק שלך חייב להיות שם דומיין מוסמך לחלוטין.

en: SSH authentication
he: אימות SSH

en: If a direct connection to your database isn't possible, you may want to use an SSH tunnel. {0}.
he: אם חיבור ישיר למסד הנתונים שלך אינו אפשרי, ייתכן שתרצה להשתמש במנהרת SSH. {0}.

en: Display name
he: הצג שם

en: Our {0}
he: {0} שלנו

en: Choose what this data will be called in Metabase.
he: בחר איך ייקראו נתונים אלה במטאבייס.

en: Models
he: דגמים

en: Raw Tables
he: שולחנות גולמיים

en: Unknown Metric: {0}
he: מדד לא ידוע: {0}

en: Unknown Segment: {0}
he: קטע לא ידוע: {0}

en: Unknown Field: {0}
he: שדה לא ידוע: {0}

en: Unknown function {0}
he: פונקציה לא ידועה {0}

en: Expecting {0} but found function {1} returning {2}
he: מצפה ל {0} אך נמצא פונקציה {1} חוזרת {2}

en: Expecting {0} but found {1}
he: מצפה {0} אך נמצא {1}

en: Unexpected end of input, expecting {0}
he: סוף הקלט הבלתי צפוי, מצפה {0}

en: Expecting {0} but got {1} instead
he: מצפה {0} אבל קיבל {1} במקום זאת

en: Unexpected end of input
he: סוף הקלט לא צפוי

en: Unexpected operator {0}
he: מפעיל לא צפוי {0}

en: modified question's series
he: הסדרה של השאלה שונה

en: added series to a question
he: הוסיף סדרה לשאלה

en: removed series from a question
he: סדרה הוסרה משאלה

en: moved this to {0}
he: העביר את זה ל {0}

en: renamed this to "{0}"
he: שם את שמו ל- "{0}"

en: added a description
he: הוסיף תיאור

en: changed the description
he: שינה את התיאור

en: archived this
he: בארכיון זה

en: unarchived this
he: לא הושיט את זה

en: turned this into a model
he: הפך את זה למודל

en: changed this from a model to a saved question
he: שינה את זה מדגם לשאלה שנשמרה

en: edited the question
he: ערכה את השאלה

en: changed the display from {0} to {1}
he: שינה את התצוגה מ- {0} ל- {1}

en: changed the visualization settings
he: שינה את הגדרות ההדמיה

en: added a card | added {0} cards
he[0]: הוסיף כרטיס
he[1]: הוסיף {0} כרטיסים

en: rearranged the cards
he: סידר מחדש את הקלפים

en: removed a card | removed {0} cards
he[0]: הסיר כרטיס
he[1]: הסיר {0} כרטיס

en: created this
he: יצר את זה

en: reverted to an earlier revision
he: חזר לעדכון מוקדם יותר

en: Dataset
he: מערך נתונים

en: You're only allowed to email pulses to addresses ending in {0}
he: מותר לך לשלוח דוא"ל רק פולסים כדי כתובות המסתיימות ב- {0}

en: Reaches the goal line
he: מגיע לקו המטרה

en: You're only allowed to email alerts to addresses ending in {0}
he: מותר לך רק לשלוח דוא"ל להתראות בכתובות המסתיימות ב- {0}

en: Query
he: שאילתא

en: Metadata
he: מטא נתונים

en: Search for some data…
he: חפש כמה נתונים ...

en: Search for a model…
he: חפש מודל ...

en: Search for a question…
he: חפש שאלה ...

en: Search for a table…
he: חפש טבלה ...

en: All data
he: כל הנתונים

en: The best starting place for new questions.
he: מקום ההתחלה הטוב ביותר לשאלות חדשות.

en: Raw Data
he: נתונים גולמיים

en: Unaltered tables in connected databases.
he: טבלאות ללא שינוי במאגרי נתונים מחוברים.

en: Use any question’s results to start a new question.
he: השתמש בתוצאות של כל שאלה כדי להתחיל שאלה חדשה.

en: Turn this into a model
he: הפוך את זה למודל

en: Let you update column descriptions and customize metadata to create
    great starting points for exploration.
he: מאפשר לך לעדכן את תיאורי העמודות ולהתאים אישית מטא נתונים כדי ליצור
     נקודות התחלה נהדרות לחקירה.

en: Show up higher in search results and get highlighted when other
    users start new questions to promote reuse.
he: הופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש והודגש כאשר אחרים
     משתמשים מתחילים שאלות חדשות לקידום שימוש חוזר.

en: Live in collections to keep them separate from messy database
    schemas.
he: לחיות באוספים כדי לשמור עליהם נפרדים ממסד נתונים מבולגן
     סכמות.

en: Duplicate this model
he: שכפל מודל זה

en: It's okay to play around with models
he: זה בסדר לשחק עם דגמים

en: You won't make any permanent changes to them unless you edit their query definition.
he: לא תבצע להם שינויים קבועים אלא אם כן תערוך את הגדרת השאילתה שלהם.

en: Pick a question or a model
he: בחר שאלה או מודל

en: Pick a different question or a model
he: בחר שאלה אחרת או מודל

en: Model #{0}
he: דגם #{0}

en: Model in {0}
he: מודל ב {0}

en: Display as
he: מוצג כ

en: Error contents
he: תוכן שגיאה

en: Restoring the sample database...
he: שחזור מסד הנתונים לדוגמא ...

en: Bring the sample database back
he: להחזיר את מסד הנתונים לדוגמא

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Earliest date
he: התאריך המוקדם ביותר

en: Latest date
he: התאריך האחרון

en: Hide advanced options
he: הסתר אפשרויות מתקדמות

en: Show advanced options
he: הצג אפשרויות מתקדמות

en: Loading
he: טוען

en: Load more
he: לטעון יותר

en: Table and details views
he: שולחן ופרטים תצוגות

en: Detail views only
he: תצוגות פירוט בלבד

en: It’s optional, but oh, so helpful
he: זה אופציונלי, אבל אה, כל כך מועיל

en: Database column this maps to
he: עמודת מסד נתונים זה ממפה ל

en: Column type
he: סוג העמודה

en: This column should appear in…
he: טור זה אמור להופיע ב ...

en: Run selection
he: הפעל בחירה

en: Save as snippet
he: שמור כקטע

en: empty
he: ריק

en: not empty
he: לא ריק

en: Edit model
he: עריכת מודל

en: (required)
he: (נדרש)

en: This model is archived and shouldn't be used.
he: מודל זה נשמר בארכיון ואין להשתמש בו.

en: Remove database
he: הסר את מסד הנתונים

en: Search for a database…
he: חפש מסד נתונים ...

en: Didn’t find anything
he: לא מצאתי כלום

en: Don’t see your database? Check out our {0} page to see if it’s available for self-hosting.
he: לא רואים את מסד הנתונים שלך? עיין בדף {0} שלנו כדי לראות אם הוא זמין לארח עצמי.

en: Community Drivers
he: נהגים קהילתיים

en: Show less options
he: הראה פחות אפשרויות

en: Show more options
he: הצג אפשרויות נוספות

en: Search for a special type
he: חפש סוג מיוחד

en: Model management
he: ניהול מודלים

en: Edit query definition
he: ערוך הגדרת שאילתה

en: Customize metadata
he: התאם אישית מטא נתונים

en: Turn back into a saved question
he: להחזיר את השאלה השמורה

en: Select none
he: אל תבחר באף אחת מהאפשרויות

en: Select all
he: בחר הכל

en: By default "Site Url" is used in notification links, but can be overridden.
he: כברירת מחדל "כתובת אתר" משמשת בקישורי הודעה, אך ניתן לעקוף אותה.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP: {0}
he: שגיאה בעיבוד מקדים שאילתת מקור בעת החלת GTAP: {0}

en: Exception caught in :bigquery-cloud-sdk can-connect?
he: חריג שנתפס ב: Bigquery-Cloud-SDK Can-connect?

en: DB {0} had hardcoded dataset-id; changing to an inclusion pattern and updating table schemas
he: ל- DB {0} היה מזהה נתונים מקודד קשיח; שינוי לתבנית הכללה ועדכון סכמות טבלה

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase.
he: מזהה ייחודי שישמש בניתוח שלג, כדי לזהות מופע זה של מטאבייס.

en: This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
he: זוהי הגדרה ציבורית מכיוון שאירועי ניתוח מסוימים נשלחים לפני ההתקנה הראשונית.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events.
he: בוליאני מציין אם ניתן להשיג אספן שלג לקבלת אירועי ניתוח.

en: Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
he: יש להגדיר באמצעות משתנה סביבה בבדיקות ברוש ​​או במהלך פיתוח מקומי.

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow.
he: בוליאני מציין אם אירועי ניתוח נשלחים למגרש שלג.

en: True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
he: נכון אם מעקב אנונימי מופעל עבור מופע זה, ואספן שלג שלג זמין.

en: The URL of the Snowplow collector to send analytics events to.
he: כתובת האתר של אספן שלג לשלחת אירועי ניתוח אליהם.

en: Error sending Snowplow analytics event {0}
he: שגיאה בשליחת אירוע ניתוח של SnowPlow {0}

en: The approximate timestamp at which this instance of Metabase was created, for inclusion in analytics.
he: חותמת הזמן המשוערת בה נוצר מופע זה של מטאב, לצורך הכללה באנליטיקה.

en: Unverified due to edit
he: לא מאומת בגלל עריכה

en: Card {0} does not exist or does not have a valid query.
he: כרטיס {0} אינו קיים או שאין לו שאילתה תקפה.

en: You must have data permissions to add a parameter referencing the Table {0}.
he: עליכם לקבל הרשאות נתונים להוסיף פרמטר המתייחס לטבלה {0}.

en: No matching parameter with slug {0}. Found: {1}
he: אין פרמטר תואם עם שבלול {0}. נמצא: {1}

en: Could not invite user because email is not configured.
he: לא יכול היה להזמין משתמש מכיוון שדוא"ל אינו מוגדר.

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via dashboard subscriptions.
he: האם הצוות שלך משתמש בסלאק? אם כן, אתה יכול לשלוח עדכונים אוטומטיים באמצעות מנויים של לוח המחוונים.

en: invalid token
he: אסימון לא חוקי

en: Slack channel not found.
he: ערוץ רפוי לא נמצא.

en: channel not found
he: ערוץ לא נמצא

en: Unrecognized modal: {0}
he: מודאלי לא מוכר: {0}

en: Can't decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
he: לא ניתן לפענח ערך סודי עם mb_encryption_secret_key

en: Your database's IP address (e.g. 98.137.149.56) or its domain name (e.g. esc.mydatabase.com).
he: כתובת ה- IP של מסד הנתונים שלך (למשל 98.137.149.56) או שם הדומיין שלה (למשל esc.mydatabase.com).

en: username
he: שם משתמש

en: Use a secure connection (SSL)
he: השתמש בחיבור מאובטח (SSL)

en: Use an SSH tunnel
he: השתמש במנהרת SSH

en: Enable this ssh tunnel?
he: לאפשר מנהרת SSH זו?

en: SSH tunnel host
he: מארח מנהרת SSH

en: The hostname that you use to connect to connect to SSH tunnels.
he: שם המארח בו אתה משתמש כדי להתחבר כדי להתחבר למנהרות SSH.

en: SSH tunnel port
he: נמל מנהרת SSH

en: SSH tunnel username
he: שם משתמש של מנהרת SSH

en: The username you use to login to your SSH tunnel.
he: שם המשתמש בו אתה משתמש כדי להתחבר למנהרת ה- SSH שלך.

en: SSH tunnel password
he: סיסמת מנהרת SSH

en: SSH private key to connect to the tunnel
he: מפתח פרטי SSH להתחבר למנהרה

en: Paste the contents of an ssh private key here
he: הדבק כאן את התוכן של מפתח פרטי SSH

en: Passphrase for SSH private key
he: ביטוי סיסמה למפתח פרטי SSH

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter.
he: אנו מבצעים את השאילתה הבסיסית כאשר אתה חוקר נתונים באמצעות סיכום או פילטר.

en: This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
he: זה כברירת מחדל, אך אתה יכול לכבות אותו אם הביצועים איטיים.

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema.
he: זהו תהליך קל המשקל הבודק עדכונים לסכימה של מסד נתונים זה.

en: In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
he: ברוב המקרים, אתה צריך להיות בסדר להשאיר את הסנכרן הזה לסנכרון לפי שעה.

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase Cloud IP addresses:
he: אם בסיס הנתונים שלך עומד מאחורי חומת אש, יתכן שתצטרך לאפשר חיבורים מכתובות ה- IP של Metabase Cloud:

en: Error querying database {0} for current time: {1}
he: שגיאה בשאילתת מסד נתונים {0} לזמן הנוכחי: {1}

en: Error: multiple values specified for parameter; non-Field Filter parameters can only have one value.
he: שגיאה: ערכים מרובים שצוינו לפרמטר; פרמטרים של פילטר שאינם שדה יכולים להיות בעלי ערך אחד בלבד.

en: The local path relative to where Metabase is running from. Your string should not include the .mv.db extension.
he: הנתיב המקומי ביחס למקום ממנו פועל מטאבייס. המחרוזת שלך לא צריכה לכלול את סיומת ה- .mv.db.

en: SSL Mode
he: מצב SSL

en: SSL Root Certificate (PEM)
he: תעודת שורש SSL (PEM)

en: Authenticate client certificate?
he: לאמת תעודת לקוח?

en: SSL Client Certificate (PEM)
he: תעודת לקוח SSL (PEM)

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER or PKCS-12)
he: מפתח לקוח SSL (PKCS-8/DER או PKCS-12)

en: SSL Client Key Password
he: סיסמת מפתח לקוח SSL

en: Unable to substitute parameters: {0}
he: לא ניתן להחליף פרמטרים: {0}

en: Expected native source query to be a string, got: {0}
he: שאילתת המקור המקורית הצפויה תהיה מחרוזת, קיבלו: {0}

en: Expected native source query parameters to be sequential, got: {0}
he: פרמטרים של שאילתת מקור מקוריים צפויים להיות רצופים, מקבלים: {0}

en: No expression named {0} at this level of the query
he: אין ביטוי בשם {0} ברמה זו של השאילתה

en: Error compiling :field clause: {0}
he: שגיאה בהרכבה: סעיף שדה: {0}

en: Warning: Driver {0} is using {1}. This method was deprecated in {2} and will be removed in a future release.
he: אזהרה: מנהל התקן {0} משתמש ב {1}. שיטה זו הושלמה ב- {2} והיא תוסר במהדורה עתידית.

en: Error setting connection to autoCommit false
he: שגיאה הגדרת חיבור ל- AutoCommit False

en: Error setting prepared statement fetch size to fetch-size
he: הגדרת שגיאה הצהרה מוכנה הגדרת גודל להביא גודל

en: Error setting statement fetch size to fetch-size
he: שגיאה הגדרת הצהרה הגדרת גודל הגודל לגודל

en: Error executing query: {0}
he: שגיאה בביצוע שאילתה: {0}

en: Local file path
he: נתיב קבצים מקומי

en: Uploaded file path
he: נתיב קובץ שהועלה

en: File path
he: נתיב קובץ

en: Error invoking getter for connection property {0}
he: שגיאה בהפעלת Getter עבור נכס חיבור {0}

en: Only these...
he: רק אלה ...

en: All except...
he: הכל חוץ ...

en: Comma separated names of {0} that <strong>should</strong> appear in Metabase
he: שמות מופרדים בפסיקים של {0} ש <strong> צריך </strong> להופיע במטאבייס

en: You can use patterns like <strong>auth*</strong> to match multiple {0}
he: אתה יכול להשתמש בתבניות כמו <strong> Auth*</strong> כדי להתאים למספר {0}

en: Comma separated names of {0} that <strong>should NOT</strong> appear in Metabase
he: שמות מופרדים בפסיקים של {0} ש <strong> לא צריך להופיע במטאבייס

en: Your Slack connection stopped working
he: החיבור הרפי שלך הפסיק לעבוד

en: Client ID for Google Sign-In. If this is set, Google Sign-In is considered to be enabled.
he: מזהה לקוח עבור כניסה של גוגל. אם זה מוגדר, כניסה של Google נחשבת כמופעלת.

en: Invalid Google Sign-In Client ID: must end with ".apps.googleusercontent.com"
he: מזהה לקוח לא חוקי של גוגל: חייב להסתיים עם ". Apps.googleuserContent.com"

en: Invalid Google Sign-In token.
he: אסימון כניסה של גוגל לא חוקי.

en: Google Sign-In token appears to be incorrect.
he: נראה כי Google Sign-In token אינו נכון.

en: Successfully authenticated Google Sign-In token for: {0} {1}
he: אימות בהצלחה אסימון כניסה של Google עבור: {0} {1}

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot.
he: אסימון API של Slack Slack הוצב לחיבור Bot Slack Bot.

en: Please use a new Slack app integration instead.
he: אנא השתמש במקום זאת בשילוב אפליקציות חדש של Slack.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app.
he: אסימון OAuth של משתמש BOT לחיבור אפליקציית Metabase Slack.

en: This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
he: יש להשתמש בזה לכל שילובי הסלאק החדשים החל במטאסיי v0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid.
he: אם אסימון אפליקציית Slack הנוכחית, אם מוגדר, תקף.

en: Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
he: הגדר 'שווא' אם בקשת ממשק API של Slack מחזירה שגיאת Auth.

en: The name of the channel to which Metabase files should be initially uploaded
he: תחילה יש להעלות את שם הערוץ אליו יש להעלות קבצי מטאבייס

en: 🔒 Your Slack authorization token is invalid or has been revoked. Please update your integration in Admin Settings -> Slack.
he: אסימון הרשאת הסלאק שלך אינו חוקי או שבוטל. אנא עדכן את האינטגרציה שלך בהגדרות הניהול -> Slack.

en: Slack channel named `{0}` is missing!
he: ערוץ Slack בשם `{0}` חסר!

en: The channel is used for storing images that are included in dashboard subscriptions.
he: הערוץ משמש לאחסון תמונות הכלולות במנויים של לוח המחוונים.

en: You do not have curate permissions for this Collection.
he: אין לך הרשאות אוצר לאוסף זה.

en: Dashboard {0} does not have a DashboardCard with ID {1}
he: לוח המחוונים {0} אין כרטיסי לוח עם ID {1}

en: Deleting secret ID {0} from app DB because the owning database ({1}) is being deleted
he: מחיקת מזהה סודי {0} מ- App DB מכיוון שמסד הנתונים הבעלות ({1}) נמחק

en: Invalid value for Field column {0}: {1} is not a descendant of any of these types: {2}
he: ערך לא חוקי עבור עמודת שדה {0}: {1} אינו צאצא של אף אחד מהסוגים האלה: {2}

en: Can''t use block permissions without having the advanced-permissions premium feature
he: לא יכול להשתמש בהרשאות לחסום מבלי לקבל את תכונת הפרימיום המתקדמת-פליטות

en: User {0} does not exist.
he: משתמש {0} אינו קיים.

en: Wrong email address for User {0}.
he: כתובת דוא"ל שגויה עבור משתמש {0}.

en: Secret ID {0}
he: מזהה סודי {0}

en: File path for {0}
he: נתיב קובץ עבור {0}

en: Path
he: נָתִיב

en: {0} points to non-existent file: {1}
he: {0} מצביע על קובץ שאינו קיים: {1}

en: {0} (a local file path) cannot be used in Metabase hosted environment
he: {0} (נתיב קובץ מקומי) לא ניתן להשתמש בסביבה המתארחת של מטאבייס

en: Error parsing Setting {0}: {1}
he: הגדרת ניתוח שגיאה {0}: {1}

en: Site-wide values are not allowed for Setting {0}
he: ערכים ברחבי האתר אינם מורשים להגדרת {0}

en: Setting {0} is deprecated as of Metabase {1} and may be removed in a future version.
he: הגדרת {0} מיושמת החל מ- Metabase {1} ויכולה להיות מוסרת בגרסה עתידית.

en: Setting name ''{0}'' is retired; use a different name instead
he: הגדרת שם '' {0} '' היא בדימוס; השתמש בשם אחר במקום זאת

en: Boolean indicating whether analytics data should be sent to Google Analytics on the frontend
he: בוליאני מציין אם יש לשלוח נתוני ניתוח ל- Google Analytics בחזית

en: Metabase version for which a notice about usage of deprecated features has been shown.
he: גרסת מטאבייס שלגביה הוצגה הודעה על שימוש בתכונות שלא הושלמו.

en: Whether or not to display a message about pinning dashboards. It will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
he: בין אם להציג הודעה על הצמדת לוח מחוונים או לא. זה יוסתר גם אם מוצמדות לוחות מחוונים כלשהם. מנהלים עשויים להסתיר זאת כדי להפנות משתמשים לתוכן טוב יותר מאשר נתונים גולמיים

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
he: זה ישפיע על דברים כמו קיבוץ לפי שבוע או סינון בשאילתות GUI.

en: It won''t affect most SQL queries,
he: זה לא ישפיע על רוב שאילתות ה- SQL,

en:  although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
he:  אם כי הוא משמש להגדרת משתנה ההפעלה של Week_Start בפתית שלג.

en: Error fetching Metabase Cloud gateway IP addresses:
he: שגיאה בכתובות IP של שער הענן של Metabase Gateway:

en: Metabase Cloud gateway IP addresses, to configure connections to DBs behind firewalls
he: Metabase Cloud Gateway כתובות IP, כדי להגדיר חיבורים ל- DBS מאחורי חומות אש

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added.
he: האם יש להציג מודל מבוא לאחר הוספת חיבור מסד הנתונים הבא.

en: Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
he: ברירת מחדל ל- FALSE אם כל מסד נתונים שאינו מפתח ברירת מחדל כבר סיים את הסנכרון למופע זה.

en: Alert: {0} has {1}
he: התראה: {0} יש {1}

en: Nothing to compare to.
he: אין מה להשוות אליו.

en: Invalid parameter type {0} for parameter {1}. Parameter type must be one of: {2}
he: סוג פרמטר לא חוקי {0} לפרמטר {1}. סוג הפרמטר חייב להיות אחד של: {2}

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag named {1}.
he: פרמטר לא חוקי: לכרטיס {0} אין תג תבנית בשם {1}.

en: Unable to resolve invalid query parameter: parameter is missing :id
he: לא ניתן לפתור פרמטר שאילתה לא חוקי: פרמטר חסר: id

en: Dashboard does not have a parameter with ID {0}.
he: לוח המחוונים אין פרמטר עם ID {0}.

en: Query: {0}
he: שאילתה: {0}

en: Error determining expected columns for query: {0}
he: שגיאה בקביעת העמודות הצפויות לשאילתה: {0}

en: Nested queries are disabled
he: שאילתות מקוננות מושבתות

en: Bad :field clause {0} for field {1} at {2}: clause should have a :join-alias.
he: רע: סעיף שדה {0} לשדה {1} ב {2}: סעיף צריך להיות: join-alias.

en: Guessing join {0}
he: ניחוש הצטרף {0}

en: Unable to infer an appropriate join. Query may not work as expected.
he: לא ניתן להסיק הצטרפות מתאימה. שאילתה עשויה לא לעבוד כצפוי.

en: Error resolving Fields in query: {0}
he: שגיאה בפתרון שדות בשאילתה: {0}

en: Warning: clause {0} does not match a column in the source query. Attempting to correct this to {1}
he: אזהרה: סעיף {0} אינו תואם טור בשאילתת המקור. ניסיון לתקן זאת ל- {1}

en: Warning: clause {0} refers to a Field that may not be present in the source query. Query may not work as expected. Found: {1}
he: אזהרה: סעיף {0} מתייחס לשדה שאולי אינו נוכח בשאילתת המקור. שאילתה עשויה לא לעבוד כצפוי. נמצא: {1}

en: Expected :aggregation-options clause, got {0}
he: צפוי: סעיף אגרגציה, קיבלו {0}

en: Cannot determine the source table or query for Field clause {0}
he: לא ניתן לקבוע את טבלת המקור או השאילתה לסעיף שדה {0}

en: Aggregation does not exist at index {0}
he: הצבירה אינה קיימת באינדקס {0}

en: No expression named {0}
he: אין ביטוי בשם {0}

en: Sample database DB file ''{0}'' cannot be found.
he: לא ניתן למצוא קובץ DB מסד נתונים לדוגמא '' {0} ''.

en: Loading sample database
he: טעינת מסד נתונים לדוגמא

en: Failed to load sample database
he: נכשל טוען מסד נתונים לדוגמא

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is served over an insecure connection. Some browsers will reject cookies under these conditions.
he: SameSepe של Session Cookie מוגדר ל"אף אחד ", אך האתר מוגש על חיבור חסר ביטחון. חלק מהדפדפנים ידחו עוגיות בתנאים אלה.

en: Login request is missing device ID information
he: בקשת ההתחברות חסרה מידע על מזהה מכשיר

en: Cannot decrypt encrypted {0}. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
he: לא ניתן לפענח את הצפנה {0}. האם שינית או שכחת להגדיר mb_encryption_secret_key?

en: test Setting
he: הגדרת מבחן

en: A retired setting name
he: שם הגדרה בדימוס

en: Your license is active!
he: הרישיון שלך פעיל!

en: This token doesn't seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working.
he: נראה כי האסימון הזה לא תקף. בדוק אותו שוב, ואז צור קשר עם תמיכה אם אתה חושב שזה אמור לעבוד.

en: We're having trouble validating your token. Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers.
he: אנו מתקשים לאמת את האסימון שלך. אנא בדוק שוב כי המופע שלך יכול להתחבר לשרתים של Metabase.

en: Unexpected expression
he: ביטוי בלתי צפוי

en: Invalid node type
he: סוג צומת לא חוקי

en: Invalid number format
he: פורמט מספר לא חוקי

en: Expected expression
he: ביטוי צפוי

en: Slack Bot User OAuth Token
he: אסימון Oauth של משתמש סלאק

en: Slack channel name
he: שם ערוץ רפוי

en: Unexpected token "{0}"
he: אסימון בלתי צפוי "{0}"

en: Reached max number of iterations
he: הגיע למספר המקסימום של איטרציות

en: Unexpected token
he: אסימון לא צפוי

en: Sign in with SSO
he: היכנס עם SSO

en: Bought a license to unlock advanced functionality? Please enter it below.
he: קנית רישיון לפתיחת פונקציונליות מתקדמת? אנא הכנס אותו למטה.

en: Your license isn’t valid anymore. If you have a new license, please
    enter it below, otherwise please contact {0}
he: הרישיון שלך כבר לא תקף. אם יש לך רישיון חדש, בבקשה
     הזן אותו למטה, אחרת אנא צור קשר עם {0}

en: Your trial ends in {0} days. If you already have a license, please enter it below.
he: הניסיון שלך מסתיים בימים {0}. אם כבר יש לך רישיון, אנא הזן אותו למטה.

en: Your license is active until {0}! Hope you’re enjoying it.
he: הרישיון שלך פעיל עד {0}! מקווה שאתה נהנה מזה.

en: Billing
he: חיוב

en: Manage your Cloud account, including billing preferences, in your Metabase Store account.
he: נהל את חשבון הענן שלך, כולל העדפות חיוב, בחשבון חנות Metabase שלך.

en: To manage your billing preferences, please email {0}
he: לניהול העדפות החיוב שלך, אנא שלח דוא"ל {0}

en: This driver will be removed in a future release.
he: נהג זה יוסר במהדורה עתידית.

en: We recommend you upgrade to the {0}.
he: אנו ממליצים לך לשדרג ל- {0}.

en: This is our new {0} driver.
he: זהו מנהל ההתקן החדש שלנו {0}.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in a future release.
he: הנהג הזקן הוטל על ידי הוצאתו ויוסר בהודעה עתידית.

en: If you really need to use it, you can {0}.
he: אם אתה באמת צריך להשתמש בו, אתה יכול {0}.

en: Need help connecting?
he: זקוק לעזרה בחיבור?

en: Check out documentation for step-by-step directions on how to connect to your database.
he: עיין בתיעוד לקבלת הוראות שלב אחר שלב כיצד להתחבר למסד הנתונים שלך.

en: Docs weren't enough? {0}
he: מסמכים לא הספיקו? {0}

en: {0} column | {0} columns
he[0]: {0} עמודה
he[1]: {0} עמודות

en: We're taking a look at your database!
he: אנו מסתכלים על בסיס הנתונים שלך!

en: You’ll be able to use individual tables as they finish syncing.
he: תוכל להשתמש בטבלאות בודדות עם סיום הסנכרון.

en: In the meantime, you can take a look at the {0} if you want to get a head start. Want to explore?
he: בינתיים, אתה יכול להסתכל על ה- {0} אם אתה רוצה להתחיל התחלה. רוצה לחקור?

en: Sample Database
he: מסד נתונים לדוגמא

en: Have a look around your Metabase in the meantime if you want to get a head start.
he: התבונן סביב המטביל שלך בינתיים אם אתה רוצה להתחיל בראש.

en: Explore sample data
he: חקור נתוני מדגם

en: SQL snippets
he: קטעי SQL

en: reference the results of another saved question
he: התייחס לתוצאות של שאלה נשמרת אחרת

en: Variables in models aren't supported yet
he: משתנים בדגמים עדיין לא נתמכים

en: To solve this, just remove the variables in this question and try again. (It's okay to use {0} or {1} in your query.)
he: כדי לפתור זאת, פשוט הסר את המשתנים בשאלה זו ונסה שוב. (זה בסדר להשתמש ב {0} או {1} בשאילתה שלך.)

en: Back to sign in
he: חזרה להכנס

en: Please contact an administrator to have them reset your password.
he: אנא צור קשר עם מנהל מערכת כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: All done!
he: הכל בוצע!

en: Awesome, you've successfully updated your password.
he: מדהים, עדכנת בהצלחה את הסיסמה שלך.

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can request a new reset email.
he: מסיבות אבטחה, קישורי איפוס הסיסמה פוגו לאחר זמן מה. אם אתה עדיין צריך לאפס את הסיסמה שלך, אתה יכול לבקש דוא"ל לאפס חדש.

en: Request a new reset email
he: בקש דוא"ל לאיפוס חדש

en: Connected to these tables
he: מחובר לטבלאות אלה

en: Are you ready to start exploring your data? Add it below.
he: האם אתה מוכן להתחיל לחקור את הנתונים שלך? הוסף אותו למטה.

en: Not ready? Skip and play around with our Sample Database.
he: לא מוכן? דלג ושיחק עם מסד הנתונים לדוגמא שלנו.

en: Need help connecting to your data?
he: זקוק לעזרה בחיבור לנתונים שלך?

en: Invite a teammate. We’ll make them an admin so they can configure your database. You can always change this later on.
he: הזמן חבר לקבוצה. אנו נהפוך אותם למנהל כדי שיוכלו להגדיר את מסד הנתונים שלך. אתה תמיד יכול לשנות זאת בהמשך.

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: I'll invite a teammate to connect the database
he: אני אזמין חבר לקבוצה לחבר את מסד הנתונים

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about product usage.
he: על מנת לעזור לנו לשפר את המטביל, ברצוננו לאסוף נתונים מסוימים על שימוש במוצרים.

en: Here's a full list of what we track and why.
he: הנה רשימה מלאה של מה שאנחנו עוקבים אחריה ומדוע.

en: Finish
he: סיים

en: Finishing…
he: מסיים ...

en: Setup section
he: קטע הגדרה

en: Looks like everything is working.
he: נראה שהכל עובד.

en: We know you’ve already created one of these.
he: אנו יודעים שכבר יצרת אחד כזה.

en: We like to keep billing and product accounts separate so that you don’t have to share logins.
he: אנו רוצים לשמור על חשבונות חיוב וחשבונות מוצרים כדי שלא תצטרך לשתף כניסות.

en: Error syncing
he: סנכרון שגיאות

en: Done!
he: בוצע!

en: Syncing…
he: סנכרון ...

en: Sync failed
he: סנכרון נכשל

en: Syncing completed
he: סנכרון הושלם

en: Syncing tables…
he: סנכרון שולחנות ...

en: You’re using a {0} and a {1} which are now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {2}.
he: אתה משתמש ב- {0} וב- {1} אשר כעת הושלמו ויוסרו במהדורה הבאה. אנו ממליצים לך {2}.

en: Database driver
he: מנהל התקן מסד נתונים

en: Slack bot integration
he: שילוב בוט רפוי

en: upgrade
he: שדרוג

en: Your Slack bot was deprecated but is still working. We recommend you delete the existing connection and {0}.
he: הבוט הרפי שלך הושקע אך עדיין עובד. אנו ממליצים למחוק את החיבור הקיים ו- {0}.

en: upgrade to Slack Apps
he: שדרג לאפליקציות Slack

en: You’re using a {0} which is now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {1}.
he: אתה משתמש ב- {0} שנמצא כעת כמי שמוצא ויוסר במהדורה הבאה. אנו ממליצים לך {1}.

en: Our Premium Embedding product has been discontinued, but if you already have a license you can activate it here. You’ll continue to receive support for the duration of your license.
he: מוצר הטמעת הפרמיה שלנו הופסק, אך אם כבר יש לך רישיון אתה יכול להפעיל אותו כאן. תמשיך לקבל תמיכה למשך הרישיון שלך.

en: Your Premium Embedding license isn’t valid anymore. {0}
he: רישיון הטמעת הפרמיה שלך כבר לא תקף. {0}

en: Explore our paid plans.
he: חקור את התוכניות בתשלום שלנו.

en: Your Premium Embedding license is active until {0}.
he: רישיון הטמעת הפרמיה שלך פעיל עד {0}.

en: Enter the token you bought from the Metabase Store below.
he: הזן את האסימון שקנית מחנות Metabase למטה.

en: Looking to remove the “Powered by Metabase” logo, customize colors
    and make it your own? {0}
he: מחפש להסיר את הלוגו 'מופעל על ידי מטאבייס', להתאים אישית צבעים
     ולהפוך אותו לשלך? {0}

en: Are you sure you want to delete your Slack App?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את אפליקציית Slack שלך?

en: Deleting…
he: מחיקה ...

en: Deleting failed
he: המחיקה נכשלה

en: Deleted
he: נמחק

en: Doing this may stop your dashboard subscriptions from appearing in Slack until a new connection is set up.
he: פעולה זו עשויה למנוע את המנויים של לוח המחוונים שלך להופיע ב- Slack עד להגדרת חיבור חדש.

en: Are you sure you want to delete your Slack App integration?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את שילוב האפליקציות Slack שלך?

en: invite another teammate
he: הזמן חבר לקבוצה אחר

en: invite a teammate
he: הזמן חבר לקבוצה

en: Connect your data to get the most out of Metabase
he: חבר את הנתונים שלך כדי להפיק את המרב ממטאבייס

en: If you need help, you can {0} or {1}.
he: אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול {0} או {1}.

en: check out our setup guides
he: בדוק את מדריכי ההתקנה שלנו

en: Add my data
he: הוסף את הנתונים שלי

en: Your teams’ most important dashboards go here
he: לוחות המחוונים החשובים ביותר של הצוותים שלך הולכים לכאן

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone.
he: סיכה לוחות מחוונים ב- {0} כדי להופיע במרחב הזה לכולם.

en: Try these x-rays based on your data
he: נסה צילומי רנטגן אלה על סמך הנתונים שלך

en: Looking for more?
he: מחפש עוד?

en: You can get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers with {0}
he: אתה יכול לקבל תמיכה בעדיפות, כלים נוספים שיעזרו לך לשתף את התובנות שלך עם הצוותים שלך ואפשרויות עוצמתיות שיעזרו לך ליצור חוויות נתונים חלקות ואינטראקטיביות עבור הלקוחות שלך עם {0}

en: our other paid plans.
he: התוכניות האחרות בתשלום שלנו.

en: Have a Premium Embedding license?
he: יש לך רישיון הטמעת פרמיה?

en: Activate it here.
he: הפעל אותו כאן.

en: Use the tab key to navigate through settings and columns.
he: השתמש במפתח TAB כדי לנווט דרך הגדרות ועמודות.

en: Metabase is open source and will be free forever – but by upgrading you can have priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
he: Metabase הוא קוד פתוח ויהיה בחינם לנצח - אך על ידי שדרוג אתה יכול לקבל תמיכה בעדיפות, כלים נוספים שיעזרו לך לשתף את התובנות שלך עם הצוותים שלך ואפשרויות עוצמתיות שיעזרו לך ליצור חוויות נתונים אינטראקטיביות חלקות עבור הלקוחות שלך.

en: Want to know more?
he: רוצה לדעת יותר?

en: Explore our paid plans
he: חקור את התוכניות בתשלום שלנו

en: Check out our docs on how to connect to Slack.
he: בדוק את המסמכים שלנו כיצד להתחבר לסלאק.

en: Slack bot is working.
he: Bot Bot עובד.

en: Slack bot is not working.
he: Bot Slack לא עובד.

en: Slack app is working
he: אפליקציית Slack עובדת

en: Slack app is not working.
he: אפליקציית Slack לא עובדת.

en: Metabase on Slack
he: מטאבייס על סלאק

en: Need help? {0}.
he: זקוק לעזרה? {0}.

en: See our docs
he: ראה את המסמכים שלנו

en: Delete Slack App
he: מחק אפליקציית Slack

en: Finally, open Slack, create a public channel and enter its name below.
he: לבסוף, פתח את Slack, צור ערוץ ציבורי והזן את שמו למטה.

en: We'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions.
he: נעלה כאן תרשימים ושולחנות לפני שנשלח מנויים של לוח המחוונים.

en: We recommend you {0}, see the instructions below:
he: אנו ממליצים לך {0}, עיין בהוראות להלן:

en: Bring the power of Metabase to your Slack #channels.
he: הביאו את הכוח של מטאבייס לערוצי הסלאק שלכם.

en: Follow these steps to connect to Slack:
he: בצע את הצעדים הבאים כדי להתחבר לסלאק:

en: 1. Create your Slack App
he: 1. צור את אפליקציית Slack שלך

en: To create your Metabase integration on Slack you’ll need to set up some things.
he: כדי ליצור את שילוב ה- Metabase שלך ​​ב- Slack תצטרך להגדיר כמה דברים.

en: First, go to {0}, hit “{1}” and pick “{2}”
he: ראשית, עבור אל {0}, לחץ על "{1}" ובחר "{2}"

en: Slack Apps
he: אפליקציות רפויות

en: Create New App
he: צור אפליקציה חדשה

en: From an app manifest.
he: מניפוי אפליקציה.

en: 2. Copy the Metabase manifest
he: 2. העתק את מניפוי המטבס

en: Select your workspace and then copy our {0} below and paste it in to create the app. In the following screen, click “{1}” and authorize it.
he: בחר את סביבת העבודה שלך ואז העתק את {0} למטה והדבק אותו כדי ליצור את האפליקציה. במסך הבא, לחץ על "{1}" ואשר לו.

en: Slack Manifest
he: המניפסט של סלאק

en: Install to workspace
he: התקן לסביבת עבודה

en: Copy
he: עותק

en: 3. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
he: 3. הפעל את אסימון OAuth וצור ערוץ Slack חדש

en: Click on "{0}" in the sidebar, copy the “{1}” and paste it here.
he: לחץ על "{0}" בסרגל הצד, העתק את "{1}" והדבק אותו כאן.

en: OAuth and Permissions
he: Oauth והרשאות

en: Bot User OAuth Token
he: אסימון OAuth של Bot משתמש

en: Every column has a type, a description, and a friendly name. Nice!
he: לכל טור יש סוג, תיאור ושם ידידותי. נֶחְמָד!

en: Most
he: רוב

en: Some
he: כמה

en: Many
he: רב

en: {0} columns are missing a column type, description, or friendly name.
he: {0} עמודות חסרות סוג עמודות, תיאור או שם ידידותי.

en: Adding metadata makes it easier for your team to explore this data.
he: הוספת מטא נתונים מקלה על הצוות שלך לחקור נתונים אלה.

en: Simplify your schema with Models
he: פשט את הסכימה שלך עם דגמים

en: To pick some data, you'll need to add some first
he: כדי לבחור נתונים, תצטרך להוסיף כמה תחילה

en: Create models to make it easier for your team to explore.
he: צור דגמים כדי להקל על הצוות שלך לחקור.

en: Instead of having your end users wade through your complex raw data, you can create custom models that are easy to find, understand, and explore.
he: במקום שהמשתמשים בקצה שלך ישתדבו בנתונים הגולמיים המורכבים שלך, אתה יכול ליצור דגמים מותאמים אישית שקל למצוא, להבין ולחקור.

en: Learn how
he: ללמוד איך

en: Enable this SSH tunnel?
he: לאפשר מנהרת SSH זו?

en: The hostname that you use to connect to SSH tunnels.
he: שם המארח בו אתה משתמש כדי להתחבר למנהרות SSH.

en: Paste the contents of an SSH private key here
he: הדבק כאן את התוכן של מפתח פרטי SSH

en: Allow using a saved question or Model as the source for other queries?
he: לאפשר להשתמש בשאלה או מודל נשמר כמקור לשאילתות אחרות?

en: Pulse card query error
he: שגיאת שאילתת כרטיסי דופק

en: There was a problem with this question.
he: הייתה בעיה בשאלה זו.

en: See our docs for step-by-step directions on how to connect your database.
he: עיין במסמכים שלנו לכיוונים שלב אחר שלב כיצד לחבר את בסיס הנתונים שלך.

en: You've updated your password.
he: עדכנת את הסיסמה שלך.

en: A question
he: שאלה

en: A dashboard
he: לוח מחוונים

en: A model
he: מודל

en: Save your questions, dashboards, and models in collections — and pin them to feature them at the top.
he: שמור את השאלות, לוח המחוונים והדגמים שלך באוספים - והצמיד אותן כדי להציג אותן בחלקו העליון.

en: Useful data
he: נתונים שימושיים

en: Start new explorations here
he: התחל חקירות חדשות כאן

en: Start new explorations about {0} here
he: התחל חקירות חדשות על {0} כאן

en: Show fewer options
he: הראה פחות אפשרויות

en: Unpin
he: לְהוֹצִיא סִיכָּה

en: Pin this
he: הצמד את זה

en: License and Billing
he: רישיון וחיוב

en: edited the metadata
he: ערכה את המטא נתונים

en: Copy of
he: עותק של

en: The /api/setup route can only be used to create the first user, however a user currently exists.
he: ניתן להשתמש בנתיב /API /ההתקנה רק כדי ליצור את המשתמש הראשון, אולם משתמש קיים כרגע.

en: Maximum number of rows to return specifically on :rows type queries via the API.
he: המספר המרבי של השורות שיחזרו באופן ספציפי: שאילתות מסוג שורות באמצעות ה- API.

en: Downloads of native queries are only allowed if a group has download permissions for the entire database.
he: הורדות של שאילתות מקוריות מותרות רק אם לקבוצה יש הרשאות להורדה לכל בסיס הנתונים.

en: Manage data model
he: ניהול מודל נתונים

en: Star
he: כוכב

en: Balloons
he: בלונים

en: Mail
he: דוֹאַר

en: Bell
he: פַּעֲמוֹן

en: {0} events
he: {0} אירועים

en: Data model access requires full data access.
he: גישה למודל נתונים דורשת גישה מלאה לנתונים.

en: You're allowed to download up to 10,000 row.
he: מותר לך להוריד עד 10,000 שורה.

en: Manage database
he: ניהול מסד נתונים

en: Unbinned
he: לא מסודר

en: Invalid template tag "{0}"
he: תג תבנית לא חוקי "{0}"

en: The variable "{0}" needs to be mapped to a field.
he: יש למפות את המשתנה "{0}" לשדה.

en: Don't bin
he: אל תפס

en: Invalid template tag: {0}
he: תג תבנית לא חוקי: {0}

en: Settings access
he: גישה להגדרות

en: This grants access to Tools, Audit, and Troubleshooting
he: זה מעניק גישה לכלים, ביקורת ופתרון בעיות

en: Subscriptions and Alerts
he: מנויים והתראות

en: Manage database access requires full data access.
he: ניהול גישה למסד נתונים דורש גישה לנתונים מלאים.

en: Download results access requires full data access.
he: הורדת תוצאות הגישה דורשת גישה מלאה לנתונים.

en: 10 thousand rows
he: 10 אלף שורות

en: 1 million rows
he: מיליון שורות

en: Application
he: יישום

en: Hide error details
he: הסתר פרטי שגיאה

en: Metabot
he: מטבוט

en: Delete {0}?
he: למחוק {0}?

en: This is a community-developed driver and not supported by Metabase.
he: זהו דרייבר המפותח בקהילה ולא נתמך על ידי מטאבייס.

en: This is a partner-developed driver. Though Metabase can’t provide support for it, if you need help you can contact the fine folks at
he: זהו דרייבר המפותח על ידי שותף. מטאבייס לא יכול לספק תמיכה לכך, אם אתה זקוק לעזרה אתה יכול ליצור קשר עם האנשים הטובים בכתובת

en: Turn on
he: להדליק

en: Open sidebar
he: פתיחת סרגל צד

en: Edit variables
he: ערוך משתנים

en: Updated event
he: אירוע מעודכן

en: Add time
he: הוסף זמן

en: Select a file
he: בחר קובץ

en: Hours
he: שעה (ות

en: Minutes
he: דקות

en: Remove time
he: הסר את הזמן

en: Add your own data
he: הוסף נתונים משלך

en: Something's wrong with your question
he: משהו לא בסדר בשאלתך

en: Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
he: עכשיו נכיר אותך, התחבר לנתונים שלך ונתחיל למצוא לך כמה תשובות!

en: Edit event
he: ערוך אירוע

en: Archive event
he: אירוע ארכיב

en: New event timeline
he: ציר זמן חדש לאירוע

en: Edit event timeline
he: ערוך ציר זמן לאירוע

en: Archive timeline and all events
he: ציר זמן ארכיב וכל האירועים

en: New event
he: אירוע חדש

en: Created event
he: אירוע נוצר

en: Get more control
he: קבל יותר שליטה

en: {0} and disable download results, control access to the data model, ${ 1 }.
he: {0} והשבית תוצאות הורדה, שליטה בגישה למודל הנתונים, $ {1}.

en: Upgrade to Pro or Enterprise
he: שדרג ל- Pro או Enterprise

en: Hey there, {0}
he: היי שם, {0}

en: How's it going, {0}?
he: איך זה הולך, {0}?

en: Greetings, {0}
he: ברכות, {0}

en: Good to see you, {0}
he: טוב לראות אותך, {0}

en: Metabase tips
he: טיפים למטבס

en: Here are some popular items
he: להלן כמה פריטים פופולריים

en: Here are some popular tables
he: להלן כמה שולחנות פופולריים

en: Here are some popular questions
he: להלן כמה שאלות פופולריות

en: Here are some popular models
he: להלן כמה דגמים פופולריים

en: Here are some popular dashboards
he: להלן כמה לוחות מחוונים פופולריים

en: Pick up where you left off
he: הרם איפה שהפסקת

en: Try out these sample x-rays to see what Metabase can do.
he: נסה את צילומי הרנטגן לדוגמא אלה כדי לראות מה מטאבייס יכול לעשות.

en: Here are some explorations of the
he: להלן כמה חקירות של

en: schema in
he: סכימה ב

en: Here are some explorations of
he: להלן כמה חקירות של

en: A look at
he: מבט על

en: A summary of
he: סיכום של

en: A glance at
he: מבט אל

en: Some insights about
he: כמה תובנות לגבי

en: Remove bookmark
he: הסר סימניה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Past
he: עבר

en: Exclude...
he: לא לכלול ...

en: Events between {0} and {1}
he: אירועים בין {0} ל- {1}

en: Events
he: אירועים

en: Move event
he: העבר אירוע

en: Unarchive event
he: אירוע לא ארכיבי

en: Delete event
he: מחק אירוע

en: {0} added this on {1}
he: {0} הוסיף זאת ב- {1}

en: Added on {0}
he: נוסף ב- {0}

en: The Mesozoic era
he: התקופה המזוזואית

en: No timelines found
he: לא נמצא קווי זמן

en: No events found
he: לא נמצאו אירועים

en: Archived events
he: אירועים בארכיון

en: Search for an event
he: חפש אירוע

en: Add an event
he: הוסף אירוע

en: New timeline
he: ציר זמן חדש

en: Edit timeline details
he: ערוך פרטי ציר זמן

en: Move timeline
he: העבר את ציר הזמן

en: View archived events
he: צפה באירועים בארכיון

en: View archived timelines
he: צפה בקווי זמן בארכיון

en: Launch of v2.0
he: השקת v2.0

en: Add events to Metabase to show important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
he: הוסף אירועים למטאבייס כדי להציג אבני דרך חשובות, השקות או כל דבר אחר, ממש לצד הנתונים שלך.

en: Events in Metabase let you see important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
he: אירועים במטאבייס מאפשרים לך לראות אבני דרך חשובות, השקות או כל דבר אחר, ממש לצד הנתונים שלך.

en: {0} event | {0} events
he[0]: {0} אירוע
he[1]: {0} אירועים

en: Unarchive timeline
he: ציר זמן לא ארכיבי

en: Delete timeline
he: מחק ציר זמן

en: Archived timelines
he: צירי זמן בארכיון

en: Move {0}
he: העבר {0}

en: Add events to Metabase to show helpful context alongside your data.
he: הוסף אירועים למטאבייס כדי להציג הקשר מועיל לצד הנתונים שלך.

en: Events in Metabase let you see helpful context alongside your data.
he: אירועים במטאבייס מאפשרים לך לראות הקשר מועיל לצד הנתונים שלך.

en: Original schema
he: סכימה מקורית

en: Click the button below to begin creating your Slack App using the Metabase configuration.
he: לחץ על הכפתור למטה כדי להתחיל ליצור את אפליקציית Slack שלך באמצעות תצורת המטבס.

en: Once created, click “{0}” to authorize it.
he: לאחר שנוצר, לחץ על "{0}" כדי לאשר אותו.

en: 2. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
he: 2. הפעל את אסימון OAuth וצור ערוץ Slack חדש

en: Last 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Last 30 Days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last 3 Months
he: 3 החודשים האחרונים

en: Last 12 Months
he: 12 החודשים האחרונים

en: Specific dates...
he: תאריכים ספציפיים ...

en: Relative dates...
he: תאריכים יחסית ...

en: Days of the week...
he: ימי השבוע...

en: Months of the year...
he: חודשי השנה...

en: Quarters of the year...
he: רבעי השנה ...

en: Hours of the day...
he: שעות היום ...

en: Is not empty
he: אינו ריק

en: Select none...
he: אל תבחר באף אחת מהאפשרויות...

en: Select all...
he: בחר הכל...

en: Right now, this is {0}
he: כרגע זה {0}

en: Right now, this is {0} - {1}
he: כרגע זה {0} - {1}

en: Starting from...
he: התחיל מ...

en: Starting from
he: התחיל מ

en: 0/{0} loaded
he: 0/{0} טעון

en: Your dashboard is ready
he: לוח המחוונים שלך מוכן

en: Doing Science...
he: עושה מדע ...

en: Still Here...
he: עדיין פה...

en: Your question is ready!
he: השאלה שלך מוכנה!

en: You can customize filter values for each subscription with paid plans.
he: אתה יכול להתאים אישית ערכי פילטר עבור כל מנוי עם תוכניות בתשלום.

en: Get Help
he: תקבל עזרה

en: Resources and support
he: משאבים ותמיכה

en: Remove from bookmarks
he: הסר מסימניות

en: Bookmark
he: סימניה

en: event
he: מִקרֶה

en: archived
he: נשבר

en: unarchived
he: לא ארכיט

en: Product releases
he: שחרור מוצרים

en: Default icon
he: סמל ברירת מחדל

en: timeline
he: ציר זמן

en: Event name
he: שם אירוע

en: Product launch
he: השקת מוצר

en: Markdown supported
he: נתמך Markdown

en: Add links and formatting via markdown
he: הוסף קישורים ועיצוב באמצעות Markdown

en: Icon
he: אייקון

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Excludes
he: לא כולל

en: {0}, starting {1} {2}
he: {0}, מתחיל {1} {2}

en: minute {0} | minutes {0}
he[0]: דקה {0}
he[1]: דקות {0}

en: hour {0} | hours {0}
he[0]: שעה {0}
he[1]: שעות {0}

en: day {0} | days {0}
he[0]: יום {0}
he[1]: ימים {0}

en: week {0} | weeks {0}
he[0]: שבוע {0}
he[1]: שבועות {0}

en: month {0} | months {0}
he[0]: חודש {0}
he[1]: חודשים {0}

en: quarter {0} | quarters {0}
he[0]: רבעון {0}
he[1]: רבעונים {0}

en: year {0} | years {0}
he[0]: שנה {0}
he[1]: שנים {0}

en: All Set! {0} is ready.
he: מוכן! {0} מוכן.

en: All questions loaded
he: כל השאלות טעונות

en: Would you like to be notified when this dashboard is done loading?
he: האם תרצה לקבל הודעה כאשר לוח המחוונים הזה יסיים לטעון?

en: Custom columns do not support boolean expressions
he: עמודות מותאמות אישית אינן תומכות בביטויים בוליאניים

en: Downloading…
he: מוריד ...

en: All Set! Your question is ready.
he: מוכן! השאלה שלך מוכנה.

en: {0} is loaded.
he: {0} טעון.

en: Would you like to be notified when this question is done loading?
he: האם תרצה לקבל הודעה כאשר השאלה הזו תעשה טעינה?

en: Switch to data
he: לעבור לנתונים

en: Switch to visualization
he: לעבור להדמיה

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Users are only ever added to or removed from mapped groups.
he: מיפויים מאפשרים למטאבייס להוסיף ולהסיר אוטומטית משתמשים מקבוצות על סמך מידע החברות המסופק על ידי
     שרת ספריות. משתמשים מתווספים אי פעם רק לקבוצות ממפות.

en: Allowed email address domain(s) for new Dashboard Subscriptions and Alerts. To specify multiple domains, separate each domain with a comma, with no space in between (e.g., "domain1,domain2"). To allow all domains, leave the field empty. This setting doesn't affect existing subscriptions.
he: תחומי כתובות דוא"ל מותרות למנויים והתראות חדשות של לוח המחוונים. כדי לציין תחומים מרובים, הפריד בין כל תחום לפסיק, ללא מרחב בין לבין (למשל, "DOMAIN1, DOMAIN2"). כדי לאפשר לכל התחומים, השאר את השדה ריק. הגדרה זו אינה משפיעה על המנויים הקיימים.

en: You do not have permissions to download the results of this query.
he: אין לך הרשאות להוריד את תוצאות השאילתה הזו.

en: You should not set WEEK_START in Snowflake connection options; this might lead to incorrect results. Set the Start of Week Setting instead.
he: אסור להגדיר את Week_start באפשרויות חיבור של פתית שלג; זה עשוי להוביל לתוצאות שגויות. קבע את תחילת הגדרת השבוע במקום זאת.

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are only allowed to update alerts that they created
he: משתמשים שאינם ADMIN ללא הרשאות פיקוח או מנוי מותר רק לעדכן התראות שיצרו

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are not allowed to modify the channels for an alert
he: משתמשים שאינם ADMin ללא הרשאות ניטור או מנוי אסור לשנות את הערוצים עבור התראה

en: Non-admin users without subscription permissions are not allowed to add recipients
he: משתמשים שאינם ADMIN ללא הרשאות מנוי אסור להוסיף נמענים

en: Group Manager is only enabled if you have a premium token with the advanced permissions feature.
he: מנהל הקבוצה מופעל רק אם יש לך אסימון פרימיום עם תכונת ההרשאות המתקדמות.

en: Admin cant be a group manager.
he: מנהל המנהל לא יכול להיות מנהל קבוצתי.

en: Timeline with id {0} not found
he: ציר זמן עם מזהה {0} לא נמצא

en: Timestamp cannot be null
he: חותמת זמן לא יכולה להיות null

en: ERROR {0}: {1}
he: שגיאה {0}: {1}

note: clear any rows created by the Liquibase migrations.
en: Clearing default entries created by Liquibase migrations...
he: ניקוי רשומות ברירת מחדל שנוצרו על ידי נדידות Liquibase ...

en: Don''t know how to parse date string {0}
he: אל תדע איך לנתח מחרוזת תאריך {0}

en: Invalid values provided for operator: {0}
he: ערכים לא חוקיים המסופקים למפעיל: {0}

en: Unrecognized operation: {0}
he: פעולה לא מוכרת: {0}

en: Error determining value for parameter {0}: {1}
he: שגיאה קביעת ערך לפרמטר {0}: {1}

en: You cannot update a ApplicationPermissionsRevision!
he: אינך יכול לעדכן יישום permissionsrevision!

en: Invalid Field Filter: Field {0} belongs to Database {1}, but the query is against Database {2}
he: מסנן שדה לא חוקי: שדה {0} שייך למסד נתונים {1}, אך השאילתה היא נגד מסד נתונים {2}

en: The engine on a sample database cannot be changed.
he: לא ניתן לשנות את המנוע במסד נתונים לדוגמא.

en: The {0} permissions functionality is only enabled if you have a premium token with the advanced-permissions feature.
he: הפונקציונליות של ההרשאות {0} מופעלת רק אם יש לך אסימון פרימיום עם תכונת ההסרה המתקדמת.

en: Unknown setting: {0}
he: הגדרה לא ידועה: {0}

en: You do not have access to the setting {0}
he: אין לך גישה להגדרה {0}

en: Setting {0} allows both user-local and database-local values; this is not supported
he: הגדרת {0} מאפשרת לערכים מקומיים של המשתמש וגם בערכים מקומיים; זה לא נתמך

en: Error purging old cache entries: {0}
he: שגיאה בטיהור ערכי מטמון ישנים: {0}

en: Error saving query results to cache: {0}
he: שגיאות שמירת תוצאות שאילתה למטמון: {0}

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}: {1}
he: שגיאה בניסיון להביא תוצאות מטמון עבור שאילתה עם hash {0}: {1}

en: Slack user/channel startup cache refreshed with {0} entries, took {1}ms.
he: מטמון הפעלה של משתמש/ערוץ רפוי רענן עם רשומות {0}, לקח {1} ms.

en: Slack is not configured, not refreshing slack user/channel cache.
he: Slack אינו מוגדר, לא מרענן מטמון משתמש/ערוץ רפוי.

en: value must be a valid date string
he: הערך חייב להיות מחרוזת תאריך תקפה

en: Confirm
he: לְאַשֵׁר

en: Home
he: בית

en: Turn into Member
he: להפוך לחבר

en: Turn into Manager
he: הפוך למנהל

en: {0} and disable download results, control access to the data model, promote group managers, {1}.
he: {0} והשבית תוצאות הורדה, שליטה בגישה למודל הנתונים, קידמו מנהלי קבוצות, {1}.

en: and more
he: ועוד

en: Manager
he: מנהל

en: Member
he: חבר

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: You will not be able to manage users of this group anymore.
he: לא תוכל לנהל את המשתמשים בקבוצה זו יותר.

en: Not allowed to edit group memberships
he: אסור לערוך חברות קבוצתיות

en: Exclude
he: תכלול

en: No logins
he: אין כניסות

en: You need unrestricted data access on this table to map custom display values.
he: אתה זקוק לגישה לנתונים בלתי מוגבלים בטבלה זו כדי למפות ערכי תצוגה מותאמים אישית.

en: View Details
he: הצג פרטים

en: Field access denied
he: גישה לשדה נדחתה

en: No key available
he: אין מפתח זמין

en: Connected to
he: מחובר ל

en: Retry now
he: לנסות שוב עכשיו

en: Oh oh…
he: הו הו…

en: Model Caching Log
he: דגם יומן מטמון

en: Refreshing
he: מְרַעֲנֵן

en: Completed
he: הושלם

en: in
he: ב

en: Model
he: דֶגֶם

en: Last run at
he: ריצה אחרונה ב

en: Created by
he: נוצר על ידי

en: Failed to update model cache
he: עדכון מטמון הדגם נכשל

en: Refreshing model cache
he: מטמון מודל מרענן

en: Model last cached {0}
he: הדגם האחרון במטמון {0}

en: Last attempt {0}
he: ניסיון אחרון {0}

en: Refresh now
he: רענן עכשיו

en: this quarter
he: הרבע הזה

en: You're allowed to download up to 10,000 rows.
he: מותר לך להוריד עד 10,000 שורות.

en: Groups with Block data access can't download results
he: קבוצות עם גישה לנתוני חסימות לא יכולות להוריד תוצאות

en: Disable model persistence
he: השבת התמדה במודל

en: Disabling…
he: השבתת ...

en: Enable model persistence
he: אפשר התמדה במודל

en: Enabling…
he: מאפשר ...

en: Default period{0} | Default periods{0}
he[0]: תקופת ברירת מחדל {0}
he[1]: תקופות ברירת מחדל {0}

en: Minute{0} | Minutes{0}
he[0]: דקה {0}
he[1]: דקות {0}

en: Hour{0} | Hours{0}
he[0]: שעה {0}
he[1]: שעות {0}

en: Day{0} | Days{0}
he[0]: יום {0}
he[1]: ימים {0}

en: Week{0} | Weeks{0}
he[0]: שבוע {0}
he[1]: שבועות {0}

en: Month{0} | Months{0}
he[0]: חודש {0}
he[1]: חודשים {0}

en: Quarter{0} | Quarters{0}
he[0]: רבעון {0}
he[1]: רבעונים {0}

en: Year{0} | Years{0}
he[0]: שנה {0}
he[1]: שנים {0}

en: Minute of hour{0} | Minutes of hour{0}
he[0]: דקה של שעה {0}
he[1]: דקות של שעה {0}

en: Hour of day{0} | Hours of day{0}
he[0]: שעת יום {0}
he[1]: שעות יום {0}

en: Day of week{0} | Days of week{0}
he[0]: יום השבוע {0}
he[1]: ימי השבוע {0}

en: Day of month{0} | Days of month{0}
he[0]: יום החודש {0}
he[1]: ימי החודש {0}

en: Day of year{0} | Days of year{0}
he[0]: יום בשנה {0}
he[1]: ימים בשנה {0}

en: Week of year{0} | Weeks of year{0}
he[0]: שבוע השנה {0}
he[1]: שבועות השנה {0}

en: Month of year{0} | Months of year{0}
he[0]: חודש השנה {0}
he[1]: חודשי השנה {0}

en: Quarter of year{0} | Quarters of year{0}
he[0]: רבע השנה {0}
he[1]: רבעוני השנה {0}

en: Saved questions
he: שאלות שמורות

en: Enabling cache will create tables for your models in a dedicated schema and Metabase will refresh them on a schedule. Questions based on your models will query these tables. {0}.
he: הפעלת מטמון תיצור טבלאות לדגמים שלך בסכימה ייעודית ומטאבייס תרענן אותם בלוח הזמנים. שאלות המבוססות על הדגמים שלך ישאיל את הטבלאות הללו. {0}.

en: Refresh every
he: רענן כל

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 12 hours
he: 12 שעות

en: 24 hours
he: 24 שעות

en: Gets a time interval of specified length
he: מקבל מרווח זמן באורך שצוין

en: Gets a timestamp relative to the current time
he: מקבל חותמת זמן ביחס לזמן הנוכחי

en: Unpersist model
he: מודל לא -פרסי

en: Persist model
he: מודל מתמיד

en: Questions that errored when last run
he: שאלות שטעות בעת ריצה אחרונה

en: You don't have permission to save this question.
he: אין לך אישור לשמור את השאלה הזו.

en: Looks like we cannot find any matching datasets.
he: נראה שאנחנו לא יכולים למצוא מערכי נתונים תואמים.

en: Whether to enable using the new experimental Actions features globally. (Actions must also be enabled for each Database.)
he: האם לאפשר שימוש בתכונות פעולות הניסוי החדשות ברחבי העולם. (יש להפעיל גם פעולות עבור כל בסיס נתונים.)

en: Actions are not enabled.
he: פעולות אינן מופעלות.

en: Database does not support persisting
he: מסד הנתונים אינו תומך בהתמדה

en: Persisting models not enabled for database
he: דגמים מתמשכים שאינם מופעלים למסד נתונים

en: Card is not a model
he: כרטיס אינו מודל

en: Persisting models is not enabled.
he: דגמים מתמשכים אינם מופעלים.

en: Integer greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
he: מספר שלם גדול או שווה לאחד ופחות או שווה לעשרים וארבע

en: Value must be an integer representing hours greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
he: הערך חייב להיות מספר שלם המייצג שעות גדולות יותר או שווה לאחת ופחות או שווה לעשרים וארבע

en: Enabling model persistence
he: מאפשרת התמדה במודל

en: Disabling model persistence
he: השבתת התמדה במודל

en: Warning: Automagic analysis context is missing result metadata. Unable to resolve Fields by name.
he: אזהרה: הקשר ניתוח אוטומגי חסר מטא נתונים של תוצאה. לא ניתן לפתור שדות לפי שם.

note: otherwise this isn't returning something, and that's probably an error. Log it.
en: Cannot resolve Field {0} in automagic analysis context
he: לא ניתן לפתור שדה {0} בהקשר של ניתוח אוטומגי

en: Error decomposing question: {0}
he: שגיאה בפירוק שאלה: {0}

en: Lack permissions to create {0} schema
he: חסרים הרשאות ליצור סכימה {0}

en: Lack permission to create table in schema {0}
he: אין אישור ליצור טבלה בסכימה {0}

en: Lack permission to read table in schema {0}
he: חסר אישור לטבלה בקריאה בסכימה {0}

en: Lack permission to delete table in schema {0}
he: חסר אישור למחוק טבלה בסכימה {0}

en: Step {0} was successful for db {1}
he: שלב {0} הצליח עבור db {1}

en: Error in `{0}` while checking for model persistence permissions.
he: שגיאה ב `{0}` תוך כדי בדיקת הרשאות התמדה במודל.

en: Allow persisting models into the source database.
he: אפשר דגמים מתמשכים למסד הנתונים של המקור.

en: Hour interval to refresh persisted models.
he: מרווח שעה לרענון דגמים מתמשכים.

en: The :feature option is required when using defenterprise in an EE namespace!
he: אפשרות: תכונה נדרשת בעת שימוש ב- DepenterPrise במרחב השמות של EE!

en: {0} option for defenterprise should not be set in an OSS namespace! Set it on the EE function instead.
he: {0} אפשרות ל- DepenterPrise אין להגדיר במרחב השמות של OSS! הגדר אותו לפונקציית EE במקום זאת.

en: An EE namespace must be provided when using defenterprise in an OSS namespace!
he: יש לספק מרחב שמות EE בעת שימוש ב- DepenterPrise במרחב השמות של OSS!

en: Add it immediately before the argument list.
he: הוסף אותו מיד לפני רשימת הוויכוחים.

en: Enterprise function {0}/{1} does not have a docstring. Go add one!
he: פונקציית Enterprise {0}/{1} אין דוקסטרינג. לך להוסיף אחד!

en: The maximum number of attempts for delivering a single notification.
he: המספר המרבי של ניסיונות להעברת הודעה יחידה.

en: The initial retry delay in milliseconds when delivering notifications.
he: העיכוב הראשוני לנסות מחדש באלפיות השנייה בעת מתן התראות.

en: The delay multiplier between attempts to deliver a single notification.
he: מכפיל העיכוב בין ניסיונות למסור הודעה יחידה.

en: The randomization factor of the retry delay when delivering notifications.
he: גורם האקראיות של עיכוב ניסיון מחדש בעת מתן התראות.

en: The maximum delay between attempts to deliver a single notification.
he: העיכוב המרבי בין ניסיונות לספק הודעה יחידה.

en: Reconfiguring notification sender
he: הגדרת מחדש של שולח ההודעות

en: Substituting cached query for card {0} from {1}.{2}
he: החלפת שאילתת מטמון לכרטיס {0} מ- {1}. {2}

en: Unpersisting model with card-id {0}
he: דגם לא מתנגד עם ID-ID {0}

en: Error unpersisting model with card-id {0}
he: שגיאה מודל לא מתנגד עם כרטיס קלף {0}

en: Starting persisted model refresh task for Database {0}.
he: התחלת משימת רענון מודל מתמיד למסד נתונים {0}.

en: Error refreshing persisting model with card-id {0}
he: שגיאה מרעננת דגם מתמשך עם מזהה קלף {0}

en: Finished persisted model refresh task for Database {0}.
he: סיים את המשימה לרענון מודל מתמיד למסד נתונים {0}.

en: Attempting to refresh individual for persisted-info {0}.
he: ניסיון לרענן את האדם להתמיד-אינפו {0}.

en: Finished updated model-id {0} from persisted-info {1}.
he: סיים מעודכן מודל-ID {0} מ- Anderseded-Info {1}.

en: Unable to refresh model with card-id {0}
he: לא ניתן לרענן את הדגם עם כרטיס קלף {0}

en: Unknown payload type {0}
he: סוג עומס לא ידוע {0}

en: Migrating from self-hosted?
he: נודדת ממארח ​​עצמי?

en: Check out our docs for how to migrate your self-hosted instance to Cloud.
he: עיין במסמכים שלנו כיצד להעביר את המופע המארח בעצמך לענן.

en: Enter a default value…
he: הזן ערך ברירת מחדל ...

en: Add title
he: הוסף כותרת

en: About
he: על אודות

en: Add description
he: הוסף תיאור

en: Edit metadata
he: ערוך מטא נתונים

en: Turn into a model
he: הפוך למודל

en: Turn back to saved question
he: חזור לשאלה שנשמרה

en: More info
he: עוד מידע

en: Move, archive, and more...
he: זז, ארכיון ועוד ...

en: In order to send subscriptions and alerts to private Slack channels, you must first add the Metabase bot to them.
he: על מנת לשלוח מנויים והתראות לערוצי Slack Private, עליכם להוסיף תחילה את הבוט של Metabase.

en: Are you sure you want to reset to default colors?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לאפס לצבעי ברירת מחדל?

en: If you do this, your colors will change to our default colors. This action can’t be undone.
he: אם תעשה זאת, הצבעים שלך ישתנו לצבעי ברירת המחדל שלנו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This collection is empty
he: אוסף זה ריק

en: Create a new…
he: ליצור חדש…

en: Edit permissions
he: ערוך הרשאות

en: Open this question and fill in its variables to see it.
he: פתח את השאלה הזו ומלא את המשתנים שלה כדי לראות אותה.

en: Only Admins are able to embed questions. If you need access to this feature, reach out to them for permissions.
he: רק מנהלים מסוגלים להטמיע שאלות. אם אתה זקוק לגישה לתכונה זו, פנה אליהם לקבלת הרשאות.

en: In order to embed your question, you have to first {0}
he: על מנת להטמיע את שאלתך, עליכם לראשונה {0}

en: Model moved to {0}
he: הדגם עבר ל {0}

en: Question moved to {0}
he: השאלה עברה ל {0}

en: Connect database
he: חבר את מסד הנתונים

en: Skip
he: לדלג

en: Hi{0}. Nice to meet you!
he: היי {0}. נעים להכיר אותך!

en: {0} is connected to:
he: {0} מחובר ל:

en: No details found
he: לא נמצאו פרטים

en: Question last cached {0}
he: השאלה במטמון האחרון {0}

en: Cache Configuration
he: תצורת מטמון

en: Palette preview
he: תצוגה מקדימה של פלטה

en: Where it's used
he: איפה זה משמש

en: Chart colors
he: צבעי תרשים

en: Reset to default colors
he: אפס לצבעי ברירת מחדל

en: Generate chart colors
he: צור צבעי תרשים

en: User interface colors
he: צבעי ממשק משתמש

en: You can choose up to 24 hex values. We’ll auto-generate what you leave blank.
he: אתה יכול לבחור עד 24 ערכי משושה. אנו נציג אוטומטית את מה שאתה משאיר ריק.

en: Font weight
he: משקל גופן

en: Display our little friend on the homepage
he: להציג את חברנו הקטן בדף הבית

en: In order to remove the Metabase logo from embeds, you can always upgrade to {0}
he: על מנת להסיר את הלוגו של Metabase מהטמעים, אתה תמיד יכול לשדרג ל- {0}

en: one of our paid plans.
he: אחת התוכניות בתשלום שלנו.

en: embedding the entire metabase app
he: הטמעת אפליקציית Metabase כולה

en: With {0} you can embed the full Metabase app and enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. You can also get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
he: עם {0} אתה יכול להטמיע את אפליקציית Metabase המלאה ולאפשר למשתמשים שלך לקדוח תרשימים, לגלוש באוספים ולהשתמש בבונה השאילתה הגרפי. אתה יכול גם לקבל תמיכה בעדיפות, כלים נוספים שיעזרו לך לשתף את התובנות שלך עם הצוותים שלך ואפשרויות עוצמתיות שיעזרו לך ליצור חוויות נתונים חלקות ואינטראקטיביות עבור הלקוחות שלך.

en: some of our paid plans,
he: כמה מהתכניות בתשלום שלנו,

en: Premium embedding
he: הטמעת פרימיום

en: Queued
he: תור

en: Hey there{0}
he: היי שם {0}

en: How's it going{0}?
he: איך זה הולך {0}?

en: Howdy{0}
he: Howdy {0}

en: Greetings{0}
he: ברכות {0}

en: Good to see you{0}
he: טוב לראות אותך {0}

en: Paid
he: שולם

en: Embedding
he: הטמעה

en: Embed dashboards, questions, or the entire Metabase app into your application. Integrate with your server code to create a secure environment, limited to specific users or organizations.
he: הטמיע לוח מחוונים, שאלות או אפליקציית Metabase כולה ליישום שלך. שלב בקוד השרת שלך כדי ליצור סביבה מאובטחת, מוגבלת למשתמשים או ארגונים ספציפיים.

en: By enabling embedding you're agreeing to
he: על ידי הפעלת הטמעה שאתה מסכים

en: our embedding license.
he: רישיון ההטמעה שלנו.

en: More details
he: פרטים נוספים

en: When you embed charts or dashboards from Metabase in your own
    application, that application isn't subject to the Affero General Public
    License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase
    logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds.
he: כשאתה מטמיע תרשימים או לוחות מחוונים ממטאבייס באפליקציה שלך, יישום זה אינו כפוף לקהל הרחב של 
     רישיון Affer המכסה את שאר מטאבייס, בתנאי שתשמור על
    
     הלוגו וה"המופעל על ידי מטאבייס" הנראים על הטמעים הללו.

en: Your should, however, read the license text linked above as that is the
    actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
he: עם זאת, צריך לקרוא את טקסט הרישיון המקושר לעיל כי זהו
     רישיון בפועל שתסכים אליו על ידי הפעלת תכונה זו.

en: We will refresh your models {0}
he: אנו נרענן את הדגמים שלך {0}

en: Seconds and year properties are not allowed
he: שניות ושנה נכסים אסור

en: cron syntax
he: תחביר cron

en: Our {0} is a string of 5 fields separated by white spaces
he: {0} שלנו הוא מחרוזת של 5 שדות המופרדים על ידי רווחים לבנים

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Create Slack App
he: צור אפליקציית Slack

en: Filter {0}
he: סנן {0}

en: 1. Click the button below and create your Slack App
he: 1. לחץ על הכפתור למטה וצור את אפליקציית Slack שלך

en: First, {0} using the Metabase configuration. Once created, click “${ 1 }” to authorize it.
he: ראשית, {0} באמצעות תצורת Metabase. לאחר שנוצר, לחץ על "$ {1}" כדי לאשר זאת.

en: click the button below to create your Slack App
he: לחץ על הכפתור למטה כדי ליצור את אפליקציית Slack שלך

en: There was an error loading the field values for this field
he: הייתה שגיאה בטעינת ערכי השדה לשדה זה

en: more options
he: אפשרויות נוספות

en: min
he: דקה

en: max
he: מקס

en: Waiting to create the first model cache
he: מחכה ליצירת מטמון הדגם הראשון

en: Learn more.
he: למד עוד.

en: Cache models
he: דגמי מטמון

en: We'll create tables with model data and refresh them on a schedule you define. To enable it, you need to grant this connection credential read and write permissions on the "{0}" schema or grant create schema permissions. {1}
he: אנו ניצור טבלאות עם נתוני דגם ונרענן אותם בלוח הזמנים שאתה מגדיר. כדי לאפשר זאת, עליך להעניק לחיבור זה קריאה ולכתוב הרשאות בסכימה "{0}" או להעניק הרשאות סכימה. {1}

en: Turn model caching off
he: סובב את המטמון של הדגם

en: Turn model caching on
he: הפעל את המטמון של הדגם

en: For models to be cached, the user should have create table permission or create schema permission in this database.
he: כדי שהדגמים יוכלו להיות במטמון, למשתמש צריך ליצור הרשאת טבלה או ליצור אישור סכימה במסד נתונים זה.

en: Day-of-week values must be between 1 and 7
he: ערכי יום השבוע חייבים להיות בין 1 ל 7

en: Day-of-week values must be SUN, MON, TUE, WED, THU, FRI, SAT OR between 1 and 7, - * ? / L #
he: ערכים של יום-שבוע חייבים להיות שמש, שני, יום שלישי, רביעי, יום חמישי, שישי, שבת או בין 1 ל 7,- *? / L #

en: Unsupported day of week value. Possible values are 1-7 or SUN-SAT , - * ? / L #
he: ערך יום של שבוע לא נתמך. ערכים אפשריים הם 1-7 או Sun-Sat,- *? / L #

en: A numeric value between 1 and 5 must follow the # option
he: ערך מספרי בין 1 ל- 5 חייב לעקוב אחר אפשרות #

en: Day of month values must be between 1 and 31
he: ערכי יום החודש חייבים להיות בין 1 ל 31

en: Offset from last day must be less or equal 30
he: קיזוז מהיום האחרון חייב להיות פחות או שווה 30

en: Month values must be between 1 and 12
he: ערכי החודש חייבים להיות בין 1 ל 12

en: Month values must be JAN, FEB, MAR, APR, MAY, JUN, JUL, AUG, SEP, OCT, NOV, DEC or between 1 and 12
he: ערכי החודש חייבים להיות ינואר, פברואר, מאר, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר או בין 1 ל -12

en: Start year must be less than stop year
he: שנת ההתחלה חייבת להיות פחות משנת עצירה

en: Unsupported year value. Possible values are 1970-2099 , - * /
he: ערך שנה לא נתמך. ערכים אפשריים הם 1970-2099, - *

en: Minute and second values must be between 0 and 59 and hour values must be between 0 and 23
he: ערכים דקים ושניים חייבים להיות בין 0 ל 59 לשעה שעל ערכים להיות בין 0 ל 23

en: You must use ? in the day-of-week or day-of-month field
he: אתה חייב להשתמש ? ביום השבוע או יום החודש

en: Invalid cron expression
he: ביטוי CRON לא חוקי

en: Doing science...
he: עושה מדע ...

en: Running query...
he: פועל שאילתה ...

en: Loading results...
he: טעינה תוצאות ...

en: Summaries
he: סיכומים

en: Item Detail
he: פירוט פריט

en: Color of filters in the query builder, buttons and links in filter widgets.
he: צבע המסננים בבונה השאילתה, כפתורים וקישורים בווידג'טים של פילטר.

en: Bold
he: נוֹעָז

en: Heavy
he: כָּבֵד

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. {0}
he: בעזרת תכונה Pro/Enterprise זו תוכלו להטמיע את אפליקציית Metabase המלאה. אפשר למשתמשים שלך לקדוח לתרשימים, לגלוש באוספים ולהשתמש בבונה השאילתה הגרפי. {0}

en: Authorized origins
he: מקורות מורשים

en: Enter the origins for the websites or web apps where you want to allow embedding, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
he: הזן את המקורות לאתרי האינטרנט או לאפליקציות האינטרנט שבהם ברצונך לאפשר הטמעה, מופרדת על ידי שטח. להלן ה- {0} עבור מה שניתן להזין.

en: exact specifications
he: מפרטים מדויקים

en: Don’t show visualization
he: אל תראה הדמיה

en: Show visualization
he: להראות הדמיה

en: Revert to this version
he: חזור לגרסה זו

en: nicetoseeyou@email.com
he: necetoseeyou@email.com

en: Make collection official
he: הפוך לאוסף רשמי

en: Remove Official badge
he: הסר תג רשמי

en: Appearance
he: מראה חיצוני

en: Font
he: גוֹפָן

en: Loading message
he: טוען הודעת

en: From Name
he: מהשם

en: Reply-To Address
he: כתובת תגובה

en: That's not a valid email addresses
he: זה לא כתובות דוא"ל תקפות

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards.
he: אפשר מנהלים ליצור קישורים הניתנים לצפייה בציבור (ולהטמיע iframes) לשאלות ולוחות מחוונים.

en: Allow questions, dashboards, and more to be embedded. {0}
he: אפשר להטמיע שאלות, לוחות מחוונים ועוד. {0}

en: Standalone embeds
he: הטמעים עצמאיים

en: Securely embed individual questions and dashboards within other applications.
he: הטמיע היטב שאלות ולוחות מחוונים בודדים בתוך יישומים אחרים.

en: Full-app embedding
he: הטמעת אפליקציה מלאה

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder.
he: בעזרת תכונה Pro/Enterprise זו תוכלו להטמיע את אפליקציית Metabase המלאה. אפשר למשתמשים שלך לקדוח לתרשימים, לגלוש באוספים ולהשתמש בבונה השאילתה הגרפי.

en: Standalone Embed Secret Key used to sign JSON Web Tokens for requests to /api/embed endpoints. This lets you create a secure environment limited to specific users or organizations.
he: עצמאות הטמעה מפתח סודי המשמש לחתימת אסימוני אינטרנט של JSON לבקשות לנקודות קצה /API /הטמעה. זה מאפשר לך ליצור סביבה מאובטחת מוגבלת למשתמשים או ארגונים ספציפיים.

en: Use public link
he: השתמש בקישור ציבורי

en: Auto Refresh
he: רענון אוטומטי

en: edited this
he: ערך את זה

en: Learn how to debug SQL errors
he: למד כיצד לבצע ניפוי שגיאות SQL

en: set up email
he: הגדר דוא"ל

en: configure Slack
he: הגדר את Slack

en: Dashboard name
he: שם לוח המחוונים

en: All dashboards
he: כל לוח המחוונים

en: All databases
he: כל מסדי הנתונים

en: Query Not Recorded, sorry
he: שאילתה לא הוקלטה, סליחה

en: All schemas
he: כל הסכמות

en: All tables
he: כל השולחנות

en: Member name
he: שם חבר

en: All members
he: כל החברים

en: Audit log
he: יומן ביקורת

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to log in. If this user is unable to authenticate then you can {1}
he: שלחנו הזמנה ל {0} עם הוראות להתחברות. אם משתמש זה אינו מסוגל לאמת, אתה יכול {1}

en: reset their password.
he: אפס את הסיסמה שלהם.

en: read
he: לקרוא

en: write
he: לִכתוֹב

en: read or write
he: לקרוא או לכתוב

en: That's not a valid list of email addresses
he: זו לא רשימה תקפה של כתובות דוא"ל

en: Transparent
he: שָׁקוּף

en: Use instance font
he: השתמש בגופן מופע

en: Download data
he: הורד נתונים

en: Enable users to download data from this embed?
he: אפשר למשתמשים להוריד נתונים מההטמעה הזו?

en: Example:
he: דוגמא:

en:  by
he:  על ידי

en: Show more filters
he: הצג עוד פילטרים

en: New row
he: שורה חדשה

en: More columns
he: עמודות נוספות

en: Choose a join type
he: בחר סוג הצטרפות

en: Dismiss sync spinner manually
he: ביטול ספינר סנכרן באופן ידני

en: Dismissing…
he: ביטול ...

en: Failed to dismiss sync spinner
he: נכשל לבטל את הסנכרון ספינר

en: Sync spinners dismissed!
he: ספינרים סנכרון פוטרו!

en: Refresh models every…
he: לרענן דגמים כל ...

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow. True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
he: בוליאני מציין אם אירועי ניתוח נשלחים למגרש שלג. נכון אם מעקב אנונימי מופעל עבור מופע זה, ואספן שלג שלג זמין.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events. Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
he: בוליאני מציין אם ניתן להשיג אספן שלג לקבלת אירועי ניתוח. יש להגדיר באמצעות משתנה סביבה בבדיקות ברוש ​​או במהלך פיתוח מקומי.

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase. This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
he: מזהה ייחודי שישמש בניתוח שלג, כדי לזהות מופע זה של מטאבייס. זוהי הגדרה ציבורית מכיוון שאירועי ניתוח מסוימים נשלחים לפני ההתקנה הראשונית.

en: check your host settings
he: בדוק את הגדרות המארח שלך

en: check your port settings
he: בדוק את הגדרות היציאה שלך

en: String representing a cron schedule
he: מחרוזת המייצגת לוח זמנים של CRON

en: Must be a valid cron string not specifying a year
he: חייב להיות מחרוזת Cron תקפה שלא מציינת שנה

en: Value must be a string representing a cron schedule of format <seconds> <minutes> <hours> <day of month> <month> <day of week> <year>
he: הערך חייב להיות מחרוזת המייצגת לוח זמנים של CRON של פורמט <שניות> <דקות> <שעות> <יום של חודש> <חודש> <יום שבוע> <שנה>

en: Using definitions:
    Metrics:
    {0}
    Filters:
    {1}
he: באמצעות הגדרות:
     מדדים:
     {0}
     פילטרים:
     {1}

en: Dimensions bindings:
    {0}
he: חסימת מידות:
     {0}

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:
    {2}
he: מוסיפים {0} קלפים ללוח המחוונים {1}:
     {2}

en: System info:
     {0}
he: מידע על המערכת:
      {0}

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database. When should Metabase automatically scan and cache field values?
he: Metabase יכול לסרוק את הערכים הקיימים בכל שדה במסד נתונים זה כדי לאפשר פילטרים של תיבות סימון בלוח המחוונים ובשאלות. זה יכול להיות תהליך אינטנסיבי במקצת, במיוחד אם יש לך בסיס נתונים גדול מאוד. מתי Metabase צריך לסרוק אוטומטית ערכי שדה של מטמון?

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase [Cloud IP addresses](https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):
he: אם מסד הנתונים שלך עומד מאחורי חומת אש, יתכן שתצטרך לאפשר חיבורים מטאבייס שלנו [כתובות IP בענן] (https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):

en: Unfold JSON Columns
he: לפרוש טורים של JSON

en: We unfold JSON columns into component fields.This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
he: אנו פורשים עמודות JSON לשדות רכיבים. זה כברירת מחדל, אך אתה יכול לכבות את זה אם הביצועים איטיים.

en: Unable to rollback database check for model persistence
he: לא ניתן לבחון את מסד הנתונים החזקה אם יש התמדה במודל

en: Killed mysql process id {0} due to timeout.
he: נהרג מזהה תהליך MySQL {0} בגלל פסק זמן.

en: Undoing step `{0}` for db {1}
he: ביטול שלב `{0}` עבור db {1}

en: Implicitly relative file paths are not allowed.
he: נתיבי קבצים יחסית מרומזים אסורים.

en: Looks like the Username or Password is incorrect.
he: נראה ששם המשתמש או הסיסמה שגויים.

en: Looks like you forgot to enter your Password.
he: נראה ששכחת להזין את הסיסמה שלך.

en: Database cannot be found.
he: לא ניתן למצוא בסיס נתונים.

en: Looks like your Password is incorrect.
he: נראה שהסיסמה שלך שגויה.

en: Unsupported client SSL key type - are you using an RSA key?
he: סוג מפתח SSL של לקוח לא נתמך - האם אתה משתמש במפתח RSA?

en: Looks like your Username is incorrect.
he: נראה ששם המשתמש שלך שגוי.

en: check your username
he: בדוק את שם המשתמש שלך

en: check your password
he: בדוק את הסיסמה שלך

en: Hmm, we couldn''t connect to the database. Make sure your Host and Port settings are correct
he: הממ, לא נוכל להתחבר למסד הנתונים. וודא שהגדרות המארח והיציאה שלך נכונות

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Username and Password.
he: לא נוכל להתחבר למארח מנהרת SSH. בדוק את שם המשתמש והסיסמה.

en: check your database name settings
he: בדוק את הגדרות שם מסד הנתונים שלך

en: Invalid client SSL key - did you select the correct file?
he: מקש SSL של לקוח לא חוקי - האם בחרת בקובץ הנכון?

en: please enable SSL
he: אנא הפעל SSL

en: Cycle detected resolving dependent visible-if properties for driver {0}: {1}
he: מחזור שזוהה פתרון תכונות תלויות- IF הגלויות עבור מנהל התקן {0}: {1}

en: Server appears to require SSL - please enable SSL below
he: נראה ששרת דורש SSL - אנא הפעל את SSL להלן

en: It looks like your Host is invalid. Please double-check it and try again.
he: נראה שהמארח שלך אינו חוקי. אנא בדוק אותו שוב ונסה שוב.

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Host and Port.
he: לא נוכל להתחבר למארח מנהרת SSH. בדוק את המארח והיציאה.

en: check your connection string
he: בדוק את מחרוזת החיבור שלך

en: Looks like the Database name is incorrect.
he: נראה ששם בסיס הנתונים שגוי.

en: The email address you want to use for the sender of emails.
he: כתובת הדוא"ל שבהם תרצה להשתמש לשולח הדוא"ל.

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address. You can have multiple reply-to email addresses, just separate them with a comma.
he: כתובת הדוא"ל שאליה אתה רוצה שהתשובות תעבור אליהן, אם שונה מהכתובת. אתה יכול לקבל מספר כתובות דוא"ל תגובה מרובה, פשוט הפרד אותן עם פסיק.

en: The name you want to use for the sender of emails.
he: השם בו ברצונך להשתמש לשולח הדוא"ל.

en: [{0}] Model cache refresh failed for {1}
he: [{0}] רענון מטמון הדגם נכשל עבור {1}

en: Google Sign-In token appears to be incorrect. Double check that it matches in Google and Metabase.
he: נראה כי אסימון כניסה של גוגל אינו נכון. בדוק שוב שזה תואם בגוגל ובמטבס.

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot. Please use a new Slack app integration instead.
he: אסימון API של Slack Slack הוצב לחיבור Bot Slack Bot. אנא השתמש במקום זאת בשילוב אפליקציות חדש של Slack.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app. This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
he: אסימון OAuth של משתמש BOT לחיבור אפליקציית Metabase Slack. יש להשתמש בזה לכל שילובי הסלאק החדשים החל במטאסיי v0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid. Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
he: אם אסימון אפליקציית Slack הנוכחית, אם מוגדר, תקף. הגדר 'שווא' אם בקשת ממשק API של Slack מחזירה שגיאת Auth.

en: Error normalizing query: {0}
he: שגיאה בנורמליזציה של שאילתה: {0}

en: Error canonicalizing query: {0}
he: שגיאה בשאילתה קנונית: {0}

en: Invalid MBQL clause: {0}
he: סעיף MBQL לא חוקי: {0}

en: Error normalizing form: {0}
he: שגיאה בנורמליזציה של טופס: {0}

en: {0} is not a valid temporal unit for {1}; not adding to clause {2}
he: {0} אינה יחידה זמנית תקפה עבור {1}; לא מוסיף לסעיף {2}

en: {0}''s Personal Collection
he: האוסף האישי של {0} '

en: Full FieldValues shouldn't have hash_key.
he: ערכי שדה מלאים לא צריכים להיות בעלי hash_key.

en: Invalid field-values type.
he: סוג ערכי שדה לא חוקי.

en: Advanced FieldValues requires a hash_key.
he: ערכי שדה מתקדמים דורשים hash_key.

en: Can't update type or hash_key for a FieldValues.
he: לא ניתן לעדכן סוג או hash_key עבור ערכי שדה.

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces. We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
he: כדי להפוך את שמות השולחן והשדות ידידותיים יותר לאדם, Metabase יחליף את מקפים ומדגישים בהם בחללים. אנו נשתלל כל מילה בזמן שהיא, כך ש'- LAST_VISITID_AT 'יהפוך ל'ביקר לאחרונה ב'.

en: :parameters must be a sequence of maps with :id and :type keys
he: : פרמטרים חייבים להיות רצף של מפות עם: ID ו-: מקשי סוג

en: :parameter_mappings must be a sequence of maps with :parameter_id and :type keys
he: : parameter_mappings חייב להיות רצף של מפות עם: parameter_id ו-: סוג מקשים

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date. Please fetch new data and try again.
he: נראה שמישהו אחר ערך את ההרשאות והנתונים שלך לא מעודכנים. אנא השג נתונים חדשים ונסה שוב.

en: You cannot update a permissions entry! Delete it and create a new one.
he: אינך יכול לעדכן ערך הרשאות! מחק אותו וצור חדש.

en: This will replace “Lato” as the font family.
he: זה יחליף את "לאטו" כמשפחת הגופן.

en: cron syntax string to schedule refreshing persisted models.
he: מחרוזת תחביר CRON כדי לתאם דגמים מתמשכים מרעננים.

en: The startup time in milliseconds
he: זמן ההפעלה באלפיות השנייה

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries. It won''t affect most SQL queries, although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
he: זה ישפיע על דברים כמו קיבוץ לפי שבוע או סינון בשאילתות GUI. זה לא ישפיע על רוב שאילתות ה- SQL, אם כי הוא משמש לקביעת משתנה ההפעלה של Week_Start בפתית שלג.

en: Tell us where to find the file for each font weight. You don’t need to include all of them, but it’ll look better if you do.
he: ספר לנו היכן למצוא את הקובץ עבור כל משקל גופן. אינך צריך לכלול את כולם, אבל זה ייראה טוב יותר אם כן.

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts. Users can individually override this default language from their own account settings.
he: שפת ברירת המחדל עבור כל המשתמשים בממשק המשתמש של מטאבייס, דואר מערכת, פולסים והתראות. משתמשים יכולים לעקוף בנפרד את שפת ברירת המחדל הזו מהגדרות החשבון שלהם.

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added. Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
he: האם יש להציג מודל מבוא לאחר הוספת חיבור מסד הנתונים הבא. ברירת מחדל ל- FALSE אם כל מסד נתונים שאינו מפתח ברירת מחדל כבר סיים את הסנכרון למופע זה.

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here. So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
he: כדי לקבוע כמה זמן צריך כל תוצאת המטמון של השאלה של השאלה, אנו לוקחים את זמן הביצוע הממוצע של השאילתה ומכפיל את זה בכל מה שתזין כאן. כך שאם שאילתה נמשכת בממוצע 2 דקות לרוץ, ואתה מזין 10 למכפיל שלך, כניסת המטמון שלה תימשך 20 דקות.

en: Default page to show people when they log in.
he: דף ברירת מחדל כדי להציג לאנשים כאשר הם נכנסים.

en: Message to show while a query is running.
he: הודעה להציג בזמן שאילתה פועלת.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects, and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
he: כתובת אתר זו משמשת לדברים כמו יצירת קישורים בהודעות דוא"ל, הפניות מחדש של Auth, ובתסחירי הטמעה מסוימים, כך ששינוי זה יכול לשבור פונקציונליות או לגרום לך לנעול את המופע הזה.

en: Invalid font {0}
he: גופן לא חוקי {0}

en: Enables Metabot character on the home page
he: מאפשר תו מטבוט בדף הבית

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag with the ID {1} or name {2}.
he: פרמטר לא חוקי: כרטיס {0} אין תג תבנית עם המזהה {1} או שם {2}.

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a parameter with the ID {1}.
he: פרמטר לא חוקי: לכרטיס {0} אין פרמטר עם המזהה {1}.

en: Invalid parameter: missing id
he: פרמטר לא חוקי: תעודת זהות חסרה

en: Found substitute cached query for card {0} from {1}.{2}
he: נמצא שאילתה במטמון תחליף לכרטיס {0} מ- {1}. {2}

en: Base-64 encoded public key for this site''s SSL certificate. Specify this to enable HTTP Public Key Pinning. See {0} for more information.
he: Base-64 מקודד מפתח ציבורי לתעודת SSL של אתר זה. ציין זאת כדי לאפשר הצמדת מפתח ציבורית HTTP. ראה {0} למידע נוסף.

en: Error in api/health database check
he: שגיאה בבדיקת מסד נתונים של API/Health

en: Deleted {0} expired advanced fieldvalues
he: נמחק {0} פג תוקף שדה שדה מתקדם

en: Task scheduler initialized into standby mode.
he: מתזמן המשימות מאתחל למצב המתנה.

en: Scheduler not initialized but `start-scheduler!` called. Please call `init-scheduler!` before attempting to start.
he: מתזמן לא אתחל אלא `Start-Seduler!` נקרא. אנא התקשרו 'init-seduler!' לפני שתנסה להתחיל.

en: Task scheduler started
he: מתזמן המשימות התחיל

en: Finished persisted model refresh task for Database {0} with {1} successes and {2} errors.
he: סיים את המשימה הרענון של מודל מתמיד למסד נתונים {0} עם {1} הצלחות ושגיאות {2}.

en: Attempting to refresh persisted model {0}.
he: ניסיון לרענן את המודל המתמיד {0}.

en: Error updating database {0} for randomized schedules
he: שגיאה בעדכון מסד נתונים {0} עבור לוחות זמנים אקראיים

en: Updated default schedules for {0} databases
he: לוחות זמנים ברירת מחדל מעודכנים עבור מסדי נתונים {0}

en: Resulting transforms do not conform to expectations.
    Expected: {0}
he: הטרנספורמציות שהתקבלו אינן תואמות את הציפיות.
     צפוי: {0}

en: parameter must be a map with :id and :type keys
he: הפרמטר חייב להיות מפה עם: ID ו-: סוג מקשים

en: parameter_mapping must be a map with :parameter_id and :target keys
he: parameter_mapping חייב להיות מפה עם: parameter_id ו-: מפתחות יעד

en: String must be a valid 21-character NanoID string.
he: מחרוזת חייבת להיות מחרוזת ננואידית בת 21 תווים.

en: Error parsing {0}:
    {1}
he: שגיאת ניתוח {0}:
     {1}

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages. A hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string) is strongly recommended.
he: מחרוזת המשמשת לזרע את המפתח הפרטי המשמש לאימות הודעות JWT. מומלץ מאוד למפתח 256 סיביות מקודד הקסדצימאלי (כלומר, מחרוזת 64 תווים).

en: SSO is trying to do an open redirect to an untrusted site
he: SSO מנסה לבצע הפניה פתוחה לאתר לא אמין

en: {0} active filter | {0} active filters
he[0]: {0} פילטר פעיל
he[1]: {0} פילטרים פעילים

en: minutes
he: דקות

en: Timeout must be greater than 0
he: פסק זמן חייב להיות גדול מ- 0

en: Show this on the home and login pages
he: הראה זאת בדפי הבית והכניסה

en: Search for a column...
he: חפש טור ...

en: This table hasn’t been synced yet
he: טבלה זו טרם סונכרנה

en: It was automatically marked as Hidden during the initial sync of this database. Do you want to make it queryable and sync it?
he: זה סומן אוטומטית כמוסתר במהלך הסנכרון הראשוני של בסיס נתונים זה. האם אתה רוצה להפוך אותו לניתוח ולסנכרן אותו?

en: Change to Queryable and sync it
he: לשנות כדי לשאילתה ולסנכרן אותו

en: Filter down to a segment
he: סנן לקטע

en: Clear all filters
he: נקה את כל המסננים

en: Apply Filters
he: החל מסננים

en: Filter {0} by
he: סנן {0} על ידי

en: Filter segments
he: קטעי סינון

en: ⚠️ We couldn't process payment for your account. Please {0} to avoid service interruptions.
he: ⚠️ לא יכולנו לעבד תשלום עבור חשבונך. אנא {0} כדי להימנע מהפרעות שירות.

en: review your payment settings
he: עיין בהגדרות התשלום שלך

en: ⚠️ Pro features won’t work right now due to lack of payment. {0} to restore Pro functionality.
he: תכונות Pro Pro לא יעבדו כרגע בגלל חוסר תשלום. {0} כדי לשחזר את הפונקציונליות של Pro.

en: Review your payment settings
he: עיין בהגדרות התשלום שלך

en: Session timeout
he: פסק זמן לפגישה

en: Time before inactive users are logged out.
he: זמן לפני שמשתמשים לא פעילים מתנתקים.

en: Lighthouse illustration
he: איור מגדלור

en: Variable to map to
he: משתנה למפה

en: You can connect widgets to {{variables}} in text cards.
he: אתה יכול לחבר בין ווידג'טים ל {{משתנים}} בכרטיסי טקסט.

en: If you have a PEM SSL client key, you can convert that key to the PKCS-8/DER format using OpenSSL. {0}.
he: אם יש לך מפתח לקוח PEM SSL, אתה יכול להמיר את המפתח הזה לפורמט PKCS-8/DER באמצעות OpenSSL. {0}.

en: You can use Markdown here, and include variables {{like_this}}
he: אתה יכול להשתמש ב- MarkDown כאן ולכלול משתנים {{Like_This}}

en: Prometheus web-server shut down
he: שרת רשת פרומתיוס נסגר

en: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT value of ''{0}'' is not parseable as an integer.
he: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT ערך של '' {0} '' אינו ניתן לניתוח כמספר שלם.

en: C3P0 Max pool size
he: גודל בריכה מקסימום C3P0

en: Port to serve prometheus metrics from. If set, prometheus collectors are registered and served from `localhost:<port>/metrics`.
he: יציאה לשרת מדדי פרומתאוס מ. אם מוגדר, אספני פרומתאוס רשומים ומוגשים מ- 'localhost: <port>/מדדים'.

en: C3P0 Number of idle connections
he: מספר C3P0 של חיבורי סרק

en: Error stopping prometheus web-server
he: שגיאה עצירת שרת אינטרנט של Prometheus

en: C3P0 Number of connections
he: מספר חיבורים C3P0

en: Failed to initialize Prometheus on port {0}
he: לאתחל את פרומתאוס ביציאה {0}

en: Starting prometheus metrics web-server on port {0}
he: התחלת שרת אינטרנט של Prometheus Metrics ביציאה {0}

en: C3P0 Minimum pool size
he: גודל בריכה מינימלי של C3P0

en: Unrecognized measurement {0} in prometheus stats
he: מדידה לא מוכרת {0} בסטטיסטיקה של פרומתאוס

en: C3P0 Number of busy connections
he: מספר C3P0 של חיבורים עסוקים

en: Starting prometheus metrics collector
he: מתחיל אספן מדדי פרומתאוס

en: Attempting to set up prometheus metrics web-server with no web-server port provided
he: ניסיון להגדיר שרת אינטרנט של Prometheus Metrics ללא יציאת שרת אינטרנט מסופקת

en: Attempting to set up prometheus metrics with no web-server port provided
he: ניסיון להקים מדדי פרומתאוס ללא יציאת שרת אינטרנט מסופקת

en: Metadata not ready in {0} minutes, abandoning
he: מטא נתונים לא מוכנים תוך {0} דקות, נוטשים

en: Metadata updated asynchronously for card {0}
he: מטא נתונים מעודכנים באופן אסינכרוני לכרטיס {0}

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because no metadata
he: לא לעדכן מטא נתונים באופן אסינכרוני לכרטיס {0} מכיוון שאין מטא נתונים

en: Metadata not available soon enough. Saving card {0} and asynchronously updating metadata
he: מטא נתונים שאינם זמינים די בקרוב. שמירת כרטיס {0} ועדכון אסינכרוני

en: Cannot refresh an archived model
he: לא יכול לרענן דגם בארכיון

en: Cannot refresh a non-model question
he: לא יכול לרענן שאלה שאינה מודל

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because query has changed
he: לא לעדכן מטא נתונים באופן אסינכרוני לכרטיס {0} מכיוון שאילתה השתנתה

en: Metadata not available soon enough. Saving new card and asynchronously updating metadata
he: מטא נתונים שאינם זמינים די בקרוב. שמירת כרטיס חדש ועדכון אסינכרוני

en: Matching style for native query editor's autocomplete. Can be "substring", "prefix", or "off". Larger instances can have performance issues matching using substring, so can use prefix matching,  or turn autocompletions off.
he: סגנון התאמה להשלמה האוטומטית של עורך שאילתות. יכול להיות "Substring", "קידומת" או "כבוי". מקרים גדולים יותר יכולים להיות בעלי בעיות ביצועים בהתאמה באמצעות מטיילים, כך שיכולים להשתמש בהתאמת קידומת או לכבות השלמות אוטומטיות.

en: Invalid `native-query-autocomplete-match-style` option
he: אפשרות לא חוקית `אפשרות ילידת-שאל-שאלוף-השלמה-התאמה בסגנון"

en: Custom GeoJSON is not enabled
he: Geojson מותאם אישית אינו מופעל

en: Whether or not the use of custom GeoJSON is enabled.
he: האם השימוש ב- Geojson מותאם אישית מופעל או לא.

en: Editing first name is not allowed for SSO users.
he: עריכת שם פרטי אסור למשתמשי SSO.

en: Editing last name is not allowed for SSO users.
he: עריכת שם משפחה אסורה למשתמשי SSO.

en: Setting up prometheus metrics
he: הגדרת מדדי פרומתאוס

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER)
he: מפתח לקוח SSL (PKCS-8/DER)

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address.
he: כתובת הדוא"ל שאליה אתה רוצה שהתשובות תעבור אליהן, אם שונה מהכתובת.

en: Display the lighthouse illustration on the home and login pages.
he: הצג את איור המגדלור בדפי הבית והכניסה.

en: Cached token status for premium features. This is to avoid an API request on the the first page load.
he: סטטוס אסימון במטמון לתכונות פרימיום. זה כדי להימנע מבקשת API בעומס העמוד הראשון.

en: Time before inactive users are logged out. By default, sessions last indefinitely.
he: זמן לפני שמשתמשים לא פעילים מתנתקים. כברירת מחדל, המפגשים נמשכים ללא הגבלת זמן.

en: Reached recursion limit of {0} in "apply-sandboxing" middleware
he: הגיע גבול הרסקורסיה של {0} בתווך "יישום-Sandboxing"

en: Johnny
he: ג'וני

en: Appleseed
he: יישום

en: Sign in with username or email
he: היכנס עם שם משתמש או דוא"ל

en: No models found
he: לא נמצאו דגמים

en: Create new model
he: צור דגם חדש

en: There are no actions for this model
he: אין פעולות למודל זה

en: Create new action
he: צור פעולה חדשה

en: Page
he: עמוד

en: Exit app
he: אפליקציית יציאה

en: {0} connections
he: {0} חיבורים

en: Turn into an action
he: להפוך לפעולה

en: Assign an action
he: להקצות פעולה

en: Edit {0}
he: ערוך {0}

en: List
he: רשימה

en: Edit button
he: עריכה כפתור

en: Delete button
he: מחק כפתור

en: Bulk actions
he: פעולות בתפזורת

en: Options
he: אפשרויות

en: Variant
he: גִרְסָה אַחֶרֶת

en: Basic
he: בסיסי

en: Info
he: מידע

en: Link to {{bird_id}}
he: קישור ל- {{Bird_Id}}

en: http://toucan.example/{{bird_id}}
he: http: //toucan.example/ {{bird_id}}

en: Launch app
he: אפליקציית צהריים

en: Add a {0} to the page
he: הוסף {0} לדף

en: button
he: לַחְצָן

en: form
he: טופס

en: Change button type
he: שנה את סוג כפתור

en: What type of button do you want to add?
he: איזה סוג כפתור אתה רוצה להוסיף?

en: Perform action
he: לבצע פעולה

en: Explore
he: לַחקוֹר

en: Used by
he: בשימוש ע"י

en: Schema
he: סכֵימָה

en: {0} model | {0} models
he[0]: {0} מודל
he[1]: {0} מודלים

en: Unknown type
he: סוג לא ידוע

en: Embed in your application
he: הטמיע ביישום שלך

en: Add this {0} to your application server code. You’ll be able to preview the way it looks and behaves before making it securely visible for your users.
he: הוסף את זה {0} לקוד שרת היישומים שלך. תוכל להציג תצוגה מקדימה של האופן בו הוא נראה ומתנהג לפני שהוא הופך אותו לגלוי היטב למשתמשים שלך.

en: Set up
he: להכין

en: Too many rows for a detail view
he: יותר מדי שורות לתצוגה מפורטת

en: Delete?
he: לִמְחוֹק?

en: This can't be undone.
he: אי אפשר לבטל את זה.

en: Nothing to order
he: אין מה להזמין

en: New Action
he: פעולה חדשה

en: New action
he: פעולה חדשה

en: Save action
he: שמור פעולה

en: Click me
he: לחץ עלי

en: Action
he: פעולה

en: Action Form Display
he: תצוגת טופס פעולה

en: Form
he: טופס

en: Button
he: לַחְצָן

en: Primary
he: יְסוֹדִי

en: Danger
he: סַכָּנָה

en: Borderless
he: חסר גבולות

en: New App
he: אפליקציה חדשה

en: Result: {0}
he: תוצאה: {0}

en: Save and enable
he: שמור ואפשר

en: {0} rows
he: {0} שורות

en: This channel shouldn't really be used by anyone — we'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions (it's a Slack requirement).
he: הערוץ הזה לא באמת אמור לשמש אף אחד - נעלה כאן תרשימים וטבלאות לפני שנשלח מנויים של לוח המחוונים (זו דרישה רפויה).

en: an action button
he: כפתור פעולה

en: Execute an action
he: לבצע פעולה

en: Pick a question…
he: בחר שאלה ...

en: Pick a dashboard…
he: בחר לוח מחוונים ...

en: Pick a page to link to
he: בחר דף לקישור אליו

en: Pick a page…
he: בחר עמוד…

en: This model does not have any actions yet.
he: למודל זה אין עדיין פעולות.

en: Enable implicit actions
he: אפשר פעולות מרומזות

en: Create a new action
he: צור פעולה חדשה

en: Contact
he: איש קשר

en: Backing table
he: שולחן גיבוי

en: Relationships
he: יחסים

en: This model is not used by any questions yet.
he: מודל זה עדיין לא משמש בשאלות.

en: Create a new question
he: צור שאלה חדשה

en: New page
he: עמוד חדש

en: ID #{0}
he: Id #{0}

en: Edit options
he: ערוך אפשרויות

en: To start creating a form, write your query on the left with {{ parameter_names }}.
he: כדי להתחיל ליצור טופס, כתוב את השאילתה שלך משמאל עם {{parameter_names}}.

en: They'll show up as form fields here
he: הם יופיעו כשדות טופס כאן

en: Enter one option per line
he: הזן אפשרות אחת לכל שורה

en: Press enter to add another option
he: לחץ על Enter כדי להוסיף אפשרות נוספת

en: Placeholder text
he: טקסט מציין מקום

en: Required
he: נדרש

en: Default Value
he: ערך ברירת מחדל

en: Generate key
he: צור מפתח

en: Takes a datetime and returns an integer with the number of the year.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם עם מספר השנה.

en: The datetime column.
he: העמודה DateTime.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-4) with the number of the quarter in the year.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (1-4) עם מספר הרבעון בשנה.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-12) with the number of the month in the year.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (1-12) עם מספר החודש בשנה.

en: mode
he: מצב

en: Extracts the week of the year as an integer..
he: מוציא את שבוע השנה כמספר שלם ..

en: The name of the column with your date or datetime value..
he: שם העמודה עם התאריך או הערך של DateTime ..

en: Optional. The default is "ISO".
    - ISO: Week 1 starts on the Monday before the first Thursday of January.
    - US: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on Sunday.
    - Instance: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on the day defined in your Metabase localization settings.
he: אופציונאלי. ברירת המחדל היא "ISO".
     - ISO: שבוע 1 מתחיל ביום שני שלפני יום חמישי הראשון של ינואר.
     - ארצות הברית: שבוע 1 מתחיל ב -1 בינואר. כל שאר השבועות מתחילים ביום ראשון.
     - מופע: שבוע 1 מתחיל ב -1 בינואר. כל שאר השבועות מתחילים ביום המוגדר בהגדרות לוקליזציה של מטאבס.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-31) with the number of the day of the month.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (1-31) עם מספר יום החודש.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-7) with the number of the day of the week.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (1-7) עם מספר יום השבוע.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-23) with the number of the hour. No AM/PM.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (0-23) עם מספר השעה. אין AM/PM.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the minute in the hour.
he: לוקח תקופת תאריך ומחזיר מספר שלם (0-59) עם מספר הדקה בשעה.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the seconds in the minute.
he: לוקח תאריך תאריך ומחזיר מספר שלם (0-59) עם מספר השניות ברגע.

en: amount
he: כמות

en: unit
he: יחידה

en: Adds some units of time to a date or timestamp value.
he: מוסיף כמה יחידות זמן לתאריך או לערך חותמת זמן.

en: The column with your date or timestamp values.
he: העמודה עם ערכי התאריך או חותמת הזמן שלך.

en: The number of units to be added.
he: מספר היחידות שיש להוסיף.

en: "year", "month", "quarter", "day", "hour", "minute", "second" or "millisecond".
he: "שנה", "חודש", "רבע", "יום", "שעה", "דקה", "שני" או "אלפיות השנייה".

en: Subtracts some units of time to a date or timestamp value.
he: מחסר כמה יחידות זמן לתאריך או לערך חותמת זמן.

en: The number of units to be subtracted.
he: מספר היחידות שיש לחסר.

en: Missing wiget label: {0}
he: תווית WIGET חסרה: {0}

en: My new fantastic action
he: הפעולה הפנטסטית החדשה שלי

en: Model it's saved in
he: דגם זה נשמר

en: Successfully created a new {0}
he: יצר בהצלחה {0} חדש

en: Something went wrong while deleting the row
he: משהו השתבש תוך כדי מחיקת השורה

en: Something went wrong while updating
he: משהו השתבש תוך כדי עדכון

en: Successfully updated {0} records
he: עדכון בהצלחה {0} רשומות

en: Something went wrong while deleting
he: משהו השתבש בזמן המחיקה

en: Successfully deleted {0} records
he: רשומות מחיקות בהצלחה {0}

en: Successfully executed the action
he: ביצע בהצלחה את הפעולה

en: Successfully saved
he: נשמר בהצלחה

en: Successfully deleted
he: נמחק בהצלחה

en: Success! The action returned: {0}
he: הַצלָחָה! הפעולה חזרה: {0}

en: Something went wrong while executing the action
he: משהו השתבש תוך כדי ביצוע הפעולה

en: App
he: אפליקציה

en: This is an action now.
he: זו פעולה עכשיו.

en: Public channel to store image files
he: ערוץ ציבורי לאחסון קבצי תמונה

en: All values ({0})
he: כל הערכים ({0})

en: Other ({0})
he: אחר ({0})

en: date
he: תַאֲרִיך

en: category
he: קטגוריה

en: long text
he: טקסט ארוך

en: dropdown
he: להפיל

en: inline select
he: inline בחר

en: date + time
he: תאריך + זמן

en: month + year
he: חודש + שנה

en: quarter + year
he: רבע + שנה

en: Option One
he: אפשרות אחת

en: Option Two
he: אפשרות שנייה

en: Option Three
he: אפשרות שלוש

en: New Model
he: מודל חדש

en: question
he: שְׁאֵלָה

en: model
he: דֶגֶם

en: table
he: שולחן

en: page
he: עמוד

en: Archive this page?
he: ארכיב עמוד זה?

en: First, save your model
he: ראשית, שמור את הדגם שלך

en: Save model
he: שמור דגם

en: What is the name of your question?
he: מה שם שאלתך?

en: What is the name of your model?
he: מה שם המודל שלך?

en: Add a date variable to this question to connect it to a dashboard filter.
he: הוסף משתנה תאריך לשאלה זו כדי לחבר אותו למסנן לוח מחוונים.

en: Add a number variable to this question to connect it to a dashboard filter.
he: הוסף משתנה מספר לשאלה זו כדי לחבר אותו למסנן לוח מחוונים.

en: Add a string variable to this question to connect it to a dashboard filter.
he: הוסף משתנה מחרוזת לשאלה זו כדי לחבר אותו למסנן לוח מחוונים.

en: Add a variable to this question to connect it to a dashboard filter.
he: הוסף משתנה לשאלה זו כדי לחבר אותו למסנן לוח מחוונים.

en: What is the name of your page?
he: מה שם הדף שלך?

en: Is Write
he: זה לכתוב

en: Write questions can be used for experimental actions.
he: ניתן להשתמש בשאלות לכתוב לפעולות ניסיוניות.

en: created a subscription
he: יצר מנוי

en: deleted a subscription
he: מחק מנוי

en: Use the notebook editor
he: השתמש בעורך המחברת

en: This automatically inherits metadata from your source tables, and gives your models drill-through.
he: זה יורש אוטומטית מטא נתונים מטבלאות המקור שלך, ומעניק לדגמים שלך מקדח.

en: Use a native query
he: השתמש בשאילתה ילידית

en: You can always fall back to a SQL or native query, which is a bit more manual.
he: אתה תמיד יכול ליפול חזרה ל- SQL או לשאילתה ילידית, שהיא קצת יותר ידנית.

en: What's a model?
he: מה זה מודל?

en: Your page is ready
he: הדף שלך מוכן

en: Action button
he: כפתור פעולה

en: Move dashboard to…
he: העבירו את לוח המחוונים ל ...

en: Remove this card?
he: להסיר את הכרטיס הזה?

en: Would you like to be notified when this page is done loading?
he: האם תרצה לקבל הודעה כאשר דף זה יסיים לטעון?

en: Apps
he: אפליקציות

en: Pages
he: עמודים

en: Users can pick
he: משתמשים יכולים לבחור

en: Multiple values
he: ערכים מרובים

en: A single value
he: ערך יחיד

en: Your model won't be created.
he: המודל שלך לא ייוצר.

en: Discard
he: להשליך

en: Question in {0}
he: שאלה ב {0}

en: Abbreviate days and months
he: קיצור ימים וחודשים

en: dollars
he: דולרים

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the {1}-axis, the values will be summed.
he: "{0}" הוא שדה לא מוגדר: אם יש לו יותר מערך אחד בנקודה על {1} -axis, הערכים יסוכמו.

en: Column with steps
he: עמודה עם שלבים

en: Select a region
he: בחר אזור

en: Custom map
he: מפה בהתאמה אישית

en: Rows
he: שורות

en: Measures
he: אמצעים

en: Sort Order
he: סדר המיון

en: Pivot table
he: טבלת ציר

en: This has been set by the {0} environment variable.
he: זה נקבע על ידי משתנה הסביבה {0}.

en: This page is looking empty.
he: דף זה נראה ריק.

en: location
he: מקום

en: time
he: זְמַן

en: Sum over time
he: סכום לאורך זמן

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Y-axis position
he: מיקום ציר y

en: No breakouts are enabled
he: לא מופעלים פריצות

en: It is not possible to use the Log scale for a stacked percentage chart
he: לא ניתן להשתמש בסולם היומן עבור תרשים אחוז מוערך

en: Column value
he: ערך העמודה

en: Add series breakout
he: הוסף פריצת סדרה

en: Add another series
he: הוסף סדרה נוספת

en: Auto formatting
he: עיצוב אוטומטי

en: Scale
he: סוּלָם

en: Show lines and marks
he: הצג שורות וסימנים

en: Split y-axis when necessary
he: לפצל ציר Y במידת הצורך

en: Show label
he: הצג תווית

en: Show data labels
he: הצג תוויות נתונים

en: Auto x-axis range
he: טווח ציר X-Auto

en: Value labels formatting
he: עיצוב תוויות ערך

en: Action {0} is not supported for {1} Databases.
he: פעולה {0} אינה נתמכת למסדי נתונים {1}.

en: {0} Database {1} does not support actions.
he: {0} מסד נתונים {1} אינו תומך בפעולות.

en: Unknown Action {0}. Valid Actions are: {1}
he: פעולה לא ידועה {0}. פעולות תקפות הן: {1}

en: Whether to enable using the new experimental Actions for a specific Database.
he: האם לאפשר שימוש בפעולות הניסוי החדשות למסד נתונים ספציפי.

en: Actions are not enabled for Database {0}.
he: פעולות אינן מופעלות למסד נתונים {0}.

en: Missing primary key parameter: {0}
he: חסר פרמטר מפתח ראשוני: {0}

en: Error executing Action: {0}
he: שגיאה בביצוע פעולה: {0}

en: Must execute implicit action on a table with a single primary key.
he: חייב לבצע פעולה מרומזת בטבלה עם מפתח ראשי יחיד.

en: No Card found for Action {0}.
he: לא נמצא כרטיס לפעולה {0}.

en: No destination parameter found for id {0}. Found: {1}
he: לא נמצא פרמטר יעד עבור ID {0}. נמצא: {1}

en: Unknown action type {0}.
he: סוג פעולה לא ידוע {0}.

en: Cannot execute Action {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
he: לא ניתן לבצע פעולה {0}: כרטיס {1} אינו מסומן כ- `is_write`

en: Cannot execute implicit action on a table with ambiguous column names.
he: לא ניתן לבצע פעולה מרומזת בטבלה עם שמות עמודות דו -משמעיים.

en: No destination parameter found for {0}. Found: {1}
he: לא נמצא פרמטר יעד עבור {0}. נמצא: {1}

en: Implicit parameters must be provided.
he: יש לספק פרמטרים מרומזים.

en: Cannot call the service: missing required parameters: {0}
he: לא ניתן להתקשר לשירות: חסרים פרמטרים נדרשים: {0}

en: Too many results returned: {0}
he: יותר מדי תוצאות שהוחזרו: {0}

en: You cannot create an Alert for an is_write Card.
he: אינך יכול ליצור התראה לכרטיס is_write.

en: Detail
he: פרט

en: ← Back to list
he: ← חזרה לרשימה

en: Table must have a single primary key: {0}
he: לטבלה חייבת להיות מפתח ראשי בודד: {0}

en: A scaffold-target was not provided for Page: {0}
he: יעד פיגום לא נמסר לדף: {0}

en: Some tables could not be found. Given: {0} Found: {1}
he: לא ניתן היה למצוא כמה שולחנות. נתון: {0} נמצא: {1}

en: A scaffold-target was not provided for Card: {0}
he: לא נמסר יעד פיגום לכרטיס: {0}

en: You cannot enable embedding for an is_write Card.
he: אינך יכול להפעיל הטמעה לכרטיס IS_WRITE.

en: Saved Question is a Dataset.
he: שאלה שנשמרה היא מערך נתונים.

en: Cannot mark Saved Question as ''is_write'': {0}
he: לא ניתן לסמן את השאלה השמורה כ- '' is_write '': {0}

en: Query must be a native query.
he: השאילתה חייבת להיות שאילתה ילידת.

en: You cannot share an is_write Card.
he: אינך יכול לשתף כרטיס is_write.

en: Write queries are only executable via the Actions API.
he: שאילתות כתיבה ניתנות להפעלה רק באמצעות API של הפעולות.

en: Unable to connect to LDAP server with current settings
he: לא ניתן להתחבר לשרת LDAP עם הגדרות נוכחיות

en: Is LDAP currently enabled?
he: האם LDAP מופעל כרגע?

en: Cannot run query: MongoDB doesn''t support saved questions reference: {0}
he: לא יכול להריץ שאילתה: MongoDB לא תומך בשאלות שנשמרו התייחסות: {0}

en: violates foreign key constraint {0}
he: מפר את אילוץ מפתח זר {0}

en: violates unique constraint {0}
he: מפר את האילוץ הייחודי {0}

en: {0} violates not-null constraint
he: {0} מפר את האילוץ הלא-נולי

en: Error fetching field metadata for table {0}
he: שגיאה בהפעלת מטא נתונים של שדה לטבלה {0}

en: sqlite doesn't support extract us week
he: SQLITE אינו תומך בשבוע החילוץ

en: Rows have the wrong columns: expected {0}, but got {1}
he: בשורות יש עמודות שגויות: צפוי {0}, אך קיבל {1}

en: Error(s) deleting rows.
he: שגיאות (ים) מחיקה שורות.

en: Error(s) inserting rows.
he: שגיאות (ים) הכנסת שורות.

en: Error parsing SQL error message {0}: {1}
he: שגיאה ניתוח הודעת שגיאה SQL {0}: {1}

en: Rows need to be unique: repeated rows {0}
he: שורות צריכות להיות ייחודיות: שורות חוזרות ונשנות {0}

en: Sorry, this would update {0} rows, but you can only act on 1
he: סליחה, זה יעדכן {0} שורות, אך אתה יכול לפעול רק על 1

en: Error(s) updating rows.
he: שגיאות (ים) עדכון שורות.

en: Some rows have different sets of columns: {0}
he: בחלק מהשורות יש קבוצות עמודות שונות: {0}

en: Cannot build filter clause: row cannot be empty.
he: לא ניתן לבנות סעיף פילטר: שורה לא יכולה להיות ריקה.

en: Invalid update row map: no non-PK columns. Got {0}, all of which are PKs.
he: מפת שורות עדכונים לא חוקית: אין עמודות שאינן PK. קיבלתי {0}, שכולם PKS.

en: Row is missing required primary key column. Required {0}; got {1}
he: שורה חסרה עמודת המפתח העיקרית הנדרשת. נדרש {0}; קיבלתי {1}

en: Sorry, this would delete {0} rows, but you can only act on 1
he: סליחה, זה ימחק {0} שורות, אך אתה יכול לפעול רק על 1

en: Error executing write query: {0}
he: ביצוע שגיאות כתיבת שאילתת: {0}

en: Sqlite doesn't support extract isoweek
he: Sqlite אינו תומך בתמצית isoweek

en: Client ID for Google Sign-In.
he: מזהה לקוח עבור כניסה של גוגל.

en: Is Google Sign-In configured?
he: האם מוגדר כניסה של גוגל?

en: Google Sign-In is not configured. Please set the Client ID first.
he: כניסה לגוגל אינה מוגדרת. אנא הגדר את מזהה הלקוח תחילה.

en: Is Google Sign-in currently enabled?
he: האם כניסה של גוגל מופעלת כרגע?

en: Have the mandatory LDAP settings (host and user search base) been validated and saved?
he: האם הגדרות ה- LDAP החובה (בסיס חיפוש מארח ומשתמש) אושרו ונשמרו?

en: Data apps are not enabled.
he: אפליקציות נתונים אינן מופעלות.

en: A model made from a native SQL question cannot have a variable or field filter.
he: מודל העשוי משאלת SQL מקומית אינו יכול להיות בעל משתנה או פילטר שדה.

en: You cannot add an is_write Card to a Dashboard.
he: אינך יכול להוסיף כרטיס IS_WRITE ללוח מחוונים.

en: Error calculating raw hash: {0}
he: שגיאה בחישוב חשיש גולמי: {0}

en: Error calculating hydrated hash: {0} is nil after hydrating {1}
he: שגיאה בחישוב hash hydrated: {0} היא אפס לאחר לחות {1}

en: Error calculating identity hash: {0}
he: שגיאה בחישוב חשיש זהות: {0}

en: Week
he: שבוע

en: No parameter mapping found for parameter {0}. Found: {1}
he: לא נמצא מיפוי פרמטר לפרמטר {0}. נמצא: {1}

en: Only native queries can be executed as write queries.
he: ניתן לבצע רק שאילתות ילידיות כשיואות כתיבה.

en: No Query Action found for Emitter {0}. Only Query Actions are supported at this point in time.
he: שום פעולת שאילתה לא נמצאה לפולט {0}. רק פעולות שאילתה נתמכות בנקודת זמן זו.

en: Cannot execute emitter {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
he: לא ניתן לבצע פולט {0}: כרטיס {1} אינו מסומן כ- `is_write`

en: Error executing QueryEmitter: {0}
he: שגיאה ביצוע QueryeMitter: {0}

en: Invalid session-type.
he: סוג הפעלה לא חוקי.

en: This Quarter
he: הרבע הזה

en: Database required of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: מסד הנתונים הנדרש מ- {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Metabase task scheduler disabled. Scheduled tasks will not be ran.
he: מתזמן משימות מטאבייס מושבת. משימות מתוזמנות לא יופעלו.

en: value must be a map with schema: (
    {0}{1}{2}{3}{4}{5}
he: הערך חייב להיות ממופה עם סכימה: (
     {0} {1} {2} {3} {4} {5}

en: {0} (optional)
he: {0} (אופציונלי)

en: Found config file at path {0}; Metabase will be initialized with values from this file
he: נמצא קובץ config בנתיב {0}; מטאבייס יאתחל עם ערכים מקובץ זה

en: Done initializing from file.
he: ביצע אתחול מהקובץ.

en: No config file found at path {0}
he: אין קובץ config שנמצא בנתיב {0}

en: Don''t know how to expand template form: {0}
he: אל תדע איך להרחיב את טופס התבנית: {0}

en: Initializing {0} from config file...
he: אתחול {0} מקובץ config ...

en: Error parsing template string {0}: {1}
he: שגיאה בניתוח תבנית מחרוזת {0}: {1}

en: Creating new {0} Database {1}
he: יצירת מסד נתונים חדש {0} {1}

en: Updating Database {0} {1}
he: עדכון מסד הנתונים {0} {1}

en: Sync on database creation when initializing from file is disabled. Skipping sync.
he: סנכרון ביצירת מסד נתונים כאשר האתחול מהקובץ מושבת. דילוג על סנכרון.

en: Ignoring unknown config section {0}.
he: התעלמות מקטע תצורה לא ידוע {0}.

en: Setting value for Setting {0}
he: הגדרת ערך להגדרת {0}

en: Setting setting values from config file
he: הגדרת ערכי קובץ config

en: Updating User with email {0}
he: עדכון המשתמש בדוא"ל {0}

en: Creating the first User for this instance. The first user is always created as an admin.
he: יצירת המשתמש הראשון למופע זה. המשתמש הראשון נוצר תמיד כמנהל.

en: Creating new User {0} with email {1}
he: יצירת משתמש חדש {0} עם דוא"ל {1}

en: Invalid Collection ID(s). These Collections do not exist: {0}
he: מזהי איסוף לא חוקיים. אוספים אלה אינם קיימים: {0}

en: Loading serialized Metabase files from {0}
he: טוען קבצי מטאבייס סידוריים מ- {0}

en: {0} tables have entity_id; expected to resolve the same number of models, but only got {1}
he: לטבלאות {0} יש entity_id; צפוי לפתור את אותו מספר דגמים, אך רק קיבל {1}

en: Can't create new SAML user when SAML is not enabled
he: לא ניתן ליצור משתמש SAML חדש כאשר SAML אינו מופעל

en: Are the mandatory JWT settings configured?
he: האם הגדרות JWT חובה מוגדרות?

en: Is SAML authentication configured and enabled?
he: האם אימות SAML מוגדר ומופעל?

en: Is JWT authentication configured and enabled?
he: האם אימות JWT מוגדר ומופעל?

en: Are the mandatory SAML settings configured?
he: האם הגדרות SAML חובה מוגדרות?

en: Google Sign-in
he: כניסה של גוגל

en: Only duplicate the dashboard
he: רק שכפל את לוח המחוונים

en: If you check this, the cards in the duplicated dashboard will reference the original questions.
he: אם תבדוק זאת, הכרטיסים בלוח המחוונים המשוכפל יתייחסו לשאלות המקוריות.

en: Drill-through doesn’t work on SQL questions.
he: מקדח לא עובד על שאלות SQL.

en: Drill-through doesn’t work on native questions.
he: מקדח לא עובד על שאלות ילידיות.

en: Paused
he: מושהה

en: Pause
he: הַפסָקָה

en: Resume
he: קורות חיים

en: This will clear all your settings.
he: זה ינקה את כל ההגדרות שלך.

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from one of the domains you specify here:
he: אפשר למשתמשים להירשם בעצמם אם כתובת הדוא"ל שלהם לחשבון Google היא מאחד התחומים שאתה מציין כאן:

en: datetime1
he: DateTime1

en: datetime2
he: DateTime2

en: Get the difference between two datetime values (datetime2 minus datetime1) using the specified unit of time.
he: קבל את ההבדל בין שני ערכי DateTime (DateTime2 מינוס DateTime1) באמצעות יחידת הזמן שצוינה.

en: created_at
he: נוצר ב

en: shipped_at
he: נשלח_ט

en: datetime1, datetime2
he: DateTime1, DateTime2

en: The columns or expressions with your datetime values.
he: העמודות או הביטויים עם ערכי ה- DateTime שלך.

en: Choose from: "year", "month", "week", "day", "hour", "minute", or "second".
he: בחרו: "שנה", "חודש", "שבוע", "יום", "שעה", "דקה" או "שנייה".

en: Extracts the week of the year as an integer.
he: מוציא את שבוע השנה כמספר שלם.

en: The name of the column with your date or datetime value.
he: שם העמודה עם התאריך או ערך ה- DateTime שלך.

en: target
he: יַעַד

en: source
he: מָקוֹר

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
he: המרת אזור זמן של תאריך או עמוד חותמת זמן.

en: The timezone you want to assign to your column.
he: אזור הזמן שאתה רוצה להקצות לטור שלך.

en: (Optional) The current timezone of your column. The default timezone is your report timezone.
he: (אופציונלי) אזור הזמן הנוכחי של העמודה שלך. אזור זמן ברירת המחדל הוא אזור הזמן של הדוח שלך.

en: Missing widget label: {0}
he: תווית ווידג'ט חסרה: {0}

en: Save new question
he: שמור שאלה חדשה

en: Duplicate "{0}" and its questions
he: שכפול "{0}" ושאלותיו

en: Duplicated {0}, but couldn't duplicate some questions
he: משוכפל {0}, אך לא יכול היה לשכפל כמה שאלות

en: No query provided so not querying for metadata
he: אין שאילתה מסופקת כך שלא שאילתות למטא נתונים

en: Reusing provided metadata
he: שימוש חוזר סיפק מטא נתונים

en: Querying for metadata and blending model metadata
he: שאילתת מטא נתונים ומטא נתונים של מודל מיזוג

en: Querying for metadata
he: שאילתת מטא נתונים

en: No copied card information found
he: לא נמצא מידע על כרטיס מועתק

en: Only datetime, timestamp, or date types allowed. Found {0}
he: רק סוגי DateTime, חותמת זמן או סוגי תאריכים המותרים. נמצא {0}

en: MongoDB does not support parsing strings as dates. Try parsing to a datetime instead
he: MongoDB אינו תומך במיתרי ניתוח כתאריכים. נסה ניתוח לשעת תאריך במקום זאת

en: MongoDB does not support parsing strings as times. Try parsing to a datetime instead
he: MongoDB אינו תומך במיתרי ניתוח כתקופות. נסה ניתוח לשעת תאריך במקום זאת

en: `timestamp with time zone` columns shouldn''t have a `source timezone`
he: "חותמת זמן עם אזור זמן" עמודות לא צריכות להיות "אזור זמן מקור"

en: Error running step ''{0}'' for {1}
he: שגיאה הפעלת שלב '' {0} '' עבור {1}

en: Backfilling entity_id for {0} rows of {1}
he: מילוי חזרה של entity_id עבור {0} שורות של {1}

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
    We support tz database time zone names.
    See the full list here: https://w.wiki/4Jx
he: המרת אזור זמן של תאריך או עמוד חותמת זמן.
     אנו תומכים בשמות אזור הזמן של מסד הנתונים של TZ.
     עיין ברשימה המלאה כאן: https://w.wiki/4jx

en: The current time zone. Only required for timestamps with no time zone.
he: אזור הזמן הנוכחי. נדרש רק לחותמות זמן ללא אזור זמן.

en: Show percentages
he: להראות אחוזים

en: In legend
he: באגדה

en: On the chart
he: בתרשים

en: Error compiling HoneySQL form: {0}
he: שגיאה בהרכבת HoneySQL טופס: {0}

en: Invalid HoneySQL form: {0}
he: טופס honeysql לא חוקי: {0}

en: input column already has a set timezone. Please remove the source parameter in convertTimezone.
he: בעמודת הקלט כבר יש אזור זמן מוגדר. אנא הסר את פרמטר המקור ב- ConvertTimeZone.

en: input column doesn't have a set timezone. Please set the source parameter in convertTimezone to convert it.
he: בעמודת הקלט אין אזור זמן מוגדר. אנא הגדר את פרמטר המקור ב- ConvertTimeZone כדי להמיר אותו.

en: Error reducing result rows: {0}
he: שגיאה בהפחתת שורות התוצאה: {0}

en: Sample database could not be extracted to the plugins directory,which may result in slow startup times. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
he: לא ניתן היה לחלץ מסד נתונים לדוגמא לספריית התוספים, מה שעלול לגרום לזמני הפעלה איטיים. אנא הגדר MB_PLUGINS_DIR לספרייה הניתנת לכתיבה והפעיל מחדש את המטביל.

en: Metabase config files require a Premium token with the :advanced-config feature.
he: קבצי תצורת Metabase דורשים אסימון פרימיום עם התכונה: Advanced-Config.

[ctx: This is in the sidebar when creating or editing a dashboard subscription.]
en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
he: תרשימים במנויים עשויים להיראות מעט שונים מתרשימים בלוח המחוונים.

[ctx: Seen when creating a new dashboard subscription.]
en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
he: הנמענים יראו נתונים אלה בדיוק כפי שאתה רואה אותם, ללא קשר להרשאותיהם.

en: Model actions
he: פעולות מודל

en: Allow actions from models created from this data to be run. Actions are able to read, write, and possibly delete data.
he: אפשר לפעולות מהמודלים שנוצרו מנתונים אלה להפעלה. פעולות מסוגלות לקרוא, לכתוב ואולי למחוק נתונים.

en: Note: Your database user will need write permissions.
he: הערה: משתמש מסד הנתונים שלך יצטרך הרשאות כתיבה.

en: Auto tracking schema
he: סכמת מעקב אוטומטית

en: Remove mapping
he: הסר מיפוי

en: Remove mapping and members
he: הסר מיפוי וחברים

en: Remove mapping and delete groups
he: הסר קבוצות מיפוי ומחיקת

en: Remove mapping and delete group
he: הסר את המיפוי והמחוק את הקבוצה

en: These groups' user memberships will no longer be synced with the directory server.
he: חברות המשתמשים של קבוצות אלה לא יסונכרנו עוד עם שרת הספריות.

en: This group's user membership will no longer be synced with the directory server.
he: חברות המשתמש של קבוצה זו לא תסנכרן עוד עם שרת הספריות.

en: What should happen with the groups themselves in Metabase?
he: מה צריך לקרות עם הקבוצות עצמן במטאבייס?

en: What should happen with the group itself in Metabase?
he: מה צריך לקרות עם הקבוצה עצמה במטאבייס?

en: Remove this group mapping?
he: להסיר מיפוי קבוצתי זה?

en: Nothing, just remove the mapping
he: כלום, פשוט הסר את המיפוי

en: Also remove all group members (except from Admin)
he: הסר גם את כל חברי הקבוצה (למעט ממנהל)

en: Also delete the groups (except Admin)
he: מחק גם את הקבוצות (למעט מנהל מערכת)

en: Also delete the group
he: מחק גם את הקבוצה

en: Delete this mapping?
he: למחוק את המיפוי הזה?

en: Synchronize Group Memberships
he: סנכרן חברות קבוצתיות

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the directory server. If a group isn‘t mapped, its membership won‘t be synced.
he: מיפויים מאפשרים למטאבייס להוסיף ולהסיר אוטומטית משתמשים מקבוצות על סמך פרטי החברות המסופקים על ידי שרת הספריות. אם קבוצה לא ממופה, חברותה לא תסנכרן.

en: About mappings
he: על מיפויים

en: New mapping
he: מיפוי חדש

en: No mappings yet
he: עדיין אין מיפוי

en: An error occurred.
he: התרחשה שגיאה.

en: Unknown target
he: יעד לא ידוע

en: This field is required
he: זהו שדה חובה

en: Action Library
he: ספריית פעולה

en: Where should the values for '{0}' come from?
he: מאיפה הערכים עבור '{0}' יגיעו?

en: You can either ask users to enter values, or use the value of a dashboard filter.
he: אתה יכול לבקש מהמשתמשים להזין ערכים, או להשתמש בערך של מסנן לוח מחוונים.

en: Select an action to get started
he: בחר פעולה כדי להתחיל

en: Outline
he: מתווה

en: Ask the user
he: שאל את המשתמש

en: This action has no parameters to map
he: לפעולה זו אין פרמטרים למפה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Action settings
he: הגדרות פעולה

en: Make public
he: לפרסם

en: Creates a publicly shareable link to this action form.
he: יוצר קישור הניתן לשיתוף לציבור לצורת פעולה זו.

en: Public action form URL
he: כתובת אתר של טופס פעולה ציבורית

en: Success message
he: הודעת הצלחה

en: Action ran successfully
he: הפעולה רצה בהצלחה

en: Build custom forms and business logic.
he: בנה טפסים בהתאמה אישית ולהיגיון עסקי.

en: Actions let you write parameterized SQL that writes back to your database. Actions can be attached to buttons on dashboards to create custom workflows. You can even publicly share the parameterized forms they generate to collect data.
he: פעולות מאפשרות לך לכתוב פרמטר SQL שכותב בחזרה למסד הנתונים שלך. ניתן לחבר פעולות לכפתורים בלוח המחוונים ליצירת זרימות עבודה בהתאמה אישית. אתה יכול אפילו לשתף בפומבי את הטפסים הפרמטריים שהם מייצרים כדי לאסוף נתונים.

en: Here are a few ideas for what you can do with actions
he: להלן מספר רעיונות למה שאתה יכול לעשות עם פעולות

en: Create a customer feedback form and embed it on your website.
he: צור טופס משוב של לקוחות והטביע אותו באתר שלך.

en: Mark the customer you’re viewing in a dashboard as a VIP.
he: סמן את הלקוח שאתה צופה בלוח המחוונים כ- VIP.

en: Let team members remove redundant data.
he: תן לחברי הצוות להסיר נתונים מיותרים.

en: See an example
he: ראה דוגמה

en: Select a collection
he: בחר אוסף

en: (optional)
he: (אופציונאלי)

en: must be a positive integer value
he: חייב להיות ערך שלם חיובי

en: Button properties
he: מאפייני כפתור

en: Button text
he: טקסט כפתור

en: Button variant
he: גרסת כפתורים

en: Pick an action
he: בחר פעולה

en: Change action
he: שנה פעולה

en: Action Settings
he: הגדרות פעולה

en: Action Button
he: כפתור פעולה

en: Text Card
he: כרטיס טקסט

en: This card does not support click mappings
he: כרטיס זה אינו תומך במיפוי לחיצה

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
he: כאשר משתמש מוסיף פילטר חדש ללוח מחוונים או לשאלת SQL, Metabase יסרוק את השדה (ים) ממופה למסנן זה על מנת להציג את רשימת הערכים הניתנים לבחירה.

en: Select a model
he: בחר דגם

en: Toggle sidebar
he: החלף סרגל צד

en: How should users filter on this column?
he: כיצד משתמשים משתמשים בסינון בעמודה זו?

en: Selectable values for {0}
he: ערכים ניתנים לבחירה עבור {0}

en: Search for a question or model
he: חפש שאלה או מודל

en: Where values should come from
he: מאיפה הערכים צריכים לבוא

en: You haven’t connected a field to this filter yet, so there aren’t any values.
he: עדיין לא חיברת שדה למסנן הזה, כך שאין ערכים.

en: We don’t have any cached values for the connected fields. Try one of the other options, or change this widget to a search box.
he: אין לנו ערכים במטמון לשדות המחוברים. נסה אחת מהאפשרויות האחרות, או שנה את הווידג'ט הזה לתיבת חיפוש.

en: Model or question to supply the values
he: מודל או שאלה כדי לספק את הערכים

en: Pick a model or question…
he: בחר מודל או שאלה ...

en: Column to supply the values
he: עמודה לספק את הערכים

en: Pick a column…
he: בחר טור ...

en: This model doesn’t have any text columns.
he: למודל זה אין עמודות טקסט.

en: This question doesn’t have any text columns.
he: לשאלה זו אין עמודות טקסט.

en: Please pick a different model or question.
he: אנא בחר מודל או שאלה אחרת.

en: Pick a model or question
he: בחר מודל או שאלה

en: An error occurred in your query
he: אירעה שגיאה בשאילתה שלך

en: Enter one value per line.
he: הזן ערך אחד לשורה.

en: From connected fields
he: משדות מחוברים

en: From another model or question
he: ממודל או שאלה אחרת

en: Custom list
he: רשימה מותאמת אישית

en: Dropdown list
he: רשימה נפתחת

en: Input box
he: תיבת קלט

en: Select at least one column
he: בחר לפחות עמודה אחת

en: Item {0} of first {1}
he: פריט {0} של הראשון {1}

en: Item {0} of {1}
he: פריט {0} של {1}

en: Deselect All
he: הסר סימון מהכל

en: Choose a link
he: בחר קישור

en: Sorry, you don't have permission to see this link.
he: סליחה, אין לך אישור לראות את הקישור הזה.

en: Show row totals
he: הצג סיכומי שורה

en: Show column totals
he: הצג סיכומי עמודות

en: Link card
he: כרטיס קישור

en: Revoke link
he: ביטול קישור

en: Public Action Form Listing
he: רישום טופס פעולה ציבורי

en: No actions have been publicly shared yet.
he: עדיין לא שותפו פעולות בפומבי.

en: Run {0}?
he: הפעל {0}?

en: Choose a record to update
he: בחר רשומה לעדכון

en: No action assigned
he: אין פעולה שהוקצה

en: Actions are not enabled for this database
he: פעולות אינן מופעלות למסד נתונים זה

en: You cannot connect variables to link cards.
he: אינך יכול לחבר משתנים לקישור כרטיסי.

en: Open this card's action settings to connect variables
he: פתח את הגדרות הפעולה של כרטיס זה כדי לחבר משתנים

en: Add a saved question
he: הוסף שאלה נשמרת

en: , or
he: , או

en: ask a new one
he: שאל אחד חדש

en: How should users filter on this variable?
he: כיצד משתמשים משתמשים בסינון על משתנה זה?

en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
he: הנמענים יראו נתונים אלה בדיוק כפי שאתה רואה אותם, ללא קשר להרשאותיהם.

en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
he: תרשימים במנויים עשויים להיראות מעט שונים מתרשימים בלוח המחוונים.

en: Model details
he: פרטי מודל

en: action
he: פעולה

en: {0} ran successfully
he: {0} רץ בהצלחה

en: Action form
he: טופס פעולה

en: Successfully updated
he: עודכן בהצלחה

en: Successfully ran the action
he: ניהל בהצלחה את הפעולה

en: Shared Action Forms
he: טפסי פעולה משותפים

en: Click Me
he: לחץ עלי

en: Add link card
he: הוסף כרטיס קישור

en: Add action button
he: הוסף כפתור פעולה

en: for {0}
he: עבור {0}

en: Add or remove columns
he: הוסף או הסר עמודות

en: Show Header
he: הצג כותרת

en: It will also be removed from the filter that uses it to populate values. | It will also be removed from the {0} filters that use it to populate values.
he[0]: אשר יוסר גם מהמסנן שמשתמש בו כדי לאכלס ערכים.
he[1]: אשר יוסר גם מהמסנים {0} שמשתמשים בו כדי לאכלס ערכים.

en: Timeout must be less than 100 years
he: פסק זמן חייב להיות פחות ממאה שנה

en: Change field settings
he: שנה הגדרות שדה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Change options
he: שינוי אפשרויות

en: Action parameters
he: פרמטרי פעולה

en: Configure your parameters' types and properties here. The values for these parameters can come from user input, or from a dashboard filter. {0}
he: קבע את התצורה של סוגי הפרמטרים והמאפיינים שלך כאן. הערכים של פרמטרים אלה יכולים להגיע מכניסה למשתמש, או ממסנן לוח מחוונים. {0}

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: Inline select
he: Inline בחר

en: Date + time
he: תאריך + זמן

en: Run
he: לָרוּץ

en: Delete this content and the DB connection
he: מחק תוכן זה ואת חיבור ה- DB

en: If you’re trying to migrate from a development DB to a production one, you don’t need to do this. You can just {0}
he: אם אתה מנסה לנדוד מ- DB פיתוח לייצור, אינך צריך לעשות זאת. אתה יכול פשוט {0}

en: edit your connection details.
he: ערוך את פרטי החיבור שלך.

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check each of these boxes:
he: מחיקת מסד נתונים זה תמחק גם את הכל על בסיס זה. אם אתה באמת מנסה לעשות זאת, אנא סמן כל אחת מהתיבות הללו:

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check the box below:
he: מחיקת מסד נתונים זה תמחק גם את הכל על בסיס זה. אם אתה באמת מנסה לעשות זאת, אנא סמן את התיבה למטה:

en: This will delete every saved question, model, metric, and segment you’ve made that uses this data, and can’t be undone!
he: זה ימחק כל שאלה, מודל, מדד ומקטע שמור שהכנתם שמשתמשים בנתונים אלה, ולא ניתן לבטל אותם!

en: If you’re sure, please type {0} in this box:
he: אם אתה בטוח, אנא הקלד {0} בתיבה זו:

en: Are you completely sure?
he: האם אתה בטוח לחלוטין?

en: Delete {0} saved question | Delete {0} saved questions
he[0]: מחק {0} שאלה שמורה
he[1]: מחק {0} שאלות שמורות

en: Delete {0} model | Delete {0} models
he[0]: מחק {0} מודל
he[1]: מחק {0} מודלים

en: Delete {0} metric | Delete {0} metrics
he[0]: מחק {0} מטריקה
he[1]: מחק {0} מטריקות

en: Delete {0} segment | Delete {0} segments
he[0]: מחק {0} סגמנט
he[1]: מחק {0} סגמנטים

en: Edit Link
he: ערוך קישור

en: Edit definition
he: ערוך הגדרה

en: Archive {0}?
he: ארכיב {0}?

en: Public action form
he: טופס פעולה ציבורית

en: Disable basic actions?
he: להשבית פעולות בסיסיות?

en: Disabling basic actions will also remove any buttons that use these actions. Are you sure you want to continue?
he: השבתת פעולות בסיסיות תסיר גם את כל הכפתורים המשתמשים בפעולות אלה. האם אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?

en: Disable
he: השבתת

en: Disable basic actions
he: השבת פעולות בסיסיות

en: Create basic actions
he: ליצור פעולות בסיסיות

en: Actions menu
he: תפריט פעולות

en: Running Actions is not enabled for database {0}
he: הפעלת פעולות אינה מופעלת למסד נתונים {0}

en: Action list
he: רשימת פעולה

en: No actions have been created yet.
he: טרם נוצרו פעולות.

en: Get started quickly with some basic actions to create, edit and delete, or create your own from scratch.
he: התחל במהירות עם כמה פעולות בסיסיות ליצור, לערוך ולמחוק או ליצור משלך מאפס.

en: Preview the query
he: תצוגה מקדימה של השאילתה

en: Query preview
he: תצוגה מקדימה של שאילתה

en: Returns the current timestamp (in milliseconds).
he: מחזיר את חותמת הזמן הנוכחית (באלפיות השנייה).

en: Returns the current timestamp (in milliseconds). Currently {0} in {1}.
he: מחזיר את חותמת הזמן הנוכחית (באלפיות השנייה). כרגע {0} ב {1}.

en: "month"
he: "חוֹדֶשׁ"

en: Other charts
he: תרשימים אחרים

en: Timeline event card
he: כרטיס אירוע ציר זמן

en: Timeline card header
he: כותרת כרטיס ציר זמן

en: body row {0}
he: שורת גוף {0}

en: Still Waiting…
he: עדיין מחכה…

en: Whether to enable Actions for a specific Database.
he: האם לאפשר פעולות למסד נתונים ספציפי.

en: Values can only be fetched for actions that require a Primary Key.
he: ניתן להביא ערכים רק לפעולות הדורשות מפתח ראשוני.

en: Error executing action.
he: שגיאה בביצוע פעולה.

en: C3P0 Number of threads awaiting checkout
he: מספר C3P0 של האשכולות הממתינים לקופה

en: Unsupported implicit action kind
he: סוג פעולה מרומז לא נתמך

en: must be a valid json-query, something like ''.item.title''
he: חייב להיות שאלוף JSON תקף, משהו כמו ''. TITEM.TITLE ''

en: Unsupported action type
he: סוג פעולה לא נתמך

en: Must provide a database_id for query actions
he: חייב לספק מסד נתונים_ד לפעולות שאילתה

en: Card does not have a parameter with the ID {0}
he: לכרטיס אין פרמטר עם המזהה {0}

en: Invalid m field: {0}
he: שדה M לא חוקי: {0}

en: Must include prefix or search
he: חייב לכלול קידומת או חיפוש

en: Error with autocomplete: {0}
he: שגיאה עם השלמה אוטומטית: {0}

en: Missing field-ids for parameter
he: תעשידי שדה חסרים לפרמטר

en: Table ''{0}.{1}'' already exists
he: טבלה '' {0}. {1} '' כבר קיים

en: Unable to identify table ''{0}.{1}''
he: לא ניתן לזהות טבלה '' {0}. {1} ''

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have data access to all schemas.
he: הרשאות DB לא חוקיות: אם יש לך גישה לכתיבה לשאילתות מקוריות, עליך לקבל גישה לנתונים לכל הסכימות.

en: Sandboxes are an Enterprise feature. Please upgrade to a paid plan to use this feature.
he: ארגזי חול הם תכונה ארגונית. אנא שדרג לתוכנית בתשלום לשימוש בתכונה זו.

en: Invalid execution permission graph: {0}
he: גרף הרשאה לא חוקי בביצוע: {0}

en: ''load'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''import''.
he: 'load' היא פונקציה פגת תוקף ותוסר בגרסה עתידית. אנא השתמשו ב 'import'.

en: ''dump'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''export''.
he: 'dump' היא פונקציה פגת תוקף ותוסר בגרסה עתידית. אנא השתמשו ב 'export'.

en: Setting H2 sequence ids to proper values...
he: הגדרת מזהי רצף H2 לערכים מתאימים ...

en: Can''t decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
he: לא יכול לפענח ערך סודי עם mb_encryption_secret_key

en: Can''t decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
he: לא יכול לפענח אפליקציה db עם mb_encryption_secret_key

en: Query cancelled
he: שאילתה בוטלה

en: Warning: missing type mapping for parsing BigQuery results of type {0}.
he: אזהרה: מיפוי סוג חסר לניתוח תוצאות BigQuery מסוג {0}.

en: datetimeDiff only allows datetime, timestamp, or date types. Found {0}
he: DateTimEdiff מאפשר רק לסוגי DateTime, חותמת זמן או תאריך. נמצא {0}

en: now is not supported for MongoDB versions before 4.2
he: כעת אינו נתמך בגרסאות mongoDB לפני 4.2

en: incorrect value: {0}
he: ערך שגוי: {0}

en: violates not-null constraint
he: מפר את האילוץ הלא-לא-לא

en: Error preparing statement: {0}
he: הצהרת הכנת שגיאה: {0}

en: Comma separated names of {0} that should NOT appear in Metabase
he: שמות מופרדים בפסיקים של {0} שלא אמורים להופיע במטבז

en: Comma separated names of {0} that should appear in Metabase
he: שמות מופרדים בפסיקים של {0} שאמורים להופיע במטאבייס

en: You can use patterns like "auth*" to match multiple {0}
he: אתה יכול להשתמש בתבניות כמו "Auth*" כדי להתאים למספר {0}

en: Would you mind taking a quick 5 minute survey to tell us how it’s going?
he: אכפת לך לקחת סקר מהיר של 5 דקות כדי לספר לנו איך זה הולך?

en: Actions must be made with models, not cards.
he: יש לבצע פעולות עם דגמים ולא קלפים.

en: Cannot make a question from a model with actions
he: לא יכול לבצע שאלה ממודל עם פעולות

en: invalid parameterized_object_type
he: לא חוקי parameterized_object_type

en: Invalid parameter source {0}
he: מקור פרמטר לא חוקי {0}

en: Error updating Settings last updated value: {0}
he: שגיאה בעדכון הגדרות הערך המעודכן האחרון: {0}

en: Invalid locale: {0}
he: אזור לא חוקי: {0}

en: Invalid day of week: {0}
he: יום השבוע הלא חוקי: {0}

en: Error fetching token status from {0}:
he: שגיאה בהעלאת סטטוס אסימון מ- {0}:

en: MB_API_KEY is not set. See {0} for details
he: MB_API_KEY אינו מוגדר. ראה {0} לפרטים

en: Session timeout must be less than 100 years.
he: פסק זמן של מושב חייב להיות פחות ממאה שנה.

en: Session timeout amount must be positive.
he: סכום פסק הזמן של ההפעלה חייב להיות חיובי.

en: {0}, {1}, and {2}
he: {0}, {1} ו- {2}

en: Field {0} has not been used since {1}. Skipping...
he: שדה {0} לא שימש מאז {1}. מדלג ...

en: Found DBMS version {0}
he: גרסת DBMS נמצאה {0}

en: Could not determine DBMS version
he: לא יכול היה לקבוע את גרסת DBMS

en: received
he: קיבלו

en: value must an array with :field id-or-name and an options map
he: ערך חייב מערך עם: מזהה שדה או שם ומפת אפשרויות

en: value must be a valid UUID.
he: הערך חייב להיות UUID תקף.

en: value must be an instance of {0}
he: הערך חייב להיות מופע של {0}

en: Value must be a map.
he: הערך חייב להיות מפה.

en: No current user found
he: לא נמצא משתמש נוכחי

en: Open the Metabase drill-through menu
he: פתח את תפריט המקדחה של Metabase

en: Expression
he: ביטוי

en: You can reference columns here in functions or equations, like: floor([Price] - [Discount]). Click for documentation.
he: אתה יכול להפנות עמודות כאן בפונקציות או במשוואות, כמו: רצפה ([מחיר] - [הנחה]). לחץ לתיעוד.

en: Open expressions documentation
he: תיעוד של ביטויים פתוחים

en: Open the drill-through menu
he: פתח את תפריט המקדחה

en: plus
he: ועוד

en: minus
he: מִינוּס

en: Native Query
he: שאילתה ילידית

en: Error calculating column name for {0}: {1}
he: שגיאה בחישוב שם העמודה עבור {0}: {1}

en: Standard deviation of {0}
he: סטיית תקן של {0}

en: Error calculating display name for {0}: {1}
he: שגיאה בחישוב שם התצוגה עבור {0}: {1}

en: Cumulative sum of {0}
he: סכום מצטבר של {0}

en: Saved Question #{0}
he: שמור שאלה #{0}

en: Cumulative count of {0}
he: ספירת מצטברת של {0}

en: No join named {0}
he: אין הצטרפות בשם {0}

en: Invalid :field clause: column {0} does not exist
he: לא חוקי: סעיף שדה: עמודה {0} לא קיים

en: Cannot find Table {0}
he: לא ניתן למצוא טבלה {0}

en: Don''t know how to set options for {0}
he: אל תדע כיצד להגדיר אפשרויות ל {0}

en: type-of {0} returned an invalid type {1}
he: Type-of {0} החזיר סוג לא חוקי {1}

en: Don''t know how to determine the base type of {0}
he: אל תדע לקבוע את סוג הבסיס של {0}

en: Join aliases must be unique at a given stage of a query
he: הצטרפות לכינויים חייבים להיות ייחודיים בשלב נתון של שאילתה

en: Stage {0} does not exist
he: שלב {0} אינו קיים

en: Extracting {0} {1}
he: חילוץ {0} {1}

en: query_execution cleanup successful, no rows were deleted
he: Query_Execution ניקוי מצליח, לא נמחקו שורות

en: Cleaning up query_execution table
he: ניקוי טבלת Query_Execution

en: query_execution cleanup successful, {0} rows were deleted
he: Query_Execution Cleanup מוצלח, {0} שורות נמחקו

en: query_execution cleanup failed
he: ניקוי Query_Execution נכשל

en: Retention policy for the `query_execution` table.
he: מדיניות שמירה לטבלת 'Query_Execution'.

en: MB_AUDIT_MAX_RETENTION_DAYS is set to {0}; using the minimum value of {1} instead.
he: Mb_audit_max_retention_days מוגדר כ- {0}; במקום זאת באמצעות הערך המינימלי של {1}.

en: Must be a string like 2020-04 or 2222-11.
he: חייב להיות מחרוזת כמו 2020-04 או 2222-11.

en: Remove dimension
he: הסר את הממד

en: Add dimension
he: הוסף מימד

en: Show field
he: הצג שדה

en: Unfold JSON
he: לפרש את JSON

en: Unfold JSON into component fields, where each JSON key becomes a column. You can turn this off if performance is slow.
he: פרש את JSON לשדות רכיבים, שם כל מפתח JSON הופך לטור. אתה יכול לכבות את זה אם הביצועים איטיים.

en: Change direction
he: שנה כיוון

en: Filter by a column in the table
he: סנן על ידי עמודה בטבלה

en: Use a saved question to create a custom view for this table
he: השתמש בשאלה שנשמרה כדי ליצור תצוגה מותאמת אישית לטבלה זו

en: : required
he: : נדרש

en: Select a value
he: בחר ערך

en: Edit this action
he: ערוך פעולה זו

en: Tired of manually managing people and groups?
he: נמאס לך לנהל ידנית אנשים וקבוצות?

en: Get single-sign on (SSO) via SAML, JWT, or LDAP with Metabase Pro
he: קבל סימן יחיד ב (SSO) דרך SAML, JWT או LDAP עם Metabase Pro

en: People can be members of multiple groups, and Metabase grants them the most permissive level of access across all of a person's groups.
he: אנשים יכולים להיות חברים בקבוצות מרובות, ומטבס מעניק להם את הרמה המתירנית ביותר של גישה בכל קבוצותיו של האדם.

en: The group can use the query builder to ask questions of any table in the database.
he: הקבוצה יכולה להשתמש בבניית השאילתה כדי לשאול שאלות בכל טבלה במאגר.

en: The group can only use the query builder to ask questions of specific tables.
he: הקבוצה יכולה להשתמש רק בבונה השאילתה כדי לשאול שאלות של טבלאות ספציפיות.

en: Impersonated (Pro)
he: התחזה (Pro)

en: Impersonation associates a Metabase group with database-defined roles and their privileges. Metabase queries made by this group will respect the grants given to the database roles. You can use impersonation to give a group access to the native/SQL editor, while restricting the group's access to data based on a specific database role.
he: התחזות מקשרת קבוצת מטאבייס עם תפקידים מוגדרים על בסיס נתונים והרשאות שלהם. שאילתות מטאבייס שנעשו על ידי קבוצה זו יכבדו את המענקים שניתנו לתפקידי מסד הנתונים. אתה יכול להשתמש בהתחזות כדי לתת לקבוצה גישה לעורך הילידים/SQL, תוך הגבלת הגישה של הקבוצה לנתונים על בסיס תפקיד מסד נתונים ספציפי.

en: The group can't use the query builder or drill through existing questions. They also can't see the data in the Browse data section. They can still view questions based on this data, if they have permissions to the relevant collection.
he: הקבוצה לא יכולה להשתמש בבונה השאילתה או לקדוח באמצעות שאלות קיימות. הם גם לא יכולים לראות את הנתונים בסעיף הנתונים של גלישה. הם עדיין יכולים להציג שאלות על בסיס נתונים אלה, אם יש להם הרשאות לאוסף הרלוונטי.

en: Block (Pro)
he: חסום (מקצוען)

en: The group can't see questions based on this the data, even if they have collection permissions to view the questions. People in a blocked group would need to be in another group with both collection permissions and data permissions in order to view the item.
he: הקבוצה לא יכולה לראות שאלות על סמך זה על הנתונים, גם אם יש להם הרשאות איסוף להציג את השאלות. אנשים בקבוצה חסומה יצטרכו להיות בקבוצה אחרת עם הרשאות איסוף והרשאות נתונים על מנת להציג את הפריט.

en: "Unrestricted" and "No self-service permissions" work like they do for databases, except here they're scoped to individual schemas or tables.
he: "ללא הגבלה" ו"לא הרשאות בשירות עצמי "פועלות כמו שהם עושים למאגרי מידע, למעט כאן הם מנוגדים לסכמות או טבלאות בודדות.

en: Sandboxed (Pro)
he: ארגז חול (Pro)

en: Let's you specify row and column-level permissions. Can be set up via user attributes and SSO.
he: בואו נציין הרשאות ברמת השורה והעמודה. ניתן להגדיר באמצעות תכונות משתמש ו- SSO.

en: {0} Extends the "Unrestricted" data permissions level to include access to the native/SQL editor.
he: {0} מרחיב את רמת הרשאות הנתונים "הבלתי מוגבלת" לכלול גישה לעורך הילידים/SQL.

en: Native query editing:
he: עריכת שאילתות ילידי:

en: {0} Allows the group to download results, and sets the maximum number of rows they can export.
he: {0} מאפשר לקבוצה להוריד תוצאות, ומגדיר את המספר המרבי של השורות שהם יכולים לייצא.

en: Download results (Pro):
he: הורד תוצאות (Pro):

en: {0} The group can edit table metadata in the Admin panel.
he: {0} הקבוצה יכולה לערוך מטא נתונים של טבלה בלוח הניהול.

en: Manage Data Model (Pro):
he: ניהול מודל נתונים (Pro):

en: {0} Grants a group access to the Admin settings page for a given database (i.e., the page at Admin settings > Databases > your database).
he: {0} מעניקה גישה קבוצתית לדף הגדרות הניהול למסד נתונים נתון (כלומר, העמוד בהגדרות הניהול> מסדי נתונים> בסיס הנתונים שלך).

en: Manage Database (Pro):
he: ניהול מסד נתונים (Pro):

en: {0} about data permissions
he: {0} אודות הרשאות נתונים

en: Collections Permission Levels
he: אוספים רמות הרשאה

en: The group can view, save, edit, pin, and archive items in the collection.
he: הקבוצה יכולה להציג, לשמור, לערוך, לסיכה ולארכיון פריטים באוסף.

en: The group can view items in a collection.
he: הקבוצה יכולה להציג פריטים באוסף.

en: The group won't even see the collection listed.
he: הקבוצה אפילו לא תראה את האוסף המופיע.

en: {0} about collection permissions
he: {0} אודות הרשאות איסוף

en: Uploads CSVs to Metabase
he: מעלה CSVs למטאבייס

en: Team members will be able to upload CSV files and work with them just like any other data source
he: חברי הצוות יוכלו להעלות קבצי CSV ולעבוד איתם בדיוק כמו כל מקור נתונים אחר

en: You'll be able to pick the default database where the data should be stored when enabling the feature.
he: תוכל לבחור את מסד הנתונים המוגדר כברירת מחדל בו יש לאחסן את הנתונים בעת הפעלת התכונה.

en: Enable in settings
he: אפשר בהגדרות

en: You'll need to ask your admin to enable this feature to get started. Then, you'll be able to upload CSV files and work with them just like any other data source.
he: תצטרך לבקש מהניהול שלך כדי לאפשר לתכונה זו להתחיל. לאחר מכן, תוכל להעלות קבצי CSV ולעבוד איתם בדיוק כמו כל מקור נתונים אחר.

en: Upload data
he: העלה נתונים

en: Upload data to {0}
he: העלה נתונים ל- {0}

en: {0} ({1} max)
he: {0} ({1} מקסימום)

en: Drop here to upload to {0}
he: צא כאן כדי להעלות ל {0}

en: edited this.
he: ערך את זה.

en: revert to {0}
he: חזור ל {0}

en: Rename
he: שנה שם

en: Tab 1
he: כרטיסייה 1

en: Create new tab
he: צור כרטיסייה חדשה

en: Deleted "{0}"
he: נמחק "{0}"

en: Heading
he: כּוֹתֶרֶת

en: Add a heading or text box
he: הוסף תיבת כותרת או טקסט

en: A wise, insightful question, indeed.
he: שאלה חכמה, תובנה, אכן.

en: Here you go!
he: הנה לך!

en: You can ask me things about your data.
he: אתה יכול לשאול אותי דברים על הנתונים שלך.

en: What do you want to know about {0}, {1}?
he: מה אתה רוצה לדעת על {0}, {1}?

en: What do you want to know about {0}?
he: מה אתה רוצה לדעת על {0}?

en: Ask something like, how many {0} have we had over time?
he: שאל משהו כמו, כמה {0} היה לנו לאורך זמן?

en: Ask something…
he: תשאל משהו…

en: Glad to hear it!
he: שמח לשמוע את זה!

en: Sorry, I don't always get things right the first time. I can try again, or you can rephrase your question.
he: סליחה, אני לא תמיד מקבל דברים נכון בפעם הראשונה. אני יכול לנסות שוב, או שתוכל לנסח מחדש את שאלתך.

en: Try again
he: נסה שוב

en: How did I do?
he: איך הייתי?

en: This is great!
he: זה נהדר!

en: This used the wrong data.
he: זה השתמש בנתונים הלא נכונים.

en: This result isn’t correct.
he: תוצאה זו אינה נכונה.

en: This isn’t valid SQL.
he: זה לא SQL תקף.

en: I’m thinking about the {0} database right now.
he: אני חושב על מסד הנתונים {0} ברגע זה.

en: Hey there, {0}!
he: היי שם, {0}!

en: Hey there!
he: שלום!

en: Break out by…
he: לפרוץ על ידי ...

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Connect to your database to get the most from Metabase.
he: התחבר למסד הנתונים שלך כדי להפיק את המרב ממטאבייס.

en: Get help connecting
he: קבל עזרה בחיבור

en: How should people filter on this column?
he: כיצד אנשים צריכים לסנן בעמודה זו?

en: People can pick
he: אנשים יכולים לבחור

en: Ask anything...
he: שאל כל דבר ...

en: Could not generate a query
he: לא יכול היה לייצר שאילתה

en: Rephrase
he: לנסח מחדש

en: Example
he: דוגמא

en: Data added to {0}
he: נתונים שנוספו ל- {0}

en: Error uploading your File
he: שגיאה בהעלאת הקובץ שלך

en: Uploading data to {0} …
he: העלאת נתונים ל- {0} ...

en: Getting our ducks in a row
he: להשיג את הברווזים שלנו ברציפות

en: Still working
he: עדיין עובד

en: Arranging bits and bytes
he: סידור חתיכות ובתים

en: Doing the heavy lifting
he: עושה את ההרמה הכבדה

en: Pushing some pixels
he: דוחף כמה פיקסלים

en: CSV Upload in progress. Are you sure you want to leave?
he: CSV העלה בתהליך. אתה בטוח שאתה רוצה לעזוב?

en: Filter by this date
he: סנן עד תאריך זה

en: this text
he: הטקסט הזה

en: Automatic insights…
he: תובנות אוטומטיות ...

en: We couldn't find that record
he: לא יכולנו למצוא את התקליט הזה

en: Previous page
he: עמוד קודם

en: Next page
he: עמוד הבא

en: Heading card
he: כרטיס כותרת

en: Add aggregation
he: הוסף צבירה

en: Manage table metadata
he: נהל מטא נתונים של טבלה

en: Table Metadata
he: מטא נתונים של טבלה

en: Applications permissions
he: הרשאות בקשות

en: Application settings are useful for granting groups access to some, but not all, of Metabase’s administrative features.
he: הגדרות יישום מועילות למתן קבוצות גישה לחלק מהתכונות הניהוליות של Metabase, אך לא לכולם.

en: {0} the group can access the Settings tab in the Admin panel.
he: {0} הקבוצה יכולה לגשת ללשונית ההגדרות בלוח הניהול.

en: Settings:
he: הגדרות:

en: {0} monitoring access grants permissions to the Tools, Auditing, and Troubleshooting tabs in the Admin panel.
he: {0} ניטור לגישה מעניקה הרשאות לכלים, ביקורת ופתרון בעיות בלוח הניהול.

en: Monitoring:
he: ניטור:

en: {0} the group can create dashboard subscriptions and alerts.
he: {0} הקבוצה יכולה ליצור מנויים והתראות על לוח המחוונים.

en: Subscriptions and alerts:
he: מנויים והתראות:

en: {0} about application permissions
he: {0} אודות הרשאות יישום

en: Select a dashboard
he: בחר לוח מחוונים

en: Tab 2
he: כרטיסייה 2

en: Auto-apply filters
he: מסננים אוטומטיים

en: Sync
he: סינכרון

en: Your admin has set this dashboard as your homepage
he: המנהל שלך הגדיר את לוח המחוונים הזה כדף הבית שלך

en: You have unsaved changes.
he: יש לך שינויים שלא נשמרו.

en: Ask Metabot
he: שאל מטבוט

en: See this {0} by {1}
he: ראה את זה {0} על ידי {1}

en: Surface individual records in search by matching against this column
he: משטח רשומות בודדות בחיפוש על ידי התאמה נגד טור זה

en: Back to {0}
he: חזרה ל {0}

en: Hide this card if there are no results
he: הסתר את הכרטיס הזה אם אין תוצאות

en: Pick one of your dashboards to serve as homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage. You can update or reset this anytime in Admin Settings > Settings > General
he: בחר אחת מלוחות המחוונים שלך כדי לשמש כדף הבית. משתמשים ללא גישה לוח מחוונים יופנו לדף הבית המוגדר כברירת מחדל. אתה יכול לעדכן או לאפס זאת בכל עת בהגדרות הניהול> הגדרות> כללי

en: Pick a database
he: בחר בסיס נתונים

en: You cannot upload files larger than {0}
he: אינך יכול להעלות קבצים גדולים מ- {0}

en: There was an error uploading the file
he: הייתה שגיאה בהעלאת הקובץ

en: Returns the median of all the values of a column.
he: מחזיר את החציון של כל ערכי העמודה.

en: The position to start copying characters. Index starts at position 1.
he: העמדה להתחיל להעתיק תווים. האינדקס מתחיל במיקום 1.

en: This will be added to the end of value2, and so on.
he: זה יתווסף לסוף של ערך 2 וכן הלאה.

en: The column or expression with your datetime value.
he: העמודה או הביטוי עם ערך ה- DateTime שלך.

en: Shipped At
he: נשלח אל

en: Choose from: {0}, {1}, {2}, {3}, {4}, {5}, {6}, ${ 7 }, or {8}.
he: בחר מ: {0}, {1}, {2}, {3}, {4}, {5}, {6}, $ {7}, או {8}.

en: Checks to see if string1 does not contain string2 within it.
he: בודק כדי לבדוק אם מחרוזת 1 אינה מכילה String2 בתוכו.

en: Type of interval like {0}, {1}, {2}.
he: סוג המרווח כמו {0}, {1}, {2}.

en: Checks if a column is not null
he: בודק אם עמודה אינה אפסית

en: Checks if a column is not empty
he: בודק אם עמודה אינה ריקה

en: If value1 is empty, value2 gets returned if its not empty.
he: אם הערך 1 ריק, Value2 מוחזר אם הוא לא ריק.

en: If value1 is empty, and value2 is empty, the next non-empty one will be returned.
he: אם הערך 1 ריק, ו- Value 2 ריק, זה שאינו ריק הבא יוחזר.

en: The value that will be returned if the preceding condition is true.
he: הערך שיוחזר אם התנאי הקודם נכון.

en: You can add more conditions to test.
he: אתה יכול להוסיף תנאים נוספים לבדיקה.

en: Impersonated
he: התחזה

en: Edit Impersonated
he: ערוך התחזה

en: Metabot greeting
he: ברכת מטבוט

en: Custom Homepage
he: דף בית מותאם אישית

en: Uploads
he: העלאה

en: Data Uploads
he: העלאת נתונים

en: Enable admins to upload data to new database tables from CSV files.
he: אפשר מנהלים להעלות נתונים לטבלאות מסד נתונים חדשות מקבצי CSV.

en: Identify a database where upload tables will be created.
he: זהה מסד נתונים בו ייווצרו טבלאות העלאה.

en: Identify a database schema where data upload tables will be created.
he: זהה סכימת מסד נתונים בה ייווצרו טבלאות העלאת נתונים.

en: Table prefix
he: לוח קידומת

en: Identify a table prefix for tables created by data uploads.
he: זהה קידומת טבלה לטבלאות שנוצרו על ידי העלאת נתונים.

en: OpenAI API Key
he: מפתח API של Openai

en: OpenAI Organization ID
he: מזהה ארגון Openai

en: OpenAI Model
he: דגם Openai

en: Select all items
he: בחר את כל הפריטים

en: You can make this dashboard snappier by turning off auto-applying filters.
he: אתה יכול להכין את לוח המחוונים הזה לחטט יותר על ידי כיבוי מסננים ליישום אוטומטי.

en: Turn off
he: לכבות

en: Removed card
he: הכרטיס הוסר

en: Add a heading or text
he: הוסף כותרת או טקסט

en: Add action
he: הוסף פעולה

en: Export tab as PDF
he: כרטיסיית ייצוא כ- PDF

en: Export as PDF
he: ייצא כ- PDF

en:  Remember that this dashboard is set as homepage.
he:  יש לזכור שדשבורד זה מוגדר כדף הבית

en: null
he: ריק

en: Normal
he: נוֹרמָלִי

en: Percent
he: אָחוּז

en: Scientific
he: מַדָעִי

en: X-ray this
he: צילום רנטגן זה

en: Expected positive integer but found {0}
he: מספר שלם חיובי צפוי אך נמצא {0}

en: Median of ...
he: חציון של ...

en: Median
he: חֲצִיוֹן

en: Median of all the values of a column
he: חציון של כל ערכי העמודה

en: Map a user attribute to database roles
he: למפות תכונה של משתמש לתפקידי מסד נתונים

en: When the person runs a query (including native queries), Metabase will impersonate the privileges of the database role you associate with the user attribute.
he: כאשר האדם מנהל שאילתה (כולל שאילתות מקוריות), Metabase יתחזק את הרשאות של תפקיד מסד הנתונים שאתה מקשר לתכונה המשתמש.

en: Learn More
he: למד עוד

en: To associate a user with a database role, you'll need to give that user at least one user attribute.
he: כדי לשייך משתמש לתפקיד מסד נתונים, תצטרך לתת למשתמש זה לפחות תכונה של משתמש אחד.

en: Edit user settings
he: ערוך הגדרות משתמש

en: Make sure the main database credential has access to everything different user groups may need access to. It's what Metabase uses to sync table information.
he: וודא כי לתעודת מסד הנתונים הראשי יש גישה לכל מה שקבוצות משתמשים שונות עשויות להזדקק לגישה אליו. זה מה ש- Metabase משתמש כדי לסנכרן מידע על טבלה.

en: {0} is the database user Metabase is using to connect to {1}. Make sure that {2} has access to everything in {3} that all Metabase groups may need access to, as that database user account is what Metabase uses to sync table information.
he: {0} הוא מסד הנתונים שמטאבייס משתמש בו כדי להתחבר ל {1}. וודא של- {2} יש גישה לכל דבר ב- {3} כי כל קבוצות המטבס עשויות להזדקק לגישה אליו, מכיוון שחשבון המשתמש של מסד הנתונים הוא מה ש- מטאבייס משתמש כדי לסנכרן מידע על טבלה.

en: Edit settings
he: ערוך הגדרות

en: Display welcome message on the homepage
he: הצגת הודעת קבלת פנים בדף הבית

en: Heads up.
he: ראשים למעלה.

en: Your action has a hidden required field with no default value. There's a good chance this will cause the action to fail.
he: לפעולה שלך שדה נדרש נדרש ללא ערך ברירת מחדל. יש סיכוי טוב שזה יגרום לפעולה להיכשל.

en: 0 Tables
he: 0 שולחנות

en: Upgrade to Pro
he: שדרוג לפרו

en: Permissions help reference
he: הרשאות עוזרות להתייחסות

en: There was a problem enabling uploads. Please try again shortly.
he: הייתה בעיה שמאפשרת העלאות. אנא נסה שוב בקרוב.

en: There was a problem disabling uploads. Please try again shortly.
he: הייתה בעיה השבתת העלאות. אנא נסה שוב בקרוב.

en: Allow people to upload data to Collections
he: אפשר לאנשים להעלות נתונים לאוספים

en: People will be able to upload CSV files that will be stored in the {0} you choose and turned into models.
he: אנשים יוכלו להעלות קבצי CSV שיאוחסנו ב- {0} שבחרו והפכו לדגמים.

en: database
he: מאגר מידע

en: Upload Settings Form
he: העלה טופס הגדרות

en: Database to use for uploads
he: מסד נתונים לשימוש להעלאות

en: Select a schema
he: בחר סכימה

en: We couldn't find any schema.
he: לא יכולנו למצוא שום סכמה.

en: Upload Table Prefix (optional)
he: העלאת קידומת טבלה (אופציונלית)

en: upload_
he: העלה_

en: Update settings
he: עדכן הגדרות

en: Settings updated
he: הגדרות עודכנו

en: Failed to save upload settings
he: חסוך הגדרות העלאה

en: Disable uploads
he: השבת העלאות

en: Uploads enabled
he: העלאות מופעלות

en: Failed to disable uploads
he: נכשל בהשבית העלאות

en: Enable uploads
he: אפשר העלאות

en: Uploads disabled
he: העלאה מושבתת

en: Failed to enable uploads
he: נכשל להפעיל העלאות

en: None of your databases are compatible with this version of the uploads feature.
he: אף אחד ממאגרי המידע שלך אינו תואם לגירסה זו של תכונת ההעלאות.

en: Metabase currently supports {0} for uploads and needs a connection with write privileges.
he: Metabase תומך כיום ב- {0} להעלאה וצריך חיבור עם הרשאות כתיבה.

en: Postgres, MySQL, and H2
he: Postgres, MySQL ו- H2

en: Temporal bucket
he: דלי זמני

en: Binning strategy
he: אסטרטגיית בינינג

en: Show visualization options
he: הצג אפשרויות הדמיה

en: Edit card
he: ערוך כרטיס

en: Preview card
he: כרטיס תצוגה מקדימה

en: There's nothing here, yet.
he: עדיין אין כאן שום דבר.

en: No query found
he: לא נמצאה שאילתה

en: Basic action
he: פעולה בסיסית

en: Not on
he: לא על

en: Is {0}
he: IS {0}

en: Is not {0}
he: אינו {0}

en: Contains…
he: מכיל ...

en: Does not contain…
he: לא מכיל…

en: Empty expression
he: ביטוי ריק

en: Remove step
he: הסר את הצעד

en: Row count
he: ספירת שורות

en: Implicit actions are not supported for models with clauses.
he: פעולות מרומזות אינן נתמכות בדגמים עם סעיפים.

en: The uploads database does not exist.
he: בסיס הנתונים של העלאות אינו קיים.

en: The schema {0} is not syncable.
he: הסכימה {0} אינה ניתנת לסנכרון.

en: Uploads are not supported on {0} databases.
he: העלאות אינן נתמכות במסדי נתונים {0}.

en: Card with type {0} is not compatible to have series
he: כרטיס עם סוג {0} אינו תואם לסדרות

en: A schema has not been set.
he: לא נקבעה סכמה.

en: value must be a sequence of positive integers
he: הערך חייב להיות רצף של מספרים שלמים חיוביים

en: This dashboard has tab, makes sure every card has a tab
he: לוח המחוונים הזה כולל כרטיסייה, מוודא שלכל כרטיס יש כרטיסייה

en: The cache TTL database setting is only enabled if you have a premium token with the advanced-config feature.
he: הגדרת מסד הנתונים של מטמון TTL מופעלת רק אם יש לך אסימון פרימיום עם התכונה Advanced-Config.

en: Could not identify field by ref {0}
he: לא יכול היה לזהות שדה לפי ref {0}

en: Question {0} is not a model
he: שאלה {0} אינה מודל

en: Model has no metadata. Cannot index
he: למודל אין מטא נתונים. לא יכול לאינדקס

en: Field is not of {0} `{1}`
he: השדה אינו של {0} `{1}`

en: Connection impersonation is an Enterprise feature. Please upgrade to a paid plan to use this feature.
he: התחזות לחיבור היא תכונה ארגונית. אנא שדרג לתוכנית בתשלום לשימוש בתכונה זו.

en: Invalid hash.
he: חשיש לא חוקי.

en: Email for pulse-id doesn't exist.
he: דוא"ל לדופק-מזהה אינו קיים.

en: Email for pulse-id already exists.
he: דוא"ל לדופק-מזהה כבר קיים.

en: Migrate off of the default H2 application database to PostgreSQL or MySQL
he: העבר את מסד הנתונים של יישומי H2 ברירת המחדל ל- PostgreSQL או MySQL

en: Switch to a production-ready app database
he: עבור למסד נתונים של אפליקציות מוכנות לייצור

en: Create a model
he: צור מודל

en: Set up friendly starting points for your team to explore data
he: הגדר נקודות התחלה ידידותיות לצוות שלך לחקור נתונים

en: Productionize
he: הפקה

en: Determines what other users non-admin users are able to see. Possible values are :all , :group, or :none.
he: קובע מה משתמשים אחרים שאינם ADMIN משתמשים יכולים לראות. ערכים אפשריים הם: כולם,: קבוצה, או: אין.

en: Metabase Initialization COMPLETE in {0}
he: אתחול מטאבייס הושלם ב {0}

en: Warning: missing type mapping for parsing BigQuery results column {0} of type {1}.
he: אזהרה: מיפוי סוג חסר לניתוח עמודת תוצאות BigQuery {0} מסוג {1}.

en: This enables unfolding JSON columns into their component fields. Disable unfolding if performance is slow. If enabled, you can still disable unfolding for individual fields in their settings.
he: זה מאפשר לחשוף עמודות JSON לשדות הרכיב שלהם. השבת התפתחות אם הביצועים איטיים. אם מופעל, אתה עדיין יכול להשבית התפתחות של שדות בודדים בהגדרות שלהם.

en: Allow unfolding of JSON columns
he: אפשר להתפתח של עמודות JSON

en: Error setting connection read-only to {0}
he: הגדרת שגיאה לקריאה בלבד ל {0}

en: Sorry, the row you''re trying to delete doesn''t exist
he: סליחה, השורה שאתה מנסה למחוק לא קיימת

en: Sorry, the row you''re trying to update doesn''t exist
he: סליחה, השורה שאתה מנסה לעדכן לא קיימת

en: {0} is deprecated in Metabase 0.47.0. Implement {1} instead.
he: {0} מיושם במטאבייס 0.47.0. יישום {1} במקום זאת.

en: List of the 10 most recently viewed items for the user.
he: רשימת 10 הפריטים שנצפו לאחרונה עבור המשתמש.

en: The Dashboard that the user has most recently viewed within the last 24 hours.
he: לוח המחוונים שהמשתמש צפה לאחרונה במהלך 24 השעות האחרונות.

en: Toggle which is true after a user has dismissed the custom dashboard toast.
he: החלף וזה נכון לאחר שמשתמש דחה את טוסט לוח המחוונים המותאם אישית.

en: No aggregation with uuid {0}
he: אין צבירה עם UUID {0}

en: Grouped by {0}
he: מקובץ על ידי {0}

en: Saved Question {0}
he: שאלה נשמרת {0}

en: Invalid :field clause: column {0} does not exist. Found: {1}
he: לא חוקי: סעיף שדה: עמודה {0} אינו קיים. נמצא: {1}

en: [Unknown Field]
he: [שדה לא ידוע]

en: Cannot resolve column {0}: stage has no metadata
he: לא ניתן לפתור את העמודה {0}: לשלב אין מטא נתונים

en: {0} ends with {1}
he: {0} מסתיים ב- {1}

en: {0} does not contain {1}
he: {0} אינו מכיל {1}

en: {0} is within {1}
he: {0} נמצא בתוך {1}

en: {0} is empty
he: {0} ריק

en: {0} contains {1}
he: {0} מכיל {1}

en: {0} does not equal {1}
he: {0} אינו שווה {1}

en: {0} is greater than or equal to {1}
he: {0} גדול או שווה ל {1}

en: {0} equals any of {1}
he: {0} שווה לכל אחד מ- {1}

en: {0} equals {1}
he: {0} שווה {1}

en: {0} does not equal any of {1}
he: {0} אינו שווה לאף אחד מ- {1}

en: {0} starts with {1}
he: {0} מתחיל ב- {1}

en: {0} is less than {1}
he: {0} הוא פחות מ- {1}

en: not {0}
he: לא {0}

en: Filtered by {0}
he: מסונן על ידי {0}

en: {0} is greater than {1}
he: {0} גדול מ- {1}

en: {0} is less than or equal to {1}
he: {0} פחות או שווה ל {1}

en: {0} is not empty
he: {0} אינו ריק

en: No join named {0}, found: {1}
he: אין להצטרף בשם {0}, נמצא: {1}

en: Question {0}
he: שאלה {0}

en: Error calculating metadata {0}
he: שגיאה בחישוב מטא נתונים {0}

en: Error calculating display info for {0}: {1}
he: שגיאה בחישוב מידע תצוגה עבור {0}: {1}

en: Error calculating display name for query: {0}
he: שגיאה בחישוב שם התצוגה לשאילתה: {0}

en: Can''t order by nil
he: לא יכול להזמין על ידי אפס

en: {0} ascending
he: {0} עולה

en: {0} descending
he: {0} יורד

en: Sorted by {0}
he: ממוין על ידי {0}

en: Saved Question is missing query
he: השאלה שנשמרה חסרה שאילתה

en: Saved Question {0} {1} is missing result metadata
he: שאלה נשמרת {0} {1} חסרה מטא נתונים של תוצאה

en: {0}: Don''t know how to determine the type of {1}
he: {0}: אל תדע לקבוע את סוג {1}

en: Cannot drop the only stage
he: לא יכול להפיל את הבמה היחידה

en: Table {0}
he: טבלה {0}

en: Unexpected source table ID {0}
he: מזהה טבלת מקור בלתי צפוי {0}

en: Cannot remove the final join condition
he: לא ניתן להסיר את מצב ההצטרפות הסופי

en: Enumerated field values with cardinality at or below this point are treated as enums in the pseudo-ddl used in some model prompts.
he: ערכי שדה מנויים עם קרדינליות בנקודה זו או מתחתיה, מתייחסים אליהם כאל פסאודו-DDL המשמשים בכמה הנחיות מודל.

en: The OpenAI Model (e.g. 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo')
he: הדגם Openai (למשל 'GPT-4', 'GPT-3.5-Turbo')

en: The OpenAI Organization ID.
he: מזהה הארגון של Openai.

en: The URL to which metabot feedback is posted.
he: כתובת האתר שאליה פורסמת משוב מטבוט.

en: Number of potential responses metabot will request. The first valid response is selected.
he: מספר התגובות הפוטנציאליות Metabot יבקש. התגובה התקפה הראשונה נבחרה.

en: The OpenAI API Key.
he: מפתח ה- API של Openai.

en: List available openai models.
he: רשימת דגמי OpenAI זמינים.

en: The default embeddings model to be used for metabot.
he: מודל ההטמעים המוגדר כברירת מחדל שישמש למטבוט.

en: Is Metabot enabled?
he: האם מטבוט מופעל?

en: When attempting to assemble prompts, the threshold at which prompt will no longer be appended to.
he: כאשר מנסים להרכיב הנחיות, הסף בו כבר לא תוסיף הנחיה.

en: The URL in which metabot versioned prompt templates are stored.
he: כתובת האתר בהן מאוחסנים תבניות הנקודה בגרסת מטבוט.

en: set auto apply filters to {0}
he: הגדר אוטומטית החל מסננים על {0}

en: added a tab | added {0} tabs
he[0]: הוסיף כרטיסייה
he[1]: הוסיף {0} כרטיסיות

en: modified the cards
he: שינה את הקלפים

en: added a cache ttl
he: הוסיף מטמון TTL

en: added some series to card {0}
he: הוסיף כמה סדרות לכרטיס {0}

en: removed a tab | removed {0} tabs
he[0]: הסיר כרטיסייה
he[1]: הסיר {0} כרטיסיות

en: removed the cache ttl
he: הסיר את המטמון TTL

en: removed some series from card {0}
he: הסיר כמה סדרות מכרטיס {0}

en: modified the tabs
he: שינה את הכרטיסיות

en: changed the cache ttl from "{0}" to "{1}"
he: שינה את המטמון TTL מ- "{0}" ל- "{1}"

en: modified the series on card {0}
he: שינה את הסדרה בכרטיס {0}

en: rearranged the tabs
he: סידר מחדש את הלשוניות

en: The database does not support actions.
he: בסיס הנתונים אינו תומך בפעולות.

en: Error calculating Metric description: {0}
he: שגיאה בחישוב תיאור מדד: {0}

en: Error fetching indexed values for model {0}
he: שגיאה בהשגת ערכים צמודים לדגם {0}

en: reverted to an earlier version
he: חזר לגרסה קודמת

en: created a revision with no change.
he: יצר עדכון ללא שינוי.

en: modified this
he: שינה את זה

en: moved {0} to {1}
he: הועבר {0} ל {1}

en: disabled collection preview
he: תצוגה מקדימה של אוסף מושבת

en: this {0}
he: זה {0}

en: modified the query
he: שינה את השאילתה

en: enabled collection review
he: סקירת איסוף מופעלת

en: made {0} public
he: נעשה {0} ציבורי

en: unarchived {0}
he: לא ארכיון {0}

en: changed pin position
he: מיקום סיכה שונה

en: changed the embedding parameters
he: שינה את פרמטרי ההטמעה

en: it
he: זה

en: made {0} private
he: מיוצר {0} פרטי

en: enabled embedding
he: הפעלה מופעלת

en: renamed {0} from "{1}" to "{2}"
he: שונה שם {0} מ- "{1}" ל- "{2}"

en: Card
he: כַּרְטִיס

en: moved {0} from {1} to {2}
he: הועבר {0} מ- {1} ל- {2}

en: archived {0}
he: ארכיב {0}

en: changed the filters
he: שינה את המסננים

en: disabled embedding
he: הטמעה מושבתת

en: changed the filter mapping
he: שינה את מיפוי המסנן

en: Error calculating Segment description: {0}
he: שגיאה בחישוב תיאור הקטע: {0}

en: Setting {0} can only be set in a user-local way, but there are no *user-local-values*.
he: הגדרת {0} יכולה להיות מוגדרת רק באופן מקומי של המשתמש, אך אין ערכי משתמש מקומיים *.

en: Prefix for upload table names
he: קידומת לשמות טבלת העלאה

en: ID of dashboard to use as a homepage
he: מזהה של לוח המחוונים לשימוש כדף הבית

en: Whether or not uploads are enabled
he: האם העלאות מופעלות או לא

en: Schema name for uploads
he: שם סכימה להעלאות

en: Pick one of your dashboards to serve as a homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage
he: בחר אחת מלוחות המחוונים שלך כדי לשמש כדף בית. משתמשים ללא גישה לוח מחוונים יופנו לדף הבית המוגדר כברירת מחדל

en: Database ID for uploads
he: מזהה מסד נתונים עבור העלאות

en: Cached number of active users. Refresh every 5 minutes.
he: מספר מטמון של משתמשים פעילים. רענון כל 5 דקות.

en: Error converting query to pMBQL: {0}
he: שגיאה בהמרת שאילתה ל- PMBQL: {0}

en: Database auto incremented of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: מסד נתונים שהוגדר אוטומטית של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Position of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
he: המיקום של {0} השתנה מ- '' {1} '' ל- '' {2} ''.

en: Scheduling indexing for model: {0}
he: תזמון אינדקס לדגם: {0}

en: Error scheduling indexing for model: {0}
he: תזמון שגיאות אינדקס לדגם: {0}

en: Index already present for model: {0}
he: אינדקס כבר קיים עבור דגם: {0}

en: Could not find a common type for {0} and {1}
he: לא הצליח למצוא סוג משותף ל {0} ו- {1}

en: {0} is not a recognizable datetime
he: {0} אינו תקופת זיהוי מזוהה

en: {0} is not a recognizable number
he: {0} אינו מספר מזוהה

en: {0} is not a recognizable boolean
he: {0} אינו בוליאני מזוהה

en: value must be a negative integer
he: הערך חייב להיות מספר שלם שלילי

en: value must be seq of maps in which {0}s are unique
he: הערך חייב להיות seq של מפות בהן {0} s הם ייחודיים

en: Multiple conflicting connection impersonation policies found for current user
he: מדיניות התחזות לחיבור מנוגדת מרובה שנמצאה עבור המשתמש הנוכחי

en: Error setting role on connection
he: שגיאה הגדרת תפקיד בחיבור

en: value must be a valid user attributes map (name -> value)
he: הערך חייב להיות מפת תכונות משתמש תקפה (שם -> ערך)

en: Export to {0} complete!
he: ייצא ל- {0} שלם!

en: Exporting Metabase to {0}
he: ייצוא מטאסיד ל- {0}

en: Error importing {0}. Continuing...
he: יבוא שגיאה {0}. ממשיך ...

en: Loading {0}
he: טוען {0}

en: Errors were encountered during import.
he: שגיאות נתקלו במהלך היבוא.

en: Model not found for table {0}
he: דגם לא נמצא לטבלה {0}

en: Storing {0}
he: אחסון {0}

en: How different products are performing.
he: כיצד מבצעים מוצרים שונים.

en: Where most traffic is coming from.
he: מאיפה מרבית התנועה מגיעה.

en: It looks like [[this]] has transactions, so here's a look at them
he: זה נראה כאילו [[זה]] יש עסקאות, אז הנה מבט עליהם

en: Here's a quick look at [[this]]
he: להלן מבט מהיר על [[זה]]

en: Here's an overview of the people in [[this]]
he: להלן סקירה של האנשים ב- [[זה]]

en: Here's a closer look at [[this]]
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]]

en: A look at [[GenericTable]] across [[this]], and how it changes over time.
he: מבט על [[ניתן לנקוט]] על פני [[זה]], וכיצד הוא משתנה עם הזמן.

en: Here's a closer look at [[this]] over time
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] לאורך זמן

en: Some metrics we found about transactions.
he: כמה מדדים שמצאנו על עסקאות.

en: A look at events over time and by several categories.
he: מבט על אירועים לאורך זמן ועל ידי מספר קטגוריות.

en: These are the same for all [[this.short-name]]
he: אלה זהים לכולם [[this.short-name]]

en: A look at the [[this]] table
he: מבט על הטבלה [[זה]]

en: Here's a closer look at [[this]] by products
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] על ידי מוצרים

en: Here's a closer look at [[this]] per source
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] למקור

en: A closer look at [[this]]
he: מבט מקרוב על [[זה]]

en: Here's an overview of [[this]]
he: להלן סקירה של [[זה]]

en: An overview of [[this]] and how it's distributed across time, place, and categories.
he: סקירה כללית של [[זה]] וכיצד הוא מופץ לאורך זמן, מקום וקטגוריות.

en: Here's a closer look at [[this]] per state
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] למדינה

en: A look at [[this]]
he: מבט על [[זה]]

en: Here's a closer look at [[this]] per country
he: להלן מבט מקרוב על [[זה]] לכל מדינה

en: A breakdown of [[this]] over time, and its min, max, average and more.
he: פירוט של [[זה]] לאורך זמן, וה- Min, Max, הממוצע ועוד.

en: A summary of events in [[this]]
he: סיכום האירועים ב- [[זה]]

en: We crunched the numbers for [[this]]
he: מחצנו את המספרים עבור [[זה]]

en: Upload error details
he: העלה פרטי שגיאה

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage. You can update or reset the homepage at any time in Admin Settings > Settings > General.
he: בחר לוח מחוונים כדי לשמש כדף הבית. אם לאנשים חסרים הרשאות להציג את לוח המחוונים שנבחר, Metabase יפנה אותם לדף הבית המוגדר כברירת מחדל. אתה יכול לעדכן או לאפס את דף הבית בכל עת בהגדרות הניהול> הגדרות> כללי.

en: You cannot upload files larger than {0}mb
he: אינך יכול להעלות קבצים גדולים מ- {0} mb

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage.
he: בחר לוח מחוונים כדי לשמש כדף הבית. אם לאנשים חסרים הרשאות להציג את לוח המחוונים שנבחר, Metabase יפנה אותם לדף הבית המוגדר כברירת מחדל.

en: {0} will cache all saved questions with an average query execution time longer than this many seconds:
he: {0} יטמון בכל השאלות שנשמרו עם זמן ביצוע של שאילתה ממוצע זמן רב יותר משניות רבות אלה:

en: These are the primary colors used in charts and throughout {0}. You might need to refresh your browser to see your changes take effect.
he: אלה צבעי היסוד המשמשים בתרשימים ולאורך כל {0}. יתכן שתצטרך לרענן את הדפדפן שלך כדי לראות את השינויים שלך נכנסים לתוקף.

en: The name used for this instance of {0}.
he: השם המשמש למופע זה של {0}.

en: The default language for all users across the {0} UI, system emails, pulses, and alerts. Users can individually override this default language from their own account settings.
he: שפת ברירת המחדל עבור כל המשתמשים ברחבי ממשק המשתמש {0}, דוא"ל מערכת, קטניות והתראות. משתמשים יכולים לעקוף בנפרד את שפת ברירת המחדל הזו מהגדרות החשבון שלהם.

en: Enable the collection of anonymous usage data in order to help {0} improve.
he: אפשר איסוף נתוני שימוש אנונימיים על מנת לעזור {0} להשתפר.

en: Allow this origin to embed the full {0} application
he: אפשר למקור זה להטמיע את היישום המלא {0}

en: Enable typeahead search in the {0} navbar?
he: אפשר חיפוש של TypeAhead ב- {0} Navbar?

en: JSON containing SAML to {0} group mappings.
he: JSON המכיל SAML ל- {0} מיפוי קבוצתי.

en: Alias for the key that {0} should use for signing SAML requests
he: כינוי עבור המפתח בו {0} צריך להשתמש בחתימת בקשות SAML

en: JSON containing JWT to {0} group mappings.
he: JSON המכיל JWT ל- {0} מיפוי קבוצתי.

en: {0} ({1} MB max)
he: {0} ({1} mb max)

en: You must first fix the required fields above.
he: תחילה עליך לתקן את השדות הנדרשים לעיל.

en: Heading Card
he: כרטיס כותרת

en: Pick data…
he: בחר נתונים ...

en: You can connect widgets to {{variables}} in heading cards.
he: אתה יכול לחבר ווידג'טים ל {{משתנים}} בכרטיסי כותרת.

en: This dashboard has been set as your homepage.
he: לוח המחוונים הזה נקבע כדף הבית שלך.

en: You can change this in Admin > Settings > General.
he: אתה יכול לשנות זאת במנהל> הגדרות> כללי.

en: Suggest recipients on dashboard subscriptions and alerts
he: הצע נמענים במנויים והתראות על לוח המחוונים

en: Suggest all users
he: הצע לכל המשתמשים

en: Only suggest users in the same groups
he: רק הצע למשתמשים באותן קבוצות

en: Don't show suggestions
he: אל תראה הצעות

en: You've unsubscribed {0} from the "{1}" alert.
he: שלא הוצאת את המנוי {0} מההתראה "{1}".

en: Okay, {0} is subscribed to the "{1}" alert again.
he: אוקיי, {0} נרשם שוב להתראה "{1}".

en: Whoops, something went wrong.
he: אופס, משהו השתבש.

en: Please give it a minute and try again
he: אנא תן לזה רגע ונסה שוב

en: You cannot upload files larger than {0} MB
he: אינך יכול להעלות קבצים גדולים מ- {0} mb

en: Static embedding
he: הטמעה סטטית

en: Embed dashboards, charts, and questions on your app or website with basic filters for insights with limited discovery.
he: הטמיע לוחות מחוונים, תרשימים ושאלות באפליקציה או באתר שלך עם פילטרים בסיסיים לתובנות עם גילוי מוגבל.

en: Interactive embedding
he: הטמעה אינטראקטיבית

en: With this Pro/Enterprise feature, you can let your customers query, visualize, and drill-down on their data with the full functionality of Metabase in your app or website, complete with your branding. Set permissions with SSO, down to the row- or column-level, so people only see what they need to.
he: בעזרת תכונה Pro/Enterprise זו, אתה יכול לאפשר ללקוחות שלך לשאול, לדמיין ולתעכב על הנתונים שלהם עם הפונקציונליות המלאה של Metabase באפליקציה או באתר שלך, להשלים עם המיתוג שלך. הגדר הרשאות עם SSO, לרמת השורה או העמודה, כך שאנשים רק רואים מה הם צריכים.

en: With {0} you can embed the full Metabase app to allow people to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. You can also get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
he: עם {0} אתה יכול להטמיע את אפליקציית המטלית המלאה כדי לאפשר לאנשים לקדוח לתרשימים, לגלוש באוספים ולהשתמש בבונה שאילתה גרפית. אתה יכול גם לקבל תמיכה בעדיפות, כלים נוספים שיעזרו לך לשתף את התובנות שלך עם הצוותים שלך ואפשרויות עוצמתיות שיעזרו לך ליצור חוויות נתונים חלקות ואינטראקטיביות עבור הלקוחות שלך.

en: Number of emails sent.
he: מספר המיילים שנשלחו.

en: Number of errors when sending emails.
he: מספר השגיאות בעת שליחת דוא"ל.

en: Uploads are not enabled.
he: העלאות אינן מופעלות.

en: Granular cache controls
he: בקרות מטמון גרגירי

en: Uploads are not permitted for sandboxed users.
he: העלאות אינן מורשות למשתמשים עם ארגז חול.

en: Official Collections
he: אוספים רשמיים

en: The cache TTL database setting is only enabled if you have a premium token with the cache granular controls feature.
he: הגדרת מסד הנתונים של מטמון TTL מופעלת רק אם יש לך אסימון פרימיום עם תכונת הפקדים הגרגירים של מטמון.

en: Connection impersonation
he: התחזות לחיבור

en: Sandboxes
he: ארגזי חול

en: Instance already initialized
he: מופע כבר אתחול

en: Note: Sandboxed users will never see suggestions.
he: הערה: משתמשים עם ארגז חול לעולם לא יראו הצעות.

en: H2 is not supported as a data warehouse
he: H2 אינו נתמך כמחסן נתונים

en: Setting {0} uses both :enabled? and :feature options, which are mutually exclusive
he: הגדרת {0} משתמשת בשניהם: מופעלת? ו: אפשרויות תכונות, שהן בלעדיות הדדית

en: Setting {0} is not enabled because feature {1} is not available
he: הגדרת {0} אינה מופעלת מכיוון שהתכונה {1} אינה זמינה

en: Setting {0} is not enabled
he: הגדרת {0} אינה מופעלת

en: {0} is a paid feature not currently available to your instance. Please upgrade to use it. Learn more at metabase.com/upgrade/
he: {0} היא תכונה בתשלום שאיננה זמינה כרגע למופע שלך. אנא שדרג להשתמש בו. למידע נוסף בכתובת metabase.com/upgrade/

en: Cannot set `has-user-setup`.
he: לא ניתן להגדיר 'has-user-setup'.

en: A value that is true iff the metabase instance has one or more users registered.
he: ערך שנכון אם למופע Metabase יש רשום משתמש אחד או יותר.

en: Metabase config files require a Premium token with the :config-text-file feature.
he: קבצי config של Metabase דורשים אסימון פרימיום עם תכונה: config-text-file.

en: Allowed email address domain(s) for new Dashboard Subscriptions and Alerts. To specify multiple domains, separate each domain with a comma, with no space in between. To allow all domains, leave the field empty. This setting doesn’t affect existing subscriptions.
he: תחומי כתובות דוא"ל מותרות למנויים והתראות חדשות של לוח המחוונים. כדי לציין תחומים מרובים, הפריד בין כל תחום לפסיק, ללא מקום בין לבין. כדי לאפשר לכל התחומים, השאר את השדה ריק. הגדרה זו אינה משפיעה על המנויים הקיימים.

en: Advanced Permissions
he: הרשאות מתקדמות

en: Serialization
he: סידורי

en: Audit app
he: אפליקציית ביקורת

en: Content verification
he: אימות תוכן

en: SAML-based authentication
he: אימות מבוסס SAML

en: JWT-based authentication
he: אימות מבוסס JWT

en: Invalid redirect URL
he: כתובת אתר להפניה מחדש לא חוקית

en: Overview of [[this]] data from Google Analytics
he: סקירה כללית של [[זה]] נתונים מ- Google Analytics

en: Where most sessions originate
he: היכן שמקורם ברוב המפגשים

en: Here's an overview of [[this]] data from Google Analytics
he: להלן סקירה של נתונים [[זה]] מ- Google Analytics

en: Database levels
he: רמות מסד נתונים

en: Schema and table levels
he: סכימה ורמות טבלה

en: Other data permissions
he: הרשאות נתונים אחרות

en: Pick a dashboard to serve as the homepage
he: בחר לוח מחוונים כדי לשמש כדף הבית

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Connect your database
he: חבר את בסיס הנתונים שלך

en: Apply all filters
he: החל את כל המסננים

en: To manage your billing preferences, please email
he: לניהול העדפות החיוב שלך, אנא שלח דואר אלקטרוני

en: Monitoring access
he: ניטור גישה

en: Are you sure you want to delete this row?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את השורה הזו?

en: Delete forever
he: מחק לנצח

en: This will permanently delete the row. There’s no undoing this, so please be sure.
he: זה ימחק לצמיתות את השורה. אין לבטל את זה, אז אנא וודא.

en: Add an attribute
he: הוסף תכונה

en: Customize Homepage
he: התאמה אישית של דף הבית

en: Like January 2016
he: כמו ינואר 2016

en: Like Q1 2016
he: כמו Q1 2016

en: Regenerate JWT signing key?
he: התחדש מפתח חתימה של JWT?

en: This will cause existing tokens to stop working until the identity provider is updated with the new key.
he: זה יגרום לאסימונים קיימים להפסיק לעבוד עד שתעדכן ספק הזהות במפתח החדש.

en: Foreign key target
he: יעד מפתח זר

en: Invalid query: {0}
he: שאילתה לא חוקית: {0}

en: {0} does not exist
he: {0} לא קיים

en: Dynamic patterns are not supported.
he: דפוסים דינמיים אינם נתמכים.

en: Custom expressions cannot be de-selected. Delete the expression instead.
he: לא ניתן לבחור ביטויים מותאמים אישית. מחק את הביטוי במקום.

en: Fields cannot be adjusted on native queries. Either edit the native query, or save this question and edit the fields in a GUI question based on this one.
he: לא ניתן להתאים שדות על שאילתות ילידיות. או ערוך את השאילתה המקורית, או שמור שאלה זו וערוך את השדות בשאלת GUI המבוססת על זו.

en: Non-standard join condition. {0}
he: מצב הצטרפות לא סטנדרטי. {0}

en: Error calculating metadata for {0}: {1}
he: שגיאה בחישוב מטא נתונים עבור {0}: {1}

en: Missing extra, required keys for native query: {0}
he: חסר מפתחות נדרשים לתוספת, נדרשים לשאילתה מקורית: {0}

en: Must be a native query
he: חייב להיות שאילתה ילידת

en: Whether to enable models persistence for a specific Database.
he: האם לאפשר התמדה של מודלים למסד נתונים ספציפי.

en: Invalid Metric or Segment: {0}
he: מדד או קטע לא חוקי: {0}

en: Invalid query execution context: {0}
he: הקשר ביצוע שאילתה לא חוקי: {0}

en: Invalid output: {0}
he: פלט לא חוקי: {0}

en: Invalid input: {0}
he: קלט לא חוקי: {0}

en: See this {0}{1} | See these {0}
he[0]: ראה את זה {0} {1}
he[1]: ראה את אלו {0}

en: This is a read-only Instance Analytics {0}.
he: זהו מופע לקריאה בלבד Analytics {0}.

en: Attribute keys can't have the same name
he: למקשי התכונה לא יכולים להיות שם אותו שם

en: Duplicate login attribute keys
he: מפתחות תכונה כפולים של כניסה

en: This filter has been auto-connected with questions with the same field.
he: פילטר זה היה מחובר אוטומטית עם שאלות עם אותו שדה.

en: Undo auto-connection
he: בטל חיבור אוטומטי

en: {0} has been auto-connected with filters with the same field.
he: {0} נקשר באופן אוטומטי עם פילטרים עם אותו שדה.

en: Metabase has been updated
he: מטאסיד עודכן

en: See what's new
he: תראה מה חדש

en: This filter can't be limited by another dashboard filter because its widget type is an input box.
he: לא ניתן להגביל את המסנן הזה על ידי פילטר לוח מחוונים אחר מכיוון שסוג הווידג'ט שלו הוא תיבת קלט.

en: If the filter has values that are from another question or model, or a custom list, then this filter can't be limited by another dashboard filter.
he: אם למסנן יש ערכים שנמצאים בשאלה או דגם אחר, או רשימה מותאמת אישית, אז לא ניתן להגביל את המסנן הזה על ידי פילטר לוח מחוונים אחר.

en: This label is already in use
he: תווית זו כבר נמצאת בשימוש

en: You can’t customize selectable values for this filter because it is linked to another one.
he: אינך יכול להתאים אישית ערכים הניתנים לבחירה עבור פילטר זה מכיוון שהוא מקושר לאחד אחר.

en: Search for someone…
he: חפש מישהו ...

en: Last edit date
he: תאריך עריכה אחרון

en: Last editor
he: עורך אחרון

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Hide column
he: הסתר טור

en: Remove all
he: להסיר את כל

en: Add all
he: הוסף הכל

en: Change operator
he: שינוי מפעיל

en: Right table
he: טבלה ימנית

en: Views per day
he: נופים ליום

en: Dashboard views and saves per day
he: תצוגות וחוסכים של לוח המחוונים ביום

en: Most popular dashboards and their avg loading times
he: לוחות המחוונים הפופולריים ביותר וזמני הטעינה של ה- AVG שלהם

en: Questions included the most in dashboards
he: השאלות כללו הכי הרבה בלוח המחוונים

en: Total queries and their average speed
he: סך השאילתות והמהירות הממוצעת שלהם

en: Queries per database each day
he: שאילתות לכל בסיס נתונים בכל יום

en: Largest downloads in the last 30 days
he: ההורדות הגדולות ביותר בשלושים הימים האחרונים

en: Total downloads per user
he: סה"כ הורדות למשתמש

en: All downloads by size
he: כל ההורדות לפי גודל

en: Query views and speed per day
he: נוף לשאילתה ומהירות ליום

en: Most popular queries
he: השאילתות הפופולריות ביותר

en: Slowest queries
he: שאילתות איטיות ביותר

en: Views last 45 days
he: תצוגות 45 הימים האחרונים

en: Average execution time last 45 days
he: זמן הביצוע הממוצע האחרון 45 יום

en: Most-queried schemas
he: הסכמות הנוקבות ביותר

en: Slowest schemas
he: סכמות איטיות ביותר

en: Most-viewed Dashboards
he: לוחות מחוונים הנצפים ביותר

en: Most-viewed Queries
he: שאילתות הנצפות ביותר

en: Query views
he: נוף לשאילתה

en: Dashboard views
he: תצוגות לוח מחוונים

en: Active members and new members per day
he: חברים פעילים וחברים חדשים ביום

en: Active members and queries per day
he: חברים פעילים ושאלות ביום

en: Members who are looking at the most things
he: חברים שמסתכלים על הכי הרבה דברים

en: Members who are creating the most things
he: חברים שיוצרים הכי הרבה דברים

en: Most-queried tables
he: השולחנות הנרוכים ביותר

en: Least-queried tables
he: שולחנות הכי פחות נלויים

en: Move to tab
he: לעבור לכרטיסייה

en: Left table
he: השולחן השמאלי

en: Add condition
he: הוסף מצב

en: Left column
he: העמוד השמאלי

en: Right column
he: עמודה ימנית

en: Remove condition
he: הסר את המצב

en: Lax (default)
he: LAX (ברירת מחדל)

en: Allows cookies to be sent when a user is navigating to the origin site from an external site (like when following a link).
he: מאפשר לשלוח עוגיות כאשר משתמש מנווט לאתר המקור מאתר חיצוני (כמו בעקבות קישור).

en: Strict (not recommended)
he: קפדני (לא מומלץ)

en: Never allows cookies to be sent on a cross-site request. Warning: this will prevent users from following external links to Metabase.
he: לעולם לא מאפשר לשלוח עוגיות לבקשה חוצה אתרים. אזהרה: זה ימנע מהמשתמשים לעקוב אחר קישורים חיצוניים למטאבייס.

en: Allows all cross-site requests. Incompatible with most Safari and iOS-based browsers.
he: מאפשר לכל בקשות האתר. לא תואמים את רוב הדפדפנים מבוססי ספארי ו- iOS.

en: Add Recipients as CC or BCC
he: הוסף נמענים כ- CC או BCC

en: Control the visibility of recipients.
he: שלוט על הנראות של המקבלים.

en: BCC - Hide recipients
he: BCC - הסתר מקבלי

en: CC - Disclose recipients
he: CC - לחשוף נמענים

en: Make a copy
he: הכינו עותק

en: Enter Fullscreen
he: היכנס למסך מלא

en: previous {0}
he: הקודם {0}

en: {0} vs. {1}: {2}
he: {0} לעומת {1}: {2}

en: {0} vs. {1}
he: {0} לעומת {1}

en: Julie McMemberson
he: ג'ולי מקמרברסון

en: Edited
he: עָרוּך

en: This instance analytics collection is read-only for admin users
he: אוסף Analytics מופע זה הוא לקריאה בלבד עבור משתמשי הניהול

en: Indexed record
he: רשומה צמודת

en: Your changes haven't been saved, so you'll lose them if you navigate away.
he: השינויים שלך לא נשמרו, כך שתאבד אותם אם תנווט משם.

en: Discard your changes?
he: למחוק את השינויים שלך?

en: Unable to combine these questions
he: לא ניתן לשלב שאלות אלה

en: Card moved: {0}
he: הכרטיס הועבר: {0}

en: Action card moved
he: כרטיס פעולה נע

en: Text card moved
he: כרטיס טקסט נע

en: Heading card moved
he: כרטיס הכותרת נע

en: Link card moved
he: כרטיס קישור נע

en: Card moved
he: הכרטיס נע

en: Must be a valid email address
he: חייב להיות כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Must be {0} characters or less
he: חייב להיות {0} תווים או פחות

en: ⚠️ Pro features error.
he: ⚠️ שגיאת תכונות Pro.

en: 1 user selected
he: 1 משתמש שנבחר

en: {0} users selected
he: {0} משתמשים שנבחרו

en: {0} result | {0} results
he[0]: {0} תוצאה
he[1]: {0} תוצאות

en: Verified items only
he: פריטים מאומתים בלבד

en: Cake
he: עוגה

en: Open in Metabase
he: פתח במטאבייס

en: This Audit section has been upgraded to the
    {0}
     and will be removed in a future release.
he: אזור תיעוד זה שודרג ל
     {0}
      ויוסר בגרסה עתידית.

en: Metabase Analytics Collection
he: אוסף ניתוחי Metabase

en: It's now easier to explore and to give others
      {0}
    to these insights.
he: עכשיו קל יותר לחקור ולתת לאחרים
      {0}
     לתובנות אלה.

en: access
he: גִישָׁה

en: All downloads
he: כל ההורדות

en: All questions
he: כל השאלות

en: This is called the Single Sign On URL in Okta, the Application Callback URL in Auth0, and the ACS (Consumer) URL in OneLogin.
he: זה נקרא SSO בכתובת האתר ב- OKTA, כתובת ההתקשרות של היישום ב- Auth0, וכתובת האתר של ACS (צרכנים) באונלוגין.

en: Native question variables do not support dropdown lists or search box filters, and can't limit values for linked filters.
he: משתני שאלה מקוריים אינם תומכים ברשימות נפתח או במסנני תיבות חיפוש, ואינם יכולים להגביל ערכים עבור מסננים מקושרים.

en: Native question variables only accept a single value. They do not support dropdown lists or search box filters, and can't limit values for linked filters.
he: משתני שאלה מקוריים מקבלים רק ערך יחיד. הם אינם תומכים ברשימות נפתח או במסנני תיבות חיפוש, ואינם יכולים להגביל ערכים עבור מסננים מקושרים.

en: is true
he: נכון

en: is false
he: הוא שקרי

en: Choose a column
he: בחר עמודה

en: Connection impersonation requires specifying a user role on the database connection.
he: התחזות לחיבור דורשת ציון תפקיד משתמש בחיבור מסד הנתונים.

en: Edit connection
he: ערוך חיבור

en: SameSite cookie setting
he: הגדרת עוגיות SameSite

en: Determines whether or not cookies are allowed to be sent on cross-site requests. You’ll likely need to change this to None if your embedding application is hosted under a different domain than Metabase. Otherwise, leave it set to Lax, as it's more secure.
he: קובע אם מותר להעביר עוגיות או לא לבקשות של אתרים. סביר להניח שתצטרך לשנות את זה לאף אחד אם יישום ההטמעה שלך מתארח תחת תחום שונה מאשר מטאבייס. אחרת, השאר את זה מוגדר ל- LAX, מכיוון שהוא בטוח יותר.

en: If you set this to None, you'll have to use HTTPS (unless you're just embedding locally), or browsers will reject the request. {0}
he: אם תקבע זאת לאף אחד, תצטרך להשתמש ב- HTTPS (אלא אם כן אתה רק מטמין מקומי), או שדפדפנים ידחו את הבקשה. {0}

en: You should probably change this setting to {0}.
he: סביר להניח שאתה צריך לשנות הגדרה זו ל- {0}.

en: Edit Configuration
he: ערוך תצורה

en: Warning: uploads to the Sample Database are for testing only and may disappear. If you want your data to stick around, you should upload to a PostgreSQL or MySQL database.
he: אזהרה: העלאות למסד הנתונים לדוגמא מיועדות לבדיקה בלבד ועלולה להיעלם. אם אתה רוצה שהנתונים שלך יסתובבו, עליך להעלות למסד נתונים של PostgreSQL או MySQL.

en: More…
he: יותר…

en: The selected tab is no longer available
he: הכרטיסייה שנבחרה אינה זמינה עוד

en: Select a dashboard tab
he: בחר כרטיסייה לוח מחוונים

en: View and filter all {0} results
he: הצג וסנן את כל התוצאות {0}

en: View and filter results
he: תצוגה ומסנן תוצאות

en: native
he: יָלִיד

en: 1 type selected
he: סוג 1 שנבחר

en:  types selected
he:  סוגים נבחרו

en: Done picking columns
he: בוצע בחירת עמודות

en: invalid value for dashboard template name
he: ערך לא חוקי עבור שם תבנית לוח המחוונים

en: value must be a parameter map with an 'id' key
he: הערך חייב להיות מפת פרמטרים עם מקש 'מזהה'

en: Content Management or Official Collections
he: ניהול תוכן או אוספים רשמיים

en: Number of hours a password reset is considered valid.
he: מספר שעות איפוס סיסמה נחשב לתוקף.

en: Token does not match the setup token.
he: אסימון אינו תואם את אסימון ההתקנה.

en: Not able to modify the internal user
he: לא מסוגל לשנות את המשתמש הפנימי

en: {0} is not after {1}
he: {0} אינו לאחר {1}

en: {0} is not before {1}
he: {0} אינו לפני {1}

en: {0} relates to {1}
he: {0} מתייחס ל {1}

en: {0} is no more than {1}
he: {0} הוא לא יותר מ- {1}

en: {0} is before {1}
he: {0} הוא לפני {1}

en: year
he: שָׁנָה

en: {0} is after {1}
he: {0} הוא אחרי {1}

en: {0} is at least {1}
he: {0} הוא לפחות {1}

en: Migration complete in {0}
he: הגירה הושלמה ב {0}

en: No unrun migrations found.
he: לא נמצאו נדידות לא -און.

en: Migration lock is cleared. Running {0} migrations ...
he: מנעול ההגירה מנוקה. פועל {0} הגירה ...

en: You must provide a value.
he: עליך לספק ערך.

en: Other tables rely on this row so it cannot be deleted.
he: טבלאות אחרות מסתמכות על שורה זו כך שלא ניתן למחוק אותה.

en: This {0} does not exist.
he: {0} זה לא קיים.

en: {0} already {1}.
he: {0} כבר {1}.

en: Unable to update the record.
he: לא ניתן לעדכן את הרשומה.

en: This {0} value already exists.
he: ערך {0} זה כבר קיים.

en: Some of your values aren’t of the correct type for the database.
he: חלק מהערכים שלך אינם מהסוג הנכון למסד הנתונים.

en: Unable to create a new record.
he: לא ניתן ליצור רשומה חדשה.

en: exists | exist
he[0]: קיים
he[1]: קיימים

en: {0} must have values.
he: {0} חייב להיות ערכים.

en: This value should be of type {0}.
he: ערך זה צריך להיות מסוג {0}.

en: All but first argument to subtraction must be an interval.
he: כל הטיעון הראשון לחיסור חייב להיות מרווח.

en: Interval as first argrument to subtraction is not allowed.
he: אסור למתן מרווח כ- First Argrument לחיסור.

en: It looks like we got more parameters than we can handle, remember that parameters cannot be used in comments or as identifiers.
he: נראה שיש לנו יותר פרמטרים ממה שאנחנו יכולים להתמודד, זכור כי לא ניתן להשתמש בפרמטרים בתגובות או כמזהים.

en: Unable to determine sqlserver's dbms major version. Fallback to 0.
he: לא ניתן לקבוע את הגרסה העיקרית של DBMS של SQLServer. Fallback ל- 0.

en: Whether or not bcc emails are enabled, default behavior is that it is
he: האם דוא"ל BCC מופעל או לא, התנהגות ברירת המחדל היא שכן

en: User {0} does not exist
he: משתמש {0} אינו קיים

en: Loading events namespace:
he: טוען מרחב שמות לאירועים:

en: Error publishing {0} event: {1}
he: פרסום שגיאות {0} אירוע: {1}

en: See this day by hour
he: ראה את היום הזה אחר שעה

en: See this month by week
he: ראה חודש אחר שבוע

en: See this hour by minute
he: ראה שעה אחר דקה זו

en: See this year by quarter
he: ראה השנה ברבע

en: See this quarter by month
he: ראה את הרבעון הזה אחר חודש

en: See this week by day
he: ראה השבוע אחר יום

en: Is Not Empty
he: אינו ריק

en: Cannot add-field with unknown source {0}
he: לא ניתן להוסיף שדה עם מקור לא ידוע {0}

en: Cannot remove-field with unknown source {0}
he: לא ניתן להסיר את השדה עם מקור לא ידוע {0}

en: {0} is in the {1}, starting {2} ago
he: {0} נמצא ב- {1}, מתחיל {2} לפני

en: {0} excludes {1} {2} selections
he: {0} לא כולל {1} {2} בחירות

en: {0} is in the {1}, starting {2} from now
he: {0} נמצא ב- {1}, מתחיל {2} מעכשיו

en: {0} is equal to {1}
he: {0} שווה ל- {1}

en: {0} is not {1} selections
he: {0} אינן בחירות {1}

en: {0} excludes each {1}
he: {0} לא כולל כל {1}

en: {0} is equal to {1} selections
he: {0} שווה לבחירות {1}

en: {0} excludes {1} each year
he: {0} לא כולל {1} בכל שנה

en: {0} is not equal to {1}
he: {0} אינו שווה ל- {1}

en: {0} is in the {1}
he: {0} נמצא ב- {1}

en: {0} is on {1}
he: {0} נמצא ב- {1}

en: {0} is not {1}
he: {0} אינו {1}

en: {0} excludes the hour of {1}
he: {0} לא כולל את השעה של {1}

en: {0} excludes {1}
he: {0} לא כולל {1}

en: {0} is not equal to {1} selections
he: {0} אינו שווה לבחירות {1}

en: {0} is {1} selections
he: {0} הוא {1} בחירות

en: You cannot archive the Custom Reports Collection.
he: אינך יכול לארכיב את אוסף הדוחות המותאמים אישית.

en: Invalid field ref for indexing: {0}
he: שדה לא חוקי Ref לאינדקס: {0}

en: Audit database permissions can only be changed by updating audit collection permissions.
he: ניתן לשנות הרשאות מסד נתונים ביקורת רק על ידי עדכון הרשאות איסוף ביקורת.

en: Setting User {0}''s last_acknowledged_version to {1}, the current version
he: הגדרת המשתמש {0} '' last_acknowleded_version ל {1}, הגרסה הנוכחית

en: The last version for which a user dismissed the 'What's new?' modal.
he: הגרסה האחרונה שעבורו המשתמש דחה את 'מה חדש?' מוֹדָלִי.

en: Token should be 64 hexadecimal characters.
he: אסימון צריך להיות 64 דמויות הקסדצימאליות.

en: Unable to bin Field without a min/max value (missing or incomplete fingerprint)
he: לא ניתן לשדה פח ללא ערך דקה/מקסימום (טביעת אצבע חסרה או לא שלמה)

en: Cannot update binned field: could not find matching source metadata for Field {0}
he: לא ניתן לעדכן שדה מנוטר: לא הצליח למצוא מטא נתונים מקוריים תואמים לשדה {0}

en: Maximum number of rows to return for aggregated queries via the API.
he: המספר המרבי של שורות להחזרת שאילתות מצטברות באמצעות ה- API.

en: Segment expansion failed. Check mutually recursive segment definitions.
he: הרחבת הקטע נכשלה. בדוק הגדרות קטע רקורסיבי הדדי.

en: Querying this database requires the audit-app feature flag
he: שאילתת מסד נתונים זה דורשת את דגל תכונות האפליקציה

en: Failed to fetch {0} {1}
he: נכשל להביא {0} {1}

en: Attempting to initialize metadata provider with new Database {0}. Queries can only reference one Database. Already referencing: {1}
he: ניסיון לאתחל ספק מטא נתונים עם בסיס נתונים חדש {0}. שאילתות יכולות להתייחס רק למסד נתונים אחד. הפניה כבר: {1}

en: Failed to parse datetime value: {0}
he: נכשלה ניתוח ערך DateTime: {0}

en: Invalid value for session cookie samesite
he: ערך לא חוקי עבור Samese Cookie Sessionse

en: Value for the session cookie's `SameSite` directive.
he: ערך להנחיית 'SameSite' של עוגיית ההפעלה.

en: value must be an array of valid results column metadata maps.
he: הערך חייב להיות מגוון של מפות מטא נתונים של עמודות תוצאות תקפות.

en: value must be a valid map of schedule maps for a DB.
he: הערך חייב להיות מפה תקפה של מפות לוח זמנים עבור DB.

en: Found multiple matching field metadata for:
he: מצא מטא נתונים שדה תואמים מרובים עבור:

en: Invalid timezone {0}: {1}
he: זמן זמן לא חוקי {0}: {1}

en: {0} database {1} default timezone is {2}
he: {0} מסד נתונים {1} אזור זמן ברירת מחדל הוא {2}

en: Error fetching details for Quartz Job: {0}
he: שגיאה בהשגת פרטים למשרה קוורץ: {0}

en: Class not found for Quartz Job {0}. This probably means that this job was removed or renamed.
he: הכיתה לא נמצאה עבור עבודת קוורץ {0}. זה כנראה אומר שתפקיד זה הוסר או שונה שם.

en: Cannot sync Database: It is the audit db.
he: לא ניתן לסנכרן מסד נתונים: זהו DB הביקורת.

en: Number of days to retain data in audit-related tables. Minimum value is 30; set to 0 to retain data indefinitely.
he: מספר הימים כדי לשמור על נתונים בטבלאות הקשורות לביקורת. הערך המינימלי הוא 30; מוגדר ל- 0 כדי לשמור על נתונים ללא הגבלת זמן.

en: {0} is not a recognizable zoned datetime
he: {0} אינו תקופת זיהוי מזוהה

en: value must be a valid Quartz cron schedule string.
he: הערך חייב להיות מחרוזת לוח זמנים של קוורץ cron תקף.

en: value must be a valid schedule map. See schema in metabase.util.cron for details.
he: הערך חייב להיות מפת לוח זמנים תקפה. ראה סכמה ב- Metabase.util.cron לפרטים.

en: Connection impersonation is enabled for this database, but no default role is found
he: התחזות לחיבור מופעלת עבור בסיס נתונים זה, אך לא נמצא תפקיד ברירת מחדל

en: User does not have attribute required for connection impersonation.
he: למשתמש אין תכונה הנדרשת להתחזות לחיבור.

en: Native queries are not allowed on the audit database
he: שאילתות מקוריות אינן מורשות במסד הנתונים של הביקורת

en: Audit queries are only allowed on audit views
he: שאילתות ביקורת מותרות רק לתצוגות ביקורת

en: Unable to make audit collections writable.
he: לא ניתן להפוך את אוספי הביקורת לניתוחים.

en: Error creating new SSO user
he: שגיאה ביצירת משתמש SSO חדש

en: Usage insights
he: תובנות שימוש

en: This is a read-only Metabase Analytics {0}.
he: זהו Metabase Analytics לקריאה בלבד {0}.

en: This field can't be left empty.
he: לא ניתן להשאיר שדה זה ריק.

en: This needs to be an "http://", "https://" or "mailto:" URL.
he: זו צריכה להיות כתובת URL מסוג "http://", "https://" או "mailto:".

en: Link to Metabase help
he: קישור לעזרה של Metabase

en: Hide it
he: הסתר את זה

en: Go to a custom destination...
he: עבור אל יעד מותאם אישית...

en: Help link custom destination
he: עזרה בקישור יעד מותאם אישית

en: Enter a URL it should go to
he: הזן כתובת אתר שאליה היא אמורה להגיע

en: Control the visibility of links to Metabase documentation and Metabase references in your instance. {0}
he: שלוט בנראות של קישורים לתיעוד Metabase והפניות ל- Metabase במופע שלך. {0}

en: This affects all links in the product experience (outside of the admin panel) that point to Metabase.com URLs.
he: זה משפיע על כל הקישורים בחוויית המוצר (מחוץ לפאנל הניהול) המפנים לכתובות URL של Metabase.com.

en: When hidden, your users will lose the ability to troubleshoot and learn how to use features such as the Query and SQL Editors, among others.
he: כשהם מוסתרים, המשתמשים שלך יאבדו את היכולת לפתור בעיות וללמוד כיצד להשתמש בתכונות כגון עורכי השאילתות ו-SQL, בין היתר.

en: You might also want to customize the Application Name setting.
he: ייתכן שתרצה גם להתאים אישית את הגדרת שם האפליקציה.

en: API Key
he: מפתח API

en: Manage API keys
he: נהל מפתחות API

en: tables
he: שולחנות

en: schema
he: סכֵימָה

en: schemas
he: סכימות

en: entity
he: יֵשׁוּת

en: entities
he: ישויות

en: Change access to this database to granular?
he: לשנות את הגישה למסד נתונים זה לפרטני?

en: Just letting you know that changing the permission setting on this {0} will also update the database permission setting to “Granular” to reflect that some of the database’s {1} have different permission settings.
he: רק ליידע אותך ששינוי הגדרת ההרשאה ב-{0} זה יעדכן גם את הגדרת ההרשאה של מסד הנתונים ל"גרגירית" כדי לשקף שלחלק מה{1} של מסד הנתונים יש הגדרות הרשאות שונות.

en: The email you use for your {0} account
he: הדוא"ל שבו אתה משתמש עבור חשבון {0} שלך

en: Uploads CSVs to {0}
he: מעלה קובצי CSV אל {0}

en: Open the {0} drill-through menu
he: פתח את תפריט ההסברים של {0}

en: Placeholder Card
he: כרטיס מקום מציין

en: Add section
he: הוסף סעיף

en: The {0} parameter requires a default value but none was provided. | The {0} parameters require default values but none were provided.
he[0]: הפרמטר {0} דורש ערך ברירת מחדל, אך אף אחד לא סופק.

en: Ask your admin to create a public link
he: בקש מהמנהל שלך ליצור קישור ציבורי

en: Public links are disabled
he: קישורים ציבוריים מושבתים

en: Create a public link
he: צור קישור ציבורי

en: Public links are off
he: קישורים ציבוריים כבויים

en: Enable them in settings
he: אפשר אותם בהגדרות

en: Embed
he: לְשַׁבֵּץ

en: Embedding is off
he: ההטמעה מושבתת

en: Enable it in settings
he: הפעל את זה בהגדרות

en: Anyone can view this if you give them the link.
he: כל אחד יכול לראות את זה אם אתה נותן לו את הקישור.

en: Remove public link
he: הסר קישור ציבורי

en: Affects both public link and embed URL for this dashboard
he: משפיע הן על הקישור הציבורי והן על כתובת האתר להטמעה עבור לוח המחוונים הזה

en: Replace with…
he: להחליף ב…

en: Get started with Embedding Metabase in your app
he: התחל עם הטמעת Metabase באפליקציה שלך

en: As you expressed interest in Embedding, follow these steps to start
he: בזמן שהבעת עניין בהטמעה, בצע את השלבים הבאים כדי להתחיל

en: Enable and configure embedding in settings
he: אפשר וקבע את ההטמעה בהגדרות

en: Select or create a dashboard or question to do a static embed
he: בחר או צור לוח מחוונים או שאלה כדי לבצע הטמעה סטטית

en: Follow the quickstart to do an interactive embed
he: עקוב אחר ההתחלה המהירה כדי לבצע הטמעה אינטראקטיבית

en: {0} about embedding
he: {0} על הטבעה

en: {0} tips
he: {0} טיפים

en: Try out these sample x-rays to see what {0} can do.
he: נסה את צילומי הרנטגן לדוגמא כדי לראות מה {0} יכול לעשות.

en: This filter is set to disabled in an embedded dashboard.
he: מסנן זה מוגדר כבלתי זמין בלוח מחוונים מוטבע.

en: To always require a value, first visit embedding settings,
    make this filter editable or locked, re-publish the
    dashboard, then return to this page.
he: כדי לדרוש תמיד ערך, בקר תחילה בהגדרות ההטמעה,
    להפוך את המסנן הזה לניתן לעריכה או לנעול, פרסם מחדש את
    לוח המחוונים, ולאחר מכן חזור לדף זה.

en: making it locked, will require updating the
    embedding code before proceeding, otherwise the embed will
    break.
he: מה שהופך אותו לנעול, ידרוש עדכון של
    הטמעת קוד לפני שתמשיך, אחרת ההטמעה תעשה זאת
    לשבור.

en: This label is already in use.
he: תווית זו כבר בשימוש.

en: This label is reserved for dashboard tabs.
he: תווית זו שמורה לכרטיסיות של לוח המחוונים.

en: Always require a value
he: תמיד דורש ערך

en: When enabled, people can change the value or reset it, but can't clear it entirely.
he: כאשר מופעל, אנשים יכולים לשנות את הערך או לאפס אותו, אבל לא יכולים לנקות אותו לחלוטין.

en: Embed {0}
he: הטמע {0}

en: Customizing your embed’s appearance
he: התאמה אישית של מראה ההטמעה שלך

en: These cosmetic options requiring changing the server code. You can play around with and preview the options here, and check out the {0} for more.
he: אפשרויות קוסמטיות אלה דורשות שינוי קוד השרת. אתה יכול לשחק עם האפשרויות ולהציג אותן בתצוגה מקדימה, ועיין ב-{0} למידע נוסף.

en: Playing with appearance options
he: משחק עם אפשרויות המראה

en: Background
he: רקע כללי

en: You can change the font with {0}.
he: תוכל לשנות את הגופן באמצעות {0}.

en: a paid plan
he: תוכנית בתשלום

en: Enable users to download data from this embed
he: אפשר למשתמשים להוריד נתונים מהטמעה זו

en: Removing the “Powered by Metabase” banner
he: הסרת הבאנר "מופעל על ידי Metabase".

en: This banner appears on all static embeds created with the Metabase open source version. You’ll need to upgrade to {0} to remove the banner.
he: באנר זה מופיע בכל ההטמעות הסטטיות שנוצרו עם גרסת הקוד הפתוח של Metabase. תצטרך לשדרג ל-{0} כדי להסיר את הבאנר.

en: Dashboard title
he: כותרת לוח המחוונים

en: Question title
he: כותרת שאלה

en: You can reference columns here in functions or equations, like: floor([Price] - [Discount]).
he: אתה יכול להתייחס לעמודות כאן בפונקציות או משוואות, כמו: קומה ([מחיר] - [הנחה]).

en: This filter is set to disabled in an embedded question.
he: מסנן זה מוגדר כבלתי זמין בשאלה מוטבעת.

en: To always require a value, first visit embedding settings,
    make this filter editable or locked, re-publish the
    question, then return to this page.
he: כדי לדרוש תמיד ערך, בקר תחילה בהגדרות ההטמעה,
    להפוך את המסנן הזה לניתן לעריכה או לנעול, פרסם מחדש את
    שאלה, ואז חזור לדף זה.

en: Exclude…
he: אל תכלול…

en: Select none…
he: אל תבחר באף אחת מהאפשרויות…

en: Select all…
he: בחר הכל…

en: Filter value
he: ערך מסנן

en: Lower latitude
he: קו רוחב נמוך יותר

en: Upper latitude
he: קו רוחב עליון

en: Left longitude
he: קו אורך שמאלי

en: Right longitude
he: קו אורך ימני

en: Apply filters
he: החל מסננים

en: operator
he: מַפעִיל

en: Filter operator
he: מפעיל מסנן

en: No matching segment found.
he: לא נמצא פלח תואם.

en: Enter a time
he: הזן זמן

en: All time
he: כל הזמן

en: Error uploading your file
he: שגיאה בהעלאת הקובץ שלך

en: Value from another column…
he: ערך מעמודה אחרת...

en: Previous value
he: ערך קודם

en: Custom value…
he: ערך מותאם אישית…

en: Previous minute
he: הדקה הקודמת

en: Previous hour
he: שעה קודמת

en: Previous day
he: יום קודם

en: Previous week
he: שבוע שעבר

en: Previous month
he: חודש שעבר

en: Previous quarter
he: רבעון קודם

en: Previous year
he: שנה שעברה

en: minutes ago
he: לפני דקות

en: hours ago
he: לפני שעות

en: days ago
he: לפני מספר ימים

en: weeks ago
he: לפני שבועות

en: months ago
he: לפני חודשים

en: quarters ago
he: לפני רבעונים

en: years ago
he: לפני שנים

en: Interval
he: הַפסָקָה

en: Unit
he: יחידה

en: Starting from interval
he: החל מאינטרוול

en: Starting from unit
he: החל מהיחידה

en: Remove offset
he: הסר היסט

en: Upload data to this model
he: העלה נתונים לדגם זה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Start time
he: שעת התחלה

en: End time
he: שעת סיום

en: Configure your parameters' types and properties here. The values for these parameters can come from user input, or from a dashboard filter.
he: הגדר את הסוגים והמאפיינים של הפרמטרים שלך כאן. הערכים של פרמטרים אלה יכולים להגיע מקלט משתמש, או ממסנן לוח מחוונים.

en: A "powered by Metabase" banner appears on static embeds. You can {0} to remove it.
he: באנר "מופעל על ידי Metabase" מופיע בהטמעות סטטיות. תוכל {0} להסיר אותו.

en: upgrade to a paid plan
he: לשדרג לתוכנית בתשלום

en: Use static embedding when you don’t want to give people ad hoc query access to their data for whatever reason, or you want to present data that applies to all of your tenants at once.{0}
he: השתמש בהטמעה סטטית כאשר אינך רוצה לתת לאנשים גישה לשאילתות אד-הוק לנתונים שלהם מכל סיבה שהיא, או שאתה רוצה להציג נתונים החלים על כל הדיירים שלך בבת אחת.{0}

en: Manage
he: לנהל

en: Use interactive embedding when you want to {0} and people want to create their own questions, dashboards, models, and more, all in their own data sandbox.
he: השתמש בהטמעה אינטראקטיבית כאשר אתה רוצה {0} ואנשים רוצים ליצור שאלות משלהם, לוחות מחוונים, מודלים ועוד, הכל בארגז החול של הנתונים שלהם.

en: offer multi-tenant, self-service analytics
he: מציעים ניתוחי שירות עצמי מרובים דיירים

en: Check out our Quick Start
he: בדוק את ההתחלה המהירה שלנו

en: Your plan allows you to use Interactive Embedding create interactive embedding experiences with drill-through and more.
he: התוכנית שלך מאפשרת לך להשתמש בהטמעה אינטראקטיבית ליצור חוויות הטמעה אינטראקטיביות עם תרגיל דרך ועוד.

en: Set it up
he: להגדיר את זה

en: Give your customers the full power of Metabase in your own app, with SSO, advanced permissions, customization, and more.
he: תן ללקוחות שלך את מלוא העוצמה של Metabase באפליקציה שלך, עם SSO, הרשאות מתקדמות, התאמה אישית ועוד.

en: Pro
he: מִקצוֹעָן

en: Interactive Embedding
he: הטמעה אינטראקטיבית

en: {0} ago
he: לפני {0}

en: {0} from now
he: {0} מעכשיו

en: Select longitude column
he: בחר עמודת קו אורך

en: Select latitude column
he: בחר עמודת קו רוחב

en: Help Link in the Settings menu
he: קישור עזרה בתפריט ההגדרות

en: The Settings menu includes a Help link that goes to
he: תפריט ההגדרות כולל קישור עזרה שנכנס אליו

en: this page
he: הדף הזה

en:  by default.
he:  כברירת מחדל.

en: Documentation and references
he: תיעוד והפניות

en: Manage embeds
he: נהל הטמעות

en: About {0}
he: בערך {0}

en: Thanks for using {0}!
he: תודה על השימוש ב-{0}!

en: {0} is no fun without any data
he: {0} זה לא כיף בלי נתונים

en: Legend
he: אגדה

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, {0} will redirect them to the default homepage. You can update or reset the homepage at any time in Admin Settings > Settings > General.
he: בחר לוח מחוונים שישמש כדף הבית. אם לאנשים חסרות הרשאות להציג את מרכז השליטה שנבחר, {0} יפנה אותם לדף הבית המוגדר כברירת מחדל. אתה יכול לעדכן או לאפס את דף הבית בכל עת בהגדרות ניהול > הגדרות > כללי.

en: Create a new API Key
he: צור מפתח API חדש

en: Key name
he: שם מפתח

en: Which group should this key belong to? The key will have the same permissions granted to that group.
he: לאיזו קבוצה מפתח זה אמור להשתייך? למפתח יהיו אותן הרשאות שניתנו לאותה קבוצה.

en: We don't version the Metabase API. We rarely change API endpoints, and almost never remove them, but if you write code that relies on the API, there's a chance you might have to update your code in the future.
he: אנחנו לא מעבירים את ה-API של Metabase. לעתים רחוקות אנו משנים נקודות קצה של API, וכמעט אף פעם לא מסירים אותם, אבל אם אתה כותב קוד שמסתמך על ה-API, יש סיכוי שאולי תצטרך לעדכן את הקוד שלך בעתיד.

en: API Keys
he: מפתחות API

en: Create keys to authenticate API calls.
he: צור מפתחות לאימות קריאות API.

en: 1 API Key
he: מפתח API אחד

en: {0} API Keys
he: {0} מפתחות API

en: Sign in to {0}
he: היכנס אל {0}

en: No models here yet
he: אין כאן עדיין דגמים

en: Models help curate data to make it easier to find answers to questions all in one place.
he: מודלים עוזרים לאסוף נתונים כדי להקל על מציאת תשובות לשאלות במקום אחד.

en: No databases here yet
he: אין כאן עדיין מסדי נתונים

en: {0}min
he: {0}דקה

en: {0}h
he: {0}ח

en: {0}d
he: {0}ד

en: {0}mo
he: {0}חודש

en: {0}yr
he: {0}שנה

en: (invalid date)
he: (תאריך לא חוקי)

en: Select upload destination
he: בחר יעד להעלאה

en: If your CSV has the same columns as a model from a previously uploaded file, you can append data to that model. Otherwise, you can create a new model.
he: אם ה-CSV שלך כולל את אותן עמודות כמו מודל מקובץ שהועלה בעבר, תוכל להוסיף נתונים למודל זה. אחרת, אתה יכול ליצור מודל חדש.

en: Create a new model
he: צור דגם חדש

en: Append to a model
he: צרף לדגם

en: Append
he: לְצַרֵף

en: your {0} timezone
he: אזור הזמן {0} שלך

en: Copy of {0}
he: עותק של {0}

en: Copy of Tab 1
he: עותק של כרטיסייה 1

en: Model replaced
he: הדגם הוחלף

en: Question replaced
he: השאלה הוחלפה

en: Toggle width
he: החלף רוחב

en: Full width
he: רוחב מלא

en: Select a group
he: בחר קבוצה

en: To solve this, just remove the variables in this question and try again. (It's okay to use SQL snippets or reference the results of another saved question in your query.)
he: כדי לפתור זאת, פשוט הסר את המשתנים בשאלה זו ונסה שוב. (זה בסדר להשתמש בקטעי SQL או להתייחס לתוצאות של שאלה שמורה אחרת בשאילתה שלך.)

en: I’ll do self-service analytics for my own company
he: אני אעשה ניתוח בשירות עצמי עבור החברה שלי

en: I’ll embed analytics into my application
he: אני אטמיע ניתוח באפליקציה שלי

en: I’ll do a bit of both self-service and embedding
he: אני אעשה קצת גם שירות עצמי וגם הטמעה

en: I’m not sure yet
he: אני לא בטוח עדיין

en: What will you use Metabase for?
he: לשם מה תשתמש ב- Metabase?

en: Let us know your plans with Metabase so that we can best guide you
he: ספר לנו על התוכניות שלך עם Metabase כדי שנוכל להדריך אותך בצורה הטובה ביותר

en: Self-service analytics for my own company
he: אנליטיקה בשירות עצמי עבור החברה שלי

en: Embedding analytics into my application
he: הטמעת אנליטיקה באפליקציה שלי

en: A bit of both
he: קצת משניהם

en: Not sure yet
he: עדיין לא בטוח

en: Pick a channel and a schedule, and {0} will do the rest.
he: בחר ערוץ ולוח זמנים, ו-{0} יעשה את השאר.

en: In order to send subscriptions and alerts to private Slack channels, you must first add the {0} bot to them.
he: כדי לשלוח מינויים והתראות לערוצי Slack פרטיים, תחילה עליך להוסיף אליהם את הבוט {0}.

en: There were some errors while uploading {0}:
he: היו כמה שגיאות בעת העלאת {0}:

en: Select question
he: בחר שאלה

en: Empty card
he: כרטיס ריק

en: Value from another column
he: ערך מעמודה אחרת

en: Untitled collection
he: אוסף ללא כותרת

en: Edited {0}
he: נערך {0}

en: KPI grid
he: רשת KPI

en: Large chart w/ KPIs to the right
he: תרשים גדול עם מדדי KPI מימין

en: KPIs w/ large chart below
he: מדדי KPI עם תרשים גדול למטה

en: This can be useful for auditing and debugging, but prevents  databases from caching results and may increase your costs.
he: זה יכול להיות שימושי לביקורת וניפוי באגים, אבל מונע ממסד נתונים לאגור תוצאות במטמון ועלול להגדיל את העלויות שלך.

en: Missing default value for a required template tag: {0}
he: חסר ערך ברירת מחדל עבור תג תבנית נדרש: {0}

en: It’s possible you may also receive emails from {0} if you’re a member of an email distribution list, like “team@mycompany.com” and that list is used as the recipient for an alert or dashboard subscription instead of your individual email.
he: ייתכן שתקבל גם הודעות דוא"ל מ-{0} אם אתה חבר ברשימת תפוצה של דוא"ל, כמו "team@mycompany.com" ורשימה זו משמשת כנמען להתראה או מנוי למרכז השליטה במקום הדוא"ל האישי שלך .

en: {0} doesn’t manage those lists, so we’d recommend contacting {1}.
he: {0} אינו מנהל את הרשימות הללו, לכן אנו ממליצים ליצור קשר עם {1}.

en: Are you sure you want remove this group and its API key?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הקבוצה הזו ואת מפתח ה-API שלה?

en: Are you sure you want remove this group and its API keys?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הקבוצה הזו ואת מפתחות ה-API שלה?

en: Remove group
he: הסר את הקבוצה

en: Remove group and API key
he: הסר קבוצה ומפתח API

en: Remove group and API keys
he: הסר מפתחות קבוצה ומפתחות API

en: All members of this group will lose any permissions settings they have based on this group, and its related API keys will be deleted. You can ${ 0 }.
he: כל חברי הקבוצה הזו יאבדו את הגדרות ההרשאות שיש להם על סמך הקבוצה הזו, ומפתחות ה-API הקשורים לה יימחקו. אתה יכול ${0}.

en: move the API keys to another group
he: להעביר את מפתחות ה-API לקבוצה אחרת

en:  (includes 1 API key)
he:  (כולל מפתח API אחד)

en:  (includes {0} API keys)
he:  (כולל {0} מפתחות API)

en: The {0} variable requires a default value but none was provided. | The {0} variables require default values but none were provided.
he[0]: המשתנה {0} דורש ערך ברירת מחדל אך אף אחד לא סופק.

en: Primary number
he: מספר ראשוני

en: Comparisons
he: השוואות

en: Compact number
he: מספר קומפקטי

en: You’re connecting Metabase to the {0} database using the credentials for the Redshift user {1}. For impersonation to work,  {2} must be a superuser in Redshift.
he: אתה מחבר את Metabase למסד הנתונים של {0} באמצעות האישורים של המשתמש Redshift {1}. כדי שההתחזות תעבוד, {2} חייב להיות משתמש-על ב-Redshift.

en: {0} is the database user Metabase is using to connect to your  {1} database. Make sure that {2} has access to everything in {3} that all Metabase groups may need access to, as that database user account is what Metabase uses to sync table information.
he: {0} הוא מסד הנתונים שבו משתמש Metabase כדי להתחבר למסד הנתונים של {1}. ודא של-{2} יש גישה לכל מה ב-{3} שאליו כל קבוצות Metabase עשויות להזדקק לגישה, מכיוון שחשבון המשתמש של מסד הנתונים הזה הוא מה ש-Metabase משתמש בו כדי לסנכרן את פרטי הטבלה.

en: Map a Metabase user attribute to database users
he: מיפוי תכונת משתמש Metabase למשתמשי מסד נתונים

en: When the person runs a query (including native queries), Metabase will impersonate the privileges of the database user you associate with the user attribute.
he: כאשר האדם מריץ שאילתה (כולל שאילתות מקוריות), Metabase יתחזה להרשאות של משתמש מסד הנתונים שאתה משייך לתכונת המשתמש.

en: (No data)
he: (אין מידע)

en: vs. N/A
he: לעומת לא

en: vs. {0}
he: לעומת {0}

en: vs. previous {0}
he: לעומת הקודם {0}

en: No change
he: ללא שינוי

en: This field must be a relative URL.
he: שדה זה חייב להיות כתובת URL יחסית.

en: Landing page custom destination
he: יעד מותאם אישית של דף נחיתה

en: Show links and references
he: הצג קישורים והפניות

en: No API keys here yet
he: אין כאן עדיין מפתחות API

en: You can create an API key to make API calls programatically.
he: אתה יכול ליצור מפתח API כדי לבצע קריאות API באופן פרוגרמטי.

en: You can {0} to make API calls programatically.
he: אתה יכול {0} לבצע קריאות API באופן פרוגרמטי.

en: create an api key
he: ליצור מפתח API

en: Group
he: קְבוּצָה

en: Last modified by
he: שונה לאחרונה על ידי

en: Last modified on
he: שונה לאחרונה בתאריך

en: Manage API Keys
he: נהל מפתחות API

en: Allow users to use the API keys to authenticate their API calls.
he: אפשר למשתמשים להשתמש במפתחות ה-API כדי לאמת את קריאות ה-API שלהם.

en: Create API Key
he: צור מפתח API

en: Copy and save the API key
he: העתק ושמור את מפתח ה-API

en: The API key
he: מפתח ה-API

en: Please copy this key and save it somewhere safe. For security reasons, we can't show it to you again.
he: אנא העתק מפתח זה ושמור אותו במקום בטוח. מטעמי אבטחה, לא נוכל להראות לך אותו שוב.

en: Regenerate API key
he: צור מחדש מפתח API

en: Metabase will replace the existing API key with a new key. You won't be able to recover the old key.
he: Metabase יחליף את מפתח ה-API הקיים במפתח חדש. לא תוכל לשחזר את המפתח הישן.

en: No, don't regenerate
he: לא, אל תתחדש

en: Regenerate
he: לְהִתְחַדֵשׁ

en: Edit API Key
he: ערוך מפתח API

en: Regenerate API Key
he: צור מחדש מפתח API

en: Delete API Key
he: מחק מפתח API

en: You won't be able to recover a deleted API key. You'll have to create a new key.
he: לא תוכל לשחזר מפתח API שנמחק. תצטרך ליצור מפתח חדש.

en: No, don't delete
he: לא, אל תמחק

en: Enable Embedding
he: אפשר הטמעה

en: Replace
he: החלף

en: Disconnect
he: לְנַתֵק

en: Just copy this snippet to add a publicly-visible iframe embed to your web page or blog post.
he: פשוט העתק את הקטע הזה כדי להוסיף הטמעת iframe גלויה לציבור לדף האינטרנט או לפוסט בבלוג שלך.

en: Use this to add a publicly-visible iframe embed to your web page or blog post.
he: השתמש בזה כדי להוסיף הטמעת iframe גלויה לציבור לדף האינטרנט או לפוסט בבלוג שלך.

en: Remove public URL
he: הסר כתובת אתר ציבורית

en: Affects both embed URL and public link for this dashboard
he: משפיע הן על הטמעת כתובת האתר והן על הקישור הציבורי עבור לוח המחוונים הזה

en: Get an embed link
he: קבל קישור להטמעה

en: Static embed
he: הטמעה סטטית

en: Securely embed this dashboard in your own application’s server code.
he: הטמע את לוח המחוונים הזה בצורה מאובטחת בקוד השרת של האפליקציה שלך.

en: Set this up
he: הגדר את זה

en: Public embeds and links are disabled.
he: הטמעות וקישורים ציבוריים מושבתים.

en: Setting up a static embed
he: הגדרת הטמעה סטטית

en: To embed this {0} in your application you’ll just need to publish it, and paste these code snippets in the proper places in your app.
he: כדי להטביע את ה-{0} הזה באפליקציה שלך, רק תצטרך לפרסם אותו, ולהדביק את קטעי הקוד האלה במקומות המתאימים באפליקציה שלך.

en: You can also hide or lock any of the dashboard’s parameters.
he: אתה יכול גם להסתיר או לנעול כל אחד מהפרמטרים של לוח המחוונים.

en: Check out the {0} for more.
he: עיין ב-{0} למידע נוסף.

en: Configuring parameters
he: הגדרת פרמטרים

en: Parameters are disabled by default, which also makes them hidden from end-users. Make them editable so that end-users can see and modify them. Make them locked so that they are hidden from end-users but you can set their values from your app.
he: פרמטרים מושבתים כברירת מחדל, מה שגם הופך אותם למוסתרים ממשתמשי קצה. הפוך אותם לניתנים לעריכה כך שמשתמשי קצה יוכלו לראות ולשנות אותם. הפוך אותם לנעולים כך שהם יוסתרו ממשתמשי קצה, אך תוכל להגדיר את הערכים שלהם מהאפליקציה שלך.

en: Parameters marked with a red asterisk are required and can't be disabled.
he: פרמטרים המסומנים בכוכבית אדומה נדרשים ולא ניתן לבטל אותם.

en: Previewing locked parameters
he: תצוגה מקדימה של פרמטרים נעולים

en: Try passing some sample values to your locked parameters here. Your server will have to provide the actual values in the signed token when doing this for real.
he: נסה להעביר כמה ערכים לדוגמה לפרמטרים הנעולים שלך כאן. השרת שלך יצטרך לספק את הערכים האמיתיים באסימון החתום כאשר אתה עושה זאת באמת.

en: This {0} is published and ready to be embedded.
he: {0} זה פורסם ומוכן להטמעה.

en: Publish changes
he: פרסם שינויים

en: Insert this code snippet in your server code to generate the signed embedding URL
he: הכנס קטע קוד זה לקוד השרת שלך כדי ליצור את כתובת האתר החתומה להטמעה

en: In addition to publishing changes, update the params in the payload, like this:
he: בנוסף לפרסום שינויים, עדכן את הפרמטרים במטען, כך:

en: Here’s the code you’ll need to alter:
he: הנה הקוד שתצטרך לשנות:

en: First, some legalese
he: ראשית, קצת משפטים

en: By clicking "Agree and continue" you're agreeing to {0}
he: על ידי לחיצה על "הסכים והמשך" אתה מסכים ל-{0}

en: When you embed charts or dashboards from Metabase in your own application that application isn't subject to the Affero General Public License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds.
he: כאשר אתה מטמיע תרשימים או לוחות מחוונים מ- Metabase באפליקציה משלך, יישום זה אינו כפוף לרישיון הציבורי הכללי של Affero המכסה את שאר ה- Metabase, בתנאי שתשמור את הלוגו של Metabase ואת ה-"Powered by Metabase" גלויים על ההטמעות הללו.

en: You should, however, read the license text linked above as that is the actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
he: עם זאת, עליך לקרוא את טקסט הרישיון המקושר לעיל מכיוון שזהו הרישיון בפועל שתסכים לו על ידי הפעלת תכונה זו.

en: Agree and continue
he: מסכים והמשך

en: Format query
he: עיצוב שאילתה

en: Last 7 days
he: 7 ימים אחרונים

en: Last 30 days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last 3 months
he: 3 חודשים אחרונים

en: Last 12 months
he: 12 חודשים אחרונים

en: Specific dates…
he: תאריכים ספציפיים…

en: Relative dates…
he: תאריכים יחסית…

en: Days of the week…
he: ימי השבוע…

en: Months of the year…
he: חודשי השנה…

en: Quarters of the year…
he: רבעוני השנה…

en: Hours of the day…
he: שעות היום…

en: 1st
he: 1

en: 2nd
he: 2

en: 3rd
he: 3

en: 4th
he: הרביעי

en: Starting from…
he: התחיל מ…

en: Search for a column…
he: חפש עמודה...

en: segments
he: קטעים

en: Add events to {0} to show important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
he: הוסף אירועים ל-{0} כדי להציג אבני דרך חשובות, השקות או כל דבר אחר, לצד הנתונים שלך.

en: Events in {0} let you see important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
he: אירועים ב-{0} מאפשרים לך לראות אבני דרך חשובות, השקות או כל דבר אחר, לצד הנתונים שלך.

en: Add events to {0} to show helpful context alongside your data.
he: הוסף אירועים ל-{0} כדי להציג הקשר מועיל לצד הנתונים שלך.

en: Events in {0} let you see helpful context alongside your data.
he: אירועים ב-{0} מאפשרים לך לראות הקשר מועיל לצד הנתונים שלך.

en: Column {0}
he: עמודה {0}

en: Custom value {0}
he: ערך מותאם אישית {0}

en: {0} is beyond the date range. Auto-adjusted to the max.
he: {0} הוא מעבר לטווח התאריכים. מותאם אוטומטית למקסימום.

en: Add comparison
he: הוסף השוואה

[ctx: {0} is the full name (or if this is unavailable, the email address) of the last person who edited a model. {1} is a date]
en: Last edited by {0}{1}{2}
he: נערך לאחרונה על ידי {0}{1}{2}

en: could not generate key with unique prefix
he: לא הצליח ליצור מפתח עם קידומת ייחודית

en: The uploads database is not configured.
he: מסד הנתונים של ההעלאות אינו מוגדר.

en: {0} id should be a positive integer.
he: מזהה {0} צריך להיות מספר שלם חיובי.

en: Running {0} migrations ...
he: מפעיל {0} העברות...

en: Database has unrun migrations. Checking if migraton lock is taken...
he: למסד הנתונים יש העברות שלא הופעלו. בודק אם נעילת המיגרטון נלקחה...

en: See: https://www.metabase.com/docs/latest/installation-and-operation/upgrading-metabase#rolling-back-an-upgrade
he: ראה: https://www.metabase.com/docs/latest/installation-and-operation/upgrading-metabase#rolling-back-an-upgrade

en: Once your database has been downgraded, try running the application again.
he: לאחר שדרוג לאחור של מסד הנתונים שלך, נסה להפעיל את היישום שוב.

en: Your metabase instance appears to have been downgraded without a corresponding database downgrade.
he: נראה שמופע המטא-בסיס שלך שודרג לאחור ללא שדרוג לאחור תואם של מסד הנתונים.

en: Downgrade detected. Please run `migrate down` from version {0}.
he: זוהה שדרוג לאחור. הפעל את 'העבר למטה' מגרסה {0}.

en: ERROR: Downgrade detected.
he: שגיאה: זוהה שדרוג לאחור.

en: Checking if a database downgrade is required...
he: בודק אם נדרש שדרוג לאחור של מסד הנתונים...

en: You must run `java -jar metabase.jar migrate down` from version {0}.
he: עליך להפעיל את 'java -jar metabase.jar migrate down' מגרסה {0}.

en: No database name specified in URI.
he: לא צוין שם מסד נתונים ב-URI.

en: Unable to to get database details.
he: לא ניתן לקבל פרטי מסד נתונים.

en: Excludes {0}
he: לא כולל {0}

en: The OpenAI Model (e.g. 'gpt-4-turbo-preview', 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo')
he: מודל OpenAI (למשל 'gpt-4-turbo-preview', 'gpt-4', 'gpt-3.5-turbo')

en: :dataset is inconsistent with :type
he: :dataset אינו עולה בקנה אחד עם :type

en: changed the width setting from {0} to {1}
he: שינה את הגדרת הרוחב מ-{0} ל-{1}

en: type changed from {0} to {1}
he: הסוג השתנה מ-{0} ל-{1}

en: turned this to a model
he: הפך את זה לדגם

en: Invalid {0} configuration for setting: {1}
he: תצורה לא חוקית של {0} להגדרה: {1}

en: Setting {0} uses both :default and :init options, which are mutually exclusive
he: ההגדרה {0} משתמשת הן באפשרויות :default והן באפשרויות :init, אשר סותרות זו את זו

en: Error of type {0} thrown while parsing a setting
he: שגיאה מסוג {0} הושקה במהלך ניתוח הגדרה

en: Maximum number of rows to render in an alert or subscription image.
he: מספר שורות מקסימלי לעיבוד בתמונת התראה או מנוי.

en: Keyword setting to control whitelabeling of the help link. Valid values are `:metabase`, `:hidden`, and `:custom`. If `:custom` is set, the help link will use the URL specified in the `help-link-custom-destination`, or be hidden if it is not set.
he: הגדרת מילת מפתח לשליטה בתיוג הלבן של קישור העזרה. ערכים חוקיים הם `:metabase`, `:hidden` ו-`:custom`. אם ':custom' מוגדר, קישור העזרה ישתמש בכתובת ה-URL שצוינה ב-'help-link-custom-destination', או יוסתר אם הוא לא מוגדר.

en: Custom URL for the help link.
he: כתובת אתר מותאמת אישית עבור קישור העזרה.

en: Whether or not to display Metabase links outside admin settings.
he: האם להציג קישורי Metabase מחוץ להגדרות הניהול או לא.

en: Invalid help link option
he: אפשרות קישור עזרה לא חוקית

en: Please make sure this is a valid URL
he: אנא ודא שזו כתובת אתר חוקית

en: Toggle which is true after a user has dismissed the banner on Browse Data about models
he: החלף מה שנכון לאחר שמשתמש ביטל את הבאנר בנתוני עיון על דגמים

en: Pick a dashboard to serve as the homepage. If people lack permissions to view the selected dashboard, Metabase will redirect them to the default homepage. To revert to the default Metabase homepage, simply turn off the toggle.
he: בחר לוח מחוונים שישמש כדף הבית. אם לאנשים חסרות הרשאות להציג את לוח המחוונים שנבחר, Metabase יפנה אותם לדף הבית המוגדר כברירת מחדל. כדי לחזור לדף הבית של Metabase המוגדר כברירת מחדל, פשוט כבה את המתג.

en: Results have been included as a file attachment
he: התוצאות נכללו כקובץ מצורף

en: The CSV file contains duplicate column names.
he: קובץ ה-CSV מכיל שמות עמודות כפולים.

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table: {0}. The CSV file is missing columns that are in the table: {1}.
he: קובץ ה-CSV מכיל עמודות נוספות שאינן בטבלה: {0}. בקובץ ה-CSV חסרות עמודות שנמצאות בטבלה: {1}.

en: The table must be an uploaded table.
he: הטבלה חייבת להיות טבלה שהועלתה.

en: The CSV file is missing columns that are in the table: {0}.
he: בקובץ ה-CSV חסרות עמודות שנמצאות בטבלה: {0}.

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table: {0}.
he: קובץ ה-CSV מכיל עמודות נוספות שאינן בטבלה: {0}.

en: ''{0}'' is not a recognizable datetime
he: ''{0}'' אינו תאריך-שעה שניתן לזהות

en: ''{0}'' is not a recognizable zoned datetime
he: ''{0}'' אינו תאריך תאריך אזורי שניתן לזהות

en: ''{0}'' is not a recognizable boolean
he: ''{0}'' אינו בוליאני ניתן לזיהוי

en: ''{0}'' is not a recognizable date
he: ''{0}'' אינו תאריך שניתן לזהות

en: ''{0}'' is not an integer
he: ''{0}'' אינו מספר שלם

en: ''{0}'' is not a recognizable number
he: ''{0}'' אינו מספר שניתן לזהות

en: Check if the static embedding licensing should be hidden in the static embedding flow
he: בדוק אם יש להסתיר את רישוי ההטמעה הסטטית בזרימת ההטמעה הסטטית

en: Invalid output - Please report this as an issue on Github: {0}
he: פלט לא חוקי - אנא דווח על זה כבעיה ב-Github: {0}

en: Invalid input - Please report this as an issue on Github: {0}
he: קלט לא חוקי - אנא דווח על בעיה ב-Github: {0}

en: The initial retry delay in milliseconds.
he: עיכוב ניסיון חוזר ראשוני באלפיות שניות.

en: The maximum number of attempts for an event.
he: המספר המרבי של ניסיונות לאירוע.

en: The delay multiplier between attempts.
he: מכפיל ההשהיה בין ניסיונות.

en: The randomization factor of the retry delay.
he: גורם האקראי של עיכוב הניסיון החוזר.

en: The maximum delay between attempts.
he: ההשהיה המקסימלית בין הניסיונות.

en: << REDACTED SECRET >>
he: << סוד כתוב >>

en: You do not have access to the audit database
he: אין לך גישה למסד הנתונים של הביקורת

en: When we enable SAML user provisioning, we automatically create a Metabase account on SAML signin for users who
    don''t have one.
he: כאשר אנו מפעילים הקצאת משתמש SAML, אנו יוצרים אוטומטית חשבון Metabase בכניסה ל-SAML עבור משתמשים אשר
    אין אחד.

en: When we enable JWT user provisioning, we automatically create a Metabase account on JWT signin for users who
    don''t have one.
he: כאשר אנו מפעילים הקצאת משתמש JWT, אנו יוצרים אוטומטית חשבון Metabase בכניסה ל-JWT עבור משתמשים אשר
    אין אחד.

en: When we enable LDAP user provisioning, we automatically create a Metabase account on LDAP signin for users who
    don''t have one.
he: כאשר אנו מפעילים הקצאת משתמש LDAP, אנו יוצרים אוטומטית חשבון Metabase בכניסה ל-LDAP עבור משתמשים אשר
    אין אחד.

en: Sorry, but you''ll need a {0} account to view this page. Please contact your administrator.
he: מצטערים, אבל תזדקק לחשבון {0} כדי להציג דף זה. אנא פנה למנהל המערכת שלך.

en: Still need help?
he: עדיין צריך עזרה?

en: You can ask for billing help at
he: אתה יכול לבקש עזרה בחיוב בכתובת

en: The parameter requires a default value but none was provided.
he: הפרמטר דורש ערך ברירת מחדל אך אף אחד לא סופק.

en: Set to default
he: הגדר כברירת מחדל

en: Query execution time
he: זמן ביצוע שאילתה

en: Your license is activated
he: הרישיון שלך מופעל

en: Activate your commercial license
he: הפעל את הרישיון המסחרי שלך

en: Unlock access to your paid features before starting
he: בטל את הנעילה של גישה לתכונות בתשלום שלך לפני שתתחיל

en: Commercial license active
he: רישיון מסחרי פעיל

en: I'll activate my commercial license later
he: אפעיל את הרישיון המסחרי שלי מאוחר יותר

en: Select a part to extract
he: בחר חלק לחילוץ

en: Add metric
he: הוסף מדד

en: Create a new collection
he: צור אוסף חדש

en: My new collection
he: הקולקציה החדשה שלי

en: Choose a collection
he: בחר אוסף

en: Choose an item
he: בחר פריט

en: loading
he: טוען

en: User Provisioning
he: הקצאת משתמש

en: When a user logs in via SAML, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
he: כאשר משתמש מתחבר באמצעות SAML, צור עבורו חשבון Metabase באופן אוטומטי אם אין לו.

en: When a user logs in via JWT, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
he: כאשר משתמש מתחבר דרך JWT, צור חשבון Metabase עבורו באופן אוטומטי אם אין לו.

en: Branding
he: מיתוג

en: Conceal Metabase
he: הסתר מטא-בסיס

en: Configure your instance to match your brand visuals and voice
he: הגדר את המופע שלך כך שיתאים לחזות המותג שלך ולקול

en: For best results, use an SVG file with a transparent
    background.
he: לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בקובץ SVG עם שקוף
    רקע כללי.

en: Hide or customize pieces of the Metabase product to tailor the experience to your brand and needs
he: הסתר או התאם אישית חלקים של מוצר Metabase כדי להתאים את החוויה למותג ולצרכים שלך

en: Homepage, Documentation and References
he: דף הבית, תיעוד והפניות

en: Control the display of homepage visuals and greeting message plus other Metabase elements such as links to Metabase documentation and Metabase references in your instance.
he: שלוט בתצוגת התמונות החזותיות של דף הבית והודעת ברכה בתוספת רכיבי Metabase אחרים כגון קישורים לתיעוד Metabase והפניות ל- Metabase במופע שלך.

en: Show lighthouse illustration on the home and login pages
he: הצג איור מגדלור בדפי הבית וההתחברות

en: Show links and references to Metabase {0}
he: הצג קישורים והפניות ל-Metabase {0}

en: Show metabot and greeting on the homepage
he: הצג מטא-בוט וברכה בדף הבית

en: Choose a target to the Help link in the Settings menu. It links to {0} by default.
he: בחר יעד לקישור העזרה בתפריט ההגדרות. הוא מקשר אל {0} כברירת מחדל.

en: Changes saved. Please refresh the page to see them
he: שינויים נשמרו. אנא רענן את הדף כדי לראות אותם

en: AI Features
he: תכונות AI

en: AI features enabled
he: תכונות AI מופעלות

en: You must supply an API key before AI features can be enabled.
he: עליך לספק מפתח API לפני שניתן יהיה להפעיל תכונות AI.

en: EE OpenAI API Key
he: מפתח API של EE OpenAI

en: API key used for Enterprise AI features
he: מפתח API המשמש לתכונות AI Enterprise

en: Unsupported function {0}
he: פונקציה לא נתמכת {0}

en: Changes saved
he: שינויים נשמרו

en: Only show verified models
he: הצג רק דגמים מאומתים

en: Waiting for results...
he: מחכה לתוצאות...

en: collapse {0}
he: כווץ {0}

en: expand {0}
he: הרחב {0}

en: Token
he: אֲסִימוֹן

en: Paste your token here
he: הדבק את האסימון שלך כאן

en: This token doesn’t seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working
he: נראה שהאסימון הזה לא תקף. בדוק אותו שוב, ואז פנה לתמיכה אם אתה חושב שזה אמור לעבוד

en: Generating descriptions
he: יצירת תיאורים

en: Description generated. Click to auto-fill.
he: תיאור נוצר. לחץ למילוי אוטומטי.

en: Download diagnostic information
he: הורד מידע אבחון

en: Select the info you want to include in the diagnostic JSON file.
he: בחר את המידע שברצונך לכלול בקובץ ה-JSON האבחוני.

en: Query results
he: תוצאות שאילתות

en: {0} definition
he: הגדרה של {0}

en: Browser error messages
he: הודעות שגיאה בדפדפן

en: All server error messages
he: כל הודעות השגיאה של השרת

en: All server logs
he: כל יומני השרת

en: Server logs from the current user only
he: יומני שרת מהמשתמש הנוכחי בלבד

en: Metabase instance version and settings
he: גרסת מופע והגדרות של Metabase

en: Review the downloaded file before sharing it, as the diagnostic info may contain sensitive data.
he: סקור את הקובץ שהורד לפני שתשתפו אותו, מכיוון שמידע האבחון עשוי להכיל נתונים רגישים.

en: Download
he: הורד

en: Retire {0}
he: לפרוש {0}

en: When a user logs in via LDAP, create a Metabase account for them automatically if they don't have one.
he: כאשר משתמש מתחבר דרך LDAP, צור חשבון Metabase עבורו באופן אוטומטי אם אין לו.

en: An error occurred while fetching information about your billing.
he: אירעה שגיאה בעת שליפת מידע על החיוב שלך.

en: The main color used throughout the app for buttons and links.
he: הצבע העיקרי המשמש בכל האפליקציה עבור כפתורים וקישורים.

en: Note: deleting each of the values will revert them back to default.
he: הערה: מחיקת כל אחד מהערכים תחזיר אותם לברירת המחדל.

en: Choose up to 24 hex values. We’ll auto-generate what you leave blank.
he: בחר עד 24 ערכי hex. אנחנו ניצור אוטומטית את מה שאתה משאיר ריק.

en: Select
he: בחר

en: {0} ms
he: {0} אלפיות השנייה

en: {0} s
he: {0} שניות

en: This usually takes an average of {0}, but is currently taking longer.
he: זה בדרך כלל נמשך בממוצע של {0}, אבל כרגע לוקח יותר זמן.

en: This usually loads immediately, but is currently taking longer.
he: זה בדרך כלל נטען מיד, אבל כרגע לוקח יותר זמן.

[ctx: {0} is the number of models in a collection]
en: {0} model | {0} models
he[0]: דגם {0}

[ctx: For a button that collapses a list of models]
en: Show less
he: הראי פחות

[ctx: For a button that expands a list of models]
en: Show all
he: הצג הכול

[ctx: indicates an email address to which to send diagnostic information]
en: Click the button below to download diagnostic information to send
    to
    {0}
he: לחץ על הלחצן למטה כדי להוריד מידע אבחון לשליחה
    ל
    {0}

[ctx: loading message indicating that we are gathering debugging information to aid in providing technical support]
en: Gathering diagnostic information...
he: אוסף מידע אבחוני...

en: Whether or not the default GeoJSON maps are enabled.
he: האם מפות ברירת המחדל של GeoJSON מופעלות או לא.

en: This endpoint can only be used before the initial setup.
he: ניתן להשתמש בנקודת קצה זו רק לפני ההגדרה הראשונית.

en: Database has unrun migrations. Checking if migration lock is taken...
he: למסד הנתונים יש העברות שלא הופעלו. בודק אם נעילת ההעברה ננקטה...

en: Enable or disable surveys
he: הפעל או השבת סקרים

en: Subscription to {0} removed
he: המנוי ל-{0} הוסר

en: Extract day, month…
he: חלץ יום, חודש...

en: Type error: {0}
he: שגיאת הקלדה: {0}

en: Cycle detected: {0}
he: זוהה מחזור: {0}

en: Only source columns (those from a table, model, or saved question) can be adjusted on a query. Aggregations, breakouts and expressions are always returned, and must be removed from the query or hidden in the UI.
he: ניתן להתאים רק עמודות מקור (אלו מטבלה, מודל או שאלה שנשמרה) בשאילתה. צבירות, פריצות וביטויים מוחזרים תמיד, ויש להסירם מהשאילתה או להסתיר אותם בממשק המשתמש.

en: Failed to fetch {0} {1}: either it does not exist, or it belongs to a different Database
he: אחזור {0} {1} נכשל: או שהוא לא קיים, או שהוא שייך למסד נתונים אחר

en: Block permissions must be set at the database-level only.
he: יש להגדיר הרשאות חסימה ברמת מסד הנתונים בלבד.

en: Permission type {0} cannot be set on tables.
he: לא ניתן להגדיר את סוג ההרשאה {0} בטבלאות.

en: Permission type {0} is not a table-level permission.
he: סוג ההרשאה {0} אינו הרשאה ברמת הטבלה.

en: Permission type {0} is a database-level permission.
he: סוג ההרשאה {0} הוא הרשאה ברמת מסד הנתונים.

en: Permission type {0} cannot be set to {1}
he: לא ניתן להגדיר את סוג ההרשאה {0} ל-{1}

en: All tables must belong to the same database.
he: כל הטבלאות חייבות להיות שייכות לאותו מסד נתונים.

en: Permission type {0} is a table-level permission.
he: סוג ההרשאה {0} הוא הרשאה ברמת הטבלה.

en: Can't update field_id, type, or hash_key for a FieldValues.
he: לא ניתן לעדכן field_id, type או hash_key עבור FieldValues.

en: Advanced FieldValues require a hash_key.
he: ערכי שדה מתקדמים דורשים hash_key.

en: changed the width setting
he: שינה את הגדרת הרוחב

en: The last database a user has selected for a native query or a native model.
he: מסד הנתונים האחרון שמשתמש בחר עבור שאילתה מקורית או מודל מקורי.

en: Instance has not been initialized
he: המופע לא אותחל

en: Whether the user has dismissed the explanatory banner about models that appears on the Browse Data page
he: האם המשתמש ביטל את באנר ההסבר על דגמים המופיע בדף נתוני עיון

en: Choose the message to show while a query is running.
he: בחר את ההודעה להצגה בזמן ששאילתה פועלת.

en: Replace the word “Metabase” wherever it appears.
he: החלף את המילה "Metabase" בכל מקום שהיא מופיעה.

en: Upload a file to use as the favicon.
he: העלה קובץ כדי להשתמש בו בתור ה-favicon.

en: Replace “Lato” as the font family.
he: החלף את "לאטו" בתור משפחת הגופנים.

en: Pick one of your dashboards to serve as homepage. Users without dashboard access will be directed to the default homepage.
he: בחר אחד ממרכזי המחוונים שלך שישמש כדף הבית. משתמשים ללא גישה ללוח המחוונים יופנו לדף הבית המוגדר כברירת מחדל.

en: Enter a URL of the landing page to show the user. This overrides the custom homepage setting above.
he: הזן כתובת אתר של דף הנחיתה כדי להציג את המשתמש. זה עוקף את הגדרת דף הבית המותאם אישית למעלה.

en: Choose the colors used in the user interface throughout Metabase and others specifically for the charts. You need to refresh your browser to see your changes take effect.
he: בחר את הצבעים המשמשים בממשק המשתמש ברחבי Metabase ואחרים במיוחד עבור התרשימים. עליך לרענן את הדפדפן כדי לראות שהשינויים שלך נכנסים לתוקף.

en: Upload a file to replace the Metabase logo on the top bar.
he: העלה קובץ כדי להחליף את הלוגו של Metabase בסרגל העליון.

en: Error compiling query: {0}
he: שגיאה בהידור שאילתה: {0}

en: Legacy Metric/Segment {0} does not exist, belongs to a different Database, or is invalid.
he: מדד/פלח מדור קודם {0} אינו קיים, שייך למסד נתונים אחר או אינו חוקי.

en: Metric/Segment expansion failed. Check mutually recursive segment definitions.
he: הרחבת מדד/פלח נכשלה. בדוק הגדרות פלחים רקורסיביות הדדית.

en: Invalid legacy Metric: missing aggregation
he: מדד מדור קודם לא חוקי: צבירה חסרה

en: Card {0}
he: כרטיס {0}

en: Card {0} is from a different Database.
he: הכרטיס {0} הוא ממסד נתונים אחר.

en: Invalid query, missing query :type or :lib/type
he: שאילתה לא חוקית, חסרה שאילתה :type או :lib/type

en: Card {0} does not exist, or is from a different Database.
he: הכרטיס {0} אינו קיים, או שהוא ממסד נתונים אחר.

en: Error building query results reducing function: {0}
he: שגיאה בבניית פונקציית הפחתת תוצאות שאילתה: {0}

en: Error preprocessing query in {0}: {1}
he: שגיאה בעיבוד מקדים של שאילתה ב-{0}: {1}

en: Invalid query: missing or invalid query type (:lib/type or :type)
he: שאילתה לא חוקית: סוג שאילתה חסר או לא חוקי (:lib/type או :type)

en: Invalid query: cannot use the Saved Questions Virtual Database ID unless query has a source Card
he: שאילתה לא חוקית: לא יכול להשתמש במזהה מסד הנתונים הוירטואלי של שאלות שמורות אלא אם כן לשאילתה יש כרטיס מקור

en: Invalid query: missing or invalid Database ID (:database)
he: שאילתה לא חוקית: מזהה מסד נתונים חסר או לא חוקי (:מסד נתונים)

en: The CSV file contains extra columns that are not in the table:
he: קובץ ה-CSV מכיל עמודות נוספות שאינן בטבלה:

en: The CSV file is missing columns that are in the table:
he: בקובץ ה-CSV חסרות עמודות שנמצאות בטבלה:

en: LLM Auto-description
he: LLM תיאור אוטומטי

en: Enable AI features.
he: אפשר תכונות AI.

en: The OpenAI API Key used in Metabase Enterprise.
he: מפתח ה-API של OpenAI בשימוש ב- Metabase Enterprise.

en: Error handling SLO
he: שגיאה בטיפול ב-SLO

en: Use hostname
he: השתמש בשם מארח

en: Use  account name
he: השתמש בשם החשבון

en: Embed Metabase in your app
he: הטמע את Metabase באפליקציה שלך

en: Go to embedding settings
he: עבור להגדרות הטמעה

en: Start typing to filter…
he: התחל להקליד כדי לסנן...

en: Loading values failed. Please try again shortly.
he: טעינת הערכים נכשלה. אנא נסה שוב בקרוב.

en: Option click to download without formatting applied
he: אפשרות לחץ כדי להוריד מבלי להחיל עיצוב

en: Alt click to download without formatting applied
he: לחץ על Alt כדי להוריד ללא החלת עיצוב

en: (Unformatted)
he: (לא מעוצב)

en: Error generating the query.
he: שגיאה ביצירת השאילתה.

en: This token doesn’t seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working.
he: נראה שהאסימון הזה לא תקף. בדוק אותו שוב, ואז פנה לתמיכה אם אתה חושב שזה אמור לעבוד.

en: Saving
he: חִסָכוֹן

en: Data replaced in {0}
he: הנתונים הוחלפו ב-{0}

en: Append data to this model
he: הוסף נתונים למודל זה

en: Replace all data in this model
he: החלף את כל הנתונים במודל זה

en: Hide the SQL
he: הסתר את ה-SQL

en: Hide the native query
he: הסתר את השאילתה המקורית

en: You must run the query before you can save this model
he: עליך להפעיל את השאילתה לפני שתוכל לשמור מודל זה

en: Use unformatted values in attachments
he: השתמש בערכים לא מעוצבים בקבצים מצורפים

en: No description.
he: אין תיאור.

en: Create model
he: צור מודל

en: Append to model
he: צרף לדגם

en: Replace model data
he: החלף נתוני דגם

en: Replace data in a model
he: החלף נתונים במודל

en: Something's gone wrong, click for more information
he: משהו השתבש, לחץ למידע נוסף

en: must be exactly {0} characters
he: חייב להיות בדיוק {0} תווים

en: Open
he: לִפְתוֹחַ

en: New SQL query
he: שאילתת SQL חדשה

en: New model
he: מודל חדש

en: Activating
he: מפעיל

en: Metabase instance version information
he: מידע על גרסת מופע Metabase

en: Oops, something went wrong
he: אופס! משהו השתבש

en: We've run into an error, try to refresh the page or go back.
he: נתקלנו בשגיאה, נסה לרענן את הדף או לחזור אחורה.

en: Download diagnostic info
he: הורד מידע אבחון

en: View documentation
he: צפה בתיעוד

en: Could not load search results
he: לא ניתן היה לטעון תוצאות חיפוש

en: No results for “{0}”
he: אין תוצאות עבור "{0}"

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Recent items
he: פריטים אחרונים

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא תקין

[ctx: This text appears on a button that collapses a list of models]
en: Show less
he: הראי פחות

[ctx: This text appears on a button that expands a list of models]
en: Show all
he: הצג הכול

[ctx: indicates an email address to which to send diagnostic information]
en: If the error persists, you can download diagnostic information to send to
    {0}
he: אם השגיאה נמשכת, תוכל להוריד מידע אבחון לשליחה
    {0}

en: Root configuration is only valid with model_id = 0
he: תצורת השורש תקפה רק עם model_id = 0

en: Granular Caching
he: מטמון גרעיני

en: DELETE /api/legacy-metric/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/legacy-metric/:id.
he: DELETE /api/legacy-metric/:id הוצא משימוש. במקום זאת, שנה את הערך 'ארכיון' שלו באמצעות PUT /api/legacy-metric/:id.

en: Killed MySQL process id {0} due to timeout.
he: נהרג מזהה תהליך MySQL {0} עקב פסק זמן.

en: Extract domain
he: חלץ דומיין

en: Subdomain
he: תת-דומיין

en: Extract domain, subdomain…
he: חלץ דומיין, תת-דומיין...

en: Card {0} does not exist, or belongs to a different Database.
he: הכרטיס {0} אינו קיים, או שייך למסד נתונים אחר.

en: Normalization error
he: שגיאת נורמליזציה

en: Error creating query from legacy query: {0}
he: שגיאה ביצירת שאילתה משאילתה מדור קודם: {0}

en: Airgapped token is no longer valid. Please contact Metabase support.
he: אסימון מרווח אוויר אינו תקף עוד. אנא צור קשר עם תמיכת Metabase.

en: You have reached the maximum number of users ({0}) for your plan. Please upgrade to add more users.
he: הגעת למספר המקסימלי של משתמשים ({0}) עבור התוכנית שלך. אנא שדרג כדי להוסיף משתמשים נוספים.

en: Token should be a valid 64 hexadecimal character token or an airgap token.
he: האסימון צריך להיות אסימון תקף בן 64 תווים הקסדצימליים או אסימון מרווח אוויר.

en: Invalid datetime literal: expected a date or datetime, got a time
he: תאריך ושעה לא חוקית מילולית: צפוי תאריך או תאריך שעה, יש זמן

en: Invalid time literal: expected a time, got a date
he: זמן לא חוקי מילולי: צפי לשעה, קיבל תאריך

en: Invalid date literal: expected a date, got a time
he: תאריך לא חוקי מילולי: צפוי תאריך, קיבל זמן

en: There are new columns in the CSV file that are not in the table:
he: ישנן עמודות חדשות בקובץ ה-CSV שאינן נמצאות בטבלה:

en: Unable to recognise file separator
he: לא ניתן לזהות מפריד קבצים

en: Token validation failed.
he: אימות האסימון נכשל.

en: Hold the Option key to download unformatted results
he: החזק את מקש Option כדי להוריד תוצאות לא מעוצבות

en: Hold the Alt key to download unformatted results
he: החזק את מקש Alt כדי להוריד תוצאות לא מעוצבות
